Wine - en to nl translation catalogue (3991 entries)

en: 
    Status  Local   Remote
    ---------------------------------------------------------------
nl: 
    Status    Lokaal  Op afstand
    ---------------------------------------------------------------

en:   /reg:32
         Access the registry using the 32-bit view.
    
      /reg:64
         Access the registry using the 64-bit view.
nl:   /reg:32
         Open de 32-bits weergave van het register.
    
      /reg:64
         Open de 64-bits weergave van het register.

en:  (Yes|No)
nl:  (Ja|Nee)

en:  (Yes|No|All)
nl:  (Ja|Nee|Alles)

en:  to
nl:  tot

en: %1
    This file contains Unicode characters which will be lost if
    you save this file in the %2 encoding.
    To keep these characters, click Cancel, and then select
    one of the Unicode options in the Encoding drop down list.
    Continue?
nl: %1
    Dit bestand bevat Unicode tekens die verloren zullen gaan
    als dit bestand wordt opgeslagen in de %2 codering.
    Klik op Annuleren om deze tekens te behouden, en selecteer
    daarna één van de Unicode-opties in de coderingskeuzelijst.
    Doorgaan?

en: %1      %2      %3      Open resources: %4!u!
nl: %1      %2      %3      Open bronnen: %4!u!

en: %1 of %2 free
nl: %1 van %2 vrij

en: %1!d! file(s) copied
nl: %1!d! bestand(en) gekopieerd

en: %1!d! file(s) would be copied
nl: %1!d! bestand(en) zouden worden gekopieerd

en: %1!u! %2 and %3!u! %4 remaining
nl: %1!u! %2 and %3!u! %4 resterend

en: %1!u! %2 remaining
nl: %1!u! %2 resterend

en: %1!u!MB used, %2!u!MB available
nl: %1!u!MB gebruikt, %2!u!MB beschikbaar

en: %1: File Not Found
nl: %1: Bestand niet gevonden

en: %1? (Yes|No)
nl: %1? (Ja|Nee)

en: &Abort
nl: A&fbreken

en: &About
nl: &Over

en: &About Clock
nl: &Over Klok

en: &About Control Panel
nl: &Over Configuratiescherm

en: &About Internet Explorer
nl: &Over Internet Explorer

en: &About Notepad
nl: &Over Notepad

en: &About OleView
nl: &Over OleView

en: &About Program Manager
nl: &Over Programmabeheer

en: &About Registry Editor
nl: &Info

en: &About Task Manager
nl: &Over Taakbeheer

en: &About Wine
nl: &Over Wine

en: &About Wine File Manager
nl: &Over Wine Bestandsbeheer

en: &About Wine Help
nl: &Over Wine Help

en: &About Wine Wordpad
nl: &Over Wine Wordpad

en: &About WineMine
nl: &Over WineMine

en: &Above Normal
nl: H&oger dan normaal

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Add ->
nl: &Toevoegen ->

en: &Add Control...
nl: Stuurelement &toevoegen...

en: &Add to Custom Colors
nl: &Toevoegen aan Aangepaste Kleuren

en: &Add to Favorites...
nl: &Toevoegen aan favorieten...

en: &Address bar
nl: &Adresbalk

en: &Advanced...
nl: Ge&avanceerd...

en: &All
nl: &Alles

en: &All File Details
nl: &Alle details

en: &Always on Top
nl: &Altijd op de voorgrond

en: &Annotate...
nl: &Aantekening...

en: &Apply
nl: &Toepassen

en: &Archive
nl: &Archiveren

en: &Arrange Icons
nl: &Pictogrammen schikken

en: &Arrange automatically
nl: &Automatisch rangschikken

en: &As:
nl: &Als:

en: &Attributes:
nl: &Kenmerken:

en: &Auto Arrange
nl: &Automatisch

en: &Automatically select certificate store
nl: &Automatisch certificatenopslag selecteren

en: &Back
nl: &Terug

en: &Basic Colors:
nl: &Basiskleuren:

en: &Below Normal
nl: &Lager dan normaal

en: &Binary Value
nl: &Binaire waarde

en: &Bind to file...
nl: &Verbind aan bestand...

en: &Blank page
nl: &Lege pagina

en: &Blank password
nl: &Geen wachtwoord

en: &Blue:
nl: Blau&w:

en: &Bookmark
nl: &Favorieten

en: &Bottom:
nl: &Onder:

en: &Bring To Front
nl: Naar de &voorgrond halen

en: &Browse View
nl: &Bladeren Beeld

en: &Browse...
nl: &Bladeren...

en: &Buffer size:
nl: &Buffergrootte:

en: &Builtin (Wine)
nl: Inge&bouwd (Wine)

en: &Bullet points
nl: &Opsommingstekens

en: &CPU History
nl: &CPU geschiedenis

en: &CPU Usage
nl: &CPU-gebruik

en: &Cascade
nl: &Achter elkaar

en: &Cell
nl: &Cel

en: &Cell Properties
nl: Cel&eigenschappen

en: &Certificate purposes:
nl: &Certificaat doeleinden:

en: &Change...
nl: &Wijzig...

en: &Choose a stream:
nl: &Kies een invoerbestand:

en: &Clear	Del
nl: &Clear	DEL

en: &Close
nl: &Afsluiten

en: &Close	Alt+F4
nl: &Sluiten	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
nl: &Sluiten	Ctrl+F4

en: &Close console
nl: &Console afsluiten

en: &CoCreateInstance Flag
nl: &CoCreateInstance-vlag

en: &Color
nl: &Kleur

en: &Color:
nl: Kleuren:

en: &Column
nl: &Kolom

en: &Command line:
nl: &Opdrachtregel:

en: &Compressed
nl: Ingepakt

en: &Confirm password:
nl: &Bevestig wachtwoord:

en: &Connection string:
nl: &Verbindingsreeks:

en: &Contents
nl: Help-onder&werpen

en: &Contents	F1
nl: Help-onder&werpen	F1

en: &Continue
nl: &Verder

en: &Convert...
nl: &Converteren...

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Copy	Ctrl+C
nl: &Kopiëren	Ctrl+C

en: &Copy Background
nl: Achtergrond &kopiëren

en: &Copy Key Name
nl: &Sleutelnaam kopiëren

en: &Copy to File...
nl: &Kopieer naar bestand...

en: &Copy...	F8
nl: &Kopiëren...	F8

en: &Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Message (*.p7b)
nl: &Cryptografische berichtenopbouw standaard/PKCS #7 berichten (*.p7b)

en: &Current page
nl: &Huidige pagina

en: &Custom Colors:
nl: &Aangepaste kleuren:

en: &Custom...
nl: Aange&past spel...

en: &DER-encoded X.509 (*.cer)
nl: &DER-geëncodeerde X.509 (.cer)

en: &DWORD Value
nl: &DWORD-waarde

en: &Data Rate
nl: &Data Snelheid

en: &Date
nl: Da&tum

en: &Date and time...
nl: &Datum en tijd...

en: &Debug
nl: &Debuggen

en: &Def. char format
nl: &Standaard karakterformaat

en: &Default Printer
nl: Stan&daardprinter

en: &Default page
nl: &Standaardpagina

en: &Define Custom Colors >>
nl: &Definieer Aangepaste Kleuren >>

en: &Define...
nl: &Aanmaken...

en: &Delete
nl: Ver&wijderen

en: &Delete	Del
nl: Ver&wijderen	Del

en: &Description:
nl: B&eschrijving:

en: &Directories
nl: &Mappen

en: &Directories:
nl: &Mappen:

en: &Disable
nl: &Uitzetten

en: &Disconnect Network Drive
nl: Verbinding &verbreken met netwerkschijf

en: &Disk
nl: Schijf

en: &Display As Icon
nl: Als pictogram &weergeven

en: &Down
nl: O&mlaag

en: &Drive Bar
nl: &Schijfbalk

en: &E-mail Picture...
nl: Afbeelding &versturen...

en: &Edit
nl: Be&werken

en: &Edit Properties...
nl: &Wijzig eigenschappen...

en: &Edit Value...
nl: &Bewerken...

en: &Edit View
nl: &Wijzigen Beeld

en: &Edit...
nl: &Bewerken...

en: &Emulate a virtual desktop
nl: Maak een &virtueel bureaublad

en: &Enable
nl: &Activeren

en: &Enable Distributed COM
nl: &Distributed COM toestaan

en: &Enable all purposes for this certificate
nl: Schakel alle doeleinden voor dit certificaat &in

en: &Enable strong encryption
nl: &Gebruikt sterke encryptie

en: &Encoding
nl: &Tekstcodering

en: &End Process
nl: Proces b&eëindigen

en: &End Task
nl: Taak b&eëindigen

en: &Enter the port name to add:
nl: &Voer de naam van de toe te voegen poort in:

en: &Erase
nl: &Verwijderen

en: &Execute...
nl: &Uitvoeren...

en: &Expandable String Value
nl: &Expandeerbare tekenreekswaarde

en: &Expert mode
nl: &Expertmodus

en: &Export Registry File...
nl: Registerbestand &exporteren...

en: &Export...
nl: &Exporteren...

en: &Fastest Times
nl: &Snelste tijden

en: &Favorites
nl: &Favorieten

en: &File
nl: &Bestand

en: &File Name:
nl: &Bestandsnaam:

en: &File name:
nl: Bestands&naam:

en: &Filename:
nl: Bestands&naam:

en: &Find Next
nl: &Zoeken

en: &Find...	Ctrl+F
nl: &Zoeken...	Ctrl+F

en: &Font
nl: &Lettertype

en: &Font...
nl: &Lettertype...

en: &Font:
nl: &Lettertype:

en: &Footer:
nl: &Voettekst:

en: &Format Bar
nl: &Formaatbalk

en: &Format:
nl: &Formaat:

en: &Forward
nl: &Vooruit

en: &Friendly name:
nl: &Naam alias:

en: &From:
nl: &van:

en: &Game
nl: &Spel

en: &Get text
nl: &Haal tekst

en: &Go To Process
nl: &Ga naar proces

en: &Go To...	Ctrl+G
nl: &Ga Naar...	Ctrl+G

en: &Go to My Pictures
nl: &Ga naar Mijn Afbeeldingen

en: &Green:
nl: &Groen:

en: &Group by type kind
nl: &Groepeer op type kind

en: &Group file:
nl: &Groepsbestand:

en: &Group or user names:
nl: &Groeps- of gebruikersnamen:

en: &Handle Count
nl: Aantal &ingangen

en: &Header:
nl: &Koptekst:

en: &Height:
nl: &Hoogte:

en: &Help on help	F1
nl: H&ulp bij Help	F1

en: &Hidden component categories
nl: Ver&borgen componentcategorieën

en: &Hide When Minimized
nl: &Verbergen, indien geminimaliseerd

en: &High
nl: &Hoog

en: &Hue:
nl: Ti&nt:

en: &Ignore
nl: N&egeren

en: &Image Name
nl: &Naam

en: &Impersonation level:
nl: &Imitatieniveau:

en: &Import Registry File...
nl: Registerbestand &importeren...

en: &Import...
nl: &Importeer...

en: &In-process server
nl: S&erver in hetzelfde proces

en: &Include all certificates in the certification path if possible
nl: Neem &alle certificaten in het certificatiepad op indien mogelijk

en: &Index
nl: Inde&x

en: &Insert
nl: &Invoegen

en: &Insert mode
nl: &Invoegmodus

en: &Install
nl: &Installeren

en: &Install Certificate...
nl: &Installeer certificaat...

en: &Install theme...
nl: Thema &installeren...

en: &Install...
nl: &Installeren...

en: &Interleave every
nl: &Interleave alle

en: &Intermediate
nl: Gem&iddeld

en: &Key
nl: &Sleutel

en: &Key Frame Every
nl: &Key Frame Elke

en: &Key combination:
nl: &Sneltoets:

en: &Label:
nl: &Naam:

en: &Landscape
nl: &Liggend

en: &Large
nl: &Groot

en: &Left
nl: &Links

en: &Left:
nl: L&inks:

en: &Line Number:
nl: Rege&l Nummer:

en: &Link to:
nl: Doelmap:

en: &List
nl: &Lijst

en: &Lists
nl: &Lijsten

en: &Local server
nl: &Lokale server

en: &Low
nl: &Laag

en: &Machine name:
nl: &Machinenaam:

en: &Make New Folder
nl: Nieuwe &map maken

en: &Mark
nl: &Markeren

en: &Medium
nl: &Middel

en: &Memory Usage
nl: Geheugenge&bruik

en: &Minimize
nl: &Minimaliseren

en: &Minimize On Use
nl: &Minimaliseren bij de start

en: &Minimize at launch
nl: &Geminimaliseerd uitvoeren

en: &Minimize on run
nl: Ge&minimaliseerd starten

en: &Modified
nl: &Gewijzigd

en: &Modify...
nl: &Wijzigen...

en: &Modify/Remove
nl: &Wijzigen/Verwijderen

en: &More Windows...
nl: Ov&erige vensters...

en: &Move
nl: Ve&rplaatsen

en: &Move...	F7
nl: &Verplaatsen...	F7

en: &Multi-String Value
nl: &Multi-Tekenreekswaarde

en: &Name
nl: &Naam

en: &Name:
nl: &Naam:

en: &Native (Windows)
nl: Wi&ndows

en: &New
nl: &Nieuw

en: &New	Ctrl+N
nl: &Nieuw	Ctrl+N

en: &New	F2
nl: &Nieuw spel	F2

en: &New Task (Run...)
nl: &Nieuwe taak (uitvoeren...)

en: &New Task...
nl: &Nieuwe taak...

en: &New override for library:
nl: &Nieuwe DLL aanpassing:

en: &New...
nl: &Nieuw...

en: &New...	Ctrl+N
nl: &Nieuw...	Ctrl+N

en: &Next >
nl: Volge&nde >

en: &No
nl: &Nee

en: &No line wrapping
nl: Geen regelafbraak

en: &Normal
nl: &Normaal

en: &One Graph, All CPUs
nl: &Eén grafiek, alle CPU's

en: &Open
nl: &Openen

en: &Open	Enter
nl: &Openen	Enter

en: &Open Link
nl: &Open link

en: &Open...
nl: &Openen...

en: &Open...	Ctrl+O
nl: &Openen...	Ctrl+O

en: &Open:
nl: &Openen:

en: &Options
nl: &Opties

en: &Options...
nl: &Opties...

en: &Other files
nl: &Overige bestanden

en: &Output File Name:
nl: &Bestandsnaam:

en: &Overlapped	Shift+F5
nl: &Trapsgewijs	Shift+F5

en: &Override
nl: &Overschrijven

en: &Owner:
nl: Eigenaar:

en: &PID (Process Identifier)
nl: &PID (Proces-ID)

en: &Pages
nl: &Pagina

en: &Pale yellow	Ctrl+2
nl: Licht&geel	Ctrl+2

en: &Pan
nl: &Verplaatsen

en: &Paragraph...
nl: &Paragraaf...

en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

en: &Paste
nl: &Plakken

en: &Paste	Ctrl+V
nl: &Plakken	Ctrl+V

en: &Path:
nl: &Pad:

en: &Paused
nl: &Pauze

en: &Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx)
nl: &Persoonlijke informatie uitwisseling/PKCS #12 (*.pfx)

en: &Place all certificates in the following store:
nl: &Plaats alle certificaten in de volgende opslag:

en: &Portrait
nl: &Staand

en: &Print
nl: Af&drukken

en: &Print Target
nl: Doel af&drukken

en: &Print...
nl: Af&drukken...

en: &Print...	Ctrl+P
nl: Af&drukken...	Ctrl+P

en: &Program
nl: &Programma

en: &Programs
nl: &Programma's

en: &Properties
nl: &Eigenschappen

en: &Properties	Alt+Enter
nl: &Eigenschappen	Alt+Enter

en: &QWORD Value
nl: &QWORD-waarde

en: &Quick Edit mode
nl: Snel bewerken

en: &Read Only
nl: A&lleen-lezen

en: &Red:
nl: &Rood:

en: &Refresh
nl: A&ctualiseren

en: &Refresh	F5
nl: &Vernieuwen	F5

en: &Refresh Now
nl: Ververs &nu

en: &Registry
nl: &Registerbestand

en: &Release Instance
nl: &Verwijder instantie

en: &Remember my password
nl: &Onthoud mijn wachtwoord

en: &Remote server
nl: &Niet-lokale server

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: &Remove Favorite...
nl: &Verwijderen uit favorieten...

en: &Remove application
nl: Toepassing &verwijderen

en: &Remove duplicates
nl: &Verwijder dubbelen

en: &Rename
nl: &Hernoemen

en: &Rename	F2
nl: N&aam wijzigen	F2

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: &Replace...	Ctrl+H
nl: &Vervangen...	Ctrl+H

en: &Reset
nl: &Terugzetten

en: &Retry
nl: O&pnieuw

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Right:
nl: &Rechts:

en: &Row
nl: &Regel

en: &Ruler
nl: &Liniaal

en: &Run the Registry Editor
nl: De Wine Register Bewerker uitvoeren

en: &Run...
nl: &Uitvoeren...

en: &Save
nl: Op&slaan

en: &Save	Ctrl+S
nl: Op&slaan	Ctrl+S

en: &Save As...
nl: &Opslaan als...

en: &Save Background As...
nl: Achtergrond ops&laan als...

en: &Save Picture As...
nl: Af&beelding opslaan als...

en: &Save Video As...
nl: Video opslaan als...

en: &Save as...
nl: Ops&laan als...

en: &Save settings on exit
nl: &Instellingen opslaan bij afsluiten

en: &Save this password (insecure)
nl: &Wachtwoord opslaan (onveilig)

en: &Scale to Window
nl: &Schalen naar venstergrootte

en: &Search
nl: &Zoeken

en: &Search next	F3
nl: V&olgende zoeken	F3

en: &Search...	Ctrl+F
nl: &Zoeken...	Ctrl+Z

en: &Seconds
nl: &Seconden

en: &Select
nl: &Selecteren

en: &Select Columns...
nl: &Selecteer rijen...

en: &Select all
nl: &Alles selecteren

en: &Select all	Ctrl+A
nl: &Alles selecteren	Ctrl+A

en: &Selection
nl: Sele&ctie

en: &Session ID
nl: &Sessie-ID

en: &Settings...
nl: &Instellingen...

en: &Setup
nl: &Eigenschappen

en: &Show 16-bit tasks
nl: &Toon 16-bit taken

en: &Show Kernel Times
nl: &Toon kerneltijden

en: &Show dot files
nl: Toon verborgen bestanden

en: &Show physical stores
nl: &Toon fysieke opslagen

en: &Show processes from all users
nl: &Toon processen van alle gebruikers

en: &Show:
nl: &Toon:

en: &Side by side	Shift+F4
nl: &Naast elkaar	Shift+F4

en: &Size
nl: &Grootte

en: &Size:
nl: &Grootte:

en: &Small
nl: &Klein

en: &Sort by Name
nl: &Sorteer op naam

en: &Source
nl: &Bron

en: &Source:
nl: &Bron:

en: &Standard bar
nl: &Standaardbalk

en: &Status Bar
nl: &Statusbalk

en: &String Value
nl: &Tekenreekswaarde

en: &Support Information
nl: Onder&steuning

en: &Switch To
nl: &Activeren

en: &System
nl: &Systeem

en: &System	Ctrl+1
nl: &Systeem	Ctrl+1

en: &System Configuration
nl: &Systeemconfiguratie

en: &Table
nl: &Tabel

en: &Table Properties
nl: Tabelei&genschappen

en: &Test Connection
nl: Verbinding &Testen

en: &Test Sound
nl: Geluids&test

en: &Theme:
nl: &Thema:

en: &Thread Count
nl: Aantal &threads

en: &Time/Date	F5
nl: Tijd/&datum	F5

en: &To group:
nl: &Naar groep:

en: &To:
nl: &t/m:

en: &Toolbar
nl: &Gereedschapsbalk

en: &Toolbar buttons:
nl: Werkbalk &knoppen:

en: &Toolbars
nl: &Werkbalken

en: &Top:
nl: &Boven:

en: &Transmission Retry:
nl: &Transmissie herstart:

en: &Tray:
nl: La&de:

en: &Try Again
nl: P&robeer opnieuw

en: &Type:
nl: &Soort:

en: &USER Objects
nl: &USER-objecten

en: &Underline
nl: &Onderstrepen

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Undo	Ctrl+Z
nl: &Ongedaan maken	Ctrl+Z

en: &Up
nl: &Omhoog

en: &Update Speed
nl: &Verversingstempo

en: &User name:
nl: &Gebruikersnaam:

en: &View
nl: &Beeld

en: &View Certificate
nl: &Bekijk certificaat

en: &View Source
nl: &Bronweergave

en: &View Type Info
nl: &Bekijk type-informatie

en: &View TypeLib...
nl: &Bekijk TypeLib...

en: &Virtual Memory Size
nl: &Grootte van virtueel geheugen

en: &Width:
nl: &Breedte:

en: &WinRT theme:
nl: &WinRT thema:

en: &Window
nl: &Venster

en: &Windows
nl: &Venster

en: &Windows Version:
nl: &Windows versie:

en: &Without Titlebar
nl: &Zonder titelbalk

en: &Working directory:
nl: Werk&map:

en: &Wrap long lines
nl: A&utomatische terugloop

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Yes, export the private key
nl: &Ja, exporteer de persoonlijke sleutel

en: &from:
nl: &van:

en: &to:
nl: &t/m:

en: &w&bPage &p
nl: &w&bPagina &p

en: '%s' could not be found.
nl: '%s' kan niet worden gevonden.

en: '%s' is not a valid port name
nl: '%s' is geen geldige poort naam

en: '[object]' is not a date object
nl: '[object]' is geen datum object

en: 'key' is not an object
nl: 'key' is geen object

en: 'return' statement outside of function
nl: 'return' verklaring buiten functie

en: 'this' is not a | object
nl: 'this' is geen | object

en: 'writable' attribute on the property descriptor cannot be set to 'true' on this object
nl: 'writable' kenmerk van de eigenschapsdescriptor kan niet op 'true' worden ingesteld voor dit object

en: '|' is undefined
nl: '|' is ongedefinieerd

en: (Default)
nl: (Standaard)

en: (No Theme)
nl: (Geen Thema)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (System default)
nl: (Systeeminstelling)

en: (UTC) Coordinated Universal Time
nl: (UTC) Gecoördineerde Wereldtijd

en: (UTC+00:00) Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
nl: (UTC+00:00) Dublin, Edinburgh, Lissabon, Londen

en: (UTC+00:00) Sao Tome
nl: (UTC+00:00) Sao Tomé

en: (UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna
nl: (UTC+01:00) Amsterdam, Berlijn, Bern, Rome, Stockholm, Wenen

en: (UTC+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague
nl: (UTC+01:00) Belgrado, Bratislava, Boedapest, Ljubljana, Praag

en: (UTC+01:00) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
nl: (UTC+01:00) Brussel, Kopenhagen, Madrid, Parijs

en: (UTC+01:00) Sarajevo, Skopje, Warsaw, Zagreb
nl: (UTC+01:00) Sarajevo, Skopje, Warschau, Zagreb

en: (UTC+01:00) West Central Africa
nl: (UTC+01:00) West Centraal-Afrika

en: (UTC+02:00) Athens, Bucharest
nl: (UTC+02:00) Athene, Boekarest

en: (UTC+02:00) Beirut
nl: (UTC+02:00) Beiroet

en: (UTC+02:00) Cairo
nl: (UTC+02:00) Caïro

en: (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
nl: (UTC+02:00) Helsinki, Kiev, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius

en: (UTC+02:00) Jerusalem
nl: (UTC+02:00) Jeruzalem

en: (UTC+02:00) Khartoum
nl: (UTC+02:00) Khartoem

en: (UTC+03:00) Baghdad
nl: (UTC+03:00) Bagdad

en: (UTC+03:00) Istanbul
nl: (UTC+03:00) Istanboel

en: (UTC+03:00) Kuwait, Riyadh
nl: (UTC+03:00) Koeweit, Riyad

en: (UTC+03:00) Moscow, St. Petersburg
nl: (UTC+03:00) Moskou, Sint-Petersburg

en: (UTC+03:30) Tehran
nl: (UTC+03:30) Teheran

en: (UTC+04:00) Astrakhan, Ulyanovsk
nl: (UTC+04:00) Astrachan, Oeljanovsk

en: (UTC+04:00) Baku
nl: (UTC+04:00) Bakoe

en: (UTC+04:00) Volgograd
nl: (UTC+04:00) Wolgograd

en: (UTC+04:00) Yerevan
nl: (UTC+04:00) Jerevan

en: (UTC+05:00) Ashgabat, Tashkent
nl: (UTC+05:00) Asjchabad, Tasjkent

en: (UTC+05:00) Ekaterinburg
nl: (UTC+05:00) Jekaterinenburg

en: (UTC+05:00) Qyzylorda
nl: (UTC+05:00) Qizilorda

en: (UTC+05:30) Chennai, Kolkata, Mumbai, New Delhi
nl: (UTC+05:30) Madras, Calcutta, Mumbai, New Delhi

en: (UTC+07:00) Barnaul, Gorno-Altaysk
nl: (UTC+07:00 Barnaoel, Gorno-Altajsk

en: (UTC+07:00) Krasnoyarsk
nl: (UTC+07:00) Krasnojarsk

en: (UTC+08:00) Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi
nl: (UTC+8:00) Peking, Tsjoengking, Hongkong, Urumqi

en: (UTC+08:00) Irkutsk
nl: (UTC+08:00) Irkoetsk

en: (UTC+08:00) Taipei
nl: (UTC+08:00) Taiwan

en: (UTC+09:00) Osaka, Sapporo, Tokyo
nl: (UTC+09:00) Osaka, Sapporo, Tokio

en: (UTC+09:00) Seoul
nl: (UTC+09:00) Seoel

en: (UTC+10:00) Vladivostok
nl: (UTC+10:00) Wladiwostok

en: (UTC+10:30) Lord Howe Island
nl: (UTC+10:30) Lord Howe-eiland

en: (UTC+11:00) Bougainville Island
nl: (UTC+11:00) Bougainville (eiland)

en: (UTC+11:00) Chokurdakh
nl: (UTC+11:00) Tsjokoerdach

en: (UTC+11:00) Norfolk Island
nl: (UTC+11:00) Norfolk-Eiland

en: (UTC+11:00) Sakhalin
nl: (UTC+11:00) Sachalin

en: (UTC+11:00) Solomon Is., New Caledonia
nl: (UTC+11:00) Salomonseilanden, Nieuw-Caledonië

en: (UTC+12:00) Anadyr, Petropavlovsk-Kamchatsky
nl: (UTC+12:00) Anadyr, Petropavlovsk-Kamtsjatski

en: (UTC+12:00) Coordinated Universal Time+12
nl: (UTC+12:00 Gecoördineerde Wereldtijd+12

en: (UTC+12:45) Chatham Islands
nl: (UTC+12:45) Chathameilanden

en: (UTC+13:00) Coordinated Universal Time+13
nl: (UTC+13:00) Gecoördineerde Wereldtijd+13

en: (UTC+14:00) Kiritimati Island
nl: (UTC+14:00) Kiritimati-eiland

en: (UTC-01:00) Azores
nl: (UTC-01:00) Azoren

en: (UTC-01:00) Cabo Verde Is.
nl: (UTC-01:00) Kaapverdië

en: (UTC-02:00) Coordinated Universal Time-02
nl: (UTC-02:00) Gecoördineerde Wereldtijd-02

en: (UTC-03:00) Araguaina
nl: (UTC-03:00) Araguaína

en: (UTC-03:00) City of Buenos Aires
nl: (UTC-03:00) Buenos Aires (stad)

en: (UTC-03:00) Greenland
nl: (UTC-03:00) Groenland

en: (UTC-03:00) Saint Pierre and Miquelon
nl: (UTC-03:00) Saint-Pierre en Miquelon

en: (UTC-04:00) Atlantic Time (Canada)
nl: (UTC-04:00) Atlantische tijd (Canada)

en: (UTC-05:00) Eastern Time (US & Canada)
nl: (UTC-05:00) Oostkust (VS & Canada)

en: (UTC-05:00) Haiti
nl: (UTC-05:00) Haïti

en: (UTC-05:00) Indiana (East)
nl: (UTC-05:00) Indiana (Oost)

en: (UTC-05:00) Turks and Caicos
nl: (UTC-05:00) Turks- en Caicoseilanden

en: (UTC-06:00) Central America
nl: (UTC-06:00) Centraal-Amerika

en: (UTC-06:00) Central Time (US & Canada)
nl: (UTC-06:00) Central Time (VS & Canada)

en: (UTC-06:00) Easter Island
nl: (UTC-06:00) Paaseiland

en: (UTC-06:00) Guadalajara, Mexico City, Monterrey
nl: (UTC-06:00) Guadalajara, Mexico-Stad, Monterrey

en: (UTC-07:00) Chihuahua, La Paz, Mazatlan
nl: (UTC-07:00) Chihuahua, La Paz, Mazatlán

en: (UTC-07:00) Mountain Time (US & Canada)
nl: (UTC-07:00) Mountain Tijd (VS & Canada)

en: (UTC-08:00) Coordinated Universal Time-08
nl: (UTC-08:00) Gecoördineerde Wereldtijd-08

en: (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada)
nl: (UTC-08:00) Pacific Time (VS & Canada)

en: (UTC-09:00) Coordinated Universal Time-09
nl: (UTC-09:00) Gecoördineerde Wereldtijd-09

en: (UTC-09:30) Marquesas Islands
nl: (UTC-09:30) Marquesaseilanden

en: (UTC-10:00) Aleutian Islands
nl: (UTC-10:00) Aleoeten

en: (UTC-10:00) Hawaii
nl: (UTC-10:00) Hawaï

en: (UTC-11:00) Coordinated Universal Time-11
nl: (UTC-11:00) Gecoördineerde Wereldtijd-11

en: (UTC-12:00) International Date Line West
nl: (UTC-12:00) Internationale westelijke datumgrens

en: (cannot display value)
nl: (kan waarde niet weergeven)

en: (unidentified)
nl: (onbekend)

en: (unknown %d)
nl: (onbekend %d)

en: (value not set)
nl: (Geen waarde ingesteld)

en: - Hardlink - Supported Commands -
    
    create        create a hardlink
nl: - Hardlink - Ondersteunde opdrachten -
    
    create        maak een harde koppeling

en: - Supported Commands -
    
    hardlink      hardlink management
nl: - Ondersteunde Opdrachten -
    
    hardlink      beheer van harde koppelingen

en: 1. Specify the source of data:
nl: 1. Geef de bron van de gegevens op:

en: 2. Enter information to log on to the server
nl: 2. Toegangsgegevens om in te loggen op de server

en: 3. Enter the &initial catalog to use:
nl: 3. Gebruik de volgende &oorspronkelijke catalogus:

en: 6 3/4 Envelope
nl: 6 3/4 Envelop

en: < &Back
nl: < &Vorige

en: <- &Remove
nl: <- &Verwijderen

en: <Advanced Purposes>
nl: <Geavanceerde doeleinden>

en: <All>
nl: <Alle>

en: <None>
nl: <Geen>

en: === Logging started: [Date]  [Time] ===
nl: === Logboekfunctie gestart: [Date]  [Time] ===

en: A MIDI map was not found. There may be a problem with the driver, or the MIDIMAP.CFG file may be corrupt or missing.
nl: Er is geen MIDI Map gevonden. Er zou een stuurprogramma probleem kunnen zijn of het MIDIMAP.CFG bestand is verminkt of afwezig.

en: A closing double-quotation mark is missing from the parameter value. Please supply one.
nl: Een dubbele aanhalingsteken sluiten ontbreekt bij de parameter waarde. Voer dit aanhalingsteken in.

en: A command line beginning with REM (followed by a space) performs no action,
    and can therefore be used as a comment in a batch file.
nl: Een opdrachtregel die begint met REM (gevold door een spatie) wordt niet
    uitgevoerd en kan daarom worden gebruikt als een commentaar-regel in een
    batchbestand.

en: A device ID has been used that is out of range for your system.
nl: Een apparaat-ID werd gebruikt dat buiten de grenzen van het systeem ligt.

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
nl: Bestand bestaat al in het pad %1.
    
    Moet het vervangen worden?

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
nl: De volgende tekens mogen niet in de bestandsnaam voorkomen:
                              / : < > |

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
nl: Map bestaat al in het pad %1.
    
    Moet het vervangen worden?

en: A network error occurred
nl: Er is een netwerkfout opgetreden

en: A null parameter block was passed to MCI.
nl: Een leeg parameterblok werd doorgegeven aan MCI.

en: A parameter or value was specified twice. Only specify it once.
nl: Een parameter of waarde werd dubbel opgegeven. Geef deze slechts één keer op.

en: A printer error occurred.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan met de printer.

en: A problem occurred in initializing MCI. Try restarting Windows.
nl: Tijdens het initialiseren van MCI ontstond een probleem. Probeer dit te verhelpen door Windows opnieuw te starten.

en: A program on your system has crashed, but WineDbg was unable to attach to the process to obtain a backtrace.
nl: Een programma op de computer is vastgelopen, maar WineDbg kon niet aan het proces vastgemaakt worden om een backtrace te verkrijgen.

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
nl: Een gesimuleerde uitlog- of afsluitactie is bezig, maar dit programma reageert niet.
    
    Als het proces beëindigd wordt kan alle niet-opgeslagen data verloren gaan.

en: A single history graph shows total CPU usage
nl: Een enkele geschiedenis-grafiek toont het totale CPU-gebruik

en: A&ccess:
nl: &Toegang:

en: A&dd
nl: &Toevoegen

en: A&dd...
nl: &Toevoegen...

en: A&vailable buttons:
nl: &Beschikbare knoppen:

en: A3 Extra Transverse
nl: A3 Extra overdwars

en: A3 Rotated
nl: A3 gedraaid

en: A3 Transverse
nl: A3 overdwars

en: A4 Rotated
nl: A4 gedraaid

en: A4 Small
nl: A4 (klein)

en: A4 Transverse
nl: A4 overdwars

en: A5 Rotated
nl: A5 gedraaid

en: A5 Transverse
nl: A5 overdwars

en: A6 Rotated
nl: A6 Gedraaid

en: ASSOC shows or modifies file extension associations.
    
    Syntax: ASSOC [.ext[=[fileType]]]
    
    ASSOC without parameters displays current file associations.
    If used with only a file extension, displays the current association.
    Specifying no file type after the equal sign removes the current
    association, if any.
nl: ASSOC toont of wijzigt bestandsextensies associaties.
    
    Gebruik: ASSOC [.ext[=[bestandsType]]]
    
    ASSOC zonder parameters toont de huidige associaties.
    Met alleen een extensie wordt de huidige associatie getoont.
    Zonder bestandstype achter het '=' teken wordt de huidige associatie
    verwijderd, als deze bestaat.

en: ATTRIB - Displays or changes file attributes.
    
    Syntax:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [drive:][path][filename]
           [/S [/D]]
    
    Where:
    
      +   Sets an attribute.
      -   Clears an attribute.
      R   Read-only file attribute.
      A   Archive file attribute.
      S   System file attribute.
      H   Hidden file attribute.
      [drive:][path][filename]
          Specifies a file or files for attrib to process.
      /S  Processes matching files in the current folder and all subfolders.
      /D  Processes folders as well.
nl: ATTRIB - Toont of wijzigt bestandsattributen.
    
    Gebruik:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [schijf:][pad][bestandsnaam]
           [/S [/D]]
    
    Waarbij:
    
      +   Een attribuut aanzet.
      -   Een attribuut uitzet.
      R   Alleen-lezen-attribuut.
      A   Archief-attribuut.
      S   Systembestand-attribuut.
      H   Verborgen-bestand-attribuut.
      [schijf:][pad][bestandsnaam]
          Specificeert een bestand of bestanden om te verwerken.
      /S  Verwerk passende bestanden in de huidige map en alle submappen.
      /D  Verwerk ook de mappen zelf.

en: About
nl: Over Wine

en: About %s
nl: Over %s

en: Access Method=
nl: Toegang methode=

en: Access date
nl: Toegangsdatum

en: Access denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Account disabled.
nl: Account uitgeschakeld.

en: Account expired.
nl: Account verlopen.

en: Account is built-in.
nl: Account is ingebouwd.

en: Account locked out.
nl: Account is geblokkeerd.

en: Account restriction.
nl: Accountrestrictie.

en: Action
nl: Actie

en: Action [Time]: [1]. [2]
nl: Actie [Tijd]: [1]. [2]

en: Action ended [Time]: [1]. Return value [2].
nl: Actie gestopt [Time]: [1]. Resultaatwaarde [2].

en: Action start [Time]: [1].
nl: Actie begonnen [Time]: [1].

en: Actions
nl: Acties

en: Activation
nl: Activatie

en: Active Border
nl: Actieve Rand

en: Active Connections
nl: Actieve verbindingen

en: Active Opens
nl: Actieve openingen

en: Active Title Bar
nl: Actieve Titelbalk

en: Active Title Bar Gradient
nl: Actieve Titelbalk Verloop

en: Active Title Text
nl: Actieve Titeltekst

en: Active code page: %1!u!
nl: Actieve codetabel: %1!u!

en: ActiveX component can't create object
nl: ActiveX-onderdeel kan geen object maken

en: Adapter hardware error.
nl: Adapter hardware fout.

en: Add &Purpose...
nl: Voeg &doeleinde toe...

en: Add Control
nl: Toevoegen

en: Add Favorite
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Add Purpose
nl: Voeg doeleinde toe

en: Add a Local Port
nl: Voeg een lokale poort toe

en: Add appli&cation...
nl: Toepassing &toevoegen...

en: Add the object identifier (OID) for the certificate purpose you wish to add:
nl: Voer het object id. (OID) in voor het toe te voegen certificaat doeleinde:

en: Add to &Favorites...
nl: Aan &favorieten toevoegen...

en: Add/Remove Programs
nl: Software

en: Address
nl: Adres

en: Address already associated with transport endpoint.
nl: Adres reeds geassocieerd met eindpunt transport.

en: Address error.
nl: Adresfout.

en: Address not associated with transport endpoint.
nl: Adres niet geassocieerd met eindpunt transport.

en: Address:
nl: Adres:

en: Adds a new 32-bit value
nl: Een nieuwe 32-bit waarde toevoegen

en: Adds a new 64-bit value
nl: Een nieuwe 64-bit waarde toevoegen

en: Adds a new binary value
nl: Een nieuwe binaire waarde toevoegen

en: Adds a new expandable string value
nl: Een nieuwe uitbreidbare tekenreekswaarde toevoegen

en: Adds a new key
nl: Een nieuwe sleutel toevoegen

en: Adds a new multi-string value
nl: Een nieuwe multi-tekenreekswaarde toevoegen

en: Adds a new string value
nl: Een nieuwe tekenreekswaarde toevoegen

en: Adds keys to the favorites list
nl: Sleutels toevoegen aan de lijst met favorieten

en: Administration Limit Exceeded
nl: Administratieve limiet overschreden

en: Administrative Tools
nl: Administratief gereedschap

en: Advanced
nl: Gevorderde

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Affects Multiple DSAs
nl: Betreft meerdere DSA's

en: Affiliation Changed
nl: Samenwerking gewijzigd

en: After disabling or enabling a device, the connected joysticks won't be updated here until you restart this applet.
nl: Na het uit- of inschakelen van een apparaat zullen de aangesloten joysticks niet vernieuwd worden totdat dit programma herstart wordt.

en: Alias Dereference Problem
nl: Alias volgprobleem

en: Alias Problem
nl: Aliasprobleem

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alles

en: All Objects
nl: Alle objecten

en: All application policies
nl: Alle applicaties beleid

en: All documents (*.*)
nl: Alle documenten (*.*)

en: All files (*.*)
nl: Alle bestanden (*.*)

en: All issuance policies
nl: Alle uitgifte beleid

en: All multimedia files
nl: Alle multimediabestanden

en: All multimedia timers are being used by other applications. Quit one of these applications, and then try again.
nl: Alle multimedia timers zijn in gebruik door andere programma's. Sluit één van deze programma's en probeer het dan opnieuw.

en: All results will be lost. Are you sure?
nl: Alle resultaten worden gewist. Doorgaan?

en: All the intended purposes of this certificate could not be verified.
nl: De doeleinden voor dit certificaat konden niet geverifieerd worden.

en: All wave devices that can play files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
nl: Alle WAVE-apparaten die in staat zijn om een bestand in dit formaat af te spelen, zijn in gebruik. Wacht totdat een WAVE-apparaat vrij is en probeer het dan opnieuw.

en: All wave devices that can record files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
nl: Alle WAVE-apparaten die in staat zijn om een bestand in dit formaat op te nemen, zijn in gebruik. Wacht totdat een WAVE-apparaat vrij is en probeer het dan opnieuw.

en: Allocating registry space
nl: Registerruimte wordt toegewezen

en: Allotted space exceeded.
nl: Toebedeelde ruimte overschreden.

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow &saving password
nl: Wachtwoord op&slaan toestaan

en: Allow the &window manager to control the windows
nl: Laat de vensterbeheerder de vensters &beheren

en: Allow the window manager to &decorate the windows
nl: Laat de vensterbeheerder de vensters &decoreren

en: Allows data on disk to be encrypted
nl: Maakt het mogelijk gegevens op schijf te versleutelen

en: Allows data to be signed with the current time
nl: Laat data ondertekend worden met de huidige tijd

en: Allows secure communication over the Internet
nl: Staat beveiligde communicatie over het Internet toe

en: Allows you to digitally sign a certificate trust list
nl: Een certificaat-vertrouwenslijst digitaal ondertekenen

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
nl: Nieuwe programma's op de computer installeren of bestaande programma's wijzigen en verwijderen.

en: Already Exists
nl: Bestaat reeds

en: Already a SUBST target.
nl: Reeds een SUBST doel.

en: Already assigned.
nl: Reeds toegewezen.

en: Already awaiting printer handle.
nl: Reeds aan het wachten op printer handle.

en: Already initialized.
nl: Reeds geïnitialiseerd.

en: Alternative Name
nl: Alternatieve Naam

en: Always on &top
nl: Altijd &zichtbaar

en: An error number was specified that is not defined in the system.
nl: Een niet binnen het systeem bekend foutnummer werd gebruikt.

en: An error occurred with the specified port.
nl: Er is een fout opgetreden bij de opgegeven poort.

en: An error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: An internal error has occurred.
nl: Er is een interne fout opgetreden.

en: An invalid flag was passed to a system function.
nl: Er is een ongeldige vlag doorgegeven aan een systeemfunctie.

en: An invalid parameter was passed to a system function.
nl: Er is een ongeldige parameter aan een systeemfunctie doorgegeven.

en: Ana&log
nl: &Analoog

en: Annotation...
nl: Aantekening...

en: Another version is installed.
nl: Een andere versie is reeds geïnstalleerd.

en: Any compatible waveform playback device may be used.
nl: Elk compatibel WAVE-afspeelapparaat kan worden gebruikt.

en: Any compatible waveform recording device may be used.
nl: Elk compatibel WAVE-opnameapparaat kan worden gebruikt.

en: AppId: [1]{{, AppType: [2], Users: [3], RSN: [4]}}
nl: AppId: [1]{{, AppType: [2], Gebruikers: [3], RSN: [4]}}

en: AppId: [1]{{, AppType: [2]}}
nl: AppID: [1]{{, AppType: [2]}}

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Application Context:[1], Assembly Name:[2]
nl: Toepassingscontext:[1], Assemblynaam:[2]

en: Application IDs
nl: Applicatie-ID's

en: Application Policies
nl: Applicatie Beleid

en: Application Policy Constraints
nl: Applicatie Beperkingen op Beleid

en: Application Policy Mappings
nl: Applicatie Beleids Mappingen

en: Application Workspace
nl: Toepassingsachtergrond

en: Application could not be started, or no application associated with the specified file.
    ShellExecuteEx failed
nl: Programma kan niet worden gestart, of er is geen programma verbonden met het opgegeven bestand.
    ShellExecuteEx is mislukt

en: Application settings
nl: Toepassingsinstellingen

en: Application: [1]
nl: Programma: [1]

en: Application: [1], Command line: [2]
nl: Programma: [1], Opdrachtregel: [2]

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Applying font settings
nl: Lettertype wordt toegepast

en: Aqua
nl: Zeeblauw

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Archived Key Certificate Hash
nl: Gearchiveerde Sleutel Certificaat Hash

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
nl: Moet '%1' en de gehele inhoud ervan naar de Prullenbak verplaatst worden?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
nl: Moet '%1' naar de Prullenbak verplaatst worden?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
nl: Moeten deze %1 bestanden naar de Prullenbak verplaatst worden?

en: Are you sure you want to close all programs and exit the virtual desktop?
nl: Alle programma's en het virtuele bureaublad worden afgesloten.
    Doorgaan?

en: Are you sure you want to delete '%1'?
nl: Moet '%1' verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete all registry values in '%1'?
nl: Moeten alle registerwaardes in '%1' verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete drive C?
    
    Most Windows applications expect drive C to exist, and will die messily if it doesn't. If you proceed, remember to recreate it!
nl: Moet de C-schijf verwijderd worden?
    
    De meeste Windows toepassingen verwachten dat er C-schijf bestaat en zullen niet werken. Vergeet niet om de C-schijf opnieuw aan te maken!

en: Are you sure you want to delete the registry key '%1'?
nl: Moet de registersleutel '%1' verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete the registry value '%1'?
nl: Moet de registerwaarde '%1' verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
nl: Moeten de geselecteerde bestanden verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete the selected registry value?
nl: Moeten deze registerwaarden verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
nl: Moeten deze %1 bestanden verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete these values?
nl: Moeten deze waarden verwijderd worden?

en: Are you sure you want to delete this registry key and all of its subkeys?
nl: Deze registersleutel met alle subsleutels verwijderen?

en: Are you sure you want to remove these certificates?
nl: Moeten deze certificaten verwijderd worden?

en: Are you sure you want to remove this certificate?
nl: Moet dit certificaat verwijderd worden?

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
nl: Moet '%1' permanent verwijderd worden?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
nl: Moeten deze %1 bestanden permanent verwijderd worden?

en: Are you sure?
nl: Zeker weten?

en: Argument missing
nl: Argument ontbreekt

en: Argument not optional
nl: Argument is niet optioneel

en: Arithmetic overflow.
nl: Rekenkundige overloop.

en: Armenian
nl: Armeens

en: Arrange &Icons
nl: P&ictogrammen sorteren

en: Array length must be a finite positive integer
nl: Array lengte moet een eindig, positief geheel getal zijn

en: Array object expected
nl: Array object verwacht

en: Ask for a local server when calling CoGetClassObject
nl: Vraag om een lokale server als CoGetClassObject wordt aangeroepen

en: Ask for a remote server when calling CoGetClassObject
nl: Vraag om een niet-lokale server als CoGetClassObject wordt aangeroepen

en: Ask for an in-process handler when calling CoGetClassObject
nl: Vraag om een handler in hetzelfde proces als CoGetClassObject wordt aangeroepen

en: Ask for an in-process server when calling CoGetClassObject
nl: Vraag om een server in hetzelfde proces als CoGetClassObject wordt aangeroepen

en: Asking for %s
nl: Vraagt om %s

en: Atomic locks not supported.
nl: Atomic locks niet ondersteund.

en: Attaches the debugger to this process
nl: Verbind de debugger met dit proces

en: Attempt to JOIN onto a JOINed drive.
nl: Poging om JOIN op een JOINed schijf te doen.

en: Attempt to JOIN to a SUBSTed drive.
nl: Poging om JOIN op een SUBSTed schijf te doen.

en: Attempt to SUBST onto a SUBSTed drive.
nl: Poging om SUBST op een SUBSTed schijf te doen.

en: Attempt to SUBST to a JOINed drive.
nl: Poging om SUBST op een JOINed schijf te doen.

en: Attribute Or Value Exists
nl: Attribuut of waarde bestaat

en: Attribute is not found.
nl: Kenmerk is niet gevonden.

en: Attributes
nl: Attributen

en: Attributes:
nl: Kenmerken:

en: Audio
nl: Geluid

en: Audio test failed!
nl: Audiotest is mislukt!

en: Auth Unknown
nl: Onbekende authenticatiemethode

en: Authentication Method Not Supported
nl: Authenticatiemethode wordt niet ondersteund

en: Authentication Required
nl: Authenticatie vereist

en: Authority Info Access
nl: Authoriteit Informatie Toegang

en: Authority Information Access
nl: Autoriteits Informatie Toegang

en: Authority Key Identifier
nl: Autoriteits Sleutel Identificatie nummer

en: Auto data segment exceeds 64k.
nl: Auto data segment overschrijdt 64k.

en: Autodetect
nl: Automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic configuration
nl: Automatische configuratie

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
nl: Indien volledig scherm, vang de &muis automatisch af

en: Automatically determined by the program
nl: Automatisch bepaald door het programma

en: Automation server can't create object
nl: Automatiseringsserver kan het object niet creëren

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available formats
nl: Beschikbare formaten

en: Axes
nl: Assen

en: B&rowse...
nl: Bladeren...

en: B&uild...
nl: &Maken...

en: B4 (JIS) Rotated
nl: B4 (JIS) gedraaid

en: B5 (JIS) Rotated
nl: B5 (JIS) gedraaid

en: B5 (JIS) Transverse
nl: B5 (JIS) overdwars

en: B6 (JIS) Rotated
nl: B6 (JIS) gedraaid

en: Ba&se64-encoded X.509 (*.cer):
nl: Ba&se64-geëncodeerde X.509 (.cer):

en: Back
nl: Terug

en: Backgroun&d
nl: &Achtergrond

en: Bad EXE format for %1.
nl: Slecht EXE-formaat voor %1.

en: Bad arguments to DosExecPgm.
nl: Slechte argumenten naar DosExecPgm.

en: Bad command.
nl: Verkeerd commando.

en: Bad configuration.
nl: Verkeerde configuratie.

en: Bad descriptor format.
nl: Slecht descriptorformaat.

en: Bad device type.
nl: Slecht apparaattype.

en: Bad driver level.
nl: Slecht driverniveau.

en: Bad environment.
nl: Slechte systeemomgeving.

en: Bad format.
nl: Slecht formaat.

en: Bad impersonation level.
nl: Slecht imitatieniveau.

en: Bad inherited ACL.
nl: Slechte geërfde ACL.

en: Bad length.
nl: Verkeerde lengte.

en: Bad logon session state.
nl: Slechte loginsessiestatus.

en: Bad network name.
nl: Slechte netwerknaam.

en: Bad network path.
nl: Slecht netwerkpad.

en: Bad network response.
nl: Verkeerd netwerkantwoord.

en: Bad pipe.
nl: Slechte pipe.

en: Bad remote adapter.
nl: Slechte adapter op afstand.

en: Bad startup version.
nl: Slechte opstart versie.

en: Bad stub data.
nl: Slechte stub data.

en: Bad thread ID address.
nl: Slechte thread ID adres.

en: Bad token type.
nl: Slecht tekentype.

en: Bad unit.
nl: Slechte unit.

en: Bad validation class.
nl: Slechte validatieklasse.

en: Badly formed number - must be one of decimal (12),
     hexadecimal (0x34) or octal (056).
nl: Misvormd nummer - moet of decimaal (12),
     hexadecimaal (0x34) of octaal (056) zijn.

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Base
nl: Grondtal

en: Base P&riority
nl: Basisp&rioriteit

en: Base Pri
nl: Basisprioriteit

en: Base64-Encoded X.509 (*.cer)
nl: Base64-geëncodeerde X.509 (*.cer)

en: Basic Constraints
nl: Basis Beperkingen

en: Baud Rate
nl: Verbindingssnelheid

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
nl: Voordat printer gerelateerde taken uitgevoerd kunnen worden, moet er een printer geïnstalleerd worden. Installeer een printer en probeer het opnieuw.

en: Begin request has already been made.
nl: Startverzoek is al gedaan.

en: Beginning of media.
nl: Begin van media.

en: Bind to file via a File Moniker
nl: Verbind aan een bestand via een Bestandsbeschrijver (Moniker)

en: Binding executables
nl: Uitvoerbare bestanden koppelen

en: Binding handle mismatch.
nl: Niet-passende binding handle.

en: Binding has no authentication data.
nl: Binding heeft geen verificatiedata.

en: Binding incomplete.
nl: Binding incompleet.

en: Bitrate was unknown for ASF file sink.
nl: Onbekende bitsnelheid voor ASF-bestandssink.

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Bold
nl: Vet

en: Bold Italic
nl: Vet-Cursief

en: Boolean object expected
nl: Boolean object verwacht

en: Boot already accepted as last-good config.
nl: Opstart al geaccepteerd als laatste goede configuratie.

en: Bottom
nl: Onder

en: Bring All to Front
nl: Alles naar de voorgrond halen

en: Brings a task to the foreground, switch focus to that task
nl: Brengt de taak naar de voorgrond en wisselt focus naar de taak

en: Brings the window front, but does not switch to it
nl: Haal het venster naar de voorgrond, maar wissel er niet naartoe

en: Bro&wse...
nl: B&laderen...

en: Broken pipe.
nl: Kapotte pipe.

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browse for Folder
nl: Bladeren naar map

en: Browse to Desktop
nl: Ga naar Bureaublad

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Browsing history
nl: Browsegeschiedenis

en: Buffer is too small.
nl: Buffer is te klein.

en: Buffer overflow.
nl: Buffer overloop.

en: Buffer zone
nl: Bufferzone

en: Buil&tin then Native
nl: &Ingebouwd dan Windows

en: Busy
nl: Bezig

en: Busy;
nl: Bezig;

en: Buttons
nl: Knoppen

en: By &Date
nl: Op &datum

en: By &Name
nl: Op &naam

en: By &Size
nl: Op &grootte

en: By &Type
nl: Op &type

en: By File Type
nl: Per Bestandstype

en: Byte count too small.
nl: Byte-aantal te klein.

en: Bytestream is not seekable.
nl: Bytestream is niet doorzoekbaar.

en: C size sheet
nl: C-papierformaat

en: C&ollate
nl: &Sorteren

en: C&olor:
nl: Kleur:

en: C&ut
nl: K&nippen

en: CA Compromise
nl: CA besmet

en: CA Encryption Certificate
nl: CA Coderings Certificaat

en: CA Issuers
nl: CA verstrekkers

en: CA Version
nl: CA Versie

en: CALL <batchfilename> is used within a batch file to execute commands from
    another batch file. When the batch file exits, control returns to the file
    which called it. The CALL command may supply parameters to the called
    procedure.
    
    Changes to default directory, environment variables etc made within a
    called procedure are inherited by the caller.
nl: CALL <batchbestandsnaam> wordt gebruikt binnen een batchbestand om
    opdrachten uit een ander batchbestand aan te roepen. Als het batchbestand
    bestaat, keert de controle terug naar het bestand dat het aanriep. De CALL
    opdracht kan parameters meegeven aan de aan te roepen procedure.
    
    Veranderingen m.b.t map, omgevingsvariabelen, enz. die tot stand komen
    binnen een aangeroepen procedure worden geërfd door de aanroepende
    procedure.

en: CD <directory> is the short version of CHDIR. It changes the current
    default directory.
nl: CD <mapnaam> is de korte versie van CHDIR. Het wijzigt de huidige map.

en: CHCP [number]
    
      Sets or displays the active console code page.
    
      number   The console code page to activate.
    
      Type CHCP without a number to display the active console code page.
nl: CHCP [nummer]
    
      De actieve codetabel weergeven of instellen.
    
      nummer   Stel het nummer van de codetabel in.
    
      Gebruik CHCP zonder nummer om de huidige codetabel te laten zien.

en: CHDIR <directory> changes the current default directory.
nl: CHDIR <mapnaam> wijzigt de huidige map.

en: CHOICE displays a text and waits, until the User presses an allowed Key
    from a selectable list.
    CHOICE is mainly used to build a menu selection in a batch file.
nl: CHOICE laat een tekst zien en wacht tot de Gebruiker op een toegestane
    Toets uit een selecteerbare lijst drukt.
    CHOICE wordt hoofdzakelijk gebruikt om een selectie uit een menu te maken
    in een batch bestand.

en: CLS clears the console screen.
nl: CLS wist het scherm.

en: CMC Attributes
nl: CMC Attributen

en: CMC Extensions
nl: CMC Extensies

en: CMC Response
nl: CMC Antwoord

en: CMC Status Info
nl: CMC Status Informatie

en: CMD built-in commands are:
    ASSOC		Show or modify file extension associations
    ATTRIB		Show or change DOS file attributes
    CALL		Invoke a batch file from inside another
    CD (CHDIR)	Change current default directory
    CHOICE		Wait for an keypress from a selectable list
    CLS		Clear the console screen
    COPY		Copy file
    CTTY		Change input/output device
    DATE		Show or change the system date
    DEL (ERASE)	Delete a file or set of files
    DIR		List the contents of a directory
    ECHO		Copy text directly to the console output
    ENDLOCAL	End localization of environment changes in a batch file
    FTYPE		Show or modify open commands associated with file types
    HELP		Show brief help details on a topic
    MD (MKDIR)	Create a subdirectory
    MKLINK	Create a symbolic link
    MORE		Display output in pages
    MOVE		Move a file, set of files or directory tree
    PATH		Set or show the search path
    PAUSE		Suspend execution of a batch file
    POPD		Restore the directory to the last one saved with PUSHD
    PROMPT		Change the command prompt
    PUSHD		Change to a new directory, saving the current one
    REN (RENAME)	Rename a file
    RD (RMDIR)	Delete a subdirectory
    SET		Set or show environment variables
    SETLOCAL	Start localization of environment changes in a batch file
    START		Start a program, or open a document in the associated program
    TIME		Set or show the current system time
    TITLE		Set the window title for the CMD session
    TYPE		Type the contents of a text file
    VER		Show the current version of CMD
    VOL		Show the volume label of a disk device
    XCOPY		Copy source files or directory trees to a destination
    EXIT		Close down CMD
    
    Enter HELP <command> for further information on any of the above commands.
nl: CMD's ingebouwde opdrachten zijn:
    ASSOC		Toon of wijzig associaties met bestandsextensies
    ATTRIB		Toon of wijzig DOS bestandsattributen
    CALL		Roep een batchbestand aan vanuit een ander bestand
    CD (CHDIR)	Wijzig de huidige map
    CHOICE		Wacht op een toetsaanslag uit een keuzelijst
    CLS		Wis het scherm
    COPY		Kopieer een bestand
    CTTY		Wijzig het invoer-/uitvoerapparaat
    DATE		Toon of wijzig de systeemdatum
    DEL (ERASE)	Verwijder één of meerdere bestanden
    DIR		Toon de inhoud van een map
    ECHO		Kopieer tekst direct naar het uitvoerapparaat
    ENDLOCAL	Beëindig localisatie van omgevingswijzigingen in een batchbestand
    FTYPE		Toon of wijzig 'open' opdrachten die met bestandstypen zijn
    		geassocieerd
    HELP		Toon een korte uitleg over een onderwerp
    MD (MKDIR)	Maak een map
    MORE		Laat de uitvoer in verschillende pagina's zien
    MOVE		Verplaats bestand(en) of een map
    PATH		Wijzig of toon het zoekpad
    PAUSE		Onderbreek de uitvoering van een batchbestand
    POPD		Wijzig de huidige map in de laatste met PUSHD opgeslagen map
    PROMPT		Wijzig de prompt
    PUSHD		Wijzig de huidige map in een nieuwe en sla de huidige map op
    REN (RENAME)	Hernoem een bestand
    RD (RMDIR)	Verwijder een map
    SET		Wijzig of toon de omgevingsvariabelen
    SETLOCAL	Begin localisatie van omgevingswijzigingen in een batchbestand
    START		Start een programma of open een document met het geassocieerde
    		programma
    TIME		Toon of wijzig de systeemtijd
    TITLE		Wijzig de vensternaam van de CMD-sessie
    TYPE		Toon de inhoud van een tekstbestand
    VER		Toon de versie van CMD
    VOL		Toon het label van een schijf
    XCOPY		Kopieer bestanden of mappen naar een bestemming
    EXIT		Sluit CMD af
    
    type HELP <opdracht> voor meer informatie over bovengenoemde opdrachten.

en: CMS/PKCS #7 Message
nl: CMS/PKCS #7 bericht

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.p7b)
nl: CMS/PKCS #7 berichten (*.p7b)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.spc; *.p7b)
nl: CMS/PKCS #7 berichten (*.spc; *.p7b)

en: COM Library Objects
nl: COM-bibliotheek objecten

en: COPY <filename> copies a file.
nl: COPY <bestandsnaam> kopieert een bestand.

en: CPU
nl: CPU-gebruik

en: CPU Tim&e
nl: CPU-ti&jd

en: CPU Time
nl: CPU-tijd

en: CPU Usage: %3d%%
nl: CPU-gebruik: %3d%%

en: CPU usage
nl: CPU-gebruik

en: CPU usage history
nl: Geschiedenis van het CPU-gebruik

en: CRC error.
nl: CRC fout.

en: CRL Distribution Point
nl: CRL Distributie Punt

en: CRL Distribution Points
nl: CRL Distributie Locaties

en: CRL Issuer
nl: CRL verstrekker

en: CRL Number
nl: CRL Nummer

en: CRL Reason Code
nl: CRL Reden Code

en: CRL Reason=
nl: CRL reden=

en: CRL Signing
nl: CRL Certificeren

en: CTTY changes the input/output device.
nl: CTTY wijzigt het invoer-/uitvoerapparaat.

en: Cached Tickets
nl: Tijdelijk opgeslagen Tickets

en: Call failed.
nl: Oproep mislukt.

en: Call interrupted.
nl: Oproep onderbroken.

en: Call not implemented.
nl: Aanroep niet geïmplementeerd.

en: Can't access domain information.
nl: Geen toegang tot domeininformatie.

en: Can't connect to the LDAP server
nl: Kan geen verbinding maken met LDAP-server

en: Can't create endpoint mapper DB.
nl: Kan eindpunt-indeler-DB niet creëren.

en: Can't create endpoint.
nl: Kan eindpunt niet aanmaken.

en: Can't create necessary temporary file
nl: Kan het tijdelijke bestand niet maken

en: Can't create top-level child window.
nl: Kan geen top-niveau kindvenster creëren.

en: Can't delete current directory.
nl: De huidige map kan niet verwijderd worden.

en: Can't delete last admin user.
nl: Kan de laatste admin-gebruiker niet verwijderen.

en: Can't destroy object owned by another thread.
nl: Kan geen object vernietigen waarvan een andere thread de eigenaar is.

en: Can't disable mandatory group.
nl: Kan verplichte groep niet uitschakelen.

en: Can't find window class.
nl: Kan vensterklasse niet vinden.

en: Can't have 'break' outside of loop
nl: 'break' kan zich niet buiten loop bevinden

en: Can't have 'continue' outside of loop
nl: 'continue' kan zich niet buiten loop bevinden

en: Can't log on with inter-domain trust account.
nl: Kan niet inloggen met interdomein vertrouwde account.

en: Can't log on with server trust account.
nl: Kan niet inloggen met server vertrouwde account.

en: Can't log on with workstation trust account.
nl: Kan niet inloggen met werkstation vertrouwde account.

en: Can't open anonymous security token.
nl: Kan geen anoniem beveiligingsteken openen.

en: Can't open registry key.
nl: Kan registersleutel niet openen.

en: Can't perform operation.
nl: Kan bewerking niet uitvoeren.

en: Can't read registry key.
nl: Kan registersleutel niet lezen.

en: Can't recognize '%1' as an internal or external command, or batch script.
nl: '%1' niet herkend als interne of externe opdracht dan wel als batchbestand.

en: Can't write registry key.
nl: Kan registersleutel niet schrijven.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel violation.
nl: Annuleerovertreding.

en: Canceling...
nl: Annuleren...

en: Cannot access specified file or MCI device because the application cannot change drives.
nl: Kan het opgegeven bestand of MCI-apparaat niet openen, omdat het programma niet van schijf kan veranderen.

en: Cannot access the specified file or MCI device because the application cannot change directories.
nl: Kan het opgegeven bestand of MCI-apparaat niet openen, omdat het programma niet van map kan veranderen.

en: Cannot access the specified file or MCI device. Try changing directories or restarting your computer.
nl: Kan het opgegeven bestand of MCI-apparaat niet openen. Probeer de map te wijzigen of de computer opnieuw te starten.

en: Cannot add more than 32 tab stops.
nl: Onmogelijk om meer dan 32 tab stops toe te voegen.

en: Cannot call batch label outside of a batch script
nl: Onmogelijk om een batch label aan te roepen van buiten een batch script

en: Cannot carry out the commands in the order specified. Correct the command sequence, and then try again.
nl: Kan de opgegeven opdrachten niet in deze volgorde uitvoeren. Corrigeer de opdrachten reeks en probeer het opnieuw.

en: Cannot carry out the specified command on an auto-opened device. Wait until the device is closed, and then try again.
nl: Kan de opgegeven opdracht niet uitvoeren op een automatisch geopend apparaat Wacht totdat het apparaat is afgesloten en probeer het dan opnieuw.

en: Cannot complete.
nl: Kan niet voltooien.

en: Cannot connect topology nodes.
nl: Topologieknooppunten kunnen niet verbonden worden.

en: Cannot create property for a non-extensible object
nl: Kan geen eigenschap maken voor een niet-uitbreidbaar object

en: Cannot create service thread.
nl: Kan service thread niet aanmaken.

en: Cannot create.
nl: Kan niet maken.

en: Cannot define property '|': object is not extensible
nl: Kan de eigenschap '|' niet definiëren: object is niet uitbreidbaar

en: Cannot delete '|'
nl: Kan '|' niet verwijderen

en: Cannot determine the device type from the given filename extension.
nl: Kan het apparaat type niet achterhalen uit de gegeven bestandsextensie.

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
nl: Kan '%s' niet openen. Dit bestand zelf zoeken?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
nl: Kan geen richedit implementatie vinden... Actie afgebroken

en: Cannot find decryptor.
nl: Ontsleutelingsmodule niet gevonden.

en: Cannot find the printer.
nl: Kan de printer niet vinden.

en: Cannot find the specified device. Make sure it is installed and that the device name is spelled correctly.
nl: Kan het opgegeven apparaat niet vinden. Zorg ervoor dat het geïnstalleerd is en dat de apparaatnaam correct is opgegeven.

en: Cannot find the specified file. Make sure the path and filename are correct.
nl: Kan het opgegeven bestand niet vinden. Zorg ervoor dat het pad en de bestandsnaam goed zijn.

en: Cannot get call handle.
nl: Kan call handle niet verkrijgen.

en: Cannot impersonate.
nl: Kan niet imiteren.

en: Cannot modify non-writable property '|'
nl: Kan onschrijfbare eigenschap '|' niet veranderen

en: Cannot open network connection profile.
nl: Kan het netwerkconnectieprofiel niet openen.

en: Cannot open the device without using the WAVE_ALLOWSYNC flag. Use the flag, and then try again.
nl: Kan het apparaat niet openen zonder de WAVE_ALLOWSYNC vlag. Zet de vlag en probeer het opnieuw.

en: Cannot parse bytestream.
nl: Kan bytestream niet parseren.

en: Cannot perform this operation while media data is still playing. Reset the device, or wait until the data is finished playing.
nl: Kan deze opdracht niet uitvoeren zolang er afgespeeld wordt. Herstart het apparaat of wacht totdat het apparaat klaar is met spelen.

en: Cannot read the specified file. Make sure the file is still present, or check your disk or network connection.
nl: Kan het opgegeven bestand niet lezen. Controleer of het bestand nog steeds bestaat. Of controleer de schijf of de verbinding met het netwerk.

en: Cannot redefine non-configurable property '|'
nl: Kan onconfigureerbare eigenschap '|' niet herdefiniëren

en: Cannot run full-screen.
nl: Kan niet op volledig scherm worden uitgevoerd.

en: Cannot save an unnamed file. Supply a filename.
nl: Kan een bestand zonder naam niet opslaan. Geef een bestandsnaam op.

en: Cannot save the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
nl: Kan het opgegeven bestand niet opslaan. Zorg ervoor dat er voldoende schijfruimte is of dat er nog steeds verbinding met het netwerk is.

en: Cannot set the current wave device for play back because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
nl: Kan het huidige WAVE-apparaat niet gebruiken omdat het in gebruik is. Wacht totdat het apparaat vrij is en probeer het dan opnieuw.

en: Cannot set the current wave device for recording because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
nl: Kan het huidige WAVE-apparaat niet gebruiken om op te nemen omdat het in gebruik is. Wacht totdat het apparaat vrij is en probeer het dan opnieuw.

en: Cannot specify extra characters after a string enclosed in quotation marks.
nl: Kan geen extra tekens opgeven na een reeks tussen aanhalingstekens.

en: Cannot use 'all' as the device name with the specified command.
nl: Kan 'all' niet gebruiken als apparaatnaam bij de opgegeven opdracht.

en: Cannot use Copy API.
nl: Kan de Copy API niet gebruiken.

en: Cannot use a filename with the specified device.
nl: Kan voor het huidige apparaat geen bestandsnaam gebruiken.

en: Cannot use the 'notify' flag with auto-opened devices.
nl: Kan de 'notify' vlag niet gebruiken met automatisch geopende apparaten.

en: Cannot write to the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
nl: Kan het opgegeven bestand niet schrijven. Controleer of er voldoende schijfruimte is of controleer de verbinding met het netwerk.

en: Caps Lock is On
nl: Caps Lock staat Aan

en: Cascades the windows diagonally on the desktop
nl: Vensters diagonaal over het bureaublad schikken

en: Cascading	Ctrl+F5
nl: Trapsgewijs	Ctrl+F5

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Central Europe
nl: Centraal Europa

en: Central European
nl: Centraal europees

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Certificate &status:
nl: Certificaat &status:

en: Certificate Export Wizard
nl: Certificaat Exporteerhulp

en: Certificate Extensions
nl: Certificaat Extensies

en: Certificate Hold
nl: Certificaat bevroren

en: Certificate Import Wizard
nl: Certificaat Importeerhulp

en: Certificate Information
nl: Certificaat Informatie

en: Certificate Issuer
nl: Certificaat verstrekker

en: Certificate Manifold
nl: Certificaat Verspreider

en: Certificate Policies
nl: Certificaat Beleid

en: Certificate Policy
nl: Certificaatbeleid

en: Certificate Properties
nl: Certificaat eigenschappen

en: Certificate Request Agent
nl: Certificaat Verzoek Agent

en: Certificate Revocation List
nl: Certificaat terugroeplijst

en: Certificate Revocation List (*.crl)
nl: Certificaat terugroeplijst (*.crl)

en: Certificate Serial Number=
nl: Certificaat serienummer=

en: Certificate Signing
nl: Certificaat tekenen

en: Certificate Store
nl: Certificatenopslag

en: Certificate Store Selected
nl: Geselecteerde certificatenopslag

en: Certificate Template Information
nl: Certificaat Template Information

en: Certificate Trust List
nl: Certificaat Vertrouwenslijst

en: Certificate Trust List (*.stl)
nl: Certificaat vertrouwenslijst (*.stl)

en: Certificate Type
nl: Type Certificaat

en: Certificate intended purposes
nl: Certificaat doeleinden

en: Certificate purpose
nl: Certificaat doeleinde

en: Certificate purposes
nl: Certificaat doeleinden

en: Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
nl: Certificatenopslagen zijn verzamelingen van certificaten, certificaat terugroeplijsten en certificaat vertrouwenslijsten.

en: Certificates
nl: Certificaten

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
nl: Certificaten worden gebruikt voor persoonlijke identificatie en om certificaatautoriteiten en uitgevers te identificeren.

en: Certificates issued by these certification authorities will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
nl: Certificaten uitgegeven door deze certificaten autoriteiten zullen niet meer vertrouwd worden.
    Moeten deze certificaten verwijderd worden?

en: Certificates issued by these root certification authorities, or any certification authorities they issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these trusted root certificates?
nl: Certificaten uitgegeven door deze basiscertificaten autoriteiten, alsmede enige certificatie autoriteit die zij verstrekken, zullen niet meer vertrouwd worden.
    Moeten deze vertrouwde basiscertificaten verwijderd worden?

en: Certificates issued by this certification authority will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
nl: Certificaten uitgegeven door deze certificaten autoriteit zullen niet meer vertrouwd worden.
    Moet dit certificaat verwijderd worden?

en: Certificates issued by this root certification authority, or any certification authorities it issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this trusted root certificate?
nl: Certificaten uitgegeven door deze basiscertificaten autoriteit, alsmede enige certificatie autoriteit die zij verstrekt, zullen niet meer vertrouwd worden.
    Moet dit vertrouwde basiscertificaat verwijderd worden?

en: Certificates...
nl: Certificaten...

en: Certification Authority Issuer
nl: Certificatie Autoriteits Verstrekker

en: Certification Path
nl: Certificatie Pad

en: Certification Template Name
nl: Certificatie Template Naam

en: Certification path
nl: Certificatie pad

en: Challenge Password
nl: Geheime Vraag Wachtwoord

en: Change &Icon...
nl: Wijzig p&ictogram...

en: Change &icon...
nl: Pictogram &wijzigen...

en: Change Icon
nl: Pictogram wijzigen

en: Change machine wide Distributed COM settings
nl: Wijzig de algemene machine Distributed COM instellingen

en: Changes the position of the split between two panes
nl: De scheiding tussen twee deelvensters wijzigen

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
nl: Het veranderen van de laadvolgorde van deze bibliotheek wordt niet aanbevolen.
    Doorgaan?

en: Character &format
nl: &Karakterformaat

en: Character translation table file too small.
nl: Karaktervertalingstabelbestand te klein.

en: Character translation table open failed.
nl: Openen van karaktervertalingstabel mislukt.

en: Child process has not completed.
nl: Kindproces is niet afgemaakt.

en: Child window menus not allowed.
nl: Kindvenstermenu's niet toegestaan.

en: Choose the format in which the content will be saved.
nl: Selecteer het formaat waarin de inhoud zal worden opgeslagen.

en: Circular dependency.
nl: Cirkelafhankelijkheid.

en: Class Id: [1]
nl: Klasse-ID: [1]

en: Class Name:
nl: Klassenaam:

en: Class already exists.
nl: Klasse bestaat al.

en: Class does not exist.
nl: Klasse bestaat niet.

en: Class doesn't support Automation
nl: Automatisering wordt niet ondersteund door deze klasse

en: Class has open windows.
nl: Klasse heeft open vensters.

en: Client Authentication
nl: Cliënt Authentificatie

en: Client Information
nl: Cliënt Informatie

en: Clipboard not open.
nl: Klembord niet open.

en: Clock
nl: Klok

en: Clock has no time source set.
nl: Klok heeft geen toegewezen tijdbron.

en: Clock is not available.
nl: Klok is niet beschikbaar.

en: Clock is not simple
nl: Klok is niet eenvoudig

en: Clock state was already set.
nl: Klokstatus was al ingesteld.

en: Clock was stopped
nl: Klok is gestopt

en: Close
nl: Sluiten

en: Close message sent to top-level windows of process "%1" with PID %2!u!.
nl: Bericht om te sluiten verzonden naar top-level vensters van het proces "%1" met PID %2!u!.

en: Close message sent to top-level windows of process with PID %1!u!.
nl: Bericht om te sluiten verzonden naar top-level vensters van het proces met PID %1!u!.

en: Close window
nl: Sluit venster

en: CoGetClassObject failed.
nl: CoGetClassObject faalde.

en: Code Signing
nl: Code Ondertekenen

en: Codec was not found.
nl: Codec niet gevonden.

en: Collapse
nl: Invouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Columns
nl: Kolommen

en: Command history
nl: Geschiedenis

en: Comment:
nl: Omschrijving:

en: Comments
nl: Commentaar

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Commit charge (K)
nl: Toegewezen geheugen (K)

en: Common Files
nl: Gemeenschappelijke Bestanden

en: Common Name
nl: Gemeenschappelijke Naam

en: Compare False
nl: Vergelijking niet waar

en: Compare True
nl: Vergelijking waar

en: Completing the Certificate Export Wizard
nl: Afronden van de Certificaat exporteerhulp

en: Completing the Certificate Import Wizard
nl: Afronden van de Certificaat Importeerhulp

en: Component ID: [1], Qualifier: [2]
nl: Onderdeel-ID: [1], Kwalificatie: [2]

en: Compress options
nl: Compressie-instellingen

en: Compression &Quality:
nl: Compressie &Kwaliteit:

en: Computing space requirements
nl: Vereiste ruimte berekenen

en: Con&figure...
nl: Con&figureer...

en: Condensed
nl: Verkort

en: Conditional compilation is turned off
nl: Conditionele compilatie is uitgeschakeld

en: Confidentiality Required
nl: Vertrouwelijkheid vereist

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration error
nl: Configuratiefout

en: Configure Devices
nl: Configureer apparaten

en: Configure LPT Port
nl: Configureer LPT-poort

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
nl: Configureer Wine Internet Browser en gerelateerde instellingen

en: Confirm Key Delete
nl: Sleutel verwijderen bevestigen

en: Confirm Value Delete
nl: Waarde verwijderen bevestigen

en: Confirm deletion
nl: Bevestig verwijderen

en: Confirm file deletion
nl: Bevestig bestandsverwijdering

en: Confirm file overwrite
nl: Bevestig bestandsoverschrijving

en: Confirm folder deletion
nl: Bevestig mapverwijdering

en: Confirm overwrite
nl: Bevestig overschrijven

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Connect &Network Drive...
nl: Verbinding &maken met netwerkchijf...

en: Connect to %s
nl: Verbind met %s

en: Connect to another machine
nl: Verbinden met een andere machine

en: Connect:
nl: Verbind:

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected (xinput device)
nl: Verbonden (xinput apparaat)

en: Connecting to %s
nl: Verbinden met %s

en: Connecting to camera
nl: Verbinden met camera

en: Connecting to camera... Please Wait
nl: Verbinden met camera... Even geduld

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connection aborted.
nl: Verbinding afgebroken.

en: Connection count limit reached.
nl: Limiet aantal verbindingen bereikt.

en: Connection gracefully closed.
nl: Verbinding goedwillig gesloten.

en: Connection invalid.
nl: Verbinding ongeldig.

en: Connection is active.
nl: Verbinding is actief.

en: Connection is being made
nl: De verbinding wordt gemaakt

en: Connection refused.
nl: Verbinding geweigerd.

en: Connection reset by peer.
nl: Verbinding opnieuw ingesteld door gelijkwaardige computer.

en: Connection unavailable.
nl: Verbinding niet beschikbaar.

en: Connection-specific DNS suffix
nl: Verbindings-specifiek DNS-achtervoegsel

en: Connections
nl: Verbinding

en: Constraint Violation
nl: Schending van restrictie

en: Contacts
nl: Contacten

en: Contains commands for accessing frequently used keys
nl: Opdrachten voor toegang tot vaak gebruikte sleutels

en: Contains commands for creating new keys or values
nl: Opdrachten voor het maken van nieuwe sleutels of waarden

en: Contains commands for customizing the registry window
nl: Opdrachten voor het aanpassen van het registervenster

en: Contains commands for displaying Help and information about Registry Editor
nl: Opdrachten voor het weergeven van Help en informatie over de Register Bewerker

en: Contains commands for editing values or keys
nl: Opdrachten voor het bewerken van waarden of sleutels

en: Contains commands for working with the whole registry
nl: Opdrachten voor het werken met het gehele register

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Type
nl: Inhoud Type

en: Context handle damaged.
nl: Context handle beschadigd.

en: Continue work in progress.
nl: Ga verder met werk in uitvoering.

en: Control ID not found.
nl: Control ID niet gevonden.

en: Control Panel
nl: Configuratiescherm

en: Controls Alternate Background
nl: Alternatieve Achtergrond

en: Controls Background
nl: Achtergrond Kleur

en: Controls Dark Shadow
nl: Donkere Schaduw

en: Controls Debug Channels
nl: Beheer van debugkanalen

en: Controls Highlight
nl: Markering

en: Controls Light
nl: Lichtinval

en: Controls Shadow
nl: Schaduw

en: Controls Text
nl: Tekst Kleur

en: Controls which processors the process will be allowed to run on
nl: Bepaal op welke processoren een proces uitgevoerd mag worden

en: Cookies
    Files saved on your computer by websites, which store things like user preferences and login information.
nl: Cookies
    Bestanden opgeslagen op de computer door websites. In deze bestanden worden onder andere voorkeuren en aanmeldinformatie bewaard.

en: Copies
nl: Aantal

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
nl: De naam van de geselecteerde sleutel naar het Klembord kopiëren

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy &HTML object Tag to clipboard
nl: Kopieer &HTML-objectlabel naar klembord

en: Copy C&LSID to clipboard
nl: Kopieer C&LSID naar klembord

en: Copy Program
nl: Programma kopiëren

en: Copy Shor&tcut
nl: &Snelkoppeling kopiëren

en: Copy files from:
nl: Kopieer bestanden van:

en: Copy manufacturer's files from:
nl: Kopieer bestanden van de fabrikant van:

en: Copy program:
nl: Kopiëer programma:

en: Copy the GUID of the currently selected item to the clipboard
nl: Kopieer de GUID van het momenteel geselecteerde object naar het klembord

en: Copying Files...
nl: Bestanden worden gekopieerd...

en: Copying network install files
nl: Netwerkinstallatiebestanden kopiëren

en: Copying new files
nl: Nieuwe bestanden kopiëren

en: Copying of '%1' to '%2' failed with r/c %3!d!
nl: Kopiëren van '%1' naar '%2' mislukt met r/c %3!d!

en: Corrupt network connection profile.
nl: Corrupt netwerkconnectieprofiel.

en: Could not create or use window.
nl: Kon geen venster maken of gebruiken.

en: Could not get handle to service control manager.
nl: Kon geen handle krijgen naar de service controle manager.

en: Could not get handle to service.
nl: Kon geen handle krijgen naar de service.

en: Could not open
nl: Openen mislukt voor

en: Could not open the file.
nl: Bestand kon niet worden geopend.

en: Could not save the file.
nl: Bestand kon niet worden opgeslagen.

en: Could not stop service %1
nl: Kon service %1 niet stoppen

en: Could not translate the specified Unix filename to a DOS filename.
nl: Kon de opgegeven Unix bestandsnaam niet omzetten naar een DOS bestandsnaam.

en: Counter Sign
nl: Tegen handtekening

en: Country/Region
nl: Land/Regio

en: Cr&eate Directory...
nl: Nieuwe &map...

en: Create &Instance
nl: Creëer &instantie

en: Create &Link
nl: Maak sne&lkoppeling

en: Create Control
nl: Creëren

en: Create From File
nl: Bestand gebruiken

en: Create Instance &On...
nl: Creëer instantie &op...

en: Create New
nl: Nieuw

en: Create New Folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: Create New Task
nl: Start nieuwe taak

en: Create Shor&tcut
nl: &Snelkoppeling aanmaken

en: Create a symbolic link.
    
    Syntax: MKLINK [options] link_name target
    
    Options:
    /d             Create a directory symbolic link.
    /h             Create a hard link.
    /j             Create a directory junction.
    link_name is the name of the new symbolic link.
    target is the path that link_name points to.
nl: Maak een symbolische bestandskoppeling.
    
    Gebruik: MKLINK [opties] koppelnaam doel
    
    Opties:
    /d             Een symbolische mapkoppeling maken.
    /h             Een harde koppeling maken.
    /j             Een mapsplitsing maken.
    "koppelnaam" is de naam van de nieuwe symbolische koppeling.
    "doel" is het pad waarnaar de "koppelnaam" naar verwijst.

en: Create an instance of the selected object
nl: Creëer een instantie van het geselecteerde object

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
nl: Creëer een instantie van het geselecteerde object op een specifieke machine

en: Creating duplicate files
nl: Kopieën aanmaken

en: Creating folders
nl: Mappen aanmaken

en: Creating shortcuts
nl: Snelkoppelingen aanmaken

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Creation date:
nl: Aanmaakdatum:

en: Creation failed.
nl: Openen mislukt.

en: Critical Extensions Only
nl: Alleen kritieke extensies

en: Cross CA Version
nl: Cross CA Versie

en: Cross-Certificate Distribution Points
nl: Trans-Certificaat Distributie Punten

en: Cross-encrypted LM password required.
nl: Cross-encrypted LM wachtwoord nodig.

en: Cross-encrypted NT password required.
nl: Cross-encrypted NT wachtwoord nodig.

en: Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Messages (*.p7b)
nl: Cryptografische berichtenopbouw standaard/PKCS #7 berichten (*.p7b)

en: Cu&t
nl: K&nippen

en: Cu&t	Ctrl+X
nl: K&nippen	Ctrl+X

en: Current &icon:
nl: Hui&dig pictogram:

en: Current Connections
nl: Huidige verbindingen

en: Current Date is %1
nl: Huidige datum is %1

en: Current LogonId is
nl: Huidige LoginId is

en: Current Time is %1
nl: Huidige tijd is %1

en: Current format:
nl: Huidig formaat:

en: Cursor size
nl: Cursorgrootte

en: Custom
nl: Aanpassen

en: Custom Game
nl: Aangepast spel

en: Customize Toolbar
nl: Werkbalk aanpassen

en: Cut
nl: K&nippen

en: Cyclic __proto__ value
nl: Cyclische __proto__ waarde

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: D size sheet
nl: D-papierformaat

en: D&isable all purposes for this certificate
nl: Schakel alle doeleinden voor dit certificaat &uit

en: DATE shows or changes the system date.
nl: DATE toont of wijzigt de systeemdatum.

en: DC not found.
nl: DC niet gevonden.

en: DDE failure.
nl: DDE-fout.

en: DEL <filename> deletes a file or set of files.
nl: DEL <bestandsnaam> verwijdert één of meerdere bestanden.

en: DER-Encoded Binary X.509 (*.cer)
nl: DER-geëncodeerde Binary X.509 (*.cer)

en: DHCP enabled
nl: DHCP geactiveerd

en: DIR lists the contents of a directory.
nl: DIR toont de inhoud van een map.

en: DLL initialization failed.
nl: DLL initialisatie mislukt.

en: DLL not found.
nl: DLL niet gevonden.

en: DLL overrides
nl: DLL aanpassingen

en: DNS Name=
nl: DNS naam=

en: Dark
nl: Donker

en: Data
nl: Gegevens

en: Data Bits
nl: Databits

en: Data Encipherment
nl: Data codering

en: Data Link Error
nl: Gegevenskoppelingsfout

en: Data Link Properties
nl: Gegevenskoppelingseigenschappen

en: Data type mismatch.
nl: Datatype komt niet overeen.

en: Database does not exist.
nl: Database bestaat niet.

en: Datagrams Received
nl: Ontvangen Datagrammen

en: Datagrams Sent
nl: Verzonden datagrammen

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date deleted
nl: Datum verwijderd

en: De&vice:
nl: A&pparaat:

en: Debug Break
nl: Foutopsporing Onderbreking

en: Debug Channels
nl: Debugkanalen

en: Debug View
nl: Foutopsporingsbeeld

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Decipher Only
nl: Decodeer alleen

en: Decoding Error
nl: Decodeerfout

en: Default
nl: Standaard

en: Default Interface Viewer
nl: Standaardinterface

en: Default Printer;
nl: Standaard Printer;

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Defaults
nl: Multimedia Apparaten

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %1?
nl: Verwijder %1?

en: Delete &files...
nl: Bestanden &wissen...

en: Delete browsing history
nl: Verwijder browsegeschiedenis

en: Delete group `%s'?
nl: Verwijder groep `%s'?

en: Delete program `%s'?
nl: Verwijder programma `%s'?

en: Delete the private &key if the export is successful
nl: Verwijder de persoonlijke s&leutel als de export succesvol is

en: Deletes the selection
nl: De selectie verwijderen

en: Deleting services
nl: Services verwijderen

en: Delta CRL Indicator
nl: Delta CRL Indicatie

en: Deny
nl: Weigeren

en: Dependent services are running.
nl: Afhankelijke services draaien al.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop &size:
nl: Afmetingen:

en: Desktop Integration
nl: Desktop Integratie

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Determined by the program
nl: Bepaald door het programma

en: Device
nl: Apparaat

en: Device I/O error
nl: I/O-apparaatfout

en: Device already remembered.
nl: Apparaat al onthouden.

en: Device does not exist.
nl: Apparaat bestaat niet.

en: Device not partitioned.
nl: Apparaat niet gepartitioneerd.

en: Device removed.
nl: Apparaat verwijderd.

en: Different service account.
nl: Andere service-account.

en: Digi&tal
nl: &Digitaal

en: Digital Rights
nl: Digitale rechten

en: Digital Signature
nl: Digitale handtekening

en: DirectX Diagnostic Tool
nl: Diagnostisch instrument voor DirectX

en: Direction
nl: Oriëntatie

en: Directory Address
nl: Directory naam=

en: Directory Service Email Replication
nl: Directory service e-mail replicatie

en: Directory is not empty.
nl: Map is niet leeg.

en: Directory name invalid.
nl: Mapnaam ongeldig.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Discards
nl: Weggegooid

en: Discipline error on RPC pipe.
nl: Disciplinefout op RPC-pijp.

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Disk full
nl: Schijf vol

en: Disk full.
nl: Schijf vol.

en: Disk is corrupt.
nl: Schijf is corrupt.

en: Display As Icon
nl: Als pictogram weergeven

en: Display program information, version number and copyright
nl: Toon programma-informatie, versienummer en copyright

en: Display the viewer for the selected item
nl: Toon details voor het geselecteerde object

en: Displays Task Manager help topics
nl: Toon de help-onderwerpen van de Taakbeheer

en: Displays information about each task
nl: Toon gedetailleerde informatie over iedere taak

en: Displays kernel time in the performance graphs
nl: Toon de kerneltijden in prestatiegrafieken

en: Displays program information, version number and copyright
nl: Programmagegevens, versienummer en copyrightgegevens weergeven

en: Displays program information, version number, and copyright
nl: Toon programma-informatie, versienummer en copyright

en: Displays tasks by using large icons
nl: Toon taken met grote pictogrammen

en: Displays tasks by using small icons
nl: Toon taken met kleine pictogrammen

en: Distribution Point Name
nl: Naam distributiepunt

en: Division by zero error.
nl: Delen door nul fout.

en: Do you want to continue anyway?
nl: Toch doorgaan?

en: Do you want to install this software?
nl: Deze software installeren?

en: Do you want to shutdown your Wine session?
nl: De Wine sessie afsluiten?

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
nl: Een Windows herstart simuleren?

en: Do you wish to export the private key?
nl: De persoonlijke sleutel exporteren?

en: Docu&ments
nl: Do&cumenten

en: Document Signing
nl: Document-ondertekening

en: Documents
nl: Documenten

en: Does not automatically update
nl: Niet automatisch verversen

en: Domain Component
nl: Domein Component

en: Domain already exists.
nl: Domein bestaat al.

en: Domain controller not found.
nl: Domein-controller niet gevonden.

en: Domain limit exceeded.
nl: Domeinlimiet overschreden.

en: Domain trust information inconsistent.
nl: Domein vertrouwensinformatie inconsistent.

en: Don't install
nl: Niet installeren

en: Don't show me th&is message again
nl: Deze boodschap &niet opnieuw tonen

en: Done
nl: Klaar

en: DosSemMuxWait list invalid.
nl: DosSemMuxWait lijst ongeldig.

en: Double Japan Postcard Rotated
nl: Japanse dubbele briefkaart gedraaid

en: Downloading %s
nl: %s downloaden

en: Downloading from %s...
nl: Downloaden van %s...

en: Downloading...
nl: Bezig met downloaden...

en: Dri&ves:
nl: Schij&ven:

en: Drive configuration
nl: Schijf configuratie

en: Drive is a JOIN target.
nl: Schijf is een JOIN doel.

en: Drive is already JOINed.
nl: Schijf is al JOINed.

en: Drive is already SUBSTed.
nl: Schijf is al SUBSTed.

en: Drive is busy.
nl: Schijf is bezig.

en: Drive is not JOINed.
nl: Schijf is niet JOINed.

en: Drive is not SUBSTed.
nl: Schijf is niet SUBSTed.

[ctx: Drive letter]
en: Letter
nl: Schijf

en: Drive locked.
nl: Schijf vergrendeld.

en: Driver diagnostics
nl: Stuurprogramma

en: Driver failure cannot be detected.
nl: Stuurprogrammafout kan niet worden gedetecteerd.

en: Drives
nl: Schijven

en: Dummy Signer
nl: Dummie Ondertekenaar

en: Dump DisplayTree
nl: BeeldBoom Dumpen

en: Dump FormatCaches
nl: FormaatCaches Dumpen

en: Dump LayoutRects
nl: LayoutRects Dumpen

en: Dump Lines
nl: Regels Dumpen

en: Dump Tracking Info
nl: Traceerinformatie Dumpen

en: Dump Tree
nl: Boom Dumpen

en: Duplex:
nl: Dubbelzijdig:

en: Duplicate domain or workgroup name.
nl: Dubbele domein- of werkgroepnaam.

en: Duplicate endpoint.
nl: Dubbel eindpunt.

en: Duplicate network name.
nl: Dubbele netwerknaam.

en: Duplicate service name.
nl: Dubbele servicenaam.

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
nl: Elke DLL (Dynamic Link Library) kan apart worden ingesteld op 'ingebouwd' (de versie van Wine) of 'windows' (afkomstig van Windows of meegeleverd met een programma).

en: Dynlink from invalid ring.
nl: Dynlink van ongeldige ring.

en: E size sheet
nl: E-papierformaat

en: E&xit
nl: &Afsluiten

en: E&xit Task Manager
nl: B&eëindig Taakbeheer

en: E&xit Windows
nl: Windows &afsluiten

en: E&xit desktop
nl: &Scherm sluiten

en: E&xplore
nl: &Verkennen

en: E&xtras
nl: &Extra's

en: ECHO <string> displays <string> on the current terminal device.
    
    ECHO ON causes all subsequent commands in a batch file to be displayed on
    the terminal device before they are executed.
    
    ECHO OFF reverses the effect of a previous ECHO ON (ECHO is OFF by
    default). The ECHO OFF command can be prevented from displaying by
    preceding it with an @ sign.
nl: ECHO <tekenreeks> geeft <tekenreeks> weer op het actieve uitvoerapparaat.
    
    ECHO ON zorgt ervoor dat alle hierop volgende opdrachten in een
    batchbestand worden weergegeven op het uitvoerapparaat voordat ze worden
    uitgevoerd.
    
    ECHO OFF keert het effect van een voorafgaande ECHO ON om (ECHO OFF is de
    standaardinstelling). Weergave van de ECHO OFF opdracht kan worden
    voorkomen door het te laten voorafgaan door het @-teken.

en: ENDLOCAL ends localization of environment changes in a batch file which
    were introduced by a preceding SETLOCAL.
nl: ENDLOCAL beëindigt de localisatie van omgevingswijzigingen in een
    batchbestand die werd begonnen door een voorafgaande SETLOCAL opdracht.

en: ERASE <filename> deletes a file or set of files.
nl: ERASE <bestandsnaam> verwijdert één of meerdere bestanden.

en: ERROR
nl: FOUT

en: ERROR: Invalid syntax
nl: FOUT: Ongeldige formulering

en: ERROR: The search filter cannot be recognized.
nl: FOUT: Het zoekfilter wordt niet herkend.

en: EXE %1 is marked invalid.
nl: EXE %1 is gemarkeerd als ongeldig.

en: EXIT terminates the current command session and returns to the operating
    system or shell from which you invoked cmd.
nl: EXIT beëindigt de lopende sessie en keert terug naar het besturingssysteem
    of de schil van waaruit cmd werd gestart.

en: Each CPU has its own history graph
nl: Elke CPU heeft zijn eigen geschiedenis-grafiek

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
nl: Elk teken is %1!u! pixels breed en %2!u! pixels hoog

en: Echo is %1
nl: Echo staat %1

en: Edit Binary
nl: Binaire waarde bewerken

en: Edit DWORD
nl: DWORD waarde bewerken

en: Edit Debug &Channels...
nl: Debug&kanalen instellen...

en: Edit Multi-String
nl: Multi-tekenreeks bewerken

en: Edit Override
nl: DLL Bewerken

en: Edit QWORD
nl: QWORD waarde bewerken

en: Edit String
nl: Tekenreeks bewerken

en: Edition
nl: Modus

en: Effective Date
nl: Ingangsdatum

en: Effects
nl: Effecten

en: Element not found.
nl: Element niet gevonden.

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Address=
nl: E-mailadres=

en: Embedded Windows System Component Verification
nl: Ingebed Windows Systeem Component Verificatie

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
nl: &Verbindingen op afstand toestaan (Alleen Win95)

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
nl: Schakel &alleen de volgende doeleinden voor dit certificaat in:

en: Encipher Only
nl: Codeer alleen

en: Encoding Error
nl: Codeerfout

en: Encoding:
nl: Codering:

en: Encrypted Private Key
nl: Gecodeerde Persoonlijke Sleutel

en: Encrypting File System
nl: Versleutelen Bestand Systeem

en: Encryption Type
nl: Type Versleuteling

en: End Entity
nl: Eind Entiteit

en: End Process &Tree
nl: &Beëindig procesboom

en: End Time
nl: Eindtijd

en: End of file.
nl: Einde van bestand.

en: End of media stream has been reached.
nl: Het einde van de mediastream is bereikt.

en: End of media.
nl: Einde van media.

en: End of program
nl: Programma einde

en: End of tape media.
nl: Einde van tape media.

en: Endpoints not registered.
nl: Eindpunten niet geregistreerd.

en: Enforce Certificate Chain Policy
nl: Afdwingen Certificaat Keten Beleid

en: Enhanced Key Usage
nl: Uitgebreid Sleutel Gebruik

en: Enhanced key usage (property)
nl: Uitgebreid sleutel gebruik (eigenschap)

en: Enrollment CSP
nl: Inschrijving CSP

en: Enrollment Name Value Pair
nl: Inschrijvingsnaam Waarde Paar

en: Ensures software came from software publisher
    Protects software from alteration after publication
nl: Bewijst dat de software kwam van de software uitgever
    Beschermt software tegen wijzigingen na publicatie

en: Ensures the identity of a remote computer
nl: Bewijst de identiteit van een andere computer

en: Enter Full Screen
nl: Volledig scherm openen

en: Enter Network Password
nl: Voer het Netwerk Wachtwoord in

en: Enter Password
nl: Voer wachtwoord in

en: Enter new date:
nl: Voer de nieuwe datum in:

en: Enter new time:
nl: Voer de nieuwe tijd in:

en: Enterprise Root OID
nl: Ondernemings Basis OID

en: Entire Network
nl: Gehele netwerk

en: Entry already exists.
nl: Entry bestaat al.

en: Entry not found.
nl: Entry niet gevonden.

en: Enumeration value out of range.
nl: Opsommingsaantal buiten bereik.

en: Enumerator object expected
nl: Enumerator-object verwacht

en: Envelope
nl: Envelop

en: Envelope #10
nl: Envelop nr. 10

en: Envelope #11
nl: Envelop nr. 11

en: Envelope #12
nl: Envelop nr. 12

en: Envelope #14
nl: Envelop nr. 14

en: Envelope #9
nl: Envelop nr. 9

en: Envelope B4
nl: Envelop B4

en: Envelope B5
nl: Envelop B5

en: Envelope B6
nl: Envelop B6

en: Envelope C3
nl: Envelop C3

en: Envelope C4
nl: Envelop C4

en: Envelope C5
nl: Envelop C5

en: Envelope C6
nl: Envelop C6

en: Envelope C65
nl: Envelop C6/C5

en: Envelope DL
nl: Envelop DL

en: Envelope Invite
nl: Uitnodigingsenvelop

en: Envelope Monarch
nl: Envelop Monarch

en: Environment variable %1 not defined
nl: Omgevingsvariable %1 niet gedefinieerd

en: Environment variable not found.
nl: Omgevingsvariable niet gevonden.

en: Error
nl: Fout

en: Error converting object to primitive type
nl: Fout bij het omzetten van het object naar een primitief type

en: Error during creation of a new folder
nl: Fout tijdens het maken van een nieuwe map

en: Error in use of filename wildcards.
nl: Fout in het gebruik van bestandsnaamwildcards.

en: Error reading `%s'.
nl: Fout bij het lezen van `%s'.

en: Error setting signal handler.
nl: Fout bij instellen signaalhandler.

en: Error while reading the help file `%s'
nl: Fout bij het lezen van het helpbestand '%s'

en: Error while selecting new font.
nl: Probleem tijdens het selecteren van het nieuwe lettertype.

en: Error writing `%s'.
nl: Fout bij het schrijven van `%s'.

en: Error: Alias not found
nl: Fout: Alias niet gevonden

en: Error: Command line not supported
nl: Fout: Opdrachtregel niet ondersteund

en: Error: Could not find process "%1".
nl: Fout: Kon proces "%1" niet vinden.

en: Error: Could not get hostname: %u.
nl: Fout: Hostname niet gevonden: %u.

en: Error: Invalid command line parameter specified.
nl: Fout: Ongeldige opdrachtregelparameter gespecificeerd.

en: Error: Invalid option '%c'.
nl: Fout: Ongeldige optie '%c'.

en: Error: Invalid query
nl: Fout: Foutieve zoekopdracht

en: Error: Invalid syntax for PATH
nl: Fout: Foutieve formulering voor PATH

en: Error: One of options /im or /pid must be specified.
nl: Fout: Eén van de opties /im of /pid moet zijn gespecificeerd.

en: Error: Option %1 expects a command line parameter.
nl: Fout: Optie %1 verwacht een opdrachtregelparameter.

en: Error: Options /im and /pid are mutually exclusive.
nl: Fout: Opties /im en /pid spreken elkaar tegen.

en: Error: Process self-termination is not permitted.
nl: Fout: Zelf-beëindiging van een proces is niet toegestaan.

en: Error: Setting the system hostname is not possible with the hostname utility.
nl: Fout: Het is niet mogelijk om de hostnaam te wijzigen met dit programma.

en: Error: Unable to enumerate the process list.
nl: Fout: Kon de proceslijst niet opsommen.

en: Error: Unable to terminate process "%1".
nl: Fout: Kon proces "%1" niet beëindigen.

en: Error: Unknown or invalid command line option specified.
nl: Fout: Onbekende of ongeldige opdrachtregeloptie gespecificeerd.

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
nl: Fout: Onbekende of ongeldige commandoregelparameters gespecificeerd

en: Error;
nl: Fout;

en: Errors
nl: Fouten

en: Errors occurred in more than one device. Specify each command and device separately to determine which devices caused the error.
nl: In meer dan één apparaat zijn fouten opgetreden. Geef elke opdracht en apparaat apart op om te achterhalen welke apparaten de fout veroorzaakten.

en: Evaluating launch conditions
nl: Startvoorwaarden controleren

en: Event count for DosMuxSemWait incorrect.
nl: Gebeurtenistelling voor DosMuxSemWait incorrect.

en: Event log can't start.
nl: Gebeurtenislog kan niet starten.

en: Event log file changed.
nl: Gebeurtenislogbestand veranderd.

en: Event log file corrupt.
nl: Gebeurtenislogbestand beschadigd.

en: Event log file full.
nl: Gebeurtenislogbestand vol.

en: Exceeded commitment limit.
nl: Toewijzingslimiet overschreden.

en: Exception in service.
nl: Uitzondering in service.

en: Exception thrown and not caught
nl: Uitzondering geactiveerd maar niet afgehandeld

en: Exclusive semaphore already owned.
nl: Exclusieve semafoor reeds toegeëigend.

en: Executable files (*.exe)
nl: Uitvoerbare bestanden (*.exe)

en: Execute Program
nl: Programma uitvoeren

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
nl: Het uitvoeren van de verwijderopdracht '%s' is mislukt, wellicht vanwege een ontbrekend bestand.
    De vermelding verwijderen uit het register?

en: Executive
nl: Executive (VS)

en: Existing &overrides:
nl: Bestaande &aanpassingen:

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exits the Task Manager application
nl: Beëindig Taakbeheer

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Expands or collapses the selected node
nl: Vouwt de geselecteerde map uit of samen

en: Expected '('
nl: '(' verwacht

en: Expected ')'
nl: ')' verwacht

en: Expected ';'
nl: ';' verwacht

en: Expected '='
nl: Verwacht '='

en: Expected '@'
nl: Verwacht '@'

en: Expected '@end'
nl: Verwacht '@end'

en: Expected an operand.
nl: Verwacht een operand.

en: Expected an operator.
nl: Verwacht een operator.

en: Expected identifier
nl: Verwachte ID

en: Expiration Date
nl: Verloop datum

en: Export Filename
nl: Uitvoer Bestandsnaam

en: Export Format
nl: Uitvoerformaat

en: Export Private Key
nl: Exporteer persoonlijke sleutel

en: Export Registry File
nl: Registerbestand exporteren

en: Export keys
nl: Exporteer sleutels

en: Export registry
nl: Registerbestand &exporteren

en: Exports all or part of the registry to a text file
nl: Het register of een gedeelte ervan naar een tekstbestand exporteren

en: Exports the selected branch of the registry to a text file
nl: Exporteert de geselecteerde subsleutel van het register naar een tekst bestand

en: Extended attribute access denied.
nl: Uitgebreide attribuuttoegang geweigerd.

en: Extended attribute file corrupt.
nl: Uitgebreid attribuutbestand corrupt.

en: Extended attribute list inconsistent.
nl: Uitgebreide attribuutlijst inconsistent.

en: Extended attribute table full.
nl: Uitgebreide attribuuttabel vol.

en: Extended attributes didn't fit.
nl: Uitgebreide attributen pasten niet.

en: Extended attributes not supported.
nl: Uitgebreide attributen niet ondersteund.

en: Extended error.
nl: Uitgebreide fout.

en: Extension: [1]
nl: Extensie: [1]

en: Extensions Only
nl: Alleen extensies

en: F&ormat
nl: &Opmaak

en: F&orward
nl: V&ooruit

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
nl: &Volledig scherm	Ctrl+Shift+S

en: FINDSTR: /%c ignored
nl: FINDSTR: /%c genegeerd

en: FINDSTR: Bad command line
nl: FINDSTR: Foutieve opdrachtregel

en: FINDSTR: Cannot open %s
nl: FINDSTR: Kan %s niet openen

en: FTYPE shows or modifies open commands associated with file types.
    
    Syntax: FTYPE [fileType[=[openCommand]]]
    
    Without parameters, shows the file types for which open command strings are
    currently defined.
    If used with only a file type, displays the associated open command string,
    if any.
    Specifying no open command after the equal sign removes the command string
    associated to the specified file type.
nl: FTYPE toont of wijzigt 'open' opdrachten die geassocieerd zijn met
    bestandstypen.
    
    Gebruik: FTYPE [bestandsType[=[openOpdracht]]]
    
    Zonder parameters worden de bestandstypen getoont waarvoor 'open'
    opdrachten zijn gedefinieerd.
    Met alleen een bestandstype wordt de geassocieerde 'open' opdracht getoond
    als deze bestaat.
    Zonder 'open' opdracht achter het '=' teken wordt de opdracht die
    geassocieerd is met het gespecificeerde bestandstype verwijderd.

en: Failed Connection Attempts
nl: Mislukte verbindingspogingen

en: Failed during reading of '%1'
nl: Fout tijdens lezen van '%1'

en: Failed to connect to the mount manager; the drive configuration cannot be edited.
nl: Kon niet verbinden met de schijfkoppelaar, de schijfconfiguratie kan niet worden bewerkt.

en: Failed to load the RichEdit library.
nl: Laden van de RichEdit library is mislukt.

en: Failed to open '%1'
nl: Openen van '%1' is mislukt

en: Failed to open installation log file.
nl: Openen van het logbestand van de installatie is mislukt.

en: Failed to open the patch package.
nl: Patchbestand kon niet worden geopend.

en: False
nl: Onwaar

en: Fastest Times
nl: Snelste tijden

en: Fastest times
nl: Snelste tijden

en: Favor&ites
nl: &Favorieten

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Feature: [1]
nl: Functie: [1]

en: Feed paper manual;
nl: Voer papier met de hand in;

en: Fi&nd What:
nl: &Zoek naar:

en: Field
nl: Veld

en: File
nl: Bestand

en: File &Name:
nl: Bestands&naam:

en: File &name:
nl: Bestands&naam:

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
nl: Bestand '%s' bestaat niet.
    
    Een nieuw bestand maken?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
nl: Bestand '%s' is gewijzigd.
    
    De wijzigingen opslaan?

en: File Format
nl: Bestandsformaat

en: File Recovery
nl: Bestandsherstel

en: File `%s' exists. Not overwritten.
nl: Het bestand `%s' bestaat reeds. Het is niet overschreven.

en: File already exists
nl: Bestand bestaat al

en: File already exists.
nl: Bestand bestaat al.

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
nl: Bestand bestaat al.
    Het bestand vervangen?

en: File association missing for extension %1
nl: Bestandsassociatie ontbreekt voor extensie %1

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
nl: Het bestand is geen geldig OLE bestand. De registratie is mislukt.

en: File does not exist
nl: Het bestand bestaat niet

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
nl: Bestand bestaat niet.
    Het bestand aanmaken?

en: File exists.
nl: Bestand bestaat reeds.

en: File has a user-mapped section.
nl: Bestand heeft een gebruiker-ingedeelde sectie.

en: File invalid.
nl: Bestand ongeldig.

[ctx: File key]
en: F
nl: B

en: File name is too long.
nl: Bestandsnaam is te lang.

en: File name or class name not found during Automation operation
nl: Kan een bestandsnaam of klassenaam niet vinden tijdens een automatiseringsbewerking

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: File or directory corrupt.
nl: Bestand of map corrupt.

en: File to Import
nl: Bestand om te importeren

en: File type
nl: Bestandstype

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: File:
nl: Bestandsnaam:

en: File: [1]
nl: Bestandsnaam: [1]

en: File: [1],  Dependencies: [2]
nl: Bestand: [1],  Afhankelijkheden: [2]

en: File: [1],  Directory: [2],  Size: [3]
nl: Bestand: [1],  Map: [2],  Grootte: [3]

en: File: [1],  Directory: [9],  Size: [6]
nl: Bestand: [1],  Map: [9],  Grootte: [6]

en: File: [1],  Section: [2],  Key: [3], Value: [4]
nl: Bestand: [1],  Selectie: [2],  Sleutel: [3], Waarde; [4]

en: File: [1], Directory: [9]
nl: Bestand: [1], Map: [9]

en: File: [1], Directory: [9], Size: [6]
nl: Bestand: [1], Map: [9], Grootte: [6]

en: File: [1], Folder: [2]
nl: Bestand: [1], Map: [2]

en: Filemark detected.
nl: Filemark gevonden.

en: Files Needed
nl: Benodigde bestanden

en: Files of &type:
nl: Bestands&typen:

en: Files of type:
nl: Bestanden van het type:

en: Files on Camera
nl: Bestanden op de camera

en: Filter Error
nl: Filterfout

en: Filter by&...
nl: Sorteer op &...

en: Financial Information=
nl: Financiele informatie=

en: Find
nl: Zoeken

en: Find &next	F3
nl: Zoek vo&lgende	F3

en: Find Ne&xt	F3
nl: Volgende Zoeken	F3

en: Find in:
nl: In:

en: Find:
nl: Zoek:

en: Finds a text string in a key, value or data
nl: Een tekenreeks zoeken in een sleutel, een waarde of gegevens

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
nl: De opgegeven tekst nogmaals zoeken

en: Finish
nl: Beëindigen

en: Finished searching the document.
nl: Doorzoeken van document voltooid.

en: First line
nl: Eerste regel

en: Floating-point divide-by-zero.
nl: Floating-point delen-door-nul.

en: Floating-point overflow.
nl: Drijvende komma overloop.

en: Floating-point underflow.
nl: Drijvende komma onderloop.

en: Floppy ID address mark not found.
nl: Floppy ID adresteken niet gevonden.

en: Floppy disk
nl: Diskettestation

en: Floppy registers inconsistent.
nl: Floppyregisters inconsistent.

en: Floppy reports wrong cylinder.
nl: Floppy rapporteert verkeerde cilinder.

en: Flow Control
nl: Controle

en: Folder
nl: Map

en: Folder:
nl: Map:

en: Folder: [1]
nl: Map: [1]

en: Folders
nl: Speciale Mappen

en: Font
nl: Lettertype

en: Font St&yle:
nl: Teken&stijl:

en: Font size has to be a number.
nl: De lettergrootte moet een nummer zijn.

en: Font: [1]
nl: Lettertype: [1]

en: Fonts
nl: Lettertype

en: Force Task Manager to update now, regardless of Update Speed setting
nl: Forceer een verversing, onafhankelijk van het verversingstempo

en: Foreign Address
nl: Extern adres

en: Form data
    Usernames and other information you have entered into forms.
nl: Formuliergegevens
    Gebruikersnamen en andere informatie die in formulieren zijn ingevuld.

en: Forward
nl: Vooruit

en: Found application: [1]
nl: Gevonden programma: [1]

en: Found loops in topology.
nl: Lussen gevonden in topologie.

en: Free space: [1]
nl: Vrije ruimte: [1]

en: Freshest CRL
nl: Nieuwste CRL

en: Friendly Name
nl: Naam alias

en: Friendly name
nl: Naam alias

en: From group:
nl: Van groep:

en: Fuchsia
nl: Fuchsiapaars

en: Full &Path:
nl: Volledig &Pad:

en: Full Frames (Uncompressed)
nl: Volledige Frames (Ongecomprimeerd)

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Function could not be called.
nl: Functie kon niet worden aangeroepen.

en: Function expected
nl: Functie verwacht

en: Function failed.
nl: Functie gaf een fout.

en: GDI Objects
nl: GDI-objecten

en: Game Controllers
nl: Spelbesturing

en: General
nl: Algemeen

en: General failure.
nl: Algemene fout.

en: Generic access types not mapped.
nl: Generieke toegangstypes niet ingedeeld.

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German Legal Fanfold
nl: Duits Legal-kettingpapier

en: German Std Fanfold
nl: Duits standaardkettingpapier

en: Get CRL
nl: Haal CRL op

en: Get Certificate
nl: Haal Certificaat op

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Global-only hook procedure.
nl: Alleen globale haakprocedure.

en: Go To
nl: Ga Naar

en: Go To Line
nl: Ga Naar Regel

en: Go to today
nl: Ga naar vandaag

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Gray
nl: Grijs

en: Gray Text
nl: Grijze Tekst

en: Greek
nl: Grieks

en: Green
nl: Groen

en: Group already exists.
nl: Groep bestaat al.

en: Group is built-in.
nl: Groep is ingebouwd.

en: Group is primary for user.
nl: Groep is primair voor gebruiker.

en: Group member not found.
nl: Groepdeelnemer niet gevonden.

en: Group typeinfos by kind
nl: Groepeer typeinformaties op type

en: Grouped by Component Category
nl: Gegroepeerd op componentcategorie

en: H&eight:
nl: H&oogte:

en: H&idden
nl: V&erborgen

en: HELP <command> shows brief help details on a topic.
    HELP without an argument shows all CMD built-in commands.
nl: HELP <opdracht> toont een korte uitleg over een onderwerp.
    Help zonder argument laat alle ingebouwde opdrachten van CMD zien.

en: HTML Document
nl: HTML document

en: Handles
nl: Ingangen

en: Hard disk operation failed.
nl: Harde schijf bewerking mislukt.

en: Hard disk recalibrate failed.
nl: Harde schijf rekalibratie mislukt.

en: Hard disk reset failed.
nl: Harde schijf reset mislukt.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
nl: Met Caps Lock aan kan het wachtwoord verkeerd worden ingevoerd.
    
    Druk op de Caps Lock toets op het toetsenbord om Caps Lock uit
    te schakelen voordat het wachtwoord wordt ingevoerd.

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Help files (*.hlp)
nl: Helpbestanden (*.hlp)

en: Help not available.
nl: Help is niet beschikbaar.

en: Help topics:
nl: Help-onderwerpen:

en: Hexadecimal
nl: Hexadecimaal

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide %@
nl: Verbergen %@

en: Hide &Tabs
nl: Verberg &Tabs

en: Hide Advan&ced
nl: Verberg Opties

en: Hide Others
nl: Verberg Anderen

en: Hide details
nl: Verberg details

en: Hide the Task Manager when it is minimized
nl: Verberg Taakbeheer als hij geminimaliseerd is

en: High
nl: Hoog

en: History
nl: Geschiedenis

en: History
    List of websites you have accessed.
nl: Geschiedenis
    Lijst van websites die bezocht zijn.

en: Home page
nl: Homepage

en: Hook procedure needs module handle.
nl: Hook procedure heeft modulehandle nodig.

en: Hook procedure not installed.
nl: Hook procedure niet geïnstalleerd.

en: Hook type not allowed.
nl: Haaktype niet toegestaan.

en: Host not found.
nl: Host niet gevonden.

en: Host unreachable.
nl: Host onbereikbaar.

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hot Tracked Item
nl: Gevolgd Onderdeel

en: Hotkey already registered.
nl: Sneltoets al geregistreerd.

en: Hotkey not registered.
nl: Sneltoets niet geregistreerd.

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Hyperlink
nl: Webverwijzing

en: Hyperlink Information
nl: Webverwijzing Informatie

en: I&ntended purpose:
nl: &Doeleinden:

en: I/O Active;
nl: I/O Actief;

en: I/O Other
nl: I/O (Anders)

en: I/O Other Bytes
nl: I/O - Bytes (Anders)

en: I/O Read Bytes
nl: I/O - Bytes (Lezen)

en: I/O Reads
nl: I/O (Lezen)

en: I/O Write Bytes
nl: I/O - Bytes (Schrijven)

en: I/O Writes
nl: I/O (Schrijven)

en: I/O device error.
nl: I/O-apparaatfout.

en: I/O operation aborted.
nl: I/O-bewerking onderbroken.

en: I/O to registry failed.
nl: I/O naar register mislukt.

en: IF is used to conditionally execute a command.
    
    Syntax: IF [NOT] EXIST filename command
            IF [NOT] string1==string2 command
            IF [NOT] ERRORLEVEL number command
    
    In the second form of the command, string1 and string2 must be in double
    quotes. The comparison is not case-sensitive.
nl: IF wordt gebruikt om een opdracht voorwaardelijk uit te voeren.
    
    Gebruik: IF [NOT] EXIST bestandsnaam opdracht
             IF [NOT] tekenreeks1==tekenreeks2 opdracht
             IF [NOT] ERRORLEVEL getal opdracht
    
    In de tweede vorm van de opdracht moeten tekenreeks1 en tekenreeks2 tussen
    dubbele aanhalingstekens staan. De vergelijking is niet gevoelig voor het
    onderscheid tussen hoofd- en kleine letters.

en: IOPL not enabled.
nl: IOPL niet geactiveerd.

en: IP Address=
nl: IP adres=

en: IP address
nl: IP-adres

en: IP routing enabled
nl: IP-routing geactiveerd

en: IP security IKE intermediate
nl: IP beveiliging IKE tussenpersoon

en: IP security end system
nl: IP beveiliging eind systeem

en: IP security tunnel termination
nl: IP beveiliging tunnel afsluiting

en: IP security user
nl: IP beveiliging gebruiker

en: IPersist Interface Viewer
nl: IPersist-interface

en: IPersistStream Interface Viewer
nl: IPersistStream-interface

en: IPv4 address
nl: IPv4-adres

en: IPv6 address
nl: IPv6-adres

en: ITypeLib viewer
nl: ITypeLib-viewer

en: Icon files
nl: Pictogrambestanden

en: Icons (*.ico)
nl: Pictogrammen (*.ico)

en: If this problem is not present under Windows and has not been reported yet, you can save the detailed information to a file using the "Save As" button, then <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">file a bug report</a> and attach that file to the report.
nl: Als dit probleem zich niet voordoet onder Windows en het probleem nog niet is gerapporteerd, dan kan gedetailleerde informatie in een bestand worden opgeslagen met de "Opslaan als" knop. Maak een nieuwe <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">foutrapportage</a> aan en voeg het bestand toe aan de foutrapportage.

en: If you choose to export the private key, you will be prompted for a password to protect the private key on a later page.
nl: Als de persoonlijke sleutel geëxporteerd wordt, zal later verzocht worden eenwachtwoord in te geven om de sleutel te beveiligen.

en: Ill-formed password.
nl: Slecht-gevormd wachtwoord.

en: Illegal assignment
nl: Ongeldige toekenning

en: Image Name
nl: Procesnaam

en: Implementation
nl: Implementatie

en: Import All
nl: Importeer alles

en: Import Registry File
nl: Registerbestand importeren

en: Import Selected
nl: Importeer geselecteerde bestanden

en: Imports a text file into the registry
nl: Een tekstbestand in het register importeren

en: In-process &handler
nl: H&andler in hetzelfde proces

en: Inactive Border
nl: Inactieve Rand

en: Inactive Title Bar
nl: Inactieve Titelbalk

en: Inactive Title Bar Gradient
nl: Inactieve Titelbalk Verloop

en: Inactive Title Text
nl: Inactieve Titeltekst

en: Inappropriate Authentication
nl: Foutieve authenticatie

en: Inappropriate Matching
nl: Foutieve vergelijking

en: Incl&ude all certificates in the certification path if possible
nl: Nee&m alle certificaten in het certificatiepad op indien mogelijk

en: Include all certificates in certificate path
nl: Neem alle certificaten in het certificatiepad op

en: Incompatible revision levels.
nl: Niet compatibel revisieniveau.

en: Incomplete RPC send.
nl: Onvolledige RPC-zending.

en: Incomplete name.
nl: Incomplete naam.

en: Incorrect alignment.
nl: Incorrecte groepering.

en: Incorrect network address.
nl: Incorrect netwerkadres.

en: Increased
nl: Verhoogd

en: Indentation
nl: Inspringing

en: Indeo Video Interactive version 5 video codec
nl: Indeo Video Interactive versie 5 video codec

en: Index is missing.
nl: Index ontbreekt.

en: Index range error
nl: Buiten indexbereik

en: Indic
nl: Indisch

en: Infinite loop in relocation chain in %1.
nl: Oneindige lus in verplaatsketting in %1.

en: Info [1].
nl: Informatie [1].

en: Information
nl: Informatie

en: Information Not Available
nl: Informatie niet beschikbaar

en: Inherited Interfaces
nl: Geërfde interfaces

en: Initializing ODBC directories
nl: ODBC-mappen initialiseren

en: Initializing;
nl: Aan het opstarten;

en: Initials
nl: Initialen

en: Input device:
nl: Invoer apparaat:

en: Insert Object
nl: Object invoegen

en: Insert a new %s object into your document
nl: Voeg in het document een nieuw %s object in

en: Insert disk for drive %1.
nl: Stop schijf in speler %1.

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
nl: Voeg de inhoud van het bestand als object in het document in. Hierdoor kan het later bewerkt worden met het programma waarmee het gemaakt is.

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
nl: Voer de installatiedisk van de fabrikant in. Selecteer
    daarna de correcte schijf hieronder

en: Inserts a picture of the clipboard contents into your document. The picture is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
nl: Een afbeelding vanuit het klembord invoegen in het document. De afbeelding is verbonden met het bestand, zodat wijzigingen in het bestand worden getoond in het document.

en: Inserts a shortcut which points to the location of the clipboard contents. The shortcut is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
nl: Een verwijzing die wijst naar de locatie van de inhoud van het klembord invoegen. De verwijzing is verbonden met het bestand, zodat wijzigingen in het bestand worden getoond in het document.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
nl: Voegt de inhoud van het klembord toe in het document als %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s. The data is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
nl: De inhoud van het klembord in het document invoegen als %s. De gegevens zijn verbonden met het bestand, zodat wijzigingen in dat bestand worden getoond in het document.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
nl: Voegt de inhoud van het klembord toe in het document. Hierdoor kan het gebruikt worden met %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s. It will be displayed as an icon.
nl: Voegt de inhoud van het klembord toe in het document. Hierdoor kan het gebruikt worden met %s. Het zal als een pictogram weergegeven worden.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
nl: De inhoud van het klembord in het document toevoegen.

en: Install
nl: Installeer

en: Install (%d)
nl: Installeer (%d)

en: Install/Uninstall
nl: Installeren/Verwijderen

en: Installation aborted by user.
nl: Installatie afgebkroken door gebruiker.

en: Installation already running.
nl: Installatie draait al.

en: Installation failure.
nl: Installatiefout.

en: Installation language not supported.
nl: Installatietaal niet ondersteund.

en: Installation of component failed: %08x
nl: Installatie van onderdeel mislukt: %08x

en: Installation package failed to open.
nl: Installatiebestand kan niet worden geopend.

en: Installation package is invalid.
nl: Ongeldig installatiebestand.

en: Installation package rejected.
nl: Installatiebestand geweigerd.

en: Installation platform not supported.
nl: Installatieplatform niet ondersteund.

en: Installation programs
nl: Installatie-programma's

en: Installation source is missing.
nl: De installatiebron ontbreekt.

en: Installation suspended.
nl: Installatie onderbroken.

en: Installation transform failed to apply.
nl: Installatietransformatie kon niet worden toegepast.

en: Installer not used.
nl: Installatiebestand niet gebruikt.

en: Installer service failed.
nl: Installatieservice gefaald.

en: Installer user interface failed.
nl: Gebruikersinterface van de installatie gaf een fout.

en: Installing ODBC components
nl: ODBC-onderdelen installeren

en: Installing new services
nl: Nieuwe services installeren

en: Installing system catalog
nl: Systeemcatalogus installeren

en: Installing...
nl: Bezig met installeren...

en: Insufficient Rights
nl: Onvoldoende rechten

en: Insufficient buffer.
nl: Ontoerijkbare buffer.

en: Int24 failure.
nl: Int24-fout.

en: Intended Use
nl: Beoogd doel

en: Interactive window station required.
nl: Interactief windowstation vereist.

en: Interface Statistics
nl: Interface Statistieken

en: Interface not found.
nl: Interface niet gevonden.

en: Intermediate
nl: Gemiddeld

en: Intermediate Certification Authorities
nl: Certificatie Tussen-Autoriteiten

en: Internal database corruption.
nl: Interne databasecorruptie.

en: Internal error.
nl: Interne fout.

en: Internal security DB error.
nl: Interne beveligings-DB-fout.

en: Internet Settings
nl: Internetinstellingen

en: Interrupted by user;
nl: Onderbroken door een gebruiker;

en: Invalid ACL.
nl: Ongeldige ACL.

en: Invalid Credentials
nl: Ongeldige aanmeldingsgegevens

en: Invalid DLL.
nl: Ongeldige DLL.

en: Invalid DN Syntax
nl: Ongeldige DN-formulering

en: Invalid DWP handle.
nl: Ongeldige DWP-handle.

en: Invalid EXE signature in %1.
nl: Ongeldige EXE-handtekening in %1.

en: Invalid GW command.
nl: Ongeldig GW-commando.

en: Invalid ID authority.
nl: Ongeldige ID-autoriteit.

en: Invalid IOCTL.
nl: Ongeldige IOCTL.

en: Invalid LB_SETCOUNT sent.
nl: Ongeldige LB_SETCOUNT verzonden.

en: Invalid MCI device ID. Use the ID returned when opening the MCI device.
nl: Ongeldig MCI-apparaat-ID. Gebruik het ID dat wordt weergegeven als dit MCI-apparaat wordt geopend.

en: Invalid MinAllocSize in %1.
nl: Ongeldige MinAllocSize in %1.

en: Invalid Option
nl: Ongeldige optie

en: Invalid RPC protocol sequence.
nl: Ongeldige RPC-protocol sequence.

en: Invalid SEGDPL in %1.
nl: Ongeldige SEGDPL in %1.

en: Invalid SID.
nl: Ongeldige SID.

en: Invalid SPI parameter.
nl: Ongeldige SPI parameter.

en: Invalid ShowWin command.
nl: Ongeldig ShowWin-commando.

en: Invalid Syntax
nl: Ongeldige formulering

en: Invalid accelerator table handle.
nl: Ongeldige acceleratietabelhandle.

en: Invalid access.
nl: Ongeldige toegang.

en: Invalid account name.
nl: Ongeldige accountnaam.

en: Invalid address.
nl: Ongeldig adres.

en: Invalid argument.
nl: Ongeldig argument.

en: Invalid array bounds.
nl: Ongeldige array-grenzen.

en: Invalid asynchronous RPC call.
nl: Ongeldige asynchrone RPC-aanroep.

en: Invalid asynchronous RPC handle.
nl: Ongeldige asynchrone RPC-handle.

en: Invalid at interrupt time.
nl: Ongeldig op interruptietijd.

en: Invalid authentication identity.
nl: Ongeldige verificatie-identiteit.

en: Invalid binding.
nl: Ongeldige binding.

en: Invalid block length.
nl: Ongeldige bloklengte.

en: Invalid block.
nl: Ongeldig blok.

en: Invalid call.
nl: Ongeldige oproep.

en: Invalid character
nl: Ongeldig teken

en: Invalid character(s) in path
nl: De naam van het pad bevat ongeldige tekens

en: Invalid code page
nl: Ongeldige codetabel

en: Invalid combo box message.
nl: Ongeldig combo boxbericht.

en: Invalid command line.
nl: Ongeldige opdrachtregel.

en: Invalid computer name.
nl: Ongeldige computernaam.

en: Invalid cursor handle.
nl: Ongeldige cursorhandle.

en: Invalid data type.
nl: Ongeldig datatype.

en: Invalid data.
nl: Ongeldige data.

en: Invalid device name.
nl: Ongeldige apparaatnaam.

en: Invalid domain name.
nl: Ongeldige domeinnaam.

en: Invalid domain role.
nl: Ongeldige domeinrol.

en: Invalid domain state.
nl: Ongeldige domeinstatus.

en: Invalid drive.
nl: Verkeerde schijf.

en: Invalid driver.
nl: Ongeldig stuurprogramma.

en: Invalid edit height.
nl: Ongeldige aanpashoogte.

en: Invalid endpoint format.
nl: Ongeldig eindpuntformaat.

en: Invalid entry.
nl: Ongeldige invoer.

en: Invalid environment.
nl: Ongeldige omgeving.

en: Invalid event name.
nl: Ongeldige eventnaam.

en: Invalid extended attribute handle.
nl: Ongeldige uitgebreide attribuuthandle.

en: Invalid extended attribute name.
nl: Ongeldige uitgebreide attribuutnaam.

en: Invalid field.
nl: Ongeldig veld.

en: Invalid file format.
nl: Ongeldig bestandsformaat.

en: Invalid file handle.
nl: Ongeldige bestandsingang.

en: Invalid filter procedure.
nl: Ongeldige filterprocedure.

en: Invalid flag number.
nl: Ongeldig vlagnumer.

en: Invalid flags.
nl: Ongeldige vlaggen.

en: Invalid form name.
nl: Ongeldige form-naam.

en: Invalid form size.
nl: Ongeldige form-grootte.

en: Invalid function.
nl: Ongeldige functie.

en: Invalid group attributes.
nl: Ongeldige groepsattributen.

en: Invalid group name.
nl: Ongeldige groepnaam.

en: Invalid handle operation.
nl: Foutieve handle handeling.

en: Invalid handle state.
nl: Ongeldige handletoestand.

en: Invalid handle.
nl: Ongeldige handle.

en: Invalid hook filter.
nl: Ongeldig hookfilter.

en: Invalid hook handle.
nl: Ongeldige hookhandle.

en: Invalid icon handle.
nl: Ongeldige pictogramhandle.

en: Invalid index.
nl: Ongeldige index.

en: Invalid key.
nl: Ongeldige sleutel.

en: Invalid keyboard handle.
nl: Ongeldige toestenbordbeschrijving.

en: Invalid level.
nl: Ongeldig niveau.

en: Invalid list box message.
nl: Ongeldig keuzelijstbericht.

en: Invalid logon hours.
nl: Ongeldige login-uren.

en: Invalid logon type.
nl: Ongeldig logintype.

en: Invalid media source state transition.
nl: Ongeldige statusovergang van de mediabron.

en: Invalid media type.
nl: Ongeldig media-type.

en: Invalid member.
nl: Ongeldig lid.

en: Invalid menu handle.
nl: Ongeldige menuhandle.

en: Invalid message box style.
nl: Ongeldige berichtboxstijl.

en: Invalid message destination.
nl: Ongeldige berichtbestemming.

en: Invalid message name.
nl: Ongeldige berichtnaam.

en: Invalid message.
nl: Ongeldig bericht.

en: Invalid module type for %1.
nl: Ongeldig moduletype voor %1.

en: Invalid monitor handle.
nl: Ongeldige monitorbeschrijving.

en: Invalid name syntax.
nl: Ongeldige formulering van de naam.

en: Invalid name.
nl: Ongeldige naam.

en: Invalid network address family.
nl: Ongeldige netwerkadresfamilie.

en: Invalid network address.
nl: Ongeldig netwerkadres.

en: Invalid network name.
nl: Ongeldige netwerknaam.

en: Invalid network options.
nl: Ongeldige netwerkopties.

en: Invalid network provider name.
nl: Ongeldige netwerkprovidernaam.

en: Invalid number format.
nl: Foutief nummerformaat.

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
nl: Onjuist aantal parameters - Gebruik xcopy /? om hulp te krijgen

en: Invalid object resolver set.
nl: Ongeldige set van objectoplossers.

en: Invalid object.
nl: Ongeldig object.

en: Invalid oplock message received.
nl: Ongeldig oplockbericht ontvangen.

en: Invalid or unqualified reference
nl: Ongeldige of niet-gekwalificeerde verwijzing

en: Invalid ordinal for %1.
nl: Ongeldige rangschikking voor %1.

en: Invalid owner.
nl: Ongeldige eigenaar.

en: Invalid parameter '%1' - Use xcopy /? for help
nl: Onjuiste parameter '%1' -  Gebruik xcopy /? voor hulp

en: Invalid parameter.
nl: Ongeldige parameter.

en: Invalid password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Invalid patch package.
nl: Ongeldig patchbestand.

en: Invalid pipe object.
nl: Ongeldig pijpobject.

en: Invalid pixel format.
nl: Ongeldig pixelformaat.

en: Invalid pointer address.
nl: Ongeldig pointeradres.

en: Invalid position.
nl: Ongeldige positie.

en: Invalid primary group.
nl: Ongeldige primaire groep.

en: Invalid printer command.
nl: Ongeldig printercommando.

en: Invalid printer name.
nl: Ongeldige printernaam.

en: Invalid printer state.
nl: Ongeldige printerstatus.

en: Invalid priority.
nl: Ongeldige prioriteit.

en: Invalid procedure call or argument
nl: Ongeldige procedure-aanroep of argument

en: Invalid query syntax.
nl: Ongeldige vraag formulering.

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: Invalid scrollbar range.
nl: Ongeldig scrollbalkbereik.

en: Invalid security descriptor.
nl: Ongeldige beveligingsdescriptor.

en: Invalid segment number.
nl: Ongeldig segmentnummer.

en: Invalid separator file.
nl: Ongeldig separatiebestand.

en: Invalid server state.
nl: Ongeldige serverstatus.

en: Invalid service account.
nl: Ongeldige service-account.

en: Invalid service control.
nl: Ongeldige service-aanstuur.

en: Invalid service lock.
nl: Ongeldig service-slot.

en: Invalid service name.
nl: Ongeldige servicenaam.

en: Invalid share name.
nl: Ongeldige sharenaam.

en: Invalid signal number.
nl: Ongeldig signaalnummer.

en: Invalid starting code segment for %1.
nl: Ongeldig startcode segment voor %1.

en: Invalid starting stack segment for %1.
nl: Ongeldig startstack segment voor %1.

en: Invalid stream data.
nl: Ongeldige stream data.

en: Invalid stream number.
nl: Ongeldig stream-nummer.

en: Invalid string UUID.
nl: Ongeldig string-UUID.

en: Invalid string binding.
nl: Ongeldige string-binding.

en: Invalid sub authority.
nl: Ongeldige sub-autoriteit.

en: Invalid table.
nl: Ongeldige tabel.

en: Invalid tag.
nl: Ongeldige tag.

en: Invalid target handle.
nl: Ongeldige doelhandle.

en: Invalid thread ID.
nl: Ongeldig thread-ID.

en: Invalid time.
nl: Ongeldige tijd.

en: Invalid timeout value.
nl: Ongeldige timeout-waarde.

en: Invalid timestamp.
nl: Ongeldig tijdstempel.

en: Invalid topology time attributes.
nl: Ongeldig topologie tijdskenmerk.

en: Invalid transaction state.
nl: Ongeldige transactiestatus.

en: Invalid type.
nl: Ongeldig type.

en: Invalid use of Null
nl: Ongeldig gebruik van Null

en: Invalid use of direct access handle.
nl: Ongeldig gebruik van een directe toegangshandle.

en: Invalid user buffer.
nl: Ongeldige gebruiker-buffer.

en: Invalid verify switch.
nl: Ongeldige verificatieswitch.

en: Invalid version option.
nl: Ongeldige versie-optie.

en: Invalid window handle.
nl: Ongeldige vensterhandle.

en: Invalid work queue index.
nl: Ongeldige werkwachtrij index.

en: Invalid workstation.
nl: Ongeldig werkstation.

en: Is '%1' a filename or directory
    on the target?
    (F - File, D - Directory)
nl: Is '%1' een bestand of een map
    op de bestemming?
    (B - Bestand, D - Directory)

en: Is Leaf
nl: Eindknoop

en: Issued By
nl: Uitgegeven door

en: Issued To
nl: Verstrekt aan

en: Issued by:
nl: Uitgegeven door:

en: Issued to:
nl: Verstrekt aan:

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Issuer &Statement
nl: Uitgevers &verklaring

en: Issuer Alternative Name
nl: Verstrekker's Alternatieve Naam

en: Issuing Distribution Point
nl: Verstrekkend Distributie Punt

en: It&em:
nl: Onderdeel:

en: Italic
nl: Cursief

en: Iterated data exceeds 64k in %1.
nl: Geïtereerde data overschrijdt 64k in %1.

en: JScript object expected
nl: JScript object verwacht

en: Japan Envelope Chou #3 Rotated
nl: Japanse envelop Chou nr. 3 gedraaid

en: Japan Envelope Chou #4 Rotated
nl: Japanse envelop Chou nr. 4 gedraaid

en: Japan Envelope Kaku #2 Rotated
nl: Japanse envelop Kaku nr. 2 gedraaid

en: Japan Envelope Kaku #3 Rotated
nl: Japanse envelop Kaku nr. 3 gedraaid

en: Japan Envelope You #4
nl: Japanse envelop You nr. 4

en: Japan Envelope You #4 Rotated
nl: Japanse envelop You nr. 4 gedraaid

en: Japanese
nl: Japans

en: Japanese Double Postcard
nl: Japanse dubbele briefkaart

en: Japanese Envelope Chou #3
nl: Japanse envelop Chou nr. 3

en: Japanese Envelope Chou #4
nl: Japanse envelop Chou nr. 4

en: Japanese Envelope Kaku #2
nl: Japanse envelop Kaku nr. 2

en: Japanese Envelope Kaku #3
nl: Japanse envelop Kaku nr. 3

en: Japanese Postcard
nl: Japanse briefkaart

en: Japanese Postcard Rotated
nl: Japanse briefkaart gedraaid

en: Journal hook already set.
nl: Journal hook reeds ingesteld.

en: KerbTicket Encryption Type
nl: KerbTicket Encryptie Type

en: Kernel memory (K)
nl: Kernelgeheugen (K)

en: Key Agreement
nl: Sleutel overeenkomst

en: Key Attributes
nl: Sleutel Attributen

en: Key Compromise
nl: Sleutel besmet

en: Key Encipherment
nl: Sleutel codering

en: Key Pack Licenses
nl: Sleutelbos-licenties

en: Key Recovery
nl: Sleutel herstellen

en: Key Recovery Agent
nl: Sleutel Herstel Agent

en: Key Usage
nl: Sleutel Gebruik

en: Key Usage Restriction
nl: Sleutel Gebruiksbeperkingen

en: Key deleted.
nl: Sleutel verwijderd.

en: Key is invalid.
nl: Sleutel is ongeldig.

en: Key: [1], Name: [2]
nl: Sleutel: [1], Naam: [2]

en: Key: [1], Name: [2], Value: [3]
nl: Sleutel: [1], Naam: [2], Waarde: [3]

en: KeyID=
nl: SleutelID=

en: Keys
nl: Sleutels

en: Korean
nl: Koreaans

en: L&andscape
nl: L&iggend

en: L&eft:
nl: L&inks:

en: LABEL is used to set a disk volume label.
    
    Syntax: LABEL [drive:]
    The command will prompt you for the new volume label for the given drive.
    You can display the disk volume label with the VOL command.
nl: LABEL wordt gebruikt om een schijflabel te wijzigen.
    
    Gebruik: LABEL [schijf:]
    De opdracht vraagt om een nieuwe label voor de opgegeven schijf.
    Het label van een schijf kan getoond worden met behulp van de VOL opdracht.

en: LAN Connection
nl: LAN Verbinding

en: LUIDs exhausted.
nl: LUID's uitgeput.

en: Label not found
nl: Label niet gevonden

en: Label redefined
nl: Label hergedefinieerd

en: Lar&ge Icons
nl: &Grote pictogrammen

en: Large
nl: Groot

en: Last Change:
nl: Laatste wijziging:

en: Last accessed:
nl: Laatst geopend:

en: Last modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Ledger
nl: Ledger (VS)

en: Left
nl: Links

en: Left Edge
nl: Linkerrand

en: Legal
nl: Legal (VS)

en: Legal Extra
nl: Legal Extra (VS)

en: Letter
nl: Letter (VS)

en: Letter Extra
nl: Letter Extra (VS)

en: Letter Extra Transverse
nl: Letter Extra overdwars (VS)

en: Letter Plus
nl: Letter Plus (VS)

en: Letter Rotated
nl: Letter gedraaid (VS)

en: Letter Small
nl: Letter klein (VS)

en: Letter Transverse
nl: Letter overdwars (VS)

en: Letters - lower case
nl: Letters - kleine letters

en: Letters - upper case
nl: Letters - hoofdletters

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Libraries (*.dll)
nl: Programmabibliotheekbestanden (*.dll)

en: License Server Verification
nl: Licentieserver verificatie

en: License quota exceeded.
nl: Licentie quota overschreden.

en: Lifetime Signing
nl: Levenslang ondertekenen

en: Light
nl: Licht

en: Lime
nl: Lichtgroen

en: Limit
nl: Limiet

en: Line in Batch processing possibly truncated. Using:
nl: Regel in Batch proces mogelijk afgebroken. Gebruikt:

en: Line up Icons
nl: Pictogrammen uitlijnen

en: Line wrapping
nl: Regel afbreken

en: Links to
nl: Verwijzing

en: List
nl: Lijst

en: List Files of &Type:
nl: Bestands&typen:

en: List box ID not found.
nl: Listbox ID niet gevonden.

en: Ln %ld, Col %ld
nl: Rij %ld, Kol %ld

en: Load order
nl: Laad volgorde

en: LoadTypeLib( %1 ) failed ($%2!x!)
nl: LoadTypeLib( %1 ) gefaald ($%2!x!)

en: Loading detailed information, please wait...
nl: Gedetailleerde informatie wordt geladen, even geduld...

en: Local Address
nl: Lokaal adres

en: Local Error
nl: Lokale fout

en: Local Monitor
nl: Lokale monitor

en: Local Port
nl: Lokale poort

en: Local group already exists.
nl: Lokale groep bestaat reeds.

en: Local hard disk
nl: Harde schijf

en: Local user session key.
nl: Lokale gebruikkerssessiesleutel.

en: Locality
nl: Plaats

en: Location
nl: Locatie

en: Location:
nl: Locatie:

en: Lock failed.
nl: Vergrendelen mislukt.

en: Lock violation.
nl: Vergrendelingsfout.

en: Login time restriction.
nl: Logintijd beperking.

en: Login workstation restriction.
nl: Login werkstation beperking.

en: Logon failure.
nl: Login-fout.

en: Logon session ID collision.
nl: Loginsessie-ID botsing.

en: Logon session ID exists.
nl: Loginsessie-ID bestaat al.

en: Logon type not granted.
nl: Logintype niet toegekend.

en: Logon unsuccessful
nl: Inloggen mislukt

en: Look &in:
nl: &Zoeken in:

en: Loop Detected
nl: Lus gedetecteerd

en: Loop while handling referrals
nl: Lus gevonden bij het verwerken van verwijzingen

en: Low
nl: Laag

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
nl: &Heldr:

en: MD <name> is the short version of MKDIR. It creates a subdirectory.
nl: MD <naam> is de korte versie van MKDIR. Het maakt een map aan.

en: MIME Content Type: [1], Extension: [2]
nl: MIME-inhoudtype: [1], Extensie: [2]

en: MIME types
nl: Bestandsassociaties

en: MKDIR <name> creates a subdirectory.
nl: MKDIR <naam> maakt een map aan.

en: MORE displays output of files or piped input in pages.
nl: MORE toont de uitvoer van programma's of herleidde invoer per bladzijde.

en: MOVE relocates a file or directory to a new point within the file system.
    
    If the item being moved is a directory then all the files and
    subdirectories below the item are moved as well.
    
    MOVE fails if the old and new locations are on different DOS drive letters.
nl: MOVE verplaatst een bestand of map naar een andere plek binnen het
    bestandssysteem.
    
    Als het om een map gaat dan worden alle bestanden en mappen daaronder ook
    verplaatst.
    
    MOVE werkt niet als de oude en nieuwe locaties zich op verschillende
    DOS-schijven bevinden.

en: Ma&ximize
nl: Ma&ximaliseren

en: Machine type mismatch.
nl: Machinetype mismatch.

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
nl: Mail kan niet worden verstuurd omdat er geen MAPI mail-cliënt is geïnstalleerd.

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
nl: Controleer of de gebruikersnaam
    en het wachtwoord correct zijn.

en: Manage file and protocol &associations
nl: &Bestands- en protocolassociaties toestaan

en: Mapping
nl: Toewijzing

en: Margins (millimeters)
nl: Marges (millimeter)

en: Margins [inches]
nl: Marges [inch]

en: Margins [mm]
nl: Marges [mm]

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
nl: De marges overlappen of vallen buiten het papier.
    Voer nieuwe marges in.

en: Maroon
nl: Kastanjebruin

en: Mask=
nl: Masker=

en: Master Volume
nl: Hoofdvolume

en: Match &Case
nl: Gelijke &hoofd-/kleine letters

en: Match &Whole Word Only
nl: Geheel &woord

en: Max system-wide thread count reached.
nl: Het systeembreed maximum aantal threads is bereikt.

en: Maximizes the windows
nl: Maximaliseer de vensters

en: Maximum calls too low.
nl: Maximum calls te laag.

en: Media Foundation platform is not initialized.
nl: Media Foundation platform is niet geïnitialiseerd.

en: Media changed.
nl: Media veranderd.

en: Media format was recognized but is invalid.
nl: Mediaformaat werd herkend, maar is ongeldig.

en: Media sink stream sinks set is fixed.
nl: Mediasink streamsinks staan vast.

en: Media source is in wrong state.
nl: Mediabron heeft een verkeerde status.

en: Media source is not started.
nl: Mediabron is niet gestart.

en: Media stream has no duration set.
nl: Er is geen duur ingesteld voor de mediastream.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Meets Criteria=
nl: Past bij criteria=

en: Mem Delta
nl: Delta in geheugengebruik

en: Mem Usage
nl: Geheugengebr.

en: Mem Usage: %1!u!kB / %2!u!kB
nl: Geheugengebruik: %1!u!kB / %2!u!kB

en: Mem usage
nl: Geheugengebruik

en: Memory Monitor
nl: Geheugenmonitor

en: Memory Usage &Delta
nl: &Delta van het geheugengebruik

en: Memory trashed.
nl: Geheugenprobleem.

en: Memory usage history
nl: Geschiedenis van het geheugengebruik

en: Menu Background
nl: Menu Kleur

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Menu Highlight
nl: Menu Gemarkeerd

en: Menu Text
nl: Menu Tekst

en: Menu item not found.
nl: Menu-item niet gevonden.

en: Message
nl: Bericht

en: Message 0x%1 not found in file %2.
nl: Bericht 0x%1 niet gevonden in bestand %2.

en: Message Box Text
nl: Meldingsvenster Tekst

en: Message Digest
nl: Boodschap Samenvatting

en: Message can only be used in synchronous calls.
nl: Bericht kan alleen in synchrone aanroepen worden gebruikt.

en: Message type: [1], Argument: [2]{, [3]}
nl: Berichttype: [1], Argument: [2]{, [3]}

en: Metadata was too long.
nl: Metagegevens waren te lang.

en: Metafiles (*.wmf, *.emf)
nl: Metabestanden (*.wmf, *.emf)

en: Mi&nimize
nl: Mi&nimaliseren

en: Microsoft JScript compilation error
nl: Microsoft JScript compilatie fout

en: Microsoft JScript runtime error
nl: Microsoft JScript runtime-fout

en: Microsoft Serialized Certificate Store (*.sst)
nl: Microsoft seriële certificatenopslag (*.sst)

en: Microsoft Time Stamping
nl: Microsoft Tijd Stempel Toekennen

en: Microsoft Trust List Signing
nl: Microsoft Trust Lijst Ondertekenen

en: Microsoft VBScript compilation error
nl: Compilatiefout Microsoft VBScript

en: Microsoft VBScript runtime error
nl: Runtimefout Microsoft VBScript

en: Migrating feature states from related applications
nl: Functiestatussen van verwante toepassingen worden gemigreerd

en: Mines
nl: Mijnen

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Minimizes the windows
nl: Minimaliseer de vensters

en: Mismatch in parentheses.
nl: Haakjes komen niet overeen.

en: Mixed
nl: Gemixt

en: Modification date
nl: Wijzigingsdatum

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modifies the value's data
nl: De gegevens van de waarde wijzigen

en: Modifies the value's data in binary form
nl: De gegevens van de waarde binair wijzigen

en: Modify &Binary Data...
nl: &Binaire data wijzigen...

en: Module not found.
nl: Module niet gevonden.

en: More &Info
nl: Meer &informatie

en: More data available.
nl: Meer data beschikbaar.

en: More results returned
nl: Meer resultaten teruggekregen

en: More...
nl: Meer...

en: More?
nl: Meer?

en: Move &Down
nl: Verplaats Om&laag

en: Move &Up
nl: Verplaats Om&hoog

en: Move Program
nl: Programma verplaatsen

en: Move program:
nl: Verplaats programma:

en: Moving files
nl: Bestanden verplaatsen

en: Moving the replacement file failed.
nl: Het veplaatsen van het vervangende bestand is mislukt.

en: Multiple subscribers are not supported.
nl: Meerdere abonnees worden niet ondersteund.

en: Music
nl: Muziek

en: Mute
nl: Dempen

en: Mutex not owned by caller.
nl: Mutex niet in bezit van de aanroeper.

en: Mutual authentication failed.
nl: Wederzijdse authenticatie is mislukt.

en: Mutually exclusive flags passed to source resolver.
nl: Conflicterende vlaggen doorgeven aan de bronoplossing.

en: My Computer
nl: Deze Computer

en: N&o, do not export the private key
nl: &Nee, exporteer de persoonlijke sleutel niet

en: NETLOGON is not started.
nl: NETLOGON is niet gestart.

en: Name
nl: Naam

en: Name Constraints
nl: Beperkingen op Naam

en: Name service unavailable.
nl: Naam service niet beschikbaar.

en: Name valid, no data record.
nl: Geldige naam, geen gegevensrecord.

en: Name:
nl: Naam:

en: Name: [1], Value: [2], Action [3]
nl: Naam: [1], Waarde: [2], Actie [3]

en: Named argument not found
nl: Kan benoemd argument niet vinden

en: Naming Violation
nl: Naamgevingsfout

en: Nati&ve then Builtin
nl: Windo&ws dan Ingebouwd

en: Navy
nl: Marineblauw

en: Negative seek.
nl: Negatieve zoekactie.

en: Nesting LoadModule calls not allowed.
nl: Nestelen LoadModule calls niet toegestaan.

en: Net write fault.
nl: Net schrijffout.

en: NetHood
nl: Netwerkomgeving

en: Netscape Base URL
nl: Netscape Basis URL

en: Netscape CA Policy URL
nl: Netscape CA Beleids URL

en: Netscape CA Revocation URL
nl: Netscape CA Terugroep URL

en: Netscape Cert Renewal URL
nl: Netscape Cert Verversings URL

en: Netscape Cert Type
nl: Netscape Certificaat Type

en: Netscape Comment
nl: Netscape Commentaar

en: Netscape Revocation URL
nl: Netscape Terugroep URL

en: Netscape SSL ServerName
nl: Netscape SSL Server Naam

en: Network access denied.
nl: Netwerktoegang geweigerd.

en: Network busy.
nl: Netwerk bezig.

en: Network name deleted.
nl: Netwerknaam verwijderd.

en: Network settings
nl: Netwerkinstellingen

en: Network share
nl: Netwerkverbinding

en: Network unreachable.
nl: Netwerk onbereikbaar.

en: New
nl: Nieuw

en: New &Folder
nl: Nieuwe &map

en: New &Link
nl: Nieuwe sne&lkoppeling

en: New &Window
nl: &Nieuw venster

en: New Folder
nl: Nieuwe Map

en: New Key #%d
nl: Nieuwe sleutel %d

en: New Value #%d
nl: Nieuwe waarde %d

en: New document type
nl: Nieuw documenttype

en: Newer Windows version needed.
nl: Nieuwere Windows-versie nodig.

en: Nex&t	Ctrl+F6
nl: Volgende	Ctrl+F6

en: Next CRL Publish
nl: Volgende CRL Publicatie

en: Next Update Location
nl: Volgende Update Locatie

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No Memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: No Object Class Mods
nl: Geen objectklassemodificaties

en: No Ports
nl: Geen poorten

en: No RPC call active.
nl: Geen RPC-oproep actief.

en: No Signature found in file.
nl: Geen handtekening gevonden in bestand.

en: No Such Attribute
nl: Attribuut bestaat niet

en: No Such Object
nl: Object bestaat niet

en: No Unicode translation.
nl: Geen Unicode-vertaling.

en: No access to memory location.
nl: Geen toegang tot geheugenlocatie.

en: No associated application.
nl: Geen geassocieerde applicatie.

en: No bindings.
nl: Geen bindingen.

en: No children to wait for.
nl: Geen kinderen om op te wachten.

en: No command was specified.
nl: Er was geen opdracht opgegeven.

en: No data detected.
nl: Geen data gevonden.

en: No data on RPC pipe.
nl: Geen data in RPC-pijp.

en: No default printer defined.
nl: Er is geen standaardprinter.

en: No duration set for the sample.
nl: Lengte niet ingesteld voor het fragment.

en: No endpoint found.
nl: Geen eindpunt gevonden.

en: No entry name.
nl: Geen entry-naam.

en: No events available.
nl: Geen gebeurtenissen beschikbaar.

en: No help available for %1
nl: Help niet beschikbaar voor %1

en: No impersonation token.
nl: Geen imitatieteken.

en: No inheritable components.
nl: Geen erfelijke componenten.

en: No interfaces.
nl: Geen interfaces.

en: No logon servers available.
nl: Geen inlogservers beschikbaar.

en: No match found.
nl: Geen match gevonden.

en: No media in drive.
nl: Geen media in drive.

en: No media streams were selected.
nl: Geen mediastreams geselecteerd.

en: No more bindings.
nl: Geen bindings meer.

en: No more data available.
nl: Niet meer data beschikbaar.

en: No more entries.
nl: Geen entries meer.

en: No more files.
nl: Geen bestanden meer.

en: No more input is accepted.
nl: Verdere invoer niet geaccepteerd.

en: No more local devices.
nl: Niet meer lokale apparaten.

en: No more members.
nl: Niet meer leden.

en: No more search handles.
nl: Geen verdere zoekhandles.

en: No more types in the list of suggested media types.
nl: Geen verdere types in de lijst van voorgestelde media types.

en: No network address.
nl: Geen netwerkadres.

en: No network or bad path.
nl: Geen netwerk of verkeerd pad.

en: No network.
nl: Geen netwerk.

en: No non-paged system resources.
nl: Geen niet-wisselbare systeembronnen.

en: No open command associated with file type '%1'
nl: Geen open opdracht verbonden met bestandstype '%1'

en: No page file quota.
nl: Geen wisselbestandquota.

en: No paged system resources.
nl: Geen wisselbare systeembronnen.

en: No principal name registered.
nl: Geen principal-naam geregistreerd.

en: No process slots.
nl: Geen processloten.

en: No protocol sequences registered.
nl: Geen protocol sequences geregistreerd.

en: No protocol sequences.
nl: Geen protocol volgordes.

en: No quotas for account.
nl: Geen quota's voor account.

en: No recovery program for service.
nl: Geen herstelprogramma voor service.

en: No registry log space.
nl: Geen register log ruimte.

en: No result present in message
nl: Geen resultaat aanwezig in bericht

en: No running tracking service.
nl: Volgservice draait niet.

en: No samples were processed by the sink.
nl: Geen fragmenten verwerkt door de sink.

en: No scrollbars.
nl: Geen scrollbalken.

en: No security ID mapped.
nl: Geen beveiligings-ID ingedeeld.

en: No security context available.
nl: Geen beveiligingscontext beschikbaar.

en: No security on object.
nl: Geen beveiliging op object.

en: No serial devices found.
nl: Geen seriële apparaten gevonden.

en: No shutdown in progress.
nl: Niet bezig af te sluiten.

en: No signal sent.
nl: Geen signaal verzonden.

en: No site name available.
nl: Geen naam van de plek beschikbaar.

en: No spool space.
nl: Geen spool ruimte.

en: No streams were selected for the sink.
nl: Geen streams geselecteerd voor de sink.

en: No such domain.
nl: Geen dergelijk domein.

en: No such group.
nl: Geen dergelijke groep.

en: No such local group.
nl: Geen dergelijke lokale groep.

en: No such logon session.
nl: Geen dergelijke inlogsessie.

en: No such member.
nl: Geen dergelijk lid.

en: No such privilege.
nl: Geen dergelijk privilege.

en: No such user.
nl: Geen dergelijke gebruiker.

en: No such volume ID.
nl: Geen dergelijk volume ID.

en: No system resources.
nl: Geen systeembronnen.

en: No tab stops on this list box.
nl: Geen tabstops op deze keuzelijst.

en: No toner;
nl: Toner is op;

en: No trust SAM account.
nl: Geen vertrouwde SAM-account.

en: No trust secret.
nl: Geen vertrouwd geheim.

en: No user detected on slot #0, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
nl: Geen gebruiker gevonden op slot nr. 0. Zorg dat de gamepad is aangesloten en niet voor DInput is overschreven op het Joysticks-tabblad.

en: No user detected on slot #1, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
nl: Geen gebruiker gevonden op slot nr. 1. Zorg dat de gamepad is aangesloten en niet voor DInput is overschreven op het Joysticks-tabblad.

en: No user detected on slot #2, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
nl: Geen gebruiker gevonden op slot nr. 2. Zorg dat de gamepad is aangesloten en niet voor DInput is overschreven op het Joysticks-tabblad.

en: No user detected on slot #3, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
nl: Geen gebruiker gevonden op slot nr. 3. Zorg dat de gamepad is aangesloten en niet voor DInput is overschreven op het Joysticks-tabblad.

en: No user session key.
nl: Geen gebruikerssessiesleutel.

en: No volume label.
nl: Geen volumelabel.

en: No wave device that can play files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
nl: Er is momenteel geen WAVE-apparaat geïnstalleerd dat bestanden in het huidige formaat kan afspelen. Gebruik het onderdeel Hardware om het WAVE-apparaat te installeren.

en: No wave device that can record files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
nl: Er is momenteel geen WAVE-apparaat geïnstalleerd dat bestanden in het huidige formaat kan opnemen. Gebruik het onderdeel Hardware om het WAVE-apparaat te installeren.

en: No wildcard characters.
nl: Geen wildcard karakters.

en: No working set quota.
nl: Geen werkende set quota.

en: Nobody
nl: Niemand

en: Node type
nl: Node-type

en: Non-Repudiation
nl: Non-Repudiatie

en: Non-unicast packets
nl: Niet-Unicast pakketten

en: Nonauthoritative host not found.
nl: Niet-gemachtigde host niet gevonden.

en: Nonexistent token.
nl: Niet-bestaande token.

en: Nonpaged
nl: Niet in swap

en: Nonrecoverable error.
nl: Onherstelbare fout.

en: Normal
nl: Standaard

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not DOS disk.
nl: Geen DOS diskette.

en: Not Responding
nl: Reageert niet

en: Not Yet Implemented
nl: Nog niet geïmplementeerd

en: Not a child window.
nl: Geen kindvenster.

en: Not a combo box window.
nl: Geen combo boxvenster.

en: Not a container.
nl: Geen container.

en: Not a dialog window.
nl: Geen dialoogvenster.

en: Not a logon process.
nl: Geen loginproces.

en: Not all objects could be exported.
nl: Niet alle objecten konden worden geëxporteerd.

en: Not all objects unexported.
nl: Niet alle objecten ongeëxporteerd.

en: Not all privileges assigned.
nl: Niet alle privileges toegekend.

en: Not allowed on Non-leaf
nl: Niet toegestaan op niet-eindknopen

en: Not allowed on RDN
nl: Niet toegestaan op RDN

en: Not an MDI child window.
nl: Geen MDI-kindvenster.

en: Not an RPC error.
nl: Geen RPC-fout.

en: Not available;
nl: Niet aanwezig;

en: Not enough memory available for this task. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
nl: Er is niet genoeg geheugen beschikbaar voor deze taak. Sluit enkele programma's af om meer geheugen vrij te krijgen en probeer opnieuw.

en: Not enough memory.
nl: Onvoldoende geheugen.

en: Not enough quota.
nl: Onvoldoende quota.

en: Not enough server memory.
nl: Niet genoeg server-geheugen.

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: Not ready.
nl: Niet gereed.

en: Not registry file.
nl: Geen registerbestand.

en: Not same device.
nl: Niet hetzelfde apparaat.

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Not supported on Small Business Server.
nl: Niet ondersteund op Small Business Server.

en: Not top-level directory.
nl: Geen top-level directory.

en: Not yet implemented
nl: Nog niet geïmplementeerd

en: Note
nl: Note (VS)

en: Note: The following file formats may contain more than one certificate, certificate revocation list, or certificate trust list:
nl: Opmerking: De volgende bestandsformaten kunnen meer dan één certificaat, certificaat terugroeplijst of certificaat vertrouwenslijst bevatten:

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
nl: Opmerking: De persoonlijke sleutel voor dit certificaat kon niet geopend worden.

en: Note: The private key for this certificate is not exportable.
nl: Opmerking: De persoonlijke sleutel voor dit certificaat kan niet geëxporteerd worden.

en: Notepad
nl: Kladblok

en: Nothing to export.
nl: Niets om te exporteren.

en: Notice Number=
nl: Verklaringsnummer=

en: Notice Reference
nl: Verklaring referentie

en: Notice Text=
nl: Verklaring tekst=

en: Notify change request in progress.
nl: Aanvraag voor notificatieverandering in uitvoering.

en: Null context handle.
nl: Context handle is null.

en: Null reference pointer.
nl: Null referentie-pointer.

en: Number expected
nl: Getal verwacht

en: Number of &copies:
nl: Aantal e&xemplaren:

en: Number of fraction digits is out of range
nl: Aantal getallen achter de komma buiten bereik

en: Numbers
nl: Cijfers

en: O&pen	Enter
nl: &Openen	Enter

en: OEM Windows System Component Verification
nl: OEM Windows Systeem Component Verificatie

en: OLE 1.0 Objects
nl: OLE 1.0-objecten

en: OLE DB Provider(s)
nl: OLE DB Aanbieder(s)

en: OLE storage documents are not supported.
nl: OLE opslag documenten worden niet ondersteund.

en: OS Version
nl: OS Versie

en: Object Class Violation
nl: Schending objectklassedefinitie

en: Object Type:
nl: Objecttype:

en: Object UUID not found.
nl: Object UUID niet gevonden.

en: Object doesn't support current locale setting
nl: De huidige landinstellingen worden niet ondersteund door het object

en: Object doesn't support named arguments
nl: Benoemde argumenten worden niet ondersteund door het object

en: Object doesn't support this action
nl: Dit object ondersteunt deze actie niet

en: Object doesn't support this property or method
nl: Dit object ondersteunt deze eigenschap of methode niet

en: Object expected
nl: Object verwacht

en: Object is not initialized.
nl: Object is niet geïnitialiseerd.

en: Object not a collection
nl: Dit object is geen collectie

en: Object or value wasn't found.
nl: Object of waarde niet gevonden.

en: Object required
nl: Object noodzakelijk

en: Object variable not set
nl: De objectvariabele is niet ingesteld

en: ObjectClasses
nl: ObjectKlassen

en: Off
nl: Uit

en: Off-line CRL Signing
nl: Off-line CRL Certificeren

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
nl: OleView - OLE/COM Object Toner

en: Olive
nl: Olijfgroen

en: On
nl: Aan

en: On-line Certificate Status Protocol
nl: On-line Certificaat Status Protocol

en: One Graph &Per CPU
nl: Eén grafiek &per CPU

en: One page
nl: Eén pagina

en: Open
nl: Openen

en: Open File
nl: Open bestand

en: Open Link in &New Window
nl: Open link in &nieuw venster

en: Open a TypeLib file and view the contents
nl: Open een TypeLib bestand en bekijk de inhoud

en: Open as &read-only
nl: Openen met als kenmerk &Alleen-lezen

en: Open failed.
nl: Openen mislukt.

en: Open in &New Window
nl: In nieuw &venster openen

en: Open with:
nl: Open met:

en: Opens Registry Editor Help
nl: Register Bewerker Help

en: Operation Ceased
nl: Werkzaamheden gestaakt

en: Operation canceled by user.
nl: Bewerking geannuleerd door gebruiker.

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
nl: Bewerking niet ondersteund door deze versie van het LDAP-protocol

en: Operation not supported.
nl: Bewerking niet ondersteund.

en: Operation was cancelled.
nl: Bewerking werd geannuleerd.

en: Operations Error
nl: Operationele fout

en: Optional node is invalid.
nl: Optioneel knooppunt is ongeldig.

en: Options
nl: Instellingen

en: Organi&zation:
nl: Organisatie:

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organization=
nl: Organisatie=

en: Organizational Unit
nl: Organisatie Onderdeel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Original location
nl: Originele locatie

en: Other
nl: Anders

en: Other Name=
nl: Andere naam=

en: Other People
nl: Overige Personen

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar

en: Out of memory.
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar.

en: Out of memory.
nl: Geen geheugen meer beschikbaar.

en: Out of memory;
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar;

en: Out of paper.
nl: Papier is op.

en: Out of paper;
nl: Papier is op;

en: Out of resources.
nl: Onvoldoende bronnen.

en: Out of stack space
nl: Geen stapelruimte

en: Out of structures.
nl: Geen structuren over.

en: Out of user handles.
nl: Gebruikerhandles zijn op.

en: Output device:
nl: Uitvoer apparaat:

en: Output tray is full;
nl: De uitvoerlade is vol;

en: Overflow
nl: Overloop

en: Overlapped I/O incomplete.
nl: Overlapte I/O incompleet.

en: Overlapped I/O pending.
nl: Overlapte I/O hangende.

en: Overwrite %1?
nl: Overschrijf %1?

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
nl: Overschrijf %1? (Ja|Nee|Alles)

en: P&ortrait
nl: S&taand

en: P&rinter Setup...
nl: Printerins&tellingen...

en: P&roperties
nl: &Eigenschappen

en: P&rotection level:
nl: &Beschermingsniveau:

en: PATH displays or changes the cmd search path.
    
    Entering PATH will display the current PATH setting (initially taken from
    the registry). To change the setting follow the PATH command with the new
    value.
    
    It is also possible to modify the PATH by using the PATH environment
    variable, for example:
    PATH %PATH%;c:\temp
nl: PATH toon of wijzigt het zoekpad van cmd.
    
    De opdracht PATH toont het huidige zoekpad (de beginwaarde wordt uit het
    register gehaald). Om het zoekpad te wijzigen gebruik de PATH opdracht
    gevolgd door de nieuwe waarde.
    
    Het is ook mogelijk om het zoekpad te wijzigen met behulp van de PATH
    omgevingsvariabele, bijvoorbeeld:
    PATH %PATH%;c:\temp

en: PATH not found
nl: PATH niet gevonden

en: PAUSE displays a message on the screen asking the user to press a key.
    
    It is mainly useful in batch files to allow the user to read the output of
    a previous command before it scrolls off the screen.
nl: PAUSE toont een bericht waarin wordt gevraagd een toets in te drukken.
    
    Dit is vooral handig in batchbestanden om de gebruiker in staat te stellen
    om de uitvoer van een voorafgaande opdracht te bekijken, voordat het van
    het scherm schuift.

en: PF Delta
nl: Delta van de Page Faults

en: PKCS 7 Digested
nl: PKCS 7 Samengevat

en: PKCS 7 Encrypted
nl: PKCS 7 Versleuteling

en: PKCS 7 Enveloped
nl: PKCS 7 Omsloten

en: PKCS 7 Signed
nl: PKCS 7 Ondertekend

en: PKCS 7 Signed Enveloped
nl: PKCS 7 Getekend Omsloten

en: POPD changes current directory to the last one saved with PUSHD.
nl: POPD verandert de huidige map naar de laatste die is opgeslagen met PUSHD.

en: POVs
nl: Gezichtsveld

en: PRC 16K
nl: Chinese 16K

en: PRC 16K Rotated
nl: Chinese 16K gedraaid

en: PRC 32K
nl: Chinese 32K

en: PRC 32K Rotated
nl: Chinese 32K gedraaid

en: PRC 32K(Big)
nl: Chinese 32K (groot)

en: PRC 32K(Big) Rotated
nl: Chinese 32K (groot) gedraaid

en: PRC Envelope #1
nl: Chinese envelop nr. 1

en: PRC Envelope #1 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 1 gedraaid

en: PRC Envelope #10
nl: Chinese envelop nr. 10

en: PRC Envelope #10 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 10 gedraaid

en: PRC Envelope #2
nl: Chinese envelop nr. 2

en: PRC Envelope #2 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 2 gedraaid

en: PRC Envelope #3
nl: Chinese envelop nr. 3

en: PRC Envelope #3 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 3 gedraaid

en: PRC Envelope #4
nl: Chinese envelop nr. 4

en: PRC Envelope #4 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 4 gedraaid

en: PRC Envelope #5
nl: Chinese envelop nr. 5

en: PRC Envelope #5 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 5 gedraaid

en: PRC Envelope #6
nl: Chinese envelop nr. 6

en: PRC Envelope #6 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 6 gedraaid

en: PRC Envelope #7
nl: Chinese envelop nr. 7

en: PRC Envelope #7 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 7 gedraaid

en: PRC Envelope #8
nl: Chinese envelop nr. 8

en: PRC Envelope #8 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 8 gedraaid

en: PRC Envelope #9
nl: Chinese envelop nr. 9

en: PRC Envelope #9 Rotated
nl: Chinese envelop nr. 9 gedraaid

en: PROMPT sets the command-line prompt.
    
    The string following the PROMPT command (and the space immediately after)
    appears at the beginning of the line when cmd is waiting for input.
    
    The following character strings have the special meaning shown:
    
    $$    Dollar sign         $_    Linefeed            $b    Pipe sign (|)
    $d    Current date        $e    Escape              $g    > sign
    $l    < sign              $n    Current drive       $p    Current path
    $q    Equal sign          $t    Current time        $v    cmd version
    
    Note that entering the PROMPT command without a prompt-string resets the
    prompt to the default, which is the current directory (which includes the
    current drive letter) followed by a greater-than (>) sign.
    (like a command PROMPT $p$g).
    
    The prompt can also be changed by altering the PROMPT environment variable,
    so the command 'SET PROMPT=text' has the same effect as 'PROMPT text'.
nl: PROMPT wijzigt de prompt van de opdrachtregel.
    
    De tekenreeks volgend op de PROMPT opdracht (en de spatie direct daarna)
    verschijnt vooraan op de regel als cmd wacht op invoer.
    
    De volgende tekenreeksen hebben een speciale betekenis:
    
    $$    dollar-teken             $_    nieuwe regel      $b    pijp-teken (|)
    $d    huidige datum            $e    escape            $g    groter-dan-teken (>)
    $l    kleiner-dan-teken (<)    $n    huidige schijf    $p    huidige map
    $q    is-gelijk-teken (=)      $t    huidige tijd      $v    cmd versie
    
    Merk op dat het uitvoeren van de PROMPT opdracht zonder een tekenreeks de
    prompt terugzet naar de standaardinstelling. Dat is de huidige map
    (inclusief schijfaanduiding) gevolgd een groter-dan-teken (>).
    (dat staat gelijk aan de opdracht: PROMPT $p$g).
    
    De prompt kan ook gewijzigd worden via de PROMPT omgevingsvariabele, dus de
    opdracht 'SET PROMPT=tekenreeks' heeft hetzelfde effect als
    'PROMPT tekenreeks'.

en: PUSHD <directory> saves the current directory onto a stack, and then
    changes the current directory to the supplied one.
nl: PUSHD <mapnaam> bewaart de huidige map op een stapel en verandert dan de
    huidige map naar de opgegeven naam.

en: Pa&ged Pool
nl: Pag&ed Pool

en: Pa&ges
nl: &Pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Page &Faults
nl: Page &faults

en: Page &p
nl: Pagina &p

en: Page Down
nl: Pagina naar onder

en: Page F&aults Delta
nl: Delta van d&e page faults

en: Page Left
nl: Pagina naar links

en: Page Right
nl: Pagina naar rechts

en: Page Se&tup...
nl: Pa&gina-instellingen...

en: Page Setup
nl: Pagina-instellingen

en: Page Up
nl: Pagina naar boven

en: Page punt;
nl: Storing in papieruitvoer;

en: Paged
nl: In swap

en: Pages
nl: Pagina's

en: Paper
nl: Papier

en: Paper &Tray:
nl: Papierla&de:

en: Paper Si&ze:
nl: Papier&formaat:

en: Paper jam;
nl: Papier-opstopping;

en: Paper problem;
nl: Papier-probleem;

en: Paragrap&h format
nl: &Paragraafformaat

en: Paragraph format
nl: Paragraaf formaat

en: Parameter Error
nl: Parameterfout

en: Parameter error
nl: Parameter onjuist

en: Parity
nl: Pariteit

en: Partition failure.
nl: Partitiefout.

en: Passive Opens
nl: Passieve openingen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password expired.
nl: Wachtwoord verlopen.

en: Password restriction.
nl: Wachtwoordrestrictie.

en: Password too complex for LM.
nl: Wachtwoord te complex voor LM.

en: Passwords
    Saved passwords you have entered into forms.
nl: Wachtwoorden
    Opgeslagen wachtwoorden die in formulieren zijn ingevuld.

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste &Link
nl: Plak &verwijzing

en: Paste Special
nl: Plakken (Speciaal)

en: Paste as Link
nl: Plakken als snelkoppeling

en: Patching files
nl: Bestanden bijwerken

en: Path Length Constraint=
nl: Lengte van pad beperking=

en: Path does not exist
nl: Het pad bestaat niet

en: Path is busy.
nl: Pad is bezig.

en: Path is in use as a JOIN.
nl: Pad is in gebruik als een JOIN.

en: Path is in use as a SUBST.
nl: Pad is in gebruik als een SUBST.

en: Path is invalid.
nl: Pad is ongeldig.

en: Path not found
nl: Locatie niet gevonden

en: Path not found.
nl: Locatie niet gevonden.

en: Path/File access error
nl: Fout bij toegang tot pad/bestand

en: Paused
nl: Onderbroken

en: Paused;
nl: Gepauzeerd;

en: Pea&k Memory Usage
nl: &Maximale geheugengebruik

en: Peak
nl: Piek

en: Peak Mem Usage
nl: Maximale geheugengebruik

en: Pending deletion;
nl: Bezig met verwijderen;

en: Perform operation even when nothing changed.
nl: Voer de bewerking ook uit als er niets veranderd is.

en: Performance
nl: Prestaties

en: Performance Meters
nl: Prestatiemeters

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permissions for %1
nl: Rechten voor %1

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Personal Information Exchange
nl: Persoonlijke informatie uitwisseling

en: Personal Information Exchange (*.pfx)
nl: Persoonlijke informatie uitwisseling (*.pfx)

en: Personal Information Exchange (*.pfx; *.p12)
nl: Persoonlijke informatie uitwisseling (*.pfx; *.p12)

en: Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx; *.p12)
nl: Persoonlijke informatie uitwisseling/PKCS #12 (*.pfx, *.p12)

en: Physical address
nl: Fysiek adres

en: Physical memory (K)
nl: Fysiek geheugen (K)

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Pipe busy.
nl: Pipe bezig.

en: Pipe closed.
nl: Pipe gesloten.

en: Pipe connected.
nl: Pijp verbonden.

en: Pipe listening.
nl: Pijp luistert.

en: Pipe not connected.
nl: Pipe niet verbonden.

en: Platform is disabled in safe mode.
nl: Platform is uitgeschakeld in veilige modus.

en: Play
nl: Afspelen

en: Player
nl: Speler

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
nl: Geef een OID in in de vorm van 1.2.3.4

en: Please enter your name
nl: Voer een naam in

en: Please enter your username and password:
nl: Voer de gebruikersnaam en het wachtwoord in:

en: Please insert the disk: [2]
nl: Plaats de schijf: [2]

en: Please retry operation.
nl: Probeer de bewerking opnieuw.

en: Please select a certificate store.
nl: Selecteer een certificatenopslag.

en: Please select a file.
nl: Selecteer een bestand.

en: Please select a provider.
nl: Selecteer een aanbieder.

en: Please select a store
nl: Selecteer een opslag

en: Please verify that the correct file name was given
nl: Controleer of de juiste bestandsnaam is opgegeven

en: Please wait until the current uninstall/modify process is complete.
nl: Wacht totdat het verwijderen/ veranderen voltooid is.

en: Po&rtrait
nl: S&taand

en: Point not found.
nl: Punt niet gevonden.

en: Policy Constraints
nl: Beperkingen op Beleid

en: Policy Identifier:
nl: Autoriteits Sleutel Identificatie nummer:

en: Policy Mappings
nl: Beleids Mappingen

en: Policy Qualifier Id=
nl: Beleid kwalificator Id=

en: Policy Qualifier Info
nl: Beleid kwalificator informatie

en: Popup menu
nl: Pop-up menu

en: Popup menu already active.
nl: Pop-up menu reeds actief.

en: Port %s already exists
nl: Poort %s bestaat reeds

en: Port unreachable.
nl: Poort onbereikbaar.

en: Port:
nl: Poort:

en: Possible deadlock.
nl: Mogelijke deadlock.

en: Potential matching file found.
nl: Mogelijk passend bestand gevonden.

en: Power save mode;
nl: Energiebesparende stand;

en: Pr&int
nl: Af&drukken

en: Pr&int Picture...
nl: Afbeelding &afdrukken...

en: Pr&int...
nl: Af&drukken...

en: Precision is out of range
nl: Precisie is buiten bereik

en: Prefer Signed Data
nl: Prefereer Getekende Data

en: Presentation descriptor is missing.
nl: Presentatiebeschrijving ontbreekt.

en: Press <Enter> to begin copying
nl: Druk op <Enter> om te beginnen met kopiëren

en: Press any button in the controller to activate the chosen effect. The effect direction can be changed with the controller axis.
nl: Druk op een knop op de controller om het gewenste effect te activeren. De richting van het effect kan veranderd worden met de assen van de controller.

en: Press any key to continue...
nl: Druk op een willekeurige toets om verder te gaan...

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous CA Certificate Hash
nl: Vorige CA Certificaat Hash

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Primary DNS suffix
nl: Primair DNS-achtervoegsel

en: Principal Name
nl: Hoofd Naam

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print &Quality:
nl: Afdruk&kwaliteit:

en: Print &format...
nl: Pa&gina-instellingen...

en: Print Setup
nl: Afdrukeigenschappen

en: Print canceled.
nl: Printopdracht geannuleerd.

en: Print previe&w
nl: Afdruk&voorbeeld

en: Print queue full.
nl: Printerwachtrij vol.

en: Print range
nl: Afdrukbereik

en: Print server unknown;
nl: Print server onbekend;

en: Print to Fi&le
nl: Naar &bestand

en: Print to File
nl: Afdrukken naar bestand

en: Print to fi&le
nl: Naar &bestand

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: PrintHood
nl: Printeromgeving

en: Printer &setup...
nl: &Printer-instellingen...

en: Printer already exists.
nl: Printer bestaat al.

en: Printer deleted.
nl: Printer verwijderd.

en: Printer driver already installed.
nl: Printerdriver reeds geïnstalleerd.

en: Printer files (*.prn)
nl: Afdrukbestanden (*.prn)

en: Printing not implemented.
nl: Printen is niet geïmplementeerd.

en: Printing;
nl: Aan het printen;

en: Prints all or part of the registry
nl: Het register of een gedeelte ervan afdrukken

en: Privacy Strength
nl: Privacygraad

en: Private Key Archival
nl: Persoonlijke sleutel archiefbescheiden

en: Private Key Usage Period
nl: Prive Sleutel Gebruik Periode

en: Private dialog index.
nl: Privé dialoog index.

en: Privilege not held.
nl: Privilege niet in bezit.

en: Procedure not found.
nl: Procedure niet gevonden.

en: Procedure number out of range.
nl: Procedurenummer buiten bereik.

en: Process "%1" with PID %2!u! was forcibly terminated.
nl: Proces "%1" met PID %2!u! is geforceerd beëindigd.

en: Process abort cannot be detected.
nl: Afgebroken proces kan niet worden gedetecteerd.

en: Process aborted.
nl: Proces afgebroken.

en: Process with PID %1!u! was forcibly terminated.
nl: Proces met PID %1!u! is geforceerd beëindigd.

en: Processes
nl: Processen

en: Processes: %d
nl: Processen: %d

en: Processing;
nl: Aan het verwerken;

en: Processor Affinity
nl: Processoraffiniteit

en: Product uninstalled.
nl: Product verwijderd.

en: ProgId: [1]
nl: ProgID: [1]

en: Program &group
nl: Pr&ogrammagroep

en: Program Attributes
nl: Programma-eigenschappen

en: Program Error
nl: Programma Fout

en: Program Error Details
nl: Programmafout details

en: Program Group Attributes
nl: Eigenschappen van de programmagroep

en: Program Manager
nl: Programmabeheer

en: Programs
nl: Programma's

en: Programs (*.exe)
nl: Programma's (*.exe)

en: Proper&ties
nl: &Eigenschappen

en: Propert&ies	Alt+Enter
nl: &Eigenschappen	Alt+Enter

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties Only
nl: Alleen eigenschappen

en: Properties for %s
nl: Eigenschappen voor %s

en: Property cannot have both accessors and a value
nl: Eigenschap kan niet zowel accessors als een waarde hebben

en: Property is empty.
nl: Eigenschap is leeg.

en: Property is not allowed.
nl: Eigenschap is niet toegestaan.

en: Property is not empty.
nl: Eigenschap is niet leeg.

en: Property is read-only.
nl: Eigenschap is alleen-lezen.

en: Property set not found.
nl: Verzameling eigenschappen niet gevonden.

en: Property type is not allowed.
nl: Eigenschapstype is niet toegestaan.

en: Property type is not supported.
nl: Eigenschapstype wordt niet ondersteund.

en: Property wasn't found.
nl: Eigenschap werd niet gevonden.

en: Property: [1], Signature: [2]
nl: Eigenschap: [1], Handtekening: [2]

en: Protects e-mail messages
nl: Beschermt e-mail berichten

en: Protocol Error
nl: Protocolfout

en: Protocol sequence not found.
nl: Protocol sequence niet gevonden.

en: Protocol unreachable.
nl: Protocol onbereikbaar.

en: Proves your identity to a remote computer
nl: Bewijst de identiteit aan een andere computer

en: Provider
nl: Leverancier

en: Provider is no longer available. Ensure that the provider is installed properly.
nl: De aanbieder is niet meer beschikbaar. Zorg ervoor dat de aanbieder correct is geïnstalleerd.

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Published CRL Locations
nl: Gepubliseerde CRL Locaties

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Publisher:
nl: Uitgever:

en: Publishers...
nl: Uitgevers...

en: Publishing Product Features
nl: Productfuncties publiceren

en: Publishing Qualified Components
nl: In aanmerking komende onderdelen publiceren

en: Publishing assembly information
nl: Assemblyinformatie publiceren

en: Publishing product information
nl: Productinformatie publiceren

en: Purple
nl: Paars

en: Quadraphonic
nl: 4.0 Surround

en: Qualified Subordination
nl: Gekwalificeerde ondergeschiktheid

en: Qualifier
nl: Kwalificator

en: Query Pending
nl: Verzoek in behandeling

en: Question &Marks
nl: &Vraagtekens

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit %@
nl: Afsluiten %@

en: Quit the application. Prompts to save changes
nl: Verlaat het programma. Vraagt om wijzigingen op te slaan

en: Quits the Registry Editor
nl: De Register Bewerker afsluiten

en: R&edo	Ctrl+Y
nl: Opn&ieuw	Ctrl+Y

en: R&eset
nl: &Reset

en: RD <directory> is the short version of RMDIR. It deletes a directory.
nl: RD <mapnaam> is de korte versie van RMDIR. Het verwijdert een map.

en: RDN Name
nl: RDN naam

en: REG ADD <key> [/v value_name | /ve] [/t type] [/s separator] [/d data] [/f]
    
      Adds a key to the registry or adds a new value to a given registry key.
    
      <key>
         The registry key to add or, if either [/v] or [/ve] is specified,
         the key in which to add the new registry data.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to add.
    
      /ve
         Add an unnamed registry value. This option modifies the (Default)
         registry value.
    
      /t <type>
         The type of data to add to the registry. If [/t] is specified,
         <type> must be one of the following:
    
             REG_SZ    | REG_MULTI_SZ | REG_EXPAND_SZ
             REG_DWORD | REG_QWORD    | REG_BINARY   | REG_NONE
    
         If [/t] is not specified, the default data type is REG_SZ.
    
      /s <separator>
         The character used to separate strings in REG_MULTI_SZ data.
         If [/s] is not specified, the default separator is \0.
    
      /d <data>
         The data to add to the new registry value.
    
      /f
         Modify the registry without prompting for confirmation.
nl: REG ADD <sleutel> [/v waardenaam | /ve] [/t type] [/s scheidingsteken] [/d gegevens] [/f]
    
      Voeg een sleutel toe aan het register of geef een nieuwe waarde aan een registersleutel.
    
      <sleutel>
         De registersleutel die toegevoegd wordt. Als [/v] of [/ve] is gegeven,
         de sleutel waaraan de nieuwe registergegevens moeten worden toegevoegd.
    
         Formaat: HOOFDSLEUTEL\Subsleutel
    
         HOOFDSLEUTEL: Een voorgedefinieerde registersleutel. Dit is één van:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subsleutel: Het volledige pad naar een registersleutel onder de gegeven
         HOOFDSLEUTEL.
    
      /v <waardenaam>
         De naam van de registerwaarde die moet worden toegevoegd.
    
      /ve
         Voeg een lege registerwaarde toe. Deze optie wijzigt de (Standaard)
         registerwaarde.
    
      /t <type>
         Het gegevenstype van de registersleutel. Als [/t] is gegeven, dan moet
         <type> één van de volgende zijn:
    
             REG_SZ    | REG_MULTI_SZ | REG_EXPAND_SZ
             REG_DWORD | REG_QWORD    | REG_BINARY   | REG_NONE
    
         Als [/t] niet is gegeven, dan wordt het type REG_SZ verondersteld.
    
      /s <scheidingsteken>
         Het teken dat gebruikt wordt om gegevens in REG_MULTI_SZ te scheiden.
         Als [/s] niet is gegeven, wordt het standaard teken \0 verwacht.
    
      /d <gegevens>
         De gevens die toegevoegd moeten worden aan een registerwaarde.
    
      /f
         Wijzig het register zonder bevestiging te vragen.

en: REG COPY <key1> <key2> [/s] [/f]
    
      Copies the contents of a specified registry key to another location.
      By default, this operation only copies registry values. Use [/s] to
      recursively copy all subkeys and values.
    
      <key1>, <key2>
         Registry keys specifying the source (<key1>) and destination (<key2>)
         of the data. If <key2> does not exist, it is created.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /s
         Copy all subkeys and values from <key1> to <key2>.
    
      /f
         Overwrite all registry data in <key2> without prompting for confirmation.
         This option does not modify subkeys and values that only exist in <key2>.
nl: REG COPY <sleutel1> <sleutel2> [/s] [/f]
    
      Kopieert de inhoud van een registersleutel naar een andere plek.
      Standaard worden alleen de registerwaarden gekopieerd. Gebruik [/s] om
      ook de onderliggende sleutels en waarden te kopiëren.
    
      <sleutel1>, <sleutel2>
         De registersleutel (<sleutel1>) die gekopieerd wordt naar <sleutel2>.
         <sleutel2> wordt aangemaakt als deze niet bestaat.
    
         Formaat: HOOFDSLEUTEL\Subsleutel
    
         HOOFDSLEUTEL: Een voorgedefinieerde registersleutel. Dit is één van:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subsleutel: Het volledige pad naar een registersleutel onder de gegeven
         HOOFDSLEUTEL.
    
      /s
         Kopieer alle onderliggende sleutels en waarden van <sleutel1> naar <sleutel2>.
    
      /f
         Overschrijf alle register gegevens in <sleutel2> zonder om bevestiging te vragen.
         Deze optie wijzigt geen onderliggende sleutels en waarden die alleen in <sleutel2> bestaan.

en: REG DELETE <key> [/v value_name | /ve | /va] [/f]
    
      Deletes a registry key (including all subkeys and values), or deletes
      one or more values from a given registry key.
    
      <key>
         The registry key to delete or, if one of [/v], [/ve] or [/va] is
         specified, the registry key in which to delete one or more values.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to delete.
    
      /ve
         Delete an unnamed registry value. This option deletes the (Default)
         registry value.
    
      /va
         Delete all values from a registry key.
    
      /f
         Delete a registry key (including all subkeys and values) without
         prompting for confirmation.
nl: REG DELETE <sleutel> [/v waardenaam | /ve | /va] [/f]
    
      Verwijder een registersleutel (inclusief alle subsleutels en waardes),
      of een waarde van een registersleutel.
    
      <sleutel>
         De registersleutel die moet worden verwijderd. Als [/v], [/ve] of [/va]
         is gegeven, de registersleutel waarin de waarde moet worden verwijderd.
    
         Formaat: HOOFDSLEUTEL\Subsleutel
    
         HOOFDSLEUTEL: Een voorgedefinieerde registersleutel. Dit is één van:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subsleutel: Het volledige pad naar een registersleutel onder de gegeven
         HOOFDSLEUTEL.
    
      /v <waardenaam>
         De naam van de registerwaarde die verwijderd moet worden.
    
      /ve
         Verwijder een lege registerwaarde. Deze optie haalt de (Standaard)
         registerwaarde weg.
    
      /va
         Verwijder alle waardes van een registersleutel.
    
      /f
         Verwijder een registersleutel (inclusief alle subsleutels en waardes)
         zonder bevestiging te vragen.

en: REG EXPORT <key> <file> [/y]
    
      Exports a specified registry key (including all subkeys and values)
      to a file.
    
      <key>
         The registry key to export.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      <file>
         The name and path of the registry file that will be created.
         This file must have a .reg extension.
    
      /y
         Overwrite <file> without prompting for confirmation.
nl: REG EXPORT <sleutel> <bestand> [/y]
    
      Exporteer een registersleutel (inclusief alle subsleutels en waardes)
      naar een bestand.
    
      <sleutel>
         De registersleutel die geëxporteerd moet worden.
    
         Formaat: HOOFDSLEUTEL\Subsleutel
    
         HOOFDSLEUTEL: Een voorgedefinieerde registersleutel. Dit is één van:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subsleutel: Het volledige pad naar een registersleutel onder de gegeven
         HOOFDSLEUTEL.
    
      <bestand>
         De naam en pad van het registerbestand dat aangemaakt wordt.
         Dit bestand moet de extensie .reg hebben.
    
      /y
         <bestand> overschrijven zonder een bevestiging te vragen.

en: REG IMPORT <file>
    
      Imports keys, values and data from a given file into the registry.
    
      <file>
         The name and path of the registry file to import.
nl: REG IMPORT <bestand>
    
      Importeer sleutels, waardes en gegevens uit een bestand in het register.
    
      <bestand>
         De naam en het pad van het registerbestand dat geïmporteerd moet worden.

en: REG QUERY <key> [/v value_name | /ve] [/s]
    
      Queries a specified registry key and lists all immediate subkeys, values
      and data within that key. Use [/s] to recursively query each subkey.
    
      <key>
         The registry key to query.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to query. If neither [/v] nor [/ve] is
         specified, all values under <key> are listed.
    
      /ve
         Query an unnamed registry value. This option queries the (Default)
         registry value.
    
      /s
         List all registry entries under <key> and its subkeys.
nl: REG QUERY <sleutel> [/v waardenaam | /ve] [/s]
    
      Toon een registersleutel en laat alle directe subsleutels, waardes en
      gegevens zien. Gebruik [/s] om de gegevens van de onderliggende
      subsleutels te tonen.
    
      <sleutel>
         De te tonen registersleutel.
    
         Formaat: HOOFDSLEUTEL\Subsleutel
    
         HOOFDSLEUTEL: Een voorgedefinieerde registersleutel. Dit is één van:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subsleutel: Het volledige pad naar een registersleutel onder de gegeven
         HOOFDSLEUTEL.
    
      /v <waardenaam>
         Toon de gegevens van de registerwaarde. Als noch [/v] noch [/ve] is
         gegeven, worden alle waardes van de <sleutel> getoond.
    
      /ve
         Toon een een lege registerwaarde. Deze optie vraagt de waarde op van
         de (Standaard) registerwaarde.
    
      /s
         Toon alle registervermeldingen onder <sleutel> en zijn subsleutels.

en: REN <filename> is the short version of RENAME. It renames a file.
nl: REN <bestandsnaam> is de korte versie van RENAME. Het hernoemt een bestand.

en: RENAME <filename> renames a file.
nl: RENAME <bestandsnaam> hernoemt een bestand.

en: RMDIR <directory> deletes a directory.
nl: RMDIR <mapnaam> verwijdert een map.

en: RPC call already in progress.
nl: RPC call al bezig.

en: RPC call canceled.
nl: RPC-call geannuleerd.

en: RPC call failed and didn't execute.
nl: RPC-oproep mislukt en niet uitgevoerd.

en: RPC call failed.
nl: RPC-oproep mislukt.

en: RPC comm failure.
nl: RPC comm fout.

en: RPC divide-by-zero.
nl: RPC delen-door-nul.

en: RPC entry type mismatch.
nl: Type van RPC-toegang komt niet overeen.

en: RPC pipe closed.
nl: RPC-pijp gesloten.

en: RPC protocol error.
nl: RPC-protocol fout.

en: RPC protocol sequence not supported.
nl: RPC-protocol sequence niet ondesteund.

en: RPC server not listening.
nl: RPC-server luistert niet.

en: RPC server too busy.
nl: RPC-server te druk.

en: RPC server unavailable.
nl: RPC-server niet beschikbaar.

en: RPCInternal error.
nl: RPCInternal fout.

en: Rate change was preempted.
nl: Tempo verandering is vervallen.

en: Re&name...
nl: &Naam wijzigen...

en: Re&place With:
nl: Vervang &door:

en: Read
nl: Lezen

en: Read fault.
nl: Leesfout.

en: Read-&only
nl: Alleen &lezen

en: Read/WriteProcessMemory partially completed.
nl: Read/WriteProcessMemory gedeeltelijk klaar.

en: ReadWrite
nl: Lezen Schrijven

en: Readme:
nl: Lees mij:

en: Ready
nl: Gereed

en: Real-mode application.
nl: Real-mode applicatie.

en: Realtime support is not available.
nl: Realtime hulp is niet beschikbaar.

en: Reboot initiated after successful install.
nl: Herstart geïnitieerd na successvolle installatie.

en: Receive Errors
nl: Ontvangstfouten

en: Received
nl: Ontvangen

en: Recipient Nonce
nl: Ontvanger Nonce

en: Reconnecting
nl: Opnieuw verbinden

en: Red
nl: Rood

en: Redirector has open handles.
nl: Herleider heeft open handles.

en: Redirector paused.
nl: Herleider gepauzeerd.

en: Referral
nl: Verwijzing

en: Referral (v2)
nl: Verwijzing (v2)

en: Referral hop limit exceeded
nl: Overschrijding van limiet op verwijzingen

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refresh all lists
nl: Ververs alle lijsten

en: Refreshes the window
nl: Het venster vernieuwen

en: Reg Info
nl: Registratie Informatie

en: Regional Setting
nl: Regionale instellingen

en: Registered ID=
nl: Geregistreerd ID=

en: Registering COM+ Applications and Components
nl: COM+ toepassingen en onderdelen registreren

en: Registering Class servers
nl: Class-servers registreren

en: Registering MIME info
nl: MIME-informatie registreren

en: Registering extension servers
nl: Uitbreidingsservers registreren

en: Registering fonts
nl: Lettertypen registreren

en: Registering modules
nl: Modules registreren

en: Registering product
nl: Product registreren

en: Registering program identifiers
nl: Programma-id's registreren

en: Registering type libraries
nl: Typebibliotheken registreren

en: Registering user
nl: Gebruiker registreren

en: Registry
nl: Register

en: Registry Editor
nl: Register Bewerker

en: Registry corrupt.
nl: Register corrupt.

en: Registry files (*.reg)
nl: Registerbestanden (*.reg)

en: Registry has been recovered.
nl: Register is hersteld.

en: Registry is corrupt.
nl: Register is corrupt.

en: Registry key has subkeys.
nl: Registersleutel heeft subsleutels.

en: Regular
nl: Normaal

en: Regular Expression object expected
nl: Reguliere Expressie-object verwacht

en: Regular Metafile Viewer
nl: Algemene Metafile weergave

en: Release the currently selected object instance
nl: Verwijder de momenteel geselecteerde objectinstantie

en: Relocation chain exceeds segment limit in %1.
nl: Verplaatsketting overschrijdt segment limiet in %1.

en: Remote installation not allowed.
nl: Installatie op afstand niet toegestaan.

en: Remote machine not listening.
nl: Machine op afstand luistert niet.

en: Remote session limit exceeded.
nl: Limiet sessies op afstand overschreden.

en: Remove Favorite
nl: Favorieten verwijderen

en: Remove al&l
nl: Verwijder al&len

en: Removes keys from the favorites list
nl: Sleutels verwijderen uit de lijst met favorieten

en: Removes the process from the system
nl: Verwijder het proces van het systeem

en: Removes this process and all descendants from the system
nl: Verwijder het proces en al zijn kindprocessen van het systeem

en: Removing INI files entries
nl: INI-bestandsvermeldingen verwijderen

en: Removing ODBC components
nl: ODBC-onderdelen verwijderen

en: Removing applications
nl: Toepassingen verwijderen

en: Removing duplicated files
nl: Dubbele bestanden verwijderen

en: Removing files
nl: Bestanden verwijderen

en: Removing folders
nl: Mappen verwijderen

en: Removing shortcuts
nl: Snelkoppelingen verwijderen

en: Removing system registry values
nl: Systeemregisterwaarden verwijderen

en: Renames the selection
nl: De naam van de selectie wijzigen

en: Renew Time
nl: Vernieuwingstijd

en: Replace
nl: Tekst vervangen

en: Replace &All
nl: &Alles vervangen

en: Representation is not supported.
nl: Weergave niet ondersteund.

en: Request aborted.
nl: Aanvraag afgebroken.

en: Request not accepted.
nl: Verzoek niet geaccepteerd.

en: Request not supported.
nl: Verzoek niet ondersteund.

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Reset Connections
nl: Opnieuw verbinden

en: Reset Results
nl: Wis Lijst

en: Resource Failures
nl: Bronfouten

en: Resource data not found.
nl: Brongegevens niet gevonden.

en: Resource in use.
nl: Bron in gebruik.

en: Resource is not currently available.
nl: Bron is tijdelijk niet beschikbaar.

en: Resource language not found.
nl: Brontaal niet gevonden.

en: Resource name not found.
nl: Bronnaam niet gevonden.

en: Resource type not found.
nl: Brontype niet gevonden.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restores the Task Manager from its hidden state
nl: Herstel Taakbeheer vanuit zijn verborgen status

en: Result
nl: Resultaat

en: Results Too Large
nl: Resultaten te groot

en: Reversing is not supported.
nl: Achterwaarts afspelen wordt niet ondersteund.

en: Revoke Request
nl: Trek Verzoek In

en: Rewind
nl: Terugspoelen

en: Rich text
nl: Rich tekst

en: Rich text document
nl: Rich tekstdocument

en: Rich text format (*.rtf)
nl: Rich tekstformaat (*.rtf)

en: Right
nl: Rechts

en: Right Edge
nl: Rechterrand

en: Ring 2 segment must be movable.
nl: Ring 2 segment moet verplaatsbaar zijn.

en: Ring 2 stack in use.
nl: Ring 2 stack in gebruik.

en: Roman numerals - lower case
nl: Romeinse nummers - klein

en: Roman numerals - upper case
nl: Romeinse nummers - hoofd

en: Root List Signer
nl: Basislijst Ondertekenaar

en: Rows
nl: Rijen

en: Rumble
nl: Trillen

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run the Wine registry editor
nl: Wine register bewerker uitvoeren

en: Running
nl: Actief

en: Running on %s
nl: Draait op %s

en: Runs a new program
nl: Start een nieuw programma

en: S&earch
nl: &Zoeken

en: S&elected branch:
nl: &Gekozen subsleutel:

en: S&election
nl: Sele&ctie

en: S&erial:
nl: S&erie-nr:

en: S&how Picture
nl: &Toon afbeelding

en: S&mall Icons
nl: &Kleine pictogrammen

en: S&ync
nl: S&ynchroniseer

en: S/MIME Capabilities
nl: S/MIME Mogelijkheden

en: SASL Bind in Progress
nl: SASL-binding wordt uitgevoerd

en: SCANNING... Please Wait
nl: SCANNEN... Even geduld

en: SET displays or changes the cmd environment variables.
    
    SET without parameters shows all of the current environment.
    
    To create or modify an environment variable the syntax is:
    
    SET <variable>=<value>
    
    where <variable> and <value> are character strings. There must be no space
    before the equals sign, nor can the variable name have embedded spaces.
    
    Under Wine, the environment of the underlying operating system is included
    into the Win32 environment, there will generally therefore be many more
    values than in a native Win32 implementation. Note that it is not possible
    to affect the operating system environment from within cmd.
nl: SET toont of wijzigt omgevingsvariabelen van cmd.
    
    SET zonder parameters toont alle omgevingsvariabelen.
    
    De opdracht voor het maken of wijzigen van een omgevingsvariabele is:
    
    SET <variable>=<waarde>
    
    waarbij <variable> en <waarde> uit tekenreeksen bestaan. Er mogen geen
    spaties voor het is-gelijk-teken staan, noch mogen er in de variabelenaam
    spaties voorkomen.
    
    Onder Wine worden de omgevingsvariabelen van het onderliggende
    besturingssysteem opgenomen in de Win32 omgeving. Er zullen daarom
    doorgaans veel meer variabelen in voorkomen dan in een oorspronkelijke
    Win32 implementatie. Merk op dat het niet mogelijk is om de omgevings-
    variabelen van het onderliggende besturingssysteem te wijzigen vanuit cmd.

en: SETLOCAL starts localization of environment changes in a batch file.
    
    Environment changes done after a SETLOCAL are local to the batch file, and
    are preserved until the next ENDLOCAL is encountered (or at the end of the
    file, whichever comes first), at which point the previous environment
    settings are restored.
nl: SETLOCAL begint localisatie van omgevingswijzigingen in een batchbestand.
    
    Omgevingswijzigingen na een SETLOCAL opdracht zijn alleen in het
    batchbestand zichtbaar en worden behouden tot de volgende ENDLOCAL opdracht
    (of tot het eind van het bestand, welke eerst komst), waar de vorige
    omgevingsvariabelen worden teruggezet.

en: SHIFT is used in a batch file to remove one parameter from the head of the
    list, so parameter 2 becomes parameter 1 and so on. It has no effect if
    called from the command line.
nl: SHIFT wordt gebruikt in een batchbestand om een parameter te verwijderen
    van het begin van de lijst. Dus de tweede parameter wordt dan de eerste,
    enzovoort. Deze opdracht heeft geen effect als hij wordt aangeroepen vanaf
    de opdrachtregel.

en: SSL Client Authentication
nl: SSL Client Authentificatie

en: SSL Server Authentication
nl: SSL Server Authentificatie

en: SSL certificate common name (host name field) is incorrect.
nl: De naam van het SSL-certificaat (host name) is onjuist.

en: SSL certificate date that was received from the server is bad. The certificate is expired.
nl: De datum op het SSL certificaat van de server is fout. Het certificaat is verlopen.

en: Same drive.
nl: Zelfde schijf.

en: Sample
nl: Voorbeeld

en: Sample Music
nl: Voorbeeld Muziek

en: Sample Pictures
nl: Voorbeeld Afbeeldingen

en: Sample Playlists
nl: Voorbeeld Afspeellijsten

en: Sample Videos
nl: Voorbeeld Video's

en: Sample allocation was canceled.
nl: Toegewezen fragment werd geannuleerd.

en: Sample allocator is empty.
nl: De fragmentverdeler is leeg.

en: Sample has too many buffers.
nl: Fragment heeft te veel buffers.

en: Sample is not writable.
nl: Fragment is niet beschrijfbaar.

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
nl: &Verz:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save &as...
nl: Ops&laan als...

en: Save &in:
nl: Op&slaan in:

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save HTML
nl: HTML Opslaan

en: Save Target &As...
nl: Doel ops&laan als...

en: Save as an .IDL or .H file
nl: Opslaan als een .IDL of .H bestand

en: Save changes to '%s'?
nl: Wijzigingen opslaan naar '%s'?

en: Save group as `%s' to prevent overwriting original files.
nl: Groep opslaan als `%s' om het overschrijven van originele bestanden te voorkomen.

en: Saved Games
nl: Opgeslagen Spellen

en: Saving failed
nl: Opslaan mislukt

en: Sc&roll
nl: Sc&rollen

en: Scanning
nl: Scannen

en: Scr&ipt:
nl: Schr&ift:

en: Screen already locked.
nl: Scherm al vergrendeld.

en: Screen resolution
nl: Schermresolutie

en: Scroll Down
nl: Scroll omlaag

en: Scroll Here
nl: Scroll hier

en: Scroll Left
nl: Scroll naar links

en: Scroll Right
nl: Scroll naar rechts

en: Scroll Up
nl: Scroll omhoog

en: Scrollbar
nl: Scrollbalk

en: Search
nl: Zoeken

en: Search complete. Number of matches found: %1!d!
nl: Zoeken voltooid. Aantal gevonden resultaten: %1!d!

en: Search complete. The string '%1' was not found.
nl: Zoeken voltooid. Tekenreeks '%1' is niet gevonden.

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Searching for %s
nl: Zoeken naar %s

en: Searching for installed applications
nl: Zoeken naar geïnstalleerde programma's

en: Searching for qualifying products
nl: Naar in aanmerking komende producten zoeken

en: Searching for related applications
nl: Zoeken naar verwante toepassingen

en: Secret too long.
nl: Geheim te lang.

en: Sector not found.
nl: Sector niet gevonden.

en: Secure Email
nl: Beveiligde e-mail

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security DB commit failure.
nl: Onveiligings-DB toewijzigsfout.

en: Security Protocol
nl: Beveiligingsprotocol

en: Security Warning
nl: Veiligheidswaarschuwing

en: Security package error.
nl: Beveiligingspakketfout.

en: Security settings for zone:
nl: Veiligheidsniveau voor:

en: See details
nl: Bekijk details

en: Seek error.
nl: Zoekfout.

en: Segment discarded.
nl: Segment verworpen.

en: Segment locked.
nl: Segment vergrendeld.

en: Segment not locked.
nl: Segment niet vergrendeld.

en: Segments Received
nl: Ontvangen Segmenten

en: Segments Retransmitted
nl: Herzonden segmenten

en: Segments Sent
nl: Verzonden Segmenten

en: Select
nl: Selecteren

en: Select &All
nl: &Alles selecteren

en: Select &all	Ctrl+A
nl: &Alles selecteren	Ctrl+A

en: Select Certificate
nl: Selecteer Certificaat

en: Select Certificate Store
nl: Selecteer certificatenopslag

en: Select Columns
nl: Selecteer kolommen

en: Select Drive Letter
nl: Selecteer Schijfletter

en: Select Folder
nl: Map Kiezen

en: Select Source
nl: Selecteer Bron

en: Select Window
nl: Venster selecteren

en: Select a certificate
nl: Selecteer een certificaat

en: Select a certificate you want to use
nl: Selecteer het certificaat dat gebruikt moet worden

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
nl: Selecteer een lettergrootte tussen %1!d! en %2!d! punten.

en: Select a theme file
nl: Thema-bestand kiezen

en: Select an executable file
nl: Selecteer een uitvoerbaar bestand

en: Select destination
nl: Selecteer bestemming

en: Select one or more purposes to be listed when Advanced Purposes is selected.
nl: Selecteer een of meerdere doelen om te tonen als Geavanceerde doeleinden wordt geselecteerd.

en: Select the Unix target directory, please.
nl: Kies de map waarnaar verwezen moet worden.

en: Select the certificate store you want to use:
nl: Selecteer de certificatenopslag die gebruikt moet worden:

en: Select the columns that will appear on the Process page of the Task Manager.
nl: Selecteer de kolommen die op de procespagina van Taakbeheer moeten verschijnen.

en: Select the data you want to connect to:
nl: Selecteer met welke gegevens verbinding gemaakt moet worden:

en: Select the format you want to use:
nl: Selecteer het formaat dat gebruikt moet worden:

en: Select which columns will be visible on the Process page
nl: Selecteer de kolommen die op de procespagina zichtbaar moeten zijn

en: Selected driver: %s
nl: Gebruikt stuurprogramma: %s

en: Selection &info
nl: Selectie&informatie

en: Selection Background
nl: Selectie Achtergrond

en: Selection Text
nl: Selectie Tekst

en: Semaphore is set.
nl: Semafoor is ingesteld.

en: Semaphore name not found.
nl: Semafoornaam niet gevonden.

en: Semaphore owner died.
nl: Eigenaar van semafoor gestorven.

en: Semaphore timeout.
nl: Semafoor timeout.

en: Semaphore user limit.
nl: Semafoor gebruikerslimiet.

en: Send Mail
nl: Verstuur Mail

en: Sender Nonce
nl: Zender Nonce

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sent termination signal to process with PID %1!u!, child of PID %2!u!.
nl: Signaal verzonden om PID %1!u!, onderdeel van PID %2!u!, af te sluiten.

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Serial I/O completed.
nl: Seriële I/O voltooid.

en: Serial I/O counter timeout.
nl: Seriële I/O-teller timeout.

en: Serial Number
nl: Registratienummer

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Serialized Signature Serial Number
nl: Geautomatiseerde Handtekening Serienummer

en: Server Authentication
nl: Server Authentificatie

en: Server Down
nl: Server buiten bedrijf

en: Server already listening.
nl: Server luistert al.

en: Server disabled.
nl: Server uitgeschakeld.

en: Server has open handles.
nl: Server heeft open handles.

en: Server not disabled.
nl: Server niet uitgeschakeld.

en: Service already registered.
nl: Service reeds geregistreerd.

en: Service already running.
nl: Service draait al.

en: Service cannot accept control message.
nl: Service kan aanstuurbericht niet accepteren.

en: Service controller connect failed.
nl: Service-controllerverbinding mislukt.

en: Service database locked.
nl: Service database vergrendeld.

en: Service dependency deleted.
nl: Service-afhankelijkheid verwijderd.

en: Service dependency failed.
nl: Service-afhankelijkheid mislukt.

en: Service does not exist.
nl: Service bestaat niet.

en: Service exists.
nl: Service bestaat reeds.

en: Service is disabled.
nl: Service is uitgeschakeld.

en: Service login failed.
nl: Service-login mislukt.

en: Service marked for delete.
nl: Service gemarkeerd voor verwijdering.

en: Service not active.
nl: Service niet actief.

en: Service not found.
nl: Service niet gevonden.

en: Service not implemented by exe.
nl: Service niet geïmplementeerd door exe.

en: Service not started since last boot.
nl: Service niet gestart sinds laatste keer opstarten.

en: Service request timeout.
nl: Service aanvraag timeout.

en: Service-specific error.
nl: Service-specifieke fout.

en: Service: [1]
nl: Dienst: [1]

en: Service: [2]
nl: Dienst: [2]

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Session Name
nl: Sessie Naam

en: Session canceled.
nl: Sessie geannuleerd.

en: Session credential conflict.
nl: Sessie kwalificatie conflict.

en: Session#
nl: Sessie Nr.

en: Set &Affinity...
nl: &Affiniteit instellen...

en: Set &Defaults
nl: &Standaardinstellingen

en: Set &Priority
nl: &Prioriteit zetten

en: Set As Back&ground
nl: Als achtergrond instellen

en: Set as &Desktop Item
nl: Als desktopelement instellen

en: Set as &Desktop Item...
nl: Als bureaubladitem instellen...

en: Set as Back&ground
nl: Als achtergrond instellen

en: Set-power-state failed.
nl: Set-power-state mislukt.

en: Set-power-state vetoed.
nl: Set-power-state gevetood.

en: Setmark detected.
nl: Setmark gevonden.

en: Sets process to the ABOVE NORMAL priority class
nl: Zet het proces in de HOGER DAN NORMAAL-prioriteitsklasse

en: Sets process to the BELOW NORMAL priority class
nl: Zet het proces in de LAGER DAN NORMAAL-prioriteitsklasse

en: Sets process to the HIGH priority class
nl: Zet het proces in de HOGE-prioriteitsklasse

en: Sets process to the LOW priority class
nl: Zet het proces in de LAGE-prioriteitsklasse

en: Sets process to the NORMAL priority class
nl: Zet het proces in de NORMAAL-prioriteitsklasse

en: Sets process to the REALTIME priority class
nl: Zet het proces in de REALTIME-prioriteitsklasse

en: Settings for %s
nl: Instellingen voor %s

en: Setup - Current settings
nl: Configuratie - huidige instellingen

en: Setup - Default settings
nl: Configuratie - standaard instelllingen

en: Setup Page
nl: Pagina-instellingen

en: Share Deny None
nl: Delen Weiger Niets

en: Share Deny Read
nl: Delen Weiger Lezen

en: Share Deny Write
nl: Delen Weiger Schrijven

en: Share Exclusive
nl: Exclusief Delen

en: Shared IRQ busy.
nl: Gedeelde IRQ bezig.

en: Sharing buffer exceeded.
nl: Delingsbuffer overschreden.

en: Sharing paused.
nl: Delen gepauzeerd.

en: Sharing violation.
nl: Delingsfout.

en: Shortcut: [1]
nl: Snelkoppeling: [1]

en: Show
nl: Weergeven

en: Show &Details
nl: Toon &Details

en: Show &Tabs
nl: Toon &Tabs

en: Show Advan&ced
nl: Uitgebreide Opties

en: Show All
nl: Alles Weergeven

en: Show Assigned First
nl: Toegewezen eerst tonen

en: Show Hidden/&System Files
nl: Toon verborgen/&systeembestanden

en: Show or hide the status bar
nl: Toon of verberg de statusbalk

en: Show or hide the toolbar
nl: Toon of verberg de taakbalk

en: Shows 16-bit tasks under the associated ntvdm.exe
nl: Toon 16-bit taken onder de bijbehorende ntvdm.exe

en: Shows or hides the status bar
nl: De statusbalk weergeven of verbergen

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Shutdown in progress.
nl: Bezig af te sluiten.

en: Shutdown() was called.
nl: Shutdown() is aangeroepen.

en: Si&ze
nl: &Formaat

en: Si&ze:
nl: Grootte:

en: Signal pending.
nl: Signaal in behandeling.

en: Signal refused.
nl: Signaal geweigerd.

en: Signature
nl: Handtekening

en: Signature CA
nl: Handtekening CA

en: Signature Type
nl: Type Handtekening

en: Signing Time
nl: Tijd van Ondertekening

en: Silver
nl: Zilver

en: Simplified Chinese
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Single-instance application.
nl: Single-instance applicatie.

en: Sink has not been finalized.
nl: De sink is niet voltooid.

en: Sink was already stopped.
nl: De sink was al gestopt.

en: Sink was not provided with required headers.
nl: Sink was niet met de benodigde kopteksten geleverd.

en: Size
nl: Grootte

en: Size Limit Exceeded
nl: Maximum omvang overschreden

en: Size available
nl: Beschikbare ruimte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Skip This Dialog
nl: Sla dit venster over

en: Slide Shows
nl: Diashows

en: Small
nl: Klein

en: Smart Card Logon
nl: Smart Card Aanmelden

en: Software signed by these publishers will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
nl: Software ondertekend door deze uitgevers zal niet meer vertrouwd worden.
    Moeten deze certificaten verwijderd worden?

en: Software signed by this publisher will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
nl: Software ondertekend door deze uitgever zal niet meer vertrouwd worden.
    Moet dit certificaat wilt verwijderd worden?

[ctx: Solid]
en: &o
nl: &f

en: Some security IDs not mapped.
nl: Sommige beveiligings-ID's niet ingedeeld.

en: Sort &by Type
nl: Sorteer op &type

en: Sort Control Missing
nl: Besturingselement voor sorteren ontbreekt

en: Sort by &Date
nl: Sorteer op &datum

en: Sort by Si&ze
nl: Sorteer op &grootte

en: Sound Selection
nl: Geluidskeuze

en: Source file not found{{(cabinet)}}: [2]. Verify that the file exists and that you can access it.
nl: Bronbestand niet gevonden{{(cabinet)}}: [2]. Controleer of het bestand bestaat en of er toegang tot het bestand is.

en: Source is missing.
nl: Bron ontbreekt.

en: Source:
nl: Bron:

en: Sp&lit
nl: Sp&litsen

en: Speaker configuration
nl: Luidsprekeropstelling

en: Speakers:
nl: Luidsprekeropstelling:

en: Specific &Printer
nl: Specifieke &Printer

en: Specified DLL function not found
nl: Kan opgegeven DLL-functie niet vinden

en: Specified control was not found in message
nl: Opgegeven besturingselement niet gevonden in bericht

en: Specify a device or driver name that is less than 69 characters.
nl: Geef een apparaat of stuurprogramma op met minder dan 69 tekens.

en: Specify a device or driver name that is less than 79 characters.
nl: Geef een apparaat of stuurprogramma op met minder dan 79 tekens.

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
nl: Geef de URL die geopend moet worden in Internet Explorer

en: Specify the file you want to import.
nl: Specificeer het bestand dat geïmporteerd moet worden.

en: Specify the following to connect to ODBC data:
nl: Voer het volgende in om verbinding te maken met ODBC-gegevens:

en: Specify the name of the file in which the content will be saved.
nl: Geef de naam van het bestand waarin de inhoud zal worden opgeslagen.

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /machine arch  Force using a specific architecture (x86,arm,amd64,arm64).
    /wait          Wait for the program to finish, then exit with its exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows Explorer.
    /exec          Exec the specified file (for internal Wine usage).
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
nl: Start een programma, of open een document met het programma dat normaal voor deze extensie gebruikt wordt.
    Gebruik:
    start [opties] programma-naam [...]
    start [opties] document-naam
    
    Opties:
    "titel"        Bepaalt de titel van de onderliggende vensters.
    /d map         Start het programma vanaf de gegeven map.
    /b             Maak geen nieuwe console voor het programma.
    /i             Start het programma met verse omgevingsvariabelen.
    /min           Start het programma geminimaliseerd op.
    /max           Start het programma gemaximaliseerd op.
    /low           Start het programma met lage prioriteit op.
    /normal        Start het programma met normale prioriteit op.
    /high          Start het programma met hoge prioriteit op.
    /realtime      Start het programma met "realtime" prioriteit op.
    /abovenormal   Start het programma met "abovenormal" prioriteit op.
    /belownormal   Start het programma met "belownormal" prioriteit op.
    /node n        Start het programma op de gegeven NUMA node.
    /affinity mask Start het program met het gegeven affiniteitsmasker.
    /machine arch  Forceer de gegeven architectuur (x86,arm,amd64,arm64).
    /wait          Wacht tot het programma is beëindigd en sluit af met
                   zijn exit code.
    /unix          Gebruik een Unix bestandsnaam en start het bestand zoals
                   Windows Verkenner.
    /exec          Voer het opgegeven bestand uit (intern gebruikt in Wine).
    /ProgIDOpen    Open een document met het gegeven progID.
    /?             Toon deze hulp en eindig.

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /wait          Wait for the started program to finish, then exit with its
    exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows
    Explorer.
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
nl: Start een programma, of open een document in het programma dat normaal voor
    deze extensie gebruikt wordt.
    Gebruik:
    start [opties] programma-naam [...]
    start [opties] document-naam
    
    Opties:
    "titel"        Specificeer de titel van het "child" venster.
    /d map         Start het programma in de gespecificeerde map.
    /b             Creeer geen nieuwe console voor het programma.
    /i             Start het programma met verse omgevingsvariabelen.
    /min           Start het programma geminimaliseerd op.
    /max           Start het programma gemaximaliseerd op.
    /low           Start het programma met lage prioriteit op.
    /normal        Start het programma met normale prioriteit op.
    /high          Start het programma met hoge prioriteit op.
    /realtime      Start het programma met "realtime" prioriteit op.
    /abovenormal   Start het programma in "abovenormal" prioriteit op.
    /belownormal   Start het programma in "belownormal" prioriteit op.
    /node n        Start het programma op de gespecificeerde NUMA node.
    /affinity mask Start het program met het gespecificeerde affiniteitsmasker.
    /wait          Wacht tot het gestarte programma beeindigd is, dan afsluiten
                   met de exit code.
    /unix          Gebruik een Unix bestandsnaam en start het bestand zoals
                   Windows Verkenner.
    /ProgIDOpen    Open een document met het specificeerde progID.
    /?             Toon deze hulp en eindig.

en: Start downloading %s
nl: Start downloaden van %s

en: StartUp
nl: Opstarten

en: Starting Wordpad failed
nl: Starten van Wordpad mislukt

en: Starting services
nl: Services opstarten

en: State
nl: Status

en: State or Province
nl: Staat of Provincie

en: State transition is pending.
nl: Statusverandering is bezig.

en: Statement
nl: Statement (VS)

en: Status &Bar
nl: &Statusbalk

en: Stereo
nl: 2.0 Stereo

en: Stop Bits
nl: Stopbits

en: Stopping dependent service: %1
nl: Stoppen van afhankelijke service: %1

en: Stopping services
nl: Services stoppen

en: Stream descriptor is missing.
nl: Streambeschrijving ontbreekt.

en: Stream descriptor is not selected.
nl: Streambeschrijving is niet geselecteerd.

en: Stream sink already exists.
nl: Streamsink bestaat al.

en: Stream sink was removed.
nl: Streamsink is verwijderd.

en: Stream sinks are out of sync.
nl: Streamsinks lopen niet synchroon.

en: Street Address
nl: Straat/Adres

en: Stri&keout
nl: &Doorhalen

en: String too long.
nl: String te lang.

en: Strong Authentication Required
nl: Sterke authenticatie vereist

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject Alternative Name
nl: Onderwerp's Alternatieve Naam

en: Subject Key Identifier
nl: Onderwerp's Sleutel Identificatie nummer

en: Subject Type=
nl: Onderwerp type=

en: Subkey must be volatile.
nl: Subsleutel moet vluchtig zijn.

en: Subscript out of range
nl: Index buiten bereik

en: Success
nl: Succes

en: Success.
nl: Succes.

en: Summary
nl: &Inhoudsopgave

en: Super A
nl: Super A4

en: Super B
nl: Super A3

en: Superseded
nl: Verouderd

en: Support Information
nl: Ondersteuning

en: Support Information:
nl: Ondersteuning:

en: Support Telephone:
nl: Telefoonnummer:

en: Supported only when connected.
nl: Alleen ondersteund in verbonden toestand.

en: Surname
nl: Achternaam

en: Swap error.
nl: Swap-fout.

en: Switches the focus to the process of the selected task
nl: Verandert de focus naar het proces van de geselecteerde taak

en: Symbol
nl: Symbool

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Syntax error
nl: Formuleringsfout

en: Syntax error
nl: Formuleringsfout

en: Syntax error in regular expression
nl: Formuleringsfout in reguliere expressie

en: Syntax: fsutil hardlink create <new> <existing>
nl: Gebruik: fsutil hardlink create <nieuw> <bestaand>

en: System Cache
nl: Systeemcache

en: System Configuration
nl: Systeemconfiguratie

en: System Idle Process
nl: Niet actief proces

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: System Settings
nl: Systeeminstellingen

en: System drive
nl: Systeemschijf

en: System running last-known-good config.
nl: Systeem draait laatst bekende goede configuratie.

en: System trace not specified or disallowed.
nl: Systeemtrace niet gespecificeerd of niet toegestaan.

en: T&op:
nl: B&oven:

en: TCP Statistics for IPv4
nl: TCP Statistieken voor IPv4

en: TIME sets or shows the current system time.
nl: TIME wijzigt of toont de systeemtijd.

en: TITLE <string> sets the window title for the cmd window.
nl: TITLE <tekenreeks> wijzigt cd naam van het cmd-venster.

en: TYPE <filename> copies <filename> to the console device (or elsewhere if
    redirected). No check is made that the file is readable text.
nl: TYPE <bestandsnaam> kopieert <bestandsnaam> naar het uitvoerapparaat. Er
    wordt niet gecontroleerd of het bestand leesbare tekst bevat.

en: Tab stops
nl: Tab-einden

en: Tabloid
nl: Tabloid (VS)

en: Tabloid Extra
nl: Tabloid Extra (VS)

en: Target folder
nl: Doel Map

en: Target to GOTO not found
nl: Doel opgegeven bij GOTO niet gevonden

en: Task
nl: Taak

en: Task Manager
nl: Taakbeheer

en: Task Manager Warning
nl: Taakbeheer Waarschuwing

en: Task Manager is minimized when a SwitchTo operation is performed
nl: Taakbeheer minimaliseert als een 'Wissel naar' bewerking uitgevoerd wordt

en: Task Manager remains in front of all other windows unless minimized
nl: Taakbeheer blijft altijd met alle vensters op de voorgrond, totdat hij geminimaliseerd wordt

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Tells the selected tasks to close
nl: Vraagt de geselecteerde taken om te beëindigen

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Temporary directory not writable.
nl: Tijdelijke map niet beschrijfbaar.

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
nl: Tijdelijke internetbestanden
    Opgeslagen webpagina's, afbeeldingen en certificaten.

en: Terminate Process
nl: Beëindig Proces

en: Test and configure game controllers.
nl: Spelbesturing testen en aanpassen.

en: Text
nl: Tekst

en: Text document
nl: Tekstdocument

en: Text documents (*.txt)
nl: Tekstdocumenten (*.txt)

en: Text files (*.txt)
nl: Tekstbestanden (*.txt)

en: Thai
nl: Thais

en: The %1 service failed to start.
nl: Opstarten van service %1 is mislukt.

en: The %1 service failed to stop.
nl: Stoppen van service %1 is mislukt.

en: The %1 service is starting.
nl: Service %1 is aan het starten.

en: The %1 service is stopping.
nl: Service %1 is aan het stoppen.

en: The %1 service was started successfully.
nl: Service %1 is succesvol gestart.

en: The %1 service was stopped successfully.
nl: Service %1 is succesvol gestopt.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
nl: Het invoerveld 'Aantal kopieën' kan niet leeg zijn.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
nl: De 'van' ingave kan niet groter zijn dan de 'tot' waarde.

en: The FOR command is used to execute a command for each of a set of files.
    
    Usage: FOR %variable IN (set) DO command
    
    The % sign must be doubled when using FOR in a batch file.
nl: De FOR opdracht wordt gebruikt om een opdracht uit te voeren voor ieder van
    een verzameling bestanden.
    
    Gebruik: FOR %variabele IN (verzameling) DO opdracht
    
    Het % teken moet verdubbeld worden als FOR in een batch bestand wordt
    gebruikt.

en: The GOTO command transfers execution to another statement within a batch
    file.
    
    The label which is the target of a GOTO may be up to 255 characters long
    but may not include spaces (this is different from other operating
    systems). If two or more identical labels exist in a batch file the first
    one will always be executed. Attempting to GOTO a nonexistent label
    terminates the batch file execution.
    
    GOTO has no effect when used interactively.
nl: De GOTO opdracht verplaatst uitvoering naar een andere opdracht binnen een
    batchbestand.
    
    Het doel van een GOTO opdracht wordt aangegeven met een label. Dat label
    mag uit maximaal 255 tekens bestaan maar er mogen geen spaties in voorkomen
    (dit verschilt bij andere besturingssystemen). Als er twee of meer
    identieke labels bestaan in een batchbestand dan wordt altijd naar de
    eerste gesprongen. Een poging om te springen naar een niet bestaand label
    beëindigt het uitvoeren van het batchbestand.
    
    GOTO heeft geen effect als het in een interactieve sessie wordt gebruikt.

en: The MCI device you are using does not support the specified command.
nl: Het gebruikte MCI-apparaat ondersteunt dit commando niet.

en: The MIDI header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
nl: De MIDI-header was niet voorbereid. Gebruik de functie 'Voorbereiden' om de header voor te bereiden en probeer het opnieuw.

en: The OID you entered already exists.
nl: De ingegeven OID bestaat reeds.

en: The Processor Affinity setting controls which CPUs the process will be allowed to execute on.
nl: De processoraffiniteit regelt op welke CPU's het proces uitgevoerd mag worden.

en: The URL is invalid.
nl: De URL is ongeldig.

en: The URL scheme could not be recognized or is not supported.
nl: Het URL-schema wordt niet herkent of ondersteund.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
nl: Even geduld...
    De Wine configuratie in %s wordt bijgewerkt.

en: The attempt to connect to the server failed.
nl: De poging om met de server te verbinden is mislukt.

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
nl: Het certificaat bevat een persoonlijke sleutel die mee kan worden geëxporteerd met het certificaat.

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
nl: Het certificaat is uitgegeven door een onbekende of onbetrouwbare uitgever.

en: The connection with the server has been terminated.
nl: De verbinding met de server is verbroken.

en: The current MIDI Mapper setup refers to a MIDI device that is not installed on the system.
nl: De huidige MIDI Mapper setup verwijst naar een MIDI-apparaat dat niet op het systeem aanwezig is.

en: The current MIDI setup is damaged. Copy the original MIDIMAP.CFG file to the Windows SYSTEM directory, and then try again.
nl: De huidige MIDI setup is beschadigd. Kopieer het originele MIDIMAP.CFG bestand naar de Windows SYSTEM map en probeer het dan opnieuw.

en: The date on the certificate is invalid.
nl: De datum op het certificaat is ongeldig.

en: The destination element is full.
nl: Het doelelement is vol.

en: The device door is open.
nl: De deur van het apparaat staat open.

en: The device driver is already in use. To share it, use the 'shareable' parameter with each 'open' command.
nl: Het stuurprogramma is al in gebruik. Om het te delen, moet de parameter 'deelbaar' bij elke opdracht 'openen' gebruikt worden.

en: The device driver is not ready.
nl: Het stuurprogramma is niet gereed.

en: The device driver returned an invalid return type. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
nl: Het stuurprogramma van het apparaat gaf een ongeldige waarde terug. Vraag de fabrikant om een ander stuurprogramma.

en: The device is not connected.
nl: Het apparaat is niet verbonden.

en: The device name is already being used as an alias by this application. Use a unique alias.
nl: Het apparaat met die naam is al als alias in gebruik door deze applicatie. Gebruik een unieke alias.

en: The device needs reinitialization.
nl: Het apparaat moet opnieuw worden geïnitialiseerd.

en: The device requires cleaning.
nl: Het apparaat heeft opschoning nodig.

en: The device you are trying to play to cannot recognize the current file format.
nl: Het afspeelapparaat herkent het huidige bestandsformaat niet.

en: The device you are trying to record from cannot recognize the current file format.
nl: Het opname apparaat herkent het huidige bestandsformaat niet.

en: The domain controller already exists.
nl: De domein-controller bestaat al.

en: The driver cannot recognize the specified command parameter.
nl: Het stuurprogramma herkent de opgegeven opdrachtparameter niet.

en: The driver cannot recognize the specified command.
nl: Het stuurprogramma herkent de opgegeven opdracht niet.

en: The driver was not enabled.
nl: Het stuurprogramma is niet geactiveerd.

en: The element address is invalid.
nl: Het elementadres is ongeldig.

en: The export failed.
nl: Het exporteren is mislukt.

en: The export was successful.
nl: Het exporteren is gelukt.

en: The file '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand '%1' bestaat al. Overschrijven?

en: The file '%1' on %2 is needed
nl: Het bestand '%1' op %2 is benodigd

en: The file cannot be accessed.
nl: Geen toegang mogelijk tot het bestand.

en: The file contains objects that do not match the given criteria. Please select another file.
nl: Het bestand bevat objecten die niet voldoen aan de opgegeven criteria. Selecteer een ander bestand.

en: The file format is not recognized. Please select another file.
nl: Het bestandsformaat wordt niet herkend. Selecteer een ander bestand.

en: The filename cannot be resolved.
nl: De bestandsnaam kan niet worden vastgesteld.

en: The filename is invalid. Make sure the filename is not longer than 8 characters, followed by a period and an extension.
nl: De bestandsnaam is ongeldig. Zorg ervoor dat de bestandsnaam niet langer is dan 8 tekens, gevolgd door een punt en een extensie.

en: The following information can be used to get technical support for %s:
nl: De volgende informatie kan gebruikt worden om technische ondersteuning te krijgen voor %s:

en: The following services are running:
nl: De volgende services draaien:

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
nl: De volgende software kan automatisch verwijderd worden. Om een programma te verwijderen of de geïnstalleerde onderdelen te wijzigen, selecteer het in de lijst en druk op Wijzigen of Verwijderen.

en: The group element could not be added.
nl: Het groepselement kon niet worden toegevoegd.

en: The group element could not be removed.
nl: Het groepselement kon niet worden verwijderd.

en: The group file `%s' cannot be opened.
    Should it be tried further on?
nl: Het groepsbestand `%s' kan niet worden geopend.
    Nogmaals proberen?

en: The import failed.
nl: Het importeren is mislukt.

en: The import was successful.
nl: Het importeren was succesvol.

en: The input line is too long.
nl: De invoerregel is te lang.

en: The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is [1]. {{The arguments are: [2], [3], [4]}}
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden tijdens de installatie van dit pakket. Dit kan duiden op een probleem met het pakket. De foutcode is [1]. {{Parameters: [2], [3], [4]}}

en: The interface could not be exported.
nl: De interface kon niet worden geëxporteerd.

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
nl: Bestand '%1' kan niet naar de Prullenbak worden verplaatst. Moet het bestand permanent verwijderd worden?

en: The journal entry was deleted.
nl: Het journaalitem is verwijderd.

en: The journal is being deleted.
nl: Het journaal wordt verwijderd.

en: The journal is not active.
nl: Het journaal is niet actief.

en: The keys and values contained in %1 were successfully added to the registry.
nl: De sleutel en de waardes van %1 zijn succesvol aan het register toegevoegd.

en: The magazine is not present.
nl: Het magazijn is niet aanwezeg.

en: The name on the certificate does not match the site.
nl: De naam op het certificaat komt niet overeen met de site.

en: The operation was canceled, usually because the handle on which the request was operating was closed before the operation completed.
nl: De bewerking is geannuleerd, meestal omdat de ingang waarop de aanvraag actief was, werd gesloten voordat de bewerking was voltooid.

en: The oplock wasn't granted.
nl: De oplock is niet toegekend.

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
nl: Het bestand bestaat al. Klik OK om het te overschrijven.

en: The output string was too large to fit in the return buffer. Increase the size of the buffer.
nl: De uitvoerreeks was te groot om in de antwoordbuffer te passen. Vergroot de omvang van de buffer.

en: The passwords do not match.
nl: De wachtwoorden zijn niet gelijk.

en: The port is transmitting data to the device. Wait until the data has been transmitted, and then try again.
nl: De poort is bezig informatie te versturen naar het apparaat. Wacht totdat alle data is verstuurd en probeer het dan opnieuw.

en: The printer door is open;
nl: De printer staat open;

en: The process must have affinity with at least one processor
nl: Het proces moet aan tenminste één processor worden gekoppeld

en: The process with PID %1!u! (child process of PID %2!u!) has been terminated.
nl: Het proces met PID %1!u! (onderdeel van PID %2!u!) is beëindigd.

en: The profile could not be added.
nl: Het profiel kon niet worden toegevoegd.

en: The profile element could not be added.
nl: Het profielelement kon niet worden toegevoegd.

en: The profile element could not be removed.
nl: Het profielelement kon niet worden verwijderd.

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
nl: Het programma %s is een serieus probleem tegengekomen en moet afgesloten worden. Excuses voor het ongemak.

en: The registry value '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
nl: De registerwaarde '%1' bestand bestaat al. Deze vervangen?

en: The remote server machine does not exist or is unavailable
nl: De externe servercomputer bestaat niet of is niet beschikbaar

en: The request has timed out.
nl: Er is een time-out voor deze opdracht opgetreden.

en: The requested item could not be located.
nl: Kan het gevraagde item niet vinden.

en: The requested operation is invalid.
nl: De gevraagde bewerking is ongeldig.

en: The selection contains a non-folder object
nl: De selectie bevat een item dat geen map is

en: The server name could not be resolved.
nl: De servernaam kan niet worden vastgesteld.

en: The site does not exist.
nl: De plek bestaat niet.

en: The size of the screen buffer must be greater than or equal to the size of the window.
nl: De grootte van de schermbuffer moet groter dan of gelijk zijn aan het venster.

en: The source element is empty.
nl: Het bronelement is leeg.

en: The specified MIDI device is not installed on the system. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI device.
nl: Het opgegeven MIDI-apparaat is niet op het systeem geïnstalleerd. Gebruik het onderdeel Hardware in het Configuratiescherm om het te installeren.

en: The specified MIDI port is already in use. Wait until it is free, and then try again.
nl: De opgegeven MIDI poort is al in gebruik. Wacht totdat deze vrij is en probeer dan opnieuw.

en: The specified alias is already being used in this application. Use a unique alias.
nl: De opgegeven alias is al in gebruik door dit programma. Gebruik een unieke alias.

en: The specified command requires a character-string parameter. Please provide one.
nl: Voor de opgegeven opdracht moet een parameter worden ingevoerd die uit een tekenreeks bestaat. Voer een tekenreeks in.

en: The specified command requires a parameter. Please supply one.
nl: De gegeven opdracht heeft een parameter nodig. Vul deze in.

en: The specified command requires an alias, file, driver, or device name. Please supply one.
nl: De opgegeven opdracht vereist een alias, bestand, stuurprogramma of apparaatnaam. Voer er één in.

en: The specified command requires an integer parameter. Please provide one.
nl: De opgegeven opdracht vereist een geheel getal als parameter. Voer er één in.

en: The specified command was carried out.
nl: De gespecificeerde opdracht is uitgevoerd.

en: The specified device handle is invalid.
nl: De gespecificeerde apparaatverwijzing is ongeldig.

en: The specified device is already in use. Wait until it is free, and then try again.
nl: Het gewenste apparaat is in gebruik. Wacht totdat het vrijkomt en probeer het dan opnieuw.

en: The specified device is not installed on the system. Use the Drivers option in Control Panel to install the device.
nl: Dit apparaat is niet geïnstalleerd op het systeem. Ga naar het onderdeel Hardware van het Configuratiescherm om het apparaat te installeren.

en: The specified device is not open or is not recognized by MCI.
nl: Het opgegeven apparaat is niet geopend of wordt niet door MCI herkend.

en: The specified device is now being closed. Wait a few seconds, and then try again.
nl: Het opgegeven apparaat wordt nu gesloten. Wacht enkele seconden en probeer het dan opnieuw.

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
nl: Dit bestand bestaat al. Het bestand vervangen?

en: The specified file cannot be played on the specified MCI device. The file may be corrupt, or not in the correct format.
nl: Het gegeven bestand kan niet op het MCI-apparaat worden afgespeeld. Het bestand is misschien corrupt of niet in het juiste formaat.

en: The specified format is not supported or cannot be translated. Use the Capabilities function to determine the supported formats.
nl: Het aangegeven formaat wordt niet ondersteund of geconverteerd. Gebruik de 'Mogelijkheden' functie om de ondersteunde formaten te vinden.

en: The specified installation package could not be opened. Please check the file path and try again.
nl: Het opgegeven installatiepakket kon niet worden geopend. Controleer het bestandspad en probeer opnieuw.

en: The specified integer is invalid for this command.
nl: De opgegeven integer is niet geldig voor deze opdracht.

en: The specified parameter is invalid for this command.
nl: De opgegeven parameter is ongeldig voor deze opdracht.

en: The specified parameter is out of range for the specified command.
nl: De gegeven parameter is buiten het bereik van het opgegeven opdracht.

en: The specified parameters cannot be used together.
nl: De gegeven parameters kunnen niet samen gebruikt worden.

en: The specified value for the time format is invalid. Refer to the MCI documentation for valid formats.
nl: De gegeven waarde voor het tijdsformaat is ongeldig. Zoek in de MCI handleidingen naar geldige formaten.

en: The syntax of this command is:
    
    NET START [service]
    
    Displays the list of running services if 'service' is omitted. Otherwise 'service' is the name of the service to start.
nl: Gebruik deze opdracht als volgt:
    
    NET START [service]
    
    Toont de lijst van draaiende services als 'service' wordt weggelaten. Anders is 'service' de naam van de te starten service.

en: The syntax of this command is:
    
    NET STOP service
    
    Where 'service' is the name of the service to stop.
nl: Gebruik deze opdracht als volgt:
    
    NET STOP service
    
    Waar 'service' de naam is van de te stoppen service.

en: The syntax of this command is:
    
    NET command [arguments]
        -or-
    NET command /HELP
    
    Where 'command' is one of HELP, START, STOP or USE.
nl: Gebruik deze opdracht als volgt:
    
    NET opdracht [argumenten]
        -of-
    NET opdracht /HELP
    
    Beschikbare 'opdrachten' zijn HELP, START, STOP en USE.

en: The system doesn't have a current MIDI port specified.
nl: Het systeem heeft momenteel geen aangewezen MIDI poort.

en: The system has no installed MIDI devices. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI driver.
nl: Op het systeem zijn geen MIDI apparaten geïnstalleerd. Gebruik het onderdeel Hardware in het Configuratiescherm om een MIDI-apparaat te installeren.

en: The time formats of the "song pointer" and SMPTE are mutually exclusive. You can't use them together.
nl: Van de tijdsformaten "song pointer" en SMPTE kan er maar één in gebruik zijn. Ze kunnen niet beide tegelijkertijd gebruikt worden.

en: The timer was orphaned.
nl: De timer is achtergelaten.

en: The user profile is invalid.
nl: Het gebruikersprofiel is ongeldig.

en: The username could not be found.
nl: De gebruikersnaam kon niet worden gevonden.

en: The value '%1\%2' already exists in the destination key. Do you want to overwrite it?
nl: De waarde '%1\%2' komt al voor in de doelsleutel. Deze overschrijven?

en: The value is too big (%1!u!).
nl: De waarde is te groot (%1!u!).

en: The wave header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
nl: De waveheader is niet voorbereid. Gebruik de functie 'Voorbereiden' om de header voor te bereiden en probeer het opnieuw.

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
nl: Thema-bestanden (*.msstyles; *.theme)

en: There are %d documents in the queue
nl: Er staan %d documenten in de wachtrij

en: There are no entries in the list.
nl: De opgegeven lijst is leeg.

en: There is a problem with the certificate for this site.
nl: Er is een probleem met het certificaat voor deze site.

en: There is a problem with the device driver. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
nl: Er is een probleem met het stuurprogramma van het apparaat. Vraag de fabrikant om een ander stuurprogramma.

en: There is a problem with the device driver. The driver has closed. Cannot access error.
nl: Er is een probleem met het stuurprogramma. Het stuurprogramma is afgesloten. Kan geen toegang krijgen tot de fout.

en: There is a problem with your media device. Make sure it is working correctly or contact the device manufacturer.
nl: Er is een probleem met het media-apparaat. Controleer of het correct werkt of neem contact op met de leverancier.

en: There is an undetectable problem in loading the specified device driver.
nl: Er is een onherkenbaar probleem opgetreden tijdens het laden van het opgegeven apparaatstuurprogramma.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
nl: Er is tenminste één ongespecificeerd veiligheidsprobleem met dit certificaat.

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
nl: Er is geen Windows-programma geconfigureerd om dit soort bestanden te openen.

en: There is no display window.
nl: Er is geen weergave venster.

en: There is no driver installed on your system!
nl: Er is geen stuurprogramma geïnstalleerd op het systeem!

en: These are the initialization properties for this type of data. To edit a value, select a property, then choose Edit Value below.
nl: Dit zijn de initialisatie-eigenschappen voor dit type gegevens. Om een waarde te wijzigen, selecteer een eigenschap en kies "Bewerken".

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
nl: Deze instellingen wijzigen alleen registerwaarden.
    Ze hebben geen effect op de snelheid van Wine.

en: This array is fixed or temporarily locked
nl: Deze matrix ligt vast of is tijdelijk vergrendeld

en: This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> for tips about running this application.
nl: Dit kan veroorzaakt worden door een probleem in het programma of een fout in Wine. Zoek in de <a href="https://appdb.winehq.org">Programma Database</a> naar tips voor dit programma.

en: This certificate could not be validated to a trusted root certificate.
nl: Dit certificaat heeft geen vertrouwd basiscertificaat.

en: This certificate has an invalid signature.
nl: Dit certificaat heeft een ongeldige handtekening.

en: This certificate has an invalid signature. The certificate may have been altered or corrupted.
nl: Dit certificaat heeft een ongeldige handtekening. Het certificaat kan gewijzigd of gemanipuleerd zijn.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
nl: Dit certificaat is verlopen of is nog niet geldig.

en: This certificate is OK.
nl: Dit certificaat is OK.

en: This certificate is intended for the following purposes:
nl: Dit certificaat is bedoeld voor de volgende doeleinden:

en: This certificate was revoked by its issuer.
nl: Dit certificaat was teruggeroepen door de uitgever.

en: This certificate's issuer could not be found.
nl: De uitgever van dit certificaat kon niet gevonden worden.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
nl: De geldigheidsperiode van dit certificaat is groter dan die van zijn uitgever.

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
nl: Deze map bevat reeds een bestand genaamd '%1'.
    
    Moet deze vervangen worden?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
nl: Deze map bevat reeds een map genaamd '%1'.
    
    Als de bestanden in de doelmap dezelfde naam hebben als de bestanden in de
    geselecteerde map zullen ze worden overschreven. De map alsnog kopiëren
    of verplaatsen?

en: This function is not supported. Use the Capabilities function to determine which functions and messages the driver supports.
nl: Deze functie wordt niet ondersteund. Gebruik de functie 'Mogelijkheden' om uit te zoeken welke toepassingen en boodschappen het stuurprogramma ondersteund.

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
nl: Dit is een tekstvoorbeeld in Tahoma met puntgrootte 10

en: This is a test
nl: Dit is een test

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
nl: De printer ondersteunt deze hoeveelheid kopieën niet.
    Voer een waarde tussen 1 en %d in.

en: This network connection does not exist.
nl: Deze netwerkverbinding bestaat niet.

en: This port has no options to configure
nl: Deze poort heeft geen opties om in te stellen

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is gratis software; u kunt het verspreiden en/of aanpassen binnen de voorwaarden van de GNU Lesser General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; versie 2.1 van de licentie, of (naar keuze) een latere versie.

en: This root certificate is not trusted. To trust it, add it to your system's trusted root certificate store.
nl: Dit basiscertificaat wordt niet vertrouwd. Om het te vertrouwen, voeg het toe aan het vertrouwde basiscertificaatarchief van het systeem.

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
nl: Deze waarde ligt niet binnen het paginabereik
    Voer een waarde tussen %1!d! en %2!d! in.

en: This wizard helps you export certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a certificate store to a file.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
nl: Deze wizard helpt certificaten, lijsten van herroepen certificaten en lijsten van vertrouwde certificaten van een certificaatkluis naar een bestand te exporteren.
    
    Een certificaat kan gebruikt worden om de computer of het apparaat waarmee gecommuniceerd wordt te identificeren. Het kan ook gebruikt worden voor authenticatie en om berichten te ondertekenen. Een certificaatkluis bevat een verzameling van certificaten, lijsten van herroepen certificaten en lijsten van vertrouwde certificaten.
    
    Klik Volgende om verder te gaan.

en: This wizard helps you import certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a file to a certificate store.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
nl: Deze wizard helpt bij certificaten, lijsten van herroepen certificaten en lijsten van vertrouwde certificaten uit een bestand in een certificaatkluis te importeren.
    
    Een certificaat kan gebruikt worden om de computer of het apparaat waarmee gecommuniceerd wordt te identificeren. Het kan ook gebruikt worden voor authenticatie en om berichten te ondertekenen. Een certificaatkluis bevat een verzameling van certificaten, lijsten van herroepen certificaten en lijsten van vertrouwde certificaten.
    
    Klik Volgende om verder te gaan.

en: Thread not canceled.
nl: Thread niet geannuleerd.

en: Ticket Flags
nl: Ticketlabels

en: Tile &Horizontally
nl: &Boven elkaar

en: Tile &Vertically
nl: &Naast elkaar

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
nl: &Naast elkaar	Ctrl+F4

en: Tiles the windows horizontally on the desktop
nl: Vensters naast elkaar schikken

en: Tiles the windows vertically on the desktop
nl: Vensters onder elkaar schikken

en: Time Limit Exceeded
nl: Tijdslimiet overschreden

en: Time Stamping
nl: Tijd Stempel Toekennen

en: Time skew between client and server.
nl: Tijd verschoven tussen client en server.

en: Timeout (seconds)
nl: Timeout (seconden)

en: Timeout.
nl: Time-out.

en: Timestamp is not set for the sample.
nl: Tijdstempel is niet ingesteld voor het fragment.

en: Title
nl: Titel

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
nl: Om een programma te installeren vanaf een diskette, CD-ROM, of de harde schijf, klik op Installeren.

en: Today:
nl: Vandaag:

en: Toggle between expert and novice display mode
nl: Schakel tussen expert- en beginnermodus

en: Toggle the display of component categories that are not meant to be visible
nl: Toon/verberg componentcategorieën die niet zichtbaar zouden moeten zijn

en: Token already in use.
nl: Teken al in gebruik.

en: Toner low;
nl: De toner is bijna op;

en: Too many LUIDs requested.
nl: Te veel LUID's aangevraagd.

en: Too many SIDs.
nl: Te veel SID's.

en: Too many TCBs.
nl: Te veel TCBs.

en: Too many commands.
nl: Te veel commando's.

en: Too many context IDs.
nl: Te veel context ID's.

en: Too many files
nl: Te veel bestanden

en: Too many links.
nl: Te veel links.

en: Too many modules.
nl: Te veel modules.

en: Too many network names.
nl: Te veel netwerknamen.

en: Too many network sessions.
nl: Te veel netwerksessies.

en: Too many open files.
nl: Te veel open bestanden.

en: Too many posts to semaphore.
nl: Te veel posts naar semafoor.

en: Too many secrets.
nl: Te veel geheimen.

en: Too many semaphore requests.
nl: Te veel semafoor aanvragen.

en: Too many semaphores.
nl: Te veel semaforen.

en: Too many waiters for DosMuxSemWait.
nl: Te veel wachtenden voor DosMuxSemWait.

en: Toolbars
nl: Gereedschapsbalken

en: Tooltip Background
nl: Knopinfo Achtergrond

en: Tooltip Text
nl: Knopinfo Tekst

en: Top
nl: Boven

en: Topology loader does not support sink activates.
nl: Topologie lader ondersteund geen sinkactiviteiten.

en: Topology request is not supported.
nl: Topologieverzoek wordt niet ondersteund.

en: Total
nl: Totaal

en: Totals
nl: Totaal

en: Trace Tags
nl: Markeringen

en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

en: Transaction Id
nl: Transactie Nummer

en: Transferring
nl: Verplaatsen

en: Transferring... Please Wait
nl: Verplaatsen... Even geduld

en: Trash
nl: Prullenbak

en: True
nl: Waar

en: Trust logon failure.
nl: Vertrouwde login-fout.

en: Trusted Publishers
nl: Vertrouwde uitgevers

en: Trusted Root Certification Authorities
nl: Vertrouwde Basis Certificatie Autoriteiten

en: Trusted domain failure.
nl: Fout met vertrouwd domein.

en: Trusted relationship failure.
nl: Fout met vertrouwde verhouding.

en: Turkic
nl: Turks

en: Turkish
nl: Turks

en: Two pages
nl: Twee pagina's

en: Type "REG %1 /?" for help.
nl: Type "REG %1 /?" voor hulp.

en: Type "REG /?" for help.
nl: Type "REG /?" voor hulp.

en: Type "regedit /?" for help.
nl: Type "regedit /?" voor hulp.

en: Type Libraries
nl: Type bibliotheken

en: Type mismatch
nl: Type komt niet overeen

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
nl: Geef de naam van een programma, map, document, of Internet-adres op. Wine zal het vervolgens openen.

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
nl: Voer het pad in waar het bestand zich bevind, en klik dan op OK.

en: TypeLib files (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)
nl: TypeLib bestanden (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)

en: UDP Statistics for IPv4
nl: UDP Statistieken voor IPv4

en: URI to be decoded is incorrect
nl: De te decoderen URI is niet correct

en: URI to be encoded contains invalid characters
nl: De te coderen URI bevat ongeldige tekens

en: US Std Fanfold
nl: Standaardkettingpapier (VS)

en: USER Objects
nl: USER-objecten

en: UUID already registered.
nl: UUID reeds geregistreerd.

en: UUID is local only.
nl: UUID is alleen lokaal.

en: UUID type already registered.
nl: UUID-type reeds geregistreerd.

en: Unable to Access or Set Process Affinity
nl: Procesaffiniteit kan niet worden gelezen of ingesteld

en: Unable to Change Priority
nl: Prioriteit kan niet worden veranderd

en: Unable to Debug Process
nl: Proces kan niet worden gedebugged

en: Unable to Terminate Process
nl: Proces kan niet worden gestopt

en: Unable to create a new registry key.
nl: Onmogelijk om een nieuwe registersleutel te maken.

en: Unable to create a new registry value.
nl: Onmogelijk om een nieuwe registerwaarde te maken.

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
nl: Niet mogelijk om nieuwe map te maken: toegang geweigerd.

en: Unable to create the output file.
nl: Het afdrukbestand kon niet geschreven worden.

en: Unable to delete the selected registry key.
nl: Onmogelijk om de geselecteerde registersleutel te verwijderen.

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
nl: Het venster 'Bladeren' kon niet worden weergegeven (interne fout)

en: Unable to display Run dialog box (internal error)
nl: Het venster 'Uitvoeren' kon niet worden weergegeven (interne fout)

en: Unable to edit registry keys of this type (%1!u!).
nl: Kan dit type registersleutel (%1!u!) niet bewerken.

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
nl: Het deïnstallatie-programma '%s' kan niet gestart worden. De deïnstallatie-informatie verwijderen uit het register?

en: Unable to import %1. The specified file is not a valid registry file.
nl: Onmogelijk om %1 te importeren. Dit bestand is geen registerbestand.

en: Unable to lock media.
nl: Niet in staat media te vergrendelen.

en: Unable to modify the selected registry value.
nl: Onmogelijk om de geselecteerde registerwaarde te wijzigen.

en: Unable to move the replacement file into place.
nl: Kan het vervangende bestand niet op zijn plaats zetten.

en: Unable to query the registry key '%1'.
nl: Kan de registersleutel '%1' niet opvragen.

en: Unable to query the registry value '%1'.
nl: Kan de registerwaarde '%1' niet opvragen.

en: Unable to remove the file to be replaced.
nl: Kan het te vervangen bestand niet verwijderen.

en: Unable to rename the key '%1'.
    The specified key name already exists.
nl: Onmogelijk om de sleutel '%1' te hernoemen.
    De opgeven sleutelnaam bestaat al.

en: Unable to rename the selected registry key.
nl: Onmogelijk om de geselecteerde registersleutel te hernoemen.

en: Unable to rename the selected registry value.
nl: Onmogelijk om de geselecteerde registerwaarde te hernoemen.

en: Unable to rename the value '%1'.
    The specified value name already exists.
nl: Onmogelijk om de waarde '%1' te hernoemen.
    De opgeven naam van de waarde bestaat al.

en: Unable to unload media.
nl: Niet in staat media te ontladen.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unavailable Critical Extension
nl: Kritieke extensie niet beschikbaar

en: Undefined Type
nl: Ongedefinieerd type

en: Undefined external error.
nl: Ongedefinieerde fout van buitenaf.

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
nl: Onverwachte checksum van het gedownloade bestand. Installatie van het corrupte bestand wordt afgebroken.

en: Unexpected error.
nl: Onverwachte fout.

en: Unexpected network error.
nl: Onverwachte netwerk fout.

en: Unexpected quantifier
nl: Onverwachte kwantor

en: Unicast packets
nl: Unicast pakketten

en: Unicode text document
nl: Unicode tekstdocument

en: Unicode text documents (*.txt)
nl: Unicode tekstdocumenten (*.txt)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Access Method
nl: Onbekende toegangsmethode

en: Unknown Key Usage
nl: Onbekend gebruik van sleutel

en: Unknown Source
nl: Onbekende bron

en: Unknown Type
nl: Onbekend type

en: Unknown authentication level.
nl: Onbekend verificatieniveau.

en: Unknown authentication package.
nl: Onbekend verificatiepakket.

en: Unknown authentication service.
nl: Onbekende verificatieservice.

en: Unknown authentication type.
nl: Onbekend verificatietype.

en: Unknown authorization service.
nl: Onbekende autorisatieservice.

en: Unknown bytestream length.
nl: Onbekende bytestream lengte.

en: Unknown component.
nl: Onbekende component.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown feature in %s
nl: Onbekende eigenschap in %s

en: Unknown feature.
nl: Onbekend feature.

en: Unknown floppy error.
nl: Onbekende floppy-fout.

en: Unknown interface.
nl: Onbekende interface.

en: Unknown manager type.
nl: Onbekend manager-type.

en: Unknown port.
nl: Onbekende poort.

en: Unknown print processor.
nl: Onbekende printprocessor.

en: Unknown printer driver.
nl: Onbekend printerstuurprogramma.

en: Unknown printer driver.
nl: Onbekend printerstuurprogramma.

en: Unknown product.
nl: Onbekend product.

en: Unknown property.
nl: Onbekende eigenschap.

en: Unknown protocols
nl: Onbekende protocollen

en: Unknown revision.
nl: Onbekende revisie.

en: Unknown runtime error
nl: Onbekende runtime-fout

en: Unpublishing Product Features
nl: Publicatie van productonderdelen intrekken

en: Unpublishing Qualified Components
nl: Publicatie van in aanmerking komende onderdelen intrekken

en: Unpublishing assembly information
nl: Publicatie van assemblygegevens ongedaan maken

en: Unpublishing product information
nl: Publicatie van productinformatie intrekken

en: Unreadable Entry
nl: Onleesbare ingave

en: Unrecognized media.
nl: Niet-herkende media.

en: Unrecognized volume.
nl: Niet herkend volume.

en: Unrecoverable error occurred.
nl: Onherstelbare fout opgetreden.

en: Unregister Class servers
nl: Registratie van Class-servers ongedaan maken

en: Unregistering COM+ Applications and Components
nl: Registratie van COM+ toepassingen en onderdelen ongedaan maken

en: Unregistering MIME info
nl: Registratie van MIME-info ongedaan maken

en: Unregistering extension servers
nl: Registratie van uitbreidingsservers ongedaan maken

en: Unregistering fonts
nl: Registratie van lettertypen ongedaan maken

en: Unregistering modules
nl: Registratie van modules ongedaan maken

en: Unregistering program identifiers
nl: Registratie van programma-id's ongedaan maken

en: Unregistering type libraries
nl: Registratie van typebibliotheken ongedaan maken

en: Unsigned CMC Request
nl: Ongetekend CMC Verzoek

en: Unstructured Address
nl: Ongestructureerd Adres

en: Unstructured Name
nl: Ongestructureerde Naam

en: Unsupported authorization level.
nl: Autorisatieniveau wordt niet ondersteund.

en: Unsupported bytestream type.
nl: Bytestream-type wordt niet ondersteund.

en: Unsupported caption.
nl: Bijschrift wordt niet ondersteund.

en: Unsupported media format.
nl: Mediaformaat wordt niet ondersteund.

en: Unsupported media source characteristics.
nl: Mediabron kenmerken worden niet ondersteund.

en: Unsupported name syntax.
nl: Niet ondersteunde formulering van de naam.

en: Unsupported patch package.
nl: Patchbestand wordt niet ondersteund.

en: Unsupported rate transition.
nl: Tempo verandering wordt niet ondersteund.

en: Unsupported rate.
nl: Tempo wordt niet ondersteund.

en: Unsupported scheme.
nl: Schema wordt niet ondersteund.

en: Unsupported service.
nl: Dienst wordt niet ondersteund.

en: Unsupported state transition.
nl: Statusverandering wordt niet ondersteund.

en: Unsupported thinning.
nl: Beeldreductie wordt niet ondersteund.

en: Unsupported time format.
nl: Tijdformaat wordt niet ondersteund.

en: Unsupported transfer syntax.
nl: Overdrachtsformulering wordt niet ondersteund.

en: Unsupported type.
nl: Type wordt niet ondersteund.

en: Unterminated string constant
nl: Onafgesloten tekenreeksconstante

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Untrusted Certificates
nl: Niet-vertrouwde certificaten

en: Unwilling To Perform
nl: Uitvoering geweigerd

en: Up One Level
nl: Bovenliggende map

en: Updates the display every four seconds
nl: Ververs de weergave elke vier seconden

en: Updates the display every two seconds
nl: Ververs de weergave elke twee seconden

en: Updates the display twice per second
nl: Ververs de weergave tweemaal per seconde

en: Updating component registration
nl: De registratie van onderdelen wordt bijgewerkt

en: Updating environment strings
nl: Omgevingstekenreeksen bijwerken

en: Usage:
      REG [operation] [parameters]
    
    Supported operations:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    For help on a specific operation, type:
      REG [operation] /?
nl: Gebruik:
      REG [opdracht] [parameters]
    
    Ondersteunde opdrachten:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    Voor hulp bij een opdracht, type:
      REG [opdracht] /?

en: Usage:
      regedit [options] [filename] [reg_key]
    
    Options:
      [no option]    Launch the graphical version of this program.
      /L:system.dat  The location of the system.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /R:user.dat    The location of the user.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /C             Import the contents of a registry file.
      /D             Delete a specified registry key.
      /E             Export the contents of a specified registry key to a file.
                     If no key is specified, the entire registry is exported.
      /S             Silent mode. No messages will be displayed.
      /V             Launch the GUI in advanced mode. Ignored.
      /?             Display this information and exit.
      [filename]     The location of the file containing registry information to
                     be imported. When used with [/E], this option specifies the
                     file location where registry information will be exported.
      [reg_key]      The registry key to be modified.
    
    Usage examples:
      regedit "import.reg"
      regedit /E "export.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Key\Path"
nl: Gebruik:
      regedit [opties] [bestand] [sleutel]
    
    Opties:
      [geen optie]   Start de grafische versie van dit programma.
      /L:system.dat  De plek van het system.dat bestand om te veranderen.
                     Compatibel met elke andere optie. Genegeerd.
      /R:user.dat    De plek van het user.dat bestand om te veranderen.
                     Compatibel met elke andere optie. Genegeerd.
      /C             Importeer de inhoud van een registerbestand.
      /D             Verwijder een registersleutel.
      /E             Exporteer een registersleutel naar een bestand.
                     Zonder sleutel wordt het hele register gexporteed.
      /S             Stille modus. Er worden geen berichten getoond.
      /V             Start de GUI in geavanceerde modus. Genegeerd.
      /?             Laat deze informatie zien en stop het programma.
      [bestand]      De plek van het bestand met register informatie welke
                     geïmporteerd zal worden. Samen met [/E] geeft dit de
                     plek aan waar het register informatie wordt geëxporteerd.
      [sleutel]      De te wijzigen registersleutel.
    
    Bijvoorbeeld:
      regedit "import.reg"
      regedit /E "export.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Sleutel\Pad"

en: Usage:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdline]] DllName
    
    Options:
      [/u]  Unregister a server.
      [/s]  Silent mode (no messages will be displayed).
      [/i]  Call DllInstall, passing an optional [cmdline].
    	When used with [/u] DllInstall is called in uninstall mode.
      [/n]  Do not call DllRegisterServer. This option must be used with [/i].
nl: Gebruik:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdlijn]] DllNaam
    
    Opties:
      [/u]  Een server deregistreren.
      [/s]  Stille modus (er worden geen berichten getoond).
      [/i]  Gebruik DllInstall met een optionele [cmdlijn].
    	Samen met [/u] wordt DllInstall gebruikt in verwijderingsmodus.
      [/n]  Gebruik DllRegisterServer niet.
    	Deze optie moet samen met [/i] gebruikt worden.

en: Usage:
      uninstaller [options]
    
    Options:
      --help	    Display this information.
      --list	    List all applications installed in this Wine prefix.
      --remove {GUID}   Uninstall the specified application.
    		    Use '--list' to determine the application GUID.
      [no option]       Launch the graphical version of this program.
nl: Gebruik:
      uninstaller [opties]
    
    Opties:
      --help	    Toon deze informatie.
      --list	    Toon alle geïnstalleerde programma's in deze Wine prefix.
      --remove {GUID}   Verwijder het programma.
    		    Gebruik '--list' om de GUID te bepalen.
      [geen optie]	    Start de grafische versie van dit programma.

en: Usage: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t filename | /x filename]
nl: Gebruik: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t bestandsnaam | /x bestandsnaam]

en: Usage: findstr /options string
nl: Gebruik: findstr /opties string

en: Usage: hostname
nl: Gebruik: hostname

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
nl: Gebruik: ipconfig [ /? | /all ]

en: Usage: klist <tickets | tgt | purge | get [service principal name]>
nl: Gebruik: klist <tickets | tgt | purge | get [service hoofdnaam]>

en: Usage: taskkill [/?] [/f] [/im ProcessName | /pid ProcessID]
nl: Gebruik: taskkill [/?] [/f] [/im ProcesNaam | /pid ProcesID]

en: Usage: tasklist [/?]
nl: Gebruik: tasklist [/?]

en: Use &data source name
nl: Naam van &gegevensbron gebruiken

en: Use Proxy Auto-Config (PAC) script
nl: Gebruik Proxy Auto-Config (PAC)

en: Use Web Proxy Auto-Discovery (WPAD)
nl: Gebruik Web Proxy Auto-Discovery (WPAD)

en: Use a proxy server
nl: Gebruik een proxy server

en: Use c&onnection string
nl: Ver&bindingsreeks gebruiken

en: Use global settings
nl: Gebruik de standaardinstellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: User #0
nl: Gebruiker 0

en: User #1
nl: Gebruiker 1

en: User #2
nl: Gebruiker 2

en: User #3
nl: Gebruiker 3

en: User &Name
nl: Gebrui&kersnaam

en: User &name:
nl: Gebruikers&naam:

en: User Canceled
nl: Afgebroken door gebruiker

en: User Notice
nl: Gebruikers Mededeling

en: User already exists.
nl: Gebruiker bestaat al.

en: User already in group.
nl: Gebruiker reeds in groep.

en: User already in local group.
nl: Gebruiker reeds in lokale groep.

en: User is built-in.
nl: Gebruiker is ingebouwd.

en: User must change password.
nl: Gebruiker moet zijn wachtwoord wijzigen.

en: User not authenticated.
nl: Gebruiker niet geverifieerd.

en: User not in group.
nl: Gebruiker niet in groep.

en: User not in local group.
nl: Gebruiker niet in lokale groep.

en: User not logged on.
nl: Gebruiker niet ingelogd.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: VBArray object expected
nl: VBArray object verwacht

en: VER displays the version of cmd you are running.
nl: VER toont de versie van cmd die draait.

en: VERIFY is used to set, clear or test the verify flag. Valid forms are:
    
    VERIFY ON	Set the flag.
    VERIFY OFF	Clear the flag.
    VERIFY		Displays ON or OFF as appropriate.
    
    The verify flag has no function in Wine.
nl: VERIFY wordt gebruikt om de VERIFY-schakelaar aan of uit te zetten of om
    hem te testen. Geldige aanroepen zijn:
    
    VERIFY ON	Zet de schakelaar aan.
    VERIFY OFF	Zet de schakelaar uit.
    VERIFY		Toont ON of OFF naar gelang de stand.
    
    De verify-schakelaar heeft geen functie binnen Wine.

en: VM Size
nl: VM-grootte

en: VOL shows the volume label of a disk device.
nl: VOL toont het label van een schijf.

en: Valid from
nl: Geldig vanaf

en: Valid from
nl: Geldig vanaf

en: Valid to
nl: Geldig tot

en: Validating install
nl: Installatie controleren

en: Value
nl: Waarde

en: Value content
nl: Gegevens

en: Value data:
nl: Waardegegevens:

en: Value is not available.
nl: Waarde is niet beschikbaar.

en: Value name:
nl: Waardenaam:

en: Value names
nl: Waarden

en: Variable uses an Automation type not supported in VBScript
nl: Variabele maakt gebruik van een automatiseringstype dat niet in VBScript wordt ondersteund

en: Vector property is not allowed.
nl: Vectoreigenschap is niet toegestaan.

en: Vector property is required.
nl: Vectoreigenschap is verplicht.

en: Verify is %1
nl: Verify staat %1

en: Verify must be ON or OFF
nl: Verify moet ON of OFF zijn

en: Version
nl: Versie

en: Version 1 Fields Only
nl: Alleen versie 1 velden

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Version:
nl: Versie:

en: Very Low
nl: Zeer laag

en: Video Compression
nl: Video Compressie

en: Videos
nl: Video's

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View &Type information
nl: Bekijk &type-informatie

en: Virtual Base CRL Number
nl: Virtueel Basis CRL Nummer

en: Voice input device:
nl: Steminvoer apparaat:

en: Voice output device:
nl: Stemuitvoer apparaat:

en: Volume Serial Number is %1!04x!-%2!04x!
nl: Het Volume Serienummer is %1!04x!-%2!04x!

en: Volume in drive %1!c! has no label.
nl: Volume in schijfstation %1!c! heeft geen label.

en: Volume in drive %1!c! is %2
nl: Volume in schijfstation %1!c! is %2

en: Volume label (11 characters, <Enter> for none)?
nl: Volume naam (11 tekens, ENTER voor geen)?

en: Volume label too long.
nl: Volumelabel te lang.

en: W&idth:
nl: B&reedte:

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: WARNING: Changing the priority class of this process may
    cause undesired results including system instability. Are you
    sure you want to change the priority class?
nl: WAARSCHUWING: Het veranderen van de prioriteitsklasse van dit proces kan ongewenste gevolgen hebben zoals instabiliteit van het systeem. De prioriteitsklasse veranderen?

en: WARNING: Debugging this process may result in loss of data.
    Are you sure you wish to attach the debugger?
nl: WAARSCHUWING: Het debuggen van dit proces kan verlies van data tot gevolg hebben.
    Moet de debugger gekoppeld worden?

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired
    results including loss of data and system instability. The
    process will not be given the chance to save its state or
    data before it is terminated. Are you sure you want to
    terminate the process?
nl: WAARSCHUWING: Het stoppen van een proces kan ongewenste gevolgen hebben zoals verlies van gegevens en instabiliteit van het systeem. Het proces zal geen mogelijkheid worden gegeven om zijn gegevens of status op te slaan. Dit proces stoppen?

en: Waiting for Program
nl: Wachten op Programma

en: Waiting;
nl: Aan het wachten;

en: Warming up;
nl: Aan het opwarmen;

en: Warning [1].
nl: Waarschuwing [1].

en: Warning: system library
nl: Waarschuwing: systeembibliotheek

en: Welcome to the Certificate Export Wizard
nl: Welkom bij de Certificaat Exporteerhulp

en: Welcome to the Certificate Import Wizard
nl: Welkom bij de Certificaat Importeerhulp

en: Western
nl: Westers

en: Western Europe and United States
nl: West Europa en Verenigde Staten

en: When installed, an ActiveX component has full access to your computer. Do not click install unless you have absolute trust in the above source.
nl: Indien geïnstalleerd, heeft een ActiveX component volledige toegang tot de computer. Klik niet op installeren als de bovenstaande bron niet volledig vertrouwt is.

en: Where:
nl: Waar:

en: White
nl: Wit

en: Whole string only
nl: Hele tekenreeks

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
nl: Win9x/NT4 Registerbestanden (REGEDIT4)

en: Window
nl: Venster

en: Window Background
nl: Venster Achtergrond

en: Window Frame
nl: Vensterrand

en: Window Text
nl: Venster Tekst

en: Window handles have different parents.
nl: Vensterhandles hebben verschillende ouders.

en: Window has no system menu.
nl: Venster heeft geen systeemmenu.

en: Window owned by another thread.
nl: Venster in bezit van andere thread.

en: Window settings
nl: Vensterinstellingen

en: Window size
nl: Venstergrootte

en: Windows Hardware Driver Verification
nl: Windows Hardware Driver Verificatie

en: Windows Installer %s
    
    Usage:
    msiexec command {required parameter} [optional parameter]
    
    Install a product:
    	/i {package|product_code} [property]
    	/package {package|product_code} [property]
    	/a package [property]
    Repair an installation:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {package|product_code}
    Uninstall a product:
    	/uninstall {package|product_code} [property]
    	/x {package|product_code} [property]
    Advertise a product:
    	/j[u|m] package [/t transform] [/g languageid]
    Apply a patch:
    	/p patch_package [property]
    	/p patch_package /a package [property]
    Log and user interface modifiers for the above commands:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] log_file
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Register the MSI Service:
    	/y
    Unregister the MSI Service:
    	/z
    Display this help:
    	/help
    	/?
nl: Windows Installer %s
    
    Gebruik:
    msiexec commando {vereiste parameter} [optionele parameter]
    
    Installeer een product:
    	/i {pakket|productcode} [eigenschap]
    	/package {pakket|productcode} [eigenschap]
    	/a pakket [eigenschap]
    Herstel een installatie:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {pakket|productcode}
    Verwijder een product:
    	/uninstall {pakket|productcode} [eigenschap]
    	/x {pakket|productcode} [eigenschap]
    Adverteer een product:
    	/j[u|m] pakket [/t transform] [/g languageid]
    Pas een patch toe:
    	/p patchpakket [eigenschap]
    	/p patchpakket /a pakket [eigenschap]
    Log en UI Modifiers voor de bovenstaande commando's:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] logbestand
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Registreer de MSI service:
    	/y
    Registratie van de MSI service ongedaan maken:
    	/z
    Laat dit helpvenster zien:
    	/help
    	/?

en: Windows Product Update
nl: Windows Produkt Update

en: Windows System Component Verification
nl: Windows Systeem Component Verificatie

en: Windows registration information
nl: Windows registratie-informatie

en: Wine &license
nl: Wine &licentie

en: Wine AVI-default-filehandler
nl: Wine AVI-standaard-bestandskoppeling

en: Wine Application Uninstaller
nl: Wine Programma's Verwijderen

en: Wine Application Uninstaller
    
    Uninstall applications from the current Wine prefix.
nl: Wine Programma's Verwijderen
    
    Verwijder programma's van de huidige Wine prefix.

en: Wine Control Panel
nl: Wine Configuratiescherm

en: Wine DLL Registration Utility
    
    Provides DLL registration services.
nl: Wine DLL Registratie Hulpprogramma
    
    Biedt DLL-registratiediensten.

en: Wine Explorer
nl: Wine Verkenner

en: Wine File Manager
nl: Wine Bestandsbeheer

en: Wine Gecko Installer
nl: Wine-Gecko-Installatie

en: Wine License
nl: Wine Licentie

en: Wine MS-RLE video codec
nl: Wine MS-RLE videodecoder

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
nl: Wine MS-RLE videodecoder
    Copyright 2002 Michael Günnewig

en: Wine Mono Installer
nl: Wine-Mono-Installatie

en: Wine Programs (*.exe; *.exe.so)
nl: Wine Toepassingen (*.exe; *.exe.so)

en: Wine Sound Mapper
nl: Wine-Geluidstoewijzing

en: Wine can automatically select the certificate store, or you can specify a location for the certificates.
nl: Wine kan automatisch de certificatenopslag selecteren, of er kan een locatie opgeven worden voor de certificaten.

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
nl: Voor elk programma kan Wine apart de Windows versie instellen. Dit tabblad is gekoppeld aan de tabbladen 'Bibliotheken' en 'Grafisch'. Hierdoor kan per programma de standaardinstellingen of programmaspecifieke instellingen gebruikt worden.

en: Wine configuration
nl: Wine configuratie

en: Wine configuration for %s
nl: Wine configuratie voor %s

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> for details.
nl: Wine kon geen Gecko-pakket vinden. Gecko is nodig voor programma's die HTML ingebed gebruiken. Wine kan het automatisch downloaden en installeren.
    
    Opmerking: Het wordt aanbevolen om de pakketten van de distributie te gebruiken. Lees de <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">WineHQ Wiki</a> voor meer informatie.

en: Wine could not find a wine-mono package which is needed for .NET applications to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a> for details.
nl: Wine kon geen wine-mono-pakket vinden. Mono is nodig voor programma's die gebruik maken van .NET. Wine kan het automatisch downloaden en installeren.
    
    Opmerking: Het wordt aanbevolen om de pakketten van de distributie te gebruiken. Lees de <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">WineHQ Wiki</a> voor meer informatie.

en: Wine is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Wine is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU Lesser General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with Wine; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Dit programma is gratis software; u kunt het verspreiden en/of aanpassen binnen de voorwaarden van de GNU Lesser General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; versie 2.1 van de licentie, of (naar keuze) een latere versie.
    
    Wine is gemaakt in de hoop dat het nuttig is, maar komt met GEEN ENKELE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Lees de GNU Lesser General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU Lesser General Public License bij Wine moeten hebben gekregen; Als dit niet zo is, schrijf een brief naar: the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Wine tasklist
nl: Wine takenlijst

en: Wine was brought to you by:
nl: Wine is geschreven door:

en: Wizard
nl: Assistent

en: Wrap text by the &margin
nl: Breek tekst af bij de &marge

en: Wrap text by the &window border
nl: Breek tekst af bij &vensterrand

en: Write
nl: Schrijven

en: Write fault.
nl: Schrijffout.

en: Write protected.
nl: Schrijf-beveiligd.

en: Writing INI files values
nl: INI-bestandswaarden schrijven

en: Writing system registry values
nl: Systeemregisterwaarden schrijven

en: Wrong disk.
nl: Verkeerde schijf.

en: Wrong installation package version.
nl: Installatiebestand heeft verkeerde versie.

en: Wrong kind of binding.
nl: Verkeerd type binding.

en: Wrong number of arguments or invalid property assignment
nl: Onjuist aantal argumenten of ongeldige eigenschappentoewijzing

en: Wrong operating system.
nl: Verkeerd besturingssysteem.

en: Wrong password.
nl: Verkeerd wachtwoord.

en: Wrong pipe order.
nl: Verkeerde pijpvolgorde.

en: Wrong pipe version.
nl: Verkeerde pijpversie.

en: Wrong serializing package version.
nl: Verkeerde serializingspakket-versie.

en: Wrong stub version.
nl: Verkeerde stub-versie.

en: Wrong target name.
nl: Verkeerde doelnaam.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
nl: X.509 Certificaat (*.cer; *.crt)

en: XCOPY - Copies source files or directory trees to a destination.
    
    Syntax:
    XCOPY source [destination] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Where:
    
    [/I]  Assume directory if destination does not exist and copying two or
    	more files.
    [/S]  Copy directories and subdirectories.
    [/E]  Copy directories and subdirectories, including any empty ones.
    [/Q]  Do not list names during copy; that is, be quiet.
    [/F]  Show full source and destination names during copy.
    [/L]  Simulate operation, showing names which would be copied.
    [/W]  Prompts before beginning the copy operation.
    [/T]  Creates empty directory structure but does not copy files.
    [/Y]  Suppress prompting when overwriting files.
    [/-Y] Enable prompting when overwriting files.
    [/P]  Prompts on each source file before copying.
    [/N]  Copy using short names.
    [/U]  Copy only files which already exist in destination.
    [/R]  Overwrite any read-only files.
    [/H]  Include hidden and system files in the copy.
    [/C]  Continue even if an error occurs during the copy.
    [/A]  Only copy files with archive attribute set.
    [/M]  Only copy files with archive attribute set, removes the
    	archive attribute.
    [/K]  Copy file attributes; without this, attributes are not preserved.
    [/D | /D:m-d-y] Copy new files or those modified after the supplied date.
    		If no date is supplied, only copy if destination is older
    		than source.
nl: XCOPY - Kopieert bronbestanden of -mappen naar een bestemming.
    
    Gebruik:
    XCOPY bron [bestemming] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Opties:
    
    [/I]  Als bestemming niet bestaat en twee of meer bestanden worden
    	gekopieerd, neem aan dat een map werd bedoeld.
    [/S]  Kopieer mappen en submappen.
    [/E]  Kopieer mappen en submappen, inclusief lege.
    [/Q]  Toon geen namen tijdens kopiëren (stil).
    [/F]  Toon volledige bron- en bestemmingnamen tijdens kopiëren.
    [/L]  Simuleer de actie, toon de namen die gekopieerd zouden worden.
    [/W]  Wacht op actie van de gebruiker voor het kopiëren begint.
    [/T]  Creëert een lege mapstructuur, maar kopieert geen bestanden.
    [/Y]  Onderdrukt gebruikersactie wanneer bestanden worden overschreven.
    [/-Y] Vraagt gebruikersactie wanneer bestanden worden overschreven.
    [/P]  Vraagt gebruikersactie voor ieder bronbestand voor kopiëren.
    [/N]  Kopieer m.b.v korte bestandsnamen.
    [/U]  Kopieer alleen bestanden die al bestaan op de bestemming.
    [/R]  Overschrijf alle schrijf-beveiligde bestanden.
    [/H]  Inclusief verborgen en systeem bestanden.
    [/C]  Ga door zelfs als er een fout optreed tijdens het kopiëren.
    [/A]  Kopieer alleen bestanden met archiveringsattribuut aan.
    [/M]  Kopieer alleen bestanden met archiveringsattribuut aan, verwijdert
    	het archiveringsattribuut.
    [/K]  Kopieer de bestandskenmerken. Zonder deze optie gaan de kenmerken
    	verloren.
    [/D | /D:m-d-y] Kopieer bestanden die nieuw zijn of gewijzigd zijn na de opgegeven.
    		datum. Als geen datum wordt gegeven, kopieer alleen als bron nieuwer is.

en: Yellow
nl: Geel

en: Yes
nl: Ja

[ctx: Yes key]
en: Y
nl: J

en: Yes or No Trust
nl: Wel of Geen Vertrouwen

en: Yes to &all
nl: Ja op &alles

en: You can choose the address that will be used as your home page.
nl: Geef het adres dat gebruikt zal worden als startpagina.

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
nl: Tijdelijk opgeslagen pagina's, cookies en andere data verwijderen.

en: You cannot add any more drives.
    
    Each drive must have a letter, from A to Z, so you cannot have more than 26.
nl: Er kan geen schijf meer toegevoegd worden.
    
    Elke schijf moet een letter van A tot Z hebben. Het kunnen er dus niet meer dan 26 zijn.

en: You do not have access to open the file.
nl: Onvoldoende rechten om het bestand te openen.

en: You do not have access to save the file.
nl: Onvoldoende rechten om het bestand op te slaan.

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
nl: Er is geen C-schijf. Dit kan tot problemen leiden.
    
    Vergeet niet om met de knop 'Toevoegen' in het 'Schijven'-tabblad een
    C-schijf aan te maken!

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
nl: Bij het opslaan in het kale tekst formaat zal alle formattering verloren gaan. Doorgaan?

en: You have specified the following settings:
nl: De volgende instellingen zijn gegeven:

en: You have successfully completed the Certificate Export Wizard.
nl: De Certificaat Exporteerhulp is succesvol afgerond.

en: You have successfully completed the Certificate Import Wizard.
nl: De Certificaat Importeerhulp is succesvol afgerond.

en: You may password-protect a private key.
nl: Een persoonlijke sleutel beveiligen met een wachtwoord.

en: You must specify an alias when using the 'new' parameter.
nl: Een alias moet opgeven worden als de 'new' parameter gebruikt wordt.

en: You will no longer be able to decrypt messages with these certificates, or sign messages with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
nl: Berichten kunnen niet langer ontcijfert of ondertekent worden met deze certificaten.
    Moeten deze certificaten verwijderd worden?

en: You will no longer be able to decrypt messages with this certificate, or sign messages with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
nl: Berichten kunnen niet langer ontcijfert of ondertekent worden met dit certificaat.
    Moet dit certificaat verwijderd worden?

en: You will no longer be able to encrypt messages with these certificates, or verify messages signed with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
nl: Berichten kunnen niet langer versleuteld of geverifieerd worden met deze certificaten.
    Moeten deze certificaten verwijderd worden?

en: You will no longer be able to encrypt messages with this certificate, or verify messages signed with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
nl: Berichten kunnen niet langer versleuteld of geverifieerd worden met dit certificaat.
    Moet dit certificaat verwijderd worden?

en: Zoom
nl: In-/uitzoomen

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: [none]
nl: [geen]

en: alert
nl: waarschuwing

en: animation
nl: animatie

en: application
nl: programma

en: border
nl: rand

en: builtin
nl: ingebouwd

en: builtin, native
nl: ingebouwd, windows

en: caret
nl: tekstcursor

en: cell
nl: cel

en: character
nl: karakter

en: chart
nl: diagram

en: check button
nl: aankruisvakje

en: choose which folder contains %s
nl: kies de map die %s bevat

en: client
nl: cliënt

en: clock
nl: klok

en: column
nl: kolom

en: column header
nl: kolomtitel

en: combo box
nl: combinatievak

en: dial
nl: kiezen

en: dialog
nl: dialoog

[ctx: directory]
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: disabled
nl: uitgeschakeld

[ctx: display name]
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: drop down
nl: selectievak

en: drop down button
nl: dropdownknop

en: enter which folder contains %s
nl: voer de map in die %s bevat

en: equation
nl: formule

en: feature from:
nl: onderdeel van:

en: graphic
nl: grafisch

en: grid drop down button
nl: raster vervolgkeuzepijl

en: grip
nl: handvat

en: grouping
nl: groepering

en: help balloon
nl: help-ballon

[ctx: home page]
en: Home
nl: Startpagina

en: hot key field
nl: sneltoetsveld

[ctx: hotkey]
en: None
nl: Geen

en: hours
nl: uren

en: insert disk %s
nl: plaats disk %s

en: install source for feature missing
nl: installatiebron voor het onderdeel ontbreekt

en: kB/s
nl: kB/sec

en: list
nl: lijst

en: list item
nl: lijstonderdeel

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Daylight Time
nl: Centraal-Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Standard Time
nl: Centraal-Australië St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Daylight Time
nl: Oost-Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Standard Time
nl: Oost-Australië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Daylight Time
nl: Afghanistan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Standard Time
nl: Afghanistan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Daylight Time
nl: Alaska Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Standard Time
nl: Alaska Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Daylight Time
nl: Aleoeten Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Standard Time
nl: Aleoeten Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Daylight Time
nl: Altaj Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Standard Time
nl: Altaj Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Daylight Time
nl: Arabische Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Standard Time
nl: Arabische Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Daylight Time
nl: Arabische Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Standard Time
nl: Arabische Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Daylight Time
nl: Arab. Schiereiland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Standard Time
nl: Arab. Schiereiland St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Daylight Time
nl: Argentinië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Standard Time
nl: Argentinië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Daylight Time
nl: Astrachan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Standard Time
nl: Astrachan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Daylight Time
nl: Atlantische tijd Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Standard Time
nl: Atlantische Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Daylight Time
nl: W-Centraal Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Standard Time
nl: W-Centraal Australië St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Daylight Time
nl: Azerbeidzjan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Standard Time
nl: Azerbeidzjan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Daylight Time
nl: Azoren Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Standard Time
nl: Azoren Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Daylight Time
nl: Bahia Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Standard Time
nl: Bahia Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Daylight Time
nl: Bangladesh Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Standard Time
nl: Bangladesh Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Daylight Time
nl: Wit-Rusland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Standard Time
nl: Wit-Rusland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Daylight Time
nl: Bougainville Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Standard Time
nl: Bougainville Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Daylight Time
nl: Centraal Canada Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Standard Time
nl: Centraal Canada Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Daylight Time
nl: Kaapverdië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Standard Time
nl: Kaapverdië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Daylight Time
nl: Kaukasus Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Standard Time
nl: Kaukasus Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Daylight Time
nl: Centraal Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Standard Time
nl: Centraal Australië St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Daylight Time
nl: Centraal-Amerika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Standard Time
nl: Centraal-Amerika Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Daylight Time
nl: Centraal Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Standard Time
nl: Centraal Azië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Daylight Time
nl: Centraal Brazilië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Standard Time
nl: Centraal Brazilië St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time
nl: CST Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time (Mexico)
nl: CST Zomertijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Daylight Time
nl: Centraal Europa Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Standard Time
nl: Centraal Europa Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Daylight Time
nl: Midden-Europese Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Standard Time
nl: Midden-Europese Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Daylight Time
nl: Central Pacific Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Standard Time
nl: Central Pacific Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time
nl: CST (Standaard Tijd)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time (Mexico)
nl: CST (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Daylight Time
nl: Chathameilanden Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Standard Time
nl: Chathameilanden Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Daylight Time
nl: China Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Standard Time
nl: China Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Coordinated Universal Time
nl: Gecoördineerde Wereldtijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Daylight Time
nl: Cuba Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Standard Time
nl: Cuba Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Daylight Time
nl: Datumgrens Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Standard Time
nl: Datumgrens Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Daylight Time
nl: Oost-Afrika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Standard Time
nl: Oost-Afrika Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Daylight Time
nl: Oost-Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Standard Time
nl: Oost-Australië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Daylight Time
nl: Oost-Europa Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Standard Time
nl: Oost-Europa Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Daylight Time
nl: Oost Zuid-Amerika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Standard Time
nl: Oost Zuid-Amerika St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Daylight Time
nl: Paaseiland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Standard Time
nl: Paaseiland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time
nl: Oostkust Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time (Mexico)
nl: EST Zomertijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time
nl: Oostkust Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time (Mexico)
nl: EST (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Daylight Time
nl: Egypte Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Standard Time
nl: Egypte Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Daylight Time
nl: Jekaterinenburg Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Standard Time
nl: Jekaterinenburg Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Daylight Time
nl: Oost-Europa Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Standard Time
nl: Oost-Europa Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Daylight Time
nl: Fiji Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Standard Time
nl: Fiji Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Daylight Time
nl: GMT Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Standard Time
nl: GMT (Standaard Tijd)

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Daylight Time
nl: GTB Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Standard Time
nl: GTB Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Daylight Time
nl: Georgië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Standard Time
nl: Georgië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Daylight Time
nl: Groenland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Standard Time
nl: Groenland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Daylight Time
nl: Greenwich Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Standard Time
nl: Greenwich Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Daylight Time
nl: Haïti Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Standard Time
nl: Haïti Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Daylight Time
nl: Hawaï Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Standard Time
nl: Hawaï Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Daylight Time
nl: India Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Standard Time
nl: India Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Daylight Time
nl: Iran Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Standard Time
nl: Iran Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Daylight Time
nl: Israël Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Standard Time
nl: Israël Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Daylight Time
nl: Jordanië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Standard Time
nl: Jordanië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Daylight Time
nl: Kaliningrad Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Standard Time
nl: Kaliningrad Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Daylight Time
nl: Korea Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Standard Time
nl: Korea Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Daylight Time
nl: Libië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Standard Time
nl: Libië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Daylight Time
nl: Line-eilanden Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Standard Time
nl: Line-eilanden Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Daylight Time
nl: Lord Howe Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Standard Time
nl: Lord Howe Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Daylight Time
nl: Magadan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Standard Time
nl: Magadan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Daylight Time
nl: Magallanes Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Standard Time
nl: Magallanes Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Daylight Time
nl: Marquesas Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Standard Time
nl: Marquesas Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Daylight Time
nl: Mauritius Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Standard Time
nl: Mauritius Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Daylight Time
nl: Midden-Oosten Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Standard Time
nl: Midden-Oosten Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Daylight Time
nl: Montevideo Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Standard Time
nl: Montevideo Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Daylight Time
nl: Marokko Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Standard Time
nl: Marokko Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time
nl: Mountain Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time (Mexico)
nl: Mountain Zomertijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time
nl: Mountain Standaard tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time (Mexico)
nl: Mountain St. Tijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Daylight Time
nl: Myanmar Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Standard Time
nl: Myanmar Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Daylight Time
nl: Noordcentraal-Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Standard Time
nl: Noordcentraal-Azië St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Daylight Time
nl: Namibië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Standard Time
nl: Namibië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Daylight Time
nl: Nepal Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Standard Time
nl: Nepal Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Daylight Time
nl: Nieuw-Zeeland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Standard Time
nl: Nieuw-Zeeland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Daylight Time
nl: Newfoundland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Standard Time
nl: Newfoundland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Daylight Time
nl: Norfolk Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Standard Time
nl: Norfolk Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Daylight Time
nl: Noord-Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Daylight Time
nl: Noord-Oost Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Standard Time
nl: Noord-Oost Azië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Standard Time
nl: Noord-Azië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Daylight Time
nl: Noord-Korea Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Standard Time
nl: Noord-Korea Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Daylight Time
nl: Omsk Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Standard Time
nl: Omsk Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time
nl: Pacific Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time (Mexico)
nl: Pacific Zomertijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Daylight Time
nl: Pacific Zuid-Amerika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Standard Time
nl: Pacific Zuid-Amerika St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time
nl: Pacific Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time (Mexico)
nl: Pacific Standaard Tijd (Mexico)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Daylight Time
nl: Pakistan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Standard Time
nl: Pakistan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Daylight Time
nl: Paraguay Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Standard Time
nl: Paraguay Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Daylight Time
nl: Qizilorda Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Standard Time
nl: Qizilorda Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Daylight Time
nl: Rome Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Standard Time
nl: Rome Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 10
nl: Rusland tijdzone 10

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 11
nl: Rusland tijdzone 11

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 3
nl: Rusland tijdzone 3

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Daylight Time
nl: Rusland Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Standard Time
nl: Rusland Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Daylight Time
nl: Zuid-Amerika Oost Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Standard Time
nl: Zuid-Amerika Oost St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Daylight Time
nl: Zuid-Amerika West Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Standard Time
nl: Zuid-Amerika West St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Daylight Time
nl: Zuid-Amerika West Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Standard Time
nl: Zuid-Amerika West St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Daylight Time
nl: Zuid-Oost-Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Standard Time
nl: Zuid-Oost-Azië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Daylight Time
nl: Saint-Pierre Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Standard Time
nl: Saint-Pierre Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Daylight Time
nl: Sachalin Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Standard Time
nl: Sachalin Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Daylight Time
nl: Samoa Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Standard Time
nl: Samoa Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Daylight Time
nl: Sao Tomé Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Standard Time
nl: Sao Tomé Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Daylight Time
nl: Saratov Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Standard Time
nl: Saratov Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Daylight Time
nl: Singapore Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Standard Time
nl: Singapore Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Daylight Time
nl: Zuid-Afrika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Standard Time
nl: Zuid-Afrika Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Daylight Time
nl: Zuid-Soedan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Standard Time
nl: Zuid-Soedan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Daylight Time
nl: Sri Lanka Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Standard Time
nl: Sri Lanka Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Daylight Time
nl: Soedan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Standard Time
nl: Soedan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Daylight Time
nl: Syrië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Standard Time
nl: Syrië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Daylight Time
nl: Taiwan Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Standard Time
nl: Taiwan Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Daylight Time
nl: Tasmanië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Standard Time
nl: Tasmanië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Daylight Time
nl: Tocantins Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Standard Time
nl: Tocantins Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Daylight Time
nl: Tokio Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Standard Time
nl: Tokio Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Daylight Time
nl: Tomsk Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Standard Time
nl: Tomsk Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Daylight Time
nl: Tonga Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Standard Time
nl: Tonga Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Daylight Time
nl: Transbaikal Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Standard Time
nl: Transbaikal Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Daylight Time
nl: Turkije Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Standard Time
nl: Turkije Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Daylight Time
nl: Turks en Caicos Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Standard Time
nl: Turks en Caicos Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Daylight Time
nl: VS Oost Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Standard Time
nl: VS Oost Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Daylight Time
nl: VS Mountain Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Standard Time
nl: VS Mountain Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Daylight Time
nl: Ulaanbaatar Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Standard Time
nl: Ulaanbaatar Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Daylight Time
nl: Venezuela Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Standard Time
nl: Venezuela Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Daylight Time
nl: Wladiwostok Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Standard Time
nl: Wladiwostok Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Daylight Time
nl: Wolgograd Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Standard Time
nl: Wolgograd Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Daylight Time
nl: West-Australië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Standard Time
nl: West-Australië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Daylight Time
nl: West Centraal-Afrika Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Standard Time
nl: West Centraal-Afrika St. Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Daylight Time
nl: West-Europa Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Standard Time
nl: West-Europa Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Daylight Time
nl: West-Mongolië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Standard Time
nl: West-Mongolië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Daylight Time
nl: West-Azië Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Standard Time
nl: West-Azië Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Daylight Time
nl: W. Jordaanoever Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Standard Time
nl: W. Jordaanoever Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Daylight Time
nl: West Pacific Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Standard Time
nl: West Pacific Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Daylight Time
nl: Yakutsk Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Standard Time
nl: Yakutsk Standaard Tijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Daylight Time
nl: Yukon Zomertijd

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Standard Time
nl: Yukon Standaard Tijd

en: menu bar
nl: menubalk

en: menu button
nl: menuknop

en: menu item
nl: menu-item

en: minutes
nl: minuten

en: native
nl: windows

en: native, builtin
nl: windows, ingebouwd

en: network drive for feature missing
nl: netwerkschijf voor het onderdeel ontbreekt

[ctx: object state]
en: alert high
nl: hoge prioriteit

[ctx: object state]
en: alert low
nl: lage prioriteit

[ctx: object state]
en: alert medium
nl: midden-prioriteit

[ctx: object state]
en: animated
nl: geanimeerd

[ctx: object state]
en: busy
nl: bezig

[ctx: object state]
en: checked
nl: geselecteerd

[ctx: object state]
en: collapsed
nl: samengevouwen

[ctx: object state]
en: default
nl: standaard

[ctx: object state]
en: expanded
nl: uitgevouwen

[ctx: object state]
en: extended selectable
nl: uitgebreid selecteerbaar

[ctx: object state]
en: floating
nl: zwevend

[ctx: object state]
en: focusable
nl: te focussen

[ctx: object state]
en: focused
nl: prioriteit

[ctx: object state]
en: has popup
nl: met pop-up

[ctx: object state]
en: hot tracked
nl: gevolgd

[ctx: object state]
en: invisible
nl: onzichtbaar

[ctx: object state]
en: linked
nl: gelinkt

[ctx: object state]
en: marqueed
nl: gemarkeerd

[ctx: object state]
en: mixed
nl: gemengd

[ctx: object state]
en: moveable
nl: beweegbaar

[ctx: object state]
en: multi selectable
nl: meerdere selecteerbaar

[ctx: object state]
en: normal
nl: standaard

[ctx: object state]
en: offscreen
nl: buiten beeld

[ctx: object state]
en: pressed
nl: ingedrukt

[ctx: object state]
en: protected
nl: beveiligd

[ctx: object state]
en: read only
nl: alleen-lezen

[ctx: object state]
en: selectable
nl: selecteerbaar

[ctx: object state]
en: selected
nl: geselecteerd

[ctx: object state]
en: self voicing
nl: met eigen stem

[ctx: object state]
en: sizeable
nl: schaalbaar

[ctx: object state]
en: traversed
nl: doorkruist

[ctx: object state]
en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: outline
nl: omtrek

en: outline button
nl: omtrekknop

en: outline item
nl: omtrekonderdeel

en: page tab
nl: paginatab

en: page tab list
nl: paginatablijst

en: pane
nl: deelvenster

en: path %s not found
nl: pad %s niet gevonden

[ctx: path length]
en: None
nl: Geen

en: popup menu
nl: pop-up menu

en: progress bar
nl: voortgangsbalk

en: property page
nl: eigenschap-pagina

en: push button
nl: drukknop

en: radio button
nl: radioknop

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
nl: &Herstellen

en: reg: Invalid command line parameters
nl: reg: Foutieve opdrachtregel-parameters

en: reg: Invalid option [%1].
nl: reg: Ongeldige optie [%1].

en: reg: Invalid registry key
nl: reg: Foutieve registersleutel

en: reg: Invalid syntax.
nl: reg: Foutieve formulering.

en: reg: Invalid system key
nl: reg: Foutieve systeemsleutel

en: reg: The file '%1' was not found.
nl: reg: Het bestand '%1' is niet gevonden.

en: reg: The operation completed successfully
nl: reg: De bewerking is succesvol voltooid

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid hexadecimal value
nl: reg: De optie [/d] moet gevolgd worden door een hexadecimale waarde

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid numeric value
nl: reg: De optie [/d] moet gevolgd worden door een numerieke waarde

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid string
nl: reg: De optie [/d] moet gevolgd worden door tekenreeks

en: reg: The registry operation was cancelled
nl: reg: De register bewerking is afgebroken

en: reg: The source and destination keys cannot be the same
nl: reg: De bron- en de doelsleutel kunnen niet hetzelfde zijn

en: reg: Unable to access or create the specified registry key
nl: reg: Kan de gegeven registersleutel niet openen of aanmaken

en: reg: Unable to access remote machine
nl: reg: Kan de computer op afstand niet benaderen

en: reg: Unable to delete all registry values in '%1'
nl: reg: Kan niet alle registerwaardes in '%1' verwijderen.

en: reg: Unable to find the specified registry key
nl: reg: Kan de gegeven registersleutel niet vinden

en: reg: Unable to find the specified registry value
nl: reg: Kan de gegeven registerwaarde niet vinden

en: reg: Unable to import the registry key '%1'
nl: reg: Importeren van de registersleutel '%1' is niet mogelijk.

en: reg: Unhandled registry data type [/t 0x%1!x!, /d %2]
nl: reg: Onverwerkte registergegevenstypen [/t 0x%1!x!, /d %2]

en: reg: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
nl: reg: Escape-tekenreeks niet herkend [\%1!c!]

en: reg: Unsupported registry data type [%1]
nl: reg: Register data type wordt niet ondersteund [%1]

en: regedit: Invalid hexadecimal value.
nl: regedit: Ongeldige hexadecimale waarde.

en: regedit: Invalid or unrecognized switch [%1]
nl: regedit: Ongeldige of onbekende optie [%1]

en: regedit: Invalid system key [%1]
nl: regedit: Ongeldige systeemsleutel [%1]

en: regedit: No filename was specified.
nl: regedit: Geen bestand opgegeven.

en: regedit: No registry key was specified for removal.
nl: regedit: Geen registersleutel gegeven om te verwijderen.

en: regedit: Out of memory! (%1!S!, line %2!u!)
nl: regedit: Onvoldoende geheugen! (%1!S!, lijn %2!u!)

en: regedit: The file '%1' was not found.
nl: regedit: Het bestand '%1' is niet gevonden.

en: regedit: The line '%1' was not recognized.
nl: regedit: De regel '%1' wordt niet herkend.

en: regedit: The line contains invalid syntax.
nl: regedit: De regel bevat een ongeldige opdracht.

en: regedit: The registry value '%1' will be exported as binary data.
nl: regedit: De registerwaarde '%1' wordt geëxporteerd als binaire data.

en: regedit: Unable to add the registry value '%1' to '%2'.
nl: regedit: Kan registerwaarde '%1' tot '%2' niet toevoegen.

en: regedit: Unable to convert hexadecimal data. An invalid value was encountered at '%1'.
nl: regedit: Onmogelijk om de hexadecimale gegevens om te zetten. Er is een ongeldige waarde aangetroffen op '%1'.

en: regedit: Unable to delete the registry key '%1'.
nl: regedit: Kan de registersleutel '%1' niet verwijderen.

en: regedit: Unable to export '%1'. The specified registry key was not found.
nl: regedit: Kan '%1' niet exporteren. De registersleutel werd niet gevonden.

en: regedit: Unable to open the file '%1'.
nl: regedit: Onmogelijk om bestand '%1' te openen.

en: regedit: Unable to open the registry key '%1'.
nl: regedit: Kan de registersleutel '%1' niet openen.

en: regedit: Unexpected end of line in '%1'.
nl: regedit: Onverwachte regeleinde op regel '%1'.

en: regedit: Unhandled action.
nl: regedit Onverwerkte actie.

en: regedit: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
nl: regedit: Escape-tekenreeks niet herkend [\%1!c!]

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!]
nl: regedit: Register gegevenstype niet ondersteund [0x%1!x!]

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!] encountered in '%2'.
nl: regedit: Register gegevenstype [0x%1!x!] aangetroffen in '%2' wordt niet
    ondersteund.

en: regsvr32: '%1!S!' not implemented in DLL '%2'
nl: regsvr32: '%1!S!' niet geïmplementeerd in DLL '%2'

en: regsvr32: Failed to install DLL '%1'
nl: regsvr32: Installeren van DLL '%1' mislukt

en: regsvr32: Failed to load DLL '%1'
nl: regsvr32: Laden van DLL '%1' is mislukt

en: regsvr32: Failed to register DLL '%1'
nl: regsvr32: Registreren van DLL '%1' mislukt

en: regsvr32: Failed to uninstall DLL '%1'
nl: regsvr32: Verwijderen van DLL '%1' mislukt

en: regsvr32: Failed to unregister DLL '%1'
nl: regsvr32: Uitschrijven van DLL '%1' mislukt

en: regsvr32: Invalid or unrecognized switch [%1]
nl: regsvr32: Ongeldige of onbekende optie [%1]

en: regsvr32: Successfully installed DLL '%1'
nl: regsvr32: Installeren van DLL '%1' gelukt

en: regsvr32: Successfully registered DLL '%1'
nl: regsvr32: Registreren van DLL '%1' gelukt

en: regsvr32: Successfully uninstalled DLL '%1'
nl: regsvr32: Verwijderen van DLL '%1' gelukt

en: regsvr32: Successfully unregistered DLL '%1'
nl: regsvr32: Uitschrijven van DLL '%1' gelukt

en: row
nl: rij

en: row header
nl: rij-titel

en: scroll bar
nl: scrollbalk

en: seconds
nl: seconden

en: seconds.
nl: seconden.

en: separator
nl: scheidingsteken

en: slider
nl: schuifknop

en: sound
nl: geluid

en: spin box
nl: draaischijf

en: split button
nl: splitsknop

en: static text
nl: vaste tekst

en: status bar
nl: statusbalk

en: table
nl: tabel

[ctx: table of contents]
en: &Home
nl: Start&pagina

[ctx: table of contents]
en: Home
nl: Startpagina

en: text
nl: tekst

en: the program which created it
nl: het programma die het gecreëerd heeft

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
nl:  uur

en: title bar
nl: titelbalk

en: tool bar
nl: gereedschapsbalk

en: tool tip
nl: knopinfo

en: uncompressed
nl: ongecomprimeerd

en: uninstaller: Invalid option [%1]
nl: uninstaller: Ongeldige optie [%1]

en: uninstaller: The application with GUID '%1' was not found
nl: uninstaller: Het programma met GUID '%1' is niet gevonden

en: uninstaller: The option '--remove' must be followed by an application GUID
nl: uninstaller: Optie '--remove' moet worden gevolgd door een programma GUID

[ctx: unit: microseconds]
en: us
nl: µs

en: unknown object
nl: onbekend object

en: white space
nl: lege ruimte

en: window
nl: venster

[ctx: window]
en: &Restore
nl: &Herstellen

en: wineconsole: Starting program %s failed.
    The command is invalid.
nl: wineconsole: Starten van programma %s mislukt.
    Het commando is onjuist.

en: {{Disk full: }}
nl: {{Schijf vol: }}

en: {{Error [1]. }}
nl: {{Fout [1]. }}

en: {{Fatal error: }}
nl: {{Onherstelbare fout: }}

en: |S&olid
nl: |E&ffen
