Wine - en to sr_RS@cyrillic translation catalogue (802 entries)

en: &Abort
sr_RS@cyrillic: &Прекини

en: &About
sr_RS@cyrillic: &О програму

en: &About Notepad
sr_RS@cyrillic: &О Бележници

en: &Add ->
sr_RS@cyrillic: &Додај ->

en: &Add Control...
sr_RS@cyrillic: &Додај контролу...

en: &Add to Custom Colors
sr_RS@cyrillic: &Додај у прилагођене боје

en: &Add to Favorites...
sr_RS@cyrillic: &Додај у омиљене...

en: &Address bar
sr_RS@cyrillic: &Трака за навигацију

en: &All
sr_RS@cyrillic: &Све

en: &Always on Top
sr_RS@cyrillic: &Увек на врху

en: &Apply
sr_RS@cyrillic: &Примени

en: &As:
sr_RS@cyrillic: &Као:

en: &Attributes:
sr_RS@cyrillic: &Особине:

en: &Auto Arrange
sr_RS@cyrillic: &Аутоматски поређај

en: &Back
sr_RS@cyrillic: &Назад

en: &Basic Colors:
sr_RS@cyrillic: &Основне боје:

en: &Blank page
sr_RS@cyrillic: Празна &страна

en: &Blue:
sr_RS@cyrillic: &Плава:

en: &Bottom:
sr_RS@cyrillic: &Дно:

en: &Browse View
sr_RS@cyrillic: &Разгледање

en: &Browse...
sr_RS@cyrillic: &Разгледај...

en: &Cell
sr_RS@cyrillic: &Ћелија

en: &Cell Properties
sr_RS@cyrillic: Својства &ћелије

en: &Choose a stream:
sr_RS@cyrillic: &Изабери ток:

en: &Close
sr_RS@cyrillic: &Затвори

en: &Close	Alt+F4
sr_RS@cyrillic: &Затвори	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
sr_RS@cyrillic: &Затвори	Ctrl+F4

en: &Color:
sr_RS@cyrillic: &Боја:

en: &Column
sr_RS@cyrillic: &Колона

en: &Compressor:
sr_RS@cyrillic: &Компресор:

en: &Continue
sr_RS@cyrillic: &Настави

en: &Copy
sr_RS@cyrillic: &Умножи

en: &Copy	Ctrl+C
sr_RS@cyrillic: &Умножи	Ctrl+C

en: &Copy Background
sr_RS@cyrillic: &Умножи позадину

en: &Current page
sr_RS@cyrillic: &Текућа страна

en: &Custom Colors:
sr_RS@cyrillic: &Прилагођене боје:

en: &Data Rate
sr_RS@cyrillic: &Проток података

en: &Date
sr_RS@cyrillic: &Датум

en: &Default Printer
sr_RS@cyrillic: &Подразумевани штампач

en: &Default page
sr_RS@cyrillic: &Подразумевана страна

en: &Define Custom Colors >>
sr_RS@cyrillic: &Подеси прилагођене боје >>

en: &Delete
sr_RS@cyrillic: Из&бриши

en: &Delete	Del
sr_RS@cyrillic: &Избриши	Del

en: &Details
sr_RS@cyrillic: &Детаљи

en: &Directories:
sr_RS@cyrillic: &Фасцикле:

en: &Display As Icon
sr_RS@cyrillic: &Прикажи као иконицу

en: &Down
sr_RS@cyrillic: &Доле

en: &E-mail Picture...
sr_RS@cyrillic: Пошаљи слику &е-поштом...

en: &Edit
sr_RS@cyrillic: &Уређивање

en: &Edit View
sr_RS@cyrillic: &Уређивање

en: &Encoding
sr_RS@cyrillic: &Кодни распоред

en: &Enter the port name to add:
sr_RS@cyrillic: &Унесите назив порта:

en: &Favorites
sr_RS@cyrillic: &Омиљено

en: &File
sr_RS@cyrillic: &Датотека

en: &Find Next
sr_RS@cyrillic: &Пронађи следеће

en: &Font...
sr_RS@cyrillic: &Фонт...

en: &Font:
sr_RS@cyrillic: &Фонт:

en: &Footer:
sr_RS@cyrillic: &Поглавље:

en: &Format:
sr_RS@cyrillic: &Формат:

en: &From:
sr_RS@cyrillic: &Од:

en: &Go to My Pictures
sr_RS@cyrillic: Пређи на &фотографије

en: &Green:
sr_RS@cyrillic: &Зелена:

en: &Header:
sr_RS@cyrillic: &Заглавље:

en: &Help
sr_RS@cyrillic: &Помоћ

en: &Hue:
sr_RS@cyrillic: &Нијанса:

en: &Ignore
sr_RS@cyrillic: &Занемари

en: &Install
sr_RS@cyrillic: &Инсталирај

en: &Install...
sr_RS@cyrillic: &Инсталирај...

en: &Interleave every
sr_RS@cyrillic: &Преплићи сваких

en: &Key Frame Every
sr_RS@cyrillic: &Кључни кадар сваких

en: &Landscape
sr_RS@cyrillic: &Водоравно

en: &Left:
sr_RS@cyrillic: &Лево:

en: &List
sr_RS@cyrillic: &Списак

en: &Make New Folder
sr_RS@cyrillic: &Направи нову фасциклу

en: &Modify...
sr_RS@cyrillic: &Измени...

en: &More Windows...
sr_RS@cyrillic: &Више прозора...

en: &Move
sr_RS@cyrillic: Пр&емести

en: &Name:
sr_RS@cyrillic: &Назив:

en: &New
sr_RS@cyrillic: &Ново

en: &New	Ctrl+N
sr_RS@cyrillic: &Ново	Ctrl+N

en: &Next >
sr_RS@cyrillic: &Напред >

en: &No
sr_RS@cyrillic: &Не

en: &Open
sr_RS@cyrillic: &Отвори

en: &Open Link
sr_RS@cyrillic: &Отвори везу

en: &Open...
sr_RS@cyrillic: &Отвори...

en: &Open...	Ctrl+O
sr_RS@cyrillic: &Отвори...	Ctrl+O

en: &Open:
sr_RS@cyrillic: &Отвори:

en: &Options...
sr_RS@cyrillic: &Могућности...

en: &Output File Name:
sr_RS@cyrillic: &Назив одредишне датотеке:

en: &Pages
sr_RS@cyrillic: &Странице

en: &Password:
sr_RS@cyrillic: &Лозинка:

en: &Paste
sr_RS@cyrillic: &Убаци

en: &Paste	Ctrl+V
sr_RS@cyrillic: &Налепи	Ctrl+V

en: &Portrait
sr_RS@cyrillic: &Усправно

en: &Print
sr_RS@cyrillic: &Штампај

en: &Print Target
sr_RS@cyrillic: &Штампај објекат

en: &Print...	Ctrl+P
sr_RS@cyrillic: &Штампај...	Ctrl+P

en: &Properties
sr_RS@cyrillic: &Својства

en: &Read Only
sr_RS@cyrillic: &Само за читање

en: &Red:
sr_RS@cyrillic: &Црвена:

en: &Refresh
sr_RS@cyrillic: &Освежи

en: &Remember my password
sr_RS@cyrillic: &Запамти лозинку

en: &Remove
sr_RS@cyrillic: &Уклони

en: &Rename
sr_RS@cyrillic: Пр&еименуј

en: &Replace
sr_RS@cyrillic: &Замени

en: &Replace...	Ctrl+H
sr_RS@cyrillic: &Замени...	Ctrl+H

en: &Retry
sr_RS@cyrillic: Покушај &поново

en: &Right:
sr_RS@cyrillic: &Десно:

en: &Row
sr_RS@cyrillic: &Ред

en: &Save
sr_RS@cyrillic: &Сачувај

en: &Save	Ctrl+S
sr_RS@cyrillic: &Сачувај	Ctrl+S

en: &Save As...
sr_RS@cyrillic: &Сачувај као...

en: &Save Background As...
sr_RS@cyrillic: &Сачувај позадину као...

en: &Save Picture As...
sr_RS@cyrillic: &Сачувај слику као...

en: &Save Video As...
sr_RS@cyrillic: &Сачувај видео снимак као...

en: &Save this password (insecure)
sr_RS@cyrillic: &Сачувај ову лозинку (небезбедно)

en: &Search
sr_RS@cyrillic: &Претрага

en: &Search next	F3
sr_RS@cyrillic: &Пронађи следеће	F3

en: &Search...	Ctrl+F
sr_RS@cyrillic: &Пронађи...	Ctrl+F

en: &Seconds
sr_RS@cyrillic: &Секунде

en: &Selection
sr_RS@cyrillic: &Одабир

en: &Setup
sr_RS@cyrillic: &Подеси

en: &Size
sr_RS@cyrillic: &Величина

en: &Size:
sr_RS@cyrillic: &Величина:

en: &Source
sr_RS@cyrillic: &Извор

en: &Source:
sr_RS@cyrillic: &Извор:

en: &Standard bar
sr_RS@cyrillic: &Стандардна трака

en: &Table
sr_RS@cyrillic: &Табела

en: &Table Properties
sr_RS@cyrillic: Својства &табеле

en: &Time/Date	F5
sr_RS@cyrillic: &Време/датум	F5

en: &To:
sr_RS@cyrillic: &До:

en: &Toolbar buttons:
sr_RS@cyrillic: &Дугмићи на алатници:

en: &Toolbars
sr_RS@cyrillic: &Алатнице

en: &Top:
sr_RS@cyrillic: &Врх:

en: &Transmission Retry:
sr_RS@cyrillic: &Поновни покушај преноса:

en: &Tray:
sr_RS@cyrillic: &Фиока:

en: &Try Again
sr_RS@cyrillic: Пок&ушај поново

en: &Type:
sr_RS@cyrillic: &Врста:

en: &URL:
sr_RS@cyrillic: &Адреса:

en: &Underline
sr_RS@cyrillic: &Подвуци

en: &Undo	Ctrl+Z
sr_RS@cyrillic: &Опозови	Ctrl+Z

en: &Up
sr_RS@cyrillic: &Горе

en: &User name:
sr_RS@cyrillic: &Корисничко име:

en: &View
sr_RS@cyrillic: &Приказ

en: &View Source
sr_RS@cyrillic: &Прикажи извор

en: &Window
sr_RS@cyrillic: &Прозор

en: &Without Titlebar
sr_RS@cyrillic: &Без насловне палете

en: &Wrap long lines
sr_RS@cyrillic: &Преломи дуге линије

en: &Yes
sr_RS@cyrillic: &Да

en: &from:
sr_RS@cyrillic: &од:

en: &to:
sr_RS@cyrillic: &до:

en: &w&bPage &p
sr_RS@cyrillic: &w&bСтрана &p од &P

en: '%s' could not be found.
sr_RS@cyrillic: Датотека „%s“ није пронађена.

en: '%s' is not a valid port name
sr_RS@cyrillic: „%s“ није исправан назив порта

en: '[object]' is not a date object
sr_RS@cyrillic: „[object]“ није временски објекат

en: '|' is undefined
sr_RS@cyrillic: „|“ није одређено

en: (unidentified)
sr_RS@cyrillic: (неидентификовано)

en: < &Back
sr_RS@cyrillic: < &Назад

en: <- &Remove
sr_RS@cyrillic: <- &Уклони

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
sr_RS@cyrillic: Назив датотеке не сме садржати следеће знакове:
                              / : < > |

en: A printer error occurred.
sr_RS@cyrillic: Дошло је до грешке у штампачу.

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
sr_RS@cyrillic: Опонашање одјаве или гашења рачунара је у току, али овај програм не одговара.
    
    Ако окончате процес, све несачуване радње ће бити изгубљене.

en: A&vailable buttons:
sr_RS@cyrillic: &Доступни дугмићи:

en: About %s
sr_RS@cyrillic: О програму %s

en: Add Control
sr_RS@cyrillic: Додај контролу

en: Add a Local Port
sr_RS@cyrillic: Додавање локалног порта

en: Add to &Favorites...
sr_RS@cyrillic: Додај у &омиљене...

en: Add/Remove Programs
sr_RS@cyrillic: Додај/уклони програме

en: Address
sr_RS@cyrillic: Адреса

en: Administration Limit Exceeded
sr_RS@cyrillic: Административно ограничење је прекорачено

en: Affects Multiple DSAs
sr_RS@cyrillic: Утиче на вишеструке алгоритме

en: Alias Dereference Problem
sr_RS@cyrillic: Проблем у деференцирању псеудонима

en: Alias Problem
sr_RS@cyrillic: Проблем у псеудониму

en: All files (*.*)
sr_RS@cyrillic: Све датотеке (*.*)

en: All multimedia files
sr_RS@cyrillic: Све мултимедијалне датотеке

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
sr_RS@cyrillic: Инсталирање новог програма или брисање постојећег.

en: Already Exists
sr_RS@cyrillic: Већ постоји

en: An error occurred.
sr_RS@cyrillic: Дошло је до грешке.

en: Ana&log
sr_RS@cyrillic: &Аналогни

en: Applications
sr_RS@cyrillic: Програми

en: Aqua
sr_RS@cyrillic: Светло плава

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да пошаљете „%1“ и сав његов садржај у смеће?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да пошаљете „%1“ у смеће?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да пошаљете ових %1 ставки у смеће?

en: Are you sure you want to delete '%1'?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да избришете „%1“?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да избришете изабрану ставку?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да избришете ових %1 ставки?

en: Argument not optional
sr_RS@cyrillic: Аргумент је обавезан

en: Arrange &Icons
sr_RS@cyrillic: Поређај &иконице

en: Array length must be a finite positive integer
sr_RS@cyrillic: Низ дужине мора бити коначан позитиван цео број

en: Array object expected
sr_RS@cyrillic: Очекивани низ објекта

en: Attribute Or Value Exists
sr_RS@cyrillic: Особина или вредност постоји

en: Attributes
sr_RS@cyrillic: Особине

en: Auth Unknown
sr_RS@cyrillic: Непознат идентитет

en: Authentication Method Not Supported
sr_RS@cyrillic: Начин потврде идентитета није подржан

en: Authentication Required
sr_RS@cyrillic: Потврда идентитета

en: Automation server can't create object
sr_RS@cyrillic: Аутоматизовани сервер не може да створи објекат

en: Back
sr_RS@cyrillic: Назад

en: Baud Rate
sr_RS@cyrillic: Број бауда

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
sr_RS@cyrillic: Пре подешавања стране и штампања, морате да инсталирате управљачки програм. Инсталирајте га и покушајте поново.

en: Black
sr_RS@cyrillic: Црна

en: Blue
sr_RS@cyrillic: Плава

en: Bold
sr_RS@cyrillic: Подебљано

en: Bold Italic
sr_RS@cyrillic: Подебљано укошено

en: Boolean object expected
sr_RS@cyrillic: Очекивани објекат истинитосне вредности

en: Bottom
sr_RS@cyrillic: Дно

en: Broadcast
sr_RS@cyrillic: Емитовање

en: Browse for Folder
sr_RS@cyrillic: Претраживање фасцикли

en: Browse to Desktop
sr_RS@cyrillic: Потражи на радној површини

en: Browse...
sr_RS@cyrillic: Потражи...

en: Busy
sr_RS@cyrillic: Заузето

en: Busy;
sr_RS@cyrillic: Заузет;

en: By &Date
sr_RS@cyrillic: По &датуму

en: By &Name
sr_RS@cyrillic: По &називу

en: By &Size
sr_RS@cyrillic: По &величини

en: By &Type
sr_RS@cyrillic: По &врсти

en: C&ollate
sr_RS@cyrillic: &Сложи

en: C&ut
sr_RS@cyrillic: &Исеци

en: Can't connect to the LDAP server
sr_RS@cyrillic: Повезивање на LDAP сервер није успело

en: Cancel
sr_RS@cyrillic: Откажи

en: Canceling...
sr_RS@cyrillic: Отказивање...

en: Cannot find the printer.
sr_RS@cyrillic: Штампач није пронађен.

en: Caps Lock is On
sr_RS@cyrillic: Caps Lock је укључен

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
sr_RS@cyrillic: Сертификати се користе за личну идентификацију, као и за препознавање ауторитета и издавача сертификата.

en: Certificates...
sr_RS@cyrillic: Сертификати...

en: Change &Icon...
sr_RS@cyrillic: Промени &иконицу...

en: Cinepak Video codec
sr_RS@cyrillic: Cinepak видео кодек

en: Clock
sr_RS@cyrillic: Часовник

en: Close
sr_RS@cyrillic: Затвори

en: Color
sr_RS@cyrillic: Боја

en: Comment:
sr_RS@cyrillic: Коментар:

en: Comments
sr_RS@cyrillic: Коментари

en: Comments:
sr_RS@cyrillic: Коментари:

en: Compare False
sr_RS@cyrillic: Нетачно

en: Compare True
sr_RS@cyrillic: Тачно

en: Compress options
sr_RS@cyrillic: Поставке сажимања

en: Compression &Quality:
sr_RS@cyrillic: &Квалитет сажимања:

en: Con&figure...
sr_RS@cyrillic: &Подеси...

en: Condensed
sr_RS@cyrillic: Сужено

en: Confidentiality Required
sr_RS@cyrillic: Потребна је поверљивост

en: Configure LPT Port
sr_RS@cyrillic: Подешавање LPT порта

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
sr_RS@cyrillic: Подеси Wine интернет прегледач и сродне поставке

en: Confirm file deletion
sr_RS@cyrillic: Потврда брисања датотеке

en: Confirm file overwrite
sr_RS@cyrillic: Потврда замене датотеке

en: Confirm folder deletion
sr_RS@cyrillic: Потврда брисања фасцикле

en: Connect to %s
sr_RS@cyrillic: Повежи се са %s

en: Connecting to %s
sr_RS@cyrillic: Повезивање на %s

en: Connecting to camera
sr_RS@cyrillic: Повезивање са камером

en: Connection-specific DNS suffix
sr_RS@cyrillic: Веза одређена DNS суфиксом

en: Constraint Violation
sr_RS@cyrillic: Ограничење кршења

en: Contact:
sr_RS@cyrillic: Контакт:

en: Contacts
sr_RS@cyrillic: Контакти

en: Content
sr_RS@cyrillic: Садржај

en: Control Panel
sr_RS@cyrillic: Управљачки панел

en: Copies
sr_RS@cyrillic: Примерци

en: Copy Shor&tcut
sr_RS@cyrillic: Умножи &пречицу

en: Copy files from:
sr_RS@cyrillic: Умножи датотеке из:

en: Copy manufacturer's files from:
sr_RS@cyrillic: Умножи датотеке произвођача из:

en: Copying Files...
sr_RS@cyrillic: Умножавање датотека...

en: Create &Link
sr_RS@cyrillic: Направи &везу

en: Create Control
sr_RS@cyrillic: Направи контролу

en: Create From File
sr_RS@cyrillic: Направи из датотеке

en: Create New
sr_RS@cyrillic: Направи ново

en: Create New Folder
sr_RS@cyrillic: Направи нову фасциклу

en: Create Shor&tcut
sr_RS@cyrillic: Направи &пречицу

en: Cu&t
sr_RS@cyrillic: &Исеци

en: Cu&t	Ctrl+X
sr_RS@cyrillic: &Исеци	Ctrl+X

en: Current format:
sr_RS@cyrillic: Текући формат:

en: Customize Toolbar
sr_RS@cyrillic: Прилагоди алатницу

en: Cut
sr_RS@cyrillic: Исеци

en: DHCP enabled
sr_RS@cyrillic: DHCP је омогућен

en: Data Bits
sr_RS@cyrillic: Битови података

en: Date deleted
sr_RS@cyrillic: Датум брисања

en: Debug Break
sr_RS@cyrillic: Прекид

en: Debug View
sr_RS@cyrillic: Приказ

en: Decoding Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у декодирању

en: Default Printer;
sr_RS@cyrillic: Подразумевани штампач;

en: Default gateway
sr_RS@cyrillic: Подразумевани мрежни пролаз

en: Description
sr_RS@cyrillic: Опис

en: Destination:
sr_RS@cyrillic: Одредиште:

en: Details
sr_RS@cyrillic: Детаљи

en: Digi&tal
sr_RS@cyrillic: &Дигитални

en: Direction
sr_RS@cyrillic: Правац

[ctx: Directory key]
en: D
sr_RS@cyrillic: Ф

en: Display As Icon
sr_RS@cyrillic: Прикажи као иконицу

en: Do you want to shutdown your Wine session?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да изгасите Wine сесију?

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
sr_RS@cyrillic: Желите ли да симулирате поновно покретање Windows-а?

en: Documents
sr_RS@cyrillic: Документи

en: Don't show me th&is message again
sr_RS@cyrillic: Не приказуј ми &ову поруку поново

en: Done
sr_RS@cyrillic: Завршено

en: Downloading from %s...
sr_RS@cyrillic: Преузимање из %s...

en: Downloading...
sr_RS@cyrillic: Преузимање...

en: Downloads
sr_RS@cyrillic: Пријеми

en: Dri&ves:
sr_RS@cyrillic: &Јединице:

en: Dump DisplayTree
sr_RS@cyrillic: Испиши приказно стабло

en: Dump FormatCaches
sr_RS@cyrillic: Испиши привремену меморију

en: Dump LayoutRects
sr_RS@cyrillic: Испиши распоред правоугаоника

en: Dump Lines
sr_RS@cyrillic: Испиши линије

en: Dump Tracking Info
sr_RS@cyrillic: Испиши исправљачке податке

en: Dump Tree
sr_RS@cyrillic: Испиши стабло

en: E&xit
sr_RS@cyrillic: &Излаз

en: E&xplore
sr_RS@cyrillic: &Претражи

en: ERROR
sr_RS@cyrillic: Грешка

en: Effects
sr_RS@cyrillic: Ефекти

en: Encoding Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у кодирању

en: Encoding:
sr_RS@cyrillic: Кодни распоред:

en: Enter Network Password
sr_RS@cyrillic: Унос мрежне лозинке

en: Entire Network
sr_RS@cyrillic: Цела мрежа

en: Error
sr_RS@cyrillic: Грешка

en: Error converting object to primitive type
sr_RS@cyrillic: Грешка у претварању објекта у основну врсту

en: Error during creation of a new folder
sr_RS@cyrillic: Дошло је до грешке при прављењу фасцикле

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
sr_RS@cyrillic: Грешка: унесени су непознати или неисправни параметри наредбене линије

en: Error;
sr_RS@cyrillic: Грешка;

en: Ethernet
sr_RS@cyrillic: Етернет

en: Executable files (*.exe)
sr_RS@cyrillic: Извршне датотеке (*.exe)

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
sr_RS@cyrillic: Извршавање наредбе за деинсталацију „%s“ није успело вероватно због тога што недостаје извршна датотека.
    Желите ли да уклоните деинсталациони унос из регистра?

en: Exit
sr_RS@cyrillic: Излаз

en: Expected '('
sr_RS@cyrillic: Очекивано '('

en: Expected ')'
sr_RS@cyrillic: Очекивано ')'

en: Expected ';'
sr_RS@cyrillic: Очекивано ';'

en: F&orward
sr_RS@cyrillic: Н&апред

en: False
sr_RS@cyrillic: Нетачно

en: Favor&ites
sr_RS@cyrillic: &Омиљено

en: Favorites
sr_RS@cyrillic: Омиљено

en: Feed paper manual;
sr_RS@cyrillic: Додајте папир;

en: Fi&nd What:
sr_RS@cyrillic: &Пронађи шта:

en: File
sr_RS@cyrillic: Датотека

en: File &Name:
sr_RS@cyrillic: &Назив датотеке:

en: File &name:
sr_RS@cyrillic: Назив &датотеке:

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
sr_RS@cyrillic: Датотека „%s“ не постоји.
    
    Желите ли да направите нову датотеку?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
sr_RS@cyrillic: Датотека „%s“ је измењена.
    
    Желите ли да сачувате измене?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
sr_RS@cyrillic: Датотека већ постоји.
    Желите ли да је замените?

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
sr_RS@cyrillic: Датотека није исправан OLE модул. Регистровање OLE контроле није успело.

en: File does not exist
sr_RS@cyrillic: Датотека не постоји

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
sr_RS@cyrillic: Датотека не постоји.
    Желите ли да је направите?

[ctx: File key]
en: F
sr_RS@cyrillic: Д

en: File not found
sr_RS@cyrillic: Датотека није пронађена

en: File:
sr_RS@cyrillic: Датотека:

en: File: [1]
sr_RS@cyrillic: Датотека: [1]

en: Files Needed
sr_RS@cyrillic: Потребне датотеке

en: Files of &type:
sr_RS@cyrillic: Датотеке &врсте:

en: Files on Camera
sr_RS@cyrillic: Датотеке на камери

en: Filter Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у филтеру

en: Find
sr_RS@cyrillic: Проналажење

en: Finish
sr_RS@cyrillic: Крај

en: Flow Control
sr_RS@cyrillic: Контрола протока

en: Folder:
sr_RS@cyrillic: Фасцикла:

en: Folder: [1]
sr_RS@cyrillic: Фасцикла: [1]

en: Font
sr_RS@cyrillic: Фонт

en: Font St&yle:
sr_RS@cyrillic: &Стил фонта:

en: Font: [1]
sr_RS@cyrillic: Фонт: [1]

en: Fonts
sr_RS@cyrillic: Фонтови

en: Fuchsia
sr_RS@cyrillic: Розе-љубичаста

en: Full Frames (Uncompressed)
sr_RS@cyrillic: Цели кадрови (несажето)

en: Function expected
sr_RS@cyrillic: Очекивана функција

en: General
sr_RS@cyrillic: Опште

en: Go to today
sr_RS@cyrillic: Пређи на данашњи дан

en: Gray
sr_RS@cyrillic: Сива

en: Green
sr_RS@cyrillic: Зелена

en: HTML Document
sr_RS@cyrillic: HTML документ

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
sr_RS@cyrillic: Caps Lock може бити разлог неисправности унетих података.
    
    Притисните тастер Caps Lock на тастатури да бисте искључили велика слова пре
    уношења лозинке.

en: Help
sr_RS@cyrillic: Помоћ

en: Hide
sr_RS@cyrillic: Сакриј

en: Hostname
sr_RS@cyrillic: Назив домаћина

en: Hybrid
sr_RS@cyrillic: Хибридно

en: Hyperlink
sr_RS@cyrillic: Хипервеза

en: Hyperlink Information
sr_RS@cyrillic: Подаци о хипервези

en: I&ndex
sr_RS@cyrillic: &Попис

en: I/O Active;
sr_RS@cyrillic: I/O активан;

en: IP address
sr_RS@cyrillic: IP адреса

en: IP routing enabled
sr_RS@cyrillic: IP усмеравање је омогућено

en: Illegal assignment
sr_RS@cyrillic: Недозвољен задатак

en: Import All
sr_RS@cyrillic: Увези све

en: Import Selected
sr_RS@cyrillic: Увези изабрано

en: Inappropriate Authentication
sr_RS@cyrillic: Неприкладна потврда идентитета

en: Inappropriate Matching
sr_RS@cyrillic: Неприкладно подударање

en: Index range error
sr_RS@cyrillic: Грешка у опсегу пописа

en: Information
sr_RS@cyrillic: Подаци

en: Initializing;
sr_RS@cyrillic: Покретање;

en: Insert Object
sr_RS@cyrillic: Унос објекта

en: Insert a new %s object into your document
sr_RS@cyrillic: Унесите нови %s објекат у документ

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
sr_RS@cyrillic: Унесите садржај датотеке као објекат у документу како бисте га активирали користећи програм који га је направио.

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
sr_RS@cyrillic: Убаците инсталациони диск произвођача и проверите
    да ли је испод изабрана исправна јединица

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
sr_RS@cyrillic: Умеће садржај из оставе у документ као %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
sr_RS@cyrillic: Умеће садржај из оставе у документ како бисте га могли активирати користећи %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
sr_RS@cyrillic: Умеће садржај из оставе у документ.

en: Install/Uninstall
sr_RS@cyrillic: Инсталирај/уклони

en: Installation programs
sr_RS@cyrillic: Инсталациони програми

en: Installing...
sr_RS@cyrillic: Инсталирање...

en: Insufficient Rights
sr_RS@cyrillic: Недовољна права

en: Internet Settings
sr_RS@cyrillic: Поставке интернета

en: Interrupted by user;
sr_RS@cyrillic: Прекинуто од стране корисника;

en: Invalid Credentials
sr_RS@cyrillic: Неисправни акредитиви

en: Invalid DN Syntax
sr_RS@cyrillic: Неисправна DN синтакса

en: Invalid Syntax
sr_RS@cyrillic: Неисправна синтакса

en: Invalid character(s) in path
sr_RS@cyrillic: Неисправан знак у путањи

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
sr_RS@cyrillic: Неисправан број параметара. Користите xcopy /? за помоћ

en: Invalid procedure call or argument
sr_RS@cyrillic: Неважећи поступак позива или аргумента

en: Is Leaf
sr_RS@cyrillic: је лист

en: Italic
sr_RS@cyrillic: Укошено

en: JScript object expected
sr_RS@cyrillic: Очекивани објекат JScript врсте

en: L&andscape
sr_RS@cyrillic: &Водоравно

en: L&eft:
sr_RS@cyrillic: &Лево:

en: LAN Connection
sr_RS@cyrillic: LAN веза

en: Lar&ge Icons
sr_RS@cyrillic: &Велике иконице

en: Left Edge
sr_RS@cyrillic: Лева ивица

en: Lime
sr_RS@cyrillic: Лимун зелена

en: Line up Icons
sr_RS@cyrillic: Поравнај иконице

en: Links
sr_RS@cyrillic: Везе

en: List
sr_RS@cyrillic: Списак

en: List Files of &Type:
sr_RS@cyrillic: Списак датотека &врсте:

en: Local Error
sr_RS@cyrillic: Локална грешка

en: Local Monitor
sr_RS@cyrillic: Локални монитор

en: Local Port
sr_RS@cyrillic: Локални порт

en: Location
sr_RS@cyrillic: Локација

en: Logon unsuccessful
sr_RS@cyrillic: Пријављивање није успело

en: Look &in:
sr_RS@cyrillic: Потражи &у:

en: Loop Detected
sr_RS@cyrillic: Пронађена је петља

en: Loop while handling referrals
sr_RS@cyrillic: Понављај при руковању с упућивачима

en: Ma&ximize
sr_RS@cyrillic: У&већај

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
sr_RS@cyrillic: Слање поруке није успело јер MAPI поштански клијент није инсталиран.

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
sr_RS@cyrillic: Проверите да ли су подаци
    које сте унели исправни.

en: Margins [inches]
sr_RS@cyrillic: Маргине (у инчима)

en: Margins [mm]
sr_RS@cyrillic: Маргине (у милиметрима)

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
sr_RS@cyrillic: Маргине се преклапају или прелазе ван граница папира.
    Поново унесите маргине.

en: Maroon
sr_RS@cyrillic: Кестењаста

en: Match &Case
sr_RS@cyrillic: Подударање &малих и великих слова

en: Match &Whole Word Only
sr_RS@cyrillic: Пронађи само &целу реч

en: Memory Monitor
sr_RS@cyrillic: Надгледање меморије

en: Message
sr_RS@cyrillic: Порука

en: Mi&nimize
sr_RS@cyrillic: &Умањи

en: Mixed
sr_RS@cyrillic: Измешано

en: Model
sr_RS@cyrillic: Модел

en: Modified
sr_RS@cyrillic: Измењено

en: More results returned
sr_RS@cyrillic: Више резултата

en: Move &Down
sr_RS@cyrillic: Помери на&доле

en: Move &Up
sr_RS@cyrillic: Помери на&горе

en: Music
sr_RS@cyrillic: Музика

en: My Computer
sr_RS@cyrillic: Рачунар

en: Naming Violation
sr_RS@cyrillic: Кршење именовања

en: Navy
sr_RS@cyrillic: Тамно плава

en: NetHood
sr_RS@cyrillic: Интернет

en: New
sr_RS@cyrillic: Ново

en: New &Folder
sr_RS@cyrillic: Нова &фасцикла

en: New &Link
sr_RS@cyrillic: Нова &веза

en: New Folder
sr_RS@cyrillic: Нова фасцикла

en: No
sr_RS@cyrillic: Не

en: No Memory
sr_RS@cyrillic: Нема меморије

en: No Object Class Mods
sr_RS@cyrillic: Неме класе објеката

en: No Such Attribute
sr_RS@cyrillic: Не постоји таква особина

en: No Such Object
sr_RS@cyrillic: Не постоји такав објекат

en: No default printer defined.
sr_RS@cyrillic: Подразумевани штампач није изабран.

en: No result present in message
sr_RS@cyrillic: Нема резултата у поруци

en: No toner;
sr_RS@cyrillic: Нема тонера;

en: Node type
sr_RS@cyrillic: Врста чвора

en: Not allowed on Non-leaf
sr_RS@cyrillic: Није дозвољено на не-листу

en: Not allowed on RDN
sr_RS@cyrillic: Није дозвољено на RDN-у

en: Not available;
sr_RS@cyrillic: Недоступно;

en: Not specified
sr_RS@cyrillic: Није одређено

en: Notepad
sr_RS@cyrillic: Бележница

en: Number expected
sr_RS@cyrillic: Очекивани број

en: Number of &copies:
sr_RS@cyrillic: Број &примерака:

en: OK
sr_RS@cyrillic: У реду

en: Object Class Violation
sr_RS@cyrillic: Кршење класе објеката

en: Object Type:
sr_RS@cyrillic: Врста објекта:

en: Object doesn't support this action
sr_RS@cyrillic: Објекат не подржава ову радњу

en: Object doesn't support this property or method
sr_RS@cyrillic: Објекат не подржава ово својство или методу

en: Object expected
sr_RS@cyrillic: Очекивани објекат

en: Off
sr_RS@cyrillic: Искључено

en: Olive
sr_RS@cyrillic: Маслинаста

en: On
sr_RS@cyrillic: Укључено

en: Open
sr_RS@cyrillic: Отвори

en: Open File
sr_RS@cyrillic: Отвори датотеку

en: Open Link in &New Window
sr_RS@cyrillic: Отвори везу у &новом прозору

en: Open URL
sr_RS@cyrillic: Отварање адресе

en: Open as &read-only
sr_RS@cyrillic: Отвори као „&само за читање“

en: Open in &New Window
sr_RS@cyrillic: Отвори у &новом прозору

en: Open:
sr_RS@cyrillic: Отвори:

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
sr_RS@cyrillic: Радња није подржана од стране овог издања LDAP протокола

en: Operations Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у радњама

en: Options
sr_RS@cyrillic: Опције

en: Orientation
sr_RS@cyrillic: Усмерење

en: Original location
sr_RS@cyrillic: Оригинална локација

en: Other
sr_RS@cyrillic: Остало

en: Out of memory.
sr_RS@cyrillic: Нема више меморије.

en: Out of memory;
sr_RS@cyrillic: Нема више меморије;

en: Out of paper;
sr_RS@cyrillic: Нема папира;

en: Output tray is full;
sr_RS@cyrillic: Излаз је пун;

en: P&ortrait
sr_RS@cyrillic: &Усправно

en: P&rinter Setup...
sr_RS@cyrillic: Поставке &штампе...

en: P&rinter...
sr_RS@cyrillic: &Штампач...

en: P&roperties
sr_RS@cyrillic: &Својства

en: Pa&ges
sr_RS@cyrillic: Ст&ране

en: Page &p
sr_RS@cyrillic: Страна &p

en: Page Down
sr_RS@cyrillic: Надоле

en: Page Left
sr_RS@cyrillic: Налево

en: Page Right
sr_RS@cyrillic: Надесно

en: Page Se&tup...
sr_RS@cyrillic: Поставке &стране...

en: Page Setup
sr_RS@cyrillic: Поставке стране

en: Page Up
sr_RS@cyrillic: Нагоре

en: Page punt;
sr_RS@cyrillic: Фунта стране;

en: Paper
sr_RS@cyrillic: Папир

en: Paper jam;
sr_RS@cyrillic: Улаз за папир;

en: Paper problem;
sr_RS@cyrillic: Проблем с папиром;

en: Parameter Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у параметру

en: Parity
sr_RS@cyrillic: Једнакост

en: Password
sr_RS@cyrillic: Лозинка

en: Paste
sr_RS@cyrillic: Убаци

en: Paste &Link
sr_RS@cyrillic: Убаци &везу

en: Paste Special
sr_RS@cyrillic: Убацивање

en: Paste as Link
sr_RS@cyrillic: Убаци као везу

en: Path does not exist
sr_RS@cyrillic: Путања не постоји

en: Paused;
sr_RS@cyrillic: Паузирано;

en: Peer-to-peer
sr_RS@cyrillic: Непосредна размена

en: Pending deletion;
sr_RS@cyrillic: Чека на брисање;

en: Performance Meters
sr_RS@cyrillic: Мерач перформанси

en: Physical address
sr_RS@cyrillic: Физичка адреса

en: Pictures
sr_RS@cyrillic: Слике

en: Play
sr_RS@cyrillic: Репродукуј

en: Please enter your username and password:
sr_RS@cyrillic: Унесите своје корисничко име и лозинку:

en: Please verify that the correct file name was given
sr_RS@cyrillic: Проверите назив датотеке

en: Po&rtrait
sr_RS@cyrillic: &Усправно

en: Port %s already exists
sr_RS@cyrillic: Порт %s већ постоји

en: Power save mode;
sr_RS@cyrillic: Режим за уштеду струје;

en: Pr&int
sr_RS@cyrillic: &Штампај

en: Pr&int Picture...
sr_RS@cyrillic: Штампај &слику...

en: Pr&int...
sr_RS@cyrillic: &Штампај...

en: Preview
sr_RS@cyrillic: Преглед

en: Print
sr_RS@cyrillic: Штампање

en: Print &Quality:
sr_RS@cyrillic: &Квалитет штампања:

en: Print &format...
sr_RS@cyrillic: Формат &штампе...

en: Print Setup
sr_RS@cyrillic: Поставке штампе

en: Print range
sr_RS@cyrillic: Опсег штампе

en: Print server unknown;
sr_RS@cyrillic: Сервер за штампање није познат;

en: Print to Fi&le
sr_RS@cyrillic: Штампај на &датотеку

en: Print to File
sr_RS@cyrillic: Штампање на датотеку

en: Print to fi&le
sr_RS@cyrillic: Штампај на &датотеку

en: PrintHood
sr_RS@cyrillic: Штампачи

en: Printer
sr_RS@cyrillic: Штампач

en: Printer offline;
sr_RS@cyrillic: Штампач није повезан;

en: Printer:
sr_RS@cyrillic: Штампач:

en: Printing;
sr_RS@cyrillic: Штампа;

en: Processing;
sr_RS@cyrillic: Обрађивање;

en: Product Updates:
sr_RS@cyrillic: Доградње:

en: Program Error
sr_RS@cyrillic: Програмска грешка

en: Program Files
sr_RS@cyrillic: Програми

en: Program Files (x86)
sr_RS@cyrillic: Програми (x86)

en: Programs (*.exe)
sr_RS@cyrillic: Извршне датотеке (*.exe)

en: Properties
sr_RS@cyrillic: Својства

en: Properties for %s
sr_RS@cyrillic: Својства за %s

en: Protocol Error
sr_RS@cyrillic: Грешка у протоколу

en: Proxy
sr_RS@cyrillic: Посредник

en: Publisher
sr_RS@cyrillic: Издавач

en: Publisher:
sr_RS@cyrillic: Издавач:

en: Publishers...
sr_RS@cyrillic: Издавачи...

en: Purple
sr_RS@cyrillic: Љубичаста

en: R&eset
sr_RS@cyrillic: &Поништи

en: Re&place With:
sr_RS@cyrillic: &Замени са:

en: Readme:
sr_RS@cyrillic: Прочитај ме:

en: Ready
sr_RS@cyrillic: Спремно

en: Realm
sr_RS@cyrillic: Домен

en: Red
sr_RS@cyrillic: Црвена

en: Referral
sr_RS@cyrillic: Упућивач

en: Referral (v2)
sr_RS@cyrillic: Упућивач (v2)

en: Referral hop limit exceeded
sr_RS@cyrillic: Ограничење чвора упућивача је прекорачено

en: Refresh
sr_RS@cyrillic: Освежи

en: Regular
sr_RS@cyrillic: Обично

en: Replace
sr_RS@cyrillic: Замена

en: Replace &All
sr_RS@cyrillic: Замени &све

en: Resource Failures
sr_RS@cyrillic: Неуспеси ресурса

en: Restart
sr_RS@cyrillic: Поновно покретање

en: Result
sr_RS@cyrillic: Резултат

en: Results Too Large
sr_RS@cyrillic: Резултати су превелики

en: Rewind
sr_RS@cyrillic: Премотај

en: Right Edge
sr_RS@cyrillic: Десна ивица

en: Running on %s
sr_RS@cyrillic: Ради на %s

en: S&election
sr_RS@cyrillic: &Одабир

en: S&how Picture
sr_RS@cyrillic: &Прикажи слику

en: S&mall Icons
sr_RS@cyrillic: &Мале иконице

en: Sample
sr_RS@cyrillic: Пример

en: Save
sr_RS@cyrillic: Сачувај

en: Save &as...
sr_RS@cyrillic: Сачувај &као...

en: Save &in:
sr_RS@cyrillic: Сачувај &у:

en: Save As
sr_RS@cyrillic: Сачувај као

en: Save As...
sr_RS@cyrillic: Сачувај као...

en: Save HTML
sr_RS@cyrillic: Сачувај HTML

en: Save Target &As...
sr_RS@cyrillic: Сачувај објекат &као...

en: Saved Games
sr_RS@cyrillic: Сачуване игре

en: Scanning
sr_RS@cyrillic: Претрага

en: Scr&ipt:
sr_RS@cyrillic: &Скрипта:

en: Scroll Down
sr_RS@cyrillic: Помери надоле

en: Scroll Here
sr_RS@cyrillic: Клизај овде

en: Scroll Left
sr_RS@cyrillic: Помери налево

en: Scroll Right
sr_RS@cyrillic: Помери надесно

en: Scroll Up
sr_RS@cyrillic: Помери нагоре

en: Searches
sr_RS@cyrillic: Претраге

en: Select
sr_RS@cyrillic: Изабери

en: Select &All
sr_RS@cyrillic: Изабери &све

en: Select &all	Ctrl+A
sr_RS@cyrillic: Изабери &све	Ctrl+A

en: Select Window
sr_RS@cyrillic: Избор

en: Send Mail
sr_RS@cyrillic: Пошаљи поруку

en: Separator
sr_RS@cyrillic: Раздвајач

en: Server
sr_RS@cyrillic: Сервер

en: Server Down
sr_RS@cyrillic: Сервер тренутно не ради

en: Set As Back&ground
sr_RS@cyrillic: Постави као позадину

en: Set as &Desktop Item
sr_RS@cyrillic: Постави као &ставку на радној површини

en: Set as &Desktop Item...
sr_RS@cyrillic: Постави као &ставку на радној површини...

en: Set as Back&ground
sr_RS@cyrillic: Постави као &позадину

en: Setup Page
sr_RS@cyrillic: Поставке папира

en: Show
sr_RS@cyrillic: Прикажи

en: Shutdown
sr_RS@cyrillic: Гашење

en: Si&ze
sr_RS@cyrillic: &Величина

en: Si&ze:
sr_RS@cyrillic: &Величина:

en: Silver
sr_RS@cyrillic: Сребрна

en: Size
sr_RS@cyrillic: Величина

en: Size Limit Exceeded
sr_RS@cyrillic: Ограничење величине је прекорачено

en: Size available
sr_RS@cyrillic: Доступно

en: Skip This Dialog
sr_RS@cyrillic: Прескочи ово прозорче

en: Sort Control Missing
sr_RS@cyrillic: Поређај недостајуће контроле

en: Sound Selection
sr_RS@cyrillic: Избор звука

en: Source:
sr_RS@cyrillic: Извор:

en: Specific &Printer
sr_RS@cyrillic: Одређени &штампач

en: Specified control was not found in message
sr_RS@cyrillic: Наведена контрола није пронађена у поруци

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
sr_RS@cyrillic: Унесите адресу коју желите да отворите у Internet Explorer-у

en: Start Menu
sr_RS@cyrillic: „Старт“ мени

en: Starting Wordpad failed
sr_RS@cyrillic: Покретање Писанке није успело

en: Status
sr_RS@cyrillic: Стање

en: Status:
sr_RS@cyrillic: Стање:

en: Stop
sr_RS@cyrillic: Заустави

en: Stop Bits
sr_RS@cyrillic: Зауставно време

en: Stri&keout
sr_RS@cyrillic: &Прецртај

en: Strong Authentication Required
sr_RS@cyrillic: Потребна је јака потврда идентитета

en: Subscript out of range
sr_RS@cyrillic: Потпис је ван домета

en: Success
sr_RS@cyrillic: Успех

en: Support Information
sr_RS@cyrillic: Подршка

en: Support Information:
sr_RS@cyrillic: Подршка:

en: Support Telephone:
sr_RS@cyrillic: Телефон за подршку:

en: Sync
sr_RS@cyrillic: Усклади

en: Syntax error
sr_RS@cyrillic: Грешка у синтакси

en: Syntax error in regular expression
sr_RS@cyrillic: Синтаксна грешка у регуларном изразу

en: T&op:
sr_RS@cyrillic: &Врх:

en: Teal
sr_RS@cyrillic: Зеленкаста

en: Templates
sr_RS@cyrillic: Шаблони

en: Terminate Process
sr_RS@cyrillic: Окончај процес

en: Text files (*.txt)
sr_RS@cyrillic: Текстуалне датотеке (*.txt)

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
sr_RS@cyrillic: Унос „од“ не сме бити после „до“ уноса.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
sr_RS@cyrillic: Wine поставке у %s се ажурирају. Молимо, сачекајте...

en: The following information can be used to get technical support for %s:
sr_RS@cyrillic: Следећи подаци се могу користити за добијање техничке подршке за %s:

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
sr_RS@cyrillic: Програм се може аутоматски уклонити. Да уклоните програм или да измените инсталационе делове, изаберите са списка и кликните на дугме „Измени/уклони“.

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
sr_RS@cyrillic: Ставка „%1“ се не може послати у смеће. Желите ли да је трајно избришете?

en: The printer door is open;
sr_RS@cyrillic: Улаз на штампачу је отворен;

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
sr_RS@cyrillic: Програм %s је наишао на озбиљан проблем и мора бити затворен. Извињавамо се због непријатности.

en: There are %d documents in the queue
sr_RS@cyrillic: %d докумената је у реду за чекање

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
sr_RS@cyrillic: Ниједан програм није подешен да отвара ову врсту датотека.

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
sr_RS@cyrillic: Ова фасцикла већ садржи датотеку под називом „%1“.
    
    Желите ли да је замените?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
sr_RS@cyrillic: Ова фасцикла већ садржи фасциклу под називом „%1“.
    
    Ако датотеке у одредишној фасцикли имају иста имена као и датотеке у
    изабраној фасцикли, они ће бити замењени. Желите ли да преместите или умножите
    фасциклу?

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
sr_RS@cyrillic: Оволики број примерака није подржан од стране Вашег штампача.
    Унесите вредност између 1 и %d.

en: This port has no options to configure
sr_RS@cyrillic: Овај порт нема опција за подешавање

en: Time Limit Exceeded
sr_RS@cyrillic: Временско ограничење је прекорачено

en: Timeout
sr_RS@cyrillic: Време истека

en: Timeout (seconds)
sr_RS@cyrillic: Време истека (у секундама)

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
sr_RS@cyrillic: Да бисте инсталирали нови програм са дискете, диска или тврдог диска, кликните на дугме „Инсталирај...“.

en: Today:
sr_RS@cyrillic: Данас:

en: Toner low;
sr_RS@cyrillic: Тонер је при крају;

en: Top
sr_RS@cyrillic: Врх

en: Trace Tags
sr_RS@cyrillic: Пратеће ознаке

en: Transferring
sr_RS@cyrillic: Пренос

en: Trash
sr_RS@cyrillic: Смеће

en: True
sr_RS@cyrillic: Тачно

en: Type
sr_RS@cyrillic: Врста

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
sr_RS@cyrillic: Унесите назив програма, фасцикле, документа или интернет ресурса, а Wine ће га отворити.

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
sr_RS@cyrillic: Унесите путању где су датотеке смештене, па кликните на дугме „У реду“.

en: Type:
sr_RS@cyrillic: Врста:

en: URI to be encoded contains invalid characters
sr_RS@cyrillic: URI садржи неисправне знакове

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
sr_RS@cyrillic: Прављење фасцикле није успело: немате одговарајућу дозволу.

en: Unable to create the output file.
sr_RS@cyrillic: Прављење одредишне датотеке није успело.

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
sr_RS@cyrillic: Приказивање прозорчета за разгледање није успело (унутрашња грешка)

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
sr_RS@cyrillic: Извршавање деинсталационог програма за  „%s“ није успело. Желите ли да уклоните регистарски унос овог програма?

en: Unavailable
sr_RS@cyrillic: Недоступно

en: Unavailable Critical Extension
sr_RS@cyrillic: Недоступно је критичко проширење

en: Undefined Type
sr_RS@cyrillic: Неодређена врста

en: Unicode (UTF-16 big-endian)
sr_RS@cyrillic: Уникод (UTF-16 big-endian)

en: Unicode (UTF-16)
sr_RS@cyrillic: Уникод (UTF-16)

en: Unknown
sr_RS@cyrillic: Непознато

en: Unknown Source
sr_RS@cyrillic: Непознат извор

en: Unknown Type
sr_RS@cyrillic: Непозната врста

en: Unknown printer driver.
sr_RS@cyrillic: Везник за штампач није препознат.

en: Unreadable Entry
sr_RS@cyrillic: Унос је нечитљив

en: Unterminated string constant
sr_RS@cyrillic: Незавршена константа ниски

en: Untitled
sr_RS@cyrillic: Неименовано

en: Unwilling To Perform
sr_RS@cyrillic: Невољно за извршавање

en: Up One Level
sr_RS@cyrillic: Један ниво горе

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
sr_RS@cyrillic: Употреба: ipconfig [ /? | /all ]

en: User
sr_RS@cyrillic: Корисничко име

en: User Canceled
sr_RS@cyrillic: Корисник је отказан

en: Users
sr_RS@cyrillic: Корисници

en: VBArray object expected
sr_RS@cyrillic: VBArray објекат се очекује

en: Version
sr_RS@cyrillic: Издање

en: Version:
sr_RS@cyrillic: Издање:

en: Video Compression
sr_RS@cyrillic: Сажимање видео записа

en: Videos
sr_RS@cyrillic: Видео снимци

en: WARNING
sr_RS@cyrillic: Упозорење

en: Waiting for Program
sr_RS@cyrillic: Чекање програма

en: Waiting;
sr_RS@cyrillic: Чекање;

en: Warming up;
sr_RS@cyrillic: Загревање;

en: Waveform
sr_RS@cyrillic: Таласни облик

en: Waveform: %s
sr_RS@cyrillic: Таласни облик: %s

en: Where:
sr_RS@cyrillic: Где:

en: White
sr_RS@cyrillic: Бела

en: Wine &license
sr_RS@cyrillic: Wine &лиценца

en: Wine Application Uninstaller
sr_RS@cyrillic: Wine деинсталациони програм

en: Wine Control Panel
sr_RS@cyrillic: Wine управљачки панел

en: Wine Gecko Installer
sr_RS@cyrillic: Wine Gecko инсталациони програм

en: Wine License
sr_RS@cyrillic: Wine лиценца

en: Wine MS-RLE video codec
sr_RS@cyrillic: Wine MS-RLE видео кодек

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
sr_RS@cyrillic: Wine MS-RLE видео кодек
    Copyright ©2002 by Michael Günnewig

en: Wine Video 1 video codec
sr_RS@cyrillic: Wine Video 1 видео кодек

en: Wine was brought to you by:
sr_RS@cyrillic: Wine су Вам омогућили:

en: Wizard
sr_RS@cyrillic: Водич

en: Yellow
sr_RS@cyrillic: Жута

en: Yes
sr_RS@cyrillic: Да

en: Yes to &all
sr_RS@cyrillic: Да за &све

en: You can choose the address that will be used as your home page.
sr_RS@cyrillic: Изаберите адресу која ће се користити за почетну страну.

en: [none]
sr_RS@cyrillic: [ништа]

en: alert
sr_RS@cyrillic: упозорење

en: animation
sr_RS@cyrillic: анимација

en: application
sr_RS@cyrillic: програм

en: audio
sr_RS@cyrillic: аудио запис

en: border
sr_RS@cyrillic: граница

en: caret
sr_RS@cyrillic: курсор

en: cell
sr_RS@cyrillic: ћелија

en: character
sr_RS@cyrillic: знак

en: chart
sr_RS@cyrillic: графикон

en: check button
sr_RS@cyrillic: дугме за означавање

en: choose which folder contains %s
sr_RS@cyrillic: изаберите која фасцикла садржи %s

en: client
sr_RS@cyrillic: клијент

en: clock
sr_RS@cyrillic: часовник

en: column
sr_RS@cyrillic: колона

en: column header
sr_RS@cyrillic: заглавље колоне

en: combo box
sr_RS@cyrillic: комбиновани списак

en: cursor
sr_RS@cyrillic: курсор

en: diagram
sr_RS@cyrillic: дијаграм

en: dial
sr_RS@cyrillic: позови

en: dialog
sr_RS@cyrillic: прозорче

en: document
sr_RS@cyrillic: документ

en: drop down
sr_RS@cyrillic: падајући мени

en: drop down button
sr_RS@cyrillic: падајуће дугме

en: enter which folder contains %s
sr_RS@cyrillic: унесите која фасцикла садржи %s

en: equation
sr_RS@cyrillic: једначина

en: feature from:
sr_RS@cyrillic: могућност од:

en: frames
sr_RS@cyrillic: кадрова

en: graphic
sr_RS@cyrillic: графика

en: grid drop down button
sr_RS@cyrillic: умрежи падајуће дугме

en: grip
sr_RS@cyrillic: ручка

en: grouping
sr_RS@cyrillic: груписање

en: help balloon
sr_RS@cyrillic: помоћни облачић

en: hot key field
sr_RS@cyrillic: поље за пречице

en: indicator
sr_RS@cyrillic: показивач

en: insert disk %s
sr_RS@cyrillic: Убаците диск %s

en: install source for feature missing
sr_RS@cyrillic: недостаје инсталација

en: link
sr_RS@cyrillic: веза

en: list
sr_RS@cyrillic: списак

en: list item
sr_RS@cyrillic: списак ставки

en: menu bar
sr_RS@cyrillic: линија менија

en: menu button
sr_RS@cyrillic: дугме менија

en: menu item
sr_RS@cyrillic: ставка менија

en: network drive for feature missing
sr_RS@cyrillic: недостаје мрежна јединица

en: outline
sr_RS@cyrillic: контура

en: outline button
sr_RS@cyrillic: контура дугме

en: outline item
sr_RS@cyrillic: ставка контуре

en: page tab
sr_RS@cyrillic: језичак стране

en: page tab list
sr_RS@cyrillic: списак листова

en: pane
sr_RS@cyrillic: оквир

en: path %s not found
sr_RS@cyrillic: %s путања није пронађена

en: popup menu
sr_RS@cyrillic: искачући мени

en: progress bar
sr_RS@cyrillic: линија тока

en: property page
sr_RS@cyrillic: својства стране

en: push button
sr_RS@cyrillic: прекидач дугме

en: radio button
sr_RS@cyrillic: искључиво дугме

en: row
sr_RS@cyrillic: ред

en: row header
sr_RS@cyrillic: заглавље реда

en: scroll bar
sr_RS@cyrillic: трака за померање

en: separator
sr_RS@cyrillic: раздвајач

en: slider
sr_RS@cyrillic: клизач

en: sound
sr_RS@cyrillic: звук

en: spin box
sr_RS@cyrillic: вртеће дугме

en: split button
sr_RS@cyrillic: дугме за дељење

en: static text
sr_RS@cyrillic: статичан текст

en: status bar
sr_RS@cyrillic: линија стања

en: table
sr_RS@cyrillic: табела

en: text
sr_RS@cyrillic: текст

en: the program which created it
sr_RS@cyrillic: програм који га је направио

en: title bar
sr_RS@cyrillic: насловна линија

en: tool bar
sr_RS@cyrillic: алатница

en: tool tip
sr_RS@cyrillic: облачић

en: uncompressed
sr_RS@cyrillic: несажето

[ctx: unit: dots/inch]
en: dpi
sr_RS@cyrillic: тпи

[ctx: unit: microseconds]
en: us
sr_RS@cyrillic: µс

[ctx: unit: millimeters]
en: mm
sr_RS@cyrillic: мм

en: video
sr_RS@cyrillic: видео запис

en: white space
sr_RS@cyrillic: размак

en: window
sr_RS@cyrillic: прозор
