Wine - en to lt translation catalogue (4197 entries)

en: Security
lt: Saugumas

en: &Group or user names:
lt: &Grupių ar naudotojų vardai:

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Permissions for %1
lt: %1 teisės

en: Install/Uninstall
lt: Įdiegti/Pašalinti

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
lt: Norėdami įdiegti naują programą iš diskelio, kompaktinio disko ar standžiojo disko spauskite „Įdiegti“.

en: &Install...
lt: Į&diegti...

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
lt: Ši programinė įranga gali būti automatiškai pašalinta. Norėdami pašalinti programą ar modifikuoti jos įdiegtus komponentus pažymėkite ją sąraše ir spauskite „Pakeisti/pašalinti“.

en: &Support Information
lt: &Priežiūros informacija

en: &Modify...
lt: &Modifikuoti...

en: &Remove
lt: Pa&šalinti

en: Support Information
lt: Priežiūros informacija

en: OK
lt: Gerai

en: The following information can be used to get technical support for %s:
lt: Ši informacija gali būti panaudota programos „%s“ techninei priežiūrai gauti:

en: Publisher:
lt: Leidėjas:

en: Version:
lt: Versija:

en: Contact:
lt: Kontaktas:

en: Support Information:
lt: Priežiūros informacija:

en: Support Telephone:
lt: Priežiūros telefonas:

en: Readme:
lt: Skaityk:

en: Product Updates:
lt: Produkto atnaujinimai:

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Wine Gecko Installer
lt: „Wine“ „Gecko“ diegimo programa

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> for details.
lt: „Wine“ nepavyko rasti „Gecko“ paketo reikalingo programoms, įterpiančioms HTML, teisingai veikti. „Wine“ gali automatiškai atsiųsti ir įdiegti šį paketą.
    
    Pastaba: rekomenduojama naudoti distribucijos paketus. Daugiau informacijos <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a>.

en: &Install
lt: &Įdiegti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Wine Mono Installer
lt: „Wine“ „Mono“ diegimo programa

en: Wine could not find a wine-mono package which is needed for .NET applications to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a> for details.
lt: „Wine“ nepavyko rasti „wine-mono“ paketo reikalingo .NET programoms teisingai veikti. „Wine“ gali automatiškai atsiųsti ir įdiegti šį paketą.
    
    Pastaba: rekomenduojama naudoti distribucijos paketus. Daugiau informacijos <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a>.

en: Add/Remove Programs
lt: Pridėti/pašalinti programas

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
lt: Leidžia įdiegti naują programinę įrangą, ar pašalinti kompiuteryje jau įdiegtą.

en: Applications
lt: Programos

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
lt: Nepavyko įvykdyti programos šalinimo komandos „%s“. Ar norite pašalinti programos šalinimo įrašą iš registro?

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Name
lt: Vardas

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Version
lt: Versija

en: Installation programs
lt: Įdiegimo programos

en: Programs (*.exe)
lt: Programos (*.exe)

en: All files (*.*)
lt: Visi failai (*.*)

en: &Modify/Remove
lt: Pa&keisti/pašalinti

en: Downloading...
lt: Atsiunčiama...

en: Installing...
lt: Įdiegiama...

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
lt: Netikėta atsiųsto failo kontrolinė suma. Nutraukiamas pažeisto failo įdiegimas.

en: Please wait until the current uninstall/modify process is complete.
lt: Palaukite, kol dabartinis šalinimo/modifikavimo procesas bus baigtas.

en: Compress options
lt: Glaudinimo parametrai

en: &Choose a stream:
lt: &Pasirinkite srautą:

en: &Options...
lt: &Parinktys...

en: &Interleave every
lt: &Įtarpuoti kas

en: frames
lt: kadrų

en: Current format:
lt: Dabartinis formatas:

en: Waveform: %s
lt: Bangos forma: %s

en: Waveform
lt: Bangos forma

en: All multimedia files
lt: Visi multimedijos failai

en: video
lt: vaizdas

en: audio
lt: garsas

en: Wine AVI-default-filehandler
lt: „Wine“ numatytoji-AVI-doroklė

en: uncompressed
lt: neglaudintas

en: Canceling...
lt: Atsisakoma...

en: %1!u! %2 remaining
lt: liko %1!u! %2

en: %1!u! %2 and %3!u! %4 remaining
lt: liko %1!u! %2 ir %3!u! %4

en: seconds
lt: sek.

en: minutes
lt: min.

en: hours
lt: val.

en: Properties for %s
lt: %s savybės

en: &Apply
lt: &Vykdyti

en: Help
lt: Žinynas

en: Wizard
lt: Vediklis

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: &Next >
lt: &Toliau >

en: Finish
lt: Baigti

en: Customize Toolbar
lt: Tinkinti mygtukų juostą

en: &Close
lt: &Užverti

en: R&eset
lt: A&tstatyti

en: &Help
lt: &Žinynas

en: Move &Up
lt: P&akelti

en: Move &Down
lt: &Nuleisti

en: A&vailable buttons:
lt: P&rieinami mygtukai:

en: &Add ->
lt: &Pridėti ->

en: <- &Remove
lt: <- Ša&linti

en: &Toolbar buttons:
lt: &Mygtukų juostos turinys:

en: Separator
lt: Skirtukas

[ctx: hotkey]
en: None
lt: Joks

en: &Yes
lt: &Taip

en: &No
lt: &Ne

en: &Retry
lt: &Pakartoti

en: Hide details
lt: Slėpti išsamiau

en: See details
lt: Rodyti išsamiau

en: Close
lt: Užverti

en: Today:
lt: Šiandien:

en: Go to today
lt: Eiti į šiandien

en: Open
lt: Atverti

en: File &Name:
lt: Failo &vardas:

en: &Directories:
lt: &Aplankai:

en: List Files of &Type:
lt: Rodyti šių &tipų failus:

en: Dri&ves:
lt: &Diskai:

en: &Read Only
lt: &Tik skaitymui

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Print
lt: Spausdinti

en: Printer:
lt: Spausdintuvas:

en: Print range
lt: Spausdinimo rėžiai

en: &All
lt: &Visą

en: S&election
lt: Pažymėtas &tekstas

en: &Pages
lt: &Puslapiai

en: &Setup
lt: &Nuostatos

en: &From:
lt: n&uo:

en: &To:
lt: &iki:

en: Print &Quality:
lt: Spausdinimo &kokybė:

en: Print to Fi&le
lt: Spausdinti į fai&lą

en: Condensed
lt: Suspaustas

en: Print Setup
lt: Spausdintuvo nuostatos

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: &Default Printer
lt: &Pagrindinis spausdintuvas

en: [none]
lt: [nėra]

en: Specific &Printer
lt: Spe&cifinis spausdintuvas

en: Orientation
lt: Padėtis

en: Po&rtrait
lt: &Stačias

en: &Landscape
lt: &Gulsčias

en: Paper
lt: Popierius

en: Si&ze
lt: &Dydis

en: &Source
lt: &Šaltinis

en: Font
lt: Šriftas

en: &Font:
lt: &Šriftas:

en: Font St&yle:
lt: Šrifto &stilius:

en: &Size:
lt: &Dydis:

en: Effects
lt: Savybės

en: Stri&keout
lt: Per&braukimas

en: &Underline
lt: &Pabraukimas

en: &Color:
lt: &Spalva:

en: Sample
lt: Pavyzdys

en: Scr&ipt:
lt: Si&mbolių rinkinys:

en: Color
lt: Spalva

en: &Basic Colors:
lt: &Pagrindinės spalvos:

en: &Custom Colors:
lt: Pr&itaikytos spalvos:

en: |S&olid
lt: |&Vientisa

en: &Red:
lt: &Raudona:

en: &Green:
lt: Ža&lia:

en: &Blue:
lt: &Mėlyna:

en: &Hue:
lt: &Atsp.:

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
lt: &Sodr.:

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
lt: &Švies.:

en: &Add to Custom Colors
lt: &Įdėti prie pritaikytų spalvų

en: &Define Custom Colors >>
lt: Api&brėžti pritaikytas spalvas >>

[ctx: Solid]
en: &o
lt: &V

en: Find
lt: Ieškoti

en: Fi&nd What:
lt: Ko &ieškoti:

en: Match &Whole Word Only
lt: Tenkina tik &visas žodis

en: Match &Case
lt: Skirti raidžių &dydį

en: Direction
lt: Kryptis

en: &Up
lt: &Aukštyn

en: &Down
lt: &Žemyn

en: &Find Next
lt: Ieškoti &kito

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Re&place With:
lt: Kuo pak&eisti:

en: &Replace
lt: &Pakeisti

en: Replace &All
lt: P&akeisti visus

en: &Properties
lt: &Savybės

en: Print to fi&le
lt: Spausdinti į fai&lą

en: &Name:
lt: &Vardas:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Where:
lt: Vieta:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Pa&ges
lt: Pu&slapiai

en: &Selection
lt: Pažymėtas &tekstas

en: &from:
lt: nuo:

en: &to:
lt: iki:

en: Copies
lt: Kopijos

en: Number of &copies:
lt: &Kopijų skaičius:

en: C&ollate
lt: Su&dėst.

en: Si&ze:
lt: D&ydis:

en: &Source:
lt: &Šaltinis:

en: P&ortrait
lt: &Stačias

en: L&andscape
lt: &Gulsčias

en: Setup Page
lt: Puslapio nuostatos

en: &Tray:
lt: Dėk&las:

en: &Portrait
lt: &Stačias

en: L&eft:
lt: &Kairėje:

en: &Right:
lt: &Dešinėje:

en: T&op:
lt: &Viršutinė:

en: &Bottom:
lt: &Apatinė:

en: P&rinter...
lt: S&pausdintuvas...

en: Look &in:
lt: &Vieta:

en: File &name:
lt: &Failo vardas:

en: Files of &type:
lt: Failų &tipai:

en: Open as &read-only
lt: Atverti tik &skaitymui

en: &Open
lt: &Atverti

en: File name:
lt: Failo vardas:

en: Files of type:
lt: Failų tipai:

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Please verify that the correct file name was given
lt: Patikrinkite, ar pateiktas korektiškas failo vardas

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
lt: Failas neegzistuoja.
    Ar norite sukurti failą?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
lt: Failas jau egzistuoja.
    Ar norite jį pakeisti?

en: Invalid character(s) in path
lt: Kelyje yra netinkamų simbolių

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
lt: Failo vardas negali turėti šių simbolių:
                              / : < > |

en: Path does not exist
lt: Kelias neegzistuoja

en: File does not exist
lt: Failas neegzistuoja

en: The selection contains a non-folder object
lt: Atrankoje yra objektų, kurie nėra aplankai

en: Up One Level
lt: Aukštyn vienu lygiu

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: List
lt: Sąrašas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Browse to Desktop
lt: Pereiti į darbalaukį

en: Regular
lt: Normalus

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Bold Italic
lt: Pusjuodis kursyvas

en: Black
lt: Juoda

en: Maroon
lt: Kaštoninė

en: Green
lt: Tamsiai žalia

en: Olive
lt: Tamsiai geltona

en: Navy
lt: Tamsiai mėlyna

en: Purple
lt: Violetinė

en: Teal
lt: Tamsiai žydra

en: Gray
lt: Pilka

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Red
lt: Raudona

en: Lime
lt: Žalia

en: Yellow
lt: Geltona

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Fuchsia
lt: Purpurinė

en: Aqua
lt: Žydra

en: White
lt: Balta

en: Unreadable Entry
lt: Neperskaitomas įrašas

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
lt: Ši reikšmė nepatenka į puslapių rėžį.
    Įveskite reikšmę tarp %1!d! ir %2!d!.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
lt: „Nuo“ reikšmė negali viršyti „iki“ reikšmės.

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
lt: Paraštės persidengia arba išeina už popieriaus ribų.
    Įveskite paraštes iš naujo.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
lt: Laukas „kopijų skaičius“ negali būti tuščias.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
lt: Toks didelis kopijų skaičius nepalaikomas spausdintuvo.
    Įveskite reikšmę tarp 1 ir %d.

en: A printer error occurred.
lt: Įvyko spausdintuvo klaida.

en: No default printer defined.
lt: Nenurodytas pagrindinis spausdintuvas.

en: Cannot find the printer.
lt: Nepavyko rasti spausdintuvo.

en: Out of memory.
lt: Trūksta atminties.

en: An error occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Unknown printer driver.
lt: Nežinoma spausdintuvo tvarkyklė.

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
lt: Prieš atlikdami su spausdintuvu susijusius veiksmus, tokius kaip puslapio nuostatų keitimas ar dokumento spausdinimas, turite įdiegti spausdintuvą. Įdiekite spausdintuvą ir pakartokite.

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
lt: Pasirinkite šrifto dydį tarp %1!d! ir %2!d! taškų.

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: Save &in:
lt: &Kur išsaugoti:

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Select Folder
lt: Parinkite aplanką

en: Font size has to be a number.
lt: Šrifto dydis turi būti skaičius.

en: Ready
lt: Parengta

en: Paused;
lt: Pristabdytas;

en: Error;
lt: Klaida;

en: Pending deletion;
lt: Laukia pašalinimo;

en: Paper jam;
lt: Užstrigęs popierius;

en: Out of paper;
lt: Pasibaigęs popierius;

en: Feed paper manual;
lt: Rankinis popieriaus padavimas;

en: Paper problem;
lt: Problema su popieriumi;

en: Printer offline;
lt: Spausdintuvas atjungtas;

en: I/O Active;
lt: Aktyvus Į/I;

en: Busy;
lt: Spausdintuvas užimtas;

en: Printing;
lt: Spausdina;

en: Output tray is full;
lt: Išvedimo dėklas pilnas;

en: Not available;
lt: Nepasiekiama;

en: Waiting;
lt: Laukia;

en: Processing;
lt: Apdorojimas;

en: Initializing;
lt: Inicijuojama;

en: Warming up;
lt: Kaista;

en: Toner low;
lt: Baigiasi dažai;

en: No toner;
lt: Nėra dažų;

en: Page punt;
lt: Puslapis perkrautas;

en: Interrupted by user;
lt: Pertraukta naudotojo;

en: Out of memory;
lt: Trūksta atminties;

en: The printer door is open;
lt: Spausdintuvo durelės atidarytos;

en: Print server unknown;
lt: Spausdinimo serveris nežinomas;

en: Power save mode;
lt: Energijos taupymo režimas;

en: Default Printer;
lt: Pagrindinis spausdintuvas;

en: There are %d documents in the queue
lt: Eilėje yra %d dokumentų

en: Margins [inches]
lt: Paraštės [coliai]

en: Margins [mm]
lt: Paraštės [mm]

en: Properties
lt: Savybės

en: Options
lt: Parinktys

en: Default
lt: Numatytoji

en: &User name:
lt: &Naudotojo vardas:

en: &Password:
lt: &Slaptažodis:

en: &Remember my password
lt: Į&siminti slaptažodį

en: Connect to %s
lt: Užmegzti ryšį su %s

en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Logon unsuccessful
lt: Prisijungimas nesėkmingas

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
lt: Įsitikinkite, kad naudotojo vardas
    ir slaptažodis teisingi.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
lt: Kai įjungta didžiųjų raidžių būsena, savo slaptažodį galite įvesti neteisingai.
    
    Paspauskite didžiųjų raidžių klaviatūros klavišą didžiųjų raidžių būsenai išjungti
    prieš rinkdami savo slaptažodį.

en: Caps Lock is On
lt: Didžiųjų raidžių būsena įjungta

en: Authority Key Identifier
lt: Įstaigos rakto identifikatorius

en: Key Attributes
lt: Rakto atributai

en: Key Usage Restriction
lt: Rakto naudojimo ribojimai

en: Subject Alternative Name
lt: Subjekto alternatyvusis vardas

en: Issuer Alternative Name
lt: Išdavėjo alternatyvusis vardas

en: Basic Constraints
lt: Pagrindiniai ribojimai

en: Key Usage
lt: Rakto naudojimas

en: Certificate Policies
lt: Liudijimo politika

en: Subject Key Identifier
lt: Subjekto rakto identifikatorius

en: CRL Reason Code
lt: ALS priežasties kodas

en: CRL Distribution Points
lt: ALS platinimo vietos

en: Enhanced Key Usage
lt: Išplėstas rakto naudojimas

en: Authority Information Access
lt: Išdavėjo informacijos prieiga

en: Certificate Extensions
lt: Liudijimo plėtiniai

en: Next Update Location
lt: Kito atnaujinimo vieta

en: Yes or No Trust
lt: Yra ar nėra patikėjimas

en: Email Address
lt: Elektroninio pašto adresas

en: Unstructured Name
lt: Nestruktūrinis vardas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Message Digest
lt: Pranešimo maišos reikšmė

en: Signing Time
lt: Pasirašymo laikas

en: Counter Sign
lt: Paliudijantis parašas

en: Challenge Password
lt: Iššūkio slaptažodis

en: Unstructured Address
lt: Nestruktūrinis adresas

en: S/MIME Capabilities
lt: S/MIME gebėjimai

en: Prefer Signed Data
lt: Teikti pirmenybę pasirašytiems duomenims

en: User Notice
lt: Naudotojo pastaba

en: On-line Certificate Status Protocol
lt: Būsenos paliudijimo tinklu protokolas (OCSP)

en: Certification Authority Issuer
lt: Liudijimo įstaigos steigėjai

en: Certification Template Name
lt: Liudijimo šablono pavadinimas

en: Certificate Type
lt: Liudijimo tipas

en: Certificate Manifold
lt: Liudijimo kopija

en: Netscape Cert Type
lt: Netscape liudijimo tipas

en: Netscape Base URL
lt: Netscape bazės URL

en: Netscape Revocation URL
lt: Netscape atšaukimų URL

en: Netscape CA Revocation URL
lt: Netscape LĮ atšaukimų URL

en: Netscape Cert Renewal URL
lt: Netscape liudijimų atnaujinimo URL

en: Netscape CA Policy URL
lt: Netscape LĮ politikos URL

en: Netscape SSL ServerName
lt: Netscape SSL serverio vardas

en: Netscape Comment
lt: Netscape komentaras

en: Country/Region
lt: Valstybė/regionas

en: Organization
lt: Įstaiga

en: Organizational Unit
lt: Įstaigos padalinys

en: Common Name
lt: Vardas, pavardė

en: Locality
lt: Vietovė

en: State or Province
lt: Valstija, sritis, gubernija

en: Title
lt: Titulas

en: Given Name
lt: Vardas

en: Initials
lt: Inicialai

en: Surname
lt: Pavardė

en: Domain Component
lt: Srities komponentas

en: Street Address
lt: Adresas

en: Serial Number
lt: Numeris

en: CA Version
lt: LĮ versija

en: Cross CA Version
lt: Kryžminės LĮ versija

en: Serialized Signature Serial Number
lt: Išdėstyto serijomis parašo numeris

en: Principal Name
lt: Pagrindinis pavadinimas

en: Windows Product Update
lt: „Windows“ produktų naujinimas

en: Enrollment Name Value Pair
lt: Registravimo vardo reikšmių pora

en: OS Version
lt: OS versija

en: Enrollment CSP
lt: Registravimo CSP

en: CRL Number
lt: ALS numeris

en: Delta CRL Indicator
lt: ALS pokyčių indikatorius

en: Issuing Distribution Point
lt: Išdavimo platinimo vieta

en: Freshest CRL
lt: Naujausias ALS

en: Name Constraints
lt: Vardo ribojimai

en: Policy Mappings
lt: Politikos atvaizdavimas

en: Policy Constraints
lt: Politikos ribojimai

en: Cross-Certificate Distribution Points
lt: Kryžminio liudijimo platinimo vietos

en: Application Policies
lt: Programos politika

en: Application Policy Mappings
lt: Programos politikos atvaizdavimas

en: Application Policy Constraints
lt: Programos politikos ribojimai

en: CMC Data
lt: CMC duomenys

en: CMC Response
lt: CMC atsakymas

en: Unsigned CMC Request
lt: Nepasirašyta CMC užklausa

en: CMC Status Info
lt: CMC būsenos informacija

en: CMC Extensions
lt: CMC plėtiniai

en: CMC Attributes
lt: CMC atributai

en: PKCS 7 Data
lt: PKCS 7 duomenys

en: PKCS 7 Signed
lt: PKCS 7 pasirašytas

en: PKCS 7 Enveloped
lt: PKCS 7 voke

en: PKCS 7 Signed Enveloped
lt: PKCS 7 pasirašytas, voke

en: PKCS 7 Digested
lt: PKCS 7 apskaičiuota maišos reikšmė

en: PKCS 7 Encrypted
lt: PKCS 7 užšifruotas

en: Previous CA Certificate Hash
lt: Ankstesnė LĮ liudijimo maišos reikšmė

en: Virtual Base CRL Number
lt: Virtualus bazinis ALS numeris

en: Next CRL Publish
lt: Kitas ALS publikavimas

en: CA Encryption Certificate
lt: LĮ užšifravimo liudijimas

en: Key Recovery Agent
lt: Rakto atkūrimo priemonė

en: Certificate Template Information
lt: Liudijimo šablono informacija

en: Enterprise Root OID
lt: Organizacijos pagrindinis objekto identifikatorius

en: Dummy Signer
lt: Fiktyvus pasirašytojas

en: Encrypted Private Key
lt: Užšifruotas privatusis raktas

en: Published CRL Locations
lt: Publikuotos ALS vietos

en: Enforce Certificate Chain Policy
lt: Priverstinai vykdyti liudijimų grandinės politiką

en: Transaction Id
lt: Operacijos identifikatorius

en: Sender Nonce
lt: Siuntėjas tam kartui

en: Recipient Nonce
lt: Gavėjas tam kartui

en: Reg Info
lt: Registracijos informacija

en: Get Certificate
lt: Gauti liudijimą

en: Get CRL
lt: Gauti ALS

en: Revoke Request
lt: Atšaukti užklausą

en: Query Pending
lt: Laukia užklausa

en: Certificate Trust List
lt: Patikintų liudijimų sąrašas

en: Archived Key Certificate Hash
lt: Atsarginės rakto kopijos liudijimo maišos reikšmė

en: Private Key Usage Period
lt: Privačiojo rakto naudojimo periodas

en: Client Information
lt: Kliento informacija

en: Server Authentication
lt: Serverio tapatumo nustatymas

en: Client Authentication
lt: Kliento tapatumo nustatymas

en: Code Signing
lt: Programos kodo pasirašymas

en: Secure Email
lt: Saugus elektroninis paštas

en: Time Stamping
lt: Laiko žymos įterpimas

en: Microsoft Trust List Signing
lt: Microsoft patikintų liudijimų sąrašo pasirašymas

en: Microsoft Time Stamping
lt: Microsoft laiko žymos įterpimas

en: IP security end system
lt: IP saugumo galinė sistema

en: IP security tunnel termination
lt: IP saugumo tunelio baigimas

en: IP security user
lt: IP saugumo naudotojas

en: Encrypting File System
lt: Failų šifravimo sistema

en: Windows Hardware Driver Verification
lt: „Windows“ tvarkyklių patikra

en: Windows System Component Verification
lt: „Windows“ sistemos komponentų patikra

en: OEM Windows System Component Verification
lt: OEM „Windows“ sistemos komponentų patikra

en: Embedded Windows System Component Verification
lt: Įtaisytų „Windows“ sistemos komponentų patikra

en: Key Pack Licenses
lt: Kodų pako licencijos

en: License Server Verification
lt: Licencijų serverio patikra

en: Smart Card Logon
lt: Lustinių kortelių įvedimas

en: Digital Rights
lt: Skaitmeninės teisės

en: Qualified Subordination
lt: Patikslintoji hierarchija

en: Key Recovery
lt: Rakto atkūrimas

en: Document Signing
lt: Dokumentų pasirašymas

en: IP security IKE intermediate
lt: IP saugumo IKE tarpininkas

en: File Recovery
lt: Failų atkūrimas

en: Root List Signer
lt: Pagrindinio sąrašo pasirašytojas

en: All application policies
lt: Visos programų politikos

en: Directory Service Email Replication
lt: Katalogų serverio el. pašto dauginimas

en: Certificate Request Agent
lt: Liudijimo užklausos priemonė

en: Lifetime Signing
lt: Gyvavimo ciklo pasirašymas

en: All issuance policies
lt: Visos išdavimo politikos

en: Trusted Root Certification Authorities
lt: Patikimos vyriausiosios liudijimų įstaigos

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Intermediate Certification Authorities
lt: Tarpinės liudijimų įstaigos

en: Other People
lt: Kiti žmonės

en: Trusted Publishers
lt: Patikimi publikuotojai

en: Untrusted Certificates
lt: Nepatikimi liudijimai

en: KeyID=
lt: Rakto identifikatorius=

en: Certificate Issuer
lt: Liudijimo išdavėjas

en: Certificate Serial Number=
lt: Liudijimo numeris=

en: Other Name=
lt: Kitas vardas=

en: Email Address=
lt: Elektroninio pašto adresas=

en: DNS Name=
lt: DNS vardas=

en: Directory Address
lt: Katalogo adresas

en: IP Address=
lt: IP adresas=

en: Mask=
lt: Kaukė=

en: Registered ID=
lt: Registracijos identifikatorius=

en: Unknown Key Usage
lt: Nežinomas rakto naudojimas

en: Subject Type=
lt: Subjekto tipas=

en: End Entity
lt: Esybės pabaiga

en: Path Length Constraint=
lt: Kelio ilgio ribojimas=

[ctx: path length]
en: None
lt: Nėra

en: Information Not Available
lt: Informacija neprieinama

en: Authority Info Access
lt: Įstaigos informacijos prieiga

en: Access Method=
lt: Prieigos metodas=

en: CA Issuers
lt: LĮ išdavėjai

en: Unknown Access Method
lt: Nežinomas prieigos metodas

en: Alternative Name
lt: Alternatyvusis vardas

en: CRL Distribution Point
lt: ALS platinimo vieta

en: Distribution Point Name
lt: Platinimo vietos pavadinimas

en: Full Name
lt: Asmenvardis

en: RDN Name
lt: RDN vardas

en: CRL Reason=
lt: ALS priežastis=

en: CRL Issuer
lt: ALS išdavėjas

en: Key Compromise
lt: Pasitikėjimo raktu praradimas

en: CA Compromise
lt: Pasitikėjimo LĮ praradimas

en: Affiliation Changed
lt: Priklausomybės pasikeitimas

en: Superseded
lt: Išstūmimas

en: Operation Ceased
lt: Operacijos nutraukimas

en: Certificate Hold
lt: Liudijimo įšaldymas

en: Financial Information=
lt: Finansinė informacija=

en: Available
lt: Prieinama

en: Not Available
lt: Neprieinama

en: Meets Criteria=
lt: Atitinka kriterijus=

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Digital Signature
lt: Skaitmeninis parašas

en: Non-Repudiation
lt: Negalėjimas išsižadėti

en: Key Encipherment
lt: Rakto užšifravimas

en: Data Encipherment
lt: Duomenų užšifravimas

en: Key Agreement
lt: Rakto susitarimas

en: Certificate Signing
lt: Liudijimo pasirašymas

en: Off-line CRL Signing
lt: ALS pasirašymas atsijungus

en: CRL Signing
lt: ALS pasirašymas

en: Encipher Only
lt: Tik užšifravimas

en: Decipher Only
lt: Tik dešifravimas

en: SSL Client Authentication
lt: SSL kliento tapatumo nustatymas

en: SSL Server Authentication
lt: SSL serverio tapatumo nustatymas

en: Signature
lt: Parašas

en: SSL CA
lt: SSL LĮ

en: S/MIME CA
lt: S/MIME LĮ

en: Signature CA
lt: Parašo LĮ

en: Certificate Policy
lt: Liudijimo politika

en: Policy Identifier:
lt: Politikos identifikatorius:

en: Policy Qualifier Info
lt: Politikos kvalifikatoriaus informacija

en: Policy Qualifier Id=
lt: Politikos kvalifikatoriaus identifikatorius=

en: Qualifier
lt: Kvalifikatorius

en: Notice Reference
lt: Pranešimo nuoroda

en: Organization=
lt: Įstaiga=

en: Notice Number=
lt: Pranešimo numeris=

en: Notice Text=
lt: Pranešimo tekstas=

en: General
lt: Bendrosios

en: &Install Certificate...
lt: &Įdiegti liudijimą...

en: Issuer &Statement
lt: Išdavėjo &teiginys

en: &Show:
lt: &Rodyti:

en: &Edit Properties...
lt: Redaguoti &savybes...

en: &Copy to File...
lt: &Kopijuoti į failą...

en: Certification Path
lt: Liudijimo kelias

en: Certification path
lt: Liudijimo kelias

en: &View Certificate
lt: &Peržiūrėti liudijimą

en: Certificate &status:
lt: Liudijimo &būsena:

en: Disclaimer
lt: Garantijų nedavimas

en: More &Info
lt: Daugiau &informacijos

en: &Friendly name:
lt: &Draugiškas vardas:

en: &Description:
lt: &Aprašas:

en: Certificate purposes
lt: Liudijimo paskirtys

en: &Enable all purposes for this certificate
lt: &Įjungti visas šio liudijimo paskirtis

en: D&isable all purposes for this certificate
lt: Išj&ungti visas šio liudijimo paskirtis

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
lt: Įjungti &tik šias šio liudijimo paskirtis:

en: Add &Purpose...
lt: Pridėti &paskirtį...

en: Add Purpose
lt: Pridėti paskirtį

en: Add the object identifier (OID) for the certificate purpose you wish to add:
lt: Pridėkite objekto identifikatorių (OID) liudijimo paskirčiai, kurią norite pridėti:

en: Select Certificate Store
lt: Išrinkite liudijimų saugyklą

en: Select the certificate store you want to use:
lt: Išrinkite liudijimų saugyklą, kurią norite naudoti:

en: &Show physical stores
lt: &Rodyti fizines saugyklas

en: Certificate Import Wizard
lt: Liudijimo importo vediklis

en: Welcome to the Certificate Import Wizard
lt: Sveiki atvėrę liudijimo importo vediklį

en: This wizard helps you import certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a file to a certificate store.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
lt: Šis vediklis padeda importuoti liudijimus, atšauktų liudijimų sąrašus ir patikintų liudijimų sąrašus iš failo į liudijimų saugyklą.
    
    Liudijimas gali būti naudojamas atpažinti jus ar kompiuterį su kuriuo esate užmezgę ryšį. Jis taip pat gali būti naudojamas tapatumo nustatymui ir pranešimų pasirašymui. Liudijimų saugyklos yra liudijimų, atšauktų liudijimų sąrašų ir patikintų liudijimų sąrašų rinkiniai.
    
    Jei norite tęsti, spauskite „Kitas“.

en: &File name:
lt: &Failas:

en: B&rowse...
lt: Pari&nkti...

en: Note: The following file formats may contain more than one certificate, certificate revocation list, or certificate trust list:
lt: Pastaba: Šie failų formatai gali turėti daugiau negu vieną liudijimą, atšauktų liudijimų sąrašą ar patikintų liudijimų sąrašą:

en: Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Messages (*.p7b)
lt: Kriptografinio pranešimo sintaksės standarto/PKCS #7 pranešimai (*.p7b)

en: Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx; *.p12)
lt: Asmeninės informacijos mainai/PKCS #12 (*.pfx, *.p12)

en: Microsoft Serialized Certificate Store (*.sst)
lt: Išdėstyta serijomis liudijimų saugykla (*.sst)

en: Wine can automatically select the certificate store, or you can specify a location for the certificates.
lt: „Wine“ gali automatiškai parinkti liudijimų saugyklą arba galite nurodyti vietą liudijimams.

en: &Automatically select certificate store
lt: Automatiškai pa&rinkti liudijimų saugyklą

en: &Place all certificates in the following store:
lt: Patalpinti &visus liudijimus į šią saugyklą:

en: Completing the Certificate Import Wizard
lt: Liudijimo importo vediklio pabaiga

en: You have successfully completed the Certificate Import Wizard.
lt: Sėkmingai baigėte liudijimo importo vediklį.

en: You have specified the following settings:
lt: Nurodėte šias nuostatas:

en: Certificates
lt: Liudijimai

en: I&ntended purpose:
lt: &Numatytosios paskirtys:

en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: &Advanced...
lt: Išs&amiau...

en: Certificate intended purposes
lt: Liudijimo numatytosios paskirtys

en: &View
lt: &Rodymas

en: Advanced Options
lt: Išsamios parinktys

en: Certificate purpose
lt: Liudijimo paskirtis

en: Select one or more purposes to be listed when Advanced Purposes is selected.
lt: Išrinkite paskirčių rodymui, kai pasirinkta „papildomos paskirtys“.

en: &Certificate purposes:
lt: &Liudijimo paskirtys:

en: Certificate Export Wizard
lt: Liudijimo eksporto vediklis

en: Welcome to the Certificate Export Wizard
lt: Sveiki atvėrę liudijimo eksporto vediklį

en: This wizard helps you export certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a certificate store to a file.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
lt: Šis vediklis padeda eksportuoti liudijimus, atšauktų liudijimų sąrašus ir patikintų liudijimų sąrašus iš liudijimų saugyklos į failą.
    
    Liudijimas gali būti naudojamas atpažinti jus ar kompiuterį su kuriuo esate užmezgę ryšį. Jis taip pat gali būti naudojamas tapatumo nustatymui ir pranešimų pasirašymui. Liudijimų saugyklos yra liudijimų, atšauktų liudijimų sąrašų ir patikintų liudijimų sąrašų rinkiniai.
    
    Jei norite tęsti, spauskite „Kitas“.

en: If you choose to export the private key, you will be prompted for a password to protect the private key on a later page.
lt: Jei pasirinksite eksportuoti privatųjį raktą, kitame lape būsite paklausti įvesti slaptažodį raktui apsaugoti.

en: Do you wish to export the private key?
lt: Ar norite eksportuoti privatųjį raktą?

en: &Yes, export the private key
lt: &Taip, eksportuoti privatųjį raktą

en: N&o, do not export the private key
lt: &Ne, neeksportuoti privačiojo rakto

en: &Confirm password:
lt: &Patvirtinti slaptažodį:

en: Select the format you want to use:
lt: Išrinkite formatą, kurį norite naudoti:

en: &DER-encoded X.509 (*.cer)
lt: &DER-užkoduotas X.509 (*.cer)

en: Ba&se64-encoded X.509 (*.cer):
lt: Ba&se64-užkoduotas X.509 (*.cer):

en: &Cryptographic Message Syntax Standard/PKCS #7 Message (*.p7b)
lt: &Kriptografinio pranešimo sintaksės standarto/PKCS #7 pranešimas (*.p7b)

en: &Include all certificates in the certification path if possible
lt: &Jei įmanoma, apimti visus liudijimus liudijimų kelyje

en: &Personal Information Exchange/PKCS #12 (*.pfx)
lt: &Asmeninės informacijos mainai/PKCS #12 (*.pfx)

en: Incl&ude all certificates in the certification path if possible
lt: A&pimti visus liudijimus liudijimų kelyje

en: &Enable strong encryption
lt: Įjungti stiprų &šifravimą

en: Delete the private &key if the export is successful
lt: Pašalin&ti privatųjį raktą, jei eksportas sėkmingas

en: Completing the Certificate Export Wizard
lt: Liudijimo eksporto vediklio pabaiga

en: You have successfully completed the Certificate Export Wizard.
lt: Sėkmingai baigėte liudijimo eksporto vediklį.

en: Select Certificate
lt: Išrinkite liudijimą

en: Select a certificate you want to use
lt: Išrinkite liudijimą, kurį norite naudoti

en: Certificate
lt: Liudijimas

en: Certificate Information
lt: Liudijimo informacija

en: This certificate has an invalid signature. The certificate may have been altered or corrupted.
lt: Šis liudijimas turi neteisingą parašą. Liudijimas galėjo būti pakeistas ar pažeistas.

en: This root certificate is not trusted. To trust it, add it to your system's trusted root certificate store.
lt: Šis vyriausiasis liudijimas nepatikimas. Norėdami juo pasitikėti įtraukite jį į sistemos patikimų vyriausiųjų liudijimų saugyklą.

en: This certificate could not be validated to a trusted root certificate.
lt: Nepavyko patvirtinti šio liudijimo pagal patikimą vyriausiąjį liudijimą.

en: This certificate's issuer could not be found.
lt: Nepavyko rasti liudijimo išdavėjo.

en: All the intended purposes of this certificate could not be verified.
lt: Nepavyko patikrinti visų šio liudijimo paskirties tikslų.

en: This certificate is intended for the following purposes:
lt: Šis liudijimas skirtas šiems tikslams:

en: Issued to:
lt: Kam išduota:

en: Issued by:
lt: Išdavė:

en: Valid from
lt: Galioja nuo

en:  to
lt:  iki

en: This certificate has an invalid signature.
lt: Šis liudijimas turi neteisingą parašą.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
lt: Šis liudijimas jau nebegalioja arba dar negalioja.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
lt: Šio liudijimo galiojimo periodas didesnis už išdavėjo.

en: This certificate was revoked by its issuer.
lt: Šis liudijimas panaikintas išdavėjo.

en: This certificate is OK.
lt: Šis liudijimas geras.

en: Field
lt: Laukas

en: Value
lt: Reikšmė

en: <All>
lt: <visi laukai>

en: Version 1 Fields Only
lt: Tik pirmos versijos laukai

en: Extensions Only
lt: Tik plėtiniai

en: Critical Extensions Only
lt: Tik būtini plėtiniai

en: Properties Only
lt: Tik savybės

en: Serial number
lt: Numeris

en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Valid from
lt: Galioja nuo

en: Valid to
lt: Galioja iki

en: Subject
lt: Subjektas

en: Public key
lt: Viešasis raktas

en: %1 (%2!d! bits)
lt: %1 (%2!d! bitai)

en: SHA1 hash
lt: maiša SHA1

en: Enhanced key usage (property)
lt: Ypatingas rakto naudojimas (savybė)

en: Friendly name
lt: Draugiškas vardas

en: Description
lt: Aprašas

en: Certificate Properties
lt: Liudijimo savybės

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
lt: Įveskite organizacijos identifikatorių tokia forma: 1.2.3.4

en: The OID you entered already exists.
lt: Įvestas organizacijos identifikatorius jau egzistuoja.

en: Please select a certificate store.
lt: Išrinkite liudijimų saugyklą.

en: The file contains objects that do not match the given criteria. Please select another file.
lt: Faile yra objektų, kurie neatitinka nustatytų kriterijų. Išrinkite kitą failą.

en: File to Import
lt: Importo failas

en: Specify the file you want to import.
lt: Nurodykite failą importui.

en: Certificate Store
lt: Liudijimų saugykla

en: Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
lt: Liudijimų saugyklos yra liudijimų rinkiniai, atšauktų liudijimų sąrašai ir patikintų liudijimų sąrašai.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
lt: X.509 liudijimas (*.cer; *.crt)

en: Personal Information Exchange (*.pfx; *.p12)
lt: Asmeninės informacijos mainai (*.pfx; *.p12)

en: Certificate Revocation List (*.crl)
lt: Atšauktų liudijimų sąrašas (*.crl)

en: Certificate Trust List (*.stl)
lt: Patikintų liudijimų sąrašas (*.stl)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.spc; *.p7b)
lt: CMS/PKCS #7 pranešimai (*.spc; *.p7b)

en: Please select a file.
lt: Išrinkite failą.

en: The file format is not recognized. Please select another file.
lt: Neatpažintas failo formatas. Išrinkite kitą failą.

en: Could not open
lt: Nepavyko atverti

en: Determined by the program
lt: Nustatyta programos

en: Please select a store
lt: Išrinkite saugyklą

en: Certificate Store Selected
lt: Išrinkta liudijimų saugykla

en: Automatically determined by the program
lt: Automatiškai nustatyta programos

en: File
lt: Failas

en: Content
lt: Turinys

en: Certificate Revocation List
lt: Atšauktų liudijimų sąrašas

en: CMS/PKCS #7 Message
lt: CMS/PKCS #7 pranešimas

en: Personal Information Exchange
lt: Asmeninės informacijos mainai

en: The import was successful.
lt: Importas sėkmingas.

en: The import failed.
lt: Importas nepavyko.

en: <Advanced Purposes>
lt: <papildomos paskirtys>

en: Issued To
lt: Kam išduotas

en: Issued By
lt: Išdavė

en: Expiration Date
lt: Galiojimo data

en: Friendly Name
lt: Draugiškas vardas

en: <None>
lt: <jokios>

en: You will no longer be able to decrypt messages with this certificate, or sign messages with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
lt: Su šiuo liudijimu daugiau nebegalėsite iššifruoti ar pasirašyti pranešimų.
    Ar tikrai norite pašalinti šį liudijimą?

en: You will no longer be able to decrypt messages with these certificates, or sign messages with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
lt: Su šiais liudijimais daugiau nebegalėsite iššifruoti ar pasirašyti pranešimų.
    Ar tikrai norite pašalinti šiuos liudijimus?

en: You will no longer be able to encrypt messages with this certificate, or verify messages signed with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
lt: Su šiuo liudijimu daugiau nebegalėsite užšifruoti pranešimų ar patikrinti su juo pasirašytų pranešimų.
    Ar tikrai norite pašalinti šį liudijimą?

en: You will no longer be able to encrypt messages with these certificates, or verify messages signed with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
lt: Su šiais liudijimais daugiau nebegalėsite užšifruoti pranešimų ar patikrinti su jais pasirašytų pranešimų.
    Ar tikrai norite pašalinti šiuos liudijimus?

en: Certificates issued by this certification authority will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
lt: Liudijimais, išduotais šios liudijimo įstaigos, nebebus pasitikima.
    Ar tikrai norite pašalinti šį liudijimą?

en: Certificates issued by these certification authorities will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
lt: Liudijimais, išduotais šių liudijimo įstaigų, nebebus pasitikima.
    Ar tikrai norite pašalinti šiuos liudijimus?

en: Certificates issued by this root certification authority, or any certification authorities it issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this trusted root certificate?
lt: Liudijimais, išduotais šios vyriausiosios liudijimo įstaigos, ar bet kurios jos išduotos liudijimų įstaigos liudijimais, nebebus pasitikima.
    Ar tikrai norite pašalinti šį patikimą vyriausiąjį liudijimą?

en: Certificates issued by these root certification authorities, or any certification authorities they issued, will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these trusted root certificates?
lt: Liudijimais, išduotais šių vyriausiųjų liudijimo įstaigų, ar bet kurių jų išduotų liudijimų įstaigų liudijimais, nebebus pasitikima.
    Ar tikrai norite pašalinti šiuos patikimus vyriausiuosius liudijimus?

en: Software signed by this publisher will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
lt: Nebebus pasitikima programine įranga pasirašyta šio leidėjo.
    Ar tikrai norite pašalinti šį liudijimą?

en: Software signed by these publishers will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
lt: Nebebus pasitikima programine įranga pasirašyta šių leidėjų.
    Ar tikrai norite pašalinti šiuos liudijimus?

en: Are you sure you want to remove this certificate?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį liudijimą?

en: Are you sure you want to remove these certificates?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos liudijimus?

en: Ensures the identity of a remote computer
lt: Garantuoja nutolusio kompiuterio tapatumą

en: Proves your identity to a remote computer
lt: Įrodo Jūsų tapatumą nutolusiam kompiuteriui

en: Ensures software came from software publisher
    Protects software from alteration after publication
lt: Garantuoja, kad programinė įranga yra iš šio leidėjo
    Apsaugo programinę įrangą nuo pakeitimų po išleidimo

en: Protects e-mail messages
lt: Apsaugo el. pašto pranešimus

en: Allows secure communication over the Internet
lt: Leidžia saugu ryšį internete

en: Allows data to be signed with the current time
lt: Leidžia pasirašyti duomenis dabartiniu laiku

en: Allows you to digitally sign a certificate trust list
lt: Leidžia skaitmeniškai pasirašyti patikintų liudijimų sąrašą

en: Allows data on disk to be encrypted
lt: Leidžia užšifruoti duomenis diske

en: Private Key Archival
lt: Privačiojo rakto archyvavimas

en: Export Format
lt: Eksporto formatas

en: Choose the format in which the content will be saved.
lt: Išsirinkite formatą duomenims išsaugoti.

en: Export Filename
lt: Eksporto failas

en: Specify the name of the file in which the content will be saved.
lt: Nurodykite failą, kuriame bus išsaugoti duomenys.

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
lt: Nurodytas failas jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: DER-Encoded Binary X.509 (*.cer)
lt: DER-užkoduotas dvejetainis X.509 (*.cer)

en: Base64-Encoded X.509 (*.cer)
lt: Base64-užkoduotas X.509 (*.cer)

en: CMS/PKCS #7 Messages (*.p7b)
lt: CMS/PKCS #7 pranešimai (*.p7b)

en: Personal Information Exchange (*.pfx)
lt: Asmeninės informacijos mainai (*.pfx)

en: File Format
lt: Failo formatas

en: Include all certificates in certificate path
lt: Apimti visus liudijimus liudijimų kelyje

en: Export keys
lt: Eksportuoti raktus

en: The export was successful.
lt: Eksportas sėkmingas.

en: The export failed.
lt: Eksportas nepavyko.

en: Export Private Key
lt: Eksportuoti privatųjį raktą

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
lt: Liudijimas turi privatųjį raktą, kuris gali būti išeksportuotas kartu su liudijimu.

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: You may password-protect a private key.
lt: Galite apsaugoti privatųjį raktą slaptažodžiu.

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
lt: Pastaba: nepavyko atverti privačiojo rakto šiam liudijimui.

en: Note: The private key for this certificate is not exportable.
lt: Pastaba: šio liudijimo privatusis raktas neišeksportuojamas.

en: Intended Use
lt: Numatyta paskirtis

en: Location
lt: Vieta

en: Select a certificate
lt: Išrinkite liudijimą

en: Not yet implemented
lt: Dar nerealizuota

en: Configure Devices
lt: Įtaisų konfigūravimas

en: Reset
lt: Atkurti

en: Player
lt: Žaidėjas

en: Device
lt: Įtaisas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Mapping
lt: Susiejimas

en: Show Assigned First
lt: Iš pradžių rodyti priskirtus

en: Action
lt: Veiksmas

en: Object
lt: Objektas

en: Regional Setting
lt: Regiono nuostatos

en: %1!u!MB used, %2!u!MB available
lt: %1!u! MB sunaudota, %2!u!MB MB laisva

en: Western
lt: Vakarų Europos

en: Central European
lt: Vidurio Europos

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Greek
lt: Graikų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Arabic
lt: Arabų

en: Baltic
lt: Baltų

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Thai
lt: Tajų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Hangul(Johab)
lt: Hangul (Johab)

en: Symbol
lt: Simboliai

en: Other
lt: Kita

en: Files on Camera
lt: Failai kameroje

en: Import Selected
lt: Importuoti pažymėtus

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Import All
lt: Importuoti visus

en: Skip This Dialog
lt: Praleisti šį dialogo langą

en: Exit
lt: Išeiti

en: Transferring
lt: Perduodama

en: Transferring... Please Wait
lt: Perduodama... Palaukite

en: Connecting to camera
lt: Jungiamasi prie kameros

en: Connecting to camera... Please Wait
lt: Jungiamasi prie kameros... Palaukite

en: S&ync
lt: S&inchronizuoti

en: &Back
lt: &Atgal

en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: table of contents]
en: &Home
lt: Į p&radžią

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Refresh
lt: Atsiųsti iš &naujo

en: &Print...
lt: &Spausdinti...

en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

en: &View Source
lt: Pirminis &tekstas

en: Proper&ties
lt: Savy&bės

en: Cu&t
lt: &Iškirpti

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Paste
lt: Į&dėti

en: &Print
lt: &Spausdinti

en: &Contents
lt: &Turinys

en: I&ndex
lt: &Rodyklė

en: &Search
lt: &Paieška

en: Favor&ites
lt: &Adresynas

en: Hide &Tabs
lt: Slėpti &korteles

en: Show &Tabs
lt: Rodyti &korteles

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Back
lt: Atgal

[ctx: table of contents]
en: Home
lt: Į pradžią

en: Sync
lt: Sinchronizuoti

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Cinepak Video codec
lt: Cinepak vaizdo kodekas

en: &File
lt: &Failas

en: &New
lt: &Naujas

en: &Window
lt: &Langas

en: &Open...
lt: &Atverti...

en: Save &as...
lt: Išsaugoti &kaip...

en: Print &format...
lt: Spaudinio &formatas...

en: Pr&int...
lt: S&pausdinti...

en: Print previe&w
lt: Spaudinio pe&ržiūra

en: &Toolbars
lt: &Įrankių juosta

en: &Standard bar
lt: Į&prastinė juosta

en: &Address bar
lt: &Adreso juosta

en: &Favorites
lt: &Adresynas

en: &Add to Favorites...
lt: Į&rašyti į adresyną...

en: &About Internet Explorer
lt: &Apie interneto naršyklę

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
lt: Nurodykite URL, kurį norite atverti su interneto naršykle

en: Open:
lt: Atverti:

[ctx: home page]
en: Home
lt: Į pradžią

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: Address
lt: Adresas

en: Searching for %s
lt: Ieškoma %s

en: Start downloading %s
lt: Pradedamas %s atsiuntimas

en: Downloading %s
lt: Atsiunčiama %s

en: Asking for %s
lt: Prašoma %s

en: Home page
lt: Pradžios tinklalapis

en: You can choose the address that will be used as your home page.
lt: Galite pasirinkti adresą, kuris bus naudojamas kaip pradžios tinklalapis.

en: &Current page
lt: &Dabartinis puslapis

en: &Default page
lt: &Numatytasis puslapis

en: &Blank page
lt: &Tuščias puslapis

en: Browsing history
lt: Naršymo istorija

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
lt: Galite pašalinti puslapius podėlyje, slapukus ir kitus duomenis.

en: Delete &files...
lt: Šalinti &failus...

en: &Settings...
lt: Nuo&statos...

en: Delete browsing history
lt: Šalinti naršymo istoriją

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
lt: Laikini interneto failai
    Tinklalapių kopijos podėlyje, paveikslai, liudijimai.

en: Cookies
    Files saved on your computer by websites, which store things like user preferences and login information.
lt: Slapukai
    Tinklalapių kompiuteryje išsaugoti failai, kuriuose saugomi naudotojų nustatymai ir prisijungimo informacija.

en: History
    List of websites you have accessed.
lt: Istorija
    Tinklalapių, kuriuos naršėte, sąrašas.

en: Form data
    Usernames and other information you have entered into forms.
lt: Formų duomenys
    Naudotojų vardai ir kita informacija, kurią įvedėte į formas.

en: Passwords
    Saved passwords you have entered into forms.
lt: Slaptažodžiai
    Išsaugoti slaptažodžiai, kuriuos įvedėte į formas.

en: Delete
lt: Šalinti

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
lt: Liudijimai naudojami Jūsų ir liudijimo įstaigų bei publikuotojų atpažinimui.

en: Certificates...
lt: Liudijimai...

en: Publishers...
lt: Publikuotojai...

en: Connections
lt: Ryšiai

en: Automatic configuration
lt: Automatinis konfigūravimas

en: Use Web Proxy Auto-Discovery (WPAD)
lt: Naudoti įgaliotojo serverio automatinį radimą (WPAD)

en: Use Proxy Auto-Config (PAC) script
lt: Naudoti įgaliotojo serverio automatinio konfigūravimo (PAC) skriptą

en: Address:
lt: Adresas:

en: Proxy server
lt: Įgaliotasis serveris

en: Use a proxy server
lt: Naudoti įgaliotąjį serverį

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Internet Settings
lt: Interneto nuostatos

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
lt: Konfigūruokite „Wine“ interneto naršyklės ir susijusias nuostatas

en: Security settings for zone:
lt: Saugumo nuostatos zonai:

en: Custom
lt: Pritaikytos

en: Very Low
lt: Labai žemos

en: Low
lt: Žemos

en: Medium
lt: Vidutinės

en: Increased
lt: Padidintos

en: High
lt: Aukštos

en: Indeo Video Interactive version 5 video codec
lt: Indeo Video 5 interaktyvus vaizdo kodekas

en: Joysticks
lt: Vairasvirtės

en: &Disable
lt: &Išjungti

en: &Reset
lt: &Atkurti

en: &Enable
lt: Įj&ungti

en: &Override
lt: &Nustelbti

en: Connected
lt: Prijungta

en: Connected (xinput device)
lt: Prijungta (xinput įrenginys)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: After disabling or enabling a device, the connected joysticks won't be updated here until you restart this applet.
lt: Po įtaiso išjungimo ar įjungimo, prijungtos vairasvirtės nebus automatiškai čia atnaujintos, kol nepaleisite šios programėlės iš naujo.

en: Axes
lt: Ašys

en: POVs
lt: POV

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Force Feedback Effect
lt: „Force Feedback“ efektas

en: Press any button in the controller to activate the chosen effect. The effect direction can be changed with the controller axis.
lt: Spauskite bet kurį valdiklio mygtuką pasirinktam efektui aktyvuoti. Efekto kryptis gali būti pakeista valdiklio ašimi.

en: User #0
lt: Naudotojas #0

en: User #1
lt: Naudotojas #1

en: User #2
lt: Naudotojas #2

en: User #3
lt: Naudotojas #3

en: No user detected on slot #0, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
lt: Nerastas naudotojas lizde #0, įsitikinkite, kad žaidimų pultas prijungtas ir nenustelbtas dėl DInput Vairasvirčių kortelėje.

en: No user detected on slot #1, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
lt: Nerastas naudotojas lizde #1, įsitikinkite, kad žaidimų pultas prijungtas ir nenustelbtas dėl DInput Vairasvirčių kortelėje.

en: No user detected on slot #2, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
lt: Nerastas naudotojas lizde #2, įsitikinkite, kad žaidimų pultas prijungtas ir nenustelbtas dėl DInput Vairasvirčių kortelėje.

en: No user detected on slot #3, make sure your gamepad is plugged in, and not overridden for DInput in the Joysticks tab.
lt: Nerastas naudotojas lizde #3, įsitikinkite, kad žaidimų pultas prijungtas ir nenustelbtas dėl DInput Vairasvirčių kortelėje.

en: Rumble
lt: Vibravimas

en: Game Controllers
lt: Žaidimų valdikliai

en: Test and configure game controllers.
lt: Tikrinti ir konfigūruoti žaidimų valdiklius.

en: Error converting object to primitive type
lt: Klaida keičiant objektą į primityvų tipą

en: Invalid procedure call or argument
lt: Netinkamas kreipinys į procedūrą ar argumentas

en: Subscript out of range
lt: Indeksas nepatenka į rėžius

en: Out of stack space
lt: Trūksta vietos dėkle

en: Object required
lt: Reikalingas objektas

en: Automation server can't create object
lt: Automatizavimo serveriui nepavyko sukurti objekto

en: Object doesn't support this property or method
lt: Objektas nepalaiko šios savybės ar metodo

en: Object doesn't support this action
lt: Objektas nepalaiko šio veiksmo

en: Argument not optional
lt: Argumentas yra privalomas

en: Syntax error
lt: Sintaksės klaida

en: Expected ';'
lt: Tikėtasi „;“

en: Expected '('
lt: Tikėtasi „(“

en: Expected ')'
lt: Tikėtasi „)“

en: Expected identifier
lt: Tikėtasi identifikatoriaus

en: Expected '='
lt: Tikėtasi „=“

en: Invalid character
lt: Neteisingas simbolis

en: Unterminated string constant
lt: Nebaigta eilutės konstanta

en: 'return' statement outside of function
lt: Sakinys „return“ ne funkcijoje

en: Can't have 'break' outside of loop
lt: Negalima turėti „break“ ne cikle

en: Can't have 'continue' outside of loop
lt: Negalima turėti „continue“ ne cikle

en: Label redefined
lt: Žymė apibrėžta iš naujo

en: Label not found
lt: Žymė nerasta

en: Expected '@end'
lt: Tikėtasi „@end“

en: Conditional compilation is turned off
lt: Sąlyginis kompiliavimas išjungtas

en: Expected '@'
lt: Tikėtasi „@“

en: Microsoft JScript compilation error
lt: Microsoft JScript kompiliavimo klaida

en: Microsoft JScript runtime error
lt: Microsoft JScript vykdymo klaida

en: Unknown runtime error
lt: Nežinoma vykdymo klaida

en: Number expected
lt: Tikėtasi skaičiaus

en: Function expected
lt: Tikėtasi funkcijos

en: '[object]' is not a date object
lt: „[objektas]“ nėra datos objektas

en: Object expected
lt: Tikėtasi objekto

en: Illegal assignment
lt: Neleistinas priskyrimas

en: '|' is undefined
lt: „|“ neapibrėžtas

en: Boolean object expected
lt: Tikėtasi loginio objekto

en: Cannot delete '|'
lt: Negalima pašalinti „|“

en: VBArray object expected
lt: Tikėtasi VBArray objekto

en: JScript object expected
lt: Tikėtasi JScript objekto

en: Enumerator object expected
lt: Tikėtasi enumeratoriaus objekto

en: Regular Expression object expected
lt: Tikėtasi reguliariojo reiškinio objekto

en: Syntax error in regular expression
lt: Sintaksės klaida reguliariajame reiškinyje

en: Unexpected quantifier
lt: Netikėtas kvantorius

en: Exception thrown and not caught
lt: Išimtinė situacija sugeneruota ir neapdorota

en: URI to be encoded contains invalid characters
lt: Koduotiname URI yra netinkamų simbolių

en: URI to be decoded is incorrect
lt: Dekoduojamas URI neteisingas

en: Number of fraction digits is out of range
lt: Trupmeninės dalies skaitmenų skaičius nepatenka į rėžius

en: Precision is out of range
lt: Tikslumas nepatenka į rėžius

en: Array length must be a finite positive integer
lt: Masyvo dydis turi būti teigiamas sveikasis skaičius

en: Array object expected
lt: Tikėtasi masyvo objekto

en: 'writable' attribute on the property descriptor cannot be set to 'true' on this object
lt: savybės aprašo atributas „writable“ negali būti nustatytas į „tiesa“ šiam objektui

en: Cyclic __proto__ value
lt: Ciklinė __proto__ reikšmė

en: Cannot create property for a non-extensible object
lt: Negalima sukurti savybės neišplečiamam objektui

en: Cannot define property '|': object is not extensible
lt: Negalima apibrėžti savybės „|“: objektas nėra išplečiamas

en: Cannot redefine non-configurable property '|'
lt: Negalima iš naujo apibrėžti nekonfigūruojamos savybės „|“

en: Cannot modify non-writable property '|'
lt: Negalima modifikuoti nerašomos savybės „|“

en: 'this' is not a | object
lt: „Šis“ nėra | objektas

en: 'key' is not an object
lt: „raktas“ nėra objektas

en: Property cannot have both accessors and a value
lt: Savybė negali turėti ir kreipiklių, ir reikšmės

en: Wine kernel DLL
lt: Wine branduolio DLL

en: Western Europe and United States
lt: Vakarų Europos ir JAV

en: Central Europe
lt: Centrinės Europos

en: Turkic
lt: Turkų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Traditional Chinese
lt: Kinų tradicinė

en: Simplified Chinese
lt: Kinų supaprastinta

en: Indic
lt: Indų

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Success.
lt: Sėkmė.

en: Invalid function.
lt: Netinkama funkcija.

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: Path not found.
lt: Kelias nerastas.

en: Too many open files.
lt: Per daug atvertų failų.

en: Access denied.
lt: Prieiga nesuteikta.

en: Invalid handle.
lt: Neteisinga rodyklė.

en: Memory trashed.
lt: Atmintis išgadinta.

en: Not enough memory.
lt: Per mažai atminties.

en: Invalid block.
lt: Neteisingas blokas.

en: Bad environment.
lt: Bloga aplinka.

en: Bad format.
lt: Blogas formatas.

en: Invalid access.
lt: Neteisinga prieiga.

en: Invalid data.
lt: Neteisingi duomenys.

en: Out of memory.
lt: Trūksta atminties.

en: Invalid drive.
lt: Neteisingas diskas.

en: Can't delete current directory.
lt: Negalima pašalinti dabartinio katalogo.

en: Not same device.
lt: Ne tas pats įrenginys.

en: No more files.
lt: Nėra daugiau failų.

en: Write protected.
lt: Apsaugotas nuo rašymo.

en: Bad unit.
lt: Blogas vienetas.

en: Not ready.
lt: Nepasiruošęs.

en: Bad command.
lt: Bloga komanda.

en: CRC error.
lt: CRC klaida.

en: Bad length.
lt: Blogas ilgis.

en: Seek error.
lt: Perėjimo klaida.

en: Not DOS disk.
lt: Ne DOS diskas.

en: Sector not found.
lt: Sektorius nerastas.

en: Out of paper.
lt: Baigėsi popierius.

en: Write fault.
lt: Rašymo klaida.

en: Read fault.
lt: Skaitymo klaida.

en: General failure.
lt: Bendra triktis.

en: Sharing violation.
lt: Bendro naudojimo pažeidimas.

en: Lock violation.
lt: Blokavimo pažeidimas.

en: Wrong disk.
lt: Ne tas diskas.

en: Sharing buffer exceeded.
lt: Viršytas bendro naudojimo buferis.

en: End of file.
lt: Failo pabaiga.

en: Disk full.
lt: Diskas pilnas.

en: Request not supported.
lt: Užklausa nepalaikoma.

en: Remote machine not listening.
lt: Nutolęs kompiuteris nesiklauso.

en: Duplicate network name.
lt: Vienodi tinklo vardai.

en: Bad network path.
lt: Blogas tinklo kelias.

en: Network busy.
lt: Tinklas užimtas.

en: Device does not exist.
lt: Įrenginys neegzistuoja.

en: Too many commands.
lt: Per daug komandų.

en: Adapter hardware error.
lt: Adapterio aparatinė klaida.

en: Bad network response.
lt: Blogas tinklo atsakymas.

en: Unexpected network error.
lt: Netikėta tinklo klaida.

en: Bad remote adapter.
lt: Blogas nutolęs adapteris.

en: Print queue full.
lt: Spausdinimo eilė pilna.

en: No spool space.
lt: Nėra vietos kaupe.

en: Print canceled.
lt: Spausdinimas nutrauktas.

en: Network name deleted.
lt: Tinklo vardas pašalintas.

en: Network access denied.
lt: Tinklo prieiga nesuteikta.

en: Bad device type.
lt: Blogas įrenginio tipas.

en: Bad network name.
lt: Blogas tinklo vardas.

en: Too many network names.
lt: Per daug tinklo vardų.

en: Too many network sessions.
lt: Per daug tinklo seansų.

en: Sharing paused.
lt: Bendrinimas pristabdytas.

en: Request not accepted.
lt: Užklausa nepriimta.

en: Redirector paused.
lt: Nukreiptuvė pristabdyta.

en: File exists.
lt: Failas egzistuoja.

en: Cannot create.
lt: Nepavyko sukurti.

en: Int24 failure.
lt: Int24 klaida.

en: Out of structures.
lt: Trūksta struktūrų.

en: Already assigned.
lt: Jau priskirta.

en: Invalid password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Invalid parameter.
lt: Neteisingas parametras.

en: Net write fault.
lt: Tinklo rašymo klaida.

en: No process slots.
lt: Nėra procesų lizdų.

en: Too many semaphores.
lt: Per daug semaforų.

en: Exclusive semaphore already owned.
lt: Jau turimas išskirtinis semaforas.

en: Semaphore is set.
lt: Semaforas nustatytas.

en: Too many semaphore requests.
lt: Per daug semaforo užklausų.

en: Invalid at interrupt time.
lt: Netinkamas pertraukties metu.

en: Semaphore owner died.
lt: Semaforo turėtojas numirė.

en: Semaphore user limit.
lt: Semaforo naudotojų riba.

en: Insert disk for drive %1.
lt: Įdėkite diską į kaupiklį %1.

en: Drive locked.
lt: Kaupiklis užblokuotas.

en: Broken pipe.
lt: Neveikiantis kanalas.

en: Open failed.
lt: Nepavyko atverti.

en: Buffer overflow.
lt: Buferio perpildymas.

en: No more search handles.
lt: Daugiau nebėra paieškos rodyklių.

en: Invalid target handle.
lt: Neteisinga tikslo rodyklė.

en: Invalid IOCTL.
lt: Klaidingas IOCTL.

en: Invalid verify switch.
lt: Neteisingas patikrinimo jungiklis.

en: Bad driver level.
lt: Blogas tvarkyklės lygis.

en: Call not implemented.
lt: Kreipinys nerealizuotas.

en: Semaphore timeout.
lt: Baigėsi semaforo laikas.

en: Insufficient buffer.
lt: Nepakankamas buferis.

en: Invalid name.
lt: Neteisingas vardas.

en: Invalid level.
lt: Neteisingas lygis.

en: No volume label.
lt: Nėra tomo vardo.

en: Module not found.
lt: Nerastas modulis.

en: Procedure not found.
lt: Nerasta procedūra.

en: No children to wait for.
lt: Nėra vaikų laukimui.

en: Child process has not completed.
lt: Antrinis procesas neužbaigtas.

en: Invalid use of direct access handle.
lt: Neteisingas tiesioginės kreipties rodyklės naudojimas.

en: Negative seek.
lt: Neigiamas perėjimas.

en: Drive is a JOIN target.
lt: Kaupiklis yra JOIN paskirtis.

en: Drive is already JOINed.
lt: Kaupiklis jau prijungtas su JOIN.

en: Drive is already SUBSTed.
lt: Kaupiklis jau pakeistas su SUBST.

en: Drive is not JOINed.
lt: Kaupiklis nėra prijungtas su JOIN.

en: Drive is not SUBSTed.
lt: Kaupiklis nėra pakeistas su SUBST.

en: Attempt to JOIN onto a JOINed drive.
lt: Mėginimas prijungti su JOIN prie su JOIN prijungto kaupiklio.

en: Attempt to SUBST onto a SUBSTed drive.
lt: Mėginimas pakeisti su SUBST kaupiklį jau pakeistą su SUBST.

en: Attempt to JOIN to a SUBSTed drive.
lt: Mėginimas prijungti su JOIN prie pakeisto su SUBST kaupiklio.

en: Attempt to SUBST to a JOINed drive.
lt: Mėginimas pakeisti su SUBST kaupiklį jau prijungtą su JOIN.

en: Drive is busy.
lt: Kaupiklis užimtas.

en: Same drive.
lt: Tas pats kaupiklis.

en: Not top-level directory.
lt: Ne aukščiausio lygio katalogas.

en: Directory is not empty.
lt: Katalogas netuščias.

en: Path is in use as a SUBST.
lt: Kelias naudojamas kaip SUBST.

en: Path is in use as a JOIN.
lt: Kelias naudojamas kaip JOIN.

en: Path is busy.
lt: Kelias užimtas.

en: Already a SUBST target.
lt: Jau SUBST paskirtis.

en: System trace not specified or disallowed.
lt: Nenurodytas ar neleidžiamas sistemos pėdsakas.

en: Event count for DosMuxSemWait incorrect.
lt: Neteisingas DosMuxSemWait įvykių skaičius.

en: Too many waiters for DosMuxSemWait.
lt: Per daug laukiančių DosMuxSemWait.

en: DosSemMuxWait list invalid.
lt: Neteisingas DosSemMuxWait sąrašas.

en: Volume label too long.
lt: Tomo vardas per ilgas.

en: Too many TCBs.
lt: Per daug TCB.

en: Signal refused.
lt: Signalas nepriimtas.

en: Segment discarded.
lt: Segmentas atmestas.

en: Segment not locked.
lt: Segmentas neužblokuotas.

en: Bad thread ID address.
lt: Blogas gijos identifikatoriaus adresas.

en: Bad arguments to DosExecPgm.
lt: Blogi DosExecPgm argumentai.

en: Path is invalid.
lt: Neteisingas kelias.

en: Signal pending.
lt: Laukiama signalo.

en: Max system-wide thread count reached.
lt: Pasiekta sistemos gijų skaičiaus riba.

en: Lock failed.
lt: Nepavyko užblokuoti.

en: Resource in use.
lt: Išteklius naudojamas.

en: Cancel violation.
lt: Atmetimo pažeidimas.

en: Atomic locks not supported.
lt: Neskaidomi užblokavimai nepalaikomi.

en: Invalid segment number.
lt: Neteisingas segmento numeris.

en: Invalid ordinal for %1.
lt: Neteisingas %1 eilės numeris.

en: File already exists.
lt: Failas jau egzistuoja.

en: Invalid flag number.
lt: Neteisingas žymos bito numeris.

en: Semaphore name not found.
lt: Semaforo vardas nerastas.

en: Invalid starting code segment for %1.
lt: Neteisingas %1 pradinis kodo segmentas.

en: Invalid starting stack segment for %1.
lt: Neteisingas %1 pradinis dėklo segmentas.

en: Invalid module type for %1.
lt: Neteisingas %1 modulio tipas.

en: Invalid EXE signature in %1.
lt: Neteisingas %1 EXE parašas.

en: EXE %1 is marked invalid.
lt: %1 EXE pažymėtas neteisingu.

en: Bad EXE format for %1.
lt: Blogas %1 EXE formatas.

en: Iterated data exceeds 64k in %1.
lt: Pakartoti %1 duomenys viršija 64k.

en: Invalid MinAllocSize in %1.
lt: Neteisingas %1 MinAllocSize.

en: Dynlink from invalid ring.
lt: Dynlink iš neteisingo žiedo.

en: IOPL not enabled.
lt: IOPL neįjungtas.

en: Invalid SEGDPL in %1.
lt: Neteisingas %1 SEGDPL.

en: Auto data segment exceeds 64k.
lt: Automatinis duomenų segmentas viršija 64k.

en: Ring 2 segment must be movable.
lt: Antrojo žiedo segmentas turi būti perkeliamas.

en: Relocation chain exceeds segment limit in %1.
lt: %1 perkėlimų grandinė viršija segmentų limitą.

en: Infinite loop in relocation chain in %1.
lt: Begalinis ciklas %1 perkėlimų grandinėje.

en: Environment variable not found.
lt: Aplinkos kintamasis nerastas.

en: No signal sent.
lt: Joks signalas neišsiųstas.

en: File name is too long.
lt: Failo vardas per ilgas.

en: Ring 2 stack in use.
lt: Antrojo žiedo dėklas naudojamas.

en: Error in use of filename wildcards.
lt: Klaida naudojant failo vardo pakaitos simbolius.

en: Invalid signal number.
lt: Neteisingas signalo numeris.

en: Error setting signal handler.
lt: Klaida nustatant signalo doroklę.

en: Segment locked.
lt: Segmentas užblokuotas.

en: Too many modules.
lt: Per daug modulių.

en: Nesting LoadModule calls not allowed.
lt: Negalima naudoti įdėtinių LoadModule kreipinių.

en: Machine type mismatch.
lt: Neatitinka kompiuterio tipas.

en: Bad pipe.
lt: Blogas kanalas.

en: Pipe busy.
lt: Kanalas užimtas.

en: Pipe closed.
lt: Kanalas užvertas.

en: Pipe not connected.
lt: Kanalas neprijungtas.

en: More data available.
lt: Yra daugiau duomenų.

en: Session canceled.
lt: Seansas nutrauktas.

en: Invalid extended attribute name.
lt: Neteisingas išplėstinio atributo vardas.

en: Extended attribute list inconsistent.
lt: Išplėstinių atributų sąrašas prieštaringas.

en: No more data available.
lt: Nėra daugiau duomenų.

en: Cannot use Copy API.
lt: Negalima naudoti kopijavimo programų sąsajos.

en: Directory name invalid.
lt: Neteisingas katalogo vardas.

en: Extended attributes didn't fit.
lt: Netilpo išplėstiniai atributai.

en: Extended attribute file corrupt.
lt: Pažeistas išplėstinių atributų failas.

en: Extended attribute table full.
lt: Išplėstinių atributų lentelė pilna.

en: Invalid extended attribute handle.
lt: Neteisinga išplėstinių atributų rodyklė.

en: Extended attributes not supported.
lt: Nepalaikomi išplėstiniai atributai.

en: Mutex not owned by caller.
lt: Muteksas nepriklauso kvietėjui.

en: Too many posts to semaphore.
lt: Per didelis semaforo prieaugis.

en: Read/WriteProcessMemory partially completed.
lt: Funkcija skaityti/rašyti proceso atmintį dalinai baigta.

en: The oplock wasn't granted.
lt: Nesutikta su oportunistiniu užblokavimu.

en: Invalid oplock message received.
lt: Gautas neteisingas oportunistinio užblokavimo pranešimas.

en: Message 0x%1 not found in file %2.
lt: Pranešimas 0x%1 nerastas faile %2.

en: Invalid address.
lt: Neteisingas adresas.

en: Arithmetic overflow.
lt: Aritmetinis perpildymas.

en: Pipe connected.
lt: Kanalas prijungtas.

en: Pipe listening.
lt: Klausomasi kanalo.

en: Extended attribute access denied.
lt: Išplėstinių atributų prieiga nesuteikta.

en: I/O operation aborted.
lt: Į/I operacija nutraukta.

en: Overlapped I/O incomplete.
lt: Persiklojantis Į/I neužbaigtas.

en: Overlapped I/O pending.
lt: Laukiama persiklojančio Į/I.

en: No access to memory location.
lt: Nėra prieigos prie atminties vietos.

en: Swap error.
lt: Sukeitimų klaida.

en: Stack overflow.
lt: Dėklo perpildymas.

en: Invalid message.
lt: Neteisingas pranešimas.

en: Cannot complete.
lt: Nepavyko užbaigti.

en: Invalid flags.
lt: Neteisingi žymos bitai.

en: Unrecognized volume.
lt: Neatpažintas tomas.

en: File invalid.
lt: Neteisingas failas.

en: Cannot run full-screen.
lt: Negalima paleisti visame ekrane.

en: Nonexistent token.
lt: Neegzistuojantis prieigos raktas.

en: Registry corrupt.
lt: Pažeistas registras.

en: Invalid key.
lt: Neteisingas raktas.

en: Can't open registry key.
lt: Nepavyko atverti registro rakto.

en: Can't read registry key.
lt: Nepavyko perskaityti registro rakto.

en: Can't write registry key.
lt: Nepavyko įrašyti registro rakto.

en: Registry has been recovered.
lt: Registras atkurtas.

en: Registry is corrupt.
lt: Registras pažeistas.

en: I/O to registry failed.
lt: Nepavyko registro Į/I.

en: Not registry file.
lt: Ne registro failas.

en: Key deleted.
lt: Raktas pašalintas.

en: No registry log space.
lt: Nėra vietos registro žurnale.

en: Registry key has subkeys.
lt: Registro raktas turi porakčių.

en: Subkey must be volatile.
lt: Poraktis turi būti kintamas.

en: Notify change request in progress.
lt: Vyksta pranešimo apie pasikeitimus užklausa.

en: Dependent services are running.
lt: Priklausomos tarnybos vykdomos.

en: Invalid service control.
lt: Neteisingas tarnybos valdymas.

en: Service request timeout.
lt: Baigėsi tarnybos užklausos laikas.

en: Cannot create service thread.
lt: Nepavyko sukurti tarnybos gijos.

en: Service database locked.
lt: Tarnybų duomenų bazė užblokuota.

en: Service already running.
lt: Tarnyba jau vykdoma.

en: Invalid service account.
lt: Neteisinga tarnybos paskyra.

en: Service is disabled.
lt: Tarnyba išjungta.

en: Circular dependency.
lt: Ciklinė priklausomybė.

en: Service does not exist.
lt: Tarnyba neegzistuoja.

en: Service cannot accept control message.
lt: Tarnyba negali priimti valdymo pranešimo.

en: Service not active.
lt: Tarnyba neaktyvi.

en: Service controller connect failed.
lt: Nepavyko prisijungti prie tarnybų valdiklio.

en: Exception in service.
lt: Išimtinė situacija tarnyboje.

en: Database does not exist.
lt: Duomenų bazė neegzistuoja.

en: Service-specific error.
lt: Savita tarnybos klaida.

en: Process aborted.
lt: Procesas nutrauktas.

en: Service dependency failed.
lt: Sutrikę tarnybos priklausomybės.

en: Service login failed.
lt: Nepavyko tarnybos prisijungimas.

en: Service start-hang.
lt: Tarnybos paleidimo strigtis.

en: Invalid service lock.
lt: Neteisingas tarnybos blokavimas.

en: Service marked for delete.
lt: Tarnyba pažymėta trynimui.

en: Service exists.
lt: Tarnyba egzistuoja.

en: System running last-known-good config.
lt: Sistema veikia su paskutine žinoma gera konfigūracija.

en: Service dependency deleted.
lt: Pašalinta tarnybos priklausomybė.

en: Boot already accepted as last-good config.
lt: Operacinės sistemos paleidimas jau patvirtintas su paskutine žinoma gera konfigūracija.

en: Service not started since last boot.
lt: Tarnyba nepasileido nuo paskutinio operacinės sistemos paleidimo.

en: Duplicate service name.
lt: Vienodas tarnybos vardas.

en: Different service account.
lt: Kita tarnybos paskyra.

en: Driver failure cannot be detected.
lt: Tvarkyklės klaida negali būti aptikta.

en: Process abort cannot be detected.
lt: Proceso nutraukimas negali būti aptiktas.

en: No recovery program for service.
lt: Nėra atkūrimo programos tarnybai.

en: Service not implemented by exe.
lt: Tarnyba nerealizuota vykdomajame faile.

en: End of media.
lt: Laikmenos pabaiga.

en: Filemark detected.
lt: Failo žymė aptikta.

en: Beginning of media.
lt: Laikmenos pradžia.

en: Setmark detected.
lt: Žymės nustatymas aptiktas.

en: No data detected.
lt: Neaptikta duomenų.

en: Partition failure.
lt: Disko skaidinio klaida.

en: Invalid block length.
lt: Neteisingas bloko ilgis.

en: Device not partitioned.
lt: Įrenginys neskaidytas.

en: Unable to lock media.
lt: Nepavyko užblokuoti laikmenos.

en: Unable to unload media.
lt: Nepavyko išstumti laikmenos.

en: Media changed.
lt: Laikmena pasikeitė.

en: I/O bus reset.
lt: Į/I magistralės paleidimas iš naujo.

en: No media in drive.
lt: Nėra laikmenos kaupiklyje.

en: No Unicode translation.
lt: Nėra unikodo perskaičiavimo.

en: DLL initialization failed.
lt: Nepavyko DLL inicijavimas.

en: Shutdown in progress.
lt: Vyksta sistemos stabdymas.

en: No shutdown in progress.
lt: Nevyksta sistemos stabdymas.

en: I/O device error.
lt: Į/I įrenginio klaida.

en: No serial devices found.
lt: Nerastas joks nuoseklusis įtaisas.

en: Shared IRQ busy.
lt: Bendrasis IRQ užimtas.

en: Serial I/O completed.
lt: Nuoseklusis Į/I baigtas.

en: Serial I/O counter timeout.
lt: Nuosekliojo Į/I skaitiklio laikas baigėsi.

en: Floppy ID address mark not found.
lt: Diskelio identifikatoriaus adreso žymė nerasta.

en: Floppy reports wrong cylinder.
lt: Diskelis perduoda neteisingą cilindrą.

en: Unknown floppy error.
lt: Nežinoma diskelio klaida.

en: Floppy registers inconsistent.
lt: Diskelio registrai prieštaringi.

en: Hard disk recalibrate failed.
lt: Nepavyko standžiojo disko perkalibravimas.

en: Hard disk operation failed.
lt: Nepavyko standžiojo disko operacija.

en: Hard disk reset failed.
lt: Nepavyko paleisti standžiojo disko iš naujo.

en: End of tape media.
lt: Juostinės laikmenos pabaiga.

en: Not enough server memory.
lt: Trūksta atminties serveryje.

en: Possible deadlock.
lt: Galima aklavietė.

en: Incorrect alignment.
lt: Neteisingas lygiavimas.

en: Set-power-state vetoed.
lt: Maitinimo būsenos nustatymas vetuotas.

en: Set-power-state failed.
lt: Maitinimo būsenos nustatymas nepavyko.

en: Too many links.
lt: Per daug nuorodų.

en: Newer Windows version needed.
lt: Reikalinga naujesnė „windows“ versija.

en: Wrong operating system.
lt: Netinkama operacinė sistema.

en: Single-instance application.
lt: Vieno egzemplioriaus programa.

en: Real-mode application.
lt: Real-mode programa.

en: Invalid DLL.
lt: Neteisingas DLL.

en: No associated application.
lt: Nėra susietos programos.

en: DDE failure.
lt: DDE klaida.

en: DLL not found.
lt: DLL nerastas.

en: Out of user handles.
lt: Trūksta naudotojo rodyklių.

en: Message can only be used in synchronous calls.
lt: Pranešimas gali būti naudojamas tik sinchroniniuose kreipiniuose.

en: The source element is empty.
lt: Šaltinio elementas tuščias.

en: The destination element is full.
lt: Paskirties elementas pilnas.

en: The element address is invalid.
lt: Elemento adresas netinkamas.

en: The magazine is not present.
lt: Dėtuvės nėra.

en: The device needs reinitialization.
lt: Įrenginiui reikalingas pakartotinis inicijavimas.

en: The device requires cleaning.
lt: Įrenginiui reikalingas valymas.

en: The device door is open.
lt: Įrenginio durelės atidarytos.

en: The device is not connected.
lt: Įrenginys neprijungtas.

en: Element not found.
lt: Elementas nerastas.

en: No match found.
lt: Atitiktis nerasta.

en: Property set not found.
lt: Savybių aibė nerasta.

en: Point not found.
lt: Taškas nerastas.

en: No running tracking service.
lt: Nėra vykdomos stebėjimo tarnybos.

en: No such volume ID.
lt: Nėra tokio tomo identifikatoriaus.

en: Unable to remove the file to be replaced.
lt: Nepavyko pašalinti keičiamo failo.

en: Unable to move the replacement file into place.
lt: Nepavyko perkelti pakeitimo failo į vietą.

en: Moving the replacement file failed.
lt: Pakeitimo failo perkėlimas nepavyko.

en: The journal is being deleted.
lt: Žurnalas šalinamas.

en: The journal is not active.
lt: Žurnalas neaktyvus.

en: Potential matching file found.
lt: Rastas galimas atitinkantis failas.

en: The journal entry was deleted.
lt: Žurnalo įrašas pašalintas.

en: Invalid device name.
lt: Neteisingas įrenginio vardas.

en: Connection unavailable.
lt: Ryšys negalimas.

en: Device already remembered.
lt: Įrenginys jau atsimintas.

en: No network or bad path.
lt: Nėra tinklo arba blogas kelias.

en: Invalid network provider name.
lt: Neteisingas tinklo tiekėjo vardas.

en: Cannot open network connection profile.
lt: Nepavyko atverti tinklo ryšio profilio.

en: Corrupt network connection profile.
lt: Pažeistas tinklo ryšio profilis.

en: Not a container.
lt: Ne konteineris.

en: Extended error.
lt: Išplėstinė klaida.

en: Invalid group name.
lt: Neteisingas grupės vardas.

en: Invalid computer name.
lt: Neteisingas kompiuterio vardas.

en: Invalid event name.
lt: Neteisingas įvykio vardas.

en: Invalid domain name.
lt: Neteisingas srities vardas.

en: Invalid service name.
lt: Neteisingas tarnybos vardas.

en: Invalid network name.
lt: Neteisingas tinklo vardas.

en: Invalid share name.
lt: Neteisingas viešinio vardas.

en: Invalid message name.
lt: Neteisingas pranešimo vardas.

en: Invalid message destination.
lt: Neteisinga pranešimo paskirtis.

en: Session credential conflict.
lt: Seanso kredencialų konfliktas.

en: Remote session limit exceeded.
lt: Viršyta nuotolinių seansų riba.

en: Duplicate domain or workgroup name.
lt: Vienodi sričių ar darbo grupių vardai.

en: No network.
lt: Nėra tinklo.

en: Operation canceled by user.
lt: Operacija nutraukta naudotojo.

en: File has a user-mapped section.
lt: Failas turi naudotojo atvaizduotą sekciją.

en: Connection refused.
lt: Sujungimas nepriimtas.

en: Connection gracefully closed.
lt: Sujungimas grakščiai nutrauktas.

en: Address already associated with transport endpoint.
lt: Adresas jau susietas su transporto galutiniu tašku.

en: Address not associated with transport endpoint.
lt: Adresas nesusietas su transporto galutiniu tašku.

en: Connection invalid.
lt: Sujungimas negaliojantis.

en: Connection is active.
lt: Sujungimas aktyvus.

en: Network unreachable.
lt: Tinklas nepasiekiamas.

en: Host unreachable.
lt: Serveris nepasiekiamas.

en: Protocol unreachable.
lt: Protokolas nepasiekiamas.

en: Port unreachable.
lt: Prievadas nepasiekiamas.

en: Request aborted.
lt: Užklausa nutraukta.

en: Connection aborted.
lt: Sujungimas nutrauktas.

en: Please retry operation.
lt: Pakartokite operaciją.

en: Connection count limit reached.
lt: Pasiekta sujungimų kiekio riba.

en: Login time restriction.
lt: Prisijungimo laiko ribojimas.

en: Login workstation restriction.
lt: Prisijungimo darbo vietos ribojimas.

en: Incorrect network address.
lt: Neteisingas tinklo adresas.

en: Service already registered.
lt: Tarnyba jau užregistruota.

en: Service not found.
lt: Tarnyba nerasta.

en: User not authenticated.
lt: Naudotojo tapatumas nenustatytas.

en: User not logged on.
lt: Naudotojas neprisijungęs.

en: Continue work in progress.
lt: Tęsti pradėtą darbą.

en: Already initialized.
lt: Jau inicijuota.

en: No more local devices.
lt: Nėra daugiau vietinių įrenginių.

en: The site does not exist.
lt: Tinklavietė neegzistuoja.

en: The domain controller already exists.
lt: Srities valdiklis jau egzistuoja.

en: Supported only when connected.
lt: Palaikoma tik kai prijungta.

en: Perform operation even when nothing changed.
lt: Vykdyti operaciją, net jei niekas nepasikeitė.

en: The user profile is invalid.
lt: Naudotojo profilis netinkamas.

en: Not supported on Small Business Server.
lt: „Small Business Server“ sistema nepalaikoma.

en: Not all privileges assigned.
lt: Priskirtos ne visos teisės.

en: Some security IDs not mapped.
lt: Atvaizduoti ne visi saugumo identifikatoriai.

en: No quotas for account.
lt: Paskyra neturi kvotų.

en: Local user session key.
lt: Vietinio naudotojo seanso raktas.

en: Password too complex for LM.
lt: Per sudėtingas LM slaptažodis.

en: Unknown revision.
lt: Nežinomas poversijis.

en: Incompatible revision levels.
lt: Nesuderinami poversijų lygiai.

en: Invalid owner.
lt: Netinkamas valdytojas.

en: Invalid primary group.
lt: Neteisinga pirminė grupė.

en: No impersonation token.
lt: Nėra apsimetimo prieigos rakto.

en: Can't disable mandatory group.
lt: Negalima išjungti privalomos grupės.

en: No logon servers available.
lt: Nėra pasiekiamų prisijungimo serverių.

en: No such logon session.
lt: Nėra tokio prisijungimo seanso.

en: No such privilege.
lt: Nėra tokios teisės.

en: Privilege not held.
lt: Teisė neturima.

en: Invalid account name.
lt: Neteisingas paskyros vardas.

en: User already exists.
lt: Naudotojas jau egzistuoja.

en: No such user.
lt: Nėra tokio naudotojo.

en: Group already exists.
lt: Grupė jau egzistuoja.

en: No such group.
lt: Nėra tokios grupės.

en: User already in group.
lt: Naudotojas jau grupėje.

en: User not in group.
lt: Naudotojas ne grupėje.

en: Can't delete last admin user.
lt: Negalima pašalinti paskutinio naudotojo administratoriaus.

en: Wrong password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Ill-formed password.
lt: Blogai sudarytas slaptažodis.

en: Password restriction.
lt: Slaptažodžio ribojimas.

en: Logon failure.
lt: Prisijungimo klaida.

en: Account restriction.
lt: Paskyros ribojimas.

en: Invalid logon hours.
lt: Neteisingos prisijungimo valandos.

en: Invalid workstation.
lt: Neteisinga darbo vieta.

en: Password expired.
lt: Slaptažodis nebegaliojantis.

en: Account disabled.
lt: Paskyra išjungta.

en: No security ID mapped.
lt: Nėra atvaizduotų saugumo identifikatorių.

en: Too many LUIDs requested.
lt: Užklausta per daug LUID.

en: LUIDs exhausted.
lt: LUID išnaudoti.

en: Invalid sub authority.
lt: Neteisingas žemesnis autoritetas.

en: Invalid ACL.
lt: Neteisingas ACL.

en: Invalid SID.
lt: Neteisingas SID.

en: Invalid security descriptor.
lt: Neteisingas saugumo aprašas.

en: Bad inherited ACL.
lt: Blogas paveldėtas ACL.

en: Server disabled.
lt: Serveris išjungtas.

en: Server not disabled.
lt: Serveris neišjungtas.

en: Invalid ID authority.
lt: Neteisingas identifikatoriaus autoritetas.

en: Allotted space exceeded.
lt: Viršyta paskirta vieta.

en: Invalid group attributes.
lt: Neteisingi grupės požymiai.

en: Bad impersonation level.
lt: Blogas apsimetimo lygis.

en: Can't open anonymous security token.
lt: Nepavyko atverti anoniminio saugumo prieigos rakto.

en: Bad validation class.
lt: Bloga tikrinimo klasė.

en: Bad token type.
lt: Blogas prieigos rakto tipas.

en: No security on object.
lt: Nėra saugumo objektui.

en: Can't access domain information.
lt: Nepavyko prieiti prie srities informacijos.

en: Invalid server state.
lt: Neteisinga serverio būsena.

en: Invalid domain state.
lt: Neteisinga srities būsena.

en: Invalid domain role.
lt: Neteisinga srities rolė.

en: No such domain.
lt: Nėra tokios srities.

en: Domain already exists.
lt: Sritis jau egzistuoja.

en: Domain limit exceeded.
lt: Viršyta sričių riba.

en: Internal database corruption.
lt: Pažeista vidinė duomenų bazė.

en: Internal error.
lt: Vidinė klaida.

en: Generic access types not mapped.
lt: Daugybiniai prieigos tipai neatvaizduoti.

en: Bad descriptor format.
lt: Blogas aprašo formatas.

en: Not a logon process.
lt: Ne prisijungimo procesas.

en: Logon session ID exists.
lt: Prisijungimo seanso identifikatorius egzistuoja.

en: Unknown authentication package.
lt: Nežinomas tapatybės nustatymo paketas.

en: Bad logon session state.
lt: Bloga prisijungimo seanso būsena.

en: Logon session ID collision.
lt: Prisijungimo seanso identifikatorių konfliktas.

en: Invalid logon type.
lt: Neteisingas prisijungimo tipas.

en: Cannot impersonate.
lt: Nepavyko apsimesti.

en: Invalid transaction state.
lt: Neteisinga transakcijos būsena.

en: Security DB commit failure.
lt: Saugumo duomenų bazės nusiuntimo klaida.

en: Account is built-in.
lt: Įtaisyta paskyra.

en: Group is built-in.
lt: Įtaisyta grupė.

en: User is built-in.
lt: Įtaisytas naudotojas.

en: Group is primary for user.
lt: Grupė yra pirminė naudotojui.

en: Token already in use.
lt: Prieigos raktas jau naudojamas.

en: No such local group.
lt: Nėra tokios vietinės grupės.

en: User not in local group.
lt: Naudotojas ne vietinėje grupėje.

en: User already in local group.
lt: Naudotojas jau vietinėje grupėje.

en: Local group already exists.
lt: Vietinė grupė jau egzistuoja.

en: Logon type not granted.
lt: Nesutikta su prisijungimo tipu.

en: Too many secrets.
lt: Per daug paslapčių.

en: Secret too long.
lt: Paslaptis per ilga.

en: Internal security DB error.
lt: Vidinė saugumo duomenų bazės klaida.

en: Too many context IDs.
lt: Per daug konteksto identifikatorių.

en: Cross-encrypted NT password required.
lt: Reikalingas kryžmiškai užšifruotas NT slaptažodis.

en: No such member.
lt: Nėra tokio nario.

en: Invalid member.
lt: Neteisingas narys.

en: Too many SIDs.
lt: Per daug SID.

en: Cross-encrypted LM password required.
lt: Reikalingas kryžmiškai užšifruotas LM slaptažodis.

en: No inheritable components.
lt: Nėra paveldimų komponentų.

en: File or directory corrupt.
lt: Failas ar katalogas pažeisti.

en: Disk is corrupt.
lt: Diskas pažeistas.

en: No user session key.
lt: Nėra naudotojo seanso rakto.

en: License quota exceeded.
lt: Viršyta licencijų kvota.

en: Wrong target name.
lt: Neteisingas paskirties vardas.

en: Mutual authentication failed.
lt: Rankinis tapatumo nustatymas nepavyko.

en: Time skew between client and server.
lt: Laiko nukrypimas tarp kliento ir serverio.

en: Invalid window handle.
lt: Klaidinga lango rodyklė.

en: Invalid menu handle.
lt: Klaidinga meniu rodyklė.

en: Invalid cursor handle.
lt: Neteisinga žymeklio rodyklė.

en: Invalid accelerator table handle.
lt: Neteisinga prieigos klavišų lentelės rodyklė.

en: Invalid hook handle.
lt: Neteisinga hook rodyklė.

en: Invalid DWP handle.
lt: Neteisinga DWP rodyklė.

en: Can't create top-level child window.
lt: Nepavyko sukurti aukščiausio lygio polangio.

en: Can't find window class.
lt: Nerasta lango klasė.

en: Window owned by another thread.
lt: Langas valdomas kitos gijos.

en: Hotkey already registered.
lt: Spartusis klavišas jau registruotas.

en: Class already exists.
lt: Klasė jau egzistuoja.

en: Class does not exist.
lt: Klasė neegzistuoja.

en: Class has open windows.
lt: Klasė turi atvertų langų.

en: Invalid index.
lt: Neteisingas indeksas.

en: Invalid icon handle.
lt: Neteisinga piktogramos rodyklė.

en: Private dialog index.
lt: Privataus dialogo lango indeksas.

en: List box ID not found.
lt: Nerastas sąrašo langelio identifikatorius.

en: No wildcard characters.
lt: Nerasti pakaitos simboliai.

en: Clipboard not open.
lt: Iškarpinė neatverta.

en: Hotkey not registered.
lt: Spartusis klavišas neregistruotas.

en: Not a dialog window.
lt: Ne dialogo langas.

en: Control ID not found.
lt: Valdiklio identifikatorius nerastas.

en: Invalid combo box message.
lt: Neteisingas išskleidžiamojo sąrašo pranešimas.

en: Not a combo box window.
lt: Ne išskleidžiamojo sąrašo langas.

en: Invalid edit height.
lt: Neteisingas aukštis.

en: DC not found.
lt: DC nerastas.

en: Invalid hook filter.
lt: Neteisingas hook filtras.

en: Invalid filter procedure.
lt: Neteisinga filtro procedūra.

en: Hook procedure needs module handle.
lt: Hook procedūrai reikalinga modulio rodyklė.

en: Global-only hook procedure.
lt: Tik globali hook procedūra.

en: Journal hook already set.
lt: Žurnalo hook jau nustatytas.

en: Hook procedure not installed.
lt: Hook procedūra neįdiegta.

en: Invalid list box message.
lt: Neteisingas sąrašo langelio pranešimas.

en: Invalid LB_SETCOUNT sent.
lt: Išsiųstas neteisingas LB_SETCOUNT.

en: No tab stops on this list box.
lt: Sąrašo langelis be tabuliavimo pozicijų.

en: Can't destroy object owned by another thread.
lt: Negalima sunaikinti objekto valdomo kitos gijos.

en: Child window menus not allowed.
lt: Polangio meniu neleidžiami.

en: Window has no system menu.
lt: Langas neturi sisteminio meniu.

en: Invalid message box style.
lt: Neteisingas pranešimo lango stilius.

en: Invalid SPI parameter.
lt: Neteisingas SPI parametras.

en: Screen already locked.
lt: Ekranas jau užblokuotas.

en: Window handles have different parents.
lt: Langų rodyklės turi skirtingus viršlangius.

en: Not a child window.
lt: Ne polangis.

en: Invalid GW command.
lt: Neteisinga GW komanda.

en: Invalid thread ID.
lt: Neteisingas gijos identifikatorius.

en: Not an MDI child window.
lt: Ne MDI polangis.

en: Popup menu already active.
lt: Iškylantis meniu jau aktyvus.

en: No scrollbars.
lt: Nėra slankjuosčių.

en: Invalid scrollbar range.
lt: Neteisingi slankjuostės rėžiai.

en: Invalid ShowWin command.
lt: Neteisinga ShowWin komanda.

en: No system resources.
lt: Nėra sistemos išteklių.

en: No non-paged system resources.
lt: Nėra nesukeičiamų sistemos išteklių.

en: No paged system resources.
lt: Nėra sukeičiamų sistemos išteklių.

en: No working set quota.
lt: Nėra darbinio rinkinio kvotos.

en: No page file quota.
lt: Nėra sukeitimų failo kvotos.

en: Exceeded commitment limit.
lt: Viršyta virtualios atminties riba.

en: Menu item not found.
lt: Meniu elementas nerastas.

en: Invalid keyboard handle.
lt: Neteisinga klaviatūros rodyklė.

en: Hook type not allowed.
lt: Hook tipas neleidžiamas.

en: Interactive window station required.
lt: Reikalinga interaktyvi lango vieta.

en: Timeout.
lt: Baigėsi laikas.

en: Invalid monitor handle.
lt: Klaidinga monitoriaus rodyklė.

en: Event log file corrupt.
lt: Įvykių žurnalo failas pažeistas.

en: Event log can't start.
lt: Nepavyko paleisti įvykių žurnalo.

en: Event log file full.
lt: Įvykių žurnalo failas pilnas.

en: Event log file changed.
lt: Įvykių žurnalo failas pasikeitė.

en: Installer service failed.
lt: Diegimo programos tarnybos klaida.

en: Installation aborted by user.
lt: Įdiegimas nutrauktas naudotojo.

en: Installation failure.
lt: Įdiegimo klaida.

en: Installation suspended.
lt: Įdiegimas atidėtas.

en: Unknown product.
lt: Nežinomas produktas.

en: Unknown feature.
lt: Nežinoma funkcija.

en: Unknown component.
lt: Nežinomas komponentas.

en: Unknown property.
lt: Nežinoma savybė.

en: Invalid handle state.
lt: Neteisinga rodyklės būsena.

en: Bad configuration.
lt: Bloga konfigūracija.

en: Index is missing.
lt: Trūksta indekso.

en: Installation source is missing.
lt: Trūksta įdiegimo šaltinio.

en: Wrong installation package version.
lt: Neteisinga įdiegimo paketo versija.

en: Product uninstalled.
lt: Produktas pašalintas.

en: Invalid query syntax.
lt: Neteisinga užklausos sintaksė.

en: Invalid field.
lt: Neteisingas laikas.

en: Device removed.
lt: Įrenginys pašalintas.

en: Installation already running.
lt: Įdiegimas jau vykdomas.

en: Installation package failed to open.
lt: Nepavyko atverti įdiegimo paketo.

en: Installation package is invalid.
lt: Įdiegimo paketas netinkamas.

en: Installer user interface failed.
lt: Diegimo programos naudotojo sąsajos klaida.

en: Failed to open installation log file.
lt: Nepavyko atverti įdiegimo žurnalo failo.

en: Installation language not supported.
lt: Įdiegimo kalba nepalaikoma.

en: Installation transform failed to apply.
lt: Nepavyko pritaikyti įdiegimo transformacijos.

en: Installation package rejected.
lt: Įdiegimo paketas atmestas.

en: Function could not be called.
lt: Nepavyko iškviesti funkcijos.

en: Function failed.
lt: Funkcija nepavyko.

en: Invalid table.
lt: Neteisinga lentelė.

en: Data type mismatch.
lt: Duomenų tipo neatitikimas.

en: Unsupported type.
lt: Nepalaikomas tipas.

en: Creation failed.
lt: Nepavyko sukurti.

en: Temporary directory not writable.
lt: Į laikinąjį katalogą negalima rašyti.

en: Installation platform not supported.
lt: Įdiegimo platforma nepalaikoma.

en: Installer not used.
lt: Diegimo programa nenaudojama.

en: Failed to open the patch package.
lt: Nepavyko atverti pataisų paketo.

en: Invalid patch package.
lt: Neteisingas pataisų paketas.

en: Unsupported patch package.
lt: Nepalaikomas pataisų paketas.

en: Another version is installed.
lt: Kita versija jau įdiegta.

en: Invalid command line.
lt: Neteisinga komandos eilutė.

en: Remote installation not allowed.
lt: Nuotolinis įdiegimas neleidžiamas.

en: Reboot initiated after successful install.
lt: Inicijuotas paleidimas iš naujo po sėkmingo įdiegimo.

en: Invalid string binding.
lt: Neteisingas simbolių eilučių saistymas.

en: Wrong kind of binding.
lt: Neteisinga saistymo rūšis.

en: Invalid binding.
lt: Neteisingas saistymas.

en: RPC protocol sequence not supported.
lt: RPC protokolo seka nepalaikoma.

en: Invalid RPC protocol sequence.
lt: Neteisinga RPC protokolo seka.

en: Invalid string UUID.
lt: Neteisingas UUID.

en: Invalid endpoint format.
lt: Neteisingas galutinio taško formatas.

en: Invalid network address.
lt: Neteisingas tinklo adresas.

en: No endpoint found.
lt: Nerastas galutinis taškas.

en: Invalid timeout value.
lt: Neteisinga laiko baigimosi reikšmė.

en: Object UUID not found.
lt: Objekto UUID nerastas.

en: UUID already registered.
lt: UUID jau registruotas.

en: UUID type already registered.
lt: UUID tipas jau registruotas.

en: Server already listening.
lt: Serveris jau klausosi.

en: No protocol sequences registered.
lt: Neužregistruota jokia protokolo seka.

en: RPC server not listening.
lt: RPC serveris nesiklauso.

en: Unknown manager type.
lt: Nežinomas tvarkytuvės tipas.

en: Unknown interface.
lt: Nežinoma sąsaja.

en: No bindings.
lt: Nėra saistymų.

en: No protocol sequences.
lt: Nėra protokolo sekų.

en: Can't create endpoint.
lt: Nepavyko sukurti galutinio taško.

en: Out of resources.
lt: Trūksta išteklių.

en: RPC server unavailable.
lt: RPC serveris nepasiekiamas.

en: RPC server too busy.
lt: RPC serveris per daug užsiėmęs.

en: Invalid network options.
lt: Neteisingos tinklo nuostatos.

en: No RPC call active.
lt: Nėra aktyvaus RPC kreipinio.

en: RPC call failed.
lt: RPC kreipinys nepavyko.

en: RPC call failed and didn't execute.
lt: RPC kreipinys nepavyko ir nebuvo įvykdytas.

en: RPC protocol error.
lt: RPC protokolo klaida.

en: Unsupported transfer syntax.
lt: Nepalaikoma perdavimo sintaksė.

en: Invalid tag.
lt: Neteisinga žymė.

en: Invalid array bounds.
lt: Neteisingos masyvo ribos.

en: No entry name.
lt: Nėra įrašo vardo.

en: Invalid name syntax.
lt: Neteisinga vardo sintaksė.

en: Unsupported name syntax.
lt: Nepalaikoma vardo sintaksė.

en: No network address.
lt: Nėra tinklo adreso.

en: Duplicate endpoint.
lt: Dvigubas pabaigos taškas.

en: Unknown authentication type.
lt: Nežinomas tapatumo nustatymo tipas.

en: Maximum calls too low.
lt: Didžiausias kreipinių skaičius per mažas.

en: String too long.
lt: Eilutė per ilga.

en: Protocol sequence not found.
lt: Protokolo seka nerasta.

en: Procedure number out of range.
lt: Procedūros numeris ne tarp rėžių.

en: Binding has no authentication data.
lt: Saistymas neturi tapatumo nustatymo duomenų.

en: Unknown authentication service.
lt: Nežinoma tapatumo nustatymo tarnyba.

en: Unknown authentication level.
lt: Nežinomas tapatumo nustatymo lygis.

en: Invalid authentication identity.
lt: Neteisinga tapatumo nustatymo tapatybė.

en: Unknown authorization service.
lt: Nežinoma prieigos teisių tarnyba.

en: Invalid entry.
lt: Neteisingas įrašas.

en: Can't perform operation.
lt: Nepavyko įvykdyti operacijos.

en: Endpoints not registered.
lt: Pabaigos taškai neregistruoti.

en: Nothing to export.
lt: Nėra ką eksportuoti.

en: Incomplete name.
lt: Nevisas vardas.

en: Invalid version option.
lt: Neteisinga versijos išvestis.

en: No more members.
lt: Nėra daugiau narių.

en: Not all objects unexported.
lt: Ne visi objektai importuoti.

en: Interface not found.
lt: Sąsaja nerasta.

en: Entry already exists.
lt: Įrašas jau egzistuoja.

en: Entry not found.
lt: Įrašas nerastas.

en: Name service unavailable.
lt: Vardų tarnyba nepasiekiama.

en: Invalid network address family.
lt: Neteisinga tinklo adresų šeima.

en: Operation not supported.
lt: Operacija nepalaikoma.

en: No security context available.
lt: Nėra saugumo konteksto.

en: RPCInternal error.
lt: RPC vidinė klaida.

en: RPC divide-by-zero.
lt: RPC dalyba iš nulio.

en: Address error.
lt: Adreso klaida.

en: Floating-point divide-by-zero.
lt: Slankiojo kablelio skaičiaus dalyba iš nulio.

en: Floating-point underflow.
lt: Slankiojo kablelio skaičiaus atvirkštinis perpildymas.

en: Floating-point overflow.
lt: Slankiojo kablelio skaičiaus perpildymas.

en: No more entries.
lt: Nėra daugiau įrašų.

en: Character translation table open failed.
lt: Nepavyko atverti ženklų perkodavimo lentelės.

en: Character translation table file too small.
lt: Ženklų perkodavimo lentelės failas per mažas.

en: Null context handle.
lt: Nulinė konteksto rodyklė.

en: Context handle damaged.
lt: Pažeista konteksto rodyklė.

en: Binding handle mismatch.
lt: Saistymo rodyklių neatitiktis.

en: Cannot get call handle.
lt: Nepavyko gauti kreipties rodyklės.

en: Null reference pointer.
lt: Nulinė rodyklė.

en: Enumeration value out of range.
lt: Išvardijimo reikšmė ne tarp rėžių.

en: Byte count too small.
lt: Gautas baitų skaičius per mažas.

en: Bad stub data.
lt: Blogi stub duomenys.

en: Invalid user buffer.
lt: Netinkamas naudotojo buferis.

en: Unrecognized media.
lt: Neatpažinta laikmena.

en: No trust secret.
lt: Nėra patikėjimo paslapties.

en: No trust SAM account.
lt: Nėra patikimos SAM paskyros.

en: Trusted domain failure.
lt: Patikimos srities klaida.

en: Trusted relationship failure.
lt: Patikimo ryšio klaida.

en: Trust logon failure.
lt: Patikimo prisijungimo klaida.

en: RPC call already in progress.
lt: RPC kreipinys jau vyksta.

en: NETLOGON is not started.
lt: NETLOGON nepaleistas.

en: Account expired.
lt: Paskyra nebegalioja.

en: Redirector has open handles.
lt: Nukreiptuvė turi atvertų rodyklių.

en: Printer driver already installed.
lt: Spausdintuvo tvarkyklė jau įdiegta.

en: Unknown port.
lt: Nežinomas prievadas.

en: Unknown printer driver.
lt: Nežinoma spausdintuvo tvarkyklė.

en: Unknown print processor.
lt: Nežinoma spausdinimo doroklė.

en: Invalid separator file.
lt: Neteisingas skirtuko failas.

en: Invalid priority.
lt: Neteisingas prioritetas.

en: Invalid printer name.
lt: Neteisingas spausdintuvo vardas.

en: Printer already exists.
lt: Spausdintuvas jau egzistuoja.

en: Invalid printer command.
lt: Neteisinga spausdintuvo komanda.

en: Invalid data type.
lt: Neteisingas duomenų tipas.

en: Invalid environment.
lt: Neteisinga aplinka.

en: No more bindings.
lt: Nėra daugiau saistymų.

en: Can't log on with inter-domain trust account.
lt: Negalima prisijungti su tarpsritine patikima paskyra.

en: Can't log on with workstation trust account.
lt: Negalima prisijungti su darbo vietos patikima paskyra.

en: Can't log on with server trust account.
lt: Negalima prisijungti su serverio patikima paskyra.

en: Domain trust information inconsistent.
lt: Srities patikėjimo informacija prieštaringa.

en: Server has open handles.
lt: Serveris turi atvirų rodyklių.

en: Resource data not found.
lt: Išteklių duomenys nerasti.

en: Resource type not found.
lt: Išteklių tipas nerastas.

en: Resource name not found.
lt: Išteklių vardas nerastas.

en: Resource language not found.
lt: Išteklių kalba nerasta.

en: Not enough quota.
lt: Per maža kvota.

en: No interfaces.
lt: Nėra sąsajų.

en: RPC call canceled.
lt: RPC kreipinys nutrauktas.

en: Binding incomplete.
lt: Saistymas nepilnas.

en: RPC comm failure.
lt: RPC ryšio klaida.

en: Unsupported authorization level.
lt: Nepalaikomas prieigos teisių lygis.

en: No principal name registered.
lt: Pagrindinis vardas neužregistruotas.

en: Not an RPC error.
lt: Ne RPC klaida.

en: UUID is local only.
lt: UUID tik vietinis.

en: Security package error.
lt: Saugumo paketo klaida.

en: Thread not canceled.
lt: Gija nenutraukta.

en: Invalid handle operation.
lt: Neteisinga rodyklės operacija.

en: Wrong serializing package version.
lt: Neteisinga sekų išdėstymo paketo versija.

en: Wrong stub version.
lt: Neteisinga stub versija.

en: Invalid pipe object.
lt: Neteisingas kanalo objektas.

en: Wrong pipe order.
lt: Neteisinga kanalo tvarka.

en: Wrong pipe version.
lt: Neteisinga kanalo versija.

en: Group member not found.
lt: Grupės narys nerastas.

en: Can't create endpoint mapper DB.
lt: Nepavyko sukurti pabaigos taškų atvaizdavimo DB.

en: Invalid object.
lt: Neteisingas objektas.

en: Invalid time.
lt: Neteisingas laikas.

en: Invalid form name.
lt: Neteisingas formos vardas.

en: Invalid form size.
lt: Neteisingas formos dydis.

en: Already awaiting printer handle.
lt: Jau laukiama spausdintuvo rodyklės.

en: Printer deleted.
lt: Spausdintuvas pašalintas.

en: Invalid printer state.
lt: Neteisinga spausdintuvo būsena.

en: User must change password.
lt: Naudotojas privalo pakeisti slaptažodį.

en: Domain controller not found.
lt: Sričių valdiklis nerastas.

en: Account locked out.
lt: Paskyra užblokuota.

en: Invalid pixel format.
lt: Neteisingas pikselio formatas.

en: Invalid driver.
lt: Neteisinga tvarkyklė.

en: Invalid object resolver set.
lt: Nustatytas neteisingas objektų nustatymas.

en: Incomplete RPC send.
lt: Išsiųstas nevisas RPC.

en: Invalid asynchronous RPC handle.
lt: Neteisinga asinchroninio RPC rodyklė.

en: Invalid asynchronous RPC call.
lt: Neteisinga asinchroninio RPC kvietimas.

en: RPC pipe closed.
lt: RPC kanalas užvertas.

en: Discipline error on RPC pipe.
lt: Disciplinos klaida RPC kanale.

en: No data on RPC pipe.
lt: Nėra duomenų RPC kanale.

en: No site name available.
lt: Nėra tinklavietės vardo.

en: The file cannot be accessed.
lt: Nėra prieigos prie failo.

en: The filename cannot be resolved.
lt: Nepavyko nustatyti failo vardo.

en: RPC entry type mismatch.
lt: RPC įrašo tipo neatitikimas.

en: Not all objects could be exported.
lt: Ne visi objektai eksportuoti.

en: The interface could not be exported.
lt: Sąsaja neeksportuota.

en: The profile could not be added.
lt: Profilis nepridėtas.

en: The profile element could not be added.
lt: Profilio elementas nepridėtas.

en: The profile element could not be removed.
lt: Profilio elementas nepašalintas.

en: The group element could not be added.
lt: Grupės elementas nepridėtas.

en: The group element could not be removed.
lt: Grupės elementas nepašalintas.

en: The username could not be found.
lt: Naudotojo vardas nerastas.

en: This network connection does not exist.
lt: Šis tinklo ryšys neegzistuoja.

en: Call interrupted.
lt: Kreipinys pertrauktas.

en: Invalid file handle.
lt: Neteisinga failo rodyklė.

en: Invalid pointer address.
lt: Neteisingas rodyklės adresas.

en: Invalid argument.
lt: Neteisingas argumentas.

en: Connection reset by peer.
lt: Sujungimas nutrauktas kito serverio.

en: Host not found.
lt: Serveris nerastas.

en: Nonauthoritative host not found.
lt: Neautoritetingas serveris nerastas.

en: Nonrecoverable error.
lt: Nepataisoma klaida.

en: Name valid, no data record.
lt: Vardas teisingas, nėra duomenų įrašo.

en: Not implemented.
lt: Nerealizuota.

en: Call failed.
lt: Kreipinys nepavyko.

en: No Signature found in file.
lt: Joks parašas nerastas faile.

en: Invalid call.
lt: Neteisingas kreipinys.

en: Resource is not currently available.
lt: Išteklius šiuo metu neprieinamas.

en: Normal
lt: &Normalus

en: Letter
lt: Laiškas

en: Letter Small
lt: Laiškas mažas

en: Tabloid
lt: Bulvarinis

en: Ledger
lt: Sąskaitų knyga

en: Legal
lt: Teisinis

en: Statement
lt: Pareiškimas

en: Executive
lt: Administracinis

en: A4 Small
lt: A4 mažas

en: Quarto
lt: Ketvirtinis

en: Note
lt: Pastaba

en: Envelope #9
lt: Vokas #9

en: Envelope #10
lt: Vokas #10

en: Envelope #11
lt: Vokas #11

en: Envelope #12
lt: Vokas #12

en: Envelope #14
lt: Vokas #14

en: C size sheet
lt: C dydžio lapas

en: D size sheet
lt: D dydžio lapas

en: E size sheet
lt: E dydžio lapas

en: Envelope DL
lt: Vokas DL

en: Envelope C5
lt: Vokas C5

en: Envelope C3
lt: Vokas C3

en: Envelope C4
lt: Vokas C4

en: Envelope C6
lt: Vokas C6

en: Envelope C65
lt: Vokas C65

en: Envelope B4
lt: Vokas B4

en: Envelope B5
lt: Vokas B5

en: Envelope B6
lt: Vokas B6

en: Envelope
lt: Vokas

en: Envelope Monarch
lt: Monarch vokas

en: 6 3/4 Envelope
lt: 6 3/4 vokas

en: US Std Fanfold
lt: JAV standartinis Fanfold

en: German Std Fanfold
lt: Vokiškas standartinis Fanfold

en: German Legal Fanfold
lt: Vokiškas teisinis Fanfold

en: Japanese Postcard
lt: Japoniškas atvirukas

en: Envelope Invite
lt: Pakvietimo vokas

en: Letter Extra
lt: Laiškas ekstra

en: Legal Extra
lt: Teisinis ekstra

en: Tabloid Extra
lt: Bulvarinis ekstra

en: A4 Extra
lt: A4 ekstra

en: Letter Transverse
lt: Laiškas skersinis

en: A4 Transverse
lt: A4 skersinis

en: Letter Extra Transverse
lt: Laiškas ekstra skersinis

en: Letter Plus
lt: Laiškas plius

en: A4 Plus
lt: A4 plius

en: A5 Transverse
lt: A5 skersinis

en: B5 (JIS) Transverse
lt: B5 (JIS) skersinis

en: A3 Extra
lt: A3 ekstra

en: A5 Extra
lt: A5 ekstra

en: B5 (ISO) Extra
lt: B5 (ISO) ekstra

en: A3 Transverse
lt: A3 skersinis

en: A3 Extra Transverse
lt: A3 ekstra skersinis

en: Japanese Double Postcard
lt: Japoniškas dvigubas atvirukas

en: Japanese Envelope Kaku #2
lt: Japoniškas vokas Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #3
lt: Japoniškas vokas Kaku #3

en: Japanese Envelope Chou #3
lt: Japoniškas vokas Chou #3

en: Japanese Envelope Chou #4
lt: Japoniškas vokas Chou #4

en: Letter Rotated
lt: Laiškas pasuktas

en: A3 Rotated
lt: A3 pasuktas

en: A4 Rotated
lt: A4 pasuktas

en: A5 Rotated
lt: A5 pasuktas

en: B4 (JIS) Rotated
lt: B4 (JIS) pasuktas

en: B5 (JIS) Rotated
lt: B5 (JIS) pasuktas

en: Japanese Postcard Rotated
lt: Japoniškas atvirukas pasuktas

en: Double Japan Postcard Rotated
lt: Dvigubas japoniškas atvirukas pasuktas

en: A6 Rotated
lt: A6 pasuktas

en: Japan Envelope Kaku #2 Rotated
lt: Japoniškas vokas Kaku #2 pasuktas

en: Japan Envelope Kaku #3 Rotated
lt: Japoniškas vokas Kaku #3 pasuktas

en: Japan Envelope Chou #3 Rotated
lt: Japoniškas vokas Chou #3 pasuktas

en: Japan Envelope Chou #4 Rotated
lt: Japoniškas vokas Chou #4 pasuktas

en: B6 (JIS) Rotated
lt: B6 (JIS) pasuktas

en: Japan Envelope You #4
lt: Japoniškas vokas You #4

en: Japan Envelope You #4 Rotated
lt: Japoniškas vokas You #4 pasuktas

en: PRC 16K
lt: Kiniškas 16K

en: PRC 32K
lt: Kiniškas 32K

en: PRC 32K(Big)
lt: Kiniškas 32K (didelis)

en: PRC Envelope #1
lt: Kiniškas vokas #1

en: PRC Envelope #2
lt: Kiniškas vokas #2

en: PRC Envelope #3
lt: Kiniškas vokas #3

en: PRC Envelope #4
lt: Kiniškas vokas #4

en: PRC Envelope #5
lt: Kiniškas vokas #5

en: PRC Envelope #6
lt: Kiniškas vokas #6

en: PRC Envelope #7
lt: Kiniškas vokas #7

en: PRC Envelope #8
lt: Kiniškas vokas #8

en: PRC Envelope #9
lt: Kiniškas vokas #9

en: PRC Envelope #10
lt: Kiniškas vokas #10

en: PRC 16K Rotated
lt: Kiniškas 16K pasuktas

en: PRC 32K Rotated
lt: Kiniškas 32K pasuktas

en: PRC 32K(Big) Rotated
lt: Kiniškas 32K (didelis) pasuktas

en: PRC Envelope #1 Rotated
lt: Kiniškas vokas #1 pasuktas

en: PRC Envelope #2 Rotated
lt: Kiniškas vokas #2 pasuktas

en: PRC Envelope #3 Rotated
lt: Kiniškas vokas #3 pasuktas

en: PRC Envelope #4 Rotated
lt: Kiniškas vokas #4 pasuktas

en: PRC Envelope #5 Rotated
lt: Kiniškas vokas #5 pasuktas

en: PRC Envelope #6 Rotated
lt: Kiniškas vokas #6 pasuktas

en: PRC Envelope #7 Rotated
lt: Kiniškas vokas #7 pasuktas

en: PRC Envelope #8 Rotated
lt: Kiniškas vokas #8 pasuktas

en: PRC Envelope #9 Rotated
lt: Kiniškas vokas #9 pasuktas

en: PRC Envelope #10 Rotated
lt: Kiniškas vokas #10 pasuktas

en: Local Port
lt: Vietinis prievadas

en: Local Monitor
lt: Vietinis monitorius

en: Add a Local Port
lt: Pridėti vietinį prievadą

en: &Enter the port name to add:
lt: &Įveskite pridedamo prievado vardą:

en: Configure LPT Port
lt: Konfigūruoti LPT prievadą

en: Timeout (seconds)
lt: Laukimo laikas (sekundėmis)

en: &Transmission Retry:
lt: &Perdavimo pakartojimas:

en: '%s' is not a valid port name
lt: „%s“ nėra tinkamas prievado vardas

en: Port %s already exists
lt: Prievadas %s jau egzistuoja

en: This port has no options to configure
lt: Šis prievadas neturi parinkčių konfigūravimui

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
lt: Nepavyko išsiųsti laiškų, nes neturite įdiegto MAPI pašto kliento.

en: Send Mail
lt: Laiškų siuntimas

en: Begin request has already been made.
lt: Pradžios užklausa jau padaryta.

en: Sink has not been finalized.
lt: Rinktuvas nebuvo užbaigtas.

en: Clock was stopped
lt: Laikrodis buvo sustabdytas

en: Media Foundation platform is not initialized.
lt: Medijos pagrindo platforma neinicijuota.

en: Buffer is too small.
lt: Buferis per mažas.

en: Invalid request.
lt: Neteisinga užklausa.

en: Invalid stream number.
lt: Neteisingas srauto numeris.

en: Invalid media type.
lt: Neteisingas medijos tipas.

en: No more input is accepted.
lt: Daugiau įvedimo nepriimama.

en: Object is not initialized.
lt: Objektas neinicijuotas.

en: Representation is not supported.
lt: Reprezentavimas nepalaikomas.

en: No more types in the list of suggested media types.
lt: Daugiau nėra tipų siūlomų medijos tipų sąraše.

en: Unsupported service.
lt: Nepalaikoma tarnyba.

en: Unexpected error.
lt: Netikėta klaida.

en: Invalid type.
lt: Neteisingas tipas.

en: Invalid file format.
lt: Neteisingas failo formatas.

en: Invalid timestamp.
lt: Neteisinga laiko žyma.

en: Unsupported scheme.
lt: Nepalaikoma schema.

en: Unsupported bytestream type.
lt: Nepalaikomas baitų srauto tipas.

en: Unsupported time format.
lt: Nepalaikomas laiko formatas.

en: Timestamp is not set for the sample.
lt: Laiko žyma nenustatyta elementui.

en: No duration set for the sample.
lt: Trukmė nenustatyta elementui.

en: Invalid stream data.
lt: Neteisingi srauto duomenys.

en: Realtime support is not available.
lt: Tikralaikis palaikymas neprieinamas.

en: Unsupported rate.
lt: Nepalaikomas dažnis.

en: Unsupported thinning.
lt: Nepalaikomas retinimas.

en: Reversing is not supported.
lt: Apgręžimas nepalaikomas.

en: Unsupported rate transition.
lt: Nepalaikoma dažnio moduliacija.

en: Rate change was preempted.
lt: Dažnio pakeitimui užkirstas kelias.

en: Object or value wasn't found.
lt: Objektas ar reikšmė nerasta.

en: Value is not available.
lt: Reikšmė neprieinama.

en: Clock is not available.
lt: Laikrodis neprieinamas.

en: Multiple subscribers are not supported.
lt: Daugybiniai abonentai nepalaikomi.

en: The timer was orphaned.
lt: Laikmatis buvo apleistas.

en: State transition is pending.
lt: Būsenos perėjimas laukiamas.

en: Unsupported state transition.
lt: Nepalaikomas būsenos perėjimas.

en: Unrecoverable error occurred.
lt: Įvyko nepataisoma klaida.

en: Sample has too many buffers.
lt: Elementas turi per daug buferių.

en: Sample is not writable.
lt: Į elementą negalima rašyti.

en: Key is invalid.
lt: Raktas neteisingas.

en: Bad startup version.
lt: Bloga paleidimo versija.

en: Unsupported caption.
lt: Nepalaikoma antraštė.

en: Invalid position.
lt: Neteisinga pozicija.

en: Attribute is not found.
lt: Atributas nerastas.

en: Property type is not allowed.
lt: Savybės tipas neleidžiamas.

en: Property type is not supported.
lt: Savybės tipas nepalaikomas.

en: Property is empty.
lt: Savybė tuščia.

en: Property is not empty.
lt: Savybė netuščia.

en: Vector property is not allowed.
lt: Vektorinė savybė neleidžiama.

en: Vector property is required.
lt: Vektorinė savybė būtina.

en: Operation was cancelled.
lt: Operacija nutraukta.

en: Bytestream is not seekable.
lt: Baitų srautas yra nuoseklus.

en: Platform is disabled in safe mode.
lt: Platforma išjungta saugioje veiksenoje.

en: Cannot parse bytestream.
lt: Nepavyko išnagrinėti baitų srauto.

en: Mutually exclusive flags passed to source resolver.
lt: Nesuderinami žymos bitai perduoti šaltinio nustatymui.

en: Unknown bytestream length.
lt: Nežinomas baitų srauto ilgis.

en: Invalid work queue index.
lt: Neteisingas darbo eilės indeksas.

en: No events available.
lt: Nėra pasiekiamų įvykių.

en: Invalid media source state transition.
lt: Neteisingas medijos šaltinio būsenos perėjimas.

en: End of media stream has been reached.
lt: Pasiekta medijos srauto pabaiga.

en: Shutdown() was called.
lt: Shutdown() buvo iškviesta.

en: Media stream has no duration set.
lt: Medijos srautui nenustatyta trukmė.

en: Media format was recognized but is invalid.
lt: Medijos formatas atpažintas, bet neteisingas.

en: Property wasn't found.
lt: Savybė nerasta.

en: Property is read-only.
lt: Savybė tik skaitymui.

en: Property is not allowed.
lt: Savybė neleidžiama.

en: Media source is not started.
lt: Medijos šaltinis nepradėtas.

en: Unsupported media format.
lt: Nepalaikomas medijos formatas.

en: Media source is in wrong state.
lt: Medijos šaltinis neteisingoje būsenoje.

en: No media streams were selected.
lt: Nepasirinktas nė vienas medijos srautas.

en: Unsupported media source characteristics.
lt: Nepalaikomos medijos šaltinio charakteristikos.

en: Stream sink was removed.
lt: Srauto rinktuvas buvo pašalintas.

en: Stream sinks are out of sync.
lt: Srauto rinktuvai nesutampa.

en: Media sink stream sinks set is fixed.
lt: Medijos rinktuvo srauto rinktuvai fiksuoti.

en: Stream sink already exists.
lt: Srauto rinktuvas jau egzistuoja.

en: Sample allocation was canceled.
lt: Elemento paskyrimas nutrauktas.

en: Sample allocator is empty.
lt: Elementų skirstytuvas tuščias.

en: Sink was already stopped.
lt: Rinktuvas jau sustabdytas.

en: Bitrate was unknown for ASF file sink.
lt: Pralaidumas buvo nežinomas ASF failo rinktuvui.

en: No streams were selected for the sink.
lt: Nepasirinktas nė vienas srautas rinktuvui.

en: Metadata was too long.
lt: Metaduomenys per ilgi.

en: No samples were processed by the sink.
lt: Rinktuvas neapdorojo nė vieno elemento.

en: Sink was not provided with required headers.
lt: Rinktuvui nebuvo pateiktos reikalingos antraštės.

en: Optional node is invalid.
lt: Nebūtinas mazgas neteisingas.

en: Cannot find decryptor.
lt: Nepavyko rasti dešifratoriaus.

en: Codec was not found.
lt: Kodekas nerastas.

en: Cannot connect topology nodes.
lt: Nepavyko sujungti topologijos mazgų.

en: Topology request is not supported.
lt: Topologijos užklausa nepalaikoma.

en: Invalid topology time attributes.
lt: Neteisingi topologijos laiko atributai.

en: Found loops in topology.
lt: Aptikti ciklai topologijoje.

en: Presentation descriptor is missing.
lt: Trūksta pateikimo aprašo.

en: Stream descriptor is missing.
lt: Trūksta srauto aprašo.

en: Stream descriptor is not selected.
lt: Srauto aprašas nepasirinktas.

en: Source is missing.
lt: Trūksta šaltinio.

en: Topology loader does not support sink activates.
lt: Topologijos įkėlyklė nepalaiko rinktuvų aktyvatorių.

en: Clock has no time source set.
lt: Laikrodis neturi nustatyto laiko šaltinio.

en: Clock state was already set.
lt: Laikrodžio būsena jau nustatyta.

en: Clock is not simple
lt: Laikrodis nėra paprastas

en: Enter Network Password
lt: Įveskite tinklo slaptažodį

en: Please enter your username and password:
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį:

en: Proxy
lt: Įgaliot. serv.

en: User
lt: Naudotojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: &Save this password (insecure)
lt: Į&rašyti šį slaptažodį (nesaugu)

en: Entire Network
lt: Visas tinklas

en: Sound Selection
lt: Garso parinkimas

en: &Save As...
lt: Išsaugoti k&aip...

en: &Format:
lt: &Formatas:

en: &Attributes:
lt: A&tributai:

en: Hyperlink
lt: Saitas

en: Hyperlink Information
lt: Saito informacija

en: &Type:
lt: &Tipas:

en: HTML Document
lt: HTML dokumentas

en: Downloading from %s...
lt: Atsiunčiama iš %s...

en: Done
lt: Baigta

en: The specified installation package could not be opened. Please check the file path and try again.
lt: Nepavyko atverti nurodyto įdiegimo paketo. Patikrinkite failo kelią ir mėginkite dar kartą.

en: path %s not found
lt: kelias %s nerastas

en: insert disk %s
lt: įdėkite diską %s

en: Windows Installer %s
    
    Usage:
    msiexec command {required parameter} [optional parameter]
    
    Install a product:
    	/i {package|product_code} [property]
    	/package {package|product_code} [property]
    	/a package [property]
    Repair an installation:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {package|product_code}
    Uninstall a product:
    	/uninstall {package|product_code} [property]
    	/x {package|product_code} [property]
    Advertise a product:
    	/j[u|m] package [/t transform] [/g languageid]
    Apply a patch:
    	/p patch_package [property]
    	/p patch_package /a package [property]
    Log and user interface modifiers for the above commands:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] log_file
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Register the MSI Service:
    	/y
    Unregister the MSI Service:
    	/z
    Display this help:
    	/help
    	/?
lt: „Windows“ diegimo programa %s
    
    Naudojimas:
    msiexec komanda {būtinas parametras} [nebūtinas parametras]
    
    Įdiegti produktą:
    	/i {paketas|produkto_kodas} [savybė]
    	/package {paketas|produkto_kodas} [savybė]
    	/a paketas [savybė]
    Taisyti įdiegimą:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {paketas|produkto_kodas}
    Pašalinti produktą:
    	/uninstall {paketas|produkto_kodas} [savybė]
    	/x {paketas|produkto_kodas} [savybė]
    Skelbti produktą:
    	/j[u|m] paketas [/t pakeitimas] [/g kalbos_identifikatorius]
    Pritaikyti pataisą:
    	/p pataisos_paketas [savybė]
    	/p pataisos_paketas /a paketas [savybė]
    Žurnalo ir naudotojo sąsajos modifikatoriai aukščiau išvardintoms komandoms:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] žurnalo_failas
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Registruoti MSI tarnybą:
    	/y
    Išregistruoti MSI tarnybą:
    	/z
    Parodyti šią pagalbą:
    	/help
    	/?

en: enter which folder contains %s
lt: įveskite aplanką, kuris turi %s

en: install source for feature missing
lt: trūksta diegimo šaltinio komponentui

en: network drive for feature missing
lt: trūksta tinklo disko komponentui

en: feature from:
lt: komponentas iš:

en: choose which folder contains %s
lt: parinkite aplanką, kuris turi %s

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Allocating registry space
lt: Išskiriama vieta registrui

en: Searching for installed applications
lt: Ieškoma įdiegtų programų

en: Binding executables
lt: Saistomi vykdomieji failai

en: Searching for qualifying products
lt: Ieškoma tinkamų produktų

en: Computing space requirements
lt: Skaičiuojamas vietos poreikis

en: Creating folders
lt: Kuriami aplankai

en: Creating shortcuts
lt: Kuriami šaukiniai

en: Deleting services
lt: Šalinamos tarnybos

en: Creating duplicate files
lt: Kuriami failų dubliai

en: Searching for related applications
lt: Ieškoma susijusių programų

en: Copying network install files
lt: Kopijuojami įdiegimo iš tinklo failai

en: Copying new files
lt: Kopijuojami nauji failai

en: Installing ODBC components
lt: Įdiegiami ODBC komponentai

en: Installing new services
lt: Įdiegiamos naujos tarnybos

en: Installing system catalog
lt: Įdiegiamas sistemos katalogas

en: Validating install
lt: Tikrinamas įdiegimas

en: Evaluating launch conditions
lt: Vertinamos paleidimo sąlygos

en: Migrating feature states from related applications
lt: Migruojamos funkcijų būsenos iš susijusių programų

en: Moving files
lt: Perkeliami failai

en: Publishing assembly information
lt: Skelbiama „assembly“ informacija

en: Unpublishing assembly information
lt: Nebeskelbiama „assembly“ informacija

en: Patching files
lt: Pataisomi failai

en: Updating component registration
lt: Atnaujinama komponentų registracija

en: Publishing Qualified Components
lt: Skelbiami kvalifikuoti komponentai

en: Publishing Product Features
lt: Skelbiamos produktų funkcijos

en: Publishing product information
lt: Skelbiama produkto informacija

en: Registering Class servers
lt: Registruojami klasių serveriai

en: Registering COM+ Applications and Components
lt: Registruojamos COM+ programos ir komponentai

en: Registering extension servers
lt: Registruojami plėtinių serveriai

en: Registering fonts
lt: Registruojami šriftai

en: Registering MIME info
lt: Registruojama MIME informacija

en: Registering product
lt: Registruojamas produktas

en: Registering program identifiers
lt: Registruojami programos identifikatoriai

en: Registering type libraries
lt: Registruojamos tipų bibliotekos

en: Registering user
lt: Registruojamas naudotojas

en: Removing duplicated files
lt: Šalinami failų dubliai

en: Updating environment strings
lt: Atnaujinamos aplinkos eilutės

en: Removing applications
lt: Šalinamos programos

en: Removing files
lt: Šalinami failai

en: Removing folders
lt: Šalinami aplankai

en: Removing INI files entries
lt: Šalinami INI failų įrašai

en: Removing ODBC components
lt: Šalinami ODBC komponentai

en: Removing system registry values
lt: Šalinamos sistemos registro reikšmės

en: Removing shortcuts
lt: Šalinami šaukiniai

en: Registering modules
lt: Registruojami moduliai

en: Unregistering modules
lt: Išregistruojami moduliai

en: Initializing ODBC directories
lt: Inicijuojami ODBC katalogai

en: Starting services
lt: Paleidžiamos tarnybos

en: Stopping services
lt: Stabdomos tarnybos

en: Unpublishing Qualified Components
lt: Nebeskelbiami kvalifikuoti komponentai

en: Unpublishing Product Features
lt: Nebeskelbiamos produktų funkcijos

en: Unpublishing product information
lt: Nebeskelbiama produkto informacija

en: Unregister Class servers
lt: Išregistruojami klasių serveriai

en: Unregistering COM+ Applications and Components
lt: Išregistruojamos COM+ programos ir komponentai

en: Unregistering extension servers
lt: Išregistruojami plėtinių serveriai

en: Unregistering fonts
lt: Išregistruojami šriftai

en: Unregistering MIME info
lt: Išregistruojama MIME informacija

en: Unregistering program identifiers
lt: Išregistruojami programos identifikatoriai

en: Unregistering type libraries
lt: Išregistruojamos tipų bibliotekos

en: Writing INI files values
lt: Įrašomos INI failų reikšmės

en: Writing system registry values
lt: Įrašomos sistemos registro reikšmės

en: Free space: [1]
lt: Laisva vieta: [1]

en: Property: [1], Signature: [2]
lt: Savybė [1], Parašas: [2]

en: File: [1]
lt: Failas: [1]

en: Folder: [1]
lt: Aplankas: [1]

en: Shortcut: [1]
lt: Šaukinys [1]

en: Service: [1]
lt: Tarnyba: [1]

en: File: [1],  Directory: [9],  Size: [6]
lt: Failas: [1],  Aplankas: [9],  Dydis: [6]

en: Found application: [1]
lt: Rasta programa: [1]

en: File: [1], Directory: [9], Size: [6]
lt: Failas: [1], Aplankas: [9], Dydis: [6]

en: Service: [2]
lt: Tarnyba: [2]

en: File: [1],  Dependencies: [2]
lt: Failas: [1],  Priklausomybės: [2]

en: Application: [1]
lt: Programa: [1]

en: Application Context:[1], Assembly Name:[2]
lt: Programos kontekstas:[1], „Assembly“ pavadinimas:[2]

en: File: [1],  Directory: [2],  Size: [3]
lt: Failas: [1],  Aplankas: [2],  Dydis: [3]

en: Component ID: [1], Qualifier: [2]
lt: Komponento ID: [1], Kvalifikatorius: [2]

en: Feature: [1]
lt: Funkcija: [1]

en: Class Id: [1]
lt: Klasės Id: [1]

en: AppId: [1]{{, AppType: [2], Users: [3], RSN: [4]}}
lt: AppId: [1]{{, AppType: [2], Naudotojai: [3], RSN: [4]}}

en: Extension: [1]
lt: Plėtinys: [1]

en: Font: [1]
lt: Šriftas: [1]

en: MIME Content Type: [1], Extension: [2]
lt: MIME turinio tipas: [1], Plėtinys: [2]

en: File: [1], Directory: [9]
lt: Failas: [1], Aplankas: [9]

en: Name: [1], Value: [2], Action [3]
lt: Pavadinimas: [1], Reikšmė [2], Veiksmas [3]

en: Application: [1], Command line: [2]
lt: Programa: [1], Komandos eilutė: [2]

en: File: [1],  Section: [2],  Key: [3], Value: [4]
lt: Failas: [1],  Sekcija: [2],  Raktas: [3], Reikšmė: [4]

en: Key: [1], Name: [2]
lt: Raktas: [1], Pavadinimas: [2]

en: File: [1], Folder: [2]
lt: Failas: [1], Aplankas: [2]

en: Key: [1], Name: [2], Value: [3]
lt: Raktas: [1], Pavadinimas: [2], Reikšmė: [3]

en: {{Fatal error: }}
lt: {{Lemtingoji klaida: }}

en: {{Error [1]. }}
lt: {{Klaida [1]. }}

en: Warning [1].
lt: Įspėjimas [1].

en: Info [1].
lt: Informacija [1].

en: The installer has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is [1]. {{The arguments are: [2], [3], [4]}}
lt: Diegimo programa susidūrė su netikėta problema diegiant šį paketą. Tai gali būti problema su paketu. Klaidos kodas [1]. {{Argumentai: [2], [3], [4]}}

en: {{Disk full: }}
lt: {{Diskas pilnas: }}

en: Action [Time]: [1]. [2]
lt: Veiksmas [Time]: [1]. [2]

en: Message type: [1], Argument: [2]{, [3]}
lt: Pranešimo tipas: [1], Argumentai: [2]{, [3]}

en: === Logging started: [Date]  [Time] ===
lt: === Registravimas pradėtas: [Date]  [Time] ===

en: Action start [Time]: [1].
lt: Veiksmo pradžia [Time]: [1].

en: Action ended [Time]: [1]. Return value [2].
lt: Veiksmas baigtas [Time]: [1]. Grąžinta reikšmė [2].

en: Please insert the disk: [2]
lt: Įdėkite diską: [2]

en: Source file not found{{(cabinet)}}: [2]. Verify that the file exists and that you can access it.
lt: Šaltinio failas nerastas{{(cabinet)}}: [2]. Patikrinkite, ar failas egzistuoja ir yra prieinamas.

en: Wine MS-RLE video codec
lt: „Wine“ MS-RLE vaizdo kodekas

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
lt: „Wine“ MS-RLE vaizdo kodekas
    Autoriaus teisės Michael Günnewig, 2002 m.

en: Video Compression
lt: Vaizdų glaudinimas

en: &Compressor:
lt: &Metodas:

en: Con&figure...
lt: Kon&figūruoti...

en: &About
lt: &Apie

en: Compression &Quality:
lt: Glaudinimo &kokybė:

en: &Key Frame Every
lt: &Rakt. kadras kas

en: &Data Rate
lt: &Duomenų sparta

en: Full Frames (Uncompressed)
lt: Pilni kadrai (neglaudinti)

en: Wine Video 1 video codec
lt: „Wine“ Video 1 vaizdo kodekas

en: unknown object
lt: nežinomas objektas

en: title bar
lt: lango antraštės juosta

en: menu bar
lt: meniu juosta

en: scroll bar
lt: slankjuostė

en: grip
lt: rankenėlė

en: sound
lt: garsas

en: cursor
lt: pelės žymeklis

en: caret
lt: žymeklis

en: alert
lt: įspėjimas

en: window
lt: langas

en: client
lt: klientas

en: popup menu
lt: iškylantis meniu

en: menu item
lt: meniu elementas

en: tool tip
lt: paaiškinimas

en: application
lt: programa

en: document
lt: dokumentas

en: pane
lt: polangis

en: chart
lt: diagrama

en: dialog
lt: dialogo langas

en: border
lt: rėmelis

en: grouping
lt: grupavimas

en: separator
lt: skirtukas

en: tool bar
lt: įrankių juosta

en: status bar
lt: būsenos juosta

en: table
lt: lentelė

en: column header
lt: stulpelio antraštė

en: row header
lt: eilutės antraštė

en: column
lt: stulpelis

en: row
lt: eilutė

en: cell
lt: langelis

en: link
lt: nuoroda

en: help balloon
lt: pagalbos balionas

en: character
lt: personažas

en: list
lt: sąrašas

en: list item
lt: sąrašo elementas

en: outline
lt: planas

en: outline item
lt: plano elementas

en: page tab
lt: kortelė

en: property page
lt: savybių lapas

en: indicator
lt: indikatorius

en: graphic
lt: grafika

en: static text
lt: statinis tekstas

en: text
lt: tekstas

en: push button
lt: mygtukas

en: check button
lt: žymimasis langelis

en: radio button
lt: akutė

en: combo box
lt: jungtinis langelis

en: drop down
lt: išskleidžiamasis sąrašas

en: progress bar
lt: eigos juosta

en: dial
lt: sukiojama rankenėlė

en: hot key field
lt: sparčiojo klavišo laukas

en: slider
lt: šliaužiklis

en: spin box
lt: suktukas

en: diagram
lt: schema

en: animation
lt: animacija

en: equation
lt: lygtis

en: drop down button
lt: išskleidžiamasis mygtukas

en: menu button
lt: meniu mygtukas

en: grid drop down button
lt: tinklelio išskleidžiamasis mygtukas

en: white space
lt: matomas tarpas

en: page tab list
lt: kortelių sąrašas

en: clock
lt: laikrodis

en: split button
lt: išskleidimo mygtukas

en: IP address
lt: IP adresas

en: outline button
lt: plano mygtukas

[ctx: object state]
en: normal
lt: normalus

[ctx: object state]
en: unavailable
lt: nepasiekiamas

[ctx: object state]
en: selected
lt: pasirinktas

[ctx: object state]
en: focused
lt: židinyje

[ctx: object state]
en: pressed
lt: paspaustas

[ctx: object state]
en: checked
lt: pažymėtas

[ctx: object state]
en: mixed
lt: mišrus

[ctx: object state]
en: read only
lt: tik skaitymui

[ctx: object state]
en: hot tracked
lt: sekamas

[ctx: object state]
en: default
lt: numatytasis

[ctx: object state]
en: expanded
lt: išskleistas

[ctx: object state]
en: collapsed
lt: suskleistas

[ctx: object state]
en: busy
lt: užimtas

[ctx: object state]
en: floating
lt: slankus

[ctx: object state]
en: marqueed
lt: grupėje

[ctx: object state]
en: animated
lt: animuotas

[ctx: object state]
en: invisible
lt: nematomas

[ctx: object state]
en: offscreen
lt: ne ekrane

[ctx: object state]
en: sizeable
lt: didinamas

[ctx: object state]
en: moveable
lt: perkeliamas

[ctx: object state]
en: self voicing
lt: save įgarsina

[ctx: object state]
en: focusable
lt: fokusuojamas

[ctx: object state]
en: selectable
lt: pasirenkamas

[ctx: object state]
en: linked
lt: susietas

[ctx: object state]
en: traversed
lt: pereitas

[ctx: object state]
en: multi selectable
lt: pasirenkama daug

[ctx: object state]
en: extended selectable
lt: pasirenkama išplėstai

[ctx: object state]
en: alert low
lt: žemas įspėjimas

[ctx: object state]
en: alert medium
lt: vidutinis įspėjimas

[ctx: object state]
en: alert high
lt: aukštas įspėjimas

[ctx: object state]
en: protected
lt: apsaugotas

[ctx: object state]
en: has popup
lt: turi iškylantį langą

en: True
lt: Tiesa

en: False
lt: Netiesa

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Select the data you want to connect to:
lt: Išrinkite duomenis, prie kurių norite jungtis:

en: Connection
lt: Ryšys

en: Specify the following to connect to ODBC data:
lt: Prisijungimui prie ODBC duomenų nurodykite:

en: 1. Specify the source of data:
lt: 1. Nurodykite duomenų šaltinį:

en: Use &data source name
lt: Naudoti &duomenų šaltinio vardą

en: Use c&onnection string
lt: Naudoti r&yšio eilutę

en: &Connection string:
lt: &Ryšio eilutė:

en: B&uild...
lt: &Sukurti...

en: 2. Enter information to log on to the server
lt: 2. Įveskite informaciją prisijungimui prie serverio

en: User &name:
lt: &Naudotojo vardas:

en: &Blank password
lt: T&uščias slaptažodis

en: Allow &saving password
lt: Leisti &išsaugoti slaptažodį

en: 3. Enter the &initial catalog to use:
lt: 3. Įveskite &pradinį katalogą naudojimui:

en: &Test Connection
lt: &Tikrinti ryšį

en: Advanced
lt: Pažengęs

en: Network settings
lt: Tinklo nuostatos

en: &Impersonation level:
lt: &Apsimetimo lygis:

en: P&rotection level:
lt: Ap&saugos lygis:

en: Connect:
lt: Prisijungti:

en: seconds.
lt: sekundės.

en: A&ccess:
lt: &Prieiga:

en: All
lt: Visos

en: These are the initialization properties for this type of data. To edit a value, select a property, then choose Edit Value below.
lt: Tai yra šio duomenų tipo inicijavimo savybės. Reikšmei redaguoti pažymėkite savybę ir spauskite „Redaguoti reikšmę“.

en: &Edit Value...
lt: &Redaguoti reikšmę...

en: Data Link Error
lt: Duomenų saito klaida

en: Please select a provider.
lt: Išrinkite tiekėją.

en: Provider is no longer available. Ensure that the provider is installed properly.
lt: Tiekėjas nebeprieinamas. Įsitikinkite, kad tiekėjas įdiegtas tinkamai.

en: Data Link Properties
lt: Duomenų saito savybės

en: OLE DB Provider(s)
lt: OLE DB tiekėjai

en: Read
lt: Skaitymas

en: ReadWrite
lt: SkaitymasRašymas

en: Share Deny None
lt: Bendra nieko nedrausti

en: Share Deny Read
lt: Bendra drausti skaitymą

en: Share Deny Write
lt: Bendra drausti rašymą

en: Share Exclusive
lt: Bendra išskirtinė

en: Write
lt: Rašymas

en: Insert Object
lt: Įterpti objektą

en: Object Type:
lt: Objekto tipas:

en: Result
lt: Rezultatas

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Create Control
lt: Sukurti valdiklį

en: Create From File
lt: Sukurti iš failo

en: &Add Control...
lt: &Pridėti valdiklį...

en: Display As Icon
lt: Rodyti kaip piktogramą

en: Browse...
lt: Parinkti...

en: File:
lt: Failas:

en: Paste Special
lt: Įdėti kaip

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: &Paste
lt: Į&dėti

en: Paste &Link
lt: Įdėti &saitą

en: &As:
lt: &Kaip:

en: &Display As Icon
lt: &Rodyti kaip piktogramą

en: Change &Icon...
lt: Keisti &piktogramą...

en: Insert a new %s object into your document
lt: Įterpia naują objektą „%s“ į dokumentą

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
lt: Įterpia failo turinį kaip objektą į dokumentą, kad galėtumėte jį aktyvuoti naudodami programą, kuri jį sukūrė.

en: Browse
lt: Parinkti

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
lt: Panašu, kad failas nėra galiojantis OLE modulis. Nepavyko užregistruoti OLE valdiklio.

en: Add Control
lt: Pridėti valdiklį

en: &Convert...
lt: &Konvertuoti...

en: %1 %2 &Object
lt: %1 %2 &objektą

en: %1 &Object
lt: %1 &objektas

en: &Object
lt: &Objektas

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
lt: Įterpia iškarpinės turinį į dokumentą kaip %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
lt: Įterpia iškarpinės turinį į dokumentą, kad galėtumėte jį aktyvuoti naudodami %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s. It will be displayed as an icon.
lt: Įterpia iškarpinės turinį į dokumentą, kad galėtumėte jį aktyvuoti naudodami %s. Jis bus rodomas kaip piktograma.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s. The data is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
lt: Įterpia iškarpinės turinį į dokumentą kaip %s. Duomenys yra susieti su šaltinio failu, todėl failo pakeitimai bus atspindėti dokumente.

en: Inserts a picture of the clipboard contents into your document. The picture is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
lt: Įterpia iškarpinės turinio paveikslą į dokumentą. Paveikslas susietas su šaltinio failu, todėl failo pakeitimai bus atspindėti dokumente.

en: Inserts a shortcut which points to the location of the clipboard contents. The shortcut is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
lt: Įterpia nuorodą, kuri rodo į iškarpinės turinį. Nuoroda susieta su šaltinio failu, todėl failo pakeitimai bus atspindėti dokumente.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
lt: Įterpia iškarpinės turinį į dokumentą.

en: Unknown Type
lt: Nežinomas tipas

en: Unknown Source
lt: Nežinomas šaltinis

en: the program which created it
lt: programa, kuri jį sukūrė

en: Scanning
lt: Skaitoma

en: SCANNING... Please Wait
lt: SKAITOMA... Palaukite

[ctx: unit: pixels]
en: px
lt: piks

[ctx: unit: dots/inch]
en: dpi
lt: tašk./col.

[ctx: unit: microseconds]
en: us
lt: µs

en: Settings for %s
lt: %s nuostatos

en: Baud Rate
lt: Bodų sparta

en: Parity
lt: Lyginumas

en: Flow Control
lt: Srauto valdymas

en: Data Bits
lt: Duomenų bitai

en: Stop Bits
lt: Pabaigos bitai

en: Copying Files...
lt: Kopijuojami failai...

en: Destination:
lt: Paskirtis:

en: Files Needed
lt: Reikalingi failai

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
lt: Įdėkite gamintojo diegimo diską, o tada
    įsitikinkite, kad žemiau išrinktas teisingas diskas

en: Copy manufacturer's files from:
lt: Kopijuoti gamintojo failus iš:

en: The file '%1' on %2 is needed
lt: Reikalingas failas „%1“ esantis %2

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Copy files from:
lt: Kopijuoti failus iš:

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
lt: Įrašykite kelią iki failo, o tada spauskite Gerai.

en: F&orward
lt: &Pirmyn

en: &Save Background As...
lt: &Išsaugoti foną kaip...

en: Set As Back&ground
lt: Parinkti užsk&landos piešiniu

en: &Copy Background
lt: Kopijuoti &foną

en: Set as &Desktop Item
lt: Nustatyti da&rbalaukio elementu

en: Create Shor&tcut
lt: Sukurti &šaukinį

en: Add to &Favorites...
lt: Prid&ėti į adresyną...

en: &Encoding
lt: &Koduotė

en: Pr&int
lt: &Spausdinti

en: &Open Link
lt: &Atverti saitą

en: Open Link in &New Window
lt: Atverti saitą &naujame lange

en: Save Target &As...
lt: Įrašyti saistomą &objektą kaip...

en: &Print Target
lt: &Spausdinti saistomą objektą

en: S&how Picture
lt: Rod&yti paveikslą

en: &Save Picture As...
lt: Įrašyti pa&veikslą kaip...

en: &E-mail Picture...
lt: Išsiųsti pav&eikslą el. paštu...

en: Pr&int Picture...
lt: S&pausdinti paveikslą...

en: &Go to My Pictures
lt: Ei&ti į paveikslų aplanką

en: Set as Back&ground
lt: Parinkti užsk&landos piešiniu

en: Set as &Desktop Item...
lt: Nustatyti da&rbalaukio elementu...

en: Copy Shor&tcut
lt: Kopi&juoti adresą

en: P&roperties
lt: Savy&bės

en: &Undo
lt: &Atšaukti

en: &Delete
lt: &Šalinti

en: &Select
lt: &Parinkti

en: &Cell
lt: lan&gelį

en: &Row
lt: &eilutę

en: &Column
lt: &stulpelį

en: &Table
lt: &lentelę

en: &Cell Properties
lt: Lan&gelio savybės

en: &Table Properties
lt: &Lentelės savybės

en: Open in &New Window
lt: Atverti &naujame lange

en: Cut
lt: &Iškirpti

en: &Save Video As...
lt: Įrašyti pa&veikslą kaip...

en: Play
lt: Leisti

en: Rewind
lt: Perleisti

en: Trace Tags
lt: Sekti gaires

en: Resource Failures
lt: Išteklių klaidos

en: Dump Tracking Info
lt: Parodyti stebėjimo informaciją

en: Debug Break
lt: Derinimo pertraukimas

en: Debug View
lt: Derinimo rodinys

en: Dump Tree
lt: Parodyti medį

en: Dump Lines
lt: Parodyti eilutes

en: Dump DisplayTree
lt: Parodyti rodymo medį

en: Dump FormatCaches
lt: Parodyti formatų podėlius

en: Dump LayoutRects
lt: Parodyti išdėstymo stačiakampius

en: Memory Monitor
lt: Atminties monitorius

en: Performance Meters
lt: Našumo skaitikliai

en: Save HTML
lt: Išsaugoti HTML

en: &Browse View
lt: &Naršyti rodinį

en: &Edit View
lt: &Redaguoti rodinį

en: Scroll Here
lt: Slinkti čia

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Page Up
lt: Ankstesnis lapas

en: Page Down
lt: Tolesnis lapas

en: Scroll Up
lt: Slinkti aukštyn

en: Scroll Down
lt: Slinkti žemyn

en: Left Edge
lt: Kairysis kraštas

en: Right Edge
lt: Dešinysis kraštas

en: Page Left
lt: Kairysis lapas

en: Page Right
lt: Dešinysis lapas

en: Scroll Left
lt: Slinkti kairėn

en: Scroll Right
lt: Slinkti dešinėn

en: Wine Internet Explorer
lt: „Wine“ interneto naršyklė

en: &w&bPage &p
lt: &w&bPuslapis &p

en: Lar&ge Icons
lt: &Didelės piktogramos

en: S&mall Icons
lt: &Mažos piktogramos

en: &List
lt: &Sąrašas

en: &Details
lt: &Išsamus

en: Arrange &Icons
lt: Išdėstyti &piktogramas

en: By &Name
lt: Pagal &vardą

en: By &Type
lt: Pagal &tipą

en: By &Size
lt: Pagal d&ydį

en: By &Date
lt: Pagal &datą

en: &Auto Arrange
lt: &Automatiškai išdėstyti

en: Line up Icons
lt: Sulygiuoti piktogramas

en: Paste as Link
lt: Įdėti kaip nuorodą

en: New
lt: Naujas

en: New &Folder
lt: Naujas &aplankas

en: New &Link
lt: Nauja &nuoroda

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
lt: &Atkurti

en: &Erase
lt: &Išvalyti

en: E&xplore
lt: Naršy&ti

en: C&ut
lt: &Iškirpti

en: Create &Link
lt: Sukurti &nuorodą

en: &Rename
lt: &Pervadinti

en: E&xit
lt: Iš&eiti

en: &About Control Panel
lt: &Apie valdymo skydelį

en: Browse for Folder
lt: Parinkti aplanką

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: &Make New Folder
lt: &Kurti naują aplanką

en: Message
lt: Pranešimas

en: Yes to &all
lt: Taip &visiems

en: About %s
lt: Apie %s

en: Wine &license
lt: „Wine“ &licencija

en: Running on %s
lt: Paleista su %s

en: Wine was brought to you by:
lt: Prie „Wine“ kūrimo prisidėjo:

en: Run
lt: Paleidimas

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
lt: Įrašykite programos pavadinimą, aplanką, dokumentą ar interneto resursą ir „Wine“ jums jį atvers.

en: &Open:
lt: &Atverti:

en: &Browse...
lt: &Parinkti...

en: File type:
lt: Failo tipas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Creation date:
lt: Sukūrimo data:

en: Attributes:
lt: Atributai:

en: H&idden
lt: &Paslėptas

en: &Archive
lt: &Archyvuotinas

en: Open with:
lt: Atverti su:

en: &Change...
lt: &Keisti...

en: Last modified:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: Last accessed:
lt: Paskutinė prieiga:

en: Size
lt: Dydis

en: Type
lt: Tipas

en: Modified
lt: Modifikuotas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Size available
lt: Prieinamas dydis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Original location
lt: Originali vieta

en: Date deleted
lt: Pašalinimo data

[ctx: display name]
en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: My Computer
lt: Kompiuteris

en: Control Panel
lt: Valdymo skydelis

en: Select
lt: Iš&rinkti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
lt: Ar norite simuliuoti „Windows“ paleidimą iš naujo?

en: Shutdown
lt: Stabdyti

en: Do you want to shutdown your Wine session?
lt: Ar norite sustabdyti šį „Wine“ seansą?

en: Programs
lt: Programos

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Favorites
lt: Adresynas

en: StartUp
lt: Paleidimas

en: Start Menu
lt: Pradžios meniu

en: Music
lt: Muzika

en: Videos
lt: Vaizdai

[ctx: directory]
en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: NetHood
lt: Tinkle

en: Templates
lt: Šablonai

en: PrintHood
lt: Spausdintuvai

en: History
lt: Istorija

en: Pictures
lt: Paveikslai

en: Common Files
lt: Bendrieji failai

en: Administrative Tools
lt: Administravimo įrankiai

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Links
lt: Saitai

en: Slide Shows
lt: Skaidrių peržiūros

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Status
lt: Būsena

en: Model
lt: Modelis

en: Sample Music
lt: Muzikos pavyzdžiai

en: Sample Pictures
lt: Paveikslų pavyzdžiai

en: Sample Playlists
lt: Grojaraščių pavyzdžiai

en: Sample Videos
lt: Vaizdų pavyzdžiai

en: Saved Games
lt: Išsaugoti žaidimai

en: Searches
lt: Paieškos

en: Users
lt: Naudotojai

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
lt: Nepavyko sukurti naujo aplanko: neužtenka teisių.

en: Error during creation of a new folder
lt: Klaida kuriant naują aplanką

en: Confirm file deletion
lt: Patvirtinti failo šalinimą

en: Confirm folder deletion
lt: Patvirtinti aplanko šalinimą

en: Are you sure you want to delete '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%1“?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos %1 elementus?

en: Confirm file overwrite
lt: Patvirtinti failo perrašymą

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
lt: Šis aplankas jau turi failą vardu „%1“.
    
    Ar norite jį pakeisti?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
lt: Ar tikrai norite pašalinti išrinktus elementus?

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti „%1“ ir jo turinį į šiukšlinę?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti „%1“ į šiukšlinę?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 elementus į šiukšlinę?

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
lt: Šis elementas „%1“ negali būti perkeltas į šiukšlinę. Ar norite jį pašalinti vietoj šiukšlinės?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
lt: Šis aplankas jau turi aplanką vardu „%1“.
    
    Jei failai paskirties aplanke pavadinti tais pačiais vardais kaip ir failai
    išrinktame aplanke, tai jie bus pakeisti. Ar vis dar norite perkelti ar kopijuoti
    šį aplanką?

en: Wine Control Panel
lt: „Wine“ valdymo skydelis

en: Unable to display Run dialog box (internal error)
lt: Nepavyko parodyti paleidimo dialogo lango (vidinė klaida)

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
lt: Nepavyko parodyti parinkimo dialogo lango (vidinė klaida)

en: Executable files (*.exe)
lt: Vykdomieji failai (*.exe)

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
lt: Jokia „Windows“ programa nėra sukonfigūruota atidaryti šio tipo failų.

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti „%1“?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti šiuos %1 elementus?

en: Confirm deletion
lt: Patvirtinti šalinimą

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
lt: Failas jau egzistuoja adresu %1.
    
    Ar norite jį pakeisti?

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
lt: Aplankas jau egzistuoja adresu %1.
    
    Ar norite jį pakeisti?

en: Confirm overwrite
lt: Patvirtinti perrašymą

en: Wine is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Wine is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU Lesser General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with Wine; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: „Wine“ yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir/ar modifikuoti GNU laisvosios bendrosios viešosios licencijos (LGPL) sąlygomis, kurios paskelbtos Laisvosios programinės įrangos fondo (FSF); 2.1-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.
    
    „Wine“ platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIŲ GARANTIJŲ; net be numanomų PERKAMUMO ar TINKAMUMO KONKREČIAI UŽDUOČIAI garantijų. Išsamią informaciją rasite GNU laisvojoje bendrojoje viešojoje licencijoje.
    
    Jūs turėjote gauti GNU laisvosios bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su „Wine“; jei negavote, rašykite adresu Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Wine License
lt: „Wine“ licencija

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Error
lt: Klaida

en: Don't show me th&is message again
lt: Daugiau ne&rodyti šio pranešimo

en: %d bytes
lt: %d baitai

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
lt:  val.

[ctx: time unit: minutes]
en:  min
lt:  min.

[ctx: time unit: seconds]
en:  sec
lt:  sek.

en: Select Source
lt: Parinkite šaltinį

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Standard Time
lt: Kinijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: China Daylight Time
lt: Kinijos vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi
lt: (UTC+08:00) Pekinas, Čongčingas, Honkongas, Urumčis

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Standard Time
lt: Šiaurės Azijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia Daylight Time
lt: Šiaurės Azijos vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Krasnoyarsk
lt: (UTC+07:00) Krasnojarskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Standard Time
lt: Gruzijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Georgian Daylight Time
lt: Gruzijos vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Tbilisi
lt: (UTC+04:00) Tbilisis

en: (UTC+12:00) Coordinated Universal Time+12
lt: (UTC+12:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas+12

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Standard Time
lt: Nepalo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Nepal Daylight Time
lt: Nepalo vasaros laikas

en: (UTC+05:45) Kathmandu
lt: (UTC+05:45) Katmandu

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Standard Time
lt: Žaliojo Kyšulio juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cape Verde Daylight Time
lt: Žaliojo Kyšulio vasaros laikas

en: (UTC-01:00) Cabo Verde Is.
lt: (UTC-01:00) Žaliojo Kyšulio s.

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Standard Time
lt: Haičio juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Haiti Daylight Time
lt: Haičio vasaros laikas

en: (UTC-05:00) Haiti
lt: (UTC-05:00) Haitis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Standard Time
lt: Vidurio Europos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central European Daylight Time
lt: Vidurio Europos vasaros laikas

en: (UTC+01:00) Sarajevo, Skopje, Warsaw, Zagreb
lt: (UTC+01:00) Sarajevas, Skopjė, Varšuva, Zagrebas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Standard Time
lt: Maroko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Morocco Daylight Time
lt: Maroko vasaros laikas

en: (UTC+01:00) Casablanca
lt: (UTC+01:00) Kasablanka

en: (UTC-08:00) Coordinated Universal Time-08
lt: (UTC-08:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas-08

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Standard Time
lt: Altajaus juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Altai Daylight Time
lt: Altajaus vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Barnaul, Gorno-Altaysk
lt: (UTC+07:00) Barnaulas, Gorno Altaiskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Standard Time
lt: Vidurio Europos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Europe Daylight Time
lt: Vidurio Europos vasaros laikas

en: (UTC+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague
lt: (UTC+01:00) Belgradas, Bratislava, Budapeštas, Liubliana, Praha

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Standard Time
lt: Irano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Iran Daylight Time
lt: Irano vasaros laikas

en: (UTC+03:30) Tehran
lt: (UTC+03:30) Teheranas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Standard Time
lt: Sen Pjero juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saint Pierre Daylight Time
lt: Sen Pjero vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Saint Pierre and Miquelon
lt: (UTC-03:00) Sen Pjeras ir Mikelonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Standard Time
lt: San Tomė juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sao Tome Daylight Time
lt: San Tomė vasaros laikas

en: (UTC+00:00) Sao Tome
lt: (UTC+00:00) San Tomė

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Standard Time
lt: Namibijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Namibia Daylight Time
lt: Namibijos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Windhoek
lt: (UTC+02:00) Vindhukas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Standard Time
lt: Tongos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tonga Daylight Time
lt: Tongos vasaros laikas

en: (UTC+13:00) Nuku'alofa
lt: (UTC+13:00) Nukualofa

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time (Mexico)
lt: Kalnų juost. laikas (Meksika)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time (Mexico)
lt: Kalnų vasaros laikas (Meksika)

en: (UTC-07:00) Chihuahua, La Paz, Mazatlan
lt: (UTC-07:00) Čihuahua, La Pasas, Masatlanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Standard Time
lt: Grinvičo laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: GMT Daylight Time
lt: Grinvičo vasaros laikas

en: (UTC+00:00) Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
lt: (UTC+00:00) Dublinas, Edinburgas, Lisabona, Londonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Standard Time
lt: Pietų Sudano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Sudan Daylight Time
lt: Pietų Sudano vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Juba
lt: (UTC+02:00) Džuba

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Standard Time
lt: Vidurio Azijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Asia Daylight Time
lt: Vidurio Azijos vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Standard Time
lt: Lordo Hau juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Lord Howe Daylight Time
lt: Lordo Hau vasaros laikas

en: (UTC+10:30) Lord Howe Island
lt: (UTC+10:30) Lordo Hau sala

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Standard Time
lt: Arabų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabic Daylight Time
lt: Arabų vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Baghdad
lt: (UTC+03:00) Bagdadas

en: (UTC+13:00) Coordinated Universal Time+13
lt: (UTC+13:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas+13

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Standard Time
lt: Magadano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magadan Daylight Time
lt: Magadano vasaros laikas

en: (UTC+11:00) Magadan
lt: (UTC+11:00) Magadanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Standard Time
lt: Niufaundlando juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Newfoundland Daylight Time
lt: Niufaundlando vasaros laikas

en: (UTC-03:30) Newfoundland
lt: (UTC-03:30) Niufaundlandas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Standard Time
lt: Sudano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sudan Daylight Time
lt: Sudano vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Khartoum
lt: (UTC+02:00) Chartumas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Standard Time
lt: V. R. vandenyno juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Pacific Daylight Time
lt: V. R. vandenyno vasaros laikas

en: (UTC+10:00) Guam, Port Moresby
lt: (UTC+10:00) Guam, Port Morsbis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time
lt: R. vandenyno juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time
lt: R. vandenyno vasaros laikas

en: (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada)
lt: (UTC-08:00) Ramiojo vandenyno laikas (JAV ir Kanada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Standard Time
lt: Azerbaidžano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azerbaijan Daylight Time
lt: Azerbaidžano vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Standard Time
lt: Magelano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Magallanes Daylight Time
lt: Magelano vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Punta Arenas
lt: (UTC-03:00) Punta Arenasas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Standard Time
lt: Samoa juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Samoa Daylight Time
lt: Samoa vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Standard Time
lt: Karaliaučiaus juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Kaliningrad Daylight Time
lt: Karaliaučiaus vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Kaliningrad
lt: (UTC+02:00) Karaliaučius

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Standard Time (Mexico)
lt: R. vand. juost. l. (Meksika)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific Daylight Time (Mexico)
lt: R. vand. vas. laikas (Meksika)

en: (UTC-08:00) Baja California
lt: (UTC-08:00) Žemutinė Kalifornija

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Standard Time
lt: Vidurinių Rytų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Middle East Daylight Time
lt: Vidurinių Rytų vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Beirut
lt: (UTC+02:00) Beirutas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Standard Time
lt: Tokijo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tokyo Daylight Time
lt: Tokijo vasaros laikas

en: (UTC+09:00) Osaka, Sapporo, Tokyo
lt: (UTC+09:00) Osaka, Saporas, Tokijas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Standard Time
lt: Linijinių salų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Line Islands Daylight Time
lt: Linijinių salų vasaros laikas

en: (UTC+14:00) Kiritimati Island
lt: (UTC+14:00) Kiritimatis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Standard Time
lt: Kubos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cuba Daylight Time
lt: Kubos vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Standard Time
lt: Jordanijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Jordan Daylight Time
lt: Jordanijos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Amman
lt: (UTC+02:00) Amanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time
lt: Centrinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time
lt: Centrinis vasaros laikas

en: (UTC-06:00) Central Time (US & Canada)
lt: (UTC-08:00) Centrinis laikas (JAV ir Kanada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 3
lt: Rusijos laiko juosta 3

en: (UTC+04:00) Izhevsk, Samara
lt: (UTC+04:00) Iževskas, Samara

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Standard Time
lt: Volgogrado juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Volgograd Daylight Time
lt: Volgogrado vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Volgograd
lt: (UTC+04:00) Volgogradas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Standard Time
lt: Azorų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Azores Daylight Time
lt: Azorų vasaros laikas

en: (UTC-01:00) Azores
lt: (UTC-01:00) Azorai

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Standard Time
lt: Š. Azijos rytų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Asia East Daylight Time
lt: Š. Azijos rytų vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Irkutsk
lt: (UTC+08:00) Irkutskas

en: (UTC-11:00) Coordinated Universal Time-11
lt: (UTC-11:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas-11

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Standard Time
lt: Argentinos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Argentina Daylight Time
lt: Argentinos vasaros laikas

en: (UTC-03:00) City of Buenos Aires
lt: (UTC-03:00) Buenos Airės

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Standard Time
lt: Terkso ir Kaikoso juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turks And Caicos Daylight Time
lt: Terkso ir Kaikoso vas. laikas

en: (UTC-05:00) Turks and Caicos
lt: (UTC-05:00) Terksas ir Kaikosas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Standard Time
lt: Markizo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Marquesas Daylight Time
lt: Markizo vasaros laikas

en: (UTC-09:30) Marquesas Islands
lt: (UTC-09:30) Markizo salos

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Standard Time
lt: Mianmaro juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Myanmar Daylight Time
lt: Mianmaro vasaros laikas

en: (UTC+06:30) Yangon (Rangoon)
lt: (UTC+06:30) Jangonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Coordinated Universal Time
lt: Pasaulinis koord. laikas

en: (UTC) Coordinated Universal Time
lt: (UTC) Pasaulinis koordinuotasis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Standard Time
lt: Indijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: India Daylight Time
lt: Indijos vasaros laikas

en: (UTC+05:30) Chennai, Kolkata, Mumbai, New Delhi
lt: (UTC+05:30) Čenajus, Kolkata, Mumbajus, Naujasis Delis

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Standard Time
lt: GTB juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: GTB Daylight Time
lt: GTB vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Athens, Bucharest
lt: (UTC+02:00) Atėnai, Bukareštas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Standard Time
lt: Turkijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Turkey Daylight Time
lt: Turkijos vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Istanbul
lt: (UTC+03:00) Stambulas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Standard Time
lt: Astrachanės juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Astrakhan Daylight Time
lt: Astrachanės vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Astrakhan, Ulyanovsk
lt: (UTC+04:00) Astrachanė, Uljanovskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Standard Time
lt: Fidžio juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Fiji Daylight Time
lt: Fidžio vasaros laikas

en: (UTC+12:00) Fiji
lt: (UTC+12:00) Fidžis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Standard Time
lt: Kanados centrinis juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Canada Central Daylight Time
lt: Kanados centrinis vas. laikas

en: (UTC-06:00) Saskatchewan
lt: (UTC-06:00) Saskačevanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Standard Time
lt: Jukono juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yukon Daylight Time
lt: Jukono vasaros laikas

en: (UTC-07:00) Yukon
lt: (UTC-07:00) Jukonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Standard Time
lt: Taipėjaus juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Taipei Daylight Time
lt: Taipėjaus vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Taipei
lt: (UTC+08:00) Taipėjus

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Standard Time
lt: V. Europos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Europe Daylight Time
lt: V. Europos vasaros laikas

en: (UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna
lt: (UTC+01:00) Amsterdamas, Berlynas, Bernas, Roma, Stokholmas, Viena

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Standard Time
lt: Montevidėjo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Montevideo Daylight Time
lt: Montevidėjo vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Montevideo
lt: (UTC-03:00) Montevidėjas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Standard Time
lt: Pakistano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pakistan Daylight Time
lt: Pakistano vasaros laikas

en: (UTC+05:00) Islamabad, Karachi
lt: (UTC+05:00) Islamabadas, Karačis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Standard Time
lt: Tomsko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tomsk Daylight Time
lt: Tomsko vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Tomsk
lt: (UTC+07:00) Tomskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Standard Time
lt: Kaukazo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Caucasus Daylight Time
lt: Kaukazo vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Yerevan
lt: (UTC+04:00) Jerevanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Standard Time
lt: AUS Rytinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Eastern Daylight Time
lt: AUS Rytinis vasaros laikas

en: (UTC+10:00) Canberra, Melbourne, Sydney
lt: (UTC+10:00) Kanbera, Melburnas, Sidnėjus

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Standard Time
lt: Š. Vid. Azijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: N. Central Asia Daylight Time
lt: Š. Vid. Azijos vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Novosibirsk
lt: (UTC+07:00) Novosibirskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time
lt: Rytinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time
lt: Rytinis vasaros laikas

en: (UTC-05:00) Eastern Time (US & Canada)
lt: (UTC-05:00) Rytinis laikas (JAV ir Kanada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Standard Time
lt: Užbaikalės juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Transbaikal Daylight Time
lt: Užbaikalės vasaros laikas

en: (UTC+09:00) Chita
lt: (UTC+09:00) Čita

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Standard Time
lt: R. Europos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Europe Daylight Time
lt: R. Europos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Chisinau
lt: (UTC+02:00) Kišiniovas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Standard Time (Mexico)
lt: C. juostinis laikas (Meksika)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Daylight Time (Mexico)
lt: C. vasaros laikas (Meksika)

en: (UTC-06:00) Guadalajara, Mexico City, Monterrey
lt: (UTC-06:00) Gvadalachara, Meksikas, Monterėjus

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Standard Time
lt: Saratovo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Saratov Daylight Time
lt: Saratovo vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Saratov
lt: (UTC+04:00) Saratovas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Standard Time
lt: Atlanto vandenyno juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Atlantic Daylight Time
lt: Atlanto vandenyno vas. laikas

en: (UTC-04:00) Atlantic Time (Canada)
lt: (UTC-04:00) Atlanto vandenyno laikas (Kanada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Standard Time
lt: Kalnų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mountain Daylight Time
lt: Kalnų vasaros laikas

en: (UTC-07:00) Mountain Time (US & Canada)
lt: (UTC-07:00) Kalnų laikas (JAV ir Kanada)

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Standard Time
lt: JAV Rytinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Eastern Daylight Time
lt: JAV Rytinis vasaros laikas

en: (UTC-05:00) Indiana (East)
lt: (UTC-05:00) Indiana (Rytų)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Standard Time
lt: Sachalino juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sakhalin Daylight Time
lt: Sachalino vasaros laikas

en: (UTC+11:00) Sakhalin
lt: (UTC+11:00) Sachalinas

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Standard Time
lt: Š. Korėjos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: North Korea Daylight Time
lt: Š. Korėjos vasaros laikas

en: (UTC+09:00) Pyongyang
lt: (UTC+09:00) Pchenjanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Standard Time
lt: Tasmanijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tasmania Daylight Time
lt: Tasmanijos vasaros laikas

en: (UTC+10:00) Hobart
lt: (UTC+10:00) Hobartas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Standard Time
lt: C. Amerikos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central America Daylight Time
lt: C. Amerikos vasaros laikas

en: (UTC-06:00) Central America
lt: (UTC-06:00) Centrinė Amerika

en: (UTC-02:00) Coordinated Universal Time-02
lt: (UTC-02:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas-02

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Standard Time
lt: JAV Kalnų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: US Mountain Daylight Time
lt: JAV Kalnų vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Standard Time
lt: Pietų Afrikos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: South Africa Daylight Time
lt: Pietų Afrikos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Harare, Pretoria
lt: (UTC+02:00) Hararė, Pretorija

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Standard Time
lt: Vid. Australijos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Cen. Australia Daylight Time
lt: Vid. Australijos vasaros laikas

en: (UTC+09:30) Adelaide
lt: (UTC+09:30) Adelaidė

en: (UTC-09:00) Coordinated Universal Time-09
lt: (UTC-09:00) Pasaulinis koordinuotasis laikas-09

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Standard Time
lt: Šri Lankos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Sri Lanka Daylight Time
lt: Šri Lankos vasaros laikas

en: (UTC+05:30) Sri Jayawardenepura
lt: (UTC+05:30) Šri Džajavardenepura

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Standard Time
lt: Afganistano juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Afghanistan Daylight Time
lt: Afganistano vasaros laikas

en: (UTC+04:30) Kabul
lt: (UTC+04:30) Kabulas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Standard Time
lt: Jakutsko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Yakutsk Daylight Time
lt: Jakutsko vasaros laikas

en: (UTC+09:00) Yakutsk
lt: (UTC+09:00) Jakutskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Standard Time
lt: PA Rytinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Eastern Daylight Time
lt: PA Rytinis vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Cayenne, Fortaleza
lt: (UTC-03:00) Kajena, Fortaleza

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Standard Time
lt: Arabų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arab Daylight Time
lt: Arabų vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Kuwait, Riyadh
lt: (UTC+03:00) Kuveitas, Rijadas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Standard Time
lt: Arabų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Arabian Daylight Time
lt: Arabų vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Abu Dhabi, Muscat
lt: (UTC+04:00) Abu Dabis, Maskatas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Standard Time
lt: Tokantinso juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Tocantins Daylight Time
lt: Tokantinso vasaros laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Standard Time
lt: Rusijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russian Daylight Time
lt: Rusijos vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Moscow, St. Petersburg
lt: (UTC+03:00) Maskva, Sankt Peterburgas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Standard Time
lt: AUS Centrinis v. juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aus Central W. Daylight Time
lt: AUS Centrinis v. vasaros laikas

en: (UTC+08:45) Eucla
lt: (UTC+08:45) Jukla

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Standard Time
lt: Romanų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Romance Daylight Time
lt: Romanų vasaros laikas

en: (UTC+01:00) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris
lt: (UTC+01:00) Briuselis, Kopenhaga, Madridas, Paryžius

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Standard Time
lt: Jekaterinburgo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ekaterinburg Daylight Time
lt: Jekaterinburgo vasaros laikas

en: (UTC+05:00) Ekaterinburg
lt: (UTC+05:00) Jekaterinburgas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 11
lt: Rusijos laiko juosta 11

en: (UTC+12:00) Anadyr, Petropavlovsk-Kamchatsky
lt: (UTC+12:00) Anadyris, Kamčiatkos Petropavlovskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Standard Time
lt: Vakarų Kranto juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Bank Daylight Time
lt: Vakarų Kranto vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Gaza, Hebron
lt: (UTC+02:00) Gaza, Hebronas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Standard Time
lt: Sirijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Syria Daylight Time
lt: Sirijos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Damascus
lt: (UTC+02:00) Damaskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Standard Time
lt: AUS Centrinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: AUS Central Daylight Time
lt: AUS Centrinis vasaros laikas

en: (UTC+09:30) Darwin
lt: (UTC+09:30) Darvinas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Standard Time
lt: Grinvičo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenwich Daylight Time
lt: Grinvičo vasaros laikas

en: (UTC+00:00) Monrovia, Reykjavik
lt: (UTC+00:00) Monrovija, Reikjavikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Standard Time
lt: Ulan Batoro juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Ulaanbaatar Daylight Time
lt: Ulan Batoro vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Ulaanbaatar
lt: (UTC+08:00) Ulan Batoras

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Standard Time
lt: Norfolko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Norfolk Daylight Time
lt: Norfolko vasaros laikas

en: (UTC+11:00) Norfolk Island
lt: (UTC+11:00) Norfolko sala

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Standard Time
lt: Izraelio juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Israel Daylight Time
lt: Izraelio vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Jerusalem
lt: (UTC+02:00) Jeruzalė

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Standard Time
lt: Bangladešo juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bangladesh Daylight Time
lt: Bangladešo vasaros laikas

en: (UTC+06:00) Dhaka
lt: (UTC+06:00) Daka

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Standard Time
lt: PA R. vandenyno juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Pacific Daylight Time
lt: PA R. vandenyno vasaros laikas

en: (UTC-05:00) Bogota, Lima, Quito, Rio Branco
lt: (UTC-05:00) Bogota, Lima, Kitas, Rio Brankas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Standard Time
lt: Vakarų Azijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: West Asia Daylight Time
lt: Vakarų Azijos vasaros laikas

en: (UTC+05:00) Ashgabat, Tashkent
lt: (UTC+05:00) Ašchabadas, Taškentas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Standard Time
lt: Aliaskos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Alaskan Daylight Time
lt: Aliaskos vasaros laikas

en: (UTC-09:00) Alaska
lt: (UTC-09:00) Aliaska

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Standard Time
lt: Paragvajaus juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Paraguay Daylight Time
lt: Paragvajaus vasaros laikas

en: (UTC-04:00) Asuncion
lt: (UTC-04:00) Asunsjonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Standard Time
lt: Datos k. linijos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Dateline Daylight Time
lt: Datos k. linijos vasaros laikas

en: (UTC-12:00) International Date Line West
lt: (UTC-12:00) Datos keitimosi linija vakarų

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Standard Time
lt: Libijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Libya Daylight Time
lt: Libijos vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Tripoli
lt: (UTC+02:00) Tripolis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Standard Time
lt: Bahijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bahia Daylight Time
lt: Bahijos vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Salvador
lt: (UTC-03:00) Salvadoras

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Standard Time
lt: Venesuelos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Venezuela Daylight Time
lt: Venesuelos vasaros laikas

en: (UTC-04:00) Caracas
lt: (UTC-04:00) Karakasas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Standard Time
lt: Bugenvilio juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Bougainville Daylight Time
lt: Bugenvilio vasaros laikas

en: (UTC+11:00) Bougainville Island
lt: (UTC+11:00) Bugenvilio sala

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Standard Time
lt: Havajų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Hawaiian Daylight Time
lt: Havajų vasaros laikas

en: (UTC-10:00) Hawaii
lt: (UTC-10:00) Havajai

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Standard Time
lt: Pietryčių Azijos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SE Asia Daylight Time
lt: Pietryčių Azijos vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Bangkok, Hanoi, Jakarta
lt: (UTC+07:00) Bankokas, Hanojus, Džakarta

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Standard Time
lt: Kyzylordos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Qyzylorda Daylight Time
lt: Kyzylordos vasaros laikas

en: (UTC+05:00) Qyzylorda
lt: (UTC+05:00) Kyzylorda

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Standard Time
lt: V. Mongolijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Mongolia Daylight Time
lt: V. Mongolijos vasaros laikas

en: (UTC+07:00) Hovd
lt: (UTC+07:00) Chovdas

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Standard Time
lt: N. Zelandijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: New Zealand Daylight Time
lt: N. Zelandijos vasaros laikas

en: (UTC+12:00) Auckland, Wellington
lt: (UTC+12:00) Oklandas, Velingtonas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Standard Time
lt: Aleutų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Aleutian Daylight Time
lt: Aleutų vasaros laikas

en: (UTC-10:00) Aleutian Islands
lt: (UTC-10:00) Aleutų salos

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Standard Time
lt: Omsko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Omsk Daylight Time
lt: Omsko vasaros laikas

en: (UTC+06:00) Omsk
lt: (UTC+06:00) Omskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Standard Time
lt: C. Brazilijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Brazilian Daylight Time
lt: C. Brazilijos vasaros laikas

en: (UTC-04:00) Cuiaba
lt: (UTC-04:00) Kujaba

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Standard Time
lt: Baltarusijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Belarus Daylight Time
lt: Baltarusijos vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Minsk
lt: (UTC+03:00) Minskas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Standard Time
lt: PA Vakarinis juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: SA Western Daylight Time
lt: PA Vakarinis vasaros laikas

en: (UTC-04:00) Georgetown, La Paz, Manaus, San Juan
lt: (UTC-04:00) Džordžtaunas, La Pasas, Manausas, San Chuanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Standard Time
lt: Grenlandijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Greenland Daylight Time
lt: Grenlandijos vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Greenland
lt: (UTC-03:00) Grenlandija

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Standard Time
lt: Velykų salos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Easter Island Daylight Time
lt: Velykų salos vasaros laikas

en: (UTC-06:00) Easter Island
lt: (UTC-06:00) Velykų sala

[ctx: maximum 31 characters]
en: Russia Time Zone 10
lt: Rusijos laiko juosta 10

en: (UTC+11:00) Chokurdakh
lt: (UTC+11:00) Čokurdachas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Standard Time
lt: Egipto juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Egypt Daylight Time
lt: Egipto vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Cairo
lt: (UTC+02:00) Kairas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Standard Time (Mexico)
lt: Rytinis juost. laikas (Meksika)

[ctx: maximum 31 characters]
en: Eastern Daylight Time (Mexico)
lt: Rytinis vas. laikas (Meksika)

en: (UTC-05:00) Chetumal
lt: (UTC-05:00) Četumalis

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Standard Time
lt: Mauricijaus juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Mauritius Daylight Time
lt: Mauricijaus vasaros laikas

en: (UTC+04:00) Port Louis
lt: (UTC+04:00) Port Luisas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Standard Time
lt: Vladivostoko juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Vladivostok Daylight Time
lt: Vladivostoko vasaros laikas

en: (UTC+10:00) Vladivostok
lt: (UTC+10:00) Vladivostokas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Standard Time
lt: Singapūro juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Singapore Daylight Time
lt: Singapūro vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Kuala Lumpur, Singapore
lt: (UTC+08:00) Kvala Lumpūras, Singapūras

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Standard Time
lt: Korėjos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Korea Daylight Time
lt: Korėjos vasaros laikas

en: (UTC+09:00) Seoul
lt: (UTC+09:00) Seulas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Standard Time
lt: Čatamo salų juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Chatham Islands Daylight Time
lt: Čatamo salų vasaros laikas

en: (UTC+12:45) Chatham Islands
lt: (UTC+12:45) Čatamo salos

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Standard Time
lt: R. Afrikos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Africa Daylight Time
lt: R. Afrikos vasaros laikas

en: (UTC+03:00) Nairobi
lt: (UTC+03:00) Nairobis

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Standard Time
lt: SLE juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: FLE Daylight Time
lt: SLE vasaros laikas

en: (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
lt: (UTC+02:00) Helsinkis, Kijevas, Ryga, Sofija, Talinas, Vilnius

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Standard Time
lt: R. P. Amerikos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. South America Daylight Time
lt: R. P. Amerikos vasaros laikas

en: (UTC-03:00) Brasilia
lt: (UTC-03:00) Brazilija

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Standard Time
lt: Vid. R. vandenyno juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Central Pacific Daylight Time
lt: Vid. R. vandenyno vas. laikas

en: (UTC+11:00) Solomon Is., New Caledonia
lt: (UTC+11:00) Saliamono Salos, Naujoji Kaledonija

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Standard Time
lt: V. Vid. Afrikos juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Central Africa Daylight Time
lt: V. Vid. Afrikos vasaros laikas

en: (UTC+01:00) West Central Africa
lt: (UTC+01:00) Vakarų vidurio Afrika

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Standard Time
lt: R. vandenyno PA juost. laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: Pacific SA Daylight Time
lt: R. vandenyno PA vasaros laikas

en: (UTC-04:00) Santiago
lt: (UTC-04:00) Santjagas

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Standard Time
lt: R. Australijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: E. Australia Daylight Time
lt: R. Australijos vasaros laikas

en: (UTC+10:00) Brisbane
lt: (UTC+10:00) Brisbanas

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Standard Time
lt: V. Australijos juostinis laikas

[ctx: maximum 31 characters]
en: W. Australia Daylight Time
lt: V. Australijos vasaros laikas

en: (UTC+08:00) Perth
lt: (UTC+08:00) Pertas

en: Security Warning
lt: Įspėjimas apie saugumą

en: Do you want to install this software?
lt: Ar norite įdiegti šią programinę įrangą?

en: Don't install
lt: Neįdiegti

en: When installed, an ActiveX component has full access to your computer. Do not click install unless you have absolute trust in the above source.
lt: Kai įdiegtas, ActiveX komponentas turi visišką prieigą prie kompiuterio. Nespauskite „Įdiegti“, nebent visiškai pasitikite šaltiniu aukščiau.

en: Installation of component failed: %08x
lt: Nepavyko įdiegti komponento: %08x

en: Install (%d)
lt: Įdiegti (%d)

en: Install
lt: Įdiegti

[ctx: window]
en: &Restore
lt: &Atkurti

en: &Move
lt: Pe&rkelti

en: &Size
lt: D&ydis

en: Mi&nimize
lt: Su&skleisti

en: Ma&ximize
lt: Pa&didinti

en: &Close	Alt+F4
lt: &Užverti	Alt+F4

en: &About Wine
lt: Apie „&Wine“

en: &Close	Ctrl+F4
lt: &Užverti	Vald+F4

en: Nex&t	Ctrl+F6
lt: Ki&tas	Vald+F6

en: &Abort
lt: Nut&raukti

en: &Ignore
lt: N&epaisyti

en: &Try Again
lt: &Mėginti vėl

en: &Continue
lt: Tę&sti

en: Select Window
lt: Išrinkti langą

en: &More Windows...
lt: &Daugiau langų...

en: Overflow
lt: Perpildymas

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: This array is fixed or temporarily locked
lt: Šis masyvas yra fiksuotas arba laikinai užblokuotas

en: Type mismatch
lt: Tipo neatitikimas

en: Device I/O error
lt: Įrenginio Į/I klaida

en: File already exists
lt: Failas jau egzistuoja

en: Disk full
lt: Diskas pilnas

en: Too many files
lt: Per daug failų

en: Permission denied
lt: Prieiga nesuteikta

en: Path/File access error
lt: Kelio/failo prieigos klaida

en: Path not found
lt: Kelias nerastas

en: Object variable not set
lt: Objekto kintamasis nenustatytas

en: Invalid use of Null
lt: Netinkamas Null naudojimas

en: Can't create necessary temporary file
lt: Nepavyko sukurti reikalingo laikinojo failo

en: ActiveX component can't create object
lt: ActiveX komponentui nepavyko sukurti objekto

en: Class doesn't support Automation
lt: Klasė nepalaiko Automatizavimo

en: File name or class name not found during Automation operation
lt: Failo vardas arba klasės vardas nerastas vykdant Automatizavimo operaciją

en: Object doesn't support named arguments
lt: Objektas nepalaiko įvardytų argumentų

en: Object doesn't support current locale setting
lt: Objektas nepalaiko dabartinės lokalės nuostatos

en: Named argument not found
lt: Įvardytas elementas nerastas

en: Wrong number of arguments or invalid property assignment
lt: Neteisingas argumentų skaičius ar neteisingas savybės priskyrimas

en: Object not a collection
lt: Objektas nėra rinkinys

en: Specified DLL function not found
lt: Nurodyta DLL funkcija nerasta

en: Variable uses an Automation type not supported in VBScript
lt: Kintamasis naudoja Automatizavimo tipą nepalaikomą VBScript

en: The remote server machine does not exist or is unavailable
lt: Nutolęs serveris neegzistuoja arba nepasiekiamas

en: Invalid or unqualified reference
lt: Netinkama arba nepatikslinta nuoroda

en: Microsoft VBScript compilation error
lt: Microsoft VBScript kompiliavimo klaida

en: Microsoft VBScript runtime error
lt: Microsoft VBScript vykdymo klaida

en: Hide %@
lt: Slėpti %@

en: Hide Others
lt: Slėpti kitas

en: Show All
lt: Rodyti visas

en: Quit %@
lt: Baigti %@

en: Quit
lt: Baigti

en: Window
lt: Langas

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Zoom
lt: Didinti

en: Enter Full Screen
lt: Visame ekrane

en: Bring All to Front
lt: Perkelti visas į priekį

en: Paper Si&ze:
lt: Popieriaus &dydis:

en: Duplex:
lt: Dvigubas:

en: Paper &Tray:
lt: Popieriaus dėk&las:

en: Realm
lt: Sritis

en: Authentication Required
lt: Reikalingas tapatumo nustatymas

en: Server
lt: Serveris

en: There is a problem with the certificate for this site.
lt: Yra nesklandumų su šios svetainės liudijimu.

en: Do you want to continue anyway?
lt: Ar vis tiek norite tęsti?

en: LAN Connection
lt: Vietinio tinklo ryšys

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
lt: Liudijimas išduotas nežinomo arba nepatikimo leidėjo.

en: The date on the certificate is invalid.
lt: Liudijimo data neteisinga.

en: The name on the certificate does not match the site.
lt: Liudijimo pavadinimas neatitinka svetainės.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
lt: Yra mažiausiai viena nenustatyta saugumo problema su šiuo liudijimu.

en: Effective Date
lt: Įsigaliojimo data

en: Security Protocol
lt: Saugumo protokolas

en: Signature Type
lt: Parašo tipas

en: Encryption Type
lt: Šifravimo tipas

en: Privacy Strength
lt: Privatumo stiprumas

en: bits
lt: bitai

en: The request has timed out.
lt: Baigėsi užklausos laikas.

en: An internal error has occurred.
lt: Įvyko vidinė klaida.

en: The URL is invalid.
lt: Neteisingas URL.

en: The URL scheme could not be recognized or is not supported.
lt: URL schema neatpažinta arba nepalaikoma.

en: The server name could not be resolved.
lt: Nepavyko nustatyti serverio vardo.

en: The requested operation is invalid.
lt: Užklausta operacija netinkama.

en: The operation was canceled, usually because the handle on which the request was operating was closed before the operation completed.
lt: Operacija nutraukta, paprastai todėl, kad rodyklė su kuria dirbo užklausa buvo uždaryta prieš pasibaigiant operacijai.

en: The requested item could not be located.
lt: Užklaustas elementas nerastas.

en: The attempt to connect to the server failed.
lt: Bandymas prisijungti prie serverio nepavyko.

en: The connection with the server has been terminated.
lt: Susijungimas su serveriu buvo nutrauktas.

en: SSL certificate date that was received from the server is bad. The certificate is expired.
lt: SSL liudijimo data gauta iš serverio yra bloga. Liudijimas nebegalioja.

en: SSL certificate common name (host name field) is incorrect.
lt: SSL liudijimo vardas (serverio vardo laukas) neteisingas.

en: The specified command was carried out.
lt: Nurodyta komanda įvykdyta.

en: Undefined external error.
lt: Neapibrėžta išorinė klaida.

en: A device ID has been used that is out of range for your system.
lt: Buvo panaudotas įrenginio identifikatorius, kuris nepatenka į sistemos rėžius.

en: The driver was not enabled.
lt: Tvarkyklė nebuvo įjungta.

en: The specified device is already in use. Wait until it is free, and then try again.
lt: Nurodytas įrenginys jau naudojamas. Palaukite, kol jis atsilaisvins, tada mėginkite vėl.

en: The specified device handle is invalid.
lt: Nurodyta įrenginio rodyklė netinkama.

en: There is no driver installed on your system!
lt: Sistemoje nėra įdiegta tvarkyklė!

en: Not enough memory available for this task. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
lt: Trūksta atminties šiai užduočiai. Baikite vieną ar daugiau programų laisvos atminties kiekiui padidinti ir mėginkite vėl.

en: This function is not supported. Use the Capabilities function to determine which functions and messages the driver supports.
lt: Ši funkcija nepalaikoma. Naudokite gebėjimų („Capabilities“) funkciją, kad nustatytumėte, kurias funkcijas ir pranešimus tvarkyklė palaiko.

en: An error number was specified that is not defined in the system.
lt: Nurodytas klaidos kodas, kuris nėra apibrėžtas sistemoje.

en: An invalid flag was passed to a system function.
lt: Sisteminei funkcijai perduotas neteisingas žymos bitas.

en: An invalid parameter was passed to a system function.
lt: Sisteminei funkcijai perduotas neteisingas parametras.

en: The specified format is not supported or cannot be translated. Use the Capabilities function to determine the supported formats.
lt: Nurodytas formatas nepalaikomas arba negali būti perskaičiuotas. Naudokite gebėjimų (Capabilities) funkciją palaikomiems formatams nustatyti.

en: Cannot perform this operation while media data is still playing. Reset the device, or wait until the data is finished playing.
lt: Negalima įvykdyti šios operacijos kol medijos duomenys dar groja. Paleiskite įrenginį iš naujo arba laukite kol duomenys bus baigti groti.

en: The wave header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
lt: „Wave“ antraštė neparuošta. Naudokite paruošimo („Prepare“) funkciją antraštei paruošti ir mėginkite vėl.

en: Cannot open the device without using the WAVE_ALLOWSYNC flag. Use the flag, and then try again.
lt: Negalima atverti įrenginio nenaudojat „WAVE_ALLOWSYNC“ žymos bito. Naudokite žymos bitą ir mėginkite vėl.

en: The MIDI header was not prepared. Use the Prepare function to prepare the header, and then try again.
lt: MIDI antraštė nebuvo paruošta. Naudokite paruošimo (Prepare) funkciją antraštei paruošti ir mėginkite vėl.

en: A MIDI map was not found. There may be a problem with the driver, or the MIDIMAP.CFG file may be corrupt or missing.
lt: MIDI atvaizdis nerastas. Tai gali būti problema su tvarkykle arba trūksta MIDIMAP.CFG failo, arba jis pažeistas.

en: The port is transmitting data to the device. Wait until the data has been transmitted, and then try again.
lt: Prievadas perduoda duomenis įrenginiui. Palaukite kol duomenys bus perduoti ir mėginkite vėl.

en: The current MIDI Mapper setup refers to a MIDI device that is not installed on the system.
lt: Dabartinė MIDI atvaizdžio konfigūracija rodo į MIDI įrenginį, kuris nėra įdiegtas sistemoje.

en: The current MIDI setup is damaged. Copy the original MIDIMAP.CFG file to the Windows SYSTEM directory, and then try again.
lt: Dabartinė MIDI konfigūracija pažeista. Nukopijuokite originalų MIDIMAP.CFG failą į „Windows“ SYSTEM katalogą ir mėginkite vėl.

en: Invalid MCI device ID. Use the ID returned when opening the MCI device.
lt: Klaidingas MCI įrenginio identifikatorius. Naudokite identifikatorių grąžintą atveriant MCI įrenginį.

en: The driver cannot recognize the specified command parameter.
lt: Tvarkyklė negali atpažinti nurodyto komandos parametro.

en: The driver cannot recognize the specified command.
lt: Tvarkyklė negali atpažinti nurodytos komandos.

en: There is a problem with your media device. Make sure it is working correctly or contact the device manufacturer.
lt: Iškilo problema su medijos įrenginiu. Įsitikinkite, kad jis veikia teisingai arba kreipkitės į įrenginio gamintoją.

en: The specified device is not open or is not recognized by MCI.
lt: Nurodytas įrenginys nėra atvertas arba yra neatpažintas MCI.

en: The device name is already being used as an alias by this application. Use a unique alias.
lt: Įrenginio vardas jau naudojamas programos kaip alternatyvusis vardas. Naudokite unikalų alternatyvųjį vardą.

en: There is an undetectable problem in loading the specified device driver.
lt: Iškilo neaptinkama klaida įkeliant nurodytą įrenginio tvarkyklę.

en: No command was specified.
lt: Nenurodyta jokia komanda.

en: The output string was too large to fit in the return buffer. Increase the size of the buffer.
lt: Išvedimo eilutė per ilga, kad tilptų į buferį. Padidinkite buferio dydį.

en: The specified command requires a character-string parameter. Please provide one.
lt: Nurodytai komandai reikalingas simbolių eilutės parametras. Jį nurodykite.

en: The specified integer is invalid for this command.
lt: Nurodytas sveikasis skaičius klaidingas šiai komandai.

en: The device driver returned an invalid return type. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
lt: Įrenginio tvarkyklė grąžino klaidingą atsakymo tipą. Susisiekite su įrenginio gamintoju dėl naujos tvarkyklės gavimo.

en: There is a problem with the device driver. Check with the device manufacturer about obtaining a new driver.
lt: Yra problema su įrenginio tvarkykle. Susisiekite su įrenginio gamintoju dėl naujos tvarkyklės gavimo.

en: The specified command requires a parameter. Please supply one.
lt: Nurodytai komandai reikia parametro. Jį pateikite.

en: The MCI device you are using does not support the specified command.
lt: MCI įrenginys, kurį naudojate, nepalaiko nurodytos komandos.

en: Cannot find the specified file. Make sure the path and filename are correct.
lt: Nepavyko rasti nurodyto failo. Įsitikinkite, kad kelias ir failo vardas teisingi.

en: The device driver is not ready.
lt: Įrenginio tvarkyklė neparengta.

en: A problem occurred in initializing MCI. Try restarting Windows.
lt: Įvyko klaida inicijuojant MCI. Mėginkite paleisti „Windows“ iš naujo.

en: There is a problem with the device driver. The driver has closed. Cannot access error.
lt: Yra problema su įrenginio tvarkykle. Tvarkyklė užverta. Nepavyko gauti klaidos.

en: Cannot use 'all' as the device name with the specified command.
lt: Negalima naudoti „all“ kaip įrenginio vardo nurodytai komandai.

en: Errors occurred in more than one device. Specify each command and device separately to determine which devices caused the error.
lt: Įvyko klaidų daugiau kaip viename įrenginyje. Nurodykite kiekvieną komandą ir įrenginį atskirai, kad nustatytumėte, kurie įrenginiai sukėlė klaidą.

en: Cannot determine the device type from the given filename extension.
lt: Nepavyko nustatyti įrenginio tipo iš duoto failo prievardžio.

en: The specified parameter is out of range for the specified command.
lt: Nurodytas parametras nepatenka į rėžius nurodytai komandai.

en: The specified parameters cannot be used together.
lt: Nurodyti parametrai negali būti naudojami kartu.

en: Cannot save the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
lt: Nepavyko išsaugoti nurodyto failo. Įsitikinkite, kad diske yra pakankamai vietos, ar vis dar prisijungę prie tinklo.

en: Cannot find the specified device. Make sure it is installed and that the device name is spelled correctly.
lt: Nepavyko rasti nurodyto įrenginio. Įsitikinkite, kad jis įdiegtas ir teisingai įrašytas įrenginio vardas.

en: The specified device is now being closed. Wait a few seconds, and then try again.
lt: Nurodytas įrenginys užveriamas. Palaukite kelias sekundes ir mėginkite vėl.

en: The specified alias is already being used in this application. Use a unique alias.
lt: Nurodytas alternatyvusis vardas jau naudojamas šioje programoje. Naudokite unikalų alternatyvųjį vardą.

en: The specified parameter is invalid for this command.
lt: Nurodytas parametras klaidingas šiai komandai.

en: The device driver is already in use. To share it, use the 'shareable' parameter with each 'open' command.
lt: Įrenginio tvarkyklė jau naudojama. Norėdami naudoti bendrai, naudokite parametrą „shareable“ su kiekviena „open“ komanda.

en: The specified command requires an alias, file, driver, or device name. Please supply one.
lt: Nurodytai komandai reikalingas alternatyvusis vardas, failo, tvarkyklės ar įrenginio vardas. Jį pateikite.

en: The specified value for the time format is invalid. Refer to the MCI documentation for valid formats.
lt: Nurodyta klaidinga reikšmė laiko formatui. Skaitykite MCI dokumentaciją tinkamiems formatams rasti.

en: A closing double-quotation mark is missing from the parameter value. Please supply one.
lt: Parametro reikšmei trūksta reikalingų užveriančių dvigubų kabučių. Jas pateikite.

en: A parameter or value was specified twice. Only specify it once.
lt: Parametras ar reikšmė nurodyta du kartus. Nurodykite tik vieną kartą.

en: The specified file cannot be played on the specified MCI device. The file may be corrupt, or not in the correct format.
lt: Nurodytas failas negali būti grojamas per nurodytą MCI įrenginį. Failas gali būti sugadintas arba netinkamo formato.

en: A null parameter block was passed to MCI.
lt: Nulinis parametrų blokas perduotas į MCI.

en: Cannot save an unnamed file. Supply a filename.
lt: Negalima išsaugoti bevardžio failo. Nurodykite failo vardą.

en: You must specify an alias when using the 'new' parameter.
lt: Privalote pateikti alternatyvųjį vardą, kai naudojate parametrą „new“.

en: Cannot use the 'notify' flag with auto-opened devices.
lt: Negalima naudoti „notify“ žymos bito su automatiškai atvertais įrenginiais.

en: Cannot use a filename with the specified device.
lt: Negalima naudoti failo vardo su nurodytu įrenginiu.

en: Cannot carry out the commands in the order specified. Correct the command sequence, and then try again.
lt: Negalima įvykdyti komandų nurodyta tvarka. Ištaisykite komandų seką ir mėginkite vėl.

en: Cannot carry out the specified command on an auto-opened device. Wait until the device is closed, and then try again.
lt: Negalima įvykdyti nurodytos komandos automatiškai atvertam įrenginiui. Palaukite, kol įrenginys bus užvertas ir tada mėginkite vėl.

en: The filename is invalid. Make sure the filename is not longer than 8 characters, followed by a period and an extension.
lt: Netinkamas failo vardas. Įsitikinkite, kad failo vardas neilgesnis kaip 8 simbolių, o po jų seka taškas ir plėtinys.

en: Cannot specify extra characters after a string enclosed in quotation marks.
lt: Negalima nurodyti papildomų simbolių po eilutės apsuptos kabutėmis.

en: The specified device is not installed on the system. Use the Drivers option in Control Panel to install the device.
lt: Nurodytas įrenginys neįdiegtas sistemoje. Naudokite tvarkyklių parinktį valdymo skydelyje įrenginiui įdiegti.

en: Cannot access the specified file or MCI device. Try changing directories or restarting your computer.
lt: Nepavyko kreiptis į nurodytą failą ar MCI įrenginį. Mėginkite keisti katalogus ar perkrauti kompiuterį.

en: Cannot access the specified file or MCI device because the application cannot change directories.
lt: Nepavyko kreiptis į nurodytą failą ar MCI įrenginį, nes programa negali pakeisti katalogų.

en: Cannot access specified file or MCI device because the application cannot change drives.
lt: Nepavyko kreiptis į nurodytą failą ar MCI įrenginį, nes programa negali pakeisti diskų.

en: Specify a device or driver name that is less than 79 characters.
lt: Nurodykite įrenginio ar tvarkyklės vardą, kuris yra trumpesnis nei 79 simboliai.

en: Specify a device or driver name that is less than 69 characters.
lt: Nurodykite įrenginio ar tvarkyklės vardą, kuris trumpesnis nei 69 simboliai.

en: The specified command requires an integer parameter. Please provide one.
lt: Nurodytai komandai reikalingas sveikojo skaičiaus parametras. Jį pateikite.

en: All wave devices that can play files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
lt: Visi „wave“ įrenginiai, kurie gali groti dabartinio formato failus, naudojami. Palaukite kol „wave“ įrenginys bus laisvas ir mėginkite vėl.

en: Cannot set the current wave device for play back because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
lt: Negalima nustatyti dabartinio „wave“ įrenginio grojimui, nes jis naudojamas. Palaukite kol „wave“ įrenginys bus laisvas ir mėginkite vėl.

en: All wave devices that can record files in the current format are in use. Wait until a wave device is free, and then try again.
lt: Visi „wave“ įrenginiai, kurie gali įrašyti failus dabartiniu formatu, naudojami. Palaukite kol „wave“ įrenginys bus laisvas ir mėginkite vėl.

en: Cannot set the current wave device for recording because it is in use. Wait until the device is free, and then try again.
lt: Negalima nustatyti dabartinio „wave“ įrenginio įrašymui, nes jis naudojamas. Palaukite kol „wave“ įrenginys bus laisvas ir mėginkite vėl.

en: Any compatible waveform playback device may be used.
lt: Bet kuris derantis „wave“ tipo grojimo įrenginys gali būti naudojamas.

en: Any compatible waveform recording device may be used.
lt: Bet kuris derantis „wave“ tipo įrašymo įrenginys gali būti naudojamas.

en: No wave device that can play files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
lt: Nėra įdiegtas joks „wave“ įrenginys galintis groti dabartinio formato failus. Naudokite tvarkyklių parinktį „wave“ įrenginiui įdiegti.

en: The device you are trying to play to cannot recognize the current file format.
lt: Įrenginys per kurį mėginate groti negali atpažinti dabartinio failo formato.

en: No wave device that can record files in the current format is installed. Use the Drivers option to install the wave device.
lt: Nėra įdiegtas joks „wave“ įrenginys galintis įrašyti dabartinio formato failus. Naudokite tvarkyklių parinktį „wave“ įrenginiui įdiegti.

en: The device you are trying to record from cannot recognize the current file format.
lt: Įrenginys iš kurio mėginate įrašyti negali atpažinti dabartinio failo formato.

en: The time formats of the "song pointer" and SMPTE are mutually exclusive. You can't use them together.
lt: „Dainos rodyklės“ ir SMPTE laiko formatai nesuderinami. Negalite jų naudoti kartu.

en: The specified MIDI port is already in use. Wait until it is free, and then try again.
lt: Nurodytas MIDI prievadas jau naudojamas. Palaukite, kol jis bus laisvas ir mėginkite vėl.

en: The specified MIDI device is not installed on the system. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI device.
lt: Nurodytas MIDI įrenginys neįdiegtas sistemoje. Naudokite tvarkyklių nuostatą valdymo skydelyje MIDI įrenginiui įdiegti.

en: An error occurred with the specified port.
lt: Įvyko klaida su nurodytu prievadu.

en: All multimedia timers are being used by other applications. Quit one of these applications, and then try again.
lt: Visi įvairialypės terpės laikmačiai yra naudojami kitų programų. Išeikite iš vienos tokios programos ir mėginkite vėl.

en: The system doesn't have a current MIDI port specified.
lt: Sistemoje nėra nurodytas dabartinis MIDI prievadas.

en: The system has no installed MIDI devices. Use the Drivers option from the Control Panel to install a MIDI driver.
lt: Sistemoje nėra įdiegtų MIDI įrenginių. Naudokite tvarkyklių parinktį valdymo skydelyje MIDI tvarkyklei įdiegti.

en: There is no display window.
lt: Nėra rodymo lango.

en: Could not create or use window.
lt: Nepavyko sukurti ar naudoti lango.

en: Cannot read the specified file. Make sure the file is still present, or check your disk or network connection.
lt: Nepavyko skaityti nurodyto failo. Įsitikinkite, kad failas vis dar egzistuoja arba patikrinkite diską ar tinklo ryšį.

en: Cannot write to the specified file. Make sure you have enough disk space or are still connected to the network.
lt: Nepavyko rašyti į nurodytą failą. Įsitikinkite, kad yra pakankamai laisvos vietos diske, ar vis dar prisijungę prie tinklo.

en: Wine Sound Mapper
lt: „Wine“ garso susiejiklis

en: Volume
lt: Garsumas

en: Master Volume
lt: Pagrindinis garsumas

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Print to File
lt: Spausdinti į failą

en: &Output File Name:
lt: &Išvesties failo vardas:

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
lt: Išvesties failas jau egzistuoja. Norėdami perrašyti spauskite Gerai.

en: Unable to create the output file.
lt: Nepavyko sukurti išvesties failo.

en: Success
lt: Sėkmė

en: Operations Error
lt: Operacijų klaida

en: Protocol Error
lt: Protokolo klaida

en: Time Limit Exceeded
lt: Viršytas skirtas laikas

en: Size Limit Exceeded
lt: Viršyta dydžio riba

en: Compare False
lt: Nelygu

en: Compare True
lt: Lygu

en: Authentication Method Not Supported
lt: Tapatumo nustatymo metodas nerealizuotas

en: Strong Authentication Required
lt: Reikalingas stiprus tapatumo nustatymas

en: Referral (v2)
lt: Perdavimas (v2)

en: Referral
lt: Perdavimas

en: Administration Limit Exceeded
lt: Viršyta administravimo riba

en: Unavailable Critical Extension
lt: Nepasiekiamas kritinis plėtinys

en: Confidentiality Required
lt: Reikalingas slaptumas

en: SASL Bind in Progress
lt: Vyksta SASL saistymas

en: No Such Attribute
lt: Nėra tokio atributo

en: Undefined Type
lt: Neapibrėžtas tipas

en: Inappropriate Matching
lt: Netinkamas atitikimas

en: Constraint Violation
lt: Ribojimų pažeidimas

en: Attribute Or Value Exists
lt: Atributas ar reikšmė egzistuoja

en: Invalid Syntax
lt: Netinkama sintaksė

en: No Such Object
lt: Nėra tokio objekto

en: Alias Problem
lt: Alternatyviojo vardo problema

en: Invalid DN Syntax
lt: Neteisinga DN sintaksė

en: Is Leaf
lt: Yra lapas

en: Alias Dereference Problem
lt: Alternatyviojo vardo reikšmės nustatymo problema

en: Inappropriate Authentication
lt: Netinkamas tapatumo nustatymas

en: Invalid Credentials
lt: Neteisingi kredencialai

en: Insufficient Rights
lt: Nepakanka teisių

en: Busy
lt: Užimtas

en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

en: Unwilling To Perform
lt: Nelinkęs aptarnauti

en: Loop Detected
lt: Aptiktas ciklas

en: Sort Control Missing
lt: Trūksta rikiavimo valdiklio

en: Index range error
lt: Indekso rėžių klaida

en: Naming Violation
lt: Įvardijimo pažeidimas

en: Object Class Violation
lt: Objekto klasės pažeidimas

en: Not allowed on Non-leaf
lt: Leistina tik su lapu

en: Not allowed on RDN
lt: Neleistina su RDN

en: Already Exists
lt: Jau yra

en: No Object Class Mods
lt: Negalimas objektų klasės modifikavimas

en: Results Too Large
lt: Rezultatai per dideli

en: Affects Multiple DSAs
lt: Įtakoja daugelį DSA

en: Server Down
lt: Serveris nepasiekiamas

en: Local Error
lt: Vietinė klaida

en: Encoding Error
lt: Kodavimo klaida

en: Decoding Error
lt: Dekodavimo klaida

en: Timeout
lt: Baigėsi laikas

en: Auth Unknown
lt: Nežinomas tapatumo nustatymas

en: Filter Error
lt: Filtro klaida

en: User Canceled
lt: Nutraukta naudotojo

en: Parameter Error
lt: Parametro klaida

en: No Memory
lt: Trūksta atminties

en: Can't connect to the LDAP server
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
lt: Operacija nepalaikoma šioje LDAP protokolo versijoje

en: Specified control was not found in message
lt: Nurodytas valdiklis nerastas pranešime

en: No result present in message
lt: Pranešime nėra rezultato

en: More results returned
lt: Grąžinta daugiau rezultatų

en: Loop while handling referrals
lt: Aptiktas ciklas apdorojant perdavimus

en: Referral hop limit exceeded
lt: Viršyta perdavimo šuolių riba

en: Not Yet Implemented
lt: Dar nerealizuota

en: %1: File Not Found
lt: %1: failas nerastas

en: ATTRIB - Displays or changes file attributes.
    
    Syntax:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [drive:][path][filename]
           [/S [/D]]
    
    Where:
    
      +   Sets an attribute.
      -   Clears an attribute.
      R   Read-only file attribute.
      A   Archive file attribute.
      S   System file attribute.
      H   Hidden file attribute.
      [drive:][path][filename]
          Specifies a file or files for attrib to process.
      /S  Processes matching files in the current folder and all subfolders.
      /D  Processes folders as well.
lt: ATTRIB - Parodo ar pakeičia failų atributus.
    
    Sintaksė:
    ATTRIB [+R | -R] [+A | -A ] [+S | -S] [+H | -H] [diskas:][kelias][failas]
           [/S [/D]]
    
    Kur:
    
      +   Nustato atributą.
      -   Išvalo atributą.
      R   Atributas „tik skaitomas“.
      A   Atributas „archyvuotinasis“.
      S   Atributas „sisteminis“.
      H   Atributas „slepiamasis“.
      [diskas:][kelias][failas]
          Nurodo failą ar failus attrib apdorojimui.
      /S  Apdoroja atitinkančius failus dabartiniame aplanke ir poaplankiuose.
      /D  Taip pat apdoroja aplankus.

en: Active code page: %1!u!
lt: Aktyvi kodų lentelė: %1!u!

en: Invalid code page
lt: Neteisinga kodų lentelė

en: CHCP [number]
    
      Sets or displays the active console code page.
    
      number   The console code page to activate.
    
      Type CHCP without a number to display the active console code page.
lt: CHCP [skaičius]
    
      Nustato ar parodo aktyvią pulto kodų lentelę.
    
      skaičius   Pulto kodų lentelė aktyvavimui.
    
      Įveskite CHCP be skaičiaus aktyviai pulto kodų lentelei parodyti.

en: Ana&log
lt: Ana&loginis

en: Digi&tal
lt: Skai&tmeninis

en: &Font...
lt: Š&riftas...

en: &Without Titlebar
lt: &Be lango antraštės juostos

en: &Seconds
lt: S&ekundės

en: &Date
lt: &Data

en: &Always on Top
lt: &Visada viršuje

en: &About Clock
lt: &Apie laikrodį

en: Clock
lt: Laikrodis

en: CALL <batchfilename> is used within a batch file to execute commands from
    another batch file. When the batch file exits, control returns to the file
    which called it. The CALL command may supply parameters to the called
    procedure.
    
    Changes to default directory, environment variables etc made within a
    called procedure are inherited by the caller.
lt: CALL <komandųfailovardas> naudojama komandų failo viduje komandoms iš kito
    komandų failo vykdyti. Kai komandų failas išeina, valdymas grąžinamas
    kvietusiam failui. CALL komanda gali pateikti parametrus kviečiamai
    procedūrai.
    
    Numatytojo katalogo, aplinkos kintamųjų ir pan. pakeitimai atlikti
    iškviestoje procedūroje paveldimi kviečiančiosios procedūros.

en: CD <directory> is the short version of CHDIR. It changes the current
    default directory.
lt: CD <katalogas> yra trumpa CHDIR versija. Pakeičia dabartinį numatytąjį katalogą.

en: CHDIR <directory> changes the current default directory.
lt: CHDIR <katalogas> pakeičia dabartinį numatytąjį katalogą.

en: CLS clears the console screen.
lt: CLS išvalo pulto ekraną.

en: COPY <filename> copies a file.
lt: COPY <failas> kopijuoja failą.

en: CTTY changes the input/output device.
lt: CTTY pakeičia įvedimo/išvedimo įrenginį.

en: DATE shows or changes the system date.
lt: DATE parodo arba pakeičia sistemos datą.

en: DEL <filename> deletes a file or set of files.
lt: DEL <failas> pašalina failą ar failų rinkinį.

en: DIR lists the contents of a directory.
lt: DIR parodo katalogo turinį.

en: ECHO <string> displays <string> on the current terminal device.
    
    ECHO ON causes all subsequent commands in a batch file to be displayed on
    the terminal device before they are executed.
    
    ECHO OFF reverses the effect of a previous ECHO ON (ECHO is OFF by
    default). The ECHO OFF command can be prevented from displaying by
    preceding it with an @ sign.
lt: ECHO <eilutė> parodo <eilutę> dabartiniame terminale.
    
    ECHO ON priverčia visas vėlesnes komandų failo komandas būti parodytas
    terminale prieš įvykdymą.
    
    ECHO OFF panaikina ankstesnės ECHO ON komandos veikimą (ECHO OFF –
    numatyta). ECHO OFF komandos rodymo galima išvengti prieš ją pridedant
    simbolį @.

en: ERASE <filename> deletes a file or set of files.
lt: ERASE <failas> pašalina failą ar failų rinkinį.

en: The FOR command is used to execute a command for each of a set of files.
    
    Usage: FOR %variable IN (set) DO command
    
    The % sign must be doubled when using FOR in a batch file.
lt: FOR komanda naudojama įvykdyti komandą kiekvienam failų aibės elementui.
    
    Sintaksė: FOR %kintamasis IN (aibė) DO komanda
    
    Simbolis % privalo būti dubliuotas, kai FOR naudojamas komandų faile.

en: The GOTO command transfers execution to another statement within a batch
    file.
    
    The label which is the target of a GOTO may be up to 255 characters long
    but may not include spaces (this is different from other operating
    systems). If two or more identical labels exist in a batch file the first
    one will always be executed. Attempting to GOTO a nonexistent label
    terminates the batch file execution.
    
    GOTO has no effect when used interactively.
lt: GOTO komanda nukreipia vykdymą į kitą sakinį komandų faile.
    
    Žymė, kuri yra GOTO komandos tikslas, gali būti 255 simbolių ilgio, bet be
    tarpų (tai skiriasi nuo kitų operacinių sistemų). Jei komandų faile
    egzistuoja dvi ar daugiau identiškos žymės, visuomet bus vykdoma pirmoji.
    Mėginimas nukreipti vykdymą į neegzistuojančią žymę nutraukia komandų failo
    vykdymą.
    
    GOTO neturi poveikio naudojant interaktyviai.

en: HELP <command> shows brief help details on a topic.
    HELP without an argument shows all CMD built-in commands.
lt: HELP <komanda> parodo trumpą informaciją apie komandą.
    HELP be argumentų parodo visas įtaisytas CMD komandas.

en: IF is used to conditionally execute a command.
    
    Syntax: IF [NOT] EXIST filename command
            IF [NOT] string1==string2 command
            IF [NOT] ERRORLEVEL number command
    
    In the second form of the command, string1 and string2 must be in double
    quotes. The comparison is not case-sensitive.
lt: IF naudojama vykdyti komandą su sąlyga.
    
    Sintaksė: IF [NOT] EXIST failas komanda
              IF [NOT] eilutė1==eilutė2 komanda
              IF [NOT] ERRORLEVEL skaičius komanda
    
    Antroje komandos formoje, eilutė1 ir eilutė2 privalo būti tarp dvigubų
    kabučių. Palyginimas neskiria didžiųjų ir mažųjų raidžių.

en: LABEL is used to set a disk volume label.
    
    Syntax: LABEL [drive:]
    The command will prompt you for the new volume label for the given drive.
    You can display the disk volume label with the VOL command.
lt: LABEL naudojama disko tomo vardui nustatyti.
    
    Sintaksė: LABEL [diskas:]
    Komanda paklaus naujo tomo vardo duotam diskui.
    Parodyti disko tomo vardą galima su komanda VOL.

en: MD <name> is the short version of MKDIR. It creates a subdirectory.
lt: MD <vardas> yra trumpa MKDIR versija. Sukuria katalogą.

en: MKDIR <name> creates a subdirectory.
lt: MKDIR <vardas> sukuria katalogą.

en: MOVE relocates a file or directory to a new point within the file system.
    
    If the item being moved is a directory then all the files and
    subdirectories below the item are moved as well.
    
    MOVE fails if the old and new locations are on different DOS drive letters.
lt: MOVE perkelia failą ar katalogą į naują failų sistemos vietą.
    
    Jei perkeliamas objektas yra katalogas, tai taip pat perkeliami visi
    katalogo failai ir pakatalogiai.
    
    MOVE nepavyksta, jei sena ir nauja vietos yra su skirtingais DOS disko vardais.

en: PATH displays or changes the cmd search path.
    
    Entering PATH will display the current PATH setting (initially taken from
    the registry). To change the setting follow the PATH command with the new
    value.
    
    It is also possible to modify the PATH by using the PATH environment
    variable, for example:
    PATH %PATH%;c:\temp
lt: PATH parodo ar pakeičia paieškos kelią.
    
    Įvedus PATH bus parodyta dabartinė PATH reikšmė (iš pradžių reikšmė paimama
    iš registro). Norėdami pakeisti nuostatą nurodykite PATH komandai naują
    reikšmę kaip parametrą.
    
    PATH modifikuoti taip pat galima naudojant PATH aplinkos kintamąjį,
    pavyzdžiui:
    PATH %PATH%;c:\laikinas

en: PAUSE displays a message on the screen asking the user to press a key.
    
    It is mainly useful in batch files to allow the user to read the output of
    a previous command before it scrolls off the screen.
lt: PAUSE ekrane parodo pranešimą, kuriuo prašo naudotojo paspausti klavišą.
    
    Ši komanda naudingiausia komandų failuose, kad leistų naudotojui
    perskaityti ankstesnės komandos rezultatą kol jis nepasislinko už ekrano
    ribų.

en: PROMPT sets the command-line prompt.
    
    The string following the PROMPT command (and the space immediately after)
    appears at the beginning of the line when cmd is waiting for input.
    
    The following character strings have the special meaning shown:
    
    $$    Dollar sign         $_    Linefeed            $b    Pipe sign (|)
    $d    Current date        $e    Escape              $g    > sign
    $l    < sign              $n    Current drive       $p    Current path
    $q    Equal sign          $t    Current time        $v    cmd version
    
    Note that entering the PROMPT command without a prompt-string resets the
    prompt to the default, which is the current directory (which includes the
    current drive letter) followed by a greater-than (>) sign.
    (like a command PROMPT $p$g).
    
    The prompt can also be changed by altering the PROMPT environment variable,
    so the command 'SET PROMPT=text' has the same effect as 'PROMPT text'.
lt: PROMPT nustato komandos eilutės raginimą.
    
    Simbolių eilutė, einanti po PROMPT komandos (ir tarpas iškart po to),
    atsiranda eilutės pradžioje, kai cmd laukia įvedimo.
    
    Šie simboliai turi nurodytą specialią reikšmę:
    
    $$    Dolerio ženklas     $_    Eilutės patraukimas $b    Status brūkšnys (|)
    $d    Dabartinė data      $e    Grįžimo klavišas    $g    Ženklas >
    $l    Ženklas <           $n    Dabartinis diskas   $p    Dabartinis kelias
    $q    Lygybės ženklas     $t    Dabartinis laikas   $v    cmd versija
    
    Pastebėkite, kad PROMPT komandos be raginimo eilutės įvedimas atkuria
    numatytąją raginimo reikšmę, kuri yra dabartinis kelias (įskaitant
    dabartinio disko raidę) ir daugiau-už (>) simbolis.
    (Taip pat, kaip komanda PROMPT $p$g).
    
    Raginimas taip pat gali būti pakeistas keičiant PROMPT aplinkos kintamąjį,
    taigi, komanda „SET PROMPT=tekstas“ turi tą patį efektą kaip
    „PROMPT tekstas“.

en: A command line beginning with REM (followed by a space) performs no action,
    and can therefore be used as a comment in a batch file.
lt: Komandos eilutė prasidedanti REM (ir tarpu) neatlieka jokio veiksmo ir
    todėl gali būti naudojama kaip komentaras komandų faile.

en: REN <filename> is the short version of RENAME. It renames a file.
lt: REN <failas> yra trumpa RENAME versija. Pervadina failą.

en: RENAME <filename> renames a file.
lt: RENAME <failas> pervadina failą.

en: RD <directory> is the short version of RMDIR. It deletes a directory.
lt: RD <katalogas> yra trumpa RMDIR versija. Pašalina katalogą.

en: RMDIR <directory> deletes a directory.
lt: RMDIR <katalogas> pašalina katalogą.

en: SET displays or changes the cmd environment variables.
    
    SET without parameters shows all of the current environment.
    
    To create or modify an environment variable the syntax is:
    
    SET <variable>=<value>
    
    where <variable> and <value> are character strings. There must be no space
    before the equals sign, nor can the variable name have embedded spaces.
    
    Under Wine, the environment of the underlying operating system is included
    into the Win32 environment, there will generally therefore be many more
    values than in a native Win32 implementation. Note that it is not possible
    to affect the operating system environment from within cmd.
lt: SET parodo ar pakeičia cmd aplinkos kintamuosius.
    
    SET be parametrų parodo visą dabartinę aplinką.
    
    Aplinkos kintamojo sukūrimo ar modifikavimo sintaksė:
    
    SET <kintamasis>=<reikšmė>
    
    kur <kintamasis> ir <reikšmė> yra simbolių eilutės. Prieš lygybės ženklą
    neturi būti tarpų, taip pat kintamojo vardas negali turėti įterptų tarpų.
    
    Naudojant „Wine“, pagrindinės operacinės sistemos aplinka įtraukiama į
    Win32 aplinką, todėl paprastai bus žymiai daugiau reikšmių negu savoje
    Win32 realizacijoje. Pastebėkite, kad neįmanoma įtakoti operacinės sistemos
    aplinkos iš komandų interpretatoriaus.

en: SHIFT is used in a batch file to remove one parameter from the head of the
    list, so parameter 2 becomes parameter 1 and so on. It has no effect if
    called from the command line.
lt: SHIFT naudojama komandų faile pašalinti vienam parametrui iš sąrašo
    priekio, taip parametras 2 tampa parametru 1 ir t. t. Ši komanda neturi
    jokio poveikio, kai kviečiama iš komandos eilutės.

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /wait          Wait for the started program to finish, then exit with its
    exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows
    Explorer.
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
lt: Paleisti programą ar atverti dokumentą programoje, paprastai naudojamoje
    failams su tuo prievardžiu.
    Naudojimas:
    start [parametrai] programos_failo_vardas [...]
    start [parametrai] dokumento_failo_vardas
    
    Parametrai:
    "antraštė"     Nustato polangių pavadinimą.
    /d katalogas   Paleisti programą nurodytame kataloge.
    /b             Nesukurti naujo pulto programai.
    /i             Paleisti programą su šviežiais aplinkos kintamaisiais.
    /min           Paleisti programą suskleistą.
    /max           Paleisti programą išskleistą.
    /low           Paleisti programą neveikos prioriteto klasėje.
    /normal        Paleisti programą normalioje prioriteto klasėje.
    /high          Paleisti programą aukštoje prioriteto klasėje.
    /realtime      Paleisti programą tikralaikėje prioriteto klasėje.
    /abovenormal   Paleisti programą prioriteto klasėje virš normalios.
    /belownormal   Paleisti programą prioriteto klasėje žemiau normalios.
    /node n        Paleisti programą nurodytame NUMA mazge.
    /affinity mask Paleisti programą su nurodyta atitikimo kauke.
    /wait          Laukti kol paleista programa baigs darbą, tada išeiti su jos
                   išėjimo kodu.
    /unix          Naudoti Unix failo vardą ir paleisti failą kaip „windows“
                   naršyklėje.
    /ProgIDOpen    Atverti dokumentą naudojant nurodytą progID.
    /?             Parodyti šį pranešimą ir išeiti.

en: TIME sets or shows the current system time.
lt: TIME parodo arba nustato sistemos laiką.

en: TITLE <string> sets the window title for the cmd window.
lt: TITLE <eilutė> nustato cmd lango antraštę.

en: TYPE <filename> copies <filename> to the console device (or elsewhere if
    redirected). No check is made that the file is readable text.
lt: TYPE <failas> nukopijuoja <failą> į pulto įrenginį (arba kitur, jei
    nukreipta). Nėra tikrinama, ar faile yra skaitomas tekstas.

en: VERIFY is used to set, clear or test the verify flag. Valid forms are:
    
    VERIFY ON	Set the flag.
    VERIFY OFF	Clear the flag.
    VERIFY		Displays ON or OFF as appropriate.
    
    The verify flag has no function in Wine.
lt: VERIFY naudojama nustatyti, išvalyti ar testuoti tikrinimo žymos bitą.
    Galimos formos:
    
    VERIFY ON	Nustatyti žymos bitą.
    VERIFY OFF	Išvalyti žymos bitą.
    VERIFY		Parodo ON arba OFF, kuris tinkamas.
    
    Tikrinimo žymos bitas neturi jokios funkcijos „Wine“.

en: VER displays the version of cmd you are running.
lt: VER parodo dabar vykdomo cmd versiją.

en: VOL shows the volume label of a disk device.
lt: VOL parodo disko įrenginio tomo vardą.

en: ENDLOCAL ends localization of environment changes in a batch file which
    were introduced by a preceding SETLOCAL.
lt: ENDLOCAL komandų faile baigia aplinkos pakeitimų, kurie padaryti ankstesnio
    SETLOCAL, lokalizavimą.

en: SETLOCAL starts localization of environment changes in a batch file.
    
    Environment changes done after a SETLOCAL are local to the batch file, and
    are preserved until the next ENDLOCAL is encountered (or at the end of the
    file, whichever comes first), at which point the previous environment
    settings are restored.
lt: SETLOCAL pradeda aplinkos pakeitimų lokalizavimą komandų faile.
    
    Aplinkos pakeitimai padaryti po SETLOCAL yra lokalūs komandų faile ir
    išlaikomi iki kol sutinkamas kitas ENDLOCAL (arba failo pabaiga, kas
    pasitaiko pirmiau), tada atkuriamos ankstesnės aplinkos nuostatos.

en: PUSHD <directory> saves the current directory onto a stack, and then
    changes the current directory to the supplied one.
lt: PUSHD <katalogas> išsaugo dabartinį katalogą į dėklą, o po to pakeičia
    dabartinį katalogą į nurodytą.

en: POPD changes current directory to the last one saved with PUSHD.
lt: POPD pakeičia dabartinį katalogą į paskutinį išsaugotą su PUSHD.

en: ASSOC shows or modifies file extension associations.
    
    Syntax: ASSOC [.ext[=[fileType]]]
    
    ASSOC without parameters displays current file associations.
    If used with only a file extension, displays the current association.
    Specifying no file type after the equal sign removes the current
    association, if any.
lt: ASSOC parodo ar modifikuoja failų prievardžių susiejimus.
    
    Sintaksė: ASSOC [.prv[=[failoTipas]]]
    
    ASSOC be parametrų parodo dabartinius failų susiejimus.
    Jei naudojama tik su failo prievardžiu, parodo dabartinį susiejimą.
    Po lygybės ženklo nenurodžius failo tipo pašalina dabartinį
    susiejimą, jei yra.

en: FTYPE shows or modifies open commands associated with file types.
    
    Syntax: FTYPE [fileType[=[openCommand]]]
    
    Without parameters, shows the file types for which open command strings are
    currently defined.
    If used with only a file type, displays the associated open command string,
    if any.
    Specifying no open command after the equal sign removes the command string
    associated to the specified file type.
lt: FTYPE parodo ar modifikuoja atvėrimo komandas susietas su failų tipais.
    
    Sintaksė: FTYPE [failoTipas[=[atvėrimoKomanda]]]
    
    Be parametrų parodo failų tipus, kuriems apibrėžtos atvėrimo komandų
    eilutės.
    Jei naudojama tik su failų tipu, parodo susietą atvėrimo komandos eilutę,
    jei yra.
    Po lygybės ženklo nenurodžius atvėrimo komandos pašalina su nurodytu failo
    tipu susietą komandos eilutę.

en: MORE displays output of files or piped input in pages.
lt: MORE parodo failo išvedimą ar kanalo įvedimą puslapiais.

en: CHOICE displays a text and waits, until the User presses an allowed Key
    from a selectable list.
    CHOICE is mainly used to build a menu selection in a batch file.
lt: CHOICE parodo tekstą ir laukia, kol naudotojas paspaus leidžiamą klavišą iš
    pasirinkimų sąrašo.
    CHOICE dažniausiai naudojama pasirinkimo meniu konstravimui komandų faile.

en: Create a symbolic link.
    
    Syntax: MKLINK [options] link_name target
    
    Options:
    /d             Create a directory symbolic link.
    /h             Create a hard link.
    /j             Create a directory junction.
    link_name is the name of the new symbolic link.
    target is the path that link_name points to.
lt: Sukurti simbolinę nuorodą.
    
    Sintaksė: MKLINK [parametrai] nuorodos_vardas paskirtis
    
    Parametrai:
    /d             Sukurti katalogo simbolinę nuorodą.
    /h             Sukurti nuorodą.
    /j             Sukurti katalogo jungtį.
    nuorodos_vardas yra naujos simbolinės nuorodos vardas.
    paskirtis yra kelias į kurį rodo nuorodos_vardas.

en: EXIT terminates the current command session and returns to the operating
    system or shell from which you invoked cmd.
lt: EXIT baigia dabartinį komandų seansą ir grįžta į operacinę sistemą ar
    apvalkalą iš kur CMD iškviestas.

en: CMD built-in commands are:
    ASSOC		Show or modify file extension associations
    ATTRIB		Show or change DOS file attributes
    CALL		Invoke a batch file from inside another
    CD (CHDIR)	Change current default directory
    CHOICE		Wait for an keypress from a selectable list
    CLS		Clear the console screen
    COPY		Copy file
    CTTY		Change input/output device
    DATE		Show or change the system date
    DEL (ERASE)	Delete a file or set of files
    DIR		List the contents of a directory
    ECHO		Copy text directly to the console output
    ENDLOCAL	End localization of environment changes in a batch file
    FTYPE		Show or modify open commands associated with file types
    HELP		Show brief help details on a topic
    MD (MKDIR)	Create a subdirectory
    MKLINK	Create a symbolic link
    MORE		Display output in pages
    MOVE		Move a file, set of files or directory tree
    PATH		Set or show the search path
    PAUSE		Suspend execution of a batch file
    POPD		Restore the directory to the last one saved with PUSHD
    PROMPT		Change the command prompt
    PUSHD		Change to a new directory, saving the current one
    REN (RENAME)	Rename a file
    RD (RMDIR)	Delete a subdirectory
    SET		Set or show environment variables
    SETLOCAL	Start localization of environment changes in a batch file
    START		Start a program, or open a document in the associated program
    TIME		Set or show the current system time
    TITLE		Set the window title for the CMD session
    TYPE		Type the contents of a text file
    VER		Show the current version of CMD
    VOL		Show the volume label of a disk device
    XCOPY		Copy source files or directory trees to a destination
    EXIT		Close down CMD
    
    Enter HELP <command> for further information on any of the above commands.
lt: CMD įtaisytos komandos yra:
    ASSOC		Rodyti ar modifikuoti failų prievardžių susiejimus
    ATTRIB		Rodyti ar keisti DOS failo požymius
    CALL		Kviesti komandų failą iš kito komandų failo
    CD (CHDIR)	Pakeisti dabartinį numatytąjį katalogą
    CHOICE		Laukti klavišo paspaudimo iš pasirinkimų sąrašo
    CLS		Išvalyti pulto ekraną
    COPY		Kopijuoti failą
    CTTY		Pakeisti įvedimo/išvedimo įrenginį
    DATE		Rodyti ar keisti sistemos datą
    DEL (ERASE)	Šalinti failą ar failų rinkinį
    DIR		Pateikti katalogo turinį
    ECHO		Kopijuoti tekstą tiesiai į pulto išvedimą
    ENDLOCAL	Baigti aplinkos pakeitimų lokalizavimą komandų faile
    FTYPE		Rodyti ar modifikuoti atvėrimo komandas susietas su failų tipais
    HELP		Parodyti trumpą pagalbą apie temą
    MD (MKDIR)	Sukurti pakatalogį
    MKLINK		Sukurti simbolinę nuorodą
    MORE		Rodyti išvedimą puslapiais
    MOVE		Perkelti failą, failų rinkinį ar katalogų medį
    PATH		Nustatyti ar parodyti paieškos kelią
    PAUSE		Sulaikyti komandų failo vykdymą
    POPD		Atstato katalogą į paskutinį išsaugotą su PUSHD
    PROMPT		Keičia komandos raginimą
    PUSHD		Pakeičia į naują katalogą, išsaugo dabartinį
    REN (RENAME)	Pervadinti failą
    RD (RMDIR)	Šalinti pakatalogį
    SET		Nustatyti ar parodyti aplinkos kintamuosius
    SETLOCAL	Pradėti aplinkos pakeitimų lokalizavimą komandų faile
    START		Paleisti programą arba atverti dokumentą susietoje programoje
    TIME		Nustatyti ar parodyti dabartinį sistemos laiką
    TITLE		Nustatyti CMD seanso lango antraštę
    TYPE		Išvesti tekstinio failo turinį
    VER		Parodyti dabartinę CMD versiją
    VOL		Parodyti diskų įtaiso tomo vardą
    XCOPY		Kopijuoti šaltinio failus ar katalogų medžius į paskirtį
    EXIT		Užverti CMD
    
    Įveskite HELP <komanda> platesnei informacijai apie išvardintas komandas gauti.

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

[ctx: Yes key]
en: Y
lt: T

en: File association missing for extension %1
lt: Trūksta failo susiejimo prievardžiui %1

en: No open command associated with file type '%1'
lt: Jokia atvėrimo komanda nesusieta su failo tipu „%1“

en: Overwrite %1?
lt: Perrašyti %1?

en: More...
lt: Daugiau...

en: Line in Batch processing possibly truncated. Using:
lt: Paketinio apdorojimo eilutė galimai nukirsta. Naudojama:

en: Argument missing
lt: Trūksta argumento

en: Syntax error
lt: Sintaksės klaida

en: No help available for %1
lt: Nėra informacijos apie %1

en: Target to GOTO not found
lt: GOTO tikslas nerastas

en: Current Date is %1
lt: Dabartinė data yra %1

en: Current Time is %1
lt: Dabartinis laikas yra %1

en: Enter new date:
lt: Įveskite naują datą:

en: Enter new time:
lt: Įveskite naują laiką:

en: Environment variable %1 not defined
lt: Aplinkos kintamasis %1 neapibrėžtas

en: Failed to open '%1'
lt: Nepavyko atverti „%1“

en: Cannot call batch label outside of a batch script
lt: Negalima iškviesti žymės esančios už komandų failo ribų

[ctx: All key]
en: A
lt: V

en: Delete %1?
lt: Šalinti %1?

en: Echo is %1
lt: „Echo“ yra %1

en: Verify is %1
lt: „Verify“ yra %1

en: Verify must be ON or OFF
lt: VERIFY turi būti ON arba OFF

en: Parameter error
lt: Parametro klaida

en: Volume Serial Number is %1!04x!-%2!04x!
lt: Tomo serijos numeris yra %1!04x!-%2!04x!

en: Volume label (11 characters, <Enter> for none)?
lt: Tomo vardas (11 simbolių, <Įvesti> – bevardis)?

en: PATH not found
lt: KELIAS nerastas

en: Press any key to continue...
lt: Norėdami tęsti spauskite bet kurį klavišą...

en: Wine Command Prompt
lt: „Wine“ komandų interpretatorius

en: More?
lt: Daugiau?

en: The input line is too long.
lt: Įvedimo eilutė per ilga.

en: Volume in drive %1!c! is %2
lt: Tomas diske %1!c! yra %2

en: Volume in drive %1!c! has no label.
lt: Tomas diske %1!c! neturi vardo.

en:  (Yes|No)
lt:  (Taip|Ne)

en:  (Yes|No|All)
lt:  (Taip|Ne|Visus)

en: Can't recognize '%1' as an internal or external command, or batch script.
lt: Nepavyko atpažinti „%1“ kaip vidinės ar išorinės komandos, ar komandų failo.

en: Division by zero error.
lt: Dalybos iš nulio klaida.

en: Expected an operand.
lt: Tikėtasi operando.

en: Expected an operator.
lt: Tikėtasi operacijos ženklo.

en: Mismatch in parentheses.
lt: Skliaustų neatitiktis.

en: Badly formed number - must be one of decimal (12),
     hexadecimal (0x34) or octal (056).
lt: Blogai sudarytas skaičius – privalo būti dešimtainis (12),
     šešioliktainis (0x34) arba aštuntainis (056).

en: Cursor size
lt: Žymeklio dydis

en: &Small
lt: &Mažas

en: &Medium
lt: &Vidutinis

en: &Large
lt: &Didelis

en: Command history
lt: Komandų istorija

en: &Buffer size:
lt: &Buferio dydis:

en: &Remove duplicates
lt: &Šalinti dublikatus

en: Popup menu
lt: Iškylantis meniu

en: Console
lt: Pultas

en: &Quick Edit mode
lt: &Greitas redagavimas

en: &Insert mode
lt: Į&terpimo režimas

en: &Font
lt: &Šriftas

en: &Color
lt: &Spalva

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Buffer zone
lt: Buferio dydis

en: &Width:
lt: &Plotis:

en: &Height:
lt: &Aukštis:

en: Window size
lt: Lango dydis

en: W&idth:
lt: P&lotis:

en: H&eight:
lt: A&ukštis:

en: End of program
lt: Programos pabaiga

en: &Close console
lt: Už&daryti pultą

en: Edition
lt: Laida

en: &Edit
lt: &Taisa

en: Set &Defaults
lt: Nustatyti &numatytąsias

en: &Mark
lt: &Žymėti

en: &Select all
lt: &Pažymėti viską

en: Sc&roll
lt: &Slinkti

en: S&earch
lt: &Ieškoti

en: Setup - Default settings
lt: Konfigūracija - numatytosios nuostatos

en: Setup - Current settings
lt: Konfigūracija - dabartinės nuostatos

en: Configuration error
lt: Konfigūracijos klaida

en: The size of the screen buffer must be greater than or equal to the size of the window.
lt: Ekrano buferio dydis turi būti didesnis arba lygus lango dydžiui.

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
lt: Kiekvienas simbolis yra %1!u! pikselių pločio ir %2!u! pikselių aukščio

en: This is a test
lt: Tai yra testas

en: DirectX Diagnostic Tool
lt: DirectX diagnostikos įrankis

en: Usage: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t filename | /x filename]
lt: Naudojimas: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t failas | /x failas]

en: Wine Explorer
lt: „Wine“ naršyklė

en: Start
lt: Pradžia

en: &Run...
lt: &Vykdyti...

en: E&xit desktop
lt: Iš&eiti iš darbalaukio

en: Are you sure you want to close all programs and exit the virtual desktop?
lt: Ar tikrai norite uždaryti visas programas ir išeiti iš virtualaus darbalaukio?

en: Usage: findstr /options string
lt: Naudojimas: findstr /parinktys eilutė

en: FINDSTR: Bad command line
lt: FINDSTR: Neteisinga komandos eilutė

en: FINDSTR: Cannot open %s
lt: FINDSTR: Nepavyko atverti %s

en: FINDSTR: /%c ignored
lt: FINDSTR: /%c ignoruotas

en: - Supported Commands -
    
    hardlink      hardlink management
lt: - Palaikomos komandos -
    
    hardlink      tvirtųjų nuorodų valdymas

en: - Hardlink - Supported Commands -
    
    create        create a hardlink
lt: - Hardlink - palaikomos komandos -
    
    create        sukurti tvirtąją nuorodą

en: Syntax: fsutil hardlink create <new> <existing>
lt: Sintaksė: fsutil hardlink create <nauja> <egzistuojanti>

en: Usage: hostname
lt: Naudojimas: hostname

en: Error: Invalid option '%c'.
lt: Klaida: netinkamas parametras „%c“.

en: Error: Could not get hostname: %u.
lt: Klaida: Nepavyko gauti kompiuterio vardo: %u.

en: Error: Setting the system hostname is not possible with the hostname utility.
lt: Klaida: su programa „hostname“ neįmanoma nustatyti kompiuterio vardo.

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
lt: Naudojimas: ipconfig [ /? | /all ]

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
lt: Klaida: nurodytas nežinomas arba netinkamas komandos eilutės parametras

en: %1 adapter %2
lt: %1 adapteris %2

en: Ethernet
lt: Eterneto

en: Connection-specific DNS suffix
lt: Ryšiui būdingas DNS sufiksas

en: IPv4 address
lt: IPv4 adresas

en: Hostname
lt: Kompiuterio vardas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Broadcast
lt: Transliavimas

en: Peer-to-peer
lt: Lygiarangis

en: Mixed
lt: Maišytas

en: Hybrid
lt: Mišrusis

en: IP routing enabled
lt: IP maršruto parinkimas įjungtas

en: Physical address
lt: Fizinis adresas

en: DHCP enabled
lt: DHCP įjungta

en: Default gateway
lt: Numatytasis šliuzas

en: IPv6 address
lt: IPv6 adresas

en: Primary DNS suffix
lt: Pirminis DNS sufiksas

en: Usage: klist <tickets | tgt | purge | get [service principal name]>
lt: Naudojimas: klist <tickets | tgt | purge | get [tarnybos pagrindinis pavadinimas]>

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: Renew Time
lt: Atnaujinimo laikas

en: Ticket Flags
lt: Leidimo žymos

en: Cached Tickets
lt: Leidimai podėlyje

en: KerbTicket Encryption Type
lt: Kerberos leidimo šifravimo tipas

en: Current LogonId is
lt: Dabartinis prisijungimo ID yra

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: The syntax of this command is:
    
    NET command [arguments]
        -or-
    NET command /HELP
    
    Where 'command' is one of HELP, START, STOP or USE.
lt: Šios komandos sintaksė:
    
    NET komanda [argumentai]
        -arba-
    NET komanda /HELP
    
    Kur „komanda“ yra viena iš HELP, START, STOP ar USE.

en: The syntax of this command is:
    
    NET START [service]
    
    Displays the list of running services if 'service' is omitted. Otherwise 'service' is the name of the service to start.
lt: Šios komandos sintaksė:
    
    NET START [tarnyba]
    
    Parodo vykdomų tarnybų sąrašą, jei „tarnyba“ praleista. Priešingu atveju „tarnyba“ yra paleidžiamos tarnybos pavadinimas.

en: The syntax of this command is:
    
    NET STOP service
    
    Where 'service' is the name of the service to stop.
lt: Šios komandos sintaksė:
    
    NET STOP tarnyba
    
    Kur „tarnyba“ yra stabdomos tarnybos pavadinimas.

en: Stopping dependent service: %1
lt: Stabdoma priklausoma tarnyba: %1

en: Could not stop service %1
lt: Nepavyko sustabdyti tarnybos %1

en: Could not get handle to service control manager.
lt: Nepavyko gauti tarnybos valdymo tvarkytuvės rodyklės.

en: Could not get handle to service.
lt: Nepavyko gauti tarnybos rodyklės.

en: The %1 service is starting.
lt: Tarnyba %1 paleidžiama.

en: The %1 service was started successfully.
lt: Tarnyba %1 sėkmingai paleista.

en: The %1 service failed to start.
lt: Tarnyba %1 nepasileido.

en: The %1 service is stopping.
lt: Tarnyba %1 yra stabdoma.

en: The %1 service was stopped successfully.
lt: Tarnyba %1 sėkmingai sustabdyta.

en: The %1 service failed to stop.
lt: Tarnyba %1 nesustojo.

en: There are no entries in the list.
lt: Sąraše nėra elementų.

en: 
    Status  Local   Remote
    ---------------------------------------------------------------
lt: 
    Būsena  Vietinė   Nutolusi
    ---------------------------------------------------------------

en: %1      %2      %3      Open resources: %4!u!
lt: %1      %2      %3      Atverti ištekliai: %4!u!

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Disconnected
lt: Atjungta

en: A network error occurred
lt: Įvyko tinklo klaida

en: Connection is being made
lt: Jungiamasi

en: Reconnecting
lt: Jungiamasi iš naujo

en: The following services are running:
lt: Šios tarnybos vykdomos:

en: A command was used with conflicting switches.
lt: Panaudota komanda su nederančiais parametrais.

en: Active Connections
lt: Aktyvūs ryšiai

en: Proto
lt: Prot.

en: Local Address
lt: Vietinis adresas

en: Foreign Address
lt: Svetimas adresas

en: State
lt: Būsena

en: Interface Statistics
lt: Sąsajos statistika

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Received
lt: Gauta

en: Bytes
lt: Baitų

en: Unicast packets
lt: „Unicast“ paketų

en: Non-unicast packets
lt: Ne „unicast“ paketų

en: Discards
lt: Atmetimai

en: Errors
lt: Klaidos

en: Unknown protocols
lt: Nežinomi protokolai

en: TCP Statistics for IPv4
lt: IPv4 TCP statistika

en: Active Opens
lt: Aktyvūs atvėrimai

en: Passive Opens
lt: Pasyvūs atvėrimai

en: Failed Connection Attempts
lt: Nepavykę bandymai susijungti

en: Reset Connections
lt: Panaikinti ryšiai

en: Current Connections
lt: Dabartiniai ryšiai

en: Segments Received
lt: Gauti segmentai

en: Segments Sent
lt: Išsiųsti segmentai

en: Segments Retransmitted
lt: Pakartotinai perduoti segmentai

en: UDP Statistics for IPv4
lt: IPv4 UDP statistika

en: Datagrams Received
lt: Gauti duomenų paketai

en: No Ports
lt: Be prievadų

en: Receive Errors
lt: Gavimo klaidos

en: Datagrams Sent
lt: Išsiųsti duomenų paketai

en: &New	Ctrl+N
lt: &Naujas	Vald+N

en: &Open...	Ctrl+O
lt: &Atverti...	Vald+O

en: &Save	Ctrl+S
lt: &Išsaugoti	Vald+S

en: &Print...	Ctrl+P
lt: S&pausdinti...	Vald+P

en: Page Se&tup...
lt: Puslapio &nuostatos...

en: P&rinter Setup...
lt: Spaus&dintuvo nuostatos...

en: &Undo	Ctrl+Z
lt: &Atšaukti	Vald+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
lt: &Iškirpti	Vald+X

en: &Copy	Ctrl+C
lt: &Kopijuoti	Vald+C

en: &Paste	Ctrl+V
lt: Į&dėti	Vald+V

en: &Delete	Del
lt: &Šalinti	Del

en: Select &all	Ctrl+A
lt: &Pažymėti viską	Vald+A

en: &Time/Date	F5
lt: &Laikas/Data	F5

en: &Wrap long lines
lt: Skaidyti ilgas &eilutes

en: &Search...	Ctrl+F
lt: &Ieškoti...	Vald+F

en: &Search next	F3
lt: Ieškoti ki&to	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
lt: Pa&keisti...	Vald+H

en: &Go To...	Ctrl+G
lt: &Eiti į...	Vald+G

en: &Status Bar
lt: &Būsenos juosta

en: &Contents	F1
lt: &Turinys	F1

en: &About Notepad
lt: &Apie užrašinę

en: Page Setup
lt: Puslapio nuostatos

en: &Header:
lt: A&ntraštė:

en: &Footer:
lt: &Poraštė:

en: Margins (millimeters)
lt: Paraštės (milimetrais)

en: &Left:
lt: &Kairėje:

en: &Top:
lt: &Viršutinė:

en: Go To Line
lt: Eiti į eilutę

en: &Line Number:
lt: &Eilutės numeris:

en: Go To
lt: Eiti į

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Page &p
lt: Puslapis &p

en: Notepad
lt: Užrašinė

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Text files (*.txt)
lt: Tekstiniai failai (*.txt)

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
lt: Failas „%s“ neegzistuoja.
    
    Ar norite sukurti naują failą?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
lt: Failas „%s“ pakeistas.
    
    Ar norite išsaugoti pakeitimus?

en: '%s' could not be found.
lt: Frazė „%s“ nerasta.

en: Unicode (UTF-16)
lt: Unikodas (UTF-16)

en: Unicode (UTF-16 big-endian)
lt: Unikodas (UTF-16 mažėjantys baitai)

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: %1
    This file contains Unicode characters which will be lost if
    you save this file in the %2 encoding.
    To keep these characters, click Cancel, and then select
    one of the Unicode options in the Encoding drop down list.
    Continue?
lt: %1
    Šiame faile yra unikodo ženklų, kurie bus prarasti,
    jei išsaugosite failą %2 koduotėje.
    Norėdami išsaugoti šiuos ženklus, spauskite „Atsisakyti“ ir pasirinkite
    vieną iš unikodo nuostatų koduotės išskleidžiamajame sąraše.
    Tęsti?

en: Ln %ld, Col %ld
lt: Eil. %ld, Stulp. %ld

en: &Bind to file...
lt: Susieti su &failu...

en: &View TypeLib...
lt: &Peržiūrėti TypeLib...

en: &System Configuration
lt: &Sistemos konfigūracija

en: &Run the Registry Editor
lt: Paleisti &Registro tvarkytuvę

en: &CoCreateInstance Flag
lt: &CoCreateInstance žymos bitai

en: &In-process server
lt: &Serveris procese

en: In-process &handler
lt: &Doroklė procese

en: &Local server
lt: &Vietinis serveris

en: &Remote server
lt: &Nutolęs serveris

en: View &Type information
lt: Peržiūrėti &tipų informaciją

en: Create &Instance
lt: Sukurti &egzempliorių

en: Create Instance &On...
lt: Sukurti egzempliorių &kompiuteryje...

en: &Release Instance
lt: &Naikinti egzempliorių

en: Copy C&LSID to clipboard
lt: Kopijuoti C&LSID į iškarpinę

en: Copy &HTML object Tag to clipboard
lt: Kopijuoti &HTML objekto gairę į iškarpinę

en: &Expert mode
lt: &Eksperto režimas

en: &Hidden component categories
lt: &Paslėptų komponentų kategorijos

en: &Toolbar
lt: &Įrankių juosta

en: &Refresh	F5
lt: At&naujinti	F5

en: &About OleView
lt: &Apie OLE žiūryklę

en: &Save as...
lt: Išsaugoti &kaip...

en: &Group by type kind
lt: &Grupuoti pagal rūšį

en: Connect to another machine
lt: Jungtis prie kito kompiuterio

en: &Machine name:
lt: &Kompiuterio vardas:

en: System Configuration
lt: Sistemos konfigūracija

en: System Settings
lt: Sistemos nuostatos

en: &Enable Distributed COM
lt: Įjungti &paskirstytąjį COM

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
lt: Įjungti &nuotolinį prisijungimą (tik Win95)

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
lt: Šios nuostatos keičia tik registro reikšmes.
    Tai neturi jokios įtakos „Wine“ našumui.

en: Default Interface Viewer
lt: Numatytosios sąsajos žiūryklė

en: Interface
lt: Sąsaja

en: &View Type Info
lt: &Peržiūrėti tipų informaciją

en: IPersist Interface Viewer
lt: IPersist sąsajos žiūryklė

en: Class Name:
lt: Klasės vardas:

en: IPersistStream Interface Viewer
lt: IPersistStream sąsajos žiūryklė

en: OleView
lt: OLE žiūryklė

en: ITypeLib viewer
lt: ITypeLib žiūryklė

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
lt: OLE žiūryklė - OLE/COM objektų žiūryklė

en: TypeLib files (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)
lt: TypeLib failai (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)

en: Bind to file via a File Moniker
lt: Susieti su failu per failo vardą

en: Open a TypeLib file and view the contents
lt: Atverti TypeLib failą ir peržiūrėti jo turinį

en: Change machine wide Distributed COM settings
lt: Keisti paskirstytojo COM kompiuterio nuostatas

en: Run the Wine registry editor
lt: Paleisti „Wine“ Registro tvarkytuvę

en: Quit the application. Prompts to save changes
lt: Išeiti iš programos. Paragina išsaugoti pakeitimus

en: Create an instance of the selected object
lt: Sukurti pažymėto objekto egzempliorių

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
lt: Sukurti pažymėto objekto egzempliorių nurodytame kompiuteryje

en: Release the currently selected object instance
lt: Naikinti pažymėto objekto egzempliorių

en: Copy the GUID of the currently selected item to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėto elemento GUID į iškarpinę

en: Display the viewer for the selected item
lt: Rodyti žiūryklę pasirinktam elementui

en: Toggle between expert and novice display mode
lt: Perjungti tarp eksperto ir naujoko rodymo režimų

en: Toggle the display of component categories that are not meant to be visible
lt: Perjungti komponentų kategorijų, kurios turėjo būti nematomos, rodymą

en: Show or hide the toolbar
lt: Rodyti ar slėpti įrankių juostą

en: Show or hide the status bar
lt: Rodyti ar slėpti būsenos juostą

en: Refresh all lists
lt: Atnaujinti visus sąrašus

en: Display program information, version number and copyright
lt: Parodo programos informaciją, versijos numerį ir autoriaus teises

en: Ask for an in-process server when calling CoGetClassObject
lt: Prašyti serverio procese, kai kreipiamasi į CoGetClassObject

en: Ask for an in-process handler when calling CoGetClassObject
lt: Prašyti doroklės procese, kai kreipiamasi į CoGetClassObject

en: Ask for a local server when calling CoGetClassObject
lt: Prašyti vietinio serverio, kai kreipiamasi į CoGetClassObject

en: Ask for a remote server when calling CoGetClassObject
lt: Prašyti nutolusio serverio, kai kreipiamasi į CoGetClassObject

en: ObjectClasses
lt: Objektų klasės

en: Grouped by Component Category
lt: Sugrupuotos pagal komponento kategoriją

en: OLE 1.0 Objects
lt: OLE 1.0 objektai

en: COM Library Objects
lt: COM bibliotekos objektai

en: All Objects
lt: Visi objektai

en: Application IDs
lt: Programų identifikatoriai

en: Type Libraries
lt: Tipų bibliotekos

en: Interfaces
lt: Sąsajos

en: Registry
lt: Registras

en: Implementation
lt: Realizacija

en: Activation
lt: Aktyvinimas

en: CoGetClassObject failed.
lt: CoGetClassObject nepavyko.

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: bytes
lt: baitai

en: LoadTypeLib( %1 ) failed ($%2!x!)
lt: LoadTypeLib( %1 ) nepavyko ($%2!x!)

en: Inherited Interfaces
lt: Paveldėtos sąsajos

en: Save as an .IDL or .H file
lt: Išsaugoti kaip .IDL ar .H failą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Group typeinfos by kind
lt: Grupuoti tipų informaciją pagal rūšį

en: &New...
lt: &Nauja...

en: O&pen	Enter
lt: &Atverti	Įvesti

en: &Move...	F7
lt: Pe&rkelti...	F7

en: &Copy...	F8
lt: &Kopijuoti...	F8

en: &Properties	Alt+Enter
lt: Savy&bės	Alt+Įvesti

en: &Execute...
lt: &Vykdyti...

en: E&xit Windows
lt: Iš&eiti

en: &Options
lt: &Parinktys

en: &Arrange automatically
lt: Išdėstyti &automatiškai

en: &Minimize on run
lt: &Suskleisti paleidžiant

en: &Save settings on exit
lt: Išsaugoti &nuostatas išeinant

en: &Windows
lt: &Langai

en: &Overlapped	Shift+F5
lt: &Persikloję	Lyg2+F5

en: &Side by side	Shift+F4
lt: &Greta vienas kito	Lyg2+F4

en: &Arrange Icons
lt: &Išdėstyti piktogramas

en: &About Program Manager
lt: &Apie Programų tvarkytuvę

en: Program &group
lt: Programų &grupė

en: &Program
lt: &Programa

en: Move Program
lt: Perkelti programą

en: Move program:
lt: Perkelti programą:

en: From group:
lt: Iš grupės:

en: &To group:
lt: &Į grupę:

en: Copy Program
lt: Kopijuoti programą

en: Copy program:
lt: Kopijuoti programą:

en: Program Group Attributes
lt: Programų grupės atributai

en: &Group file:
lt: &Grupės failas:

en: Program Attributes
lt: Programos atributai

en: &Command line:
lt: Komandos &eilutė:

en: &Working directory:
lt: &Veikiamasis katalogas:

en: &Key combination:
lt: &Klavišų kombinacija:

en: &Minimize at launch
lt: &Suskleisti paleidus

en: Change &icon...
lt: Keisti &piktogramą...

en: Change Icon
lt: Keisti piktogramą

en: &Filename:
lt: &Failas:

en: Current &icon:
lt: Dabartinė &piktograma:

en: Execute Program
lt: Vykdyti programą

en: Program Manager
lt: Programų tvarkytuvė

en: WARNING
lt: ĮSPĖJIMAS

en: Information
lt: Informacija

en: Delete group `%s'?
lt: Šalinti grupę „%s“?

en: Delete program `%s'?
lt: Šalinti programą „%s“?

en: Not implemented
lt: Nerealizuota

en: Error reading `%s'.
lt: Klaida skaitant „%s“.

en: Error writing `%s'.
lt: Klaida rašant „%s“.

en: The group file `%s' cannot be opened.
    Should it be tried further on?
lt: Nepavyko atidaryti grupės failo „%s“.
    Mėginti atidaryti toliau?

en: Help not available.
lt: Žinynas neprieinamas.

en: Unknown feature in %s
lt: Nežinoma %s funkcija

en: File `%s' exists. Not overwritten.
lt: Failas „%s“ egzistuoja. Neperrašytas.

en: Save group as `%s' to prevent overwriting original files.
lt: Išsaugoti grupę kaip „%s“, taip neperrašant originalių failų.

en: Libraries (*.dll)
lt: Bibliotekos (*.dll)

en: Icon files
lt: Piktogramų failai

en: Icons (*.ico)
lt: Piktogramos (*.ico)

en: reg: Invalid syntax.
lt: reg: Netinkama sintaksė.

en: Type "REG %1 /?" for help.
lt: Pagalbai įrašykite „REG %1 /?“.

en: reg: Unable to access or create the specified registry key
lt: reg: Nepavyko prieiti prie ar sukurti nurodyto registro rakto

en: reg: The operation completed successfully
lt: reg: Operacija sėkmingai įvykdyta

en: reg: The registry operation was cancelled
lt: reg: Registro operacija buvo nutraukta

en: reg: Unable to find the specified registry key
lt: reg: Nepavyko rasti nurodyto registro rakto

en: reg: Unable to find the specified registry value
lt: reg: Nepavyko rasti nurodytos registro reikšmės

en: (Default)
lt: (numatytoji)

en: Type "REG /?" for help.
lt: Pagalbai įrašykite „REG /?“.

en: Usage:
      REG [operation] [parameters]
    
    Supported operations:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    For help on a specific operation, type:
      REG [operation] /?
lt: Naudojimas:
      REG [operacija] [parametrai]
    
    Palaikomos operacijos:
      ADD | COPY | DELETE | EXPORT | IMPORT | QUERY
    
    Pagalbai apie specifinę operaciją, įrašykite:
      REG [operacija] /?

en: REG ADD <key> [/v value_name | /ve] [/t type] [/s separator] [/d data] [/f]
    
      Adds a key to the registry or adds a new value to a given registry key.
    
      <key>
         The registry key to add or, if either [/v] or [/ve] is specified,
         the key in which to add the new registry data.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to add.
    
      /ve
         Add an unnamed registry value. This option modifies the (Default)
         registry value.
    
      /t <type>
         The type of data to add to the registry. If [/t] is specified,
         <type> must be one of the following:
    
             REG_SZ    | REG_MULTI_SZ | REG_EXPAND_SZ
             REG_DWORD | REG_QWORD    | REG_BINARY   | REG_NONE
    
         If [/t] is not specified, the default data type is REG_SZ.
    
      /s <separator>
         The character used to separate strings in REG_MULTI_SZ data.
         If [/s] is not specified, the default separator is \0.
    
      /d <data>
         The data to add to the new registry value.
    
      /f
         Modify the registry without prompting for confirmation.
lt: REG ADD <raktas> [/v reikšmės_vardas | /ve] [/t tipas] [/s skirtukas] [/d duomenys] [/f]
    
      Prideda raktą į registrą arba prideda naują reikšmę į duotą registro raktą.
    
      <raktas>
         Registro raktas pridėjimui, arba, jei nurodytas bet kuris iš [/v] ar [/ve],
         raktas, į kurį pridėti naujus registro duomenis.
    
         Formatas: ŠAKNIS\Poraktis
    
         ŠAKNIS: Numatytasis registro raktas. Privalo būti vienas iš:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Poraktis: Pilnas kelias iki registro rakto po nurodytu ŠAKNIES raktu.
    
      /v <reikšmės_vardas>
         Pridedamos registro reikšmės vardas.
    
      /ve
         Pridėti bevardę registro reikšmę. Šis parametras modifikuoja registro
         reikšmę (numatytoji).
    
      /t <tipas>
         Į registrą pridedamų duomenų tipas. Jei nurodytas [/t],
         <tipas> privalo būti vienas iš:
    
             REG_SZ    | REG_MULTI_SZ | REG_EXPAND_SZ
             REG_DWORD | REG_QWORD    | REG_BINARY   | REG_NONE
    
         Jei [/t] nenurodytas, numatytasis duomenų tipas yra REG_SZ.
    
      /s <skirtukas>
         Simbolis naudojamas eilutėms REG_MULTI_SZ duomenyse atskirti.
         Jei [/s] nenurodytas, numatytasis skirtukas yra \0.
    
      /d <duomenys>
         Duomenys pridėjimui į naują registro reikšmę.
    
      /f
         Modifikuoti registrą be patvirtinimo klausimo.

en: REG COPY <key1> <key2> [/s] [/f]
    
      Copies the contents of a specified registry key to another location.
      By default, this operation only copies registry values. Use [/s] to
      recursively copy all subkeys and values.
    
      <key1>, <key2>
         Registry keys specifying the source (<key1>) and destination (<key2>)
         of the data. If <key2> does not exist, it is created.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /s
         Copy all subkeys and values from <key1> to <key2>.
    
      /f
         Overwrite all registry data in <key2> without prompting for confirmation.
         This option does not modify subkeys and values that only exist in <key2>.
lt: REG COPY <raktas1> <raktas2> [/s] [/f]
    
      Kopijuoja nurodyto registro rakto turinį į kitą vietą
      Standartiškai ši operacija kopijuoja tik registro reikšmes. Naudokite
      [/s] rekursyviai nukopijuoti visus porakčius ir reikšmes.
    
      <raktas1>,<raktas2>
         Registro raktai nurodantys duomenų šaltinį (<raktas1>) ir
         paskirtį (<raktas2>). Jei <raktas2> neegzistuoja, jis bus sukurtas.
    
         Formatas: ŠAKNIS\Poraktis
    
         ŠAKNIS: Numatytasis registro raktas. Privalo būti vienas iš:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Poraktis: Pilnas kelias iki registro rakto po nurodytu ŠAKNIES raktu.
    
      /s
         Kopijuoti visus porakčius ir reikšmes iš <raktas1> į <raktas2>.
    
      /f
         Perrašyti visus registro duomenis rakte <raktas2> be patvirtinimo klausimo.
         Šis parametras nemodifikuoja porakčių ir reikšmių, kurie yra tik <raktas2>.

en: REG DELETE <key> [/v value_name | /ve | /va] [/f]
    
      Deletes a registry key (including all subkeys and values), or deletes
      one or more values from a given registry key.
    
      <key>
         The registry key to delete or, if one of [/v], [/ve] or [/va] is
         specified, the registry key in which to delete one or more values.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to delete.
    
      /ve
         Delete an unnamed registry value. This option deletes the (Default)
         registry value.
    
      /va
         Delete all values from a registry key.
    
      /f
         Delete a registry key (including all subkeys and values) without
         prompting for confirmation.
lt: REG DELETE <raktas> [/v reikšmės_vardas | /ve | /va] [/f]
    
      Pašalina registro raktą (įskaitant visus porakčius ir reikšmes), arba pašalina
      vieną ar daugiau reikšmių duotame registro rakte.
    
      <raktas>
         Registro raktas pašalinimui, arba, jei nurodytas bet kuris iš [/v], [/ve] ar [/va],
         raktas, kuriame pašalinti vieną ar daugiau reikšmių.
    
         Formatas: ŠAKNIS\Poraktis
    
         ŠAKNIS: Numatytasis registro raktas. Privalo būti vienas iš:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Poraktis: Pilnas kelias iki registro rakto po nurodytu ŠAKNIES raktu.
    
      /v <reikšmės_vardas>
         Šalinamos registro reikšmės vardas.
    
      /ve
         Pašalinti bevardę registro reikšmę. Šis parametras pašalina registro
         reikšmę (numatytoji).
    
      /va
         Pašalinti visas registro rakto reikšmes.
    
      /f
         Pašalinti registro raktą (įskaitant visus porakčius ir reikšmes) be
         patvirtinimo klausimo.

en: REG EXPORT <key> <file> [/y]
    
      Exports a specified registry key (including all subkeys and values)
      to a file.
    
      <key>
         The registry key to export.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      <file>
         The name and path of the registry file that will be created.
         This file must have a .reg extension.
    
      /y
         Overwrite <file> without prompting for confirmation.
lt: REG EXPORT <raktas> <failas> [/y]
    
      Eksportuoja nurodytą registro raktą (įskaitant visus porakčius ir reikšmes)
      į failą
    
      <raktas>
         Registro raktas eksportui.
    
         Formatas: ŠAKNIS\Poraktis
    
         ŠAKNIS: Numatytasis registro raktas. Privalo būti vienas iš:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Poraktis: Pilnas kelias iki registro rakto po nurodytu ŠAKNIES raktu.
    
      <failas>
         Registro failo, kuris bus sukurtas, pavadinimas ir kelias.
         Failas privalo turėti plėtinį .reg.
    
      /y
         Perrašyti <failas> be patvirtinimo klausimo.

en: REG IMPORT <file>
    
      Imports keys, values and data from a given file into the registry.
    
      <file>
         The name and path of the registry file to import.
lt: REG IMPORT <failas>
    
      Importuoja raktus, reikšmes ir duomenis iš nurodyto failo į registrą.
    
      <failas>
         Registro failo, kuris bus importuotas, pavadinimas ir kelias.

en: REG QUERY <key> [/v value_name | /ve] [/s]
    
      Queries a specified registry key and lists all immediate subkeys, values
      and data within that key. Use [/s] to recursively query each subkey.
    
      <key>
         The registry key to query.
    
         Format: ROOT\Subkey
    
         ROOT: A predefined registry key. This must be one of the following:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Subkey: The full path to a registry key under a given ROOT key.
    
      /v <value_name>
         The name of the registry value to query. If neither [/v] nor [/ve] is
         specified, all values under <key> are listed.
    
      /ve
         Query an unnamed registry value. This option queries the (Default)
         registry value.
    
      /s
         List all registry entries under <key> and its subkeys.
lt: REG QUERY <raktas> [/v reikšmės_vardas | /ve] [/s]
    
      Užklausia nurodyto registro rakto ir išveda visus tiesioginius porakčius, reikšmes
      ir duomenis tame rakte. Naudokite [/s] rekursyviai užklausti kiekvieno porakčio.
    
      <raktas>
         Registro raktas užklausimui.
    
         Formatas: ŠAKNIS\Poraktis
    
         ŠAKNIS: Numatytasis registro raktas. Privalo būti vienas iš:
    
             HKEY_LOCAL_MACHINE  | HKLM
             HKEY_CURRENT_USER   | HKCU
             HKEY_CLASSES_ROOT   | HKCR
             HKEY_USERS          | HKU
             HKEY_CURRENT_CONFIG | HKCC
    
         Poraktis: Pilnas kelias iki registro rakto po nurodytu ŠAKNIES raktu.
    
      /v <reikšmės_vardas>
         Užklausiamos registro reikšmės vardas. Jei nenurodytas nei [/v], nei [/ve],
         išvedamos visos rakto <raktas> reikšmės.
    
      /ve
         Užklausti bevardės registro reikšmės. Šis parametras užklausia registro
         reikšmės (numatytoji).
    
      /s
         Išvesti visus registro įrašus po raktu <raktas> ir jo porakčiais.

en:   /reg:32
         Access the registry using the 32-bit view.
    
      /reg:64
         Access the registry using the 64-bit view.
lt:   /reg:32
         Prieiga prie registro naudojant 32-bitų rodinį.
    
      /reg:64
         Prieiga prie registro naudojant 64-bitų rodinį.

en: reg: Invalid registry key
lt: reg: Netinkamas registro raktas

en: reg: Unable to access remote machine
lt: reg: Nepavyko prieiti prie nuotolinio kompiuterio

en: reg: Invalid system key
lt: reg: Netinkamas sisteminis raktas

en: reg: Invalid option [%1].
lt: reg: Netinkamas parametras [%1].

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid numeric value
lt: reg: Už parametro [/d] privalo būti tinkama skaitinė reikšmė

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid hexadecimal value
lt: reg: Už parametro [/d] privalo būti tinkama šešioliktainė reikšmė

en: reg: The option [/d] must be followed by a valid string
lt: reg: Už parametro [/d] privalo būti tinkama eilutė

en: reg: Unhandled registry data type [/t 0x%1!x!, /d %2]
lt: reg: Neapdorojamas registro duomenų tipas [/t 0x%1!x!, /d %2]

en: reg: Unsupported registry data type [%1]
lt: reg: Nepalaikomas registro duomenų tipas [%1]

en: The registry value '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Registro reikšmė „%1“ jau egzistuoja. Ar norite ją perrašyti?

en: reg: Invalid command line parameters
lt: reg: Netinkami komandos eilutės parametrai

en: reg: The source and destination keys cannot be the same
lt: reg: Šaltinio ir paskirties raktai negali būti tie patys

en: The value '%1\%2' already exists in the destination key. Do you want to overwrite it?
lt: Reikšmė „%1\%2“ jau egzistuoja paskirties rakte. Ar norite ją perrašyti?

en: Are you sure you want to delete the registry value '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti registro reikšmę „%1“?

en: Are you sure you want to delete all registry values in '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visas registro „%1“ reikšmes?

en: Are you sure you want to delete the registry key '%1'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti registro raktą „%1“?

en: reg: Unable to delete all registry values in '%1'
lt: reg: Nepavyko pašalinti visų „%1“ registro reikšmių

en: The file '%1' already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas „%1“ jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: reg: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
lt: reg: Neatpažinta kaitos seka [\%1!c!]

en: reg: Unable to import the registry key '%1'
lt: reg: Nepavyko importuoti registro rakto „%1“.

en: reg: The file '%1' was not found.
lt: reg: Failas „%1“ nerastas.

en: (value not set)
lt: (reikšmė nenustatyta)

en: Search complete. Number of matches found: %1!d!
lt: Paieška baigta. Rasta atitikimų: %1!d!

en: &Registry
lt: R&egistras

en: &Import Registry File...
lt: &Importuoti registro failą...

en: &Export Registry File...
lt: E&ksportuoti registro failą...

en: &Key
lt: &Raktas

en: &String Value
lt: &Eilutės reikšmė

en: &Binary Value
lt: D&vejetainė reikšmė

en: &DWORD Value
lt: &DWORD reikšmė

en: &QWORD Value
lt: &QWORD reikšmė

en: &Multi-String Value
lt: &Kelių eilučių reikšmė

en: &Expandable String Value
lt: &Išplečiama eilutės reikšmė

en: &Rename	F2
lt: &Pervadinti	F2

en: &Copy Key Name
lt: Kopijuoti rakto &vardą

en: &Find...	Ctrl+F
lt: I&eškoti...	Vald+F

en: Find Ne&xt	F3
lt: Ieškoti &kito	F3

en: Status &Bar
lt: &Būsenos juosta

en: Sp&lit
lt: Po&langių skirtukas

en: &Remove Favorite...
lt: &Pašalinti iš adresyno...

en: &About Registry Editor
lt: &Apie Registro tvarkytuvę

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Modify &Binary Data...
lt: Modifikuoti &dvejetainius duomenis...

en: Export registry
lt: Eksportuoti registrą

en: S&elected branch:
lt: &Išrinktą šaką:

en: Find:
lt: Ko ieškoti:

en: Find in:
lt: Kur ieškoti:

en: Keys
lt: Raktuose

en: Value names
lt: Reikšmių varduose

en: Value content
lt: Reikšmėse

en: Whole string only
lt: Tenkina tik visas žodis

en: Add Favorite
lt: Pridėti adresyno įrašą

en: Name:
lt: Vardas:

en: Remove Favorite
lt: Pašalinti adresyno įrašą

en: Edit String
lt: Redaguoti eilutės reikšmę

en: Value name:
lt: Reikšmės vardas:

en: Value data:
lt: Reikšmės duomenys:

en: Edit DWORD
lt: Redaguoti DWORD reikšmę

en: Base
lt: Bazė

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainė

en: Decimal
lt: Dešimtainė

en: Edit Binary
lt: Redaguoti dvejetainę reikšmę

en: Edit Multi-String
lt: Redaguoti kelių eilučių reikšmę

en: Contains commands for working with the whole registry
lt: Pateikiamos komandos darbui su visu registru

en: Contains commands for editing values or keys
lt: Pateikiamos komandos raktų ir reikšmių redagavimui

en: Contains commands for customizing the registry window
lt: Pateikiamos komandos registro lango adaptavimui

en: Contains commands for accessing frequently used keys
lt: Pateikiamos komandos dažnai naudojamų raktų prieigai

en: Contains commands for displaying Help and information about Registry Editor
lt: Pateikiamos komandos žinyno ir informacijos apie Registro tvarkytuvę rodymui

en: Contains commands for creating new keys or values
lt: Pateikiamos komandos naujų raktų ir reikšmių kūrimui

en: Data
lt: Duomenys

en: Registry Editor
lt: Registro tvarkytuvė

en: Import Registry File
lt: Importuoti registro failą

en: Export Registry File
lt: Eksportuoti registro failą

en: Registry files (*.reg)
lt: Registro failai (*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
lt: Win9x/NT4 registro failai (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
lt: (negalima parodyti reikšmės)

en: (unknown %d)
lt: (nežinomas %d)

en: Unable to modify the selected registry value.
lt: Nepavyko modifikuoti pasirinktos registro reikšmės.

en: Unable to create a new registry key.
lt: Nepavyko sukurti naujo registro rakto.

en: Unable to create a new registry value.
lt: Nepavyko sukurti naujos registro reikšmės.

en: Unable to rename the key '%1'.
    The specified key name already exists.
lt: Nepavyko pervadinti rakto „%1“.
    Nurodytas rakto vardas jau egzistuoja.

en: Unable to rename the value '%1'.
    The specified value name already exists.
lt: Nepavyko pervadinti reikšmės „%1“.
    Nurodytas reikšmės vardas jau egzistuoja.

en: Unable to delete the selected registry key.
lt: Nepavyko pašalinti pasirinkto registro rakto.

en: Unable to rename the selected registry key.
lt: Nepavyko pervadinti pasirinkto registro rakto.

en: Unable to rename the selected registry value.
lt: Nepavyko pervadinti pasirinktos registro reikšmės.

en: The keys and values contained in %1 were successfully added to the registry.
lt: Raktai ir reikšmės iš %1 buvo sėkmingai pridėti į registrą.

en: Unable to import %1. The specified file is not a valid registry file.
lt: Nepavyko importuoti %1. Nurodytas failas nėra teisingas registro failas.

en: Usage:
      regedit [options] [filename] [reg_key]
    
    Options:
      [no option]    Launch the graphical version of this program.
      /L:system.dat  The location of the system.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /R:user.dat    The location of the user.dat file to be modified.
                     Compatible with any other switch. Ignored.
      /C             Import the contents of a registry file.
      /D             Delete a specified registry key.
      /E             Export the contents of a specified registry key to a file.
                     If no key is specified, the entire registry is exported.
      /S             Silent mode. No messages will be displayed.
      /V             Launch the GUI in advanced mode. Ignored.
      /?             Display this information and exit.
      [filename]     The location of the file containing registry information to
                     be imported. When used with [/E], this option specifies the
                     file location where registry information will be exported.
      [reg_key]      The registry key to be modified.
    
    Usage examples:
      regedit "import.reg"
      regedit /E "export.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Key\Path"
lt: Naudojimas:
      regedit [parametrai] [failas] [reg_key]
    
    Parametrai:
      [be parametro] Paleidžia šios programos grafinę versiją.
      /L:system.dat  Modifikuojamo system.dat failo vieta.
                     Suderinamas su bet kuriuo kitu parametru. Ignoruojamas.
      /R:user.dat    Modifikuojamo user.dat failo vieta.
                     Suderinamas su bet kuriuo kitu parametru. Ignoruojamas.
      /C             Importuoti registro failo turinį.
      /D             Pašalinti nurodytą registro raktą.
      /E             Eksportuoti nurodyto registro rakto turinį į failą.
                     Jei nenurodytas raktas, eksportuojamas visas registras.
      /S             Tyli veiksena. Nebus rodomi pranešimai.
      /V             Paleisti grafinę sąsają išplėstinėje veiksenoje. Ignoruojamas.
      /?             Parodyti šią informaciją ir išeiti.
      [failas]       Failo su registro informacija importui vieta.
                     Kai naudojama su [/E], šis parametras nurodo
                     failo vietą registro informacijos eksportui.
      [reg_key]      Registro raktas modifikavimui.
    
    Naudojimo pavyzdžiai:
      regedit "importui.reg"
      regedit /E "eksportuota.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Console"
      regedit /D "HKEY_LOCAL_MACHINE\Raktas\Kelias"

en: regedit: Invalid or unrecognized switch [%1]
lt: regedit: Netinkamas arba neatpažintas parametras [%1]

en: Type "regedit /?" for help.
lt: Pagalbai įrašykite „regedit /?“.

en: regedit: No filename was specified.
lt: regedit: Nenurodytas joks failas.

en: regedit: No registry key was specified for removal.
lt: regedit: Nenurodytas registro raktas šalinimui.

en: regedit: The file '%1' was not found.
lt: regedit: Failas „%1“ nerastas.

en: regedit: Unable to open the file '%1'.
lt: regedit: Nepavyko atverti failo „%1“.

en: regedit: Unhandled action.
lt: regedit: Neapdorojamas veiksmas.

en: regedit: Out of memory! (%1!S!, line %2!u!)
lt: regedit: Trūksta atminties! (%1!S!, eilutė %2!u!)

en: regedit: Invalid hexadecimal value.
lt: regedit: Netinkama šešioliktainė reikšmė.

en: regedit: Unable to convert hexadecimal data. An invalid value was encountered at '%1'.
lt: regedit: Nepavyko konvertuoti šešioliktainių duomenų. Neteisinga reikšmė sutikta „%1“.

en: regedit: Unrecognized escape sequence [\%1!c!]
lt: regedit: Neatpažinta kaitos seka [\%1!c!]

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!]
lt: regedit: Nepalaikomas registro duomenų tipas [0x%1!x!]

en: regedit: Unexpected end of line in '%1'.
lt: regedit: Netikėta eilutės pabaiga „%1“.

en: regedit: The line '%1' was not recognized.
lt: regedit: Eilutė „%1“ neatpažinta.

en: regedit: Unable to add the registry value '%1' to '%2'.
lt: regedit: Nepavyko pridėti registro reikšmės „%1“ į „%2“.

en: regedit: Unable to open the registry key '%1'.
lt: regedit: Nepavyko atverti registro rakto „%1“.

en: regedit: Unsupported registry data type [0x%1!x!] encountered in '%2'.
lt: regedit: Nepalaikomas registro duomenų tipas [0x%1!x!] sutiktas „%2“.

en: regedit: The registry value '%1' will be exported as binary data.
lt: regedit: Registro reikšmė „%1“ bus eksportuota kaip dvejetainiai duomenys.

en: regedit: Invalid system key [%1]
lt: regedit: Netinkamas sisteminis raktas [%1]

en: regedit: Unable to export '%1'. The specified registry key was not found.
lt: regedit: Nepavyko eksportuoti „%1“. Nurodytas registro raktas nerastas.

en: regedit: Unable to delete the registry key '%1'.
lt: regedit: Nepavyko pašalinti registro rakto „%1“.

en: regedit: The line contains invalid syntax.
lt: regedit: Eilutėje yra netinkama sintaksė.

en: Quits the Registry Editor
lt: Išeina iš Registro tvarkytuvės

en: Adds keys to the favorites list
lt: Prideda pasirinktą raktą į adresyną

en: Removes keys from the favorites list
lt: Pašalina nurodytus raktus iš adresyno

en: Shows or hides the status bar
lt: Parodo arba paslepia būsenos juostą

en: Changes the position of the split between two panes
lt: Pakeičia polangių skirtuko poziciją tarp polangių

en: Refreshes the window
lt: Atnaujina langą

en: Deletes the selection
lt: Šalina atranką

en: Renames the selection
lt: Pervadina atranką

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
lt: Kopijuoja pasirinkto rakto vardą į iškarpinę

en: Finds a text string in a key, value or data
lt: Ieško teksto eilutės raktuose, reikšmių varduose ar duomenyse

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
lt: Ieško ankstesnėje paieškoje nurodyto teksto kitos buvimo vietos

en: Modifies the value's data
lt: Modifikuoja reikšmės duomenis

en: Adds a new key
lt: Prideda naują raktą

en: Adds a new string value
lt: Prideda naują eilutės reikšmę

en: Adds a new binary value
lt: Prideda naują dvejetainę reikšmę

en: Adds a new 32-bit value
lt: Prideda naują 32-bitų reikšmę

en: Imports a text file into the registry
lt: Importuoja tekstinį failą į registrą

en: Exports all or part of the registry to a text file
lt: Eksportuoja visą ar dalį registro į tekstinį failą

en: Prints all or part of the registry
lt: Atspausdina visą ar dalį registro

en: Opens Registry Editor Help
lt: Atveria Registro tvarkytuvės žinyną

en: Displays program information, version number and copyright
lt: Parodo informaciją apie programą, versijos numerį ir autoriaus teises

en: Unable to query the registry value '%1'.
lt: Nepavyko užklausti registro reikšmės „%1“.

en: Unable to edit registry keys of this type (%1!u!).
lt: Nepavyko redaguoti šio tipo registro raktų (%1!u!).

en: The value is too big (%1!u!).
lt: Reikšmė per didelė (%1!u!).

en: Confirm Value Delete
lt: Reikšmės šalinimo patvirtinimas

en: Are you sure you want to delete the selected registry value?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą registro reikšmę?

en: Search complete. The string '%1' was not found.
lt: Paieška baigta. Eilutė „%1“ nerasta.

en: Are you sure you want to delete these values?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šias reikšmes?

en: New Key #%d
lt: Naujas raktas #%d

en: New Value #%d
lt: Nauja reikšmė #%d

en: Unable to query the registry key '%1'.
lt: Nepavyko užklausti registro rakto „%1“.

en: Modifies the value's data in binary form
lt: Modifikuoja reikšmės duomenis dvejetainiu formatu

en: Adds a new multi-string value
lt: Prideda naują kelių eilučių reikšmę

en: Exports the selected branch of the registry to a text file
lt: Eksportuoja pasirinktą registro šaką į tekstinį failą

en: Adds a new expandable string value
lt: Prideda naują išplečiamos eilutės reikšmę

en: Confirm Key Delete
lt: Rakto šalinimo patvirtinimas

en: Are you sure you want to delete this registry key and all of its subkeys?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį registro raktą ir visus jo porakčius?

en: Expands or collapses the selected node
lt: Išskleidžia arba suskleidžia pasirinktą mazgą

en: Collapse
lt: Suskleisti

en: Adds a new 64-bit value
lt: Prideda naują 64-bitų reikšmę

en: Edit QWORD
lt: Redaguoti QWORD reikšmę

en: Wine DLL Registration Utility
    
    Provides DLL registration services.
lt: Wine DLL bibliotekų registravimo programa
    
    Teikia DLL bibliotekų registravimo paslaugą.

en: Usage:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdline]] DllName
    
    Options:
      [/u]  Unregister a server.
      [/s]  Silent mode (no messages will be displayed).
      [/i]  Call DllInstall, passing an optional [cmdline].
    	When used with [/u] DllInstall is called in uninstall mode.
      [/n]  Do not call DllRegisterServer. This option must be used with [/i].
lt: Naudojimas:
      regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:cmdeilutė]] DllVardas
    
    Parametrai:
      [/u]  Išregistruoti serverį.
      [/s]  Tyli veiksena (nebus rodomi pranešimai).
      [/i]  Kviesti „DllInstall“, perduodant nebūtiną [cmdeilutę].
    	Kai naudojama su [/u], „DllInstall“ kviečiamas pašalinimo veiksenoje.
      [/n]  Nekviesti „DllRegisterServer“. Privalo būti naudojamas su [/i].

en: regsvr32: Invalid or unrecognized switch [%1]
lt: regsvr32: Netinkamas arba neatpažintas parametras [%1]

en: regsvr32: Failed to load DLL '%1'
lt: regsvr32: Nepavyko įkelti DLL bibliotekos „%1“

en: regsvr32: '%1!S!' not implemented in DLL '%2'
lt: regsvr32: „%1!S!“ neįgyvendinta DLL bibliotekoje „%2“

en: regsvr32: Failed to register DLL '%1'
lt: regsvr32: Nepavyko užregistruoti DLL bibliotekos „%1“

en: regsvr32: Successfully registered DLL '%1'
lt: regsvr32: Sėkmingai užregistruota DLL biblioteka „%1“

en: regsvr32: Failed to unregister DLL '%1'
lt: regsvr32: Nepavyko išregistruoti DLL bibliotekos „%1“

en: regsvr32: Successfully unregistered DLL '%1'
lt: regsvr32: Sėkmingai išregistruota DLL biblioteka „%1“

en: regsvr32: Failed to install DLL '%1'
lt: regsvr32: Nepavyko įdiegti DLL bibliotekos „%1“

en: regsvr32: Successfully installed DLL '%1'
lt: regsvr32: Sėkmingai įdiegta DLL biblioteka „%1“

en: regsvr32: Failed to uninstall DLL '%1'
lt: regsvr32: Nepavyko pašalinti DLL bibliotekos „%1“

en: regsvr32: Successfully uninstalled DLL '%1'
lt: regsvr32: Sėkmingai pašalinta DLL biblioteka „%1“

en: Start a program, or open a document in the program normally used for files
    with that suffix.
    Usage:
    start [options] program_filename [...]
    start [options] document_filename
    
    Options:
    "title"        Specifies the title of the child windows.
    /d directory   Start the program in the specified directory.
    /b             Don't create a new console for the program.
    /i             Start the program with fresh environment variables.
    /min           Start the program minimized.
    /max           Start the program maximized.
    /low           Start the program in the idle priority class.
    /normal        Start the program in the normal priority class.
    /high          Start the program in the high priority class.
    /realtime      Start the program in the realtime priority class.
    /abovenormal   Start the program in the abovenormal priority class.
    /belownormal   Start the program in the belownormal priority class.
    /node n        Start the program on the specified NUMA node.
    /affinity mask Start the program with the specified affinity mask.
    /machine arch  Force using a specific architecture (x86,arm,amd64,arm64).
    /wait          Wait for the program to finish, then exit with its exit code.
    /unix          Use a Unix filename and start the file like Windows Explorer.
    /exec          Exec the specified file (for internal Wine usage).
    /ProgIDOpen    Open a document using the specified progID.
    /?             Display this help and exit.
lt: Paleisti programą ar atverti dokumentą programoje, paprastai naudojamoje
    failams su tuo prievardžiu.
    Naudojimas:
    start [parametrai] programos_failo_vardas [...]
    start [parametrai] dokumento_failo_vardas
    
    Parametrai:
    "antraštė"     Nustato polangių pavadinimą.
    /d katalogas   Paleisti programą nurodytame kataloge.
    /b             Nesukurti naujo pulto programai.
    /i             Paleisti programą su šviežiais aplinkos kintamaisiais.
    /min           Paleisti programą suskleistą.
    /max           Paleisti programą išskleistą.
    /low           Paleisti programą neveikos prioriteto klasėje.
    /normal        Paleisti programą normalioje prioriteto klasėje.
    /high          Paleisti programą aukštoje prioriteto klasėje.
    /realtime      Paleisti programą tikralaikėje prioriteto klasėje.
    /abovenormal   Paleisti programą prioriteto klasėje virš normalios.
    /belownormal   Paleisti programą prioriteto klasėje žemiau normalios.
    /node n        Paleisti programą nurodytame NUMA mazge.
    /affinity mask Paleisti programą su nurodyta atitikimo kauke.
    /machine arch Priverstinai naudoti architektūrą (x86,arm,amd64,arm64).
    /wait          Laukti, kol paleista programa baigs darbą, tada išeiti su jos
                   išėjimo kodu.
    /unix          Naudoti Unix failo vardą ir paleisti failą kaip „Windows“
                   naršyklėje.
    /exec          Vykdyti nurodytą failą (vidiniam „Wine“ naudojimui).
    /ProgIDOpen    Atverti dokumentą naudojant nurodytą progID.
    /?             Parodyti šį pranešimą ir išeiti.

en: Application could not be started, or no application associated with the specified file.
    ShellExecuteEx failed
lt: Nepavyko paleisti programos arba nėra programos susietos su nurodytu failu.
    ShellExecuteEx nepavyko

en: Could not translate the specified Unix filename to a DOS filename.
lt: Nepavyko paversti nurodyto Unix failo pavadinimo į DOS failo pavadinimą.

en: Usage: taskkill [/?] [/f] [/im ProcessName | /pid ProcessID]
lt: Naudojimas: taskkill [/?] [/f] [/im ProcesoVardas | /pid ProcesoID]

en: Error: Unknown or invalid command line option specified.
lt: Klaida: nurodyta nežinoma arba neteisinga komandos eilutės parinktis.

en: Error: Invalid command line parameter specified.
lt: Klaida: nurodytas neteisingas komandos eilutės parametras.

en: Error: One of options /im or /pid must be specified.
lt: Klaida: viena iš parinkčių /im arba /pid privalo būti nurodyta.

en: Error: Option %1 expects a command line parameter.
lt: Klaida: parinkčiai %1 reikalingas komandos eilutės parametras.

en: Error: Options /im and /pid are mutually exclusive.
lt: Klaida: parinktys /im ir /pid nesuderinamos.

en: Close message sent to top-level windows of process with PID %1!u!.
lt: Užvėrimo pranešimas nusiųstas aukščiausiojo lygio proceso, kurio PID %1!u!, langams.

en: Close message sent to top-level windows of process "%1" with PID %2!u!.
lt: Užvėrimo pranešimas nusiųstas aukščiausiojo lygio proceso „%1“, kurio PID %2!u!, langams.

en: Process with PID %1!u! was forcibly terminated.
lt: Procesas su PID %1!u! priverstinai nutrauktas.

en: Process "%1" with PID %2!u! was forcibly terminated.
lt: Procesas „%1“, kurio PID %2!u!, priverstinai nutrauktas.

en: Error: Could not find process "%1".
lt: Klaida: nepavyko rasti proceso „%1“.

en: Error: Unable to enumerate the process list.
lt: Klaida: nepavyko gauti procesų sąrašo.

en: Error: Unable to terminate process "%1".
lt: Klaida: nepavyko nutraukti proceso „%1“.

en: Error: Process self-termination is not permitted.
lt: Klaida: savo proceso priverstinis nutraukimas negalimas.

en: The process with PID %1!u! (child process of PID %2!u!) has been terminated.
lt: Procesas su PID %1!u! (pavaldus procesui su PID %2!u!) priverstinai nutrauktas.

en: Sent termination signal to process with PID %1!u!, child of PID %2!u!.
lt: Nusiųstas priverstinio nutraukimo signalas procesui su PID %1!u!, pavaldžiam PID %2!u!.

en: Wine tasklist
lt: „Wine“ procesų sąrašas

en: Usage: tasklist [/?]
lt: Naudojimas: tasklist [/?]

en: Image Name
lt: Proceso vardas

en: Session Name
lt: Seanso vardas

en: Session#
lt: Seanso nr.

en: Mem Usage
lt: Atm naudojimas

en: ERROR: Invalid syntax
lt: Klaida: Netinkama sintaksė

en: ERROR: The search filter cannot be recognized.
lt: Klaida: Nepavyko atpažinti paieškos filtro.

en: &New Task (Run...)
lt: &Nauja užduotis (vykdyti...)

en: E&xit Task Manager
lt: Iš&eiti iš užduočių tvarkytuvės

en: &Minimize On Use
lt: &Suskleisti naudojant

en: &Hide When Minimized
lt: S&lėpti, kai suskleista

en: &Show 16-bit tasks
lt: &Rodyti 16-bitų užduotis

en: &Refresh Now
lt: &Atnaujinti dabar

en: &Update Speed
lt: &Atnaujinimo greitis

en: &High
lt: &Didelis

en: &Normal
lt: &Normalus

en: &Low
lt: &Mažas

en: &Paused
lt: &Pristabdyta

en: &Select Columns...
lt: Iš&rinkti stulpelius...

en: &CPU History
lt: &CP istorija

en: &One Graph, All CPUs
lt: &Viena diagrama visiems CP

en: One Graph &Per CPU
lt: Po diagramą &kiekvienam CP

en: &Show Kernel Times
lt: &Rodyti branduolio laikus

en: Tile &Horizontally
lt: Iškloti &gulsčiai

en: Tile &Vertically
lt: Iškloti &stačiai

en: &Minimize
lt: Susk&leisti

en: &Cascade
lt: Išdėstyti pa&kopomis

en: &Bring To Front
lt: Perkelti į &priekį

en: &About Task Manager
lt: &Apie užduočių tvarkytuvę

en: &Switch To
lt: Per&jungti į

en: &End Task
lt: &Baigti užduotį

en: &Go To Process
lt: &Eiti į procesą

en: &End Process
lt: &Baigti procesą

en: End Process &Tree
lt: Baigti procesų &medį

en: &Debug
lt: &Derinti

en: Set &Priority
lt: Nustatyti &prioritetą

en: &Realtime
lt: &Tikralaikis

en: &Above Normal
lt: &Virš normalaus

en: &Below Normal
lt: &Žemiau normalaus

en: Set &Affinity...
lt: Nustatyti &atitikimą...

en: Edit Debug &Channels...
lt: Redaguoti derinimo &kanalus...

en: Task Manager
lt: Užduočių tvarkytuvė

en: &New Task...
lt: &Nauja užduotis...

en: &Show processes from all users
lt: &Rodyti visų naudotojų procesus

en: CPU usage
lt: CP naudojimas

en: Mem usage
lt: ATM naudojimas

en: Totals
lt: Sumos

en: Commit charge (K)
lt: Virtualioji atmintis (K)

en: Physical memory (K)
lt: Fizinė atmintis (K)

en: Kernel memory (K)
lt: Branduolio atmintis (K)

en: Handles
lt: Rodyklės

en: Threads
lt: Gijos

en: Processes
lt: Procesai

en: Total
lt: Iš viso

en: Limit
lt: Riba

en: Peak
lt: Pikas

en: System Cache
lt: Sist. podėlis

en: Paged
lt: Sukeičiama

en: Nonpaged
lt: Nesukeičiama

en: CPU usage history
lt: CP naudojimo istorija

en: Memory usage history
lt: Atminties naudojimo istorija

en: Debug Channels
lt: Derinimo kanalai

en: Processor Affinity
lt: Procesoriaus atitikimas

en: The Processor Affinity setting controls which CPUs the process will be allowed to execute on.
lt: Procesoriaus atitikimo nuostata valdo kuriuos CP procesas galės naudoti vykdymui.

en: CPU 0
lt: CP 0

en: CPU 1
lt: CP 1

en: CPU 2
lt: CP 2

en: CPU 3
lt: CP 3

en: CPU 4
lt: CP 4

en: CPU 5
lt: CP 5

en: CPU 6
lt: CP 6

en: CPU 7
lt: CP 7

en: CPU 8
lt: CP 8

en: CPU 9
lt: CP 9

en: CPU 10
lt: CP 10

en: CPU 11
lt: CP 11

en: CPU 12
lt: CP 12

en: CPU 13
lt: CP 13

en: CPU 14
lt: CP 14

en: CPU 15
lt: CP 15

en: CPU 16
lt: CP 16

en: CPU 17
lt: CP 17

en: CPU 18
lt: CP 18

en: CPU 19
lt: CP 19

en: CPU 20
lt: CP 20

en: CPU 21
lt: CP 21

en: CPU 22
lt: CP 22

en: CPU 23
lt: CP 23

en: CPU 24
lt: CP 24

en: CPU 25
lt: CP 25

en: CPU 26
lt: CP 26

en: CPU 27
lt: CP 27

en: CPU 28
lt: CP 28

en: CPU 29
lt: CP 29

en: CPU 30
lt: CP 30

en: CPU 31
lt: CP 31

en: Select Columns
lt: Stulpelių išrinkimas

en: Select the columns that will appear on the Process page of the Task Manager.
lt: Išrinkite stulpelius, kurie bus rodomi užduočių tvarkytuvės procesų kortelėje.

en: &Image Name
lt: Proceso vardas

en: &PID (Process Identifier)
lt: &PID (proceso identifikatorius)

en: &CPU Usage
lt: &CP naudojimas

en: CPU Tim&e
lt: CP &laikas

en: &Memory Usage
lt: &Atminties naudojimas

en: Memory Usage &Delta
lt: Atminties naudojimo p&okytis

en: Pea&k Memory Usage
lt: Atminties naudojimo p&ikas

en: Page &Faults
lt: Puslapių &klaidos

en: &USER Objects
lt: &USER objektai

en: I/O Reads
lt: I/O skaitymai

en: I/O Read Bytes
lt: I/O persk. baitų

en: &Session ID
lt: &Seanso identifikatorius

en: User &Name
lt: &Naudotojo vardas

en: Page F&aults Delta
lt: Puslapių klaidų pok&ytis

en: &Virtual Memory Size
lt: &Virtualios atminties dydis

en: Pa&ged Pool
lt: Sukeičiamas &telkinys

en: N&on-paged Pool
lt: Nesukeičiamas t&elkinys

en: Base P&riority
lt: &Bazinis prioritetas

en: &Handle Count
lt: &Rodyklių skaičius

en: &Thread Count
lt: &Gijų skaičius

en: GDI Objects
lt: GDI objektai

en: I/O Writes
lt: I/O rašymai

en: I/O Write Bytes
lt: I/O įraš. baitų

en: I/O Other
lt: I/O kiti

en: I/O Other Bytes
lt: I/O kitų baitų

en: Create New Task
lt: Sukurti naują užduotį

en: Runs a new program
lt: Paleidžia naują programą

en: Task Manager remains in front of all other windows unless minimized
lt: Užduočių tvarkytuvės langas lieka priekyje visų kitų langų, nebent suskleidžiamas

en: Task Manager is minimized when a SwitchTo operation is performed
lt: Užduočių tvarkytuvė suskleidžiama, kai įvykdoma operacija „perjungti į“

en: Hide the Task Manager when it is minimized
lt: Slepia užduočių tvarkytuvę, kai langas suskleidžiamas

en: Force Task Manager to update now, regardless of Update Speed setting
lt: Priverčia užduočių tvarkytuvę atnaujinti ekraną dabar, nepaisant atnaujinimo greičio nuostatos

en: Displays tasks by using large icons
lt: Rodo užduotis didelėmis piktogramomis

en: Displays tasks by using small icons
lt: Rodo užduotis mažomis piktogramomis

en: Displays information about each task
lt: Rodo informaciją apie kiekvieną užduotį

en: Updates the display twice per second
lt: Atnaujina ekraną du kartus per sekundę

en: Updates the display every two seconds
lt: Atnaujina ekraną kas dvi sekundes

en: Updates the display every four seconds
lt: Atnaujina ekraną kas keturias sekundes

en: Does not automatically update
lt: Automatiškai neatnaujina

en: Tiles the windows horizontally on the desktop
lt: Iškloja langus gulsčiai ant darbalaukio

en: Tiles the windows vertically on the desktop
lt: Iškloja langus stačiai ant darbalaukio

en: Minimizes the windows
lt: Suskleidžia langus

en: Maximizes the windows
lt: Išskleidžia langus

en: Cascades the windows diagonally on the desktop
lt: Išdėsto langus pakopomis ant darbalaukio

en: Brings the window front, but does not switch to it
lt: Perkelia langą į priekį, bet į jį neperjungia

en: Displays Task Manager help topics
lt: Rodo užduočių tvarkytuvės žinyną

en: Displays program information, version number, and copyright
lt: Rodo programos informaciją, versijos numerį ir autoriaus teises

en: Exits the Task Manager application
lt: Išeina iš užduočių tvarkytuvės

en: Shows 16-bit tasks under the associated ntvdm.exe
lt: Rodo 16-bitų užduotis po susietu ntvdm.exe

en: Select which columns will be visible on the Process page
lt: Išrenka stulpelius, kurie bus matomi procesų puslapyje

en: Displays kernel time in the performance graphs
lt: Rodo branduolio laiką našumo diagramose

en: A single history graph shows total CPU usage
lt: Viena istorijos diagrama rodo bendrą CP naudojimą

en: Each CPU has its own history graph
lt: Kiekvienas CP turi savo atskirą istorijos diagramą

en: Brings a task to the foreground, switch focus to that task
lt: Perkelia užduotį priekio link ir perjungia židinį į ją

en: Tells the selected tasks to close
lt: Liepia pažymėtoms užduotims užsidaryti

en: Switches the focus to the process of the selected task
lt: Perjungia židinį į pažymėtos užduoties procesą

en: Restores the Task Manager from its hidden state
lt: Atkuria užduočių tvarkytuvę iš paslėptos būsenos

en: Removes the process from the system
lt: Pašalina procesą iš sistemos

en: Removes this process and all descendants from the system
lt: Pašalina procesą ir visus jo palikuonis iš sistemos

en: Attaches the debugger to this process
lt: Prijungia derintuvę prie proceso

en: Controls which processors the process will be allowed to run on
lt: Kontroliuoja, kuriuos procesorius procesas galės naudoti vykdymui

en: Sets process to the REALTIME priority class
lt: Nustato procesui TIKRALAIKĘ prioriteto klasę

en: Sets process to the HIGH priority class
lt: Nustato procesui AUKŠTĄ prioriteto klasę

en: Sets process to the ABOVE NORMAL priority class
lt: Nustato procesui prioriteto klasę VIRŠ NORMALIOS

en: Sets process to the NORMAL priority class
lt: Nustato procesui NORMALIĄ prioriteto klasę

en: Sets process to the BELOW NORMAL priority class
lt: Nustato procesui prioriteto klasę ŽEMIAU NORMALIOS

en: Sets process to the LOW priority class
lt: Nustato procesui ŽEMĄ prioriteto klasę

en: Controls Debug Channels
lt: Kontroliuoja derinimo kanalus

en: Performance
lt: Našumas

en: CPU Usage: %3d%%
lt: CP naudojimas: %3d%%

en: Processes: %d
lt: Procesai: %d

en: Mem Usage: %1!u!kB / %2!u!kB
lt: Atminties naudojimas: %1!u! kB / %2!u! kB

en: CPU
lt: CP

en: CPU Time
lt: CP laikas

en: Mem Delta
lt: Atm pokytis

en: Peak Mem Usage
lt: Atm naud. pikas

en: Page Faults
lt: Puslap. klaidos

en: USER Objects
lt: USER objektai

en: Session ID
lt: Seanso ID

en: Username
lt: Naudotojas

en: PF Delta
lt: PK pokytis

en: VM Size
lt: VA dydis

en: Paged Pool
lt: Sukeič. telkinys

en: NP Pool
lt: Nesukeič. telkinys

en: Base Pri
lt: Baz. prioritetas

en: Task Manager Warning
lt: Užduočių tvarkytuvės įspėjimas

en: WARNING: Changing the priority class of this process may
    cause undesired results including system instability. Are you
    sure you want to change the priority class?
lt: ĮSPĖJIMAS: Šio proceso prioriteto klasės keitimas gali
    sukelti nepageidaujamų pasekmių, tarp jų sistemos nestabilumą.
    Ar tikrai norite pakeisti prioriteto klasę?

en: Unable to Change Priority
lt: Nepavyko pakeisti prioriteto klasės

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired
    results including loss of data and system instability. The
    process will not be given the chance to save its state or
    data before it is terminated. Are you sure you want to
    terminate the process?
lt: ĮSPĖJIMAS: Proceso baigimas gali sukelti nepageidaujamų
    pasekmių, tarp jų duomenų praradimą ar sistemos nestabilumą.
    Procesui nebus suteiktas šansas išsaugoti savo būseną ar
    duomenis prieš jo baigimą. Ar tikrai norite baigti procesą?

en: Unable to Terminate Process
lt: Nepavyko baigti proceso

en: WARNING: Debugging this process may result in loss of data.
    Are you sure you wish to attach the debugger?
lt: ĮSPĖJIMAS: Šio proceso derinimas gali sukelti duomenų praradimą.
    Ar tikrai norite prijungti derintuvę?

en: Unable to Debug Process
lt: Nepavyko derinti proceso

en: The process must have affinity with at least one processor
lt: Procesas privalo naudoti bent vieną procesorių

en: Invalid Option
lt: Neteisingi parametrai

en: Unable to Access or Set Process Affinity
lt: Nepavyko prieiti prie ar nustatyti proceso atitikimo

en: System Idle Process
lt: Sistemos neveikos procesas

en: Not Responding
lt: Neatsako

en: Running
lt: Vykdoma

en: Task
lt: Užduotis

en: Wine Application Uninstaller
lt: „Wine“ programų šalinimo programa

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
lt: Nepavyko įvykdyti programos pašalinimo komandos „%s“, greičiausiai dėl trūkstamo vykdomojo failo.
    Ar norite pašalinti programos šalinimo įrašą iš registro?

en: uninstaller: The application with GUID '%1' was not found
lt: šalinimo programa: Programa su GUID „%1“ nerasta

en: uninstaller: The option '--remove' must be followed by an application GUID
lt: šalinimo programa: Už parametro „--remove“ privalo būti programos GUID

en: uninstaller: Invalid option [%1]
lt: šalinimo programa: Netinkamas parametras [%1]

en: Wine Application Uninstaller
    
    Uninstall applications from the current Wine prefix.
lt: Wine programų šalinimo programa
    
    Šalinkite programas iš dabartinio Wine prefikso.

en: Usage:
      uninstaller [options]
    
    Options:
      --help	    Display this information.
      --list	    List all applications installed in this Wine prefix.
      --remove {GUID}   Uninstall the specified application.
    		    Use '--list' to determine the application GUID.
      [no option]       Launch the graphical version of this program.
lt: Naudojimas:
      uninstaller [parametrai]
    
    Parametrai:
      --help	    Parodo šią informaciją.
      --list	    Parodo visas įdiegtas programas šiame Wine prefikse.
      --remove {GUID}   Pašalina nurodytą programą.
    		    Naudokite „--list“ programos GUID nustatyti.
      [be parametrų]    Paleidžia šios programos grafinę versiją.

en: &Pan
lt: &Perkelti

en: &Scale to Window
lt: &Sutalpinti į langą

en: &Left
lt: &Kairėn

en: &Right
lt: &Dešinėn

en: Regular Metafile Viewer
lt: Įprastinė metafailų žiūryklė

en: Metafiles (*.wmf, *.emf)
lt: Metafailai (*.wmf, *.emf)

en: Waiting for Program
lt: Laukiama programos

en: Terminate Process
lt: Nutraukti procesą

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
lt: Vyksta simuliuotas atsijungimas ar stabdymas, bet ši programa neatsako.
    
    Jei nutrauksite procesą, tai galite prarasti visus neišsaugotus duomenis.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
lt: „Wine“ konfigūracija (%s) atnaujinama, palaukite...

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Ši programa yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir/ar modifikuoti GNU laisvosios bendrosios viešosios licencijos (LGPL) sąlygomis, kurios paskelbtos Laisvosios programinės įrangos fondo (FSF); 2.1-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Windows registration information
lt: „Windows“ registracijos informacija

en: &Owner:
lt: Savininkas:

en: Organi&zation:
lt: Organizacija:

en: Application settings
lt: Programų nuostatos

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
lt: „Wine“ gali pamėgdžioti skirtingas „Windows“ versijas kiekvienai programai. Ši kortelė susijusi su bibliotekų ir grafikos kortelėmis, kuriose taip pat galima keisti sistemines nuostatas ar kiekvienos programos nuostatas atskirai.

en: Add appli&cation...
lt: &Pridėti programą...

en: &Remove application
lt: Pa&šalinti programą

en: &Windows Version:
lt: „Windows“ &versija:

en: Window settings
lt: Langų nuostatos

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
lt: Automatiškai &užvaldyti pelę viso ekrano languose

en: Allow the window manager to &decorate the windows
lt: Leisti langų tvarkytuvei &dekoruoti langus

en: Allow the &window manager to control the windows
lt: Leisti langų tvarkytuvei &kontroliuoti langus

en: &Emulate a virtual desktop
lt: &Emuliuoti virtualų darbalaukį

en: Desktop &size:
lt: Darbalaukio d&ydis:

en: Screen resolution
lt: Ekrano skiriamoji geba

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
lt: Tai yra pavyzdinis tekstas naudojantis 10 taškų Tahoma

en: DLL overrides
lt: DLL nustelbimai

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
lt: Kiekviena dinaminė biblioteka gali būti įtaisyta (pateikta su „Wine“) ar sava (paimta iš „Windows“ ar pateikta programos).

en: &New override for library:
lt: &Naujas nustelbimas bibliotekai:

en: A&dd
lt: &Pridėti

en: Existing &overrides:
lt: Egzistuojantys n&ustelbimai:

en: &Edit...
lt: &Redaguoti...

en: Edit Override
lt: Redaguoti nustelbimą

en: Load order
lt: Įkėlimo tvarka

en: &Builtin (Wine)
lt: &Įtaisyta („Wine“)

en: &Native (Windows)
lt: &Sava („Windows“)

en: Buil&tin then Native
lt: Į&taisyta, po to sava

en: Nati&ve then Builtin
lt: S&ava, po to įtaisyta

en: Select Drive Letter
lt: Parinkite disko raidę

en: Drive configuration
lt: Diskų konfigūravimas

en: Failed to connect to the mount manager; the drive configuration cannot be edited.
lt: Nepavyko prisijungti prie diskų tvarkytuvės, diskų konfigūracija negali būti redaguojama.

en: A&dd...
lt: Pri&dėti...

en: &Path:
lt: &Kelias:

en: Show Advan&ced
lt: Rodyti papild&omas

en: De&vice:
lt: Įtai&sas:

en: Bro&wse...
lt: Parinkti...

en: &Label:
lt: Va&rdas:

en: S&erial:
lt: N&umeris:

en: &Show dot files
lt: Rodyti &failus su tašku

en: Driver diagnostics
lt: Tvarkyklės diagnostika

en: Defaults
lt: Numatytosios reikšmės

en: Output device:
lt: Išvedimo įtaisas:

en: Voice output device:
lt: Balso išvedimo įtaisas:

en: Input device:
lt: Įvedimo įtaisas:

en: Voice input device:
lt: Balso įvedimo įtaisas:

en: &Test Sound
lt: &Testuoti garsą

en: Speaker configuration
lt: Garsiakalbių konfigūravimas

en: Speakers:
lt: Garsiakalbiai:

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: &Theme:
lt: &Apipavidalinimas:

en: &WinRT theme:
lt: &WinRT tema:

en: &Install theme...
lt: &Įdiegti apipavidalinimą...

en: It&em:
lt: &Elementas:

en: C&olor:
lt: S&palva:

en: MIME types
lt: MIME tipai

en: Manage file and protocol &associations
lt: Valdyti failų ir protokolų susie&jimus

en: Folders
lt: Aplankai

en: &Link to:
lt: S&usieti su:

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Drives
lt: Diskai

en: Select the Unix target directory, please.
lt: Išrinkite Unix paskirties aplanką.

en: Hide Advan&ced
lt: Slėpti papild&omas

en: (No Theme)
lt: (nėra apipavidalinimo)

en: Graphics
lt: Grafika

en: Desktop Integration
lt: Darbalaukio integravimas

en: Audio
lt: Garsas

en: About
lt: Apie

en: Wine configuration
lt: „Wine“ konfigūravimas

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
lt: Apipavidalinimo failai (*.msstyles; *.theme)

en: Select a theme file
lt: Pasirinkite apipavidalinimo failą

en: Folder
lt: Aplankas

en: Links to
lt: Susietas su

en: Wine configuration for %s
lt: „Wine“ konfigūravimas: %s

en: Selected driver: %s
lt: Parinkta tvarkyklė: %s

en: (None)
lt: (jokia)

en: Audio test failed!
lt: Garso testas nepavyko!

en: (System default)
lt: (Sistemos numatytasis)

en: 5.1 Surround
lt: Erdviniai 5.1

en: Quadraphonic
lt: Kvadrofoniniai

en: Stereo
lt: Stereofoniniai

en: Mono
lt: Monofoninis

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsi

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
lt: Keisti šios bibliotekos įkėlimo tvarką nerekomenduojama.
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Warning: system library
lt: Įspėjimas: sisteminė biblioteka

en: native
lt: sava

en: builtin
lt: įtaisyta

en: native, builtin
lt: sava, įtaisyta

en: builtin, native
lt: įtaisyta, sava

en: disabled
lt: išjungta

en: Default Settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Wine Programs (*.exe; *.exe.so)
lt: „Wine“ programos (*.exe; *.exe.so)

en: Use global settings
lt: Naudoti globalias nuostatas

en: Select an executable file
lt: Pasirinkite vykdomąjį failą

en: Autodetect
lt: Automatiškai aptikti

en: Local hard disk
lt: Vietinis standusis diskas

en: Network share
lt: Tinklo diskas

en: Floppy disk
lt: Diskelis

en: You cannot add any more drives.
    
    Each drive must have a letter, from A to Z, so you cannot have more than 26.
lt: Nebegalite pridėti daugiau diskų.
    
    Kiekvienas diskas turi turėti raidę, nuo A iki Z, todėl negalite turėti daugiau nei 26.

en: System drive
lt: Sisteminis diskas

en: Are you sure you want to delete drive C?
    
    Most Windows applications expect drive C to exist, and will die messily if it doesn't. If you proceed, remember to recreate it!
lt: Ar tikrai norite pašalinti „C“ diską?
    
    Daugelis „Windows“ programų tikisi, kad „C“ diskas egzistuoja, ir neveikia, kai jis neegzistuoja. Jei tęsite, nepamirškite jo sukurti iš naujo!

[ctx: Drive letter]
en: Letter
lt: Raidė

en: Target folder
lt: Paskirties aplankas

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
lt: Neturite C disko. Tai nėra gerai.
    
    Nepamirškite paspausti „Pridėti“ diskų kortelėje, kad jį sukurtumėte!

en: Controls Background
lt: Valdiklių fonas

en: Controls Text
lt: Valdiklių tekstas

en: Menu Background
lt: Meniu fonas

en: Menu Text
lt: Meniu tekstas

en: Scrollbar
lt: Slankjuostė

en: Selection Background
lt: Žymėjimo fonas

en: Selection Text
lt: Žymėjimo tekstas

en: Tooltip Background
lt: Patarimo fonas

en: Tooltip Text
lt: Patarimo tekstas

en: Window Background
lt: Lango fonas

en: Window Text
lt: Lango tekstas

en: Active Title Bar
lt: Aktyvi lango antraštės juosta

en: Active Title Text
lt: Aktyvios lango antraštės tekstas

en: Inactive Title Bar
lt: Neaktyvi lango antraštės juosta

en: Inactive Title Text
lt: Neaktyvios lango antraštės tekstas

en: Message Box Text
lt: Pranešimo lango tekstas

en: Application Workspace
lt: Programos erdvė

en: Window Frame
lt: Lango rėmelis

en: Active Border
lt: Aktyvi kraštinė

en: Inactive Border
lt: Neaktyvi kraštinė

en: Controls Shadow
lt: Valdiklių šešėlis

en: Gray Text
lt: Pilkas tekstas

en: Controls Highlight
lt: Valdiklių paryškinimas

en: Controls Dark Shadow
lt: Valdiklių tamsus šešėlis

en: Controls Light
lt: Valdiklių šviesumas

en: Controls Alternate Background
lt: Valdiklių alternatyvus fonas

en: Hot Tracked Item
lt: Sekamas elementas

en: Active Title Bar Gradient
lt: Aktyvios lango antraštės gradientas

en: Inactive Title Bar Gradient
lt: Neaktyvios lango antraštės gradientas

en: Menu Highlight
lt: Meniu paryškinimas

en: Menu Bar
lt: Meniu juosta

en: wineconsole: Starting program %s failed.
    The command is invalid.
lt: „Wine“ pultas: nepavyko paleisti programos %s.
    Neteisinga komanda.

en: Program Error
lt: Programos klaida

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
lt: Programa %s susidūrė su rimta problema ir turi būti uždaryta. Atsiprašome dėl nepatogumų.

en: This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> for tips about running this application.
lt: Programos problemos ar „Wine“ trūkumai gali būti to priežastimi. Turbūt norėsite patikrinti <a href="https://appdb.winehq.org">programų duomenų bazę</a> dėl patarimų šios programos vykdymui.

en: Show &Details
lt: Rodyti &išsamiau

en: Program Error Details
lt: Išsamiau apie programos klaidą

en: If this problem is not present under Windows and has not been reported yet, you can save the detailed information to a file using the "Save As" button, then <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">file a bug report</a> and attach that file to the report.
lt: Jei šios problemos nėra „Windows“ sistemoje ir apie ją dar nebuvo pranešta, galite išsaugoti išsamią informaciją į failą naudodami mygtuką „Išsaugoti kaip“, tada <a href="https://wiki.winehq.org/Bugs">užregistruoti klaidą</a> ir prikabinti tą failą prie pranešimo.

en: A program on your system has crashed, but WineDbg was unable to attach to the process to obtain a backtrace.
lt: Užstrigo programa, bet WineDbg nepavyko prisijungti prie proceso ir gauti dėklo pėdsako.

en: (unidentified)
lt: (nenustatytas)

en: Saving failed
lt: Nepavyko išsaugoti

en: Loading detailed information, please wait...
lt: Įkeliama išsami informacija, palaukite...

en: &Open	Enter
lt: &Atverti	Įvesti

en: Re&name...
lt: Per&vadinti...

en: Propert&ies	Alt+Enter
lt: Savy&bės	Alt+Įvesti

en: Cr&eate Directory...
lt: Suk&urti katalogą...

en: &Disk
lt: &Diskas

en: Connect &Network Drive...
lt: Pri&jungti tinklo diską...

en: &Disconnect Network Drive
lt: &Atjungti tinklo diską

en: &Name
lt: &Vardas

en: &All File Details
lt: Visa failo &informacija

en: &Sort by Name
lt: &Rikiuoti pagal vardą

en: Sort &by Type
lt: Rikiuoti &pagal tipą

en: Sort by Si&ze
lt: Rikiuoti pagal d&ydį

en: Sort by &Date
lt: Rikiuoti pagal d&atą

en: Filter by&...
lt: Filtruoti pagal&...

en: &Drive Bar
lt: &Diskų juosta

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
lt: &Visas ekranas	Vald+Lyg2+S

en: New &Window
lt: Naujas &langas

en: Cascading	Ctrl+F5
lt: Išdėstyti pa&kopomis	Vald+F5

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
lt: Iškloti &stačiai	Vald+F4

en: &About Wine File Manager
lt: &Apie „Wine“ failų tvarkytuvę

en: Select destination
lt: Išrinkite paskirtį

en: By File Type
lt: Pagal failo tipą

en: File type
lt: Failo tipas

en: &Directories
lt: &Katalogai

en: &Programs
lt: &Programos

en: Docu&ments
lt: &Dokumentai

en: &Other files
lt: Kiti &failai

en: Show Hidden/&System Files
lt: Rodyti paslėptus/&sisteminius failus

en: &File Name:
lt: &Failo vardas:

en: Full &Path:
lt: Visas &kelias:

en: Last Change:
lt: Pask. keitimas:

en: Cop&yright:
lt: &Autoriaus teisės:

en: &System
lt: &Sisteminis

en: &Compressed
lt: Su&glaudintas

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Applying font settings
lt: Pritaikomos šrifto nuostatos

en: Error while selecting new font.
lt: Klaida parenkant naują šriftą.

en: Wine File Manager
lt: „Wine“ failų tvarkytuvė

en: root fs
lt: šakninė fs

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Creation date
lt: Sukūrimo data

en: Access date
lt: Kreipties data

en: Modification date
lt: Pakeitimo data

en: Index/Inode
lt: Indeksas/Inode

en: %1 of %2 free
lt: %1 iš %2 laisva

en: &Game
lt: Ž&aidimas

en: &New	F2
lt: &Naujas	F2

en: Question &Marks
lt: &Klaustukai

en: &Beginner
lt: P&radedantis

en: &Intermediate
lt: &Vidutinis

en: &Expert
lt: Ek&spertas

en: &Custom...
lt: Pasirin&ktas...

en: &Fastest Times
lt: &Geriausi laikai

en: &About WineMine
lt: &Apie „Wine“ minas

en: Fastest Times
lt: Geriausi laikai

en: Fastest times
lt: Geriausi laikai

en: Beginner
lt: Pradedantis

en: Intermediate
lt: Vidutinis

en: Expert
lt: Ekspertas

en: Reset Results
lt: Išvalyti rezultatus

en: Congratulations!
lt: Sveikiname!

en: Please enter your name
lt: Įveskite savo vardą

en: Custom Game
lt: Pasirinktas žaidimas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Mines
lt: Minos

en: All results will be lost. Are you sure?
lt: Visi rezultatai bus prarasti. Ar tikrai?

en: WineMine
lt: „Wine“ minos

en: Nobody
lt: Niekas

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
lt: Autoriaus teisės Joshua Thielen, 2000 m.

en: Printer &setup...
lt: Spaus&dintuvo nuostatos...

en: &Annotate...
lt: Ko&mentuoti...

en: &Bookmark
lt: &Adresynas

en: &Define...
lt: &Apibrėžti...

en: Always on &top
lt: &Visada viršuje

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Small
lt: &Mažas

en: Large
lt: &Didelis

en: &Help on help	F1
lt: Pa&galba apie žinyną	F1

en: &About Wine Help
lt: &Apie „Wine“ žinyną

en: Annotation...
lt: Komentuoti...

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Index
lt: Indeksas

en: Search
lt: Paieška

en: Wine Help
lt: „Wine“ žinynas

en: Error while reading the help file `%s'
lt: Klaida skaitant žinyno failą „%s“

en: Summary
lt: Santrauka

en: &Index
lt: &Rodyklė

en: Help files (*.hlp)
lt: Žinyno failai (*.hlp)

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
lt: Nepavyko rasti „%s“. Ar norite rasti šį failą patys?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
lt: Nepavyko rasti RichEdit realizacijos... Nutraukiama

en: Help topics:
lt: Žinyno temos:

en: Error: Command line not supported
lt: Klaida: Komandos eilutė nepalaikoma

en: Error: Alias not found
lt: Klaida: Alternatyvusis vardas nerastas

en: Error: Invalid query
lt: Klaida: Netinkama užklausa

en: Error: Invalid syntax for PATH
lt: Klaida: Netinkama PATH sintaksė

en: &New...	Ctrl+N
lt: &Naujas...	Vald+N

en: R&edo	Ctrl+Y
lt: &Grąžinti	Vald+Y

en: &Clear	Del
lt: &Šalinti	Šal

en: &Select all	Ctrl+A
lt: &Pažymėti viską	Vald+A

en: Find &next	F3
lt: Iešk&oti kito	F3

en: Read-&only
lt: Tik skait&ymui

en: &Modified
lt: &Modifikuotas

en: E&xtras
lt: Papi&ldomi

en: Selection &info
lt: Žymėjimo &informacija

en: Character &format
lt: Rašmenų &formatas

en: &Def. char format
lt: &Numatytasis rašmenų formatas

en: Paragrap&h format
lt: &Pastraipos formatas

en: &Get text
lt: &Gauti tekstą

en: &Format Bar
lt: &Formatų juosta

en: &Ruler
lt: &Liniuotė

en: &Insert
lt: Įter&pimas

en: &Date and time...
lt: &Data ir laikas...

en: F&ormat
lt: F&ormatas

en: &Lists
lt: &Sąrašai

en: &Bullet points
lt: &Ženkleliai

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Letters - lower case
lt: Raidės – mažosios

en: Letters - upper case
lt: Raidės – didžiosios

en: Roman numerals - lower case
lt: Lotyniški skaitmenys – mažosios raidės

en: Roman numerals - upper case
lt: Lotyniški skaitmenys – didžiosios raidės

en: &Paragraph...
lt: &Pastraipa...

en: &Tabs...
lt: &Tabuliavimo žymės...

en: Backgroun&d
lt: &Fonas

en: &System	Ctrl+1
lt: &sistemos	Vald+1

en: &Pale yellow	Ctrl+2
lt: &gelsvas	Vald+2

en: &About Wine Wordpad
lt: &Apie „Wine“ Wordpad

en: Automatic
lt: Automatinė

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Available formats
lt: Galimi formatai

en: New document type
lt: Naujo dokumento tipas

en: Paragraph format
lt: Pastraipos formatas

en: Indentation
lt: Įtrauka

en: Left
lt: Kairinė

en: Right
lt: Dešininė

en: First line
lt: Pirmoji eilutė

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: Tabs
lt: Tabuliavimo žymės

en: Tab stops
lt: Tabuliavimo pozicija

en: &Add
lt: &Pridėti

en: Remove al&l
lt: Pašalinti &visas

en: Line wrapping
lt: Eilutės skaidymas

en: &No line wrapping
lt: &Eilutės neskaidomos

en: Wrap text by the &window border
lt: Skaidyti tekstą prie lango &rėmelio

en: Wrap text by the &margin
lt: Skaidyti tekstą prie &paraštės

en: Toolbars
lt: Įrankių juostos

en: All documents (*.*)
lt: Visi dokumentai (*.*)

en: Text documents (*.txt)
lt: Tekstiniai dokumentai (*.txt)

en: Unicode text documents (*.txt)
lt: Teksto unikodu dokumentai (*.txt)

en: Rich text format (*.rtf)
lt: Raiškiojo teksto dokumentai (*.rtf)

en: Rich text document
lt: Raiškiojo teksto dokumentas

en: Text document
lt: Tekstinis dokumentas

en: Unicode text document
lt: Teksto unikodu dokumentas

en: Printer files (*.prn)
lt: Spausdintuvo failai (*.prn)

en: Center
lt: Centrinė

en: Text
lt: Tekstas

en: Rich text
lt: Raiškusis tekstas

en: Next page
lt: Tolesnis puslapis

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Two pages
lt: Du puslapiai

en: One page
lt: Vienas puslapis

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

en: Page
lt: Puslapis

en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: unit: inch]
en: in
lt: col.

en: inch
lt: coliai

[ctx: unit: point]
en: pt
lt: tašk.

en: Document
lt: Dokumentas

en: Save changes to '%s'?
lt: Išsaugoti „%s“ pakeitimus?

en: Finished searching the document.
lt: Paieška dokumente baigta.

en: Failed to load the RichEdit library.
lt: Nepavyko įkelti RichEdit bibliotekos.

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
lt: Pasirinkote išsaugoti paprasto teksto formatu, todėl bus prarastas visas formatavimas. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Invalid number format.
lt: Neteisingas skaičiaus formatas.

en: OLE storage documents are not supported.
lt: OLE saugyklos dokumentai nepalaikomi.

en: Could not save the file.
lt: Nepavyko išsaugoti failo.

en: You do not have access to save the file.
lt: Neturite prieigos failui išsaugoti.

en: Could not open the file.
lt: Nepavyko atverti failo.

en: You do not have access to open the file.
lt: Neturite prieigos failui atverti.

en: Printing not implemented.
lt: Spausdinimas nerealizuotas.

en: Cannot add more than 32 tab stops.
lt: Negalima pridėti daugiau negu 32-jų tabuliavimo pozicijų.

en: Starting Wordpad failed
lt: Nepavyko paleisti Wordpad

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
lt: Neteisingas parametrų skaičius – pagalba: xcopy /?

en: Invalid parameter '%1' - Use xcopy /? for help
lt: Neteisingas parametras „%1“ – pagalba: xcopy /?

en: Press <Enter> to begin copying
lt: Spauskite <Įvesti> kopijavimui pradėti

en: %1!d! file(s) would be copied
lt: Bus nukopijuota failų: %1!d!

en: %1!d! file(s) copied
lt: Nukopijuota failų: %1!d!

en: Is '%1' a filename or directory
    on the target?
    (F - File, D - Directory)
lt: Ar „%1“ yra failas, ar katalogas,
    ar paskirtis?
    (F - failas, K - katalogas)

en: %1? (Yes|No)
lt: %1? (Taip|Ne)

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
lt: Perrašyti %1? (Taip|Ne|Visus)

en: Copying of '%1' to '%2' failed with r/c %3!d!
lt: „%1“ kopijavimas į „%2“ nepavyko su r/c %3!d!

en: Failed during reading of '%1'
lt: Klaida skaitant „%1“

[ctx: Directory key]
en: D
lt: K

en: XCOPY - Copies source files or directory trees to a destination.
    
    Syntax:
    XCOPY source [destination] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Where:
    
    [/I]  Assume directory if destination does not exist and copying two or
    	more files.
    [/S]  Copy directories and subdirectories.
    [/E]  Copy directories and subdirectories, including any empty ones.
    [/Q]  Do not list names during copy; that is, be quiet.
    [/F]  Show full source and destination names during copy.
    [/L]  Simulate operation, showing names which would be copied.
    [/W]  Prompts before beginning the copy operation.
    [/T]  Creates empty directory structure but does not copy files.
    [/Y]  Suppress prompting when overwriting files.
    [/-Y] Enable prompting when overwriting files.
    [/P]  Prompts on each source file before copying.
    [/N]  Copy using short names.
    [/U]  Copy only files which already exist in destination.
    [/R]  Overwrite any read-only files.
    [/H]  Include hidden and system files in the copy.
    [/C]  Continue even if an error occurs during the copy.
    [/A]  Only copy files with archive attribute set.
    [/M]  Only copy files with archive attribute set, removes the
    	archive attribute.
    [/K]  Copy file attributes; without this, attributes are not preserved.
    [/D | /D:m-d-y] Copy new files or those modified after the supplied date.
    		If no date is supplied, only copy if destination is older
    		than source.
lt: XCOPY - Kopijuoja šaltinio failus ir katalogų medžius į paskirties vietą.
    
    Sintaksė:
    XCOPY šaltinis [paskirtis] [/I] [/S] [/Q] [/F] [/L] [/W] [/T] [/N] [/U]
    	     [/R] [/H] [/C] [/P] [/A] [/M] [/E] [/D] [/Y] [/-Y] [/K]
    
    Kur:
    
    [/I]  Tarti, kad katalogas, jei paskirtis neegzistuoja ir kopijuojami
    	2 ar daugiau failų.
    [/S]  Kopijuoti katalogus ir pakatalogius.
    [/E]  Kopijuoti katalogus ir pakatalogius, taip pat ir tuščius.
    [/Q]  Kopijuojant nerodyti vardų, kopijuoti tyliai.
    [/F]  Kopijuojant rodyti pilnus šaltinio ir paskirties vardus.
    [/L]  Modeliuoti veikimą rodant failus, kurie būtų kopijuojami.
    [/W]  Raginti prieš pradedant kopijavimo operaciją.
    [/T]  Sukuria tuščią katalogų struktūrą, bet nekopijuoja jokių failų.
    [/Y]  Nerodyti raginimų, kai perrašomi failai.
    [/-Y] Įjungti raginimus, kai perrašomi failai.
    [/P]  Ragina prieš kopijuojant kiekvieną šaltinio failą.
    [/N]  Kopijuoti naudojant trumpus vardus.
    [/U]  Kopijuoti tik tuos failus, kurie jau egzistuoja paskirties vietoje.
    [/R]  Perrašyti visus nekeičiamus failus.
    [/H]  Kopijuoti paslėptus ir sisteminius failus.
    [/C]  Tęsti, net jei įvyksta klaida kopijuojant.
    [/A]  Kopijuoti tik failus su nustatytu archyvavimo požymiu.
    [/M]  Kopijuoti tik failus su nustatytu archyvavimo požymiu, pašalinti
    	archyvavimo požymį.
    [/K]  Kopijuoti failų požymius, be šio požymiai neišlaikomi.
    [/D | /D:m-d-y] Kopijuoti naujus failus arba modifikuotos po nurodytos datos.
    		Jei data nenurodyta, kopijuoti tik jei paskirties failas yra
    		senesnis už šaltinio failą.
