Wine - en to wa translation catalogue (144 entries)

en: OK
wa: I Va

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: All files (*.*)
wa: Tos les fitchîs (*.*)

en: &Apply
wa: &Mete èn Oûve

en: &Help
wa: &Aide

en: &Yes
wa: &Oyi

en: &No
wa: &Neni

en: &Retry
wa: Ri&peter

en: Open
wa: Drovî

en: File &Name:
wa: &No do fitchî:

en: &Directories:
wa: &Ridants:

en: List Files of &Type:
wa: Djîveye des fitchîs del sôr&te:

en: Dri&ves:
wa: &Plakes:

en: &Read Only
wa: Rén ki &lere

en: Save As...
wa: Schaper èt rlomer...

en: Save As
wa: I Va

en: Print
wa: Rexhe

en: Printer:
wa: Sicrirece:

en: &All
wa: &Tot

en: S&election
wa: Tch&wezî

en: &Pages
wa: &Pådjes

en: &Setup
wa: Apon&tiaedje

en: &From:
wa: &Di:

en: &To:
wa: &A:

en: Print &Quality:
wa: &Cwalité po rexhe:

en: Print to Fi&le
wa: Rexhe sol &fitchî

en: Condensed
wa: Streu scrijhas

en: Print Setup
wa: Apontiaedje del rexhe

en: Printer
wa: Sicrirece

en: &Default Printer
wa: Sicrirece tchwezi por &vos

en: [none]
wa: [nole]

en: Specific &Printer
wa: Sicrirece &specifike

en: Po&rtrait
wa: D' &Astampé

en: &Landscape
wa: Di &Coûtchî

en: Paper
wa: Papî

en: Si&ze
wa: &Grandeu

en: &Source
wa: Ali&mentåcion

en: Font
wa: Fontes

en: &Font:
wa: &Fonte:

en: Font St&yle:
wa: S&tîle del fonte:

en: &Size:
wa: &Grandeu:

en: Effects
wa: Efets

en: Stri&keout
wa: &Barré

en: &Underline
wa: &Sorligné

en: &Color:
wa: &Coleur:

en: Sample
wa: Egzimpe

en: Scr&ipt:
wa: Scr&ipt (translate):

en: Color
wa: Coleurs

en: &Basic Colors:
wa: &Maisse coleurs:

en: &Custom Colors:
wa: &Coleurs da vosse:

en: &Red:
wa: &Rodje:

en: &Green:
wa: &Vert:

en: &Blue:
wa: &Bleu:

en: &Hue:
wa: &Tinte:

en: &Add to Custom Colors
wa: Rad&jouter des coleur da vosse

en: &Define Custom Colors >>
wa: &Defini les coleurs da vosse >>

en: Find
wa: Cwerî

en: Fi&nd What:
wa: C&werî:

en: Match &Whole Word Only
wa: Mots &etîrs seulmint

en: Match &Case
wa: Rispecter les &madjuscules/minuscules

en: Direction
wa: Direccion

en: &Up
wa: &Copete

en: &Down
wa: &Bas

en: &Find Next
wa: &Shûvant

en: Replace
wa: Mete el plaece

en: Re&place With:
wa: Mete el &place:

en: &Replace
wa: &Rimplacer

en: Replace &All
wa: Rimplacer &tot

en: &Properties
wa: &Propietés

en: &Right:
wa: &Droete:

en: &Bottom:
wa: &Bas:

en: &Open
wa: &Drovî

en: &Back
wa: Èn &Erî

en: Select &All
wa: &Tchewzi totåfwait

en: Cu&t
wa: Cô&per

en: &Print
wa: &Rexhe

en: &Contents
wa: Å&dvins

en: &Search
wa: C&werî

en: &File
wa: &Fitchî

en: &Open...
wa: &Drovî...

en: Save &as...
wa: Schaper èt r&lomer...

en: File: [1]
wa: Fitchî: [1]

en: Font: [1]
wa: Fonte: [1]

en: &Paste
wa: C&laper

en: &Undo
wa: &Disfé

en: E&xit
wa: Moussî &Foû

en: About %s
wa: Å dfait di %s

en: Wine was brought to you by:
wa: Wine a estu fwait par:

en: &Open:
wa: &Drovî:

en: &Move
wa: &Bodjî

en: &Size
wa: &Grandeu

en: Mi&nimize
wa: Å pu gran&d

en: Ma&ximize
wa: Å pu &ptit

en: &Close	Alt+F4
wa: &Cloyu	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
wa: &Cloyu	Ctrl+F4

en: &Abort
wa: &Rinoncî

en: &Ignore
wa: &Passer hute

en: Ana&log
wa: &Analodjike

en: Digi&tal
wa: &Limerike

en: &Without Titlebar
wa: Sin bår di &Tite

en: &Seconds
wa: &Segondes

en: &Always on Top
wa: Todi &Visibe

en: Clock
wa: Ôrlodje

en: &Edit
wa: &Candjî

en: &New	Ctrl+N
wa: &Novea	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
wa: &Drovî...	Ctrl+O

en: &Save	Ctrl+S
wa: &Schaper	Ctrl+S

en: &Print...	Ctrl+P
wa: &Rexhe...	Ctrl+P

en: Page Se&tup...
wa: Arrandjmint del &Pådje...

en: P&rinter Setup...
wa: &Apontiaedje del scrirece...

en: &Undo	Ctrl+Z
wa: &Disfé	Ctrl+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
wa: Cô&per	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
wa: &Copyî	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
wa: C&laper	Ctrl+V

en: &Delete	Del
wa: &Rafacer	Del

en: Select &all	Ctrl+A
wa: &Tchwezi totafwait	Ctrl+A

en: &Time/Date	F5
wa: &Eure/Date	F5

en: &Wrap long lines
wa: Côper les ro&yes

en: &Search next	F3
wa: &Shûvant	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
wa: &Replaecî...	Ctrl+H

en: Page Setup
wa: Arindjmint del Pådje

en: &Header:
wa: &Tite:

en: &Footer:
wa: &Pînote:

en: &Left:
wa: &Hintche:

en: &Top:
wa: &Copete:

en: Page &p
wa: Pådje &p

en: ERROR
wa: AROKE

en: Untitled
wa: (sin tite)

en: Text files (*.txt)
wa: Fitchîs tekse (*.txt)

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
wa: Li fitchî '%s' a candjî.
    
    El voloz schaper?

en: '%s' could not be found.
wa: '%s' pout nén esse trové.

en: WARNING
wa: ADVERTIXHMINT

en: Information
wa: Informåcion

en: Not implemented
wa: Nén co possibe

en: &Directories
wa: &Ridants

en: Printer &setup...
wa: &Apontiaedje del scrirece...

en: &Annotate...
wa: &Sicrîre...

en: &Bookmark
wa: &Rimårkes

en: &Define...
wa: &Defini...

en: Always on &top
wa: Todi &Visibe

en: Wine Help
wa: Aidance di Wine

en: Error while reading the help file `%s'
wa: Yåk n' a nén stî å moumint di lere li fitchî d' aide `%s'

en: &Index
wa: Å&dvins

en: Help files (*.hlp)
wa: Fitchîs d' aide (*.hlp)
