Wine - en to sr_RS@latin translation catalogue (808 entries)

en: &Abort
sr_RS@latin: &Prekini

en: &About
sr_RS@latin: &O programu

en: &About Notepad
sr_RS@latin: &O Beležnici

en: &Add
sr_RS@latin: &Dodaj

en: &Add ->
sr_RS@latin: &Dodaj ->

en: &Add Control...
sr_RS@latin: &Dodaj kontrolu...

en: &Add to Favorites...
sr_RS@latin: &Dodaj u omiljene...

en: &Address bar
sr_RS@latin: &Traka za navigaciju

en: &Always on Top
sr_RS@latin: &Uvek na vrhu

en: &Annotate...
sr_RS@latin: &Pribeleži...

en: &Apply
sr_RS@latin: &Primeni

en: &As:
sr_RS@latin: &Kao:

en: &Attributes:
sr_RS@latin: &Osobine:

en: &Auto Arrange
sr_RS@latin: &Automatski poređaj

en: &Back
sr_RS@latin: &Nazad

en: &Blank page
sr_RS@latin: Prazna &strana

en: &Bookmark
sr_RS@latin: &Označi

en: &Bottom:
sr_RS@latin: &Dno:

en: &Browse View
sr_RS@latin: &Razgledanje

en: &Browse...
sr_RS@latin: &Nađi...

en: &Cell
sr_RS@latin: &Ćelija

en: &Cell Properties
sr_RS@latin: Svojstva &ćelije

en: &Choose a stream:
sr_RS@latin: &Izaberi tok:

en: &Close
sr_RS@latin: &Zatvori

en: &Close	Alt+F4
sr_RS@latin: &Zatvori	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
sr_RS@latin: &Zatvori	Ctrl+F4

en: &Color:
sr_RS@latin: &Boja:

en: &Column
sr_RS@latin: &Kolona

en: &Compressor:
sr_RS@latin: &Kompresor:

en: &Continue
sr_RS@latin: &Nastavi

en: &Copy
sr_RS@latin: &Umnoži

en: &Copy	Ctrl+C
sr_RS@latin: &Umnoži	Ctrl+C

en: &Copy Background
sr_RS@latin: &Umnoži pozadinu

en: &Current page
sr_RS@latin: &Tekuća strana

en: &Data Rate
sr_RS@latin: &Protok podataka

en: &Date
sr_RS@latin: &Datum

en: &Default page
sr_RS@latin: &Podrazumevana strana

en: &Define...
sr_RS@latin: &Odredi...

en: &Delete
sr_RS@latin: Iz&briši

en: &Delete	Del
sr_RS@latin: &Izbriši	Del

en: &Details
sr_RS@latin: &Detalji

en: &Disable
sr_RS@latin: &Isključi

en: &Display As Icon
sr_RS@latin: &Prikaži kao ikonicu

en: &E-mail Picture...
sr_RS@latin: Pošalji sliku &e-poštom...

en: &Edit View
sr_RS@latin: &Uređivanje

en: &Edit...
sr_RS@latin: &Izmeni...

en: &Emulate a virtual desktop
sr_RS@latin: &Emulacija veštačkog desktopa

en: &Encoding
sr_RS@latin: &Kodni raspored

en: &Enter the port name to add:
sr_RS@latin: &Unesite naziv porta:

en: &Favorites
sr_RS@latin: &Omiljeno

en: &File
sr_RS@latin: &Datoteka

en: &Footer:
sr_RS@latin: &Poglavlje:

en: &Go to My Pictures
sr_RS@latin: Pređi na &fotografije

en: &Header:
sr_RS@latin: &Zaglavlje:

en: &Help
sr_RS@latin: &Pomoć

en: &Ignore
sr_RS@latin: &Zanemari

en: &Install
sr_RS@latin: &Instaliraj

en: &Install theme...
sr_RS@latin: &Instaliraj teme...

en: &Install...
sr_RS@latin: &Instaliraj...

en: &Interleave every
sr_RS@latin: &Preplići svakih

en: &Key Frame Every
sr_RS@latin: &Ključni kadar svakih

en: &Label:
sr_RS@latin: &Naziv:

en: &Left:
sr_RS@latin: &Levo:

en: &Link to:
sr_RS@latin: &Veza do:

en: &List
sr_RS@latin: &Spisak

en: &Make New Folder
sr_RS@latin: &Napravi novu fasciklu

en: &Modify...
sr_RS@latin: &Izmeni...

en: &More Windows...
sr_RS@latin: &Više prozora...

en: &Move
sr_RS@latin: Pr&emesti

en: &Name:
sr_RS@latin: &Naziv:

en: &New
sr_RS@latin: &Novo

en: &New	Ctrl+N
sr_RS@latin: &Novo	Ctrl+N

en: &New override for library:
sr_RS@latin: &Novo podešavanje biblioteke:

en: &Next >
sr_RS@latin: &Napred >

en: &No
sr_RS@latin: &Ne

en: &Open
sr_RS@latin: &Otvori

en: &Open Link
sr_RS@latin: &Otvori vezu

en: &Open...
sr_RS@latin: &Otvori...

en: &Open...	Ctrl+O
sr_RS@latin: &Otvori...	Ctrl+O

en: &Open:
sr_RS@latin: &Otvori:

en: &Options
sr_RS@latin: &Opcije

en: &Options...
sr_RS@latin: &Mogućnosti...

en: &Output File Name:
sr_RS@latin: &Naziv odredišne datoteke:

en: &Owner:
sr_RS@latin: &Vlasnik:

en: &Password:
sr_RS@latin: &Lozinka:

en: &Paste
sr_RS@latin: &Ubaci

en: &Paste	Ctrl+V
sr_RS@latin: &Nalepi	Ctrl+V

en: &Path:
sr_RS@latin: &Putanja:

en: &Print
sr_RS@latin: &Štampaj

en: &Print Target
sr_RS@latin: &Štampaj objekat

en: &Print...	Ctrl+P
sr_RS@latin: &Štampaj...	Ctrl+P

en: &Properties
sr_RS@latin: &Svojstva

en: &Refresh
sr_RS@latin: &Osveži

en: &Remember my password
sr_RS@latin: &Zapamti lozinku

en: &Remove
sr_RS@latin: &Ukloni

en: &Remove application
sr_RS@latin: &Ukloni aplikaciju

en: &Rename
sr_RS@latin: Pr&eimenuj

en: &Replace...	Ctrl+H
sr_RS@latin: &Zameni...	Ctrl+H

en: &Retry
sr_RS@latin: Pokušaj &ponovo

en: &Right:
sr_RS@latin: &Desno:

en: &Row
sr_RS@latin: &Red

en: &Save
sr_RS@latin: &Sačuvaj

en: &Save	Ctrl+S
sr_RS@latin: &Sačuvaj	Ctrl+S

en: &Save As...
sr_RS@latin: &Sačuvaj kao...

en: &Save Background As...
sr_RS@latin: &Sačuvaj pozadinu kao...

en: &Save Picture As...
sr_RS@latin: &Sačuvaj sliku kao...

en: &Save Video As...
sr_RS@latin: &Sačuvaj video snimak kao...

en: &Save this password (insecure)
sr_RS@latin: &Sačuvaj ovu lozinku (nebezbedno)

en: &Search
sr_RS@latin: &Pretraga

en: &Search next	F3
sr_RS@latin: &Pronađi sledeće	F3

en: &Search...	Ctrl+F
sr_RS@latin: &Pronađi...	Ctrl+F

en: &Seconds
sr_RS@latin: &Sekunde

en: &Size
sr_RS@latin: &Veličina

en: &Size:
sr_RS@latin: &Veličina:

en: &Standard bar
sr_RS@latin: &Standardna traka

en: &Table
sr_RS@latin: &Tabela

en: &Table Properties
sr_RS@latin: Svojstva &tabele

en: &Test Sound
sr_RS@latin: &Probaj zvuk

en: &Theme:
sr_RS@latin: &Tema:

en: &Time/Date	F5
sr_RS@latin: &Vreme/datum	F5

en: &Toolbar buttons:
sr_RS@latin: &Dugmići na alatnici:

en: &Toolbars
sr_RS@latin: &Alatnice

en: &Top:
sr_RS@latin: &Vrh:

en: &Transmission Retry:
sr_RS@latin: &Ponovni pokušaj prenosa:

en: &Try Again
sr_RS@latin: Pok&ušaj ponovo

en: &Type:
sr_RS@latin: &Ukucaj:

en: &URL:
sr_RS@latin: &Adresa:

en: &Undo	Ctrl+Z
sr_RS@latin: &Opozovi	Ctrl+Z

en: &User name:
sr_RS@latin: &Korisničko ime:

en: &View
sr_RS@latin: &Prikaz

en: &View Source
sr_RS@latin: &Prikaži izvor

en: &Window
sr_RS@latin: &Prozor

en: &Windows Version:
sr_RS@latin: &Verzija Windowsa:

en: &Without Titlebar
sr_RS@latin: &Bez naslovne palete

en: &Wrap long lines
sr_RS@latin: &Prelomi duge linije

en: &Yes
sr_RS@latin: &Da

en: &w&bPage &p
sr_RS@latin: &w&bStrana &p od &P

en: '%s' could not be found.
sr_RS@latin: Datoteka „%s“ nije pronađena.

en: '%s' is not a valid port name
sr_RS@latin: „%s“ nije ispravan naziv porta

en: '[object]' is not a date object
sr_RS@latin: „[object]“ nije vremenski objekat

en: '|' is undefined
sr_RS@latin: „|“ nije određeno

en: (No Theme)
sr_RS@latin: (Bez teme)

en: (unidentified)
sr_RS@latin: (neidentifikovano)

en: < &Back
sr_RS@latin: < &Nazad

en: <- &Remove
sr_RS@latin: <- &Ukloni

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
sr_RS@latin: Naziv datoteke ne sme sadržati sledeće znakove:
                              / : < > |

en: A printer error occurred.
sr_RS@latin: Došlo je do greške u štampaču.

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
sr_RS@latin: Oponašanje odjave ili gašenja računara je u toku, ali ovaj program ne odgovara.
    
    Ako okončate proces, sve nesačuvane radnje će biti izgubljene.

en: A&vailable buttons:
sr_RS@latin: &Dostupni dugmići:

en: About
sr_RS@latin: O Wine

en: About %s
sr_RS@latin: O programu %s

en: Active Border
sr_RS@latin: Aktivna ivica

en: Active Title Bar
sr_RS@latin: Aktivni nazivni Bar

en: Active Title Bar Gradient
sr_RS@latin: Aktivni nazivni bar Gradient

en: Active Title Text
sr_RS@latin: Aktivni nazivni Text

en: Add Control
sr_RS@latin: Dodaj kontrolu

en: Add a Local Port
sr_RS@latin: Dodavanje lokalnog porta

en: Add to &Favorites...
sr_RS@latin: Dodaj u &omiljene...

en: Add/Remove Programs
sr_RS@latin: Dodaj/ukloni programe

en: Address
sr_RS@latin: Adresa

en: Administration Limit Exceeded
sr_RS@latin: Administrativno ograničenje je prekoračeno

en: Affects Multiple DSAs
sr_RS@latin: Utiče na višestruke algoritme

en: Alias Dereference Problem
sr_RS@latin: Problem u deferenciranju pseudonima

en: Alias Problem
sr_RS@latin: Problem u pseudonimu

en: All multimedia files
sr_RS@latin: Sve multimedijalne datoteke

en: Allow the &window manager to control the windows
sr_RS@latin: Dozvoli &menadžeru prozora da upravlja prozorom

en: Allow the window manager to &decorate the windows
sr_RS@latin: Dozvoli temi da &ukrasi prozor

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
sr_RS@latin: Instaliranje novog programa ili brisanje postojećeg.

en: Already Exists
sr_RS@latin: Već postoji

en: Always on &top
sr_RS@latin: Uvek na &vrhu

en: An error occurred.
sr_RS@latin: Došlo je do greške.

en: Ana&log
sr_RS@latin: &Analogni

en: Annotation...
sr_RS@latin: Beleške...

en: Application Workspace
sr_RS@latin: Radni prostor aplikacije

en: Applications
sr_RS@latin: Aplikacije

en: Aqua
sr_RS@latin: Svetlo plava

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
sr_RS@latin: Želite li da pošaljete „%1“ i sav njegov sadržaj u smeće?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
sr_RS@latin: Želite li da pošaljete „%1“ u smeće?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
sr_RS@latin: Želite li da pošaljete ovih %1 stavki u smeće?

en: Are you sure you want to delete '%1'?
sr_RS@latin: Želite li da izbrišete „%1“?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
sr_RS@latin: Želite li da izbrišete izabranu stavku?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
sr_RS@latin: Želite li da izbrišete ovih %1 stavki?

en: Argument not optional
sr_RS@latin: Argument je obavezan

en: Arrange &Icons
sr_RS@latin: Poređaj &ikonice

en: Array length must be a finite positive integer
sr_RS@latin: Niz dužine mora biti konačan pozitivan ceo broj

en: Array object expected
sr_RS@latin: Očekivani niz objekta

en: Attribute Or Value Exists
sr_RS@latin: Osobina ili vrednost postoji

en: Attributes
sr_RS@latin: Osobine

en: Audio
sr_RS@latin: Zvuk

en: Auth Unknown
sr_RS@latin: Nepoznat identitet

en: Authentication Method Not Supported
sr_RS@latin: Način potvrde identiteta nije podržan

en: Authentication Required
sr_RS@latin: Potvrda identiteta

en: Automation server can't create object
sr_RS@latin: Automatizovani server ne može da stvori objekat

en: B&rowse...
sr_RS@latin: N&ađi...

en: Back
sr_RS@latin: Nazad

en: Baud Rate
sr_RS@latin: Broj bauda

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
sr_RS@latin: Pre podešavanja strane i štampanja, morate da instalirate upravljački program. Instalirajte ga i pokušajte ponovo.

en: Black
sr_RS@latin: Crna

en: Blue
sr_RS@latin: Plava

en: Bold
sr_RS@latin: Podebljano

en: Bold Italic
sr_RS@latin: Podebljano ukošeno

en: Boolean object expected
sr_RS@latin: Očekivani objekat istinitosne vrednosti

en: Bottom
sr_RS@latin: Dno

en: Bro&wse...
sr_RS@latin: Na&đi...

en: Broadcast
sr_RS@latin: Emitovanje

en: Browse for Folder
sr_RS@latin: Pretraživanje fascikli

en: Browse to Desktop
sr_RS@latin: Potraži na radnoj površini

en: Browse...
sr_RS@latin: Potraži...

en: Busy
sr_RS@latin: Zauzeto

en: Busy;
sr_RS@latin: Zauzet;

en: By &Date
sr_RS@latin: Po &datumu

en: By &Name
sr_RS@latin: Po &nazivu

en: By &Size
sr_RS@latin: Po &veličini

en: By &Type
sr_RS@latin: Po &vrsti

en: C&olor:
sr_RS@latin: B&oja:

en: C&ut
sr_RS@latin: &Iseci

en: Can't connect to the LDAP server
sr_RS@latin: Povezivanje na LDAP server nije uspelo

en: Cancel
sr_RS@latin: Otkaži

en: Canceling...
sr_RS@latin: Otkazivanje...

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
sr_RS@latin: Ne mogu naći '%s'. Da li želite da sami nađete fajl?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
sr_RS@latin: Ne mogu naći richedit ubacen... Prekidam

en: Cannot find the printer.
sr_RS@latin: Štampač nije pronađen.

en: Caps Lock is On
sr_RS@latin: Caps Lock je uključen

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
sr_RS@latin: Sertifikati se koriste za ličnu identifikaciju, kao i za prepoznavanje autoriteta i izdavača sertifikata.

en: Certificates...
sr_RS@latin: Sertifikati...

en: Change &Icon...
sr_RS@latin: Promeni &ikonicu...

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
sr_RS@latin: Promena redosleda biblioteka nije preporučljiva.
    Da li ste sigurni da želite da uradite ovo?

en: Cinepak Video codec
sr_RS@latin: Cinepak video kodek

en: Clock
sr_RS@latin: Časovnik

en: Close
sr_RS@latin: Zatvori

en: Comments
sr_RS@latin: Komentari

en: Comments:
sr_RS@latin: Komentari:

en: Compare False
sr_RS@latin: Netačno

en: Compare True
sr_RS@latin: Tačno

en: Compress options
sr_RS@latin: Postavke sažimanja

en: Compression &Quality:
sr_RS@latin: &Kvalitet sažimanja:

en: Con&figure...
sr_RS@latin: &Podesi...

en: Confidentiality Required
sr_RS@latin: Potrebna je poverljivost

en: Configure LPT Port
sr_RS@latin: Podešavanje LPT porta

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
sr_RS@latin: Podesi Wine internet pregledač i srodne postavke

en: Confirm file deletion
sr_RS@latin: Potvrda brisanja datoteke

en: Confirm file overwrite
sr_RS@latin: Potvrda zamene datoteke

en: Confirm folder deletion
sr_RS@latin: Potvrda brisanja fascikle

en: Connect to %s
sr_RS@latin: Poveži se sa %s

en: Connecting to %s
sr_RS@latin: Povezivanje na %s

en: Connecting to camera
sr_RS@latin: Povezivanje sa kamerom

en: Connection-specific DNS suffix
sr_RS@latin: Veza određena DNS sufiksom

en: Constraint Violation
sr_RS@latin: Ograničenje kršenja

en: Contact:
sr_RS@latin: Kontakt:

en: Contacts
sr_RS@latin: Kontakti

en: Content
sr_RS@latin: Sadržaj

en: Control Panel
sr_RS@latin: Upravljački panel

en: Controls Alternate Background
sr_RS@latin: Kontrola alternativne pozadine

en: Controls Background
sr_RS@latin: Kontrole pozadine

en: Controls Dark Shadow
sr_RS@latin: Kontrola mracne senke

en: Controls Highlight
sr_RS@latin: Kontrola odabranog

en: Controls Light
sr_RS@latin: Kontrola svetla

en: Controls Shadow
sr_RS@latin: Kontrola senke

en: Controls Text
sr_RS@latin: Kontrole teksta

en: Copy
sr_RS@latin: Kopiraj

en: Copy Shor&tcut
sr_RS@latin: Umnoži &prečicu

en: Copy files from:
sr_RS@latin: Umnoži datoteke iz:

en: Copy manufacturer's files from:
sr_RS@latin: Umnoži datoteke proizvođača iz:

en: Copying Files...
sr_RS@latin: Umnožavanje datoteka...

en: Create &Link
sr_RS@latin: Napravi &vezu

en: Create Control
sr_RS@latin: Napravi kontrolu

en: Create From File
sr_RS@latin: Napravi iz datoteke

en: Create New
sr_RS@latin: Napravi novo

en: Create New Folder
sr_RS@latin: Napravi novu fasciklu

en: Create Shor&tcut
sr_RS@latin: Napravi &prečicu

en: Cu&t
sr_RS@latin: &Iseci

en: Cu&t	Ctrl+X
sr_RS@latin: &Iseci	Ctrl+X

en: Current format:
sr_RS@latin: Tekući format:

en: Customize Toolbar
sr_RS@latin: Prilagodi alatnicu

en: Cut
sr_RS@latin: Iseci

en: DHCP enabled
sr_RS@latin: DHCP je omogućen

en: Data Bits
sr_RS@latin: Bitovi podataka

en: Date deleted
sr_RS@latin: Datum brisanja

en: De&vice:
sr_RS@latin: Na&prava:

en: Debug Break
sr_RS@latin: Prekid

en: Debug View
sr_RS@latin: Prikaz

en: Decoding Error
sr_RS@latin: Greška u dekodiranju

en: Default Printer;
sr_RS@latin: Podrazumevani štampač;

en: Default Settings
sr_RS@latin: Osnovno podešavanje

en: Default gateway
sr_RS@latin: Podrazumevani mrežni prolaz

en: Description
sr_RS@latin: Opis

en: Desktop &size:
sr_RS@latin: Desktop &veličina:

en: Desktop Integration
sr_RS@latin: Desktop integracija

en: Destination:
sr_RS@latin: Odredište:

en: Details
sr_RS@latin: Detalji

en: Digi&tal
sr_RS@latin: &Digitalni

[ctx: Directory key]
en: D
sr_RS@latin: F

en: Display As Icon
sr_RS@latin: Prikaži kao ikonicu

en: Do you want to shutdown your Wine session?
sr_RS@latin: Želite li da izgasite Wine sesiju?

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
sr_RS@latin: Želite li da simulirate ponovno pokretanje Windows-a?

en: Documents
sr_RS@latin: Dokumenti

en: Don't show me th&is message again
sr_RS@latin: Ne prikazuj mi &ovu poruku ponovo

en: Done
sr_RS@latin: Završeno

en: Downloading from %s...
sr_RS@latin: Preuzimanje iz %s...

en: Downloading...
sr_RS@latin: Preuzimanje...

en: Downloads
sr_RS@latin: Prijemi

en: Drives
sr_RS@latin: Drajvovi

en: Dump DisplayTree
sr_RS@latin: Ispiši prikazno stablo

en: Dump FormatCaches
sr_RS@latin: Ispiši privremenu memoriju

en: Dump LayoutRects
sr_RS@latin: Ispiši raspored pravougaonika

en: Dump Lines
sr_RS@latin: Ispiši linije

en: Dump Tracking Info
sr_RS@latin: Ispiši ispravljačke podatke

en: Dump Tree
sr_RS@latin: Ispiši stablo

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
sr_RS@latin: Biblioteke mogu biti podešene zasebno da budu ili builtin (omogućene od Wine-a) ili native (uzete od Windowsa ili od aplikacije).

en: E&xplore
sr_RS@latin: &Pretraži

en: Edit Override
sr_RS@latin: Izmeni podešavanje

en: Encoding Error
sr_RS@latin: Greška u kodiranju

en: Encoding:
sr_RS@latin: Kodni raspored:

en: Enter Network Password
sr_RS@latin: Unos mrežne lozinke

en: Entire Network
sr_RS@latin: Cela mreža

en: Error
sr_RS@latin: Greška

en: Error converting object to primitive type
sr_RS@latin: Greška u pretvaranju objekta u osnovnu vrstu

en: Error during creation of a new folder
sr_RS@latin: Došlo je do greške pri pravljenju fascikle

en: Error while reading the help file `%s'
sr_RS@latin: Greška tokom čitanja pomoćnog fajla `%s'

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
sr_RS@latin: Greška: uneseni su nepoznati ili neispravni parametri naredbene linije

en: Error;
sr_RS@latin: Greška;

en: Ethernet
sr_RS@latin: Eternet

en: Executable files (*.exe)
sr_RS@latin: Izvršne datoteke (*.exe)

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
sr_RS@latin: Izvršavanje naredbe za deinstalaciju „%s“ nije uspelo verovatno zbog toga što nedostaje izvršna datoteka.
    Želite li da uklonite deinstalacioni unos iz registra?

en: Existing &overrides:
sr_RS@latin: Postojeća &podešavanja:

en: Exit
sr_RS@latin: Izlaz

en: Expected '('
sr_RS@latin: Očekivano '('

en: Expected ')'
sr_RS@latin: Očekivano ')'

en: Expected ';'
sr_RS@latin: Očekivano ';'

en: F&orward
sr_RS@latin: N&apred

en: False
sr_RS@latin: Netačno

en: Favor&ites
sr_RS@latin: &Omiljeno

en: Favorites
sr_RS@latin: Omiljeno

en: Feed paper manual;
sr_RS@latin: Dodajte papir;

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
sr_RS@latin: Datoteka „%s“ ne postoji.
    
    Želite li da napravite novu datoteku?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
sr_RS@latin: Datoteka „%s“ je izmenjena.
    
    Želite li da sačuvate izmene?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
sr_RS@latin: Datoteka već postoji.
    Želite li da je zamenite?

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
sr_RS@latin: Datoteka nije ispravan OLE modul. Registrovanje OLE kontrole nije uspelo.

en: File does not exist
sr_RS@latin: Datoteka ne postoji

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
sr_RS@latin: Datoteka ne postoji.
    Želite li da je napravite?

[ctx: File key]
en: F
sr_RS@latin: D

en: File not found
sr_RS@latin: Datoteka nije pronađena

en: File:
sr_RS@latin: Datoteka:

en: File: [1]
sr_RS@latin: Datoteka: [1]

en: Files Needed
sr_RS@latin: Potrebne datoteke

en: Files on Camera
sr_RS@latin: Datoteke na kameri

en: Filter Error
sr_RS@latin: Greška u filteru

en: Finish
sr_RS@latin: Kraj

en: Floppy disk
sr_RS@latin: Floppy disketa

en: Flow Control
sr_RS@latin: Kontrola protoka

en: Folder:
sr_RS@latin: Fascikla:

en: Folder: [1]
sr_RS@latin: Fascikla: [1]

en: Font: [1]
sr_RS@latin: Fontovi: [1]

en: Fonts
sr_RS@latin: Fontovi

en: Fuchsia
sr_RS@latin: Roze-ljubičasta

en: Full Frames (Uncompressed)
sr_RS@latin: Celi kadrovi (nesažeto)

en: Function expected
sr_RS@latin: Očekivana funkcija

en: General
sr_RS@latin: Opšte

en: Go to today
sr_RS@latin: Pređi na današnji dan

en: Graphics
sr_RS@latin: Grafika

en: Gray
sr_RS@latin: Siva

en: Gray Text
sr_RS@latin: Sivi Text

en: Green
sr_RS@latin: Zelena

en: HTML Document
sr_RS@latin: HTML dokument

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
sr_RS@latin: Caps Lock može biti razlog neispravnosti unetih podataka.
    
    Pritisnite taster Caps Lock na tastaturi da biste isključili velika slova pre
    unošenja lozinke.

en: Help
sr_RS@latin: Pomoć

en: Help files (*.hlp)
sr_RS@latin: Pomočni fajlovi (*.hlp)

en: Help topics:
sr_RS@latin: Teme pomoći:

en: Hide
sr_RS@latin: Sakrij

en: History
sr_RS@latin: Istorija

en: Hostname
sr_RS@latin: Naziv domaćina

en: Hybrid
sr_RS@latin: Hibridno

en: Hyperlink
sr_RS@latin: Hiperveza

en: Hyperlink Information
sr_RS@latin: Podaci o hipervezi

en: I&ndex
sr_RS@latin: &Popis

en: I/O Active;
sr_RS@latin: I/O aktivan;

en: IP address
sr_RS@latin: IP adresa

en: IP routing enabled
sr_RS@latin: IP usmeravanje je omogućeno

en: Illegal assignment
sr_RS@latin: Nedozvoljen zadatak

en: Import All
sr_RS@latin: Uvezi sve

en: Import Selected
sr_RS@latin: Uvezi izabrano

en: Inactive Border
sr_RS@latin: Neaktivna ivica

en: Inactive Title Bar
sr_RS@latin: Neaktivni nazivni Bar

en: Inactive Title Bar Gradient
sr_RS@latin: Neaktivni nazivni bar Gradient

en: Inactive Title Text
sr_RS@latin: Neaktivni nazivni Text

en: Inappropriate Authentication
sr_RS@latin: Neprikladna potvrda identiteta

en: Inappropriate Matching
sr_RS@latin: Neprikladno podudaranje

en: Index range error
sr_RS@latin: Greška u opsegu popisa

en: Initializing;
sr_RS@latin: Pokretanje;

en: Insert Object
sr_RS@latin: Unos objekta

en: Insert a new %s object into your document
sr_RS@latin: Unesite novi %s objekat u dokument

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
sr_RS@latin: Unesite sadržaj datoteke kao objekat u dokumentu kako biste ga aktivirali koristeći program koji ga je napravio.

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
sr_RS@latin: Ubacite instalacioni disk proizvođača i proverite
    da li je ispod izabrana ispravna jedinica

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
sr_RS@latin: Umeće sadržaj iz ostave u dokument kao %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
sr_RS@latin: Umeće sadržaj iz ostave u dokument kako biste ga mogli aktivirati koristeći %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
sr_RS@latin: Umeće sadržaj iz ostave u dokument.

en: Install/Uninstall
sr_RS@latin: Instaliraj/ukloni

en: Installation programs
sr_RS@latin: Instalacioni programi

en: Installing...
sr_RS@latin: Instaliranje...

en: Insufficient Rights
sr_RS@latin: Nedovoljna prava

en: Internet Settings
sr_RS@latin: Postavke interneta

en: Interrupted by user;
sr_RS@latin: Prekinuto od strane korisnika;

en: Invalid Credentials
sr_RS@latin: Neispravni akreditivi

en: Invalid DN Syntax
sr_RS@latin: Neispravna DN sintaksa

en: Invalid Syntax
sr_RS@latin: Neispravna sintaksa

en: Invalid character(s) in path
sr_RS@latin: Neispravan znak u putanji

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
sr_RS@latin: Neispravan broj parametara. Koristite xcopy /? za pomoć

en: Invalid procedure call or argument
sr_RS@latin: Nevažeći postupak poziva ili argumenta

en: Is Leaf
sr_RS@latin: je list

en: Italic
sr_RS@latin: Ukošeno

en: JScript object expected
sr_RS@latin: Očekivani objekat JScript vrste

en: LAN Connection
sr_RS@latin: LAN veza

en: Lar&ge Icons
sr_RS@latin: &Velike ikonice

en: Large
sr_RS@latin: Veliki

en: Left Edge
sr_RS@latin: Leva ivica

en: Libraries
sr_RS@latin: Bibliteka

en: Lime
sr_RS@latin: Limun zelena

en: Line up Icons
sr_RS@latin: Poravnaj ikonice

en: Links
sr_RS@latin: Veze

en: Links to
sr_RS@latin: Linkovi do

en: List
sr_RS@latin: Spisak

en: Local Error
sr_RS@latin: Lokalna greška

en: Local Monitor
sr_RS@latin: Lokalni monitor

en: Local Port
sr_RS@latin: Lokalni port

en: Local hard disk
sr_RS@latin: Lokalni Hard Disk

en: Location
sr_RS@latin: Lokacija

en: Logon unsuccessful
sr_RS@latin: Prijavljivanje nije uspelo

en: Loop Detected
sr_RS@latin: Pronađena je petlja

en: Loop while handling referrals
sr_RS@latin: Ponavljaj pri rukovanju s upućivačima

en: Ma&ximize
sr_RS@latin: U&većaj

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
sr_RS@latin: Slanje poruke nije uspelo jer MAPI poštanski klijent nije instaliran.

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
sr_RS@latin: Proverite da li su podaci
    koje ste uneli ispravni.

en: Margins [inches]
sr_RS@latin: Margine (u inčima)

en: Margins [mm]
sr_RS@latin: Margine (u milimetrima)

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
sr_RS@latin: Margine se preklapaju ili prelaze van granica papira.
    Ponovo unesite margine.

en: Maroon
sr_RS@latin: Kestenjasta

en: Memory Monitor
sr_RS@latin: Nadgledanje memorije

en: Menu Background
sr_RS@latin: Pozadina menija

en: Menu Bar
sr_RS@latin: Meni Bar

en: Menu Highlight
sr_RS@latin: Meni osvetljenog

en: Menu Text
sr_RS@latin: Tekst menija

en: Message
sr_RS@latin: Poruka

en: Message Box Text
sr_RS@latin: Poruka Box Text

en: Mi&nimize
sr_RS@latin: &Umanji

en: Mixed
sr_RS@latin: Izmešano

en: Modified
sr_RS@latin: Izmenjeno

en: More results returned
sr_RS@latin: Više rezultata

en: Move &Down
sr_RS@latin: Pomeri na&dole

en: Move &Up
sr_RS@latin: Pomeri na&gore

en: Music
sr_RS@latin: Muzika

en: My Computer
sr_RS@latin: Računar

en: Naming Violation
sr_RS@latin: Kršenje imenovanja

en: Nati&ve then Builtin
sr_RS@latin: Nati&ve pa Builtin

en: Navy
sr_RS@latin: Tamno plava

en: NetHood
sr_RS@latin: Internet

en: Network share
sr_RS@latin: Mrežno deljenje

en: New
sr_RS@latin: Novo

en: New &Folder
sr_RS@latin: Nova &fascikla

en: New &Link
sr_RS@latin: Nova &veza

en: New Folder
sr_RS@latin: Nova fascikla

en: No
sr_RS@latin: Ne

en: No Memory
sr_RS@latin: Nema memorije

en: No Object Class Mods
sr_RS@latin: Neme klase objekata

en: No Such Attribute
sr_RS@latin: Ne postoji takva osobina

en: No Such Object
sr_RS@latin: Ne postoji takav objekat

en: No default printer defined.
sr_RS@latin: Podrazumevani štampač nije izabran.

en: No result present in message
sr_RS@latin: Nema rezultata u poruci

en: No toner;
sr_RS@latin: Nema tonera;

en: Node type
sr_RS@latin: Vrsta čvora

en: Normal
sr_RS@latin: Normalan

en: Not allowed on Non-leaf
sr_RS@latin: Nije dozvoljeno na ne-listu

en: Not allowed on RDN
sr_RS@latin: Nije dozvoljeno na RDN-u

en: Not available;
sr_RS@latin: Nedostupno;

en: Not implemented
sr_RS@latin: Nije jos u programu

en: Not specified
sr_RS@latin: Nije određeno

en: Notepad
sr_RS@latin: Beležnica

en: Number expected
sr_RS@latin: Očekivani broj

en: OK
sr_RS@latin: U redu

en: Object Class Violation
sr_RS@latin: Kršenje klase objekata

en: Object Type:
sr_RS@latin: Vrsta objekta:

en: Object doesn't support this action
sr_RS@latin: Objekat ne podržava ovu radnju

en: Object doesn't support this property or method
sr_RS@latin: Objekat ne podržava ovo svojstvo ili metodu

en: Object expected
sr_RS@latin: Očekivani objekat

en: Off
sr_RS@latin: Isključeno

en: Olive
sr_RS@latin: Maslinasta

en: On
sr_RS@latin: Uključeno

en: Open
sr_RS@latin: Otvori

en: Open File
sr_RS@latin: Otvori datoteku

en: Open Link in &New Window
sr_RS@latin: Otvori vezu u &novom prozoru

en: Open URL
sr_RS@latin: Otvaranje adrese

en: Open in &New Window
sr_RS@latin: Otvori u &novom prozoru

en: Open:
sr_RS@latin: Otvori:

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
sr_RS@latin: Radnja nije podržana od strane ovog izdanja LDAP protokola

en: Operations Error
sr_RS@latin: Greška u radnjama

en: Options
sr_RS@latin: Opcije

en: Organi&zation:
sr_RS@latin: Organi&zacija:

en: Original location
sr_RS@latin: Originalna lokacija

en: Other
sr_RS@latin: Ostalo

en: Out of memory.
sr_RS@latin: Nema više memorije.

en: Out of memory;
sr_RS@latin: Nema više memorije;

en: Out of paper;
sr_RS@latin: Nema papira;

en: Output tray is full;
sr_RS@latin: Izlaz je pun;

en: P&rinter Setup...
sr_RS@latin: Postavke &štampe...

en: P&roperties
sr_RS@latin: &Svojstva

en: Page &p
sr_RS@latin: Strana &p

en: Page Down
sr_RS@latin: Nadole

en: Page Left
sr_RS@latin: Nalevo

en: Page Right
sr_RS@latin: Nadesno

en: Page Se&tup...
sr_RS@latin: Postavke &strane...

en: Page Setup
sr_RS@latin: Postavke strane

en: Page Up
sr_RS@latin: Nagore

en: Page punt;
sr_RS@latin: Funta strane;

en: Paper jam;
sr_RS@latin: Ulaz za papir;

en: Paper problem;
sr_RS@latin: Problem s papirom;

en: Parameter Error
sr_RS@latin: Greška u parametru

en: Parity
sr_RS@latin: Jednakost

en: Password
sr_RS@latin: Lozinka

en: Paste
sr_RS@latin: Ubaci

en: Paste &Link
sr_RS@latin: Ubaci &vezu

en: Paste Special
sr_RS@latin: Ubacivanje

en: Paste as Link
sr_RS@latin: Ubaci kao vezu

en: Path does not exist
sr_RS@latin: Putanja ne postoji

en: Paused;
sr_RS@latin: Pauzirano;

en: Peer-to-peer
sr_RS@latin: Neposredna razmena

en: Pending deletion;
sr_RS@latin: Čeka na brisanje;

en: Performance Meters
sr_RS@latin: Merač performansi

en: Physical address
sr_RS@latin: Fizička adresa

en: Pictures
sr_RS@latin: Slike

en: Play
sr_RS@latin: Reprodukuj

en: Please enter your username and password:
sr_RS@latin: Unesite svoje korisničko ime i lozinku:

en: Please verify that the correct file name was given
sr_RS@latin: Proverite naziv datoteke

en: Port %s already exists
sr_RS@latin: Port %s već postoji

en: Power save mode;
sr_RS@latin: Režim za uštedu struje;

en: Pr&int
sr_RS@latin: &Štampaj

en: Pr&int Picture...
sr_RS@latin: Štampaj &sliku...

en: Pr&int...
sr_RS@latin: &Štampaj...

en: Preview
sr_RS@latin: Pregled

en: Print &format...
sr_RS@latin: Format &štampe...

en: Print server unknown;
sr_RS@latin: Server za štampanje nije poznat;

en: Print to File
sr_RS@latin: Štampanje na datoteku

en: Print...
sr_RS@latin: Štampaj...

en: PrintHood
sr_RS@latin: Štampači

en: Printer &setup...
sr_RS@latin: Štampač &podešavanje...

en: Printer offline;
sr_RS@latin: Štampač nije povezan;

en: Printing;
sr_RS@latin: Štampa;

en: Processing;
sr_RS@latin: Obrađivanje;

en: Product Updates:
sr_RS@latin: Dogradnje:

en: Program Error
sr_RS@latin: Programska greška

en: Program Files
sr_RS@latin: Programi

en: Program Files (x86)
sr_RS@latin: Programi (x86)

en: Programs (*.exe)
sr_RS@latin: Izvršne datoteke (*.exe)

en: Properties
sr_RS@latin: Svojstva

en: Properties for %s
sr_RS@latin: Svojstva za %s

en: Protocol Error
sr_RS@latin: Greška u protokolu

en: Proxy
sr_RS@latin: Posrednik

en: Publisher
sr_RS@latin: Izdavač

en: Publisher:
sr_RS@latin: Izdavač:

en: Publishers...
sr_RS@latin: Izdavači...

en: Purple
sr_RS@latin: Ljubičasta

en: R&eset
sr_RS@latin: &Poništi

en: Readme:
sr_RS@latin: Pročitaj me:

en: Ready
sr_RS@latin: Spremno

en: Realm
sr_RS@latin: Domen

en: Red
sr_RS@latin: Crvena

en: Referral
sr_RS@latin: Upućivač

en: Referral (v2)
sr_RS@latin: Upućivač (v2)

en: Referral hop limit exceeded
sr_RS@latin: Ograničenje čvora upućivača je prekoračeno

en: Refresh
sr_RS@latin: Osveži

en: Regular
sr_RS@latin: Obično

en: Resource Failures
sr_RS@latin: Neuspesi resursa

en: Restart
sr_RS@latin: Ponovno pokretanje

en: Result
sr_RS@latin: Rezultat

en: Results Too Large
sr_RS@latin: Rezultati su preveliki

en: Rewind
sr_RS@latin: Premotaj

en: Right Edge
sr_RS@latin: Desna ivica

en: Running on %s
sr_RS@latin: Radi na %s

en: S&erial:
sr_RS@latin: S&erijski:

en: S&how Picture
sr_RS@latin: &Prikaži sliku

en: S&mall Icons
sr_RS@latin: &Male ikonice

en: Save
sr_RS@latin: Sačuvaj

en: Save &as...
sr_RS@latin: Sačuvaj &kao...

en: Save &in:
sr_RS@latin: Sačuvaj &u:

en: Save HTML
sr_RS@latin: Sačuvaj HTML

en: Save Target &As...
sr_RS@latin: Sačuvaj objekat &kao...

en: Saved Games
sr_RS@latin: Sačuvane igre

en: Scanning
sr_RS@latin: Pretraga

en: Scroll Down
sr_RS@latin: Pomeri nadole

en: Scroll Here
sr_RS@latin: Klizaj ovde

en: Scroll Left
sr_RS@latin: Pomeri nalevo

en: Scroll Right
sr_RS@latin: Pomeri nadesno

en: Scroll Up
sr_RS@latin: Pomeri nagore

en: Search
sr_RS@latin: Traži

en: Searches
sr_RS@latin: Pretrage

en: Select
sr_RS@latin: Izaberi

en: Select &All
sr_RS@latin: Izaberi &sve

en: Select &all	Ctrl+A
sr_RS@latin: Izaberi &sve	Ctrl+A

en: Select Drive Letter
sr_RS@latin: Izaberi slovo diska

en: Select Window
sr_RS@latin: Izbor

en: Select a theme file
sr_RS@latin: Izaberite temu

en: Select an executable file
sr_RS@latin: Izaberi izvršni fajl

en: Selection Background
sr_RS@latin: Odabir pozadine

en: Selection Text
sr_RS@latin: Odabir teksta

en: Send Mail
sr_RS@latin: Pošalji poruku

en: Separator
sr_RS@latin: Razdvajač

en: Server Down
sr_RS@latin: Server trenutno ne radi

en: Set As Back&ground
sr_RS@latin: Postavi kao pozadinu

en: Set as &Desktop Item
sr_RS@latin: Postavi kao &stavku na radnoj površini

en: Set as &Desktop Item...
sr_RS@latin: Postavi kao &stavku na radnoj površini...

en: Set as Back&ground
sr_RS@latin: Postavi kao &pozadinu

en: Show
sr_RS@latin: Prikaži

en: Shutdown
sr_RS@latin: Gašenje

en: Si&ze:
sr_RS@latin: Veli&čina:

en: Silver
sr_RS@latin: Srebrna

en: Size
sr_RS@latin: Veličina

en: Size Limit Exceeded
sr_RS@latin: Ograničenje veličine je prekoračeno

en: Size available
sr_RS@latin: Dostupno

en: Skip This Dialog
sr_RS@latin: Preskoči ovo prozorče

en: Small
sr_RS@latin: Mali

en: Sort Control Missing
sr_RS@latin: Poređaj nedostajuće kontrole

en: Sound Selection
sr_RS@latin: Izbor zvuka

en: Source:
sr_RS@latin: Izvor:

en: Specified control was not found in message
sr_RS@latin: Navedena kontrola nije pronađena u poruci

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
sr_RS@latin: Unesite adresu koju želite da otvorite u Internet Explorer-u

en: Start Menu
sr_RS@latin: „Start“ meni

en: Starting Wordpad failed
sr_RS@latin: Pokretanje Pisanke nije uspelo

en: Status
sr_RS@latin: Stanje

en: Stop
sr_RS@latin: Zaustavi

en: Stop Bits
sr_RS@latin: Zaustavno vreme

en: Strong Authentication Required
sr_RS@latin: Potrebna je jaka potvrda identiteta

en: Subscript out of range
sr_RS@latin: Potpis je van dometa

en: Success
sr_RS@latin: Uspeh

en: Summary
sr_RS@latin: Pregled

en: Support Information
sr_RS@latin: Podrška

en: Support Information:
sr_RS@latin: Podrška:

en: Support Telephone:
sr_RS@latin: Telefon za podršku:

en: Sync
sr_RS@latin: Uskladi

en: Syntax error
sr_RS@latin: Greška u sintaksi

en: Syntax error in regular expression
sr_RS@latin: Sintaksna greška u regularnom izrazu

en: System drive
sr_RS@latin: Sistemski drajv

en: Teal
sr_RS@latin: Zelenkasta

en: Templates
sr_RS@latin: Šabloni

en: Terminate Process
sr_RS@latin: Okončaj proces

en: Text files (*.txt)
sr_RS@latin: Tekstualne datoteke (*.txt)

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
sr_RS@latin: Unos „od“ ne sme biti posle „do“ unosa.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
sr_RS@latin: Wine postavke u %s se ažuriraju. Molimo, sačekajte...

en: The following information can be used to get technical support for %s:
sr_RS@latin: Sledeći podaci se mogu koristiti za dobijanje tehničke podrške za %s:

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
sr_RS@latin: Program se može automatski ukloniti. Da uklonite program ili da izmenite instalacione delove, izaberite sa spiska i kliknite na dugme „Izmeni/ukloni“.

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
sr_RS@latin: Stavka „%1“ se ne može poslati u smeće. Želite li da je trajno izbrišete?

en: The printer door is open;
sr_RS@latin: Ulaz na štampaču je otvoren;

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
sr_RS@latin: Program %s je naišao na ozbiljan problem i mora biti zatvoren. Izvinjavamo se zbog neprijatnosti.

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
sr_RS@latin: Tema fajlovi (*.msstyles; *.theme)

en: There are %d documents in the queue
sr_RS@latin: %d dokumenata je u redu za čekanje

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
sr_RS@latin: Nijedan program nije podešen da otvara ovu vrstu datoteka.

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
sr_RS@latin: Ova fascikla već sadrži datoteku pod nazivom „%1“.
    
    Želite li da je zamenite?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
sr_RS@latin: Ova fascikla već sadrži fasciklu pod nazivom „%1“.
    
    Ako datoteke u odredišnoj fascikli imaju ista imena kao i datoteke u
    izabranoj fascikli, oni će biti zamenjeni. Želite li da premestite ili umnožite
    fasciklu?

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
sr_RS@latin: Ovo je osnovni tekst 10 Tahoma

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
sr_RS@latin: Ovoliki broj primeraka nije podržan od strane Vašeg štampača.
    Unesite vrednost između 1 i %d.

en: This port has no options to configure
sr_RS@latin: Ovaj port nema opcija za podešavanje

en: Time Limit Exceeded
sr_RS@latin: Vremensko ograničenje je prekoračeno

en: Timeout
sr_RS@latin: Vreme isteka

en: Timeout (seconds)
sr_RS@latin: Vreme isteka (u sekundama)

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
sr_RS@latin: Da biste instalirali novi program sa diskete, diska ili tvrdog diska, kliknite na dugme „Instaliraj...“.

en: Today:
sr_RS@latin: Danas:

en: Toner low;
sr_RS@latin: Toner je pri kraju;

en: Tooltip Background
sr_RS@latin: Tooltip pozadina

en: Top
sr_RS@latin: Vrh

en: Trace Tags
sr_RS@latin: Prateće oznake

en: Transferring
sr_RS@latin: Prenos

en: Trash
sr_RS@latin: Smeće

en: True
sr_RS@latin: Tačno

en: Type
sr_RS@latin: Vrsta

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
sr_RS@latin: Unesite naziv programa, fascikle, dokumenta ili internet resursa, a Wine će ga otvoriti.

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
sr_RS@latin: Unesite putanju gde su datoteke smeštene, pa kliknite na dugme „U redu“.

en: URI to be encoded contains invalid characters
sr_RS@latin: URI sadrži neispravne znakove

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
sr_RS@latin: Pravljenje fascikle nije uspelo: nemate odgovarajuću dozvolu.

en: Unable to create the output file.
sr_RS@latin: Pravljenje odredišne datoteke nije uspelo.

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
sr_RS@latin: Prikazivanje prozorčeta za razgledanje nije uspelo (unutrašnja greška)

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
sr_RS@latin: Izvršavanje deinstalacionog programa za  „%s“ nije uspelo. Želite li da uklonite registarski unos ovog programa?

en: Unavailable
sr_RS@latin: Nedostupno

en: Unavailable Critical Extension
sr_RS@latin: Nedostupno je kritičko proširenje

en: Undefined Type
sr_RS@latin: Neodređena vrsta

en: Unicode (UTF-16 big-endian)
sr_RS@latin: Unikod (UTF-16 big-endian)

en: Unicode (UTF-16)
sr_RS@latin: Unikod (UTF-16)

en: Unknown
sr_RS@latin: Nepoznato

en: Unknown Source
sr_RS@latin: Nepoznat izvor

en: Unknown Type
sr_RS@latin: Nepoznata vrsta

en: Unknown printer driver.
sr_RS@latin: Veznik za štampač nije prepoznat.

en: Unreadable Entry
sr_RS@latin: Unos je nečitljiv

en: Unterminated string constant
sr_RS@latin: Nezavršena konstanta niski

en: Untitled
sr_RS@latin: Neimenovano

en: Unwilling To Perform
sr_RS@latin: Nevoljno za izvršavanje

en: Up One Level
sr_RS@latin: Jedan nivo gore

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
sr_RS@latin: Upotreba: ipconfig [ /? | /all ]

en: Use global settings
sr_RS@latin: Koristi globalna podešavanja

en: User
sr_RS@latin: Korisničko ime

en: User Canceled
sr_RS@latin: Korisnik je otkazan

en: Users
sr_RS@latin: Korisnici

en: VBArray object expected
sr_RS@latin: VBArray objekat se očekuje

en: Version
sr_RS@latin: Izdanje

en: Version:
sr_RS@latin: Izdanje:

en: Video Compression
sr_RS@latin: Sažimanje video zapisa

en: Videos
sr_RS@latin: Video snimci

en: Waiting for Program
sr_RS@latin: Čekanje programa

en: Waiting;
sr_RS@latin: Čekanje;

en: Warming up;
sr_RS@latin: Zagrevanje;

en: Warning: system library
sr_RS@latin: Upozorenje: sistemska biblioteka

en: Waveform
sr_RS@latin: Talasni oblik

en: Waveform: %s
sr_RS@latin: Talasni oblik: %s

en: White
sr_RS@latin: Bela

en: Window Background
sr_RS@latin: Pozadina prozora

en: Window Frame
sr_RS@latin: Ram prozora

en: Window Text
sr_RS@latin: Text Prozora

en: Wine &license
sr_RS@latin: Wine &licenca

en: Wine Application Uninstaller
sr_RS@latin: Wine deinstalacioni program

en: Wine Control Panel
sr_RS@latin: Wine upravljački panel

en: Wine Gecko Installer
sr_RS@latin: Wine Gecko instalacioni program

en: Wine Help
sr_RS@latin: Wine Pomoć

en: Wine License
sr_RS@latin: Wine licenca

en: Wine MS-RLE video codec
sr_RS@latin: Wine MS-RLE video kodek

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
sr_RS@latin: Wine MS-RLE video kodek
    Copyright ©2002 by Michael Günnewig

en: Wine Video 1 video codec
sr_RS@latin: Wine Video 1 video kodek

en: Wine configuration
sr_RS@latin: Wine konfiguracija

en: Wine configuration for %s
sr_RS@latin: Wine konfiguracija za %s

en: Wine was brought to you by:
sr_RS@latin: Wine su Vam omogućili:

en: Wizard
sr_RS@latin: Vodič

en: Yellow
sr_RS@latin: Žuta

en: Yes
sr_RS@latin: Da

en: Yes to &all
sr_RS@latin: Da za &sve

en: You can choose the address that will be used as your home page.
sr_RS@latin: Izaberite adresu koja će se koristiti za početnu stranu.

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
sr_RS@latin: Nemate disk C. Ovo nije baš sjajno.
    
    Kliknite 'Dodaj' u diskovi tabu da napravite!

en: alert
sr_RS@latin: upozorenje

en: animation
sr_RS@latin: animacija

en: application
sr_RS@latin: program

en: audio
sr_RS@latin: audio zapis

en: border
sr_RS@latin: granica

en: caret
sr_RS@latin: kursor

en: cell
sr_RS@latin: ćelija

en: character
sr_RS@latin: znak

en: chart
sr_RS@latin: grafikon

en: check button
sr_RS@latin: dugme za označavanje

en: choose which folder contains %s
sr_RS@latin: izaberite koja fascikla sadrži %s

en: client
sr_RS@latin: klijent

en: clock
sr_RS@latin: časovnik

en: column
sr_RS@latin: kolona

en: column header
sr_RS@latin: zaglavlje kolone

en: combo box
sr_RS@latin: kombinovani spisak

en: cursor
sr_RS@latin: kursor

en: diagram
sr_RS@latin: dijagram

en: dial
sr_RS@latin: pozovi

en: dialog
sr_RS@latin: prozorče

en: disabled
sr_RS@latin: isključen

en: document
sr_RS@latin: dokument

en: drop down
sr_RS@latin: padajući meni

en: drop down button
sr_RS@latin: padajuće dugme

en: enter which folder contains %s
sr_RS@latin: unesite koja fascikla sadrži %s

en: equation
sr_RS@latin: jednačina

en: feature from:
sr_RS@latin: mogućnost od:

en: frames
sr_RS@latin: kadrova

en: graphic
sr_RS@latin: grafika

en: grid drop down button
sr_RS@latin: umreži padajuće dugme

en: grip
sr_RS@latin: ručka

en: grouping
sr_RS@latin: grupisanje

en: help balloon
sr_RS@latin: pomoćni oblačić

en: hot key field
sr_RS@latin: polje za prečice

en: indicator
sr_RS@latin: pokazivač

en: insert disk %s
sr_RS@latin: Ubacite disk %s

en: install source for feature missing
sr_RS@latin: nedostaje instalacija

en: link
sr_RS@latin: veza

en: list
sr_RS@latin: spisak

en: list item
sr_RS@latin: spisak stavki

en: menu bar
sr_RS@latin: linija menija

en: menu button
sr_RS@latin: dugme menija

en: menu item
sr_RS@latin: stavka menija

en: network drive for feature missing
sr_RS@latin: nedostaje mrežna jedinica

en: outline
sr_RS@latin: kontura

en: outline button
sr_RS@latin: kontura dugme

en: outline item
sr_RS@latin: stavka konture

en: page tab
sr_RS@latin: jezičak strane

en: page tab list
sr_RS@latin: spisak listova

en: pane
sr_RS@latin: okvir

en: path %s not found
sr_RS@latin: %s putanja nije pronađena

en: popup menu
sr_RS@latin: iskačući meni

en: progress bar
sr_RS@latin: linija toka

en: property page
sr_RS@latin: svojstva strane

en: push button
sr_RS@latin: prekidač dugme

en: radio button
sr_RS@latin: isključivo dugme

en: row
sr_RS@latin: red

en: row header
sr_RS@latin: zaglavlje reda

en: scroll bar
sr_RS@latin: traka za pomeranje

en: separator
sr_RS@latin: razdvajač

en: slider
sr_RS@latin: klizač

en: sound
sr_RS@latin: zvuk

en: spin box
sr_RS@latin: vrteće dugme

en: split button
sr_RS@latin: dugme za deljenje

en: static text
sr_RS@latin: statičan tekst

en: status bar
sr_RS@latin: linija stanja

en: table
sr_RS@latin: tabela

en: text
sr_RS@latin: tekst

en: the program which created it
sr_RS@latin: program koji ga je napravio

en: title bar
sr_RS@latin: naslovna linija

en: tool bar
sr_RS@latin: alatnica

en: tool tip
sr_RS@latin: oblačić

en: uncompressed
sr_RS@latin: nesažeto

[ctx: unit: dots/inch]
en: dpi
sr_RS@latin: tpi

[ctx: unit: microseconds]
en: us
sr_RS@latin: µs

en: video
sr_RS@latin: video zapis

en: white space
sr_RS@latin: razmak

en: window
sr_RS@latin: prozor
