Wine - en to hr translation catalogue (2550 entries)

en: 
    Status  Local   Remote
    ---------------------------------------------------------------
hr: 
    Status  Lokalno   Udaljeno
    ---------------------------------------------------------------

en:  (Yes|No)
hr:  (Da|Ne)

en:  (Yes|No|All)
hr:  (Da|Ne|Sve)

en:  to
hr:  do

en: %1      %2      %3      Open resources: %4!u!
hr: %1      %2      %3      Otvoreni resursi: %4!u!

en: %1 (%2!d! bits)
hr: %1 (%2!d! bitova)

en: %1 of %2 free
hr: %1 od %2 slobodno

en: %1!d! file(s) copied
hr: %1!d! datoteka/e kopirano

en: %1!d! file(s) would be copied
hr: %1!d! datoteka/e će biti kopirano

en: %1!u!MB used, %2!u!MB available
hr: %1!u!MB iskorišteno, %2!u!MB slobodno

en: %1: File Not Found
hr: %1: Datoteka nije pronađena

en: %1? (Yes|No)
hr: %1? (Da|Ne)

en: %d bytes
hr: %d okteta

en: &Abort
hr: &Prekini

en: &About
hr: &O programu

en: &About Clock
hr: &O Satu

en: &About Control Panel
hr: &O upravljačkom panelu

en: &About Internet Explorer
hr: &O Internet Exploreru

en: &About Notepad
hr: &O Notepadu

en: &About OleView
hr: &O OleView

en: &About Program Manager
hr: &O Program Manageru

en: &About Task Manager
hr: &O Task Manageru

en: &About Wine
hr: &O Wine

en: &About Wine File Manager
hr: &O Wine upravitelju datoteka

en: &About Wine Help
hr: O Wine pomo&ći

en: &About Wine Wordpad
hr: &O Wine Wordpadu

en: &About WineMine
hr: &O WineMine

en: &Add
hr: &Dodaj

en: &Add ->
hr: D&odaj ->

en: &Add Control...
hr: &Dodaj kontrolu...

en: &Add to Custom Colors
hr: Dodaj u m&ješane boje

en: &Add to Favorites...
hr: &Dodaj u omiljene...

en: &Address bar
hr: &Traka za navigaciju

en: &Advanced...
hr: &Napredno...

en: &All
hr: &Sve

en: &Always on Top
hr: &Uvijek na vrhu

en: &Annotate...
hr: &Pribilježi...

en: &Apply
hr: &Primijeni

en: &Archive
hr: Arhi&va

en: &Arrange Icons
hr: Raspor&edi ikone

en: &Arrange automatically
hr: R&asporedi automatski

en: &As:
hr: &Kao:

en: &Attributes:
hr: &Atributi:

en: &Auto Arrange
hr: &Automatski posloži

en: &Automatically select certificate store
hr: &Automatski odaberi spremnik certifikata

en: &Back
hr: &Nazad

en: &Basic Colors:
hr: Osnov&ne boje:

en: &Beginner
hr: Poč&etnik

en: &Binary Value
hr: &Binarna vrijednost

en: &Blank page
hr: Prazna &strana

en: &Blue:
hr: Pl&ava:

en: &Bookmark
hr: &Označi

en: &Bottom:
hr: D&no:

en: &Browse View
hr: &Razgledanje

en: &Browse...
hr: &Nađi...

en: &Builtin (Wine)
hr: &Ugrađeno (Wine)

en: &CPU History
hr: &CPU povijest

en: &CPU Usage
hr: &CPU uporaba

en: &Cell
hr: &Ćelija

en: &Cell Properties
hr: Svojstva &ćelije

en: &Certificate purposes:
hr: Namjene cert&ifikata:

en: &Choose a stream:
hr: &Izaberi tok:

en: &Clear	Del
hr: &Očisti	Del

en: &Close
hr: &Zatvori

en: &Close	Alt+F4
hr: &Zatvori	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
hr: &Zatvori	Ctrl+F4

en: &Close console
hr: &Zatvori konzolu

en: &Color
hr: Bo&ja

en: &Color:
hr: &Boja:

en: &Column
hr: &Stupac

en: &Command line:
hr: &Naredbena linija:

en: &Compressed
hr: Sažeto

en: &Compressor:
hr: &Kompresor:

en: &Confirm password:
hr: Potvrdite &lozinku:

en: &Contents
hr: Sadr&žaj

en: &Contents	F1
hr: &Sadržaj	F1

en: &Continue
hr: &Nastavi

en: &Control
hr: Kont&rola

en: &Copy
hr: &Kopiraj

en: &Copy	Ctrl+C
hr: &Kopiraj	Ctrl+C

en: &Copy Background
hr: &Kopiraj pozadinu

en: &Copy Key Name
hr: &Kopiraj ime ključa

en: &Copy to File...
hr: Kopi&raj u datoteku...

en: &Copy...	F8
hr: &Kopiraj...	F8

en: &Current page
hr: &Trenutna strana

en: &Custom Colors:
hr: Mje&šane boje:

en: &Custom...
hr: Pri&lagodi...

en: &Data Rate
hr: &Protok podataka

en: &Date
hr: &Datum

en: &Date and time...
hr: &Vrijeme i datum...

en: &Default Printer
hr: Pod&razumijevani pisač

en: &Default page
hr: &Podrazumijevana strana

en: &Define Custom Colors >>
hr: De&finiraj mješane boje >>

en: &Define...
hr: &Odredi...

en: &Delete
hr: Iz&briši

en: &Delete	Del
hr: &Izbriši	Del

en: &Description:
hr: &Opis:

en: &Details
hr: &Detalji

en: &Directories
hr: Direktor&iji

en: &Directories:
hr: Direk&toriji:

en: &Disable
hr: &Isključi

en: &Disconnect Network Drive
hr: &Odspoji mrežni pogon

en: &Disk
hr: &Pogon

en: &Display As Icon
hr: &Prikaži kao ikonicu

en: &Down
hr: &Dolje

en: &E-mail Picture...
hr: Pošalji sliku &e-poštom...

en: &Edit
hr: Uređi&vanje

en: &Edit Properties...
hr: &Uredi svojstva...

en: &Edit View
hr: &Uređivanje

en: &Edit...
hr: &Izmjeni...

en: &Emulate a virtual desktop
hr: &Emulacija virutalnoe radne površine

en: &Enable
hr: &Uključi

en: &Enable Distributed COM
hr: &Omogući distribuirani COM

en: &Enable all purposes for this certificate
hr: &Omogući sve namjene za ovaj certifikat

en: &Enable strong encryption
hr: U&ključi snažnu eknripciju

en: &Encoding
hr: &Kodiranje

en: &End Process
hr: &Završi proces

en: &End Task
hr: &Zaustavi zadatak

en: &Enter the port name to add:
hr: &Unesite naziv vrata:

en: &Erase
hr: Iz&briši

en: &Execute...
hr: &Izvrši...

en: &Expert
hr: Ekspe&rt

en: &Export Registry File...
hr: &Izvoz datoteke registra...

en: &Export...
hr: &Izvoz...

en: &Fastest Times
hr: Najb&rža vremena

en: &Favorites
hr: &Omiljeno

en: &File
hr: &Datoteka

en: &File Name:
hr: &Naziv datoteke:

en: &File name:
hr: Naziv &datoteke:

en: &Filename:
hr: Nazi&v datoteke:

en: &Find Next
hr: Prona&đi sljedeće

en: &Find...	Ctrl+F
hr: &Traži...	Ctrl+P

en: &Font
hr: Fon&t

en: &Footer:
hr: Podno&žje:

en: &Format Bar
hr: Traka za &formatiranje

en: &Forward
hr: Na&prijed

en: &From:
hr: &Od:

en: &Game
hr: Igr&a

en: &Go To Process
hr: &Idi na proces

en: &Go to My Pictures
hr: Prijeđi na &fotografije

en: &Green:
hr: &Zelena:

en: &Group file:
hr: Datoteka g&rupe:

en: &Header:
hr: &Zaglavlje:

en: &Height:
hr: &Visina:

en: &Help
hr: &Pomoć

en: &Help on help	F1
hr: &Pomoć za pomoć	F1

en: &High
hr: &Visoka

en: &Hue:
hr: Nijan&sa:

en: &Ignore
hr: &Zanemari

en: &Image Name
hr: Naziv s&like

en: &Import Registry File...
hr: &Uvoz datoteke registra...

en: &Import...
hr: &Uvoz...

en: &Include all certificates in the certification path if possible
hr: &Uključi sve certifikate u putanji certifikacije ako moguće

en: &Index
hr: Indek&s

en: &Insert
hr: &Unesi

en: &Install
hr: &Instaliraj

en: &Install Certificate...
hr: &Instaliraj certifikat...

en: &Install theme...
hr: &Instaliraj temu...

en: &Install...
hr: &Instaliraj...

en: &Interleave every
hr: &Preplići svakih

en: &Key
hr: &Ključ

en: &Key Frame Every
hr: &Ključni kadar svakih

en: &Key combination:
hr: Kombinacija tip&ki:

en: &Label:
hr: &Oznaka:

en: &Landscape
hr: Pej&zaž

en: &Large
hr: &Veliki

en: &Left
hr: &Lijevo

en: &Left:
hr: &Lijevo:

en: &Link to:
hr: &Veza do:

en: &List
hr: &Popis

en: &Local server
hr: &Lokalni poslužitelj

en: &Low
hr: &Niska

en: &Machine name:
hr: &Ime uređaja:

en: &Make New Folder
hr: &Napravi novu mapu

en: &Mark
hr: Ozna&či

en: &Medium
hr: Sre&dnji

en: &Memory Usage
hr: &Memorijska uporaba

en: &Modified
hr: &Promijenjeno

en: &Modify...
hr: I&zmjeni...

en: &Modify/Remove
hr: &Izmjeni/ukloni

en: &More Windows...
hr: &Više prozora...

en: &Move
hr: Pr&emjesti

en: &Move...	F7
hr: P&remjesti...	F7

en: &Name
hr: &Naziv

en: &Name:
hr: &Naziv:

en: &Native (Windows)
hr: &Nativno (Windows)

en: &New
hr: &Novo

en: &New	Ctrl+N
hr: &Novo	Ctrl+N

en: &New	F2
hr: &Novo	F2

en: &New Task (Run...)
hr: &Novi zadatak (Pokreni...)

en: &New Task...
hr: &Novi zadatak...

en: &New override for library:
hr: &Novo nadjačavanje biblioteke:

en: &New...
hr: &Novo...

en: &New...	Ctrl+N
hr: &Novo...	Ctrl+N

en: &Next >
hr: N&aprijed >

en: &No
hr: &Ne

en: &Normal
hr: &Normalna

en: &Object
hr: &Objekt

en: &One Graph, All CPUs
hr: &Jedan graf, svi CPU-i

en: &Open
hr: &Otvori

en: &Open	Enter
hr: &Otvori	Unesi

en: &Open Link
hr: &Otvori vezu

en: &Open...
hr: &Otvori...

en: &Open...	Ctrl+O
hr: &Otvori...	Ctrl+O

en: &Open:
hr: &Otvori:

en: &Options
hr: &Opcije

en: &Options...
hr: &Mogućnosti...

en: &Other files
hr: Druge dat&oteke

en: &Output File Name:
hr: &Naziv odredišne datoteke:

en: &Owner:
hr: &Vlasnik:

en: &PID (Process Identifier)
hr: &PID (Identifikator procesa)

en: &Pages
hr: &Strane

en: &Pale yellow	Ctrl+2
hr: &Blijedo žuta	Ctrl+2

en: &Paragraph...
hr: &Paragraf...

en: &Password:
hr: &Lozinka:

en: &Paste
hr: &Zalijepi

en: &Paste	Ctrl+V
hr: &Zalijepi	Ctrl+V

en: &Path:
hr: &Putanja:

en: &Paused
hr: &Pauzirana

en: &Place all certificates in the following store:
hr: &Smjesti sve certifikate u sljedeći spremnik:

en: &Portrait
hr: &Portret

en: &Print
hr: &Ipiši

en: &Print Target
hr: &Ispiši objkat

en: &Print...
hr: &Ispis...

en: &Print...	Ctrl+P
hr: &Ispiši...	Ctrl+P

en: &Program
hr: Pro&gram

en: &Programs
hr: Pro&grami

en: &Properties
hr: &Svojstva

en: &Properties	Alt+Enter
hr: Svoj&stva	Alt+Enter

en: &Read Only
hr: Samo za č&itanje

en: &Red:
hr: &Crvena:

en: &Refresh
hr: &Osvježi

en: &Refresh	F5
hr: &Osvježi	F5

en: &Refresh Now
hr: &Osvježi sada

en: &Registry
hr: &Registar

en: &Remember my password
hr: &Zapamti lozinku

en: &Remote server
hr: &Ukloni poslužitelja

en: &Remove
hr: &Ukloni

en: &Remove Favorite...
hr: &Makni iz omiljenih...

en: &Remove application
hr: &Ukloni aplikaciju

en: &Rename
hr: Pr&eimenuj

en: &Rename	F2
hr: Pr&eimenuj	F2

en: &Replace
hr: &Zamijeni

en: &Replace...	Ctrl+H
hr: &Zamjeni...	Ctrl+H

en: &Retry
hr: Pokušaj &ponovo

en: &Right
hr: &Desno

en: &Right:
hr: &Desno:

en: &Row
hr: &Red

en: &Ruler
hr: &Ravnalo

en: &Run...
hr: Pok&reni...

en: &Save
hr: &Spremi

en: &Save	Ctrl+S
hr: &Spremi	Ctrl+S

en: &Save As...
hr: &Spremi kao...

en: &Save Background As...
hr: &SPremi pozadinu kao...

en: &Save Picture As...
hr: &Spremi sliku kao...

en: &Save Video As...
hr: &Spremi video kao...

en: &Save as...
hr: Spremi &kao...

en: &Save settings on exit
hr: &Spremi postavke na izlasku

en: &Save this password (insecure)
hr: &Spremi ovu lozinku (nesigurno)

en: &Search
hr: &Pretraga

en: &Search next	F3
hr: &Pronađi sljedeće	F3

en: &Search...	Ctrl+F
hr: &Pronađi...	Ctrl+F

en: &Seconds
hr: &Sekunde

en: &Select
hr: &Izaberi

en: &Select Columns...
hr: &Odaberi stupce...

en: &Select all
hr: Onzači &sve

en: &Select all	Ctrl+A
hr: Označi &sve	Ctrl+A

en: &Selection
hr: Sele&kcija

en: &Session ID
hr: &ID sjednice

en: &Settings...
hr: &Postavke...

en: &Setup
hr: &Postavke

en: &Show 16-bit tasks
hr: &Prikaži 16-bitne zadatke

en: &Show physical stores
hr: P&rikaži fizičke spremnike

en: &Show processes from all users
hr: &Prikaži procese svih korisnika

en: &Show:
hr: &Prikaži:

en: &Size
hr: &Veličina

en: &Size:
hr: &Veličina:

en: &Small
hr: &Mali

en: &Sort by Name
hr: Sortiraj po nazivu

en: &Source
hr: &Izvor

en: &Source:
hr: Izvor:

en: &Standard bar
hr: &Standardna traka

en: &Status Bar
hr: &Statusna traka

en: &Stop
hr: Zaus&tavi

en: &String Value
hr: &Znakovna vrijednost

en: &Support Information
hr: Infor&macije o podršci

en: &System
hr: &Sustav

en: &System	Ctrl+1
hr: &Sistem	Ctrl+1

en: &System Configuration
hr: &Podaci o sistemu

en: &Table
hr: &Tablica

en: &Table Properties
hr: Svojstva &tablice

en: &Tabs...
hr: &Kartice...

en: &Test Sound
hr: Is&probaj zvuk

en: &Theme:
hr: &Tema:

en: &Thread Count
hr: Broj &niti

en: &Time/Date	F5
hr: &Vrijeme/datum	F5

en: &To group:
hr: U grup&u:

en: &To:
hr: D&o:

en: &Toolbar
hr: &Alatna traka

en: &Toolbar buttons:
hr: Gumbi &na alatnici:

en: &Toolbars
hr: &Alatne trake

en: &Top:
hr: &Vrh:

en: &Transmission Retry:
hr: &Ponovni pokušaj prijenosa:

en: &Tray:
hr: La&dica:

en: &Try Again
hr: Pok&ušaj ponovo

en: &Type:
hr: &Tip:

en: &URL:
hr: &Adresa:

en: &USER Objects
hr: &USER objekti

en: &Underline
hr: Po&dcrtano

en: &Undo	Ctrl+Z
hr: &Opozovi	Ctrl+Z

en: &Up
hr: &Gore

en: &Update Speed
hr: &Brzina osvježavanja

en: &User name:
hr: &Korisničko ime:

en: &View
hr: &Prikaz

en: &View Certificate
hr: &Pogledaj certifikat

en: &View Source
hr: &Prikaži izvor

en: &View Type Info
hr: Prikaži informacije o &tipu

en: &Virtual Memory Size
hr: Vel&ičina virtualne memorije

en: &Width:
hr: &Širina:

en: &Window
hr: &Prozor

en: &Windows
hr: &Prozori

en: &Windows Version:
hr: &Verzija Windowsa:

en: &Without Titlebar
hr: &Bez naslovne trake

en: &Working directory:
hr: Trenutni direktori&j:

en: &Wrap long lines
hr: &Prelomi duge linije

en: &Yes
hr: &Da

en: &Yes, export the private key
hr: &Da, izvesti privatni ključ

en: &from:
hr: &od:

en: &to:
hr: &do:

en: &w&bPage &p
hr: &w&bStrana &p

en: '%s' could not be found.
hr: '%s' nije pronađeno.

en: '%s' is not a valid port name
hr: '%s'' nije ispravan naziv porta

en: '[object]' is not a date object
hr: '[object]' nije vremenski objekt

en: 'return' statement outside of function
hr: 'return' naredba izvan funkcije

en: '|' is undefined
hr: '|' nije definiran

en: (Default)
hr: (Podrazumijevano)

en: (No Theme)
hr: (Bez teme)

en: (None)
hr: (Ništa)

en: (System default)
hr: (Sistemska putanja)

en: (cannot display value)
hr: (ne mogu prikazati vrijednost)

en: (unidentified)
hr: (neidentificirano)

en: (unknown %d)
hr: (nepoznato %d)

en: (value not set)
hr: (vrijednost nije postavljena)

en: < &Back
hr: < &Nazad

en: <- &Remove
hr: <- &Ukloni

en: <Advanced Purposes>
hr: <Napredne namjene>

en: <All>
hr: <Svi>

en: <None>
hr: <Ništa>

en: A device ID has been used that is out of range for your system.
hr: Korišten je ID uređaja koji je izvan raspona za vaš sistem.

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
hr: Datoteka već postoji na putanji %1.
    
    Želite li je zamjeniti?

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
hr: Naziv datoteke ne smije sadržavati sljedeće znakove:
                              / : < > |

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
hr: Mapa već postoji na putanji %1.
    
    Želite li je zamjeniti?

en: A network error occurred
hr: Dogodila se mrežna pogreška

en: A printer error occurred.
hr: Došlo je do greške kod pisača.

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
hr: Oponašanje odjave ili gašenje računala je u tijeku, ali ovaj program ne odgovara.
    
    Ako okončate proces, svi nespremljeni podaci će biti izgubljeni.

en: A&vailable buttons:
hr: &Dostupna gumbi:

en: About
hr: O Wine

en: About %s
hr: O %s

en: Access Method=
hr: Pristupna metoda=

en: Access date
hr: Datum pristupa

en: Access denied.
hr: Pristup odbijen.

en: Account disabled.
hr: Račun isključen.

en: Account expired.
hr: Račun istekao.

en: Account is built-in.
hr: Račun je ugrađen.

en: Account locked out.
hr: Račun izbačen.

en: Account restriction.
hr: Ograničenje računa.

en: Action
hr: Akcija

en: Actions
hr: Akcije

en: Activation
hr: Aktivacija

en: Active Border
hr: Aktivni rub

en: Active Connections
hr: Aktivne veze

en: Active Title Bar
hr: Aktivni nazivni Bar

en: Active Title Bar Gradient
hr: Gradijent aktivne naslovne trake

en: Active Title Text
hr: Aktivni nazivni Text

en: Adapter hardware error.
hr: Greška hardverskog adaptera.

en: Add &Purpose...
hr: &Dodaj namjenu...

en: Add Control
hr: Dodaj kontrolu

en: Add Favorite
hr: Dodaj u omiljeno

en: Add Purpose
hr: Dodaj namjenu

en: Add a Local Port
hr: Dodavanje lokalnih vrata

en: Add the object identifier (OID) for the certificate purpose you wish to add:
hr: Dodaj identifikator objekta (DID) za namjenu certifikata koju želite dodati:

en: Add to &Favorites...
hr: Dodaj u &omiljene...

en: Add/Remove Programs
hr: Dodaj/Ukloni programe

en: Address
hr: Adresa

en: Address already associated with transport endpoint.
hr: Adresa već povezana s transportnom završnom točkom.

en: Address error.
hr: Greška u adresi.

en: Address not associated with transport endpoint.
hr: Adresa nije povezana s transportnom završnom točkom.

en: Administration Limit Exceeded
hr: Administrativno ograničenje je prekoračeno

en: Administrative Tools
hr: Administrativni alati

en: Advanced
hr: Napredan

en: Advanced Options
hr: Napredne postavke

en: Affects Multiple DSAs
hr: Utječe na višestruke algoritme

en: After disabling or enabling a device, the connected joysticks won't be updated here until you restart this applet.
hr: Nakon isključivanja ili uključivanja uređaja, povezani joystici neće biti osvježeni ovdje dok ponovno ne pokrenete ovaj applet.

en: Alias Dereference Problem
hr: Problem u deferenciranju pseudonima

en: Alias Problem
hr: Problem u pseudonimu

en: Alignment
hr: Poravnavanje

en: All Objects
hr: Svi objekti

en: All documents (*.*)
hr: Svi dokumenti (*.*)

en: All files (*.*)
hr: Sve datoteke (*.*)

[ctx: All key]
en: A
hr: S

en: All multimedia files
hr: Sve multimedijske datoteke

en: All the intended purposes of this certificate could not be verified.
hr: Sve predviđene namjene ovog certifikata nisu mogle biti provjerene.

en: Allotted space exceeded.
hr: Premašen dodijeljen prostor.

en: Allow the &window manager to control the windows
hr: Dozvoli upravitelju &prozora upravljanje prozorom

en: Allow the window manager to &decorate the windows
hr: Dozvoli upravitelju prozora &ukrašavanje prozora

en: Allows data on disk to be encrypted
hr: Omogućuje enkriptiranje podataka na disku

en: Allows data to be signed with the current time
hr: Omogućuje potpisivanje podataka trenutnim vremenom

en: Allows secure communication over the Internet
hr: Omogućuje sigurnu komunikaciju preko Interneta

en: Allows you to digitally sign a certificate trust list
hr: Omogućuje vam digitalno potpisavanje popisa pouzdanih certifikata

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
hr: Instaliranje novog programa ili brisanje postojećeg s vašeg računala.

en: Already Exists
hr: Već postoji

en: Already a SUBST target.
hr: Već je SUBST meta.

en: Already assigned.
hr: Već pridruženo.

en: Already awaiting printer handle.
hr: Već se čeka poveznica printera.

en: Already initialized.
hr: Već inicijaliziran.

en: Alternative Name
hr: Alternativno ime

en: Always on &top
hr: Uvijek na &vrhu

en: An error number was specified that is not defined in the system.
hr: Broj greške je naveden koji nije definiran u sistemu.

en: An error occurred with the specified port.
hr: Greška se dogodila s navedenim vratima.

en: An error occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: An invalid flag was passed to a system function.
hr: Neispravna zastavica je predata funkciji sistema.

en: An invalid parameter was passed to a system function.
hr: Neispravan parametar je predat funkciji sistema.

en: Ana&log
hr: &Analogni

en: Annotation...
hr: Bilješka...

en: Another version is installed.
hr: Druga inačica je instalirana.

en: Appearance
hr: Izgled

en: Application IDs
hr: IDevi aplikacije

en: Application Policies
hr: Uvjeti aplikacije

en: Application Policy Constraints
hr: Ograničenja uvjeta aplikacije

en: Application Workspace
hr: Radni prostor aplikacije

en: Application could not be started, or no application associated with the specified file.
    ShellExecuteEx failed
hr: Aplikacija se nije mogla pokrenuti, ili nema aplikacije asocirane sa navedenom datotekom.
    ShellExecuteEx nije uspio

en: Application settings
hr: Postavke aplikacije

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Applying font settings
hr: Primjenjujem postavke fonta

en: Aqua
hr: Svjetlo plava

en: Arabic
hr: arapsko

en: Archived Key Certificate Hash
hr: Arhiviran hash ključa certifikata

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
hr: Sigurno želite poslati '%1' i sav sadržaj u smeće?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
hr: Sigurno želite poslati '%1' u smeće?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
hr: Sigurno želite poslati ovih %1 stavki u smeće?

en: Are you sure you want to delete '%1'?
hr: Sigurno želite izbrisati '%1'?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
hr: Želite li izbrišati izabranu stavku/izabrane stavke?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
hr: Sigurno želite izbrisati ovih %1 stavki?

en: Are you sure you want to remove these certificates?
hr: Sigurno želite izbrisati ove certifikate?

en: Are you sure you want to remove this certificate?
hr: Sigurno želite izbrisati ovaj certifikat?

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
hr: Sigurno želite trajno izbrisati '%1'?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
hr: Sigurno želite trajno izbrisati ovih %1 stavki?

en: Are you sure?
hr: Da li ste sigurni?

en: Argument missing
hr: Nedostaje argument

en: Argument not optional
hr: Argument nije opcionalan

en: Arithmetic overflow.
hr: Aritmetički preljev.

en: Arrange &Icons
hr: Posloži &ikonice

en: Array length must be a finite positive integer
hr: Duljina niza treba biti konačan prirodan broj

en: Array object expected
hr: Očekivan niz objekata

en: Asking for %s
hr: Molba za %s

en: Attribute Or Value Exists
hr: Osobina ili vrijednost postoji

en: Attributes
hr: Osobine

en: Audio
hr: Zvuk

en: Audio test failed!
hr: Testiranje zvuka neuspjelo!

en: Auth Unknown
hr: Nepoznat identitet

en: Authentication Method Not Supported
hr: Način potvrde identiteta nije podržan

en: Authentication Required
hr: Potrebna potvrda identiteta

en: Auto data segment exceeds 64k.
hr: Automatski podatkovni segment prelazi 64k.

en: Autodetect
hr: Autodetektiraj

en: Automatic
hr: Automatsko

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
hr: Automatski uhvati miš u ful&l-screen prozorima

en: Automatically determined by the program
hr: Automatski odlučeno od strane programa

en: Automation server can't create object
hr: Poslužitelj automatizacije ne može stvoriti objekt

en: Available
hr: Dostupno

en: Available formats
hr: Dostupni formati

en: B&rowse...
hr: N&ađi...

en: Back
hr: Nazad

en: Backgroun&d
hr: &Pozadina

en: Bad EXE format for %1.
hr: Loš EXE format za %1.

en: Bad arguments to DosExecPgm.
hr: Loši argumenti predani DosExecPgm.

en: Bad command.
hr: Loša naredba.

en: Bad configuration.
hr: Neispravna konfiguracija.

en: Bad descriptor format.
hr: Loš format opisnika.

en: Bad device type.
hr: Nevaljan tip uređaja.

en: Bad driver level.
hr: Loša razina drivera.

en: Bad environment.
hr: Loša okolina.

en: Bad format.
hr: Loš format.

en: Bad inherited ACL.
hr: Loš naslijeđen ACL.

en: Bad length.
hr: Loša duljina.

en: Bad logon session state.
hr: Loše stanje sjednice prijave.

en: Bad network name.
hr: Loše mrežno ime.

en: Bad network path.
hr: Loša mrežna putanja.

en: Bad network response.
hr: Loš mrežni odgovor.

en: Bad pipe.
hr: Loš cjevovod.

en: Bad remote adapter.
hr: Loš udaljeni adapter.

en: Bad thread ID address.
hr: Loša adresa ID dretve.

en: Bad token type.
hr: Loša vrsta žetona.

en: Bad unit.
hr: Loša jedinica.

en: Bad validation class.
hr: Loša klasa validacije.

en: Baltic
hr: baltičko

en: Base
hr: Baza

en: Base P&riority
hr: Osnovni p&rioritet

en: Basic Constraints
hr: Osnovna ograničenja

en: Baud Rate
hr: Broj bauda

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
hr: Prije podešavanja stranica i ispisa, morate instalirati upravljački program. Instalirajte ga i pokušajte ponovo.

en: Beginner
hr: Početnik

en: Beginning of media.
hr: Početak medija.

en: Binding handle mismatch.
hr: Neslaganje poveznice vezivanja.

en: Binding has no authentication data.
hr: Vezivanje nema podatke autentifikacije.

en: Binding incomplete.
hr: Vezivanje nepotpuno.

en: Black
hr: Crna

en: Blue
hr: Plava

en: Bold
hr: Podebljano

en: Bold Italic
hr: Podebljano ukošeno

en: Boolean object expected
hr: Očekivani objekt istinitosne vrijednosti

en: Boot already accepted as last-good config.
hr: Pokretanje već prihvaćeno kao posljednja dobra konfiguracija.

en: Bottom
hr: Dno

en: Bro&wse...
hr: Na&đi...

en: Broadcast
hr: Emitiranje

en: Broken pipe.
hr: Slomljen cjevovod.

en: Browse
hr: Potraži

en: Browse for Folder
hr: Pretraživanje za mapom

en: Browse to Desktop
hr: Potraži na radnoj površini

en: Browse...
hr: Potraži...

en: Browsing history
hr: Povijest pregledavanja

en: Buffer overflow.
hr: Prekoračenje kapaciteta međuspremnika.

en: Buffer zone
hr: Tampon zona

en: Busy
hr: Zauzeto

en: Busy;
hr: Zauzet;

en: Buttons
hr: Gumbi

en: By &Date
hr: Po &datumu

en: By &Name
hr: Po &nazivu

en: By &Size
hr: Po &veličini

en: By &Type
hr: Po &vrsti

en: By File Type
hr: Po vrsti datoteke

en: Byte count too small.
hr: Broj okteta premalen.

en: Bytes
hr: okteti

en: C&ollate
hr: Sra&vniti

en: C&olor:
hr: B&oja:

en: C&ut
hr: &Odreži

en: CA Encryption Certificate
hr: CA certifikat enkripcije

en: CA Issuers
hr: Izdavatelji CA

en: CA Version
hr: CA verzija

en: CHINESE_GB2312
hr: pojednostavljeno kinesko

en: CLS clears the console screen.
hr: CLS briše ekran konzole.

en: CMC Attributes
hr: CMC atributi

en: CMC Data
hr: CMC Podaci

en: CMC Extensions
hr: CMC ekstenzije

en: CMC Response
hr: CMC Odgovor

en: CMC Status Info
hr: CMC informacije o statusu

en: COPY <filename> copies a file.
hr: COPY <imeDatoteke> kopira datoteku.

en: CPU Tim&e
hr: &CPU vri&jeme

en: CPU Time
hr: CPU vrijeme

en: CPU Usage: %3d%%
hr: CPU uporaba: %3d%%

en: CPU usage
hr: CPU upotreba

en: CPU usage history
hr: Povijest CPU uporabe

en: CRC error.
hr: CRC pogreška.

en: CRL Distribution Point
hr: CRL distribucijska točka

en: CRL Distribution Points
hr: CRL točke distribucije

en: CRL Issuer
hr: CRL izdavač

en: CRL Number
hr: CRL broj

en: CRL Reason Code
hr: CRL broj razloga

en: CRL Reason=
hr: CRL razlog=

en: CRL Signing
hr: CRL potpisivanje

en: CTTY changes the input/output device.
hr: CTTY mijenja U/I uređaj.

en: Call not implemented.
hr: Poziv nije implementiran.

en: Can't connect to the LDAP server
hr: Povezivanje na LDAP server nije uspjelo

en: Can't create endpoint mapper DB.
hr: Ne mogu stvoriti bazu podataka o vezivanju krajnih točaka.

en: Can't create endpoint.
hr: Ne mogu stvoriti završnu točku.

en: Can't create top-level child window.
hr: Ne mogu stvoriti prozor dijete gornje razine.

en: Can't delete current directory.
hr: Ne mogu obrisati trenutni direktorij.

en: Can't delete last admin user.
hr: Posljednji korisnik admin se ne može izbrisati.

en: Can't destroy object owned by another thread.
hr: Ne može se uništiti objekt u vlasništvu druge dretve.

en: Can't disable mandatory group.
hr: Obaveznu grupu se ne može onemogućiti.

en: Can't find window class.
hr: Ne mogu naći klasu prozora.

en: Can't have 'break' outside of loop
hr: 'break' ne može biti izvan petlje

en: Can't have 'continue' outside of loop
hr: 'continue' ne može biti izvan petlje

en: Can't open anonymous security token.
hr: Anonimni sigurnosni žeton nije moguće otvoriti.

en: Can't open registry key.
hr: Registarski ključ se ne može otvoriti.

en: Can't perform operation.
hr: Ne mogu obaviti operaciju.

en: Can't read registry key.
hr: Registarski ključ se ne može čitati.

en: Can't write registry key.
hr: Registarski ključ se ne može pisati.

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cancel violation.
hr: Povreda otkazivanja.

en: Canceling...
hr: Otkazivanje...

en: Cannot complete.
hr: No može se dovršiti.

en: Cannot create service thread.
hr: Dretva servisa se ne može pokrenuti.

en: Cannot create.
hr: Ne mogu stvoriti.

en: Cannot delete '|'
hr: Ne mogu izbrisati '|'

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
hr: Ne mogu naći '%s'. Želite li sami naći datoteku?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
hr: Ne mogu naći richedit implementaciju... Prekidam

en: Cannot find the printer.
hr: Pisač nije pronađen.

en: Cannot get call handle.
hr: Ne mogu dobiti poveznicu pozivanja.

en: Cannot impersonate.
hr: Ne mogu oponašati.

en: Cannot open network connection profile.
hr: Ne može se otvoriti profil mrežne konekcije.

en: Cannot run full-screen.
hr: Full-screen se ne može pokrenuti.

en: Cannot use Copy API.
hr: Copy API se ne može koristiti.

en: Caps Lock is On
hr: Caps Lock je uključen

en: Cascading	Ctrl+F5
hr: Kaskadno	Ctrl+F5

en: Center
hr: Sreduba

en: Central European
hr: srednjoeuropsko

en: Certificate
hr: Certifikat

en: Certificate &status:
hr: Status certifikata:

[ctx: Certificate Authority]
en: CA
hr: Ovjeritelj certifikata

en: Certificate Export Wizard
hr: Čarobnjak za izvoz certifikata

en: Certificate Extensions
hr: Ekstenzije certifikata

en: Certificate Import Wizard
hr: Čarobnjak za uvoz certifikata

en: Certificate Information
hr: Informacije certifikata

en: Certificate Issuer
hr: Izdavač certifikata

en: Certificate Policies
hr: Pravila certifikata

en: Certificate Properties
hr: Svojstva certifikata

en: Certificate Serial Number=
hr: Serijski broj certifikata

en: Certificate Signing
hr: Potpisivanje certifikata

en: Certificate Store
hr: Spremnik certifikata

en: Certificate Template Information
hr: Podaci o predlošku certifikata

en: Certificate Trust List
hr: Popis certifikata povjerenja

en: Certificate Type
hr: Tip certifikata

en: Certificate intended purposes
hr: Predviđena namjena certifikata

en: Certificate purpose
hr: Namjena certifikata

en: Certificate purposes
hr: Namjene certifikata

en: Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
hr: Spremnici cerfitikata su kolekcije certifikata, popisa opoziva certifikata i popisa pouzdanih certifikata.

en: Certificates
hr: Certifikati

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
hr: Certifikati se koriste za vašu osobnu identifikaciju, kao i za prepoznavanje autoriteta i izdavače certifikata.

en: Certificates...
hr: Certifikati...

en: Certification Path
hr: Putanja certifikacije

en: Certification path
hr: Putanja certifikacije

en: Challenge Password
hr: Lozinka izazova

en: Change &Icon...
hr: Promijeni &ikonicu...

en: Change &icon...
hr: Promijeni &ikonu...

en: Change Icon
hr: Promijeni ikonu

en: Change machine wide Distributed COM settings
hr: Promijeni distribuirane COM postavke uređaja

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
hr: Promjena redoslijeda biblioteka nije preporučljiva.
    Da li ste sigurni kako želite ovo učiniti?

en: Character &format
hr: Format znako&va

en: Character translation table file too small.
hr: Datoteka tablice prijevoda znakova je premala.

en: Character translation table open failed.
hr: Neuspjelo otvaranje tablice prijevoda znakova.

en: Child process has not completed.
hr: Proces dijete nije završio.

en: Choose the format in which the content will be saved.
hr: Odaberite format u kojem će sadržaj biti spremljen.

en: Circular dependency.
hr: Kružna ovisnost.

en: Class Name:
hr: Ime klase:

en: Class already exists.
hr: Klasa već postoji.

en: Class does not exist.
hr: Klasa ne postoji.

en: Class has open windows.
hr: Klasa ima otvorene prozore.

en: Client Authentication
hr: Klijentska autentifikacija

en: Client Information
hr: Informacije o klijentu

en: Clock
hr: Sat

en: Close
hr: Zatvori

en: Close window
hr: Zatvori prozor

en: Code Signing
hr: Potpisivanje kodom

en: Color
hr: Boja

en: Columns
hr: Stupci

en: Command history
hr: Povijest naredbi

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Comments
hr: Komentari

en: Comments:
hr: Komentari:

en: Common Files
hr: Zajedničke datoteke

en: Common Name
hr: Zajednički naziv

en: Compare False
hr: Usporedi netočno

en: Compare True
hr: Usporedi točno

en: Completing the Certificate Export Wizard
hr: Dovršetak čarobnjaka za izvoz certifikata

en: Completing the Certificate Import Wizard
hr: Dovršetak čarobnjaka za uvoz certifikata

en: Compress options
hr: Postavke sažimanja

en: Compression &Quality:
hr: &Kvaliteta sažimanja:

en: Con&figure...
hr: &Podesi...

en: Condensed
hr: Kondenzirano

en: Conditional compilation is turned off
hr: Kondicionalna kompilacija je isključena

en: Confidentiality Required
hr: Potrebna je povjerljivost

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configuration error
hr: Pogreška konfiguracije

en: Configure Devices
hr: Konfiguriraj uređaje

en: Configure LPT Port
hr: Podešavanje LPT porta

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
hr: Konfiguriraj Wine internet preglednik i srodne postavke

en: Confirm deletion
hr: Potvrda brisanja

en: Confirm file deletion
hr: Potvrda brisanja datoteke

en: Confirm file overwrite
hr: Potvrda zamjene datoteke

en: Confirm folder deletion
hr: Potvrda brisanja mape

en: Confirm overwrite
hr: Potvrda zamjene

en: Congratulations!
hr: Čestitamo!

en: Connect &Network Drive...
hr: Spoji se na &mrežni pogon...

en: Connect to %s
hr: Poveži se sa %s

en: Connect to another machine
hr: Poveži se s drugim uređajem

en: Connected
hr: Povezan

en: Connecting to %s
hr: Povezivanje na %s

en: Connecting to camera
hr: Povezivanje sa kamerom

en: Connecting to camera... Please Wait
hr: Povezivanje sa kamerom... Pričekajte molim

en: Connection aborted.
hr: Povezivanje prekinuto.

en: Connection count limit reached.
hr: Dosegnut broj ograničenja konekcija.

en: Connection gracefully closed.
hr: Poveznica graciozno zatvorena.

en: Connection invalid.
hr: Neispravna veza.

en: Connection is active.
hr: Konekcija je aktivna.

en: Connection is being made
hr: Veza se stvara

en: Connection refused.
hr: Povezivanje odbijeno.

en: Connection unavailable.
hr: Veza nedostupna.

en: Constraint Violation
hr: Kršenje ograničenja

en: Contact:
hr: Kontakt:

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Type
hr: Vrsta sadržaja

en: Context handle damaged.
hr: Oštećena poveznica konteksta.

en: Continue work in progress.
hr: Nastavi rad u tijeku.

en: Control ID not found.
hr: ID kontrole nije pronađen.

en: Control Panel
hr: Upravljački panel

en: Controls Alternate Background
hr: Kontrola alternativne pozadine

en: Controls Background
hr: Kontrole pozadine

en: Controls Dark Shadow
hr: Kontrola tamne sjene

en: Controls Highlight
hr: Kontrola odabranog

en: Controls Light
hr: Kontrola svijetla

en: Controls Shadow
hr: Kontrola sjene

en: Controls Text
hr: Kontrole teksta

en: Cookies
    Files saved on your computer by websites, which store things like user preferences and login information.
hr: Kolačići
    Datoteke spremljene na vašem računalu od strance web stranice, koje spremaju stvari poput korisničkih postavki i podataka za prijavu.

en: Cop&yright:
hr: &Autorsko pravo:

en: Copies
hr: Kopije

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy C&LSID to clipboard
hr: Kopiraj C&LSID u ostavu

en: Copy Program
hr: Kopiraj program

en: Copy Shor&tcut
hr: Kopiraj &prečicu

en: Copy files from:
hr: Kopiraji datoteke s:

en: Copy manufacturer's files from:
hr: Kopiraj datoteke proizvođača s:

en: Copy program:
hr: Kopiraj program:

en: Copying Files...
hr: Kopiranje datoteka...

en: Copying of '%1' to '%2' failed with r/c %3!d!
hr: Kopiranje '%1' u '%2' nije uspjelo sa r/c %3!d!

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
hr: Autorsko pravo 2000 Joshua Thielen

en: Corrupt network connection profile.
hr: Oštećen profil mrežne konekcije.

en: Could not create or use window.
hr: Nije se mogao stvoriti ili koristiti prozor.

en: Could not open
hr: Nije se mogla otvoriti

en: Could not open the file.
hr: Datoteka se ne može otvoriti.

en: Could not save the file.
hr: Datoteka se nije mogla spremiti.

en: Could not translate the specified Unix filename to a DOS filename.
hr: Navedeno Unix ime datoteke ne mogu prevesti u DOS ime datoteke.

en: Counter Sign
hr: Brojač prijava

en: Country/Region
hr: Država/regija

en: Cr&eate Directory...
hr: &Stvori direktorij...

en: Create &Instance
hr: Napravi &instancu

en: Create &Link
hr: Napravi &vezu

en: Create Control
hr: Napravi kontrolu

en: Create From File
hr: Napravi iz datoteke

en: Create New
hr: Napravi novo

en: Create New Folder
hr: Napravi novu mapu

en: Create New Task
hr: Stvori novi tadatak

en: Create Shor&tcut
hr: Napravi &prečicu

en: Create an instance of the selected object
hr: Stvori instancu odabranog objekta

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
hr: Stvori isntancu odabranog objekta na specifičnom uređaju

en: Creation date
hr: Datum stvaranja

en: Creation failed.
hr: Stvaranje neuspjelo.

en: Critical Extensions Only
hr: Samo kritične ekstenzije

en: Cu&t
hr: &Izreži

en: Cu&t	Ctrl+X
hr: &Isjeci	Ctrl+X

en: Current &icon:
hr: Trenutna i&kona:

en: Current Connections
hr: Trenutne veze

en: Current Date is %1
hr: Trenutni datum je %1

en: Current Time is %1
hr: Trenutno vrijeme je %1

en: Current format:
hr: Trenutni format:

en: Cursor size
hr: Veličina pokazivača

en: Custom
hr: Prilagođene

en: Custom Game
hr: Prilagođena igra

en: Customize Toolbar
hr: Prilagodi alatnu traku

en: Cut
hr: Odreži

en: Cyrillic
hr: čirilićno

en: D&isable all purposes for this certificate
hr: O&nemogući sve namjene za ovaj certifikat

en: DATE shows or changes the system date.
hr: DATE prikazuje ili mijenja vrijeme sustava.

en: DC not found.
hr: DC nije pronađen.

en: DDE failure.
hr: DDE greška.

en: DEL <filename> deletes a file or set of files.
hr: DEL <imeDatoteke> briše datoteku ili skup datoteka.

en: DHCP enabled
hr: DHCP je omogućen

en: DIR lists the contents of a directory.
hr: DIR ispisuje sadržaj direktorija.

en: DLL not found.
hr: DLL nije pronađen.

en: DLL overrides
hr: DLL nadjačavanja

en: DNS Name=
hr: DNS ime=

en: Data
hr: Podaci

en: Data Bits
hr: Bitovi podataka

en: Data Encipherment
hr: Šifriranje podataka

en: Data type mismatch.
hr: Nepodudarnost tipova podataka.

en: Database does not exist.
hr: Baza podataka ne postoji.

en: Datagrams Received
hr: Primljeni satagrami

en: Datagrams Sent
hr: Poslani datagrami

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Date deleted
hr: Datum brisanja

en: De&vice:
hr: U&ređaj:

en: Debug Break
hr: Prekid

en: Debug View
hr: Prikaz

en: Decimal
hr: Decimalno

en: Decipher Only
hr: Samo dešifriraj

en: Decoding Error
hr: Greška u dekodiranju

en: Default Interface Viewer
hr: Pretpostavljeni preglednik sučelja

en: Default Printer;
hr: Podrazumijevani pisač;

en: Default Settings
hr: Osnovne postavke

en: Default gateway
hr: Podrazumjevani mrežni prolaz

en: Defaults
hr: Podrazumijevano

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete %1?
hr: Izbriši %1?

en: Delete &files...
hr: I&zbriši datoteke...

en: Delete browsing history
hr: Izbriši povijest pregledavanja

en: Delete group `%s'?
hr: Izbrisati grupu `%s'?

en: Delete program `%s'?
hr: Izbrisati program `%s'?

en: Delete the private &key if the export is successful
hr: Izbriši privatan klju&č ukoliko je izvoz uspješan

en: Delta CRL Indicator
hr: Delta CRL indikator

en: Dependent services are running.
hr: Zavisni servisi se izvode.

en: Description
hr: Opis

en: Desktop &size:
hr: &Veličina radne površine:

en: Desktop Integration
hr: Desktop integracija

en: Destination:
hr: Odredište:

en: Details
hr: Detalji

en: Determined by the program
hr: Odlučeno od strane programa

en: Device
hr: Uređaj

en: Device already remembered.
hr: Uređaj već zapamćen.

en: Device does not exist.
hr: Uređaj ne postoji.

en: Device not partitioned.
hr: Uređaj nije particioniran.

en: Device removed.
hr: Uređaj uklonjen.

en: Different service account.
hr: Drugi račun servisa.

en: Digi&tal
hr: &Digitalni

en: Digital Rights
hr: Digitalna prava

en: Digital Signature
hr: Digitalni potpis

en: DirectX Diagnostic Tool
hr: DirectX Dijagnostički Alat

en: Direction
hr: Smjer

en: Directory Address
hr: Adresa direktorija

en: Directory is not empty.
hr: Direktorij nije prazan.

en: Directory name invalid.
hr: Neispravan naziv direktorija.

en: Disabled
hr: Isključen

en: Discards
hr: Odbačaji

en: Disclaimer
hr: Izjava o odgovornosti

en: Disconnected
hr: Odspojeno

en: Disk full.
hr: Disk pun.

en: Disk is corrupt.
hr: Disk je oštećen.

en: Display As Icon
hr: Prikaži kao ikonicu

en: Display the viewer for the selected item
hr: Prikaži preglednik za odabran predmet

en: Displays information about each task
hr: Prikazuje informacije o svakom zadatku

en: Displays tasks by using large icons
hr: Prikazuje zadatke koristeći velike ikone

en: Displays tasks by using small icons
hr: Prikazuje zadatke koristeći male ikone

en: Distribution Point Name
hr: Ime distribucijske točke

en: Division by zero error.
hr: Greška dijeljenja sa nulom.

en: Do you want to continue anyway?
hr: Želite ti svejedno nastaviti?

en: Do you want to install this software?
hr: Želite li instalirati ovaj software?

en: Do you want to shutdown your Wine session?
hr: Želite li ugasiti Wine sjednicu?

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
hr: Želite li simulirati ponovno pokretanje Windowsa?

en: Do you wish to export the private key?
hr: Želite li izvesti privatan ključ?

en: Docu&ments
hr: Dokumen&ti

en: Document
hr: Dokument

en: Document Signing
hr: Potpisivanje dokumenata

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Does not automatically update
hr: Ne osvježava prikaz automatski

en: Don't install
hr: Nemoj instalirati

en: Don't show me th&is message again
hr: Ne prikazuj mi &ovu poruku ponovo

en: Done
hr: Završeno

en: DosSemMuxWait list invalid.
hr: DosSemMuxWait popis neispravan.

en: Downloading %s
hr: Preuzimam %s

en: Downloading from %s...
hr: Preuzimanje iz %s...

en: Downloading...
hr: Preuzimanje...

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Dri&ves:
hr: Po&goni:

en: Drive is a JOIN target.
hr: Pogon je cilj pridruživanja.

en: Drive is already JOINed.
hr: Pogon je već pridružen.

en: Drive is already SUBSTed.
hr: Pogon je već zamijenjen.

en: Drive is busy.
hr: Pogon je zauzet.

en: Drive is not JOINed.
hr: Pogon nije pridružen.

en: Drive is not SUBSTed.
hr: Pogon nije zamijenjen.

[ctx: Drive letter]
en: Letter
hr: Slovo

en: Drive locked.
hr: Pogon zaključan.

en: Driver diagnostics
hr: Driver dijagnostika

en: Driver failure cannot be detected.
hr: Greška pogona se ne može detektirati.

en: Drives
hr: Pogoni

en: Dump DisplayTree
hr: Ispiši prikazno stablo

en: Dump FormatCaches
hr: Ispiši privremenu memoriju

en: Dump LayoutRects
hr: Ispiši raspored pravougaonika

en: Dump Lines
hr: Ispiši linije

en: Dump Tracking Info
hr: Ispiši ispravljačke podatke

en: Dump Tree
hr: Ispiši stablo

en: Duplicate endpoint.
hr: Dvostruka završna točka.

en: Duplicate network name.
hr: Dvostruki naziv mrežne.

en: Duplicate service name.
hr: Dvostruko ime servisa.

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
hr: Biblioteke mogu biti podešene zasebno da budu ili ugrađene (omogućene od Wine-a) ili nativne (uzete od Windowsa ili od aplikacije).

en: Dynlink from invalid ring.
hr: Dynlink iz neispravnog prstena.

en: E&xit
hr: I&zlaz

en: E&xit Windows
hr: Izađi iz &prozora

en: E&xplore
hr: &Pretraži

en: E&xtras
hr: Dodac&i

en: ERASE <filename> deletes a file or set of files.
hr: ERASE <imeDatoteke> briše datoteku ili skup datoteka.

en: ERROR
hr: GREŠKA

en: EXE %1 is marked invalid.
hr: EXXE %1 je označen kao neispravan.

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
hr: Svaki znak je %1!u! piksela širok i %2!u! piksela visok

en: Edit Override
hr: Izmjeni podešavanje

en: Edit String
hr: &Izmjeni

en: Edition
hr: Edicija

en: Effects
hr: Efekti

en: Element not found.
hr: Element nije pronađen.

en: Email Address
hr: Email Adresa

en: Email Address=
hr: Email adresa=

en: Embedded Windows System Component Verification
hr: Embedded Windows verifikacija sistemskih komponenti

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
hr: Omogući &udaljene veze (samo Win95)

en: Enable &only the following purposes for this certificate:
hr: Omogući sa&mo sljedeće namjene za ovaj certifikat:

en: Encipher Only
hr: Samo šifriraj

en: Encoding Error
hr: Greška u kodiranju

en: Encoding:
hr: Kodiranje:

en: Encrypted Private Key
hr: Enkriptiran privatan ključ

en: Encrypting File System
hr: Enkriptirajući datotečni sustav

en: End Entity
hr: Entitet kraja

en: End Process &Tree
hr: Završi &stablo procesa

en: End of file.
hr: Kraj datoteke.

en: End of media.
hr: Kraj medija.

en: End of program
hr: Kraj programa

en: End of tape media.
hr: Kraj medija s trakom.

en: Endpoints not registered.
hr: Završne točke nisu registrirane.

en: Enrollment CSP
hr: CSP upisa

en: Ensures software came from software publisher
    Protects software from alteration after publication
hr: Osigurava kako je software došao od izdavača
    Štiti software od promjena nakon objavljivanja

en: Ensures the identity of a remote computer
hr: Osigurava identitet udaljenog računala

en: Enter Network Password
hr: Unos mrežne lozinke

en: Enter Password
hr: Unesite lozinku

en: Enter new date:
hr: Unesite novi datum:

en: Enter new time:
hr: Unesite novo vrijeme:

en: Enterprise Root OID
hr: Korijenski DID poduzeća

en: Entire Network
hr: Cijela mreža

en: Entry already exists.
hr: Unos već postoji.

en: Entry not found.
hr: Unos nije pronađen.

en: Enumeration value out of range.
hr: Vrijednost pobrojenja izvan granica.

en: Environment variable %1 not defined
hr: Varijabla okruženja %1 nije definirana

en: Environment variable not found.
hr: Varijabla okoline nije pronađena.

en: Error
hr: Greška

en: Error converting object to primitive type
hr: Greška u pretvaranju objekta u osnovnu vrstu

en: Error during creation of a new folder
hr: Došlo je do greške prilikom stvaranja mape

en: Error in use of filename wildcards.
hr: Greška u korištenju zamjenskih znakova za datoteke.

en: Error reading `%s'.
hr: Greška prilikom čitanja `%s'.

en: Error setting signal handler.
hr: Greška prilikom postavljanja rukovatelja signala.

en: Error while reading the help file `%s'
hr: Greška tokom čitanja pomoćne datoteke `%s'

en: Error while selecting new font.
hr: Pogreška prilikom odabira novog fonta.

en: Error writing `%s'.
hr: Greška prilikom pisanja `%s'.

en: Error: Alias not found
hr: Greška: Zamjensko ime nije pronađen

en: Error: Command line not supported
hr: Greška: uneseni su nepoznati ili neispravni parametri naredbene linije

en: Error: Invalid option '%c'.
hr: Greška: Neispravna opcija '%c'.

en: Error: Invalid query
hr: Error: Neispravan upit

en: Error: Unknown or invalid command line parameters specified
hr: Greška: uneseni su nepoznati ili neispravni parametri naredbene linije

en: Error;
hr: Greška;

en: Errors
hr: Greške

en: Ethernet
hr: Eternet

en: Event count for DosMuxSemWait incorrect.
hr: Netočan broj događaja za DosMuxSemWait.

en: Event log can't start.
hr: Dnevnik događaja se ne može pokrenuti.

en: Event log file changed.
hr: Datoteka dnevnika događaja je promijenjena.

en: Event log file corrupt.
hr: Datoteka dnevnika dođagaja je oštećena.

en: Event log file full.
hr: Datoteka dnevnika događaja je puna.

en: Exception in service.
hr: Iznimka u usluzi.

en: Exclusive semaphore already owned.
hr: Ekslukzivan semafor već ima vlasnika.

en: Executable files (*.exe)
hr: Izvršne datoteke (*.exe)

en: Execute Program
hr: Izvrši program

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
hr: Izvršavanje naredbe za deinstalaciju '%s' nije uspjelo, možda zbog toga što nedostaje izvršna datoteka.
    Želite li ukloniti deinstalacijski unos iz registra?

en: Existing &overrides:
hr: Postojeća nad&jačavanja:

en: Exit
hr: Izlaz

en: Expected '('
hr: Očekivano '('

en: Expected ')'
hr: Očekivano ')'

en: Expected ';'
hr: Očekivano ';'

en: Expected an operand.
hr: Očekivan operand.

en: Expected an operator.
hr: Očekivan operator.

en: Expert
hr: Ekspert

en: Expiration Date
hr: Datum isticanja

en: Export Filename
hr: Naziv datoteke izvoza

en: Export Format
hr: Format izvoza

en: Export Private Key
hr: Izvoz privatnog ključa

en: Export keys
hr: Izvoz ključeva

en: Extended attribute access denied.
hr: Odbijen pristup proširenom atributu.

en: Extended attribute file corrupt.
hr: Datotke proširenih atributa oštećena.

en: Extended attribute list inconsistent.
hr: Nekonzistentan popis proširenih atributa.

en: Extended attribute table full.
hr: Tablica proširenih atributa puna.

en: Extended attributes didn't fit.
hr: Prošireni atributi nisu stali.

en: Extended attributes not supported.
hr: Prošireni atributi nisu podržani.

en: Extended error.
hr: Proširena pogreška.

en: Extensions Only
hr: Samo ekstenzije

en: F&orward
hr: N&aprijed

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
hr: Puni prozor	Ctrl+Shift+S

en: Failed Connection Attempts
hr: Neuspjele uspostave veze

en: Failed during reading of '%1'
hr: Čitanje '%1' datoteke nije uspjelo

en: Failed to load the RichEdit library.
hr: Neuspješno učitavanje RichEdit biblioteke.

en: Failed to open '%1'
hr: Neuspjelo otvaranje '%1'

en: Failed to open installation log file.
hr: Neuspjelo otvaranje dnevnika instalacije.

en: Failed to open the patch package.
hr: Neuspješno otvaranje paketa zakrpi.

en: False
hr: Netočno

en: Fastest Times
hr: Najbrža vremena

en: Fastest times
hr: Najbrža vremena

en: Favor&ites
hr: &Omiljeno

en: Favorites
hr: Omiljeno

en: Feed paper manual;
hr: Ručno dodavanje papira;

en: Fi&nd What:
hr: P&ronađi što:

en: Field
hr: Polje

en: File
hr: Datoteka

en: File &Name:
hr: &Naziv datoteke:

en: File &name:
hr: Naziv &datoteke:

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
hr: Datoteka '%s' ne postoji.
    
    Želite li napraviti novu datoteku?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
hr: Datoteka '%s' je izmjenjena.
    
    Želite li spremiti izmjene?

en: File Format
hr: Format datoteke

en: File Recovery
hr: Povrat datoteka

en: File `%s' exists. Not overwritten.
hr: Datoteka `%s' postoji. Nije prepisana.

en: File already exists.
hr: Datoteka već postoji.

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
hr: Datoteka već postoji.
    Želite li je zamjeniti?

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
hr: Datoteka se ne čini kao ispravan OLE modul. Registriranje OLE kontrole nije uspjelo.

en: File does not exist
hr: Datoteka ne postoji

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
hr: Datoteka ne postoji.
    Želite li je napraviti?

en: File exists.
hr: Datoteka postoji.

en: File has a user-mapped section.
hr: Datoteka ima korisnički mapiranu sekciju.

en: File invalid.
hr: Neispravna datoteka.

en: File name is too long.
hr: Naziv datoteke je predugačak.

en: File name:
hr: Nazi&v datoteke:

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena

en: File not found.
hr: Datoteka nije pronađena.

en: File or directory corrupt.
hr: Datoteka ili direktorij oštećen.

en: File to Import
hr: Datoteka za uvoz

en: File type
hr: Vrsta datoteke

en: File:
hr: Datoteka:

en: File: [1]
hr: Datoteka: [1]

en: Files Needed
hr: Potrebne datoteke

en: Files of &type:
hr: D&atoteke tipa:

en: Files of type:
hr: Datoteke tipa:

en: Files on Camera
hr: Datoteke na kameri

en: Filter Error
hr: Greška u filteru

en: Filter by&...
hr: Filtriraj po...

en: Financial Information=
hr: Financijske informacije

en: Find
hr: Pronađi

en: Find &next	F3
hr: Pronađi &sljedeće	F3

en: Find Ne&xt	F3
hr: Nađi slje&deći	F3

en: Find in:
hr: Pronađi u:

en: Find:
hr: Pronađi:

en: Finish
hr: Kraj

en: Finished searching the document.
hr: Završeno pretraživanje dokumenta.

en: First line
hr: Prva linija

en: Floating-point divide-by-zero.
hr: Dijeljenje s nulom kod brojeva s pomičnim zarezom.

en: Floating-point overflow.
hr: Preljev kod brojeva s pomičnim zarezom.

en: Floating-point underflow.
hr: Podljev kod brojeva s pomičnim zarezom.

en: Floppy ID address mark not found.
hr: Adresa oznake disketnog pogona nije nađena.

en: Floppy disk
hr: Floppy pogon

en: Floppy registers inconsistent.
hr: Disketni registri su nekonzistenti.

en: Floppy reports wrong cylinder.
hr: Disketni pogon prijavljuje krivi cilindar.

en: Flow Control
hr: Kontrola protoka

en: Folder
hr: Mapa

en: Folder:
hr: Mapa:

en: Folder: [1]
hr: Mapa: [1]

en: Folders
hr: Mape

en: Font St&yle:
hr: Sti&l Fonta:

en: Fonts
hr: Fontovi

en: Foreign Address
hr: Strana adresa

en: Form data
    Usernames and other information you have entered into forms.
hr: Podaci forme
    Korisniča imena i druge informacije koje ste unijeli u forme.

en: Forward
hr: Naprijed

en: Freshest CRL
hr: Najsvježiji CRL

en: From group:
hr: Iz grupe:

en: Fuchsia
hr: Rozo-ljubičasta

en: Full &Path:
hr: Puna putanja:

en: Full Frames (Uncompressed)
hr: Puni kadrovi (nesažeto)

en: Full Name
hr: Puno ime

en: Function could not be called.
hr: Funckija nije mogla biti pozvana.

en: Function expected
hr: Očekivana funkcija

en: Function failed.
hr: Funkcija nije uspjela.

en: GDI Objects
hr: GDI objekti

en: Game Controllers
hr: Igraći upravljači

en: General
hr: Opće

en: General failure.
hr: Opća greška.

en: Generic access types not mapped.
hr: Generički tipovi pristupa nisu mapirani.

en: Given Name
hr: Dano ime

en: Go to today
hr: Prijeđi na današnji dan

en: Graphics
hr: Grafika

en: Gray
hr: Siva

en: Gray Text
hr: Sivi Text

en: Greek
hr: grčko

en: Green
hr: Zelena

en: Group already exists.
hr: Grupa već postoji.

en: Group is built-in.
hr: Grupa je ugrađena.

en: Group is primary for user.
hr: Grupa je primarna za korisnika.

en: Group member not found.
hr: Član grupe nije pronađen.

en: H&eight:
hr: Vi&sina:

en: H&idden
hr: Skriv&eno

en: HELP <command> shows brief help details on a topic.
    HELP without an argument shows all CMD built-in commands.
hr: HELP <naredba> prikazuje kratku pomoć o temi.
    HELP bez argumenta prikazuje sve CMD ugrađene naredbe.

en: HTML Document
hr: HTML dokument

en: Hangul
hr: hangulsko

en: Hangul(Johab)
hr: hangulsko (Johab)

en: Hard disk operation failed.
hr: Neuspjela operacija tvrdog diska.

en: Hard disk recalibrate failed.
hr: Neuspjelo rekalibriranje tvrdog diska.

en: Hard disk reset failed.
hr: Neuspjeli reset tvrdog diska.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
hr: Caps Lock može biti razlog neispravnosti unešenih podataka.
    
    Pritisnite tipku Caps Lock na tikpkovnici za isključivanje velikih slova
    prije unošenja lozinke.

en: Hebrew
hr: hebrejsko

en: Help
hr: Pomoć

en: Help files (*.hlp)
hr: Pomočne datoteke (*.hlp)

en: Help not available.
hr: Pomoć nije dostupna.

en: Help topics:
hr: Teme:

en: Hexadecimal
hr: Heksadecimalno

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide &Tabs
hr: Sakrij karti&ce

en: High
hr: Visoke

en: History
hr: Povijest

en: History
    List of websites you have accessed.
hr: Povijest
    Popis web stranice kojima ste pristupili.

en: Home page
hr: Početna strana

en: Host unreachable.
hr: Domaćin nedohvatljiv.

en: Hostname
hr: Naziv domaćina

en: Hotkey already registered.
hr: Prečac već prijavljen.

en: Hotkey not registered.
hr: Prečac nije registriran.

en: Hybrid
hr: Hibridno

en: Hyperlink
hr: Hiperveza

en: Hyperlink Information
hr: Podaci o hipervezi

en: I&ndex
hr: &Popis

en: I&ntended purpose:
hr: Predvi&đena namjena:

en: I/O Active;
hr: U/I aktivan;

en: I/O Other
hr: U/I ostalo

en: I/O Other Bytes
hr: U/I drugi okteti

en: I/O Read Bytes
hr: U/I okteti čitanja

en: I/O Reads
hr: U/I čitanja

en: I/O Write Bytes
hr: U/I okteti pisanja

en: I/O Writes
hr: U/I pisanja

en: I/O bus reset.
hr: Reset U/I sabirnice.

en: I/O device error.
hr: Greška U/I uređaja.

en: I/O operation aborted.
hr: U/I operacija prekinuta.

en: I/O to registry failed.
hr: U/I u registar neuspio.

en: IOPL not enabled.
hr: IOPL nije omogućen.

en: IP Address=
hr: IP adresa=

en: IP address
hr: IP adresa

en: IP routing enabled
hr: IP usmjeravanje je omogućeno

en: IP security user
hr: IP sigurnosni korisnik

en: IPersist Interface Viewer
hr: IPersist preglednik sučelja

en: IPersistStream Interface Viewer
hr: IPersistStream preglednik sučelja

en: IPv4 address
hr: IPv4 adresa

en: IPv6 address
hr: IPv6 adresa

en: ITypeLib viewer
hr: ITypeLib preglednik

en: Icon files
hr: Datoteke ikona

en: Icons (*.ico)
hr: Ikone (*.ico)

en: If you choose to export the private key, you will be prompted for a password to protect the private key on a later page.
hr: Ukoliko odaberete izvoz privatnog ključa, biti ćete upitani za lozinku za zaštitu privatnog ključa na kasnijoj stranici.

en: Ill-formed password.
hr: Loše formirana lozinka.

en: Illegal assignment
hr: Nedozvoljeno pridruživanje

en: Image Name
hr: Naziv slike

en: Implementation
hr: Implementacija

en: Import All
hr: Uvezi sve

en: Import Selected
hr: Uvezi izabrano

en: Inactive Border
hr: Neaktivni rub

en: Inactive Title Bar
hr: Neaktivni nazivni Bar

en: Inactive Title Bar Gradient
hr: Gradijent neaktivne naslovne trake

en: Inactive Title Text
hr: Neaktivni nazivni Text

en: Inappropriate Authentication
hr: Neprikladna autentifikacija

en: Inappropriate Matching
hr: Neprikladno podudaranje

en: Incl&ude all certificates in the certification path if possible
hr: Uključi s&ve certifikate u putanji certifikacije ako moguće

en: Include all certificates in certificate path
hr: Uključi sve certifikate u putanji certifikata

en: Incompatible revision levels.
hr: Nekompatibilne razine revizije.

en: Incomplete RPC send.
hr: Nepotpun RPC send.

en: Incomplete name.
hr: Nepotpun naziv.

en: Incorrect alignment.
hr: Netočno poravnanje.

en: Incorrect network address.
hr: Netočna mrežna adresa.

en: Increased
hr: Povećane

en: Indentation
hr: Uvlačenje

en: Index
hr: Indeks

en: Index is missing.
hr: Indeks nedostaje.

en: Index range error
hr: Greška u granicama indeksa

en: Index/Inode
hr: Indeks/Ičvor

en: Infinite loop in relocation chain in %1.
hr: Beskonačna petlja u lancu relokacija u %1.

en: Information
hr: Informacije

en: Information Not Available
hr: Informacije nisu dostupne

en: Inherited Interfaces
hr: Nasljeđena sučelja

en: Initializing;
hr: Pokretanje;

en: Initials
hr: Inicijali

en: Input device:
hr: Ulazni uređaj:

en: Insert Object
hr: Unos objekta

en: Insert a new %s object into your document
hr: Unesite novi %s objkat u dokument

en: Insert disk for drive %1.
hr: Ubacite disk za pogon %1.

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
hr: Unesite sadržaj datoteke kao objkat u dokument kako biste ga mogli aktivirali koristeći program koji ga je napravio.

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
hr: Ubacite instalacijski disk proizvođača i osigurajte kako
    je ispod izabrana ispravna jedinica

en: Inserts a picture of the clipboard contents into your document. The picture is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
hr: Umeće sliku sadržaja ostave u dokument. Slika će biti povezana s izvornom datotekom što znači kako će promjene datoteke reflektirati u vaš dokument.

en: Inserts a shortcut which points to the location of the clipboard contents. The shortcut is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
hr: Umeće prećicu koja pokazuje na mjesto sadržaja ostave. Prećica će biti povezana s izvornom datotekom što znači kako će promjene datoteke reflektirati u vaš dokument.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
hr: Umeće sadržaj iz ostave u dokument kao %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s. The data is linked to the source file so that changes to the file will be reflected in your document.
hr: Umeće sadržaj ostave u dokument kao %s. Podaci su povezani s izvornom datotekom što znači kako će se promjene datoteke reflektirati u vaš dokumentu.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
hr: Umeće sadržaj iz ostave u dokument kako biste ga mogli aktivirati koristeći %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s. It will be displayed as an icon.
hr: Umeće sadržaj iz ostave u dokument kako biste ga mogli aktivirati koristeći %s. Biti će prikazano kao ikonica.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
hr: Umeće sadržaj iz ostave u dokument.

en: Install
hr: Instaliraj

en: Install (%d)
hr: Instaliraj (%d)

en: Install/Uninstall
hr: Instaliraj/Ukloni

en: Installation aborted by user.
hr: Instalacija prekinuta od strane korisnika.

en: Installation already running.
hr: Instalacija je već pokrenuta.

en: Installation failure.
hr: Installacija neuspjela.

en: Installation language not supported.
hr: Jezik instalacije nije podržan.

en: Installation of component failed: %08x
hr: Intalacija komponente neuspjela: %08x

en: Installation package failed to open.
hr: Instalacijski paket se nije mogao otvoriti.

en: Installation package is invalid.
hr: Neispravan instalacijski paket.

en: Installation package rejected.
hr: Instalacijski paket je odbijen.

en: Installation platform not supported.
hr: Instalacijska platforma nije podržana.

en: Installation programs
hr: Instalacijski programi

en: Installation source is missing.
hr: Izvor instalacije nedostaje.

en: Installation suspended.
hr: Instalacija suspednirana.

en: Installation transform failed to apply.
hr: Instalacijska tranformacija nije uspjela.

en: Installer not used.
hr: Instalacijski progrma nije korišten.

en: Installer service failed.
hr: Instalacijski servis neuspio.

en: Installer user interface failed.
hr: Korisničko sučelje instalacije nije uspjelo.

en: Installing...
hr: Instaliranje...

en: Insufficient Rights
hr: Nedovoljna prava

en: Insufficient buffer.
hr: Nedovoljan međuspremnik.

en: Int24 failure.
hr: Int24 greška.

en: Interactive window station required.
hr: Potrebna interaktivna stanice prozora.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Interface Statistics
hr: Statistike sučelja

en: Interface not found.
hr: Sučelje nije pronađeno.

en: Interfaces
hr: Sučelja

en: Internal database corruption.
hr: Korupcija interne baze podataka.

en: Internal error.
hr: Interna greška.

en: Internal security DB error.
hr: Interna sigurnosna pogreška baze pod.

en: Internet Settings
hr: Postavke interneta

en: Interrupted by user;
hr: Prekinuto od strane korisnika;

en: Invalid ACL.
hr: Neispravan ACL.

en: Invalid Credentials
hr: Neispravni akreditivi

en: Invalid DLL.
hr: Neispravan DLL.

en: Invalid DN Syntax
hr: Neispravna DN sintaksa

en: Invalid DWP handle.
hr: Neispravna DWP poveznica.

en: Invalid EXE signature in %1.
hr: Neispravan EXE potpis u %1.

en: Invalid GW command.
hr: Neispravna GW naredba.

en: Invalid IOCTL.
hr: Neispravni IOCTL.

en: Invalid LB_SETCOUNT sent.
hr: Poslan neispravan LB_SETCOUNT.

en: Invalid MinAllocSize in %1.
hr: Neispravan MinAllocSize u %1.

en: Invalid Option
hr: Neispravna postavka

en: Invalid RPC protocol sequence.
hr: Neispravna sekvenca RPC protokola.

en: Invalid SEGDPL in %1.
hr: Neispravan SEGDPL u %1.

en: Invalid SID.
hr: Neispravan SID.

en: Invalid SPI parameter.
hr: Neispravan SPI parametar.

en: Invalid ShowWin command.
hr: Neispravna ShowWin naredba.

en: Invalid Syntax
hr: Neispravna sintaksa

en: Invalid accelerator table handle.
hr: Neispravna poveznica akceleratora tablice.

en: Invalid access.
hr: Neispravan pristup.

en: Invalid account name.
hr: Neispravno ime računa.

en: Invalid address.
hr: Neispravna adresa.

en: Invalid array bounds.
hr: Neispravne granice niza.

en: Invalid asynchronous RPC call.
hr: Neispravan asinkroni RPC poziv.

en: Invalid asynchronous RPC handle.
hr: Neispravna asinkrona RPC poveznica.

en: Invalid at interrupt time.
hr: Neispravan u trenutku prekida.

en: Invalid authentication identity.
hr: Neispravan identitet autentifikacije.

en: Invalid binding.
hr: Neispravno vezivanje.

en: Invalid block length.
hr: Neispravna duljina bloka.

en: Invalid block.
hr: Neispravan blok.

en: Invalid character
hr: Neispravan znak

en: Invalid character(s) in path
hr: Neispravan(vni) znak(ovi) u putanji

en: Invalid command line.
hr: Neispravna naredbena linija.

en: Invalid computer name.
hr: Neispravno ime računala.

en: Invalid cursor handle.
hr: Neispravna poveznica pokazivača.

en: Invalid data type.
hr: Neispravni tip podataka.

en: Invalid data.
hr: Neispravni podaci.

en: Invalid device name.
hr: Neispravno ime uređaja.

en: Invalid drive.
hr: Neispravni pogon.

en: Invalid driver.
hr: Neispravan driver.

en: Invalid endpoint format.
hr: Neispravan format završne točke.

en: Invalid entry.
hr: Neispravan unos.

en: Invalid environment.
hr: Neispravna okolina.

en: Invalid event name.
hr: Neispravan naziv događaja.

en: Invalid extended attribute handle.
hr: Neispravna poveznica proširenog atributa.

en: Invalid extended attribute name.
hr: Neispravan naziv proširenog atributa.

en: Invalid field.
hr: Neispravno polje.

en: Invalid flag number.
hr: Neispravan broj zastavica.

en: Invalid flags.
hr: Neispravne zastavice.

en: Invalid form name.
hr: Neispravna ime forme.

en: Invalid form size.
hr: Neispravna veličina forme.

en: Invalid function.
hr: Neispravna funkcija.

en: Invalid group attributes.
hr: Neispravni atributi grupe.

en: Invalid group name.
hr: Neispravno ime grupe.

en: Invalid handle operation.
hr: Neispravna operacija poveznice.

en: Invalid handle state.
hr: Neispravno stanje poveznice.

en: Invalid handle.
hr: Neispravna poveznica.

en: Invalid icon handle.
hr: Neispravna poveznica ikone.

en: Invalid index.
hr: Neispravan indeks.

en: Invalid key.
hr: Neispravnui ključ.

en: Invalid keyboard handle.
hr: Neispravna poveznica tipkovnice.

en: Invalid level.
hr: Neispravna razina.

en: Invalid logon hours.
hr: Neispravni sati prijave.

en: Invalid logon type.
hr: Neispravna vrsta prijave.

en: Invalid member.
hr: Neispravan član.

en: Invalid menu handle.
hr: Neispravna poveznica izbornika.

en: Invalid message destination.
hr: Neispravna destinacija poruke.

en: Invalid message name.
hr: Neispravno ime poruke.

en: Invalid message.
hr: Neispravna poruka.

en: Invalid module type for %1.
hr: Neispravan tip modula za %1.

en: Invalid monitor handle.
hr: Neispravna poveznica ekrana.

en: Invalid name syntax.
hr: Neispravna sintaksa imena.

en: Invalid name.
hr: Neispravno ime.

en: Invalid network address family.
hr: Neispravna obitelj mrežnih adresa.

en: Invalid network address.
hr: Neispravna mrežna adresa.

en: Invalid network name.
hr: Neispravno ime mreže.

en: Invalid network options.
hr: Neispravne postavke mreže.

en: Invalid network provider name.
hr: Neispravno ime poslužitelja mreže.

en: Invalid number format.
hr: Neispravan brojevni format.

en: Invalid number of parameters - Use xcopy /? for help
hr: Neispravan broj parametara. Koristite xcopy /? za pomoć

en: Invalid object.
hr: Neispravan objekt.

en: Invalid oplock message received.
hr: Primljena neispravna poruka za oportunističko zaključavanje.

en: Invalid ordinal for %1.
hr: Neispravan redni broj za %1.

en: Invalid owner.
hr: Neispravan vlasnik.

en: Invalid parameter '%1' - Use xcopy /? for help
hr: Neispravan parametar '%1' - Koristite xcopy /? za pomoć

en: Invalid parameter.
hr: Neispravan parametar.

en: Invalid password.
hr: Neispravna lozinka.

en: Invalid patch package.
hr: Neispravan paket zakrpi.

en: Invalid pipe object.
hr: Neispravan cjevovodni objekt.

en: Invalid pixel format.
hr: Neispravan format piksela.

en: Invalid primary group.
hr: Neispravna primarna grupa.

en: Invalid printer command.
hr: Neispravna naredba pisača.

en: Invalid printer name.
hr: Neispravno ime pisača.

en: Invalid printer state.
hr: Neispravno stanje pisača.

en: Invalid priority.
hr: Neispravni prioritet.

en: Invalid procedure call or argument
hr: Nevažeći poziv procedure ili argumenta

en: Invalid query syntax.
hr: Neispravna sintaksa upita.

en: Invalid scrollbar range.
hr: Nevaljan raspon trake za pomicanje.

en: Invalid security descriptor.
hr: Neispravan sigurnosni opisnik.

en: Invalid segment number.
hr: Neispravan broj segmenta.

en: Invalid separator file.
hr: Neispravna datoteka odvajač.

en: Invalid server state.
hr: Neispravno stanje poslužitelja.

en: Invalid service account.
hr: Neispravan račun servisa.

en: Invalid service control.
hr: Neispravna kontrola servisa.

en: Invalid service lock.
hr: Neispravno zaključavanje servisa.

en: Invalid service name.
hr: Neispravno ime servisa.

en: Invalid share name.
hr: Neispravan naziv dijeljenog.

en: Invalid signal number.
hr: Neispravan broj signala.

en: Invalid starting code segment for %1.
hr: Neisprravan početni segment koda za %1.

en: Invalid starting stack segment for %1.
hr: Neisprravan početni segment stoga za %1.

en: Invalid string UUID.
hr: Neispravan UUID znakovnog niza.

en: Invalid string binding.
hr: Neispravno vezivanje znakovnog niza.

en: Invalid sub authority.
hr: Neispravan podautoritet.

en: Invalid table.
hr: Neispravna tablica.

en: Invalid tag.
hr: Neispravna oznaka.

en: Invalid target handle.
hr: Neispravna ciljana poveznica.

en: Invalid thread ID.
hr: Neispravan ID dretve.

en: Invalid time.
hr: Neispravno vrijeme.

en: Invalid timeout value.
hr: Neispravna vrijednost vremenskog isteka.

en: Invalid transaction state.
hr: Neispravno stanje transakcije.

en: Invalid use of direct access handle.
hr: Neispravno korištenje poveznice za direktan pristup.

en: Invalid user buffer.
hr: Neispravan korisnički međuspremnik.

en: Invalid version option.
hr: Neispravna opcija inačice.

en: Invalid window handle.
hr: Neispravna poveznica prozora.

en: Invalid workstation.
hr: Neispravna radna stanica.

en: Is Leaf
hr: je list

en: Issued By
hr: Izdavatelj

en: Issued To
hr: Izdan osobi

en: Issued by:
hr: Izdavač:

en: Issued to:
hr: Izdan osobi:

en: Issuer
hr: Izdavatelj

en: Issuer &Statement
hr: Izjava i&zdavača

en: Issuer Alternative Name
hr: Alternativno ime izdavača

en: Issuing Distribution Point
hr: Distribucijska točka izdavanja

en: It&em:
hr: Stavka:

en: Italic
hr: Ukošeno

en: JScript object expected
hr: Očekivan JScript objekt

en: Japanese
hr: japansko

en: Joysticks
hr: Joystici

en: Key Attributes
hr: Atributi ključa

en: Key Encipherment
hr: Šifriranje ključa

en: Key Recovery
hr: Povrat ključa

en: Key Usage
hr: Uporaba ključa

en: Key Usage Restriction
hr: Restrikcije uporabe ključa

en: Key deleted.
hr: Ključ obrisan.

en: Keys
hr: Ključevi

en: L&andscape
hr: Pej&zaž

en: L&eft:
hr: &Lijevo:

en: LAN Connection
hr: LAN veza

en: LUIDs exhausted.
hr: LUIDi potrošeni.

en: Label not found
hr: Oznaka nije pronađena

en: Label redefined
hr: Oznaka redefinirana

en: Lar&ge Icons
hr: &Velike ikone

en: Large
hr: Veliki

en: Last Change:
hr: Zadnja promjena:

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Edge
hr: Lijevi rub

en: Libraries
hr: Biblioteke

en: Libraries (*.dll)
hr: Biblioteke (*.dll)

en: License Server Verification
hr: Verifikacija poslužitelja licenci

en: License quota exceeded.
hr: Premašena kvota licence.

en: Lifetime Signing
hr: Doživotno potpisivanje

en: Lime
hr: Limun zelena

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Line up Icons
hr: Poravnaj ikone

en: Links
hr: Veze

en: Links to
hr: Poveznice do

en: List
hr: Popis

en: List Files of &Type:
hr: Popis datoteka po &vrsti:

en: Load order
hr: Redoslijed učitavanja

en: LoadTypeLib( %1 ) failed ($%2!x!)
hr: LoadTypeLib( %1 ) neuspio ($%2!x!)

en: Loading detailed information, please wait...
hr: Učitavam detaljne informacije, pričekajte molim...

en: Local Address
hr: Lokalna adresa

en: Local Error
hr: Lokalna greška

en: Local Monitor
hr: Lokalni monitor

en: Local Port
hr: Lokalna vrata

en: Local group already exists.
hr: Lokalna grupa već postoji.

en: Local hard disk
hr: Lokalni tvrdi disk

en: Local user session key.
hr: Ključ sjednice lokanog korisnika.

en: Locality
hr: Lokalitet

en: Location
hr: Lokacija

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Lock failed.
hr: Zaključavanje neuspjelo.

en: Lock violation.
hr: Povreda zaključavanja.

en: Login time restriction.
hr: Ograničenje vrijeme prijave.

en: Login workstation restriction.
hr: Ograničenje prijave radne stanice.

en: Logon failure.
hr: Neuspješna prijava.

en: Logon session ID collision.
hr: Kolizija ID sjednice prijave.

en: Logon session ID exists.
hr: Postoji ID sjednice prijave.

en: Logon type not granted.
hr: Vrsta prijave nije odobrena.

en: Logon unsuccessful
hr: Neusjpešna prijava

en: Look &in:
hr: Pogledaj &u:

en: Loop Detected
hr: Pronađena je petlja

en: Loop while handling referrals
hr: Ponavljaj pri rukovanju s upućivačima

en: Low
hr: Niske

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
hr: Osvijetljenos&t:

en: MD <name> is the short version of MKDIR. It creates a subdirectory.
hr: MD <ime> je kraća verzija MKDIR. Stvara poddirektorij.

en: MKDIR <name> creates a subdirectory.
hr: MKDIR <ime> stvara poddirektorij.

en: Ma&ximize
hr: U&većaj

en: Machine type mismatch.
hr: Neslaganje vrste stroja.

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
hr: Slanje poruke nije uspjelo jer MAPI poštanski klijent nije instaliran.

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
hr: Provjerite ispravnost koris. imena i
    lozinke koje ste unijeli.

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Margins (millimeters)
hr: Margine (u milimetrima)

en: Margins [inches]
hr: Margine (u inčima)

en: Margins [mm]
hr: Margine (u milimetrima)

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
hr: Margine se preklapaju ili prelaze van granica papira.
    Ponovo unesite margine.

en: Maroon
hr: Kestenjasta

en: Mask=
hr: Maska=

en: Match &Case
hr: Odgovara &veličina slova

en: Match &Whole Word Only
hr: Odgovara samo &cijela riječ

en: Max system-wide thread count reached.
hr: Dostignut najveći sistemski broj dretvi.

en: Maximum calls too low.
hr: Maksimalan broj poziva prenizak.

en: Media changed.
hr: Promijenjen medij.

en: Medium
hr: Srednje

en: Meets Criteria=
hr: Zadovoljava kriterije=

en: Mem Delta
hr: Mem delta

en: Mem Usage
hr: Mem uporaba

en: Mem Usage: %1!u!kB / %2!u!kB
hr: Mem uporaba: %1!u!kB / %2!u!kB

en: Mem usage
hr: Mem upotreba

en: Memory Monitor
hr: Nadgledanje memorije

en: Memory Usage &Delta
hr: Delta memorijske &uporabe

en: Memory trashed.
hr: Memorija razbacana.

en: Memory usage history
hr: Povijest memorijske uporabe

en: Menu Background
hr: Pozadina menija

en: Menu Bar
hr: Traka izbornika

en: Menu Highlight
hr: Isticanje izbornika

en: Menu Text
hr: Tekst menija

en: Menu item not found.
hr: Stavka menija nije pronađena.

en: Message
hr: Poruka

en: Message 0x%1 not found in file %2.
hr: Poruka 0x%1 nije pronađena u datoteci %2.

en: Message Box Text
hr: Poruka Box Text

en: Message Digest
hr: Probava poruke

en: Message can only be used in synchronous calls.
hr: Poruka se može koristiti samo kod sinkronih poziva.

en: Mi&nimize
hr: &Umanji

en: Mines
hr: Mine

en: Mismatch in parentheses.
hr: Nepodudaranje u zagradama.

en: Mixed
hr: Izmješano

en: Modification date
hr: Datum promjene

en: Modified
hr: Izmjenjeno

en: Module not found.
hr: Modul nije pronađen.

en: More &Info
hr: Više &informacija

en: More data available.
hr: Još podataka dostupno.

en: More results returned
hr: Više rezultata vraćeno

en: More...
hr: Više...

en: More?
hr: Više?

en: Move &Down
hr: Pomakni &dolje

en: Move &Up
hr: Pomakni &gore

en: Move Program
hr: Pomakni program

en: Move program:
hr: Pomakni program:

en: Moving the replacement file failed.
hr: Pomicanje zamjenske datoteke neuspjelo.

en: Music
hr: Glazba

en: Mutex not owned by caller.
hr: Pozivač nije vlasnik mutexa.

en: Mutual authentication failed.
hr: Obostrana autentifikacija neuspjela.

en: My Computer
hr: Moje računalo

en: N&o, do not export the private key
hr: &Ne, ne izvesti privatni ključ

en: NETLOGON is not started.
hr: NETLOGON nije pokrenut.

en: Name
hr: Naziv

en: Name Constraints
hr: Ograničenja imena

en: Name service unavailable.
hr: Servis nazivlja nedostupan.

en: Name:
hr: Naziv:

en: Naming Violation
hr: Kršenje imenovanja

en: Nati&ve then Builtin
hr: Nativno &pa ugrađeno

en: Navy
hr: Tamno plava

en: Negative seek.
hr: Traženje unazad.

en: Nesting LoadModule calls not allowed.
hr: Gnježđenje poziva LoadMoudle nije dopušteno.

en: Net write fault.
hr: Greška u mrežnom pisanju.

en: Netscape Base URL
hr: Netscape osnovni URL

en: Netscape CA Policy URL
hr: Netscape CA URL uvjeta

en: Netscape CA Revocation URL
hr: Netscape CA URL za opoziv

en: Netscape Cert Renewal URL
hr: Netscape URL za obnavljanje cert

en: Netscape Cert Type
hr: Netscape vrsta certifikata

en: Netscape Comment
hr: Netscape komentar

en: Netscape Revocation URL
hr: Netscape URL za opoziv

en: Netscape SSL ServerName
hr: Netscape SSL ime poslužitelja

en: Network access denied.
hr: Mrežni pristup odbijen.

en: Network busy.
hr: Mreža zauzeta.

en: Network name deleted.
hr: Mrežno ime izbrisano.

en: Network share
hr: Mrežno dijeljenje

en: Network unreachable.
hr: Mreža nedostupna.

en: New
hr: Novo

en: New &Folder
hr: Nova &mapa

en: New &Link
hr: Nova &veza

en: New &Window
hr: &Novom prozor

en: New Folder
hr: Nova mapa

en: New Key #%d
hr: Novi ključ #%d

en: New Value #%d
hr: Nova vrijednost #%d

en: New document type
hr: Vrsta novog dokumenta

en: Newer Windows version needed.
hr: Potrebna novija verzija Windowsa.

en: Nex&t	Ctrl+F6
hr: Sljedeće	Ctrl+F6

en: Next Update Location
hr: Sljedeća lokacija ažuriranja

en: Next page
hr: Sljedeća stranice

en: No
hr: Ne

en: No Memory
hr: Nema memorije

en: No Object Class Mods
hr: Neme klase objekata

en: No Ports
hr: Nema vratiju

en: No RPC call active.
hr: Nema aktivnih RPC poziva.

en: No Such Attribute
hr: Ne postoji takva osobina

en: No Such Object
hr: Ne postoji takav objkat

en: No Unicode translation.
hr: Nema Unicode prijevoda.

en: No access to memory location.
hr: Nema pristupa memorijskoj lokaciji.

en: No associated application.
hr: Nema povezane aplikacije.

en: No bindings.
hr: Nema vezivanja.

en: No children to wait for.
hr: Nema djece koju treba čekati.

en: No data detected.
hr: Nisu otkriveni podaci.

en: No data on RPC pipe.
hr: Nema podataka na RPC cjevovodu.

en: No default printer defined.
hr: Nije definiran podrazumijevani pisač.

en: No endpoint found.
hr: Nije nađena završna točka.

en: No entry name.
hr: Nema naziva unosa.

en: No help available for %1
hr: Nedostupa pomoć za %1

en: No inheritable components.
hr: Nema nasljedivih komponenti.

en: No interfaces.
hr: Nema sučelja.

en: No logon servers available.
hr: Nema dostupnih poslužitelja za prijavu.

en: No match found.
hr: Nisu pronađene podudarnosti.

en: No media in drive.
hr: Nema medija u pogonu.

en: No more bindings.
hr: Nema više vezivanja.

en: No more data available.
hr: Nema više dostupnih podataka.

en: No more entries.
hr: Nema više unosa.

en: No more files.
hr: Nema više datoteka.

en: No more local devices.
hr: Nema više lokalnih uređaja.

en: No more members.
hr: Nema više članova.

en: No more search handles.
hr: Nema više poveznica pretraga.

en: No network address.
hr: Nema mrežne adrese.

en: No network or bad path.
hr: Nema mreže ili neispravna putanja.

en: No network.
hr: Nema mreže.

en: No non-paged system resources.
hr: Nema ne-straničenih sistemskih resursa.

en: No page file quota.
hr: Nema kvote stranične datoteke.

en: No paged system resources.
hr: Nema straničenih sistemskih resursa.

en: No process slots.
hr: Nema više mjesta za procese.

en: No protocol sequences registered.
hr: Sekvence protokola nisu registirane.

en: No protocol sequences.
hr: Nema sekvenci protokola.

en: No quotas for account.
hr: Nema kvota za račun.

en: No recovery program for service.
hr: Nema programa za obnovu servisa.

en: No registry log space.
hr: Nema prostora za zapisnik registra.

en: No result present in message
hr: Nema rezultata u poruci

en: No running tracking service.
hr: Nema pratećeg servisa koji se izvodi.

en: No scrollbars.
hr: Nema trake za pomicanje.

en: No security ID mapped.
hr: Nema mapiranog sigurnosog IDa.

en: No security context available.
hr: Nema dostupnih sigurnosnih konteksta.

en: No security on object.
hr: Nema sigurnosti na objektu.

en: No serial devices found.
hr: Nisu nađeni serijski uređaju.

en: No shutdown in progress.
hr: Nema gašenja u tijeku.

en: No signal sent.
hr: Nijedan signal poslan.

en: No site name available.
hr: Nedostupan naziv stranice.

en: No such group.
hr: Ne postoji takva grupa.

en: No such local group.
hr: Nema takve lokalne grupe.

en: No such logon session.
hr: Ne postoji takva prijava sjednice.

en: No such member.
hr: Ne postoji takav član.

en: No such privilege.
hr: Nema takvog dopuštenja.

en: No such user.
hr: Ne postoji takav korisnik.

en: No such volume ID.
hr: Ne postoji takav ID jedinice.

en: No system resources.
hr: Nema sistemskih resursa.

en: No toner;
hr: Nema tonera;

en: No trust SAM account.
hr: Nema SAM račun povjerenja.

en: No trust secret.
hr: Nema tajne povjerenja.

en: No user session key.
hr: Nema korisničkog ključa sjednice.

en: No volume label.
hr: Jedinica nema oznaku.

en: No working set quota.
hr: Nema kvote radnog skupa.

en: Nobody
hr: Nitko

en: Node type
hr: Vrsta čvora

en: Non-unicast packets
hr: Ne-Unicast paketi

en: Nonexistent token.
hr: Nepostojeći znak.

en: Nonpaged
hr: Nestraničeno

en: Normal
hr: Normalan

en: Not Available
hr: Nije dostupno

en: Not DOS disk.
hr: Nije DOS disk.

en: Not Responding
hr: Ne reagira

en: Not Yet Implemented
hr: Nije još implementirano

en: Not a child window.
hr: Nije prozor dijete.

en: Not a container.
hr: Nije spremnik.

en: Not a dialog window.
hr: Nije dijaloški prozor.

en: Not a logon process.
hr: Nije proces prijave.

en: Not all objects could be exported.
hr: Nisu se svi objekti mogli izvesti.

en: Not all objects unexported.
hr: Nisu svi objekti neizvezeni.

en: Not all privileges assigned.
hr: Nisu sva dopuštenja pridružene.

en: Not allowed on Non-leaf
hr: Nije dozvoljeno na ne-listu

en: Not allowed on RDN
hr: Nije dozvoljeno na RDN-u

en: Not an MDI child window.
hr: Prozor nije dijete MDI.

en: Not an RPC error.
hr: Nije RPC greška.

en: Not available;
hr: Nedostupno;

en: Not enough memory available for this task. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
hr: Nema dovoljno raspoložive memorije za ovaj zadatak. Izađite iz jedne ili više aplikacija kako bi ste povećali raspoloživu memoriju i pokušajte ponovno.

en: Not enough memory.
hr: Nema više memorije.

en: Not enough quota.
hr: Nedovoljna kvota.

en: Not enough server memory.
hr: Nema dovoljno poslužiteljske memorije.

en: Not implemented
hr: Nije još implementirano

en: Not ready.
hr: Nespreman.

en: Not registry file.
hr: Nije datoteka registra.

en: Not same device.
hr: Nije isti uređdaj.

en: Not specified
hr: Nije određeno

en: Not supported on Small Business Server.
hr: Nije podržano na Small Business Server.

en: Not top-level directory.
hr: Nije direktorij gornje razine.

en: Not yet implemented
hr: Nije još implementirano

en: Note: The following file formats may contain more than one certificate, certificate revocation list, or certificate trust list:
hr: Napomena: Sljedeći datotečni formati mogu sadržavati više od jednog certifikata, popisa opoziva certifikata ili popisa pouzdanih certifikata:

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
hr: Napomena: Privatan ključ za ovaj certifikat se nije mogao otvoriti.

en: Note: The private key for this certificate is not exportable.
hr: Napomena: Privatan ključ za ovaj certifikat se ne može izvesti.

en: Nothing to export.
hr: Ništa za izvoz.

en: Notice Number=
hr: Broj obavijesti=

en: Notice Text=
hr: Tekst obavijesti=

en: Notify change request in progress.
hr: Zahtjev za obavijesti o promjeni u tijeku.

en: Null context handle.
hr: Null poveznica konteksta.

en: Null reference pointer.
hr: Null referntni pokazivač.

en: Number expected
hr: Očekivan broj

en: Number of &copies:
hr: Broj kopija:

en: Number of fraction digits is out of range
hr: Broj decimalnih znamenki je izvan dosega

en: O&pen	Enter
hr: O&tvori	Enter

en: OEM Windows System Component Verification
hr: OEM Windows verifikacija sistemskih komponenti

en: OEM/DOS
hr: DEM/DO5

en: OK
hr: U redu

en: OLE storage documents are not supported.
hr: Dokumenti s OLE pohranom nisu podržani.

en: OS Version
hr: OS verzija

en: Object
hr: Objekt

en: Object Class Violation
hr: Kršenje klase objekata

en: Object Type:
hr: Vrsta objekta:

en: Object UUID not found.
hr: UUID objekta nije pronađen.

en: Object doesn't support this action
hr: Objekt ne podržava ovu radnju

en: Object doesn't support this property or method
hr: Objekt ne podržava ovo svojstvo ili metodu

en: Object expected
hr: Očekivan objekt

en: Object required
hr: Potreban objekt

en: Off
hr: Isključeno

en: Off-line CRL Signing
hr: Offline CRL potpisivanje

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
hr: OleView - OLE/COM preglednik objekata

en: Olive
hr: Maslinasta

en: On
hr: Uključeno

en: One Graph &Per CPU
hr: Jedan graf po &CPU

en: One page
hr: Jedna stranica

en: Open
hr: Otvori

en: Open File
hr: Otvori datoteku

en: Open Link in &New Window
hr: Otvori vezu u &novom prozoru

en: Open URL
hr: Otvaranje adrese

en: Open a TypeLib file and view the contents
hr: Otvori TypeLib datoteku i prikaži sadržaj

en: Open as &read-only
hr: Otvori sa&mo za čitanje

en: Open failed.
hr: Otvaranje neuspješno.

en: Open in &New Window
hr: Otvori u &novom prozoru

en: Open:
hr: Otvori:

en: Operation Ceased
hr: Operacija prestala

en: Operation canceled by user.
hr: Korisnik prekinuo operaciju.

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
hr: Radnja nije podržana od strane ove inačice LDAP protokola

en: Operation not supported.
hr: Operacija nije podržana.

en: Operations Error
hr: Greška u operacijama

en: Options
hr: Postavke

en: Organi&zation:
hr: Organi&zacija:

en: Organization
hr: Organizacija

en: Organization=
hr: Organizacija=

en: Organizational Unit
hr: Organizacijska jedinica

en: Orientation
hr: Orijentacija

en: Original location
hr: Originalna lokacija

en: Other
hr: Ostalo

en: Other Name=
hr: Drugo ime=

en: Other People
hr: Druge osobe

en: Out of memory.
hr: Nema više memorije.

en: Out of memory.
hr: Nema više memorije.

en: Out of memory;
hr: Nema više memorije;

en: Out of paper.
hr: Nema papira.

en: Out of paper;
hr: Nema papira;

en: Out of resources.
hr: Nema više resursa.

en: Out of structures.
hr: Nema više struktura.

en: Out of user handles.
hr: Nema više korisničkih poveznica.

en: Output device:
hr: Izlazni uređaj:

en: Output tray is full;
hr: Izlazna ladica je puna;

en: Overlapped I/O incomplete.
hr: Preklapajući U/I nepotpun.

en: Overlapped I/O pending.
hr: Preklapajući U/I u tijeku.

en: Overwrite %1?
hr: Pisati preko %1?

en: Overwrite %1? (Yes|No|All)
hr: Zamjeniti %1? (Da|Ne|Sve)

en: P&ortrait
hr: &Portret

en: P&rinter Setup...
hr: Postavke is&pisa...

en: P&rinter...
hr: Pisa&č...

en: P&roperties
hr: &Svojstva

en: PATH not found
hr: PATH nije nađen

en: PKCS 7 Data
hr: PKCS 7 podaci

en: PKCS 7 Digested
hr: PKCS 7 probavljen

en: PKCS 7 Encrypted
hr: PKKS 7 enkriptiran

en: PKCS 7 Enveloped
hr: PKCS 7 u ovojnici

en: PKCS 7 Signed
hr: PKCS 7 potpisano

en: PUSHD <directory> saves the current directory onto a stack, and then
    changes the current directory to the supplied one.
hr: CD <dir> je kraća verzija CHDIR. Mijenja trenutan podrazumijevan direktorij.

en: Pa&ges
hr: Stranic&e

en: Page
hr: Stranica

en: Page &p
hr: Strana &p

en: Page Down
hr: Stranice dolje

en: Page Left
hr: Stranica lijevo

en: Page Right
hr: Stranica desno

en: Page Se&tup...
hr: Postavke s&tranice...

en: Page Setup
hr: Postavke stranice

en: Page Up
hr: Stranica gore

en: Paged
hr: Straničeno

en: Pages
hr: Stranice

en: Paper
hr: Papir

en: Paper Si&ze:
hr: Veličina papira:

en: Paper jam;
hr: Zastoj papira;

en: Paper problem;
hr: Problem s papirom;

en: Paragrap&h format
hr: Format paragraf&a

en: Paragraph format
hr: Format paragrafa

en: Parameter Error
hr: Greška u parametru

en: Parameter error
hr: Greška parametra

en: Parity
hr: Paritet

en: Partition failure.
hr: Greška particije.

en: Password
hr: Lozinka

en: Password expired.
hr: Lozinka istekla.

en: Password restriction.
hr: Ograničenje lozinke.

en: Password too complex for LM.
hr: Lozinka presložena za LM.

en: Passwords
    Saved passwords you have entered into forms.
hr: Lozinke
    Spremljene lozinke koje ste unijeli u forme.

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Paste &Link
hr: Zalijepi &vezu

en: Paste Special
hr: Posebno lijepljenje

en: Paste as Link
hr: Zalijepi kao vezu

en: Path Length Constraint=
hr: Ograničenje duljine putanje=

en: Path does not exist
hr: Putanja ne postoji

en: Path is busy.
hr: Putanja je zauzeta.

en: Path is in use as a JOIN.
hr: Putanja se već koristi kao JOIN.

en: Path is in use as a SUBST.
hr: Putanje se već koristi kao SUBST.

en: Path is invalid.
hr: Putanja je neispravna.

en: Path not found.
hr: Putanja nije pronađena.

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Paused;
hr: Pauzirano;

en: Pea&k Memory Usage
hr: &Vršna uporaba memorije

en: Peak
hr: Vršno

en: Peak Mem Usage
hr: Vršna mem uporaba

en: Peer-to-peer
hr: Neposredna razmjena

en: Pending deletion;
hr: Čeka na brisanje;

en: Perform operation even when nothing changed.
hr: Obavi operaciju čak i kada se ništa nije promijenilo.

en: Performance
hr: Performanse

en: Performance Meters
hr: Metrike performansi

en: Personal
hr: Osobno

en: Physical address
hr: Fizička adresa

en: Pictures
hr: Slike

en: Pipe busy.
hr: Cjevovod zauzet.

en: Pipe closed.
hr: Cjevovod zatvoren.

en: Pipe connected.
hr: Cjevovod spojen.

en: Pipe listening.
hr: Cjevovod sluša.

en: Pipe not connected.
hr: Cjevovod nije spojen.

en: Play
hr: Reproduciraj

en: Player
hr: Reproduciratelj

en: Playlists
hr: Playliste

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
hr: Molimo uneiste OID u formi 1.2.3.4

en: Please enter your name
hr: Molimo unesite vaše ime

en: Please enter your username and password:
hr: Unesite svoje korisničko ime i lozinku:

en: Please retry operation.
hr: Molimo ponovite operaciju.

en: Please select a certificate store.
hr: Molimo odaberite spremnik certifikata.

en: Please select a file.
hr: Molimo odaberite datoteku.

en: Please verify that the correct file name was given
hr: Provjerite točnost naziva dane datoteke

en: Po&rtrait
hr: Por&tret

en: Point not found.
hr: Točka nije pronađena.

en: Policy Constraints
hr: Pravila ograničenja

en: Policy Mappings
hr: Pravila mapiranja

en: Popup menu
hr: Iskočni izbornik

en: Popup menu already active.
hr: Iskočni izbornik već aktivan.

en: Port %s already exists
hr: Port %s već postoji

en: Port unreachable.
hr: Vrata nedostupna.

en: Possible deadlock.
hr: Moguć zastoj.

en: Potential matching file found.
hr: Potencijalno odgovarajuća datoteka nađena.

en: Power save mode;
hr: Režim za uštedu struje;

en: Pr&int
hr: &Ispis

en: Pr&int Picture...
hr: Ispiši &sliku...

en: Pr&int...
hr: I&spis...

en: Precision is out of range
hr: Preciznost je izvan dosega

en: Prefer Signed Data
hr: Preferiraj potpisane podatke

en: Press <Enter> to begin copying
hr: Pritisnite <Enter> za početak kopiranja

en: Press any button in the controller to activate the chosen effect. The effect direction can be changed with the controller axis.
hr: Pritsnite bilo koji gumb na upravljaču kako bi aktivirali odabaran efekt. Smjer efetka se može promijeniti pomoću osi upravljača.

en: Press any key to continue...
hr: Pritisnite bilo koju tipku za nastavak...

en: Preview
hr: Pregled

en: Previous CA Certificate Hash
hr: Hash prethodnog CA certifikata

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: Print
hr: Ispis

en: Print &Quality:
hr: &Kvaliteta ispisa:

en: Print &format...
hr: Format &ispisa...

en: Print Setup
hr: Postavke ispisa

en: Print canceled.
hr: Ispis otkazan.

en: Print previe&w
hr: Pregled isp&isa

en: Print queue full.
hr: Pun red za ispis.

en: Print range
hr: Ispis područja

en: Print server unknown;
hr: Nepoznat poslužitelj za ispis;

en: Print to Fi&le
hr: Ispis u da&toteku

en: Print to File
hr: Ispis u datoteku

en: Print to fi&le
hr: Ispis u da&toteku

en: Print...
hr: Ispis...

en: PrintHood
hr: Pisači

en: Printer
hr: Pisač

en: Printer &setup...
hr: Postavke pi&sača...

en: Printer already exists.
hr: Pisač već postoji.

en: Printer deleted.
hr: Pisač obrisan.

en: Printer driver already installed.
hr: Driver pisača već instaliran.

en: Printer files (*.prn)
hr: Datoteke pisača (*.prn)

en: Printer offline;
hr: Pisač nije povezan;

en: Printer:
hr: Pisač:

en: Printing not implemented.
hr: Ispis nije implementiran.

en: Printing;
hr: Ispisivanje;

en: Private Key Usage Period
hr: Razdoblje korištelja privatnog ključa

en: Private dialog index.
hr: Indeks privatnog dijaloga.

en: Privilege not held.
hr: Nemate dopuštenje.

en: Procedure not found.
hr: Procedura nije pronađena.

en: Procedure number out of range.
hr: Broj procedure izvan dometa.

en: Process abort cannot be detected.
hr: Prekid procesa se ne može detektirati.

en: Process aborted.
hr: Proces prekinut.

en: Processes
hr: Procesa

en: Processes: %d
hr: Procesi: %d

en: Processing;
hr: Obrađivanje;

en: Processor Affinity
hr: Afinitet procesora

en: Product Updates:
hr: Nadogradnje proizvoda:

en: Product uninstalled.
hr: Proizvod uklonjen.

en: Program &group
hr: Programska grupa

en: Program Attributes
hr: Atributi programa

en: Program Error
hr: Greška programa

en: Program Error Details
hr: Detalji greške programa

en: Program Files
hr: Programske datoteke

en: Program Files (x86)
hr: Programske datoteke (x86)

en: Program Group Attributes
hr: Atributi grupe programa

en: Programs
hr: Programi

en: Programs (*.exe)
hr: Programi (*.exe)

en: Propert&ies	Alt+Enter
hr: Svojstva	Alt+Enter

en: Properties
hr: Svojstva

en: Properties Only
hr: Samo svojstva

en: Properties for %s
hr: Svojstva za %s

en: Property set not found.
hr: Svojstvo nije pronađeno.

en: Protects e-mail messages
hr: Štiti e-mail poruke

en: Protocol Error
hr: Greška u protokolu

en: Protocol sequence not found.
hr: Sekvenca protokola nije nađena.

en: Protocol unreachable.
hr: Protokol nedostupan.

en: Proves your identity to a remote computer
hr: Dokazuje vaš identitet udaljenom računalu

en: Proxy
hr: Posrednik

en: Public key
hr: Javni ključ

en: Publisher
hr: Izdavač

en: Publisher:
hr: Izdavač:

en: Publishers...
hr: Izdavači...

en: Purple
hr: Ljubičasta

en: Qualifier
hr: Kvalifikator

en: Query Pending
hr: Upit u tijeku

en: Question &Marks
hr: Upitni&ci

en: R&edo	Ctrl+Y
hr: &Opozovi	Ctrl+Y

en: R&eset
hr: &Poništi

en: RDN Name
hr: RDN ime

en: REN <filename> is the short version of RENAME. It renames a file.
hr: REN <imeDatoteke> je kraća verzija RENAME. Preimenuje datoteku.

en: RENAME <filename> renames a file.
hr: RENAME <imeDatoteke> preimenuje datoteku.

en: RPC call already in progress.
hr: RPC poziv već u tijeku.

en: RPC call canceled.
hr: RPC poziv otkazan.

en: RPC call failed and didn't execute.
hr: RPC poziv nije uspio i nije se izvršio.

en: RPC call failed.
hr: RPC poziv neuspio.

en: RPC comm failure.
hr: RPC comm neuspjeh.

en: RPC divide-by-zero.
hr: RPC dijeljenje s nulom.

en: RPC entry type mismatch.
hr: Neslaganje tipova RPC unosa.

en: RPC pipe closed.
hr: RPC cjevovod zatvoren.

en: RPC protocol error.
hr: Greška u RPC protokolu.

en: RPC protocol sequence not supported.
hr: Sekvenca RPC protokola nije podržana.

en: RPC server not listening.
hr: RPC poslužitelj ne sluša.

en: RPC server too busy.
hr: RPC poslužitelj prezauzet.

en: RPC server unavailable.
hr: RPC poslužitelj nedostupan.

en: RPCInternal error.
hr: RPCInternal greška.

en: Re&name...
hr: &Preimenuj...

en: Re&place With:
hr: Zamijen&i sa:

en: Read fault.
hr: Greška prilikon čitanja.

en: Read-&only
hr: Samo za &čitanje

en: Read/WriteProcessMemory partially completed.
hr: Read/WriteProcessMemory djelomično završeno.

en: Readme:
hr: Pročitaj me:

en: Ready
hr: Spremno

en: Real-mode application.
hr: Aplikacija u realnom vremenu.

en: Realm
hr: Domena

en: Reboot initiated after successful install.
hr: Ponovno pokretanje pokrenuto nakon uspješne instalacije.

en: Receive Errors
hr: Greške u primanju

en: Received
hr: Primljeno

en: Recipient Nonce
hr: Nuncij primatelja

en: Reconnecting
hr: Ponovno povezivanje

en: Red
hr: Crvena

en: Redirector has open handles.
hr: Preusmjerivač ima otvorene poveznice.

en: Redirector paused.
hr: Preusmjerivač pauziran.

en: Referral
hr: Upućivač

en: Referral (v2)
hr: Upućivač (v2)

en: Referral hop limit exceeded
hr: Ograničenje čvora upućivača je prekoračeno

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh all lists
hr: Osvježi sve liste

en: Refreshes the window
hr: Osvježava prozor

en: Reg Info
hr: Reg informacije

en: Regional Setting
hr: Regionalne postavke

en: Registered ID=
hr: Registrirani ID=

en: Registry
hr: Registar

en: Registry corrupt.
hr: Registar oštećen.

en: Registry files (*.reg)
hr: Datotoeke registra (*.reg)

en: Registry has been recovered.
hr: Registar se obnovio.

en: Registry is corrupt.
hr: Registar je oštećen.

en: Registry key has subkeys.
hr: Registarki ključ ima podključeve.

en: Regular
hr: Obično

en: Relocation chain exceeds segment limit in %1.
hr: Lanac relokacija prelazi ograničenje segmenata u %1.

en: Remote installation not allowed.
hr: Udaljena instalacija nije podržana.

en: Remote machine not listening.
hr: Udaljeno računalo ne sluša.

en: Remote session limit exceeded.
hr: Prevršeno ograničenje udaljenih sjednica.

en: Remove Favorite
hr: Makni omiljeno

en: Remove al&l
hr: &Ukloni sve

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace &All
hr: Zamijeni &sve

en: Request aborted.
hr: Zahtjev prekinut.

en: Request not accepted.
hr: Zahtjev nije prihvaćen.

en: Request not supported.
hr: Zahtjev nije podržan.

en: Reset
hr: Poništi

en: Resource Failures
hr: Neuspjesi resursa

en: Resource data not found.
hr: Podaci resursa nisu nađeni.

en: Resource in use.
hr: Resurs je u uporabi.

en: Resource language not found.
hr: Jezik resursa nije nađen.

en: Resource name not found.
hr: Naziv resursa nije nađen.

en: Resource type not found.
hr: Tip resursa nije nađen.

en: Restart
hr: Ponovno pokretanje

en: Result
hr: Rezultat

en: Results Too Large
hr: Rezultati su preveliki

en: Revoke Request
hr: Zahtjev za opoziv

en: Rewind
hr: Premotaj

en: Rich text document
hr: Rich text dokument

en: Right
hr: Desno

en: Right Edge
hr: Desni rub

en: Ring 2 segment must be movable.
hr: Segment 2. prstena treba se moći pomaknuti.

en: Ring 2 stack in use.
hr: Stog 2. prstena je u uporabi.

en: Root List Signer
hr: Potpisivač korijenskog popisa

en: Rows
hr: Retci

en: Run the Wine registry editor
hr: Pokreni Wine uređivač registra

en: Running
hr: Izvodi se

en: Running on %s
hr: Radi na %s

en: Runs a new program
hr: Pokreće novi program

en: S&earch
hr: &Pretraga

en: S&election
hr: Oda&bir

en: S&erial:
hr: S&erijski:

en: S&hift
hr: Po&mak

en: S&how Picture
hr: &Prikaži sliku

en: S&mall Icons
hr: &Male ikone

en: S&ync
hr: Usk&ladi

en: S/MIME Capabilities
hr: S/MIME mogućnosti

en: SCANNING... Please Wait
hr: Pretražujen... Molimo pričekajte

en: SSL Client Authentication
hr: SSL klijentska autentifikacija

en: SSL Server Authentication
hr: SSL poslužiteljska autentifikacija

en: Same drive.
hr: Isti pogon.

en: Sample
hr: Primjer

en: Sample Music
hr: Primjeri glazbe

en: Sample Pictures
hr: Primjeri slika

en: Sample Playlists
hr: Primjeri playlista

en: Sample Videos
hr: Primjeri videa

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
hr: &Zasićenje:

en: Save
hr: Spremi

en: Save &as...
hr: Spremi &kao...

en: Save &in:
hr: Spremi &u:

en: Save As
hr: Spremi kao

en: Save As...
hr: Spremi kao...

en: Save HTML
hr: Spremi HTML

en: Save Target &As...
hr: Sačuvaj objekt &kao...

en: Save as an .IDL or .H file
hr: Spremi kao .IDL ili .H datoteku

en: Save changes to '%s'?
hr: Spremi promjene u '%s'?

en: Saved Games
hr: Spremljene igre

en: Saving failed
hr: Spremanje neuspješno

en: Sc&roll
hr: Poma&kni

en: Scanning
hr: Pretraga

en: Scr&ipt:
hr: S&kripta:

en: Screen already locked.
hr: Ekran već zaključan.

en: Screen resolution
hr: Rezolucija ekrana

en: Scroll Down
hr: Pomakni dolje

en: Scroll Here
hr: Pomakni ovdje

en: Scroll Left
hr: Pomakni lijevo

en: Scroll Right
hr: Pomakni desno

en: Scroll Up
hr: Pomakni gore

en: Search
hr: Traži

en: Searches
hr: Pretrage

en: Searching for %s
hr: Pretražujem za %s

en: Secret too long.
hr: Tajna predugačka.

en: Sector not found.
hr: Sektor nije pronađen.

en: Secure Email
hr: Siguran Email

en: Security
hr: Sigurnost

en: Security Warning
hr: Sigurnosno upozorenje

en: Security package error.
hr: Greška sigurnosnog paketa.

en: Security settings for zone:
hr: Sigurnosne postakve za zonu:

en: Seek error.
hr: Greška tijekom pretrage.

en: Segment discarded.
hr: Signal odbačen.

en: Segment locked.
hr: Segment zaključan.

en: Segment not locked.
hr: Segment nije zaključan.

en: Segments Received
hr: Primljeni segmenti

en: Segments Retransmitted
hr: Ponovno poslani segmenti

en: Segments Sent
hr: Poslani segmenti

en: Select
hr: Izaberi

en: Select &All
hr: Označi &sve

en: Select &all	Ctrl+A
hr: Označi &sve	Ctrl+A

en: Select Certificate Store
hr: Odaberite spremnik certifikata

en: Select Columns
hr: Odaberite stupce

en: Select Drive Letter
hr: Izaberi slovo pogona

en: Select Window
hr: Izaberite prozor

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
hr: Izaberite veličinu fonta između %1!d! i %2!d! točaka.

en: Select a theme file
hr: Izaberite temu

en: Select an executable file
hr: Izaberi izvršnu datoteku

en: Select destination
hr: Odaberi destinaciju

en: Select one or more purposes to be listed when Advanced Purposes is selected.
hr: Jedna ili više namjena će biti navedena kada je opcija 'Napredne namjene' označena.

en: Select the Unix target directory, please.
hr: Molimo izaberite Unix glavni direktorij.

en: Select the format you want to use:
hr: Odaberite format koji želite koristiti:

en: Selected driver: %s
hr: Odabrani pogon: %s

en: Selection &info
hr: Informacije o selekci&ji

en: Selection Background
hr: Odabir pozadine

en: Selection Text
hr: Odabir teksta

en: Semaphore is set.
hr: Semafor je postavljen.

en: Semaphore name not found.
hr: Ime semafora nije pronađeno.

en: Semaphore owner died.
hr: Vlasnik semafora je umro.

en: Semaphore timeout.
hr: Semafor istekao.

en: Semaphore user limit.
hr: Korisničko ograničenje broja semafora.

en: Send Mail
hr: Pošalji poruku

en: Sender Nonce
hr: Nuncij pošiljatelja

en: Sent
hr: Poslano

en: Separator
hr: Razdvajač

en: Serial I/O completed.
hr: Serijski U/I završen.

en: Serial I/O counter timeout.
hr: Istek vremena serijskog U/I brojača.

en: Serial Number
hr: Serijski broj

en: Serial number
hr: Serijski broj

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server Authentication
hr: Poslužiteljska autentifikacija

en: Server Down
hr: Poslužitelj ne radi

en: Server already listening.
hr: Poslužitelj već sluša.

en: Server disabled.
hr: Poslužitelj isključen.

en: Server has open handles.
hr: Poslužitelj ima otvorena poveznice.

en: Server not disabled.
hr: Poslužitelj nije onemogućen.

en: Service already registered.
hr: Servis već registriran.

en: Service already running.
hr: Servis se već izvodi.

en: Service cannot accept control message.
hr: Servis ne može prihvatiti kontrolnu poruku.

en: Service controller connect failed.
hr: Spajanje upravljača neuspjelo.

en: Service database locked.
hr: Baza podataka servisa je zaključana.

en: Service dependency deleted.
hr: Ovisnost servisa izbrisana.

en: Service dependency failed.
hr: Ovisnost servisa neuspjela.

en: Service does not exist.
hr: Servis ne postoji.

en: Service exists.
hr: Servis postoji.

en: Service is disabled.
hr: Servis je onemogućen.

en: Service login failed.
hr: Prijava servisa neuspjela.

en: Service marked for delete.
hr: Servis označen za brisanje.

en: Service not active.
hr: Servis nije aktivan.

en: Service not found.
hr: Servis nije pronađen.

en: Service not implemented by exe.
hr: Servis nije implementiran u exe datoteci.

en: Service not started since last boot.
hr: Servis nije pokrenut od posljednjeg pokretanja.

en: Service request timeout.
hr: Isteklo vrijeme zahtjeva servisa.

en: Service start-hang.
hr: Servis zastao na pokretanju.

en: Service-specific error.
hr: Specifična greška servisa.

en: Session ID
hr: ID sjednice

en: Session canceled.
hr: Sjednica je otkazana.

en: Session credential conflict.
hr: Sukob sjedničkih uvjerenja.

en: Set &Defaults
hr: Post&avi podrazumijevane

en: Set As Back&ground
hr: Postavi kao pozadinu

en: Set as &Desktop Item
hr: Postavi kao &stavku na radnoj površini

en: Set as &Desktop Item...
hr: Postavi kao &stavku na radnoj površini...

en: Set as Back&ground
hr: Postavi kao &pozadinu

en: Set-power-state failed.
hr: Postavljanje stanja napjanja neuspjelo.

en: Set-power-state vetoed.
hr: Stavljen veto na postavljanje stanja napajanja.

en: Settings for %s
hr: Svojstva za %s

en: Setup - Current settings
hr: Postava - trenutne postavke

en: Setup - Default settings
hr: Postava - podrazumijevane postavke

en: Setup Page
hr: Stranica postavki

en: Shared IRQ busy.
hr: Dijeljeni IRQ je zauzet.

en: Sharing paused.
hr: Dijeljenje pauzirano.

en: Sharing violation.
hr: Povreda dijeljenja.

en: Shell
hr: Ljuska

en: Show
hr: Prikaži

en: Show &Details
hr: Pokaži &detalje

en: Show &Tabs
hr: Prikaži kartic&e

en: Show Assigned First
hr: Prikaži prvo pridružene

en: Show Hidden/&System Files
hr: Prikaži skrivene/sistemske d&atoteke

en: Show or hide the status bar
hr: Prikaži ili sakrij statusnu traku

en: Show or hide the toolbar
hr: Prikaži ili sakrij alatnu traku

en: Shows or hides the status bar
hr: Prikazuje ili skriva statusnu traku

en: Shutdown
hr: Gašenje

en: Shutdown in progress.
hr: Gašenje u tijeku.

en: Si&ze
hr: Veli&čina

en: Si&ze:
hr: Veli&čina:

en: Signal pending.
hr: Signal u tijeku.

en: Signal refused.
hr: Signal odbijen.

en: Signature
hr: Potpis

en: Signature CA
hr: Potpis CA

en: Signing Time
hr: Vrijeme potpisivanja

en: Silver
hr: Srebrna

en: Single-instance application.
hr: Aplikacija može imati samo jednu instancu.

en: Size
hr: Veličina

en: Size Limit Exceeded
hr: Ograničenje veličine je prekoračeno

en: Size available
hr: Dostupno

en: Size:
hr: Veličina:

en: Skip This Dialog
hr: Preskoči ovaj dijalog

en: Slide Shows
hr: Prezentacije

en: Small
hr: Mali

en: Smart Card Logon
hr: Prijava pomoću Smart Carda

en: Software signed by these publishers will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove these certificates?
hr: Software potpisan od strane ovih izdavača više neće biti pouzdan.
    Sigurno želite izbrisati ove certifikate?

en: Software signed by this publisher will no longer be trusted.
    Are you sure you want to remove this certificate?
hr: Software potpisan od strane ovog izdavača više neće biti pouzdan.
    Sigurno želite izbrisati ovaj certifikat?

en: Some security IDs not mapped.
hr: Neki sigurnosni ID nisu mapirani.

en: Sort &by Type
hr: Sortiraj po vrsti

en: Sort Control Missing
hr: Nedostaje kontrole za sortiranje

en: Sort by &Date
hr: Sortiraj po datumu

en: Sort by Si&ze
hr: Sortiraj po veličini

en: Sound Selection
hr: Izbor zvuka

en: Source:
hr: Izvor:

en: Sp&lit
hr: P&odijeli

en: Specific &Printer
hr: Odr&eđen pisač

en: Specified control was not found in message
hr: Navedena kontrola nije pronađena u poruci

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
hr: Unesite adresu koju želite otvoriti u Internet Exploreru

en: Specify the file you want to import.
hr: Odaberite datoteku koji želite uvesti.

en: Specify the name of the file in which the content will be saved.
hr: Odaberite naziv datoteke u kojoj će sadržaj biti spremljen.

en: Stack overflow.
hr: Preljev stoga.

en: Start Menu
hr: 'Start' izbornik

en: Start downloading %s
hr: Počni preuzimanje %s

en: Starting Wordpad failed
hr: Pokretanje Wordpada nije uspjelo

en: State
hr: Stanje

en: State or Province
hr: Država ili pokrajina

en: Status
hr: Stanje

en: Status &Bar
hr: Statusna &traka

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Stop Bits
hr: Zaustavno vrijeme

en: Street Address
hr: Ulična adresa

en: Stri&keout
hr: Pre&crtano

en: String too long.
hr: Znakovni niz predugačak.

en: Strong Authentication Required
hr: Potrebna je jaka potvrda identiteta

en: Subject
hr: Subjekt

en: Subject Alternative Name
hr: Alternativni naziv subjekta

en: Subject Type=
hr: Vrsta subjekta=

en: Subkey must be volatile.
hr: Podključ treba biti promjenjiv.

en: Subscript out of range
hr: Potpis je van dometa

en: Success
hr: Uspjeh

en: Success.
hr: Uspjeh.

en: Summary
hr: Pregled

en: Superseded
hr: Nadomjestio

en: Support Information
hr: Informacije o podršci

en: Support Information:
hr: Tehnička potpora:

en: Support Telephone:
hr: Telefon za podršku:

en: Supported only when connected.
hr: Podržano samo dok veza traje.

en: Surname
hr: Prezime

en: Swap error.
hr: Greška u zamjeni.

en: Symbol
hr: Simbol

en: Sync
hr: Uskladi

en: Syntax error
hr: Greška u sintaksi

en: Syntax error
hr: Sintaksna greška

en: Syntax error in regular expression
hr: Sintaksna greška u regularnom izrazu

en: System Configuration
hr: Konfiguracija sistema

en: System Settings
hr: Postavke sistema

en: System drive
hr: Sistemski pogon

en: System running last-known-good config.
hr: Sistem izvodi posljednju poznatu dobru konfiguraciju.

en: System trace not specified or disallowed.
hr: Sistemski trag nije naveden ili odbijen.

en: T&op:
hr: Vr&h:

en: TCP Statistics for IPv4
hr: TCP statistike za IPv4

en: TIME sets or shows the current system time.
hr: TIME postavlja ili prikazuje trenutno vrijeme sistema.

en: TITLE <string> sets the window title for the cmd window.
hr: TITLE <string> postavlja naslov prozora za cmd prozor.

en: Tabs
hr: Kartice

en: Task
hr: Zadatak

en: Teal
hr: Zelenkasta

en: Templates
hr: Predlošci

en: Temporary directory not writable.
hr: U privremeni direktorij nije moguće pisati.

en: Temporary internet files
    Cached copies of web pages, images and certificates.
hr: Privremente internet datoteke
    Keširane kopije web stranice, slika i certifikata.

en: Terminate Process
hr: Okončaj proces

en: Text
hr: Tekst

en: Text document
hr: Tekstualni dokument

en: Text documents (*.txt)
hr: Tekstualne datoteke (*.txt)

en: Text files (*.txt)
hr: Tekstualne datoteke (*.txt)

en: Thai
hr: tajlandsko

en: The %1 service failed to start.
hr: Servis %1 nije uspješno pokrenut.

en: The %1 service failed to stop.
hr: Servis %1 nije uspješno zaustavljen.

en: The %1 service is starting.
hr: Servis %1 se pokreće.

en: The %1 service is stopping.
hr: Servis %1 se zaustavlja.

en: The %1 service was started successfully.
hr: Servis %1 je uspješno pokrenut.

en: The %1 service was stopped successfully.
hr: Servis %1 je uspješno zaustavljen.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
hr: Vrijednost 'Broj primjeraka' ne smije biti prazna.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
hr: Unos 'od' ne smije biti poslije 'do' unosa.

en: The OID you entered already exists.
hr: DID koji ste unijeli već postoji.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
hr: Wine postavke u %s se ažuriraju. Molimo, pričekajte...

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
hr: Certifikat sadrži privatan ključ koji može biti izvezen zajedno s certifikatom.

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
hr: Certifikat je izdao nepoznat ili nepouzdan izdavač.

en: The date on the certificate is invalid.
hr: Datum na certifikatu je neispravan.

en: The destination element is full.
hr: Odredišni element je prazan.

en: The device door is open.
hr: Vrata na uređaju su otvorena.

en: The device is not connected.
hr: Uređaj nije spojen.

en: The device needs reinitialization.
hr: Uređaju je potreban reinicijalizacija.

en: The device requires cleaning.
hr: Uređaju je potrebno čišćenje.

en: The driver was not enabled.
hr: Driver nije bio uključen.

en: The element address is invalid.
hr: Adresa element je neispravna.

en: The export failed.
hr: Neuspješan izvoz.

en: The export was successful.
hr: Izvoz je bio uspješan.

en: The file '%1' on %2 is needed
hr: Datoteka '%1' na %2 je potrebna

en: The file cannot be accessed.
hr: Datoteci se ne može pristupiti.

en: The file contains objects that do not match the given criteria. Please select another file.
hr: Datoteka sadrži objekte koji ne odgovaraju danim kriterijima. Molimo odaberite drugu datoteku.

en: The file format is not recognized. Please select another file.
hr: Format datoteke nije prepoznat. Molimo odaberite drugu datoteku.

en: The filename cannot be resolved.
hr: Naziv datoteke se ne može dohvatit.

en: The following information can be used to get technical support for %s:
hr: Sljedeći podaci se mogu koristiti za dobivanje tehničke podrške za %s:

en: The following services are running:
hr: Sljedeći servisi se izvode:

en: The following software can be automatically removed. To remove a program or to modify its installed components, select it from the list and click Modify/Remove.
hr: Sljedeći programi se mogu automatski ukloniti. Kako bi uklonili program ili izmjenili njegove instalirane komponente, odaberita ga sa  popia i kliknite na gumb 'Izmjeni/ukloni'.

en: The group element could not be added.
hr: Element grupe se nije mogao dodati.

en: The group element could not be removed.
hr: Element grupe se nije mogao ukloniti.

en: The import failed.
hr: Uvoz neuspješan.

en: The import was successful.
hr: Uvoz je bio uspješan.

en: The input line is too long.
hr: Ulazni redak je predugačak.

en: The interface could not be exported.
hr: Sučelje se nije mogli izvesti.

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
hr: Stavka '%1' se ne može poslati u smeće. Želite li ju trajno izbrisati?

en: The journal entry was deleted.
hr: Unos u dnevniku je izbrisan.

en: The journal is being deleted.
hr: Dnevnik se briše.

en: The journal is not active.
hr: Dnevnik nije aktivan.

en: The magazine is not present.
hr: Magazin nije prisutan.

en: The name on the certificate does not match the site.
hr: Ime na certifikatu ne slaže se s onim na stranici.

en: The oplock wasn't granted.
hr: Oportunističko zaključavanje nije bilo odobreno.

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
hr: Odredišna datoteka već postoji. Kliknite na gumb 'U redu' kako bi je zamjenili.

en: The passwords do not match.
hr: Lozinke se ne poklapaju.

en: The printer door is open;
hr: Vrata na pisaču su otvorena;

en: The profile could not be added.
hr: Profil se nije mogao dodati.

en: The profile element could not be added.
hr: Element profila se nije mogao dodati.

en: The profile element could not be removed.
hr: Element profila se nije mogao ukloniti.

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
hr: Program %s je naišao na ozbiljan problem i mora biti zatvoren. Ispričavamo se zbog neugodnosti.

en: The site does not exist.
hr: Mjesto ne postoji.

en: The source element is empty.
hr: Izvorni element je prazan.

en: The specified command was carried out.
hr: Navedena naredba je bila provedena.

en: The specified device handle is invalid.
hr: Navedena poveznica uređaja je neispravna.

en: The specified device is already in use. Wait until it is free, and then try again.
hr: Naveden uređaj je već u upotrebi. Pričekajte dok nije slobodan, i onda pokušajte ponovno.

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
hr: Odabrana datoteka već postoji. Želite li je zamijeniti?

en: The specified installation package could not be opened. Please check the file path and try again.
hr: Instalacijski paket se nije mogao otvoriti. Provjerite putanju datoteke i pokušajte ponovo.

en: The syntax of this command is:
    
    NET START [service]
    
    Displays the list of running services if 'service' is omitted. Otherwise 'service' is the name of the service to start.
hr: Sintaksa ove naredbe je:
    
    NET START [servis]
    
    Prikazuje popis servisa koji se izvode ukoliko se 'servis' izostavi. Inače 'servis' je ime servisa koji će se pokrenuti.

en: The syntax of this command is:
    
    NET STOP service
    
    Where 'service' is the name of the service to stop.
hr: Sintaksa ove naredbe je:
    
    NET STOP servis
    
    Gdje je 'servis' ime servisa koji će se zaustaviti.

en: The syntax of this command is:
    
    NET command [arguments]
        -or-
    NET command /HELP
    
    Where 'command' is one of HELP, START, STOP or USE.
hr: Sintaksa ove naredbe je:
    
    NET naredba [argumenti]
        -ili-
    NET naredba /HELP
    
    Gdje 'naredba' je jedno od HELP, START, STOP ili USE.

en: The system doesn't have a current MIDI port specified.
hr: Sistem nema navedena trenuta MIDI vrata.

en: The user profile is invalid.
hr: Korisnički profil je neispravan.

en: The username could not be found.
hr: Korisničko ime nije moglo biti pronađeno.

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
hr: Datoteke teme (*.msstyles; *.theme)

en: There are %d documents in the queue
hr: %d dokumenata je u redu za čekanje

en: There are no entries in the list.
hr: Nema unosa u listi.

en: There is a problem with the certificate for this site.
hr: Postoji problem s certifikatom za ovu stranicu.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
hr: Postoji barem jedan nespecificiran sigurnosni problem s ovim certifikatom.

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
hr: Nijedan program nije podešen za otvaranje ove vrste datoteka.

en: There is no display window.
hr: Nema prikaznog prozora.

en: There is no driver installed on your system!
hr: Nema instaliranog drivera na vašem sistemu!

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
hr: Ove postavke mijenjaju samo vrijednosti registra.
    Nemaju nikakav utjecaj na performanse Wine-a.

en: This can be caused by a problem in the program or a deficiency in Wine. You may want to check the <a href="https://appdb.winehq.org">Application Database</a> for tips about running this application.
hr: Uzrok ovome može biti problem u programu ili nedostatak u Wine-u. Provjerite <a href="https://appdb.winehq.org">bazu aplikacija</a>za savjete o pokretanju ovog programa.

en: This certificate has an invalid signature.
hr: Ovaj certifikat ima neispravan potpis.

en: This certificate has an invalid signature. The certificate may have been altered or corrupted.
hr: Ovaj certifikat ima neispravan potpis. Moguće kako je modificiran ili oštećen.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
hr: Ovaj certifikat je istekao ili nije još valjan.

en: This certificate is OK.
hr: Ovaj certifikat je OK.

en: This certificate is intended for the following purposes:
hr: Ovaj certifikat je predviđen za sljedeće namjene:

en: This certificate was revoked by its issuer.
hr: Ovaj certifikat je opozvan od strane izadavača.

en: This certificate's issuer could not be found.
hr: Izdavač ovog certifikata nije mogao biti pronađen.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
hr: Valjanost ovog certifikata je duža od valjanosti izdavača.

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
hr: Ova mapa već sadrži datoteku pod nazivom '%1'.
    
    Želite li je zamjeniti?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
hr: Ova mapa već sadrži mapu zvanu '%1'.
    
    Ako datoteke u odredišnoj mapi imaju ista imena kao i datoteke u
    izabranoj mapi, oni će biti zamjenjeni. Želite li premjestiti ili kopirati mapu?

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
hr: Ovo je primjer teksta koristeći 10 Tahoma

en: This is a test
hr: Ovo je proba

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
hr: Navedni broj primeraka nije podržan od strane vašeg pisača.
    Unesite vrijednost između 1 i %d.

en: This port has no options to configure
hr: Ovaj port nema opcija za podešavanje

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
hr: Ovaj program je slobodan software; možete ga dijeliti i/ili modificirati pod uvjetima GNU Lesser General Public License koja je izdana pod Free Software Foundation; verzija 2.1 licence ili (po svom izboru) neka kasnija verzija.

en: This root certificate is not trusted. To trust it, add it to your system's trusted root certificate store.
hr: Ovaj korijenski certifikat nije pouzdan. Kako bi mu vjerovali, dodajte ga u sistemsku putanju za spremnik korijenskih certifikata.

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
hr: Ova vrijednost nije unutar dosega stranice.
    Unesite vrijednost između %1!d! i %2!d!.

en: This wizard helps you export certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a certificate store to a file.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
hr: Ovaj čarobnjak pomaže u izvozu certifikata, popisa opoziva certifikata i popisa pouzdanih certifikata iz spremnika certifikata u datoteku.
    
    Cerfifikat se može koristiti za identifikaciju vas ili računala s kojim komunicirate Također se može koristiti za autentifikaciju, i za potpisivanje poruka. Spremnici cerfitikata su kolekcije certifikata, popisa opoziva certifikata i popisa pouzdanih certifikata.
    
    Kako bi ste nastavili, kliknite 'Sljedeće'.

en: This wizard helps you import certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists from a file to a certificate store.
    
    A certificate can be used to identify you or the computer with which you are communicating. It can also be used for authentication, and to sign messages. Certificate stores are collections of certificates, certificate revocation lists, and certificate trust lists.
    
    To continue, click Next.
hr: Ovaj čarobnjak pomaže u uvozu certifikata, popisa opoziva certifikata i popisa pouzdanih certifikata iz datoteke u spremnik certifikata.
    
    Cerfifikat se može koristiti za identifikaciju vas ili računala s kojim komunicirate Također se može koristiti za autentifikaciju, i za potpisivanje poruka. Spremnici cerfitikata su kolekcije certifikata, popisa opoziva certifikata i popisa pouzdanih certifikata.
    
    Kako bi ste nastavili, kliknite 'Sljedeće'.

en: Thread not canceled.
hr: Dretva nije otkazana.

en: Threads
hr: Niti

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
hr: Pločice vertikalno	Ctrl+F4

en: Time Limit Exceeded
hr: Vremensko ograničenje je prekoračeno

en: Time Stamping
hr: Vremensko obilježavanje

en: Time skew between client and server.
hr: Vremensko iskrivljenje između klijenta i poslužitelja.

en: Timeout
hr: Vrijeme isteka

en: Timeout (seconds)
hr: Vreme isteka (u sekundama)

en: Timeout.
hr: Istek vremena.

en: Title
hr: Naziv

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
hr: Kako biste instalirali novi program sa diskete, CD-ROM pogona ili tvrdog diska, kliknite na gumb 'Instaliraj...'.

en: Today:
hr: Danas:

en: Token already in use.
hr: Žeton je već u uporabi.

en: Toner low;
hr: Toner je pri kraju;

en: Too many LUIDs requested.
hr: Previše LUIDa zatraženo.

en: Too many SIDs.
hr: Previše SIDova.

en: Too many TCBs.
hr: Previše TCBa.

en: Too many commands.
hr: Previše naredbi.

en: Too many context IDs.
hr: Previše IDa konteksta.

en: Too many links.
hr: Previše poveznica.

en: Too many modules.
hr: Previše modula.

en: Too many network names.
hr: Previše mrežnih imena.

en: Too many network sessions.
hr: Previše mrežnih sjednica.

en: Too many open files.
hr: Previše otvorenih datoteka.

en: Too many posts to semaphore.
hr: Previše postavljanja semafora.

en: Too many secrets.
hr: Previše tajni.

en: Too many semaphore requests.
hr: Previše zahtjeva za semafor.

en: Too many semaphores.
hr: Previše semafora.

en: Too many waiters for DosMuxSemWait.
hr: Previše subjekata čeka na DosMuxSemWait.

en: Toolbars
hr: Alatne trake

en: Tooltip Background
hr: Tooltip pozadine

en: Tooltip Text
hr: Tooltip teksta

en: Top
hr: Vrh

en: Total
hr: Ukupno

en: Totals
hr: Ukupno

en: Trace Tags
hr: Prateće oznake

en: Transaction Id
hr: Id transakcije

en: Transferring
hr: Prijenos

en: Transferring... Please Wait
hr: Prijenos... Pričekajte molim

en: Trash
hr: Smeće

en: True
hr: Točno

en: Trust logon failure.
hr: Neuspjeh prijave povjerenja.

en: Trusted Publishers
hr: Pouzdani izdavači

en: Trusted relationship failure.
hr: Neuspjela veza povjerenja.

en: Turkish
hr: tursko

en: Two pages
hr: Dvije stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
hr: Unesite naziv programa, mape, dokumenta ili internet resursa, a Wine će ga otvoriti.

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
hr: Unesite putanju gdje je datoteka smještena, pa kliknite na gumb 'U redu'.

en: Type:
hr: Tip:

en: TypeLib files (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)
hr: TypeLib datoteke (*.tlb; *.olb; *.dll; *.ocx; *.exe)

en: UDP Statistics for IPv4
hr: UDP statistike za IPv4

en: URI to be decoded is incorrect
hr: URI za dekodiranje je neispravan

en: URI to be encoded contains invalid characters
hr: URI za kodiranje sadrži neispravne znakove

en: USER Objects
hr: USER objektis

en: UUID already registered.
hr: UUID već registriran.

en: UUID is local only.
hr: UUID je samo lokalan.

en: UUID type already registered.
hr: UUID tip već registriran.

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
hr: Stvaranje mape nije usjpelo: nemate odgovarajuću dozvolu.

en: Unable to create the output file.
hr: Stvaranje odredišne datoteke nije uspjelo.

en: Unable to display Browse dialog box (internal error)
hr: Prikazivanje dijaloga za razgledavanje nije uspjelo (unutarnja greška)

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
hr: Nije uspijelo izvršavanje deinstalacijskog programa za  '%s'. Želite li ukloniti registarski unos ovog programa?

en: Unable to lock media.
hr: Zaključavanje medija nije moguće.

en: Unable to move the replacement file into place.
hr: Ne može se pomaknuti zamjenska datoteka na mjesto.

en: Unable to remove the file to be replaced.
hr: Ne može se ukloniti datoteka koja će biti zamijenjena.

en: Unable to unload media.
hr: Nije moguće izbaciti medij.

en: Unavailable
hr: Nedostupno

en: Unavailable Critical Extension
hr: Nedostupno kritično proširenje

en: Undefined Type
hr: Neodređena vrsta

en: Undefined external error.
hr: Nedefinirana vanjska greška.

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
hr: Neočekivana kontrolna suma preuzete datoteke. Prekid instalacije oštećene datoteke.

en: Unexpected network error.
hr: Neočekivana mrežna greška.

en: Unicast packets
hr: Unicast paketi

en: Unicode text document
hr: Unicode tekstualni dokument

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown Access Method
hr: Nepoznata metoda pristupa

en: Unknown Key Usage
hr: Korištenje nepoznatog ključa

en: Unknown Source
hr: Nepoznat izvor

en: Unknown Type
hr: Nepoznata vrsta

en: Unknown authentication level.
hr: Nepoznata razina autentifikacije.

en: Unknown authentication package.
hr: Nepoznat paket autentifikacije.

en: Unknown authentication service.
hr: Nepoznati servis autentifikacije.

en: Unknown authentication type.
hr: Nepoznata vrsta autentifikacije.

en: Unknown authorization service.
hr: Nepoznati servis autorizacije.

en: Unknown component.
hr: Nepoznata komponenta.

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Unknown feature in %s
hr: Nepoznato svojstvo u %s

en: Unknown feature.
hr: Nepoznato svojstvo.

en: Unknown floppy error.
hr: Nepoznata disketna greška.

en: Unknown interface.
hr: Nepoznato sučelje.

en: Unknown manager type.
hr: Nepoznata vrsta upravitelja.

en: Unknown port.
hr: Nepoznata vrata.

en: Unknown print processor.
hr: Nepoznat procesor za ispis.

en: Unknown printer driver.
hr: Driver za pisač nije prepoznat.

en: Unknown printer driver.
hr: Nepoznat driver za pisač.

en: Unknown product.
hr: Nepoznat proizvod.

en: Unknown property.
hr: Nepoznato svojstvo.

en: Unknown protocols
hr: Nepoznati protokoli

en: Unknown revision.
hr: Nepoznata revizija.

en: Unreadable Entry
hr: Unos je nečitljiv

en: Unrecognized media.
hr: Neprepoznat medij.

en: Unrecognized volume.
hr: Neprepoznata jedinica.

en: Unsigned CMC Request
hr: Nepotpisan CMC zahtjev

en: Unstructured Address
hr: Nestrukturirana adresa

en: Unstructured Name
hr: Nestrukturirano ime

en: Unsupported authorization level.
hr: Nepodržana razina autorizacije.

en: Unsupported name syntax.
hr: Nepodržana sintaksa naziva.

en: Unsupported patch package.
hr: Nepodržan paket zakripi.

en: Unsupported transfer syntax.
hr: Nepodržana sintaksa prijenosa.

en: Unsupported type.
hr: Nepodržan tip.

en: Unterminated string constant
hr: Nezavršen niz znakova

en: Untitled
hr: Neimenovano

en: Untrusted Certificates
hr: Nepouzdani certifikati

en: Unwilling To Perform
hr: Nevoljno za izvršavanje

en: Up One Level
hr: Jedna razina gore

en: Updates the display every four seconds
hr: Osvježava prikaz svake četiri sekunde

en: Updates the display every two seconds
hr: Osvježava prikaz svake dvije sekunde

en: Updates the display twice per second
hr: Osvježava prikaz dva puta u sekundi

en: Usage: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t filename | /x filename]
hr: Uporaba: dxdiag [/whql:off | /whql:on] [/t imeDatoteke | /x imeDatoteke]

en: Usage: hostname
hr: Uporaba: hostname

en: Usage: ipconfig [ /? | /all ]
hr: Uporaba: ipconfig [ /? | /sve ]

en: Usage: taskkill [/?] [/f] [/im ProcessName | /pid ProcessID]
hr: Uporaba: taskkill [/?] [/f] [/im ImeProcesa | /pid IDProcesa]

en: Use global settings
hr: Koristi globalne postavke

en: User
hr: Korisničko ime

en: User &Name
hr: Korisničko &ime

en: User Canceled
hr: Korisnik je otkazan

en: User Notice
hr: Obavijest korisniku

en: User already exists.
hr: Korisnik već postoji.

en: User already in group.
hr: Korisnik je već u grupi.

en: User already in local group.
hr: Korisnik je već u lokalnoj grupi.

en: User is built-in.
hr: Korisnik je ugrađen.

en: User must change password.
hr: Korisnik mora promijeniti lozinku.

en: User not authenticated.
hr: Korisnik nije ovjeren.

en: User not in group.
hr: Korisnik nije u grupi.

en: User not in local group.
hr: Korisnik nije u lokalnoj grupi.

en: User not logged on.
hr: Korisnik nije prijavljen.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Users
hr: Korisnici

en: VBArray object expected
hr: Očekivan VBArray objekt

en: VER displays the version of cmd you are running.
hr: VER prikazuje verziju cmd koju izvodite.

en: VM Size
hr: VM veličina

en: Valid from
hr: Valjano od

en: Valid from
hr: Valjano od

en: Valid to
hr: Valjano do

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value content
hr: Sadržaj vrijednosti

en: Value data:
hr: Podaci vrijednosti:

en: Value name:
hr: Ime vrijednosti:

en: Value names
hr: Imena vrijednosti

en: Version
hr: Verzija

en: Version information
hr: Informacij o verziji

en: Version:
hr: Verzija:

en: Very Low
hr: Vrlo niske

en: Video Compression
hr: Sažimanje video zapisa

en: Videos
hr: Video

en: Vietnamese
hr: vijetnamsko

en: View &Type information
hr: Pogledaj informacije o &tipu

en: Voice input device:
hr: Ulazni uređdaj za glas:

en: Voice output device:
hr: Izlazni uređaj za glas:

en: Volume label too long.
hr: Oznaka jedinice je predugačka.

en: W&idth:
hr: Š&irina:

en: WARNING
hr: UPOZORENJE

en: Waiting for Program
hr: Čekanje programa

en: Waiting;
hr: Čekanje;

en: Warming up;
hr: Zagrijavanje;

en: Warning: system library
hr: Upozorenje: sistemska biblioteka

en: Waveform
hr: Valni oblik

en: Waveform: %s
hr: Valni oblik: %s

en: Welcome to the Certificate Export Wizard
hr: Dobrodošli u čarobnjak za izvoz certifikata

en: Welcome to the Certificate Import Wizard
hr: Dobrodošli u čarobnjak za uvoz certifikata

en: Western
hr: zapadnoeuropsko

en: When installed, an ActiveX component has full access to your computer. Do not click install unless you have absolute trust in the above source.
hr: Kada je instalirana, ActiveX komponenta ima potpun pristup vašem računalu. Ne instalirati ukoliko nemate apsolutno povjerenje u gornji izvor.

en: Where:
hr: Gdje:

en: White
hr: Bijela

en: Window Background
hr: Pozadina prozora

en: Window Frame
hr: Okvir prozora

en: Window Text
hr: Text prozora

en: Window handles have different parents.
hr: Poveznice prozora imaju druga roditelje.

en: Window owned by another thread.
hr: Prozor je u vlasništvu druge dretve.

en: Window settings
hr: Postavke prozora

en: Window size
hr: Veličina rozora

en: Windows Hardware Driver Verification
hr: Windows verifikacija hardverskih drivera

en: Windows Installer %s
    
    Usage:
    msiexec command {required parameter} [optional parameter]
    
    Install a product:
    	/i {package|product_code} [property]
    	/package {package|product_code} [property]
    	/a package [property]
    Repair an installation:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {package|product_code}
    Uninstall a product:
    	/uninstall {package|product_code} [property]
    	/x {package|product_code} [property]
    Advertise a product:
    	/j[u|m] package [/t transform] [/g languageid]
    Apply a patch:
    	/p patch_package [property]
    	/p patch_package /a package [property]
    Log and user interface modifiers for the above commands:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] log_file
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Register the MSI Service:
    	/y
    Unregister the MSI Service:
    	/z
    Display this help:
    	/help
    	/?
hr: Windows instalacija programa %s
    
    Uporaba:
    msiexec naredba {obavezan parametar} [neobavezan parametar]
    
    Instalacija proizvoda:
    	/i {paket|kôd} [svojina]
    	/package {paket|kôd} [svojstvo]
    	/a paket [svojstvo]
    Popravak instalacije:
    	/f[p|o|e|d|c|a|u|m|s|v] {paket|kôd}
    Uklanjanje proizvoda:
    	/uninstall {paket|kôd} [svojstvo]
    	/x {paket|kôd} [svojstvo]
    Reklamiraj proizvoda:
    	/j[u|m] paket [/t pretvori] [/g ID jezika]
    Prijmena zakrpe:
    	/p zakrpa [svojstvo]
    	/p zakrpa/paket [svojstvo]
    Izvještaj i izgled izmjenjivača za naredbe iznad:
    	/l[*][i|w|e|a|r|u|c|m|o|p|v|][+|!] izvještaj
    	/q{|n|b|r|f|n+|b+|b-}
    Registracija MSI usluge:
    	/y
    Odjava MSI usluge:
    	/z
    Prikaži pomoć:
    	/help
    	/?

en: Windows Product Update
hr: Windows ažuriranje proizvoda

en: Windows System Component Verification
hr: Windows verifikacija sistemskih komponenti

en: Windows registration information
hr: Informacija o Windows registraciji

en: Wine &license
hr: Wine &licenca

en: Wine AVI-default-filehandler
hr: Wine AVI-pretpostavljeni-handler

en: Wine Application Uninstaller
hr: Wine deinstalacijski program

en: Wine Control Panel
hr: Wine upravljački panel

en: Wine File Manager
hr: Wine upravitelj datoteka

en: Wine Gecko Installer
hr: Wine Gecko instalacijski program

en: Wine Help
hr: Wine pomoć

en: Wine License
hr: Wine licenca

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
hr: Wine MS-RLE video kodek
    Copyright ©2002 by Michael Günnewig

en: Wine Mono Installer
hr: Wine Mono instalacijski program

en: Wine Programs (*.exe; *.exe.so)
hr: Wine programi (*.exe; *.exe.so)

en: Wine can automatically select the certificate store, or you can specify a location for the certificates.
hr: Wine može automatski odabrati spremnik certifikata, ili možete specificirati lokaciju za certifikate.

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
hr: Wine može imitirati različite verzije Windowsa za pojedini program. Ovaj tab je povezan sa tabovima Biblioteke i Grafika kako bi dozvolio sistemske promjene ili za podešavanje aplikacija u tim istim tabovima.

en: Wine configuration
hr: Wine konfiguracija

en: Wine configuration for %s
hr: Wine konfiguracija za %s

en: Wine could not find a Gecko package which is needed for applications embedding HTML to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> for details.
hr: Wine nije uspio pronaći Gecko paket koji je neophodan za ispravno funkcioniranje programa koji imaju ugrađeni HTML. Wine može automatski preuzeti i instalirati program.
    
    Napomena: preporučujemo korištenje paketa vaše distribucije. Pogledajte <a href="https://wiki.winehq.org/Gecko">https://wiki.winehq.org/Gecko</a> za više informacija.

en: Wine could not find a wine-mono package which is needed for .NET applications to work correctly. Wine can automatically download and install it for you.
    
    Note: it is recommended to use your distribution's packages instead. See <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a> for details.
hr: Wine nije uspio pronaći wine-mono paket koji je neophodan za ispravno funkcioniranje .NET aplikacija. Wine može automatski preuzeti i instalirati program.
    
    Napomena: preporučujemo korištenje paketa vaše distribucije. Pogledajte <a href="https://wiki.winehq.org/Mono">https://wiki.winehq.org/Mono</a> za više informacija.

en: Wine is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Wine is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU Lesser General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with Wine; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
hr: Wine je slobodan software; možete ga dijeliti i/ili modificirati pod uvjetima GNU Lesser General Public License koja je izdana pod Free Software Foundation; verzija 2.1 licence ili (po svom izboru) neka kasnija verzija.
    
    Wine je distribuiran u nadi kako će biti koristan, ali BEZ IKAKVOG JAMSTVA;  čak i bez impliciranog jamstva vezanog uz mogućnost PRODAJE ili PRIKLADNOSTI ZA OSOBITU SVRHU. Pogledati GNU Lesser General Public License za više detalja.
    
    Trebali ste primiti kopiju GNU Lesser General Public License zajedno s Wine; ukoliko niste, pišite Free Software Foundationu, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Wine was brought to you by:
hr: Wine su Vam omogućili:

en: Wizard
hr: Čarobnjak

en: Write fault.
hr: Greška prilikom pisanja.

en: Write protected.
hr: Zaštićeno od pisanja.

en: Wrong disk.
hr: Krivi disk.

en: Wrong installation package version.
hr: Kriva verzija instalacijskog paketa.

en: Wrong kind of binding.
hr: Kriva vrsta vezivanja.

en: Wrong operating system.
hr: Krivi operacijski sustav.

en: Wrong password.
hr: Kriva lozinka.

en: Wrong pipe order.
hr: Krivi redoslijed cjevovoda.

en: Wrong pipe version.
hr: Kriva inačica cjevovoda.

en: Wrong serializing package version.
hr: Kriva inačica paketa za serijalizaciju.

en: Wrong target name.
hr: Krivo ime mete.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
hr: X.509 certifikat (*.cer; *.crt)

en: Yellow
hr: Žuta

en: Yes
hr: Da

[ctx: Yes key]
en: Y
hr: D

en: Yes or No Trust
hr: Da ili Ne povjerenje

en: Yes to &all
hr: Da za &sve

en: You can choose the address that will be used as your home page.
hr: Izaberite adresu koja će biti vaša početna strana.

en: You can delete cached pages, cookies and other data.
hr: Možete pobrisati keširane stranice, kolačiće i druge podatke.

en: You cannot add any more drives.
    
    Each drive must have a letter, from A to Z, so you cannot have more than 26.
hr: Ne možete dodati više pogona.
    
    Svaki disk mora imati slovo, od A do Z, što znači kako ih ne možete imati više od 26.

en: You do not have access to open the file.
hr: Nemate pristup za otvaranje datoteke.

en: You do not have access to save the file.
hr: Nemate pristup za spremanje datoteke.

en: You don't have a drive C. This is not so great.
    
    Remember to click 'Add' in the Drives tab to create one!
hr: Nemate pogon C. Ovo nije baš sjajno.
    
    Kliknite 'Dodaj' u Pogoni tabu kako bi ga napravili!

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
hr: Odabrali ste spremanje u formatu običnog teksta, što će uzorkovati nestanak svog formatiranja. Sigurno ovo želite?

en: You have specified the following settings:
hr: Specificarli ste sljedeće postavke:

en: You have successfully completed the Certificate Export Wizard.
hr: Uspješno je završen čarobnjak za izvoz certifikata.

en: You have successfully completed the Certificate Import Wizard.
hr: Uspješno je završen čarobnjak za uvoz certifikata.

en: You may password-protect a private key.
hr: Možete lozinkom zaštiti privatni ključ.

en: You will no longer be able to decrypt messages with these certificates, or sign messages with them.
    Are you sure you want to remove these certificates?
hr: Više nećete moći dešifrirati poruke s ovim certifikatima ili potpisivati poruke s njima.
    Sigurno želite izbrisati ove certifikate?

en: You will no longer be able to decrypt messages with this certificate, or sign messages with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
hr: Više nećete moći dešifrirati poruke s ovim certifikatom ili potpisivati poruke s njim.
    Sigurno želite izbrisati ovaj certifikat?

en: You will no longer be able to encrypt messages with this certificate, or verify messages signed with it.
    Are you sure you want to remove this certificate?
hr: Više nećete moći šifrirati poruke s ovim certifikatom ili provjeriti poruke s njim.
    Sigurno želite izbrisati ovaj certifikat?

en: [none]
hr: [bez]

en: alert
hr: upozorenje

en: animation
hr: animacija

en: application
hr: program

en: audio
hr: audio zapis

en: border
hr: granica

en: builtin
hr: ugrađena

en: builtin, native
hr: ugrađena, nativna

en: bytes
hr: okteta

en: caret
hr: znak za umetanje

en: cell
hr: ćelija

en: character
hr: znak

en: chart
hr: grafikon

en: check button
hr: gumb za označavanje

en: choose which folder contains %s
hr: izaberite koja mapa sadrži %s

en: client
hr: klijent

en: clock
hr: sat

en: column
hr: stupac

en: column header
hr: zaglavlje stupca

en: cursor
hr: pokazivač

en: diagram
hr: dijagram

en: dialog
hr: dijalog

[ctx: directory]
en: Desktop
hr: Radna površina

en: disabled
hr: onemogućen

[ctx: display name]
en: Desktop
hr: Radna površina

en: document
hr: dokument

en: drop down
hr: padajući meni

en: drop down button
hr: padajući gumb

en: enter which folder contains %s
hr: unesite koja mapa sadrži %s

en: equation
hr: jednadžba

en: feature from:
hr: mogućnost od:

en: frames
hr: okvira

en: graphic
hr: grafika

en: grip
hr: ručka

en: grouping
hr: grupiranje

en: help balloon
hr: pomoćni oblačić

[ctx: home page]
en: Home
hr: Početna

en: hot key field
hr: polje za prečice

[ctx: hotkey]
en: None
hr: Ništa

en: indicator
hr: pokazivač

en: insert disk %s
hr: ubacite disk %s

en: install source for feature missing
hr: izvor instalacije za nedostajuće svojstvo

en: kB/s
hr: KB/s

en: link
hr: veza

en: list
hr: popis

en: list item
hr: popis stavki

en: menu bar
hr: linija izbornika

en: menu button
hr: gumb izbornika

en: menu item
hr: stavka izbornika

en: native
hr: nativna

en: native, builtin
hr: nativna, ugrađena

en: network drive for feature missing
hr: nedostaje mrežna jedinica za nedostajuće svojstvo

en: outline
hr: boris

en: outline button
hr: gumb obrisa

en: outline item
hr: stavka obrisa

en: page tab
hr: kartica za jezik

en: page tab list
hr: popis kartica

en: pane
hr: okno

en: path %s not found
hr: putanja %s nije pronađena

[ctx: path length]
en: None
hr: Ništa

en: popup menu
hr: iskočni meni

en: progress bar
hr: linija toka

en: property page
hr: svojstva strane

en: push button
hr: gumb prekidača

en: radio button
hr: isključiv gumb

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
hr: &Povrati

en: root fs
hr: korijenski fs

en: row
hr: red

en: row header
hr: zaglavlje reda

en: scroll bar
hr: traka za pomicanje

en: separator
hr: razdvajač

en: slider
hr: klizač

en: sound
hr: zvuk

en: spin box
hr: vrteći gumb

en: split button
hr: gumb za dijeljenje

en: static text
hr: statičan tekst

en: status bar
hr: statusna linija

en: table
hr: tablica

[ctx: table of contents]
en: &Home
hr: &Početna

[ctx: table of contents]
en: Home
hr: Početna

en: text
hr: tekst

en: the program which created it
hr: program koji ga je napravio

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
hr:  sati

[ctx: time unit: seconds]
en:  sec
hr:  s

en: title bar
hr: naslovna linija

en: tool bar
hr: alatna traka

en: tool tip
hr: oblačić

en: uncompressed
hr: nesažeto

[ctx: unit: microseconds]
en: us
hr: µs

en: unknown object
hr: nepoznat objekt

en: video
hr: video zapis

en: white space
hr: razmak

en: window
hr: prozor

[ctx: window]
en: &Restore
hr: &Povrati

en: wineconsole: Starting program %s failed.
    The command is invalid.
hr: wineconsole: Pokretanje programa %s neuspjelo.
    Naredba nije valjana.

en: {{Disk full: }}
hr: {{Disk pun: }}
