Wine - en to he translation catalogue (1389 entries)

en: Security
he: אבטחה

en: Install/Uninstall
he: התקנה/הסרה

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
he: כדי להתקין תכנית חדש מתקליטון, כונן תקליטורים או הכונן הקשיח שלך יש ללחוץ על התקנה.

en: &Install...
he: ה&תקנה...

en: &Modify...
he: &שינוי...

en: &Remove
he: ה&סרה

en: Support Information
he: פרטי תמיכה

en: OK
he: אישור

en: The following information can be used to get technical support for %s:
he: ניתן להשתמש בפרטים שלהלן כדי לקבל תמיכה טכנית עבור %s:

en: Publisher:
he: מפיץ:

en: Version:
he: גרסה:

en: Contact:
he: פרטי קשר:

en: Support Information:
he: פרטי תמיכה:

en: Support Telephone:
he: טלפון לתמיכה:

en: Readme:
he: מידע לקריאה:

en: Product Updates:
he: עדכוני המוצר:

en: Comments:
he: הערות:

en: Wine Gecko Installer
he: התקנת Gecko על Wine

en: &Install
he: ה&תקנה

en: Cancel
he: ביטול

en: Add/Remove Programs
he: הוספה/הסרה של תכניות

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
he: תכנית זו מאפשרת לך להתקין תכניות חדשות או להסיר תכניות קיימות מהמחשב שלך.

en: Applications
he: יישומים

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
he: לא ניתן להפעיל את תכנית ההסרה, '%s'. האם ברצונך להסיר את הרשומה של תכנית זו מרישום המערכת?

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Name
he: שם

en: Publisher
he: מפיץ

en: Version
he: גרסה

en: Installation programs
he: תכניות התקנה

en: Programs (*.exe)
he: תכניות (‎*.exe)

en: All files (*.*)
he: כל הקבצים (*.*)

en: &Modify/Remove
he: &שינוי/הסרה

en: Downloading...
he: הורדה...

en: Installing...
he: התקנה...

en: Unexpected checksum of downloaded file. Aborting installation of corrupted file.
he: סכום בדיקה בלתי צפוי של הקובץ שהתקבל. התקנת הקובץ הפגום מתבטלת.

en: Compress options
he: אפשרויות דחיסה

en: &Choose a stream:
he: &בחירת תזרים:

en: &Options...
he: &אפשרויות...

en: &Interleave every
he: &קטיעה בכול

en: frames
he: שקופיות

en: Current format:
he: המבנה הנוכחי:

en: All multimedia files
he: כל קובצי המולטימדיה

en: video
he: וידאו

en: audio
he: שמע

en: uncompressed
he: ללא דחיסה

en: Canceling...
he: בהליכי ביטול...

en: Properties for %s
he: מאפיינים עבור %s

en: &Apply
he: ה&חלה

en: Help
he: עזרה

en: < &Back
he: < ה&קודם

en: &Next >
he: ה&בא >

en: Finish
he: סיום

en: Customize Toolbar
he: התאמת סרגל כלים

en: &Close
he: &סגירה

en: R&eset
he: &איפוס

en: &Help
he: ע&זרה

en: Move &Up
he: הזזה למ&עלה

en: Move &Down
he: הזזה למ&טה

en: A&vailable buttons:
he: לחצנים &זמינים:

en: &Add ->
he: הוס&פה ->

en: <- &Remove
he: <- ה&סרה

en: &Toolbar buttons:
he: &לחצני סרגל הכלים:

en: Separator
he: מפריד

[ctx: hotkey]
en: None
he: ללא

en: &Yes
he: &כן

en: &No
he: &לא

en: &Retry
he: &ניסיון חוזר

en: Close
he: סגירה

en: Today:
he: היום:

en: Go to today
he: מעבר ליום הנוכחי

en: Open
he: פתיחה

en: File &Name:
he: &שם הקובץ:

en: &Directories:
he: &תיקיות:

en: List Files of &Type:
he: הצגת קבצים מ&סוג:

en: Dri&ves:
he: &כוננים:

en: &Read Only
he: &קריאה בלבד

en: Save As...
he: שמירה בשם...

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Print
he: הדפסה

en: Printer:
he: מדפסת:

en: Print range
he: טווח ההדפסה

en: &All
he: ה&כול

en: S&election
he: &בחירה

en: &Pages
he: &עמודים

en: &Setup
he: ה&גדרה

en: &From:
he: &מ־:

en: &To:
he: &עד:

en: Print &Quality:
he: &איכות ההדפסה:

en: Print to Fi&le
he: הדפסה ל&קובץ

en: Condensed
he: דחוס

en: Print Setup
he: הגדרות הדפסה

en: Printer
he: מדפסת

en: &Default Printer
he: מדפסת &בררת המחדל

en: [none]
he: [ללא]

en: Specific &Printer
he: מדפסת מ&סוימת

en: Orientation
he: כיווניות

en: Po&rtrait
he: ל&אורך

en: &Landscape
he: ל&רוחב

en: Paper
he: נייר

en: Si&ze
he: &גודל

en: &Source
he: מ&קור

en: Font
he: גופן

en: &Font:
he: &גופן:

en: Font St&yle:
he: &סגנון הגופן:

en: &Size:
he: &גודל:

en: Effects
he: אפקטים

en: Stri&keout
he: קו חו&צה

en: &Underline
he: קו &תחתי

en: &Color:
he: &צבע:

en: Sample
he: דוגמה

en: Scr&ipt:
he: &כתב:

en: Color
he: צבע

en: &Basic Colors:
he: צבעים &בסיסיים:

en: &Custom Colors:
he: צבעים &מותאמים אישית:

en: &Red:
he: &אדום:

en: &Green:
he: &ירוק:

en: &Blue:
he: &כחול:

en: &Hue:
he: &גוון:

en: &Add to Custom Colors
he: הו&ספה לצבעים המותאמים אישית

en: &Define Custom Colors >>
he: הגדרת  צבעים &מותאמים אישית >>

en: Find
he: חיפוש

en: Fi&nd What:
he: חיפוש &אחר מה:

en: Match &Whole Word Only
he: התאמת מילים &שלמות בלבד

en: Match &Case
he: התאמת &רשיות

en: Direction
he: כיוון

en: &Up
he: למ&עלה

en: &Down
he: למ&טה

en: &Find Next
he: חיפוש ה&בא

en: Replace
he: החלפה

en: Re&place With:
he: הח&לפה ב־:

en: &Replace
he: ה&חלפה

en: Replace &All
he: החלפת ה&כול

en: &Properties
he: מ&אפיינים

en: Print to fi&le
he: הדפסה ל&קובץ

en: &Name:
he: &שם:

en: Status:
he: מצב:

en: Type:
he: סוג:

en: Where:
he: היכן:

en: Comment:
he: הערה:

en: Pa&ges
he: &עמודים

en: &Selection
he: &בחירה

en: &from:
he: &מ־:

en: &to:
he: &עד:

en: Copies
he: עותקים

en: Number of &copies:
he: מספר ה&עותקים:

en: C&ollate
he: &איסוף

en: Si&ze:
he: &גודל:

en: &Source:
he: מ&קור:

en: P&ortrait
he: ל&אורך

en: L&andscape
he: ל&רוחב

en: Setup Page
he: הגדרת עמוד

en: &Tray:
he: מ&גש:

en: &Portrait
he: ל&אורך

en: L&eft:
he: &שמאליים:

en: &Right:
he: &ימניים:

en: T&op:
he: &עליונים:

en: &Bottom:
he: &תחתונים:

en: P&rinter...
he: מ&דפסת...

en: Look &in:
he: &חיפוש תחת:

en: File &name:
he: &שם הקובץ:

en: Files of &type:
he: קבצים מ&סוג:

en: Open as &read-only
he: פתיחה לקריאה &בלבד

en: &Open
he: &פתיחה

en: File not found
he: הקובץ לא נמצא

en: Please verify that the correct file name was given
he: נא לוודא שצוין שם הקובץ הנכון

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
he: הקובץ אינו קיים.
    האם ברצונך ליצור אותו?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
he: הקובץ כבר קיים.
    האם ברצונך להחליף אותו?

en: Invalid character(s) in path
he: תווים שגויים בנתיב

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
he: שם קובץ לא יכול להכיל אף אחד מהתווים הבאים:
                              / : < > |

en: Path does not exist
he: הנתיב אינו קיים

en: File does not exist
he: הקובץ אינו קיים

en: Up One Level
he: רמה אחת למעלה

en: Create New Folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: List
he: רשימה

en: Details
he: פרטים

en: Browse to Desktop
he: עיון בשולחן העבודה

en: Regular
he: רגיל

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Bold Italic
he: מודגש ונטוי

en: Black
he: שחור

en: Maroon
he: אדום עז

en: Green
he: ירוק

en: Olive
he: זית

en: Navy
he: כחול כהה

en: Purple
he: סגול

en: Teal
he: כחול ים

en: Gray
he: אפור

en: Silver
he: כסוף

en: Red
he: אדום

en: Lime
he: ירקרק

en: Yellow
he: צהוב

en: Blue
he: כחול

en: Fuchsia
he: פוקסיה

en: Aqua
he: תכלת

en: White
he: לבן

en: Unreadable Entry
he: רשומה בלתי קריאה

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
he: הערך של הרשומה 'מ־' לא יכול לחרוג מערך הרשומה 'עד'.

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
he: השוליים חופפים או גולשים אל מחוץ לגבולות העמוד.
    נא להזין שוב את ערכי השוליים.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
he: הערך שצוין בשדה 'מספר העותקים' לא יכול להישאר ריק.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
he: המדפסת שלך אינה תומכת בכמות כזו גדולה של עותקים.
    נא להזין ערך בין 1 ל־%d.

en: A printer error occurred.
he: אירעה שגיאת מדפסת.

en: No default printer defined.
he: לא הוגדרה מדפסת בררת מחדל.

en: Cannot find the printer.
he: לא ניתן למצוא את המדפסת.

en: Out of memory.
he: הזיכרון אזל.

en: An error occurred.
he: אירעה שגיאה.

en: Unknown printer driver.
he: מנהל ההתקן של המדפסת אינו ידוע.

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
he: לפני שניתן יהיה לבצע פעולות הקשורות במדפסתכגון הגדרות עמוד או הדפסת מסמך, עליך להתקין מדפסת. נא להתקין אחת כזאת ולנסות שוב.

en: &Save
he: &שמירה

en: Save &in:
he: שמירה &תחת:

en: Save
he: שמירה

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Ready
he: מוכן

en: Paused;
he: מושהית;

en: Error;
he: שגיאה;

en: Pending deletion;
he: בהמתנה למחיקה;

en: Paper jam;
he: מעצור נייר;

en: Out of paper;
he: נגמר הנייר;

en: Feed paper manual;
he: הזנת הנייר ידנית;

en: Paper problem;
he: בעיית נייר;

en: Printer offline;
he: המדפסת מנותקת;

en: I/O Active;
he: קלט/פלט פעיל;

en: Busy;
he: עסוקה;

en: Printing;
he: בהדפסה;

en: Output tray is full;
he: מגש הפלט מלא;

en: Not available;
he: לא זמינה;

en: Waiting;
he: בהמתנה;

en: Processing;
he: מעבדת;

en: Initializing;
he: מופעלת;

en: Warming up;
he: מתחממת;

en: Toner low;
he: כרית הדיו עומדת להיגמר;

en: No toner;
he: אין כרית דיו;

en: Page punt;
he: הרצת עמוד;

en: Interrupted by user;
he: המשתמש הפריע;

en: Out of memory;
he: הזיכרון אזל;

en: The printer door is open;
he: דלת המדפסת פתוחה;

en: Print server unknown;
he: שרת ההדפסה אינו מוכר;

en: Power save mode;
he: מצב חיסכון באנרגיה;

en: Default Printer;
he: מדפסת בררת המחדל;

en: There are %d documents in the queue
he: ישנם %d מסמכים הממתינים בתור

en: Margins [inches]
he: שוליים [אינטשים]

en: Margins [mm]
he: שוליים [מ״מ]

[ctx: unit: millimeters]
en: mm
he: מ״מ

en: Properties
he: מאפיינים

en: Options
he: אפשרויות

en: &User name:
he: &שם המשתמש:

en: &Password:
he: &ססמה:

en: &Remember my password
he: &שמירת הססמה שלי

en: Connect to %s
he: התחברות אל %s

en: Connecting to %s
he: בהליכי התחברות אל %s

en: Logon unsuccessful
he: הכניסה נכשלה

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
he: נא לוודא כי שם המשתמש
    והססמה שלך נכונים.

en: Having Caps Lock on may cause you to enter your password incorrectly.
    
    Press the Caps Lock key on your keyboard to turn off Caps Lock before
    entering your password.
he: כאשר מקש ה־Caps Lock פעיל יתכן שהזנת ססמה לא נכונה.
    
    נא ללחוץ על מקש ה־Caps Lock במקלדת שלך כדי לכבות את ה־Caps Lock בטרם
    הזנת הססמה שלך.

en: Caps Lock is On
he: ה־Caps Lock פעיל

en: Digital Rights
he: זכויות דיגיטליות

en: Key Recovery
he: שחזור מפתח

en: Document Signing
he: חתימת מסמכים

en: File Recovery
he: שחזור קובץ

en: All application policies
he: מדיניות כלל היישומים

en: Other People
he: אנשים אחרים

en: Trusted Publishers
he: מפיצים מהימנים

en: Untrusted Certificates
he: אישורים בלתי מהימנים

en: Certificate Issuer
he: מנפיק האישור

en: Certificate Serial Number=
he: המספר הסידור של האישור=

en: Other Name=
he: שם אחר=

en: Email Address=
he: כתובת דוא״ל=

en: DNS Name=
he: שם ה־DNS=

en: Directory Address
he: כתובת הספרייה

en: URL=
he: כתובת=

en: IP Address=
he: כתובת IP=

en: Mask=
he: מסכה=

en: Registered ID=
he: מזהה רשום=

en: Unknown Key Usage
he: שימוש בלתי ידוע במפתח

en: Subject Type=
he: סוג המקבל=

[ctx: path length]
en: None
he: ללא

en: Full Name
he: שם מלא

en: Available
he: זמין

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Digital Signature
he: חתימה דיגיטלית

en: General
he: כללי

en: &Description:
he: &תיאור:

en: Certificate Import Wizard
he: אשף יבוא אישורים

en: Certificates
he: אישורים

en: &Export...
he: י&צוא...

en: &View
he: &תצוגה

en: Certificate
he: אישור

en: Certificate Information
he: פרטי האישור

en: This certificate's issuer could not be found.
he: לא ניתן למצוא את המנפיק של אישור זה.

en: Issued to:
he: הונפק עבור:

en: Issued by:
he: הונפק על ידי:

en: Valid from
he: תקף מהתאריך

en:  to
he:  עד

en: This certificate has an invalid signature.
he: לאישור זה יש חתימה בלתי תקנית.

en: This certificate has expired or is not yet valid.
he: אישור זה פג או שאינו תקף עוד.

en: This certificate's validity period exceeds that of its issuer.
he: תקופת תוקף האישור חורגת מזו שצוינה אצל המנפיק.

en: This certificate was revoked by its issuer.
he: האישור נשלל על ידי מנפיקו.

en: This certificate is OK.
he: אישור זה תקין.

en: Field
he: שדה

en: Value
he: ערך

en: <All>
he: <הכול>

en: Version 1 Fields Only
he: שדות גרסה 1 בלבד

en: Extensions Only
he: הרחבות בלבד

en: Critical Extensions Only
he: הרחבות קריטיות בלבד

en: Properties Only
he: מאפיינים בלבד

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Issuer
he: מנפיק

en: Valid from
he: מקף מהתאריך

en: Valid to
he: תקף עד

en: Subject
he: נופק עבור

en: Public key
he: מפתח ציבורי

en: SHA1 hash
he: גיבוב SHA1

en: Enhanced key usage (property)
he: שימוש במפתח מורחב (מאפיין)

en: Friendly name
he: שם ידידותי

en: Description
he: תיאור

en: Certificate Properties
he: מאפייני האישור

en: Please enter an OID in the form 1.2.3.4
he: נא להזין OID בצורה 1.2.3.4

en: The OID you entered already exists.
he: ה־OID שהזנת כבר קיים.

en: File to Import
he: קובץ ליבוא

en: Specify the file you want to import.
he: נא לציין את הקובץ אותו ברצונך לייבא.

en: X.509 Certificate (*.cer; *.crt)
he: תעודת X.509‏ (‎*.cer; *.crt)

en: Could not open
he: לא ניתן לפתוח

en: Determined by the program
he: יימצא על ידי התכנית

en: Automatically determined by the program
he: נקבע אוטומטית על ידי התכנית

en: File
he: קובץ

en: Content
he: תוכן

en: Certificate Revocation List
he: רשימת אישורים שנשללו

en: CMS/PKCS #7 Message
he: הודעת CMS/PKCS #7

en: The import was successful.
he: היבוא הצליח.

en: The import failed.
he: היבוא נכשל.

en: <Advanced Purposes>
he: <מטרות מתקדמות>

en: Issued To
he: הונפק לטובת

en: Issued By
he: הונפק על ידי

en: Expiration Date
he: תאריך התפוגה

en: Friendly Name
he: שם ידידותי

en: <None>
he: <ללא>

en: Export Format
he: מבנה היצוא

en: File Format
he: מבנה הקובץ

en: Include all certificates in certificate path
he: הכללת כל האישורים שבתיקיית האישורים

en: Export keys
he: יצוא מפתחות

en: The export was successful.
he: היצוא הצליח.

en: The export failed.
he: היצוא נכשל.

en: Export Private Key
he: יצוא מפתח פרטי

en: The certificate contains a private key which may be exported along with the certificate.
he: האישור מכיל מפתח פרטי שניתן לייצא אותו בנוסף לאישור.

en: Enter Password
he: נא להזין ססמה

en: You may password-protect a private key.
he: ניתן להגן על מפתח פרטי בססמה.

en: The passwords do not match.
he: הססמאות אינן תואמות.

en: Note: The private key for this certificate could not be opened.
he: לתשומת לבך: לא ניתן לפתוח את המפתח הפרטי לאישור זה.

en: Location
he: מיקום

en: Not yet implemented
he: לא מוטמע עדיין

en: Regional Setting
he: הגדרות אזוריות

en: Cyrillic
he: קירילי

en: Greek
he: יווני

en: Hebrew
he: עברי

en: Arabic
he: ערבי

en: Baltic
he: בלטי

en: Vietnamese
he: וייטנמי

en: Thai
he: תאילנדי

en: Japanese
he: יפני

en: Other
he: אחר

en: Files on Camera
he: קבצים במצלמה

en: Import Selected
he: יבוא הנבחרים

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Import All
he: יבוא הכול

en: Skip This Dialog
he: דילוג על דו־שיח זה

en: Exit
he: יציאה

en: Transferring
he: העברה

en: Transferring... Please Wait
he: מתבצעת העברה... נא להמתין

en: Connecting to camera
he: התחברות למצלמה

en: Connecting to camera... Please Wait
he: בהתחברות למצלמה... נא להמתין

en: S&ync
he: &סנכרון

en: &Back
he: ח&זרה

en: &Forward
he: ק&דימה

[ctx: table of contents]
en: &Home
he: &עמוד הבית

en: &Stop
he: ע&צירה

en: &Refresh
he: &רענון

en: &Print...
he: ה&דפסה...

en: Select &All
he: בחירת ה&כול

en: &View Source
he: &צפייה במקור

en: Cu&t
he: ג&זירה

en: &Copy
he: ה&עתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: &Print
he: הדפ&סה

en: &Contents
he: &תכנים

en: I&ndex
he: מ&פתח נושאים

en: &Search
he: &חיפוש

en: Favor&ites
he: מו&עדפים

en: Hide &Tabs
he: הסת&רת הלשוניות

en: Show &Tabs
he: ה&צגת הלשוניות

en: Show
he: הצגה

en: Hide
he: הסתרה

en: Stop
he: עצירה

en: Refresh
he: רענון

en: Back
he: חזרה

[ctx: table of contents]
en: Home
he: דף הבית

en: Sync
he: סנכרון

en: Forward
he: קדימה

en: Cinepak Video codec
he: מקודד הווידאו Cinepak

en: &File
he: &קובץ

en: &New
he: חד&ש

en: &Window
he: &חלון

en: &Open...
he: &פתיחה...

en: Save &as...
he: שמירה &בשם...

en: Print &format...
he: &תצורת ההדפסה...

en: Pr&int...
he: ה&דפסה...

en: Print previe&w
he: הצגה &לפני הדפסה

en: &Toolbars
he: &סרגלי כלים

en: &Standard bar
he: סרגל הכלים ה&רגיל

en: &Address bar
he: סרגל ה&כתובות

en: &Favorites
he: &מועדפים

en: &Add to Favorites...
he: הו&ספה למועדפים...

en: Open URL
he: פתיחת כתובת

en: Specify the URL you wish to open in Internet Explorer
he: נא לציין את הכתובת אותה ברצונך לפתוח באמצעות Internet Explorer

en: Open:
he: פתיחה:

[ctx: home page]
en: Home
he: דף הבית

en: Print...
he: הדפסה...

en: Address
he: כתובת

en: You can choose the address that will be used as your home page.
he: באפשרותך לבחור את הכתובת שתשמש כדף הבית שלך.

en: &Current page
he: העמוד ה&נוכחי

en: &Default page
he: עמוד &בררת המחדל

en: &Blank page
he: עמוד &ריק

en: Delete
he: מחיקה

en: Certificates are used for your personal identification and to identify certificate authorities and publishers.
he: אישורים משמשים כדי לזהות אותך וגם כדי לזהות רשויות ומפיצים.

en: Certificates...
he: אישורים...

en: Publishers...
he: מפיצים...

en: Internet Settings
he: הגדרות אינטרנט

en: Configure Wine Internet Browser and related settings
he: הגדרת דפדפן האינטרנט של Wine והגדרות שקשורות בו

en: Security settings for zone:
he: הגדרות אבטחה עבור האזור:

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Very Low
he: נמוכה מאוד

en: Low
he: נמוכה

en: Medium
he: בינונית

en: Increased
he: מוגברת

en: High
he: גבוהה

en: Error converting object to primitive type
he: שגיאה בהמרת הפריט לטיפוס פרימיטיבי

en: Syntax error
he: שגיאת תחביר

en: '|' is undefined
he: '|' אינו מוגדר

en: Western Europe and United States
he: מערב אירופאי וארצות הברית

en: Central Europe
he: מרכז אירופאי

en: Turkic
he: טורקי

en: Korean
he: קוריאני

en: Traditional Chinese
he: סיני מסורתי

en: Simplified Chinese
he: סיני מפושט

en: Indic
he: הינדי

en: Georgian
he: גאורגי

en: Armenian
he: ארמני

en: Normal
he: רגילים

en: Local Port
he: פתחה מקומית

en: Local Monitor
he: צג מקומי

en: Add a Local Port
he: הוספת פתחה מקומית

en: &Enter the port name to add:
he: נא להזין את &שם הפתחה להוספה:

en: Configure LPT Port
he: הגדרת פתחת LPT

en: Timeout (seconds)
he: זמן לתפוגה (שניות)

en: &Transmission Retry:
he: ניסיון &שינוע חוזר:

en: '%s' is not a valid port name
he: '%s' אינו שם תקני לפתחה

en: Port %s already exists
he: הפתחה %s כבר קיימת

en: This port has no options to configure
he: לפתחה זו אין אפשרויות להגדרה

en: Mail sending failed as you do not have a MAPI mail client installed.
he: שליחת הודעת הדוא״ל נכשלה כיוון שאין לך לקוח דוא״ל MAPI מותקן.

en: Send Mail
he: שליחת דוא״ל

en: Enter Network Password
he: הזנת ססמת הרשת

en: Please enter your username and password:
he: נא להזין את שם המשתמש ואת הססמה שלך:

en: Proxy
he: מתווך

en: User
he: משתמש

en: Password
he: ססמה

en: &Save this password (insecure)
he: &שמירת ססמה זו (לא מאובטח)

en: Entire Network
he: הרשת כולה

en: Sound Selection
he: בחירת צליל

en: &Save As...
he: שמירה &בשם...

en: &Format:
he: &מבנה:

en: &Attributes:
he: מ&אפיינים:

en: Hyperlink
he: קישור

en: Hyperlink Information
he: פרטי הקישור

en: &Type:
he: &סוג:

en: &URL:
he: &כתובת:

en: HTML Document
he: מסמך HTML

en: Downloading from %s...
he: הורדה מהכתובת %s...

en: Done
he: הסתיימה

en: path %s not found
he: הנתיב %s לא נמצא

en: insert disk %s
he: נא להכניס את הדיסק %s

en: enter which folder contains %s
he: נא להזין את התיקייה המכילה את %s

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: File: [1]
he: קובץ: [1]

en: Folder: [1]
he: תיקייה: [1]

en: Font: [1]
he: גופן: [1]

en: Wine MS-RLE video codec
he: מקודד הווידאו Wine MS-RLE

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
he: מקודד הווידאו Wine MS-RLE
    הזכויות שמורות 2002 ל־Michael Günnewig

en: Video Compression
he: דחיסת וידאו

en: &Compressor:
he: &מדחס:

en: Con&figure...
he: ה&גדרה...

en: &About
he: על &אודות

en: Compression &Quality:
he: &איכות הדחיסה:

en: &Key Frame Every
he: &שקופית מפתח בכול

en: &Data Rate
he: קצב ה&נתונים

en: Full Frames (Uncompressed)
he: כל השקופיות (ללא דחיסה)

en: Wine Video 1 video codec
he: מקודד הווידאו Video 1 של Wine

en: title bar
he: שורת כותרת

en: scroll bar
he: סרגל גלילה

en: window
he: חלון

en: application
he: יישום

en: document
he: מסמך

en: separator
he: מפריד

en: status bar
he: שורת מצב

en: table
he: טבלה

en: column
he: עמודה

en: character
he: תו

en: property page
he: עמוד מאפיין

en: static text
he: טקסט סטטי

en: text
he: טקסט

en: progress bar
he: סרגל התקדמות

en: slider
he: פס גלילה

en: animation
he: הנפשה

en: equation
he: משוואה

en: drop down button
he: לחצן רשימה נגללת

en: menu button
he: לחצן תפריט

en: clock
he: שעון

en: True
he: אמת

en: False
he: שקר

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Advanced
he: מתקדמים

en: Insert Object
he: הוספת עצם

en: Object Type:
he: סוג העצם:

en: Result
he: תוצאה

en: Create New
he: יצירת חדש

en: Create Control
he: יצירת פקד

en: Create From File
he: יצירה מקובץ

en: &Add Control...
he: הוספת &פקד...

en: Display As Icon
he: הצגה כסמל

en: Browse...
he: עיון...

en: File:
he: קובץ:

en: Paste Special
he: הדבקה מיוחדת

en: Source:
he: מקור:

en: &Paste
he: ה&דבקה

en: Paste &Link
he: הדבקת &קישור

en: &As:
he: ב&תור:

en: &Display As Icon
he: ה&צגה כסמל

en: Change &Icon...
he: החלפת ה&סמל...

en: Insert a new %s object into your document
he: הוספת עצם חדש מסוג %s למסמך שלך

en: Insert the contents of the file as an object into your document so that you may activate it using the program which created it.
he: הוספת תוכן הקובץ כעצם לתוך המסמך כדי שניתן יהיה להפעיל אותו באמצעות התכנית שיצרה אותו.

en: Browse
he: עיון

en: File does not appear to be a valid OLE module. Unable to register OLE control.
he: נראה כי הקובץ אינו מודול OLE תקני. לא ניתן לרשום את פקד ה־OLE.

en: Add Control
he: הוספת פקד

en: &Object
he: &עצם

en: Inserts the contents of the clipboard into your document as %s.
he: הוספת תוכן לוח הגזירים למסמך שלך בתור %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document so that you can activate it using %s.
he: הוספת תוכן לוח הגזירים למסמך שלך כדי שניתן יהיה להפעילו באמצעות %s.

en: Inserts the contents of the clipboard into your document.
he: הוספת תוכן לוח הגזירים למסמך שלך.

en: Unknown Type
he: סוג לא ידוע

en: Unknown Source
he: מקור לא ידוע

en: the program which created it
he: התכנית שיצרה אותו

en: Scanning
he: סריקה

en: SCANNING... Please Wait
he: מתבצעת סריקה... נא להמתין

[ctx: unit: pixels]
en: px
he: פיקסלים

[ctx: unit: bits]
en: b
he: בתים

[ctx: unit: dots/inch]
en: dpi
he: נק׳ לאינטש

[ctx: unit: microseconds]
en: us
he: מ״ש

en: Baud Rate
he: קצב שידור

en: Parity
he: זוגיות

en: Flow Control
he: בקרת ציפה

en: Data Bits
he: סיביות נתונים

en: Stop Bits
he: סיביות עצירה

en: Copying Files...
he: העתקת קבצים...

en: Destination:
he: יעד:

en: Files Needed
he: קבצים נדרשים

en: Insert the manufacturer's installation disk, and then
    make sure the correct drive is selected below
he: נא להכניס את תקליטור ההתקנה של היצרן ואז לוודא
    שהכונן שנבחר להלן הוא הכונן הנכון

en: Copy manufacturer's files from:
he: העתקת קובצי היצרן מ־:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Copy files from:
he: העתקת קבצים מ־:

en: Type the path where the file is located, and then click OK.
he: נא להזין את נתיב מיקום הקבצים ואז ללחוץ על אישור.

en: F&orward
he: &קדימה

en: &Save Background As...
he: שמ&ירת הרקע בשם...

en: Set As Back&ground
he: הגדרה &כרקע

en: &Copy Background
he: הע&תקת הרקע

en: Set as &Desktop Item
he: הגדרה כפריט &שולחן עבודה

en: Create Shor&tcut
he: יצירת קיצו&ר דרך

en: Add to &Favorites...
he: הוספה למו&עדפים...

en: &Encoding
he: &קידוד

en: Pr&int
he: ה&דפסה

en: &Open Link
he: &פתיחת קישור

en: Open Link in &New Window
he: פתיחת קישור ב&חלון חדש

en: Save Target &As...
he: שמירת ה&יעד בשם...

en: &Print Target
he: הד&פסת היעד

en: S&how Picture
he: ה&צגת תמונה

en: &Save Picture As...
he: &שמירת תמונה בשם...

en: &E-mail Picture...
he: שליחת תמונה ב&דוא״ל...

en: Pr&int Picture...
he: הדפסת &תמונה...

en: &Go to My Pictures
he: מ&עבר לתמונות שלי

en: Set as Back&ground
he: הגדרה &כרקע

en: Set as &Desktop Item...
he: הגדרה כ&פריט שולחן העבודה...

en: Copy Shor&tcut
he: העתקת קיצור ה&דרך

en: P&roperties
he: מ&אפיינים

en: &Undo
he: &ביטול

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: &Select
he: &בחירה

en: &Cell
he: &תא

en: &Row
he: &שורה

en: &Column
he: &עמודה

en: &Table
he: &טבלה

en: &Cell Properties
he: מאפייני ה&תא

en: &Table Properties
he: מאפייני ה&טבלה

en: Open in &New Window
he: פתיחה ב&חלון חדש

en: Cut
he: גזירה

en: &Save Video As...
he: שמי&רת וידאו בשם...

en: Play
he: נגינה

en: Rewind
he: חזרה

en: Trace Tags
he: תגיות מעקב

en: Resource Failures
he: כשלי משאבים

en: Dump Tracking Info
he: איסוף נתוני מעקב

en: Debug Break
he: הפסקה בניפוי השגיאות

en: Debug View
he: תצוגת ניפוי שגיאות

en: Dump Tree
he: איסוף עץ

en: Dump Lines
he: איסוף שורות

en: Dump DisplayTree
he: איסוף DisplayTree

en: Dump FormatCaches
he: איסוף FormatCaches

en: Dump LayoutRects
he: איסוף LayoutRects

en: Memory Monitor
he: צג הזיכרון

en: Performance Meters
he: מחווני ביצועים

en: Save HTML
he: שמירת HTML

en: &Browse View
he: תצוגת &עיון

en: &Edit View
he: תצוגת ע&ריכה

en: Scroll Here
he: גלילה לכאן

en: Top
he: ראש

en: Bottom
he: תחתית

en: Page Up
he: עמוד למעלה

en: Page Down
he: עמוד למטה

en: Scroll Up
he: גלילה למעלה

en: Scroll Down
he: גלילה למטה

en: Left Edge
he: קצה שמאלי

en: Right Edge
he: קצה ימני

en: Page Left
he: עמוד שמאלה

en: Page Right
he: עמוד ימינה

en: Scroll Left
he: גלילה שמאלה

en: Scroll Right
he: גלילה ימינה

en: &w&bPage &p
he: &w&bעמוד &p

en: Lar&ge Icons
he: סמלים &גדולים

en: S&mall Icons
he: סמלים &קטנים

en: &List
he: &רשימה

en: &Details
he: &פרטים

en: Arrange &Icons
he: סי&דור הסמלים

en: By &Name
he: לפי &שם

en: By &Type
he: לפי &סוג

en: By &Size
he: לפי &גודל

en: By &Date
he: לפי &תאריך

en: &Auto Arrange
he: סידור &אוטומטי

en: Line up Icons
he: יישור הסמלים בשורות

en: Paste as Link
he: הדבקה כקישור

en: New
he: חדש

en: New &Folder
he: &תיקייה חדשה

en: New &Link
he: &קישור חדש

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
he: &שחזור

en: &Erase
he: מ&חיקה

en: E&xplore
he: &עיון

en: C&ut
he: &גזירה

en: Create &Link
he: &יצירת קישור

en: &Rename
he: &שינוי שם

en: E&xit
he: י&ציאה

en: &About Control Panel
he: על &אודות לוח הבקרה

en: Browse for Folder
he: עיון אחר תיקייה

en: Folder:
he: תיקייה:

en: &Make New Folder
he: י&צירת תיקייה חדשה

en: Message
he: הודעה

en: Yes to &all
he: כ&ן להכול

en: About %s
he: על אודות %s

en: Wine &license
he: ה&רישיון של Wine

en: Running on %s
he: פועל על גבי %s

en: Wine was brought to you by:
he: Wine מוגשת לך על ידי:

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
he: נא להזין את שם התכנית, התיקייה, המסמך או משאב האינטרנט ו־Wine תפתח אותם עבורך.

en: &Open:
he: &פתיחה:

en: &Browse...
he: &עיון...

en: Location:
he: מיקום:

en: Size:
he: גודל:

en: H&idden
he: מו&סתר

en: &Archive
he: &ארכיון

en: Size
he: גודל

en: Type
he: סוג

en: Modified
he: תאריך השינוי

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Size available
he: הגודל הזמין

en: Comments
he: הערות

en: Original location
he: המיקום המקורי

en: Date deleted
he: תאריך המחיקה

[ctx: display name]
en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: My Computer
he: המחשב שלי

en: Control Panel
he: לוח הבקרה

en: Select
he: בחירה

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
he: האם ברצונך לדמות הפעלה מחדש של Windows?

en: Shutdown
he: כיבוי

en: Do you want to shutdown your Wine session?
he: האם ברצונך לכבות את הפעלת ה־Wine שלך?

en: Documents
he: מסמכים

en: Favorites
he: מועדפים

en: Start Menu
he: תפריט ההתחלה

en: Music
he: מוזיקה

en: Videos
he: וידאו

[ctx: directory]
en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: NetHood
he: שכנים ברשת

en: Templates
he: תבניות

en: PrintHood
he: הדפסה ברשת

en: History
he: היסטוריה

en: Pictures
he: תמונות

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Links
he: קישורים

en: Status
he: מצב

en: Model
he: דגם

en: Saved Games
he: משחקים שמורים

en: Searches
he: חיפושים

en: Users
he: משתמשים

en: Downloads
he: הורדות

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
he: לא ניתן ליצור תיקייה חדשה: ההרשאה נדחתה.

en: Error during creation of a new folder
he: אירעה שגיאה במהלך יצירת תיקייה חדשה

en: Confirm file deletion
he: אישור מחיקת קובץ

en: Confirm folder deletion
he: אישור מחיקת תיקייה

en: Are you sure you want to delete '%1'?
he: האם אכן ברצונך למחוק את '%1'?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
he: האם אכן ברצונך למחוק %1 פריטים אלה?

en: Confirm file overwrite
he: אישור שכתוב על קובץ

en: This folder already contains a file called '%1'.
    
    Do you want to replace it?
he: תיקייה זו כבר מכילה קובץ בשם '%1'.
    
    האם ברצונך להחליפו?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
he: האם אכן ברצונך מחוק את הפריט הנבחר?

en: Are you sure that you want to send '%1' and all its content to the Trash?
he: האם אכן שברצונך לשלוח את התיקייה '%1' על כל תוכנה לאשפה?

en: Are you sure that you want to send '%1' to the Trash?
he: האם אכן ברצונך לשלוח את '%1' לאשפה?

en: Are you sure that you want to send these %1 items to the Trash?
he: האם אכן ברצונך לשלוח %1 פריטים אלה לאשפה?

en: The item '%1' can't be sent to Trash. Do you want to delete it instead?
he: לא ניתן לשלוח את הפריט '%1' לאשפה. האם ברצונך למחוק אותו במקום?

en: This folder already contains a folder named '%1'.
    
    If the files in the destination folder have the same names as files in the
    selected folder they will be replaced. Do you still want to move or copy
    the folder?
he: תיקייה זו כבר מכילה תיקייה בשם '%1'.
    
    אם לקבצים בתיקייה היעד יש את אותם השמות כמו לקבצים שבתיקייה
    הנבחרת הם יוחלפו. האם ברצונך להעביר או להעתיק את התיקייה?

en: Wine Control Panel
he: לוח הבקרה של Wine

en: Executable files (*.exe)
he: קובצי הפעלה (‎*.exe)

en: There is no Windows program configured to open this type of file.
he: אין תכנית Windows המוגדרת לפתיחת סוג כזה של קבצים.

en: Wine License
he: הרישיון של Wine

en: Trash
he: אשפה

en: Error
he: שגיאה

en: Don't show me th&is message again
he: &אין להציג הודעה זו שוב

en: Security Warning
he: אזהרת אבטחה

[ctx: window]
en: &Restore
he: &שחזור

en: &Move
he: ה&זזה

en: &Size
he: ג&ודל

en: Mi&nimize
he: מז&עור

en: Ma&ximize
he: ה&גדלה

en: &Close	Alt+F4
he: &סגירה	Alt+F4

en: &About Wine
he: על &אודות Wine

en: &Close	Ctrl+F4
he: &סגירה	Ctrl+F4

en: &Abort
he: &סיום

en: &Ignore
he: ה&תעלמות

en: &Try Again
he: &ניסיון חוזר

en: &Continue
he: ה&משך

en: Select Window
he: בחירת חלון

en: &More Windows...
he: חלונות &נוספים...

en: Paper Si&ze:
he: גודל ה&נייר:

en: Duplex:
he: דו־צדדי:

en: Realm
he: תחום

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Server
he: שרת

en: There is a problem with the certificate for this site.
he: אירעה תקלה עם האישור לאתר זה.

en: Do you want to continue anyway?
he: האם ברצונך להמשיך בכל זאת?

en: LAN Connection
he: חיבור רשת מקומית

en: The certificate is issued by an unknown or untrusted publisher.
he: האישור הונפק על ידי מפיץ בלתי ידוע או בלתי מהימן.

en: The date on the certificate is invalid.
he: התאריך על האישור שגוי.

en: The name on the certificate does not match the site.
he: השם על האישור אינו תואם את שם האתר.

en: There is at least one unspecified security problem with this certificate.
he: ישנה לפחות בעיית אבטחה אחת שלא צוינה עם אישור זה.

en: Print to File
he: הדפסה לקובץ

en: &Output File Name:
he: שם קובץ ה&פלט:

en: Unable to create the output file.
he: לא ניתן ליצור את קובץ הפלט.

en: Success
he: הצלחה

en: Operations Error
he: שגיאה בפעולות

en: Protocol Error
he: שגיאה בפרוטוקול

en: Time Limit Exceeded
he: מגבלת הזמן נחרגה

en: Size Limit Exceeded
he: מגבלת הגודל נחרגה

en: Compare False
he: ההשוואה שגויה

en: Compare True
he: ההשוואה נכונה

en: Authentication Method Not Supported
he: שיטת האימות אינה נתמכת

en: Strong Authentication Required
he: נדרשת הצפנה חזקה

en: Referral (v2)
he: הפנייה (v2)

en: Referral
he: הפנייה

en: Invalid Credentials
he: פרטי הזיהוי שגויים

en: Insufficient Rights
he: אין די הרשאות

en: Busy
he: עסוק

en: Not allowed on RDN
he: אינו מורשה ב־RDN

en: Already Exists
he: כבר קיים

en: Results Too Large
he: התוצאות גדולות מדי

en: Affects Multiple DSAs
he: משפיע על מספר DSA

en: Server Down
he: השרת מושבת

en: Local Error
he: שגיאה מקומית

en: Encoding Error
he: שגיאת קידוד

en: Decoding Error
he: שגיאת פענוח

en: Timeout
he: תם זמן ההמתנה

en: Auth Unknown
he: האימות בלתי מוכר

en: Filter Error
he: שגיאת מסנן

en: User Canceled
he: המשתמש ביטל

en: Parameter Error
he: שגיאת משתנה

en: No Memory
he: ין זיכרון

en: Can't connect to the LDAP server
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־LDAP

en: Operation not supported by this version of the LDAP protocol
he: הפעולה לא נתמכת על ידי גרסה זו של פרוטוקול ה־LDAP

en: Specified control was not found in message
he: הפקד שצוין לא נמצא בהודעה

en: No result present in message
he: אין הודעות הזמינות בהודעה

en: More results returned
he: הוחזרו תוצאות נוספות

en: Loop while handling referrals
he: לולאה בעת טיפול בהפניות

en: Referral hop limit exceeded
he: מגבלת הקפצת ההפניות בחריגה

en: Ana&log
he: &אנלוגי

en: Digi&tal
he: &דיגיטלי

en: &Font...
he: &גופן...

en: &Without Titlebar
he: &ללא שורת כותרת

en: &Seconds
he: &שניות

en: &Date
he: &תאריך

en: &Always on Top
he: תמיד &עליון

en: Clock
he: שעון

en: Cursor size
he: גודל הסמן

en: &Small
he: &קטן

en: &Medium
he: &בינוני

en: &Large
he: &גדול

en: Command history
he: היסטוריית הפקודות

en: Popup menu
he: התפריט הקובץ

en: &Font
he: &גופן

en: &Color
he: &צבע

en: Buffer zone
he: אזור האגירה

en: Window size
he: גודל החלון

en: End of program
he: סיום התכנית

en: &Close console
he: סגירת ה&מסוף

en: Edition
he: מצב עריכה

en: &Edit
he: &עריכה

en: Set &Defaults
he: הגדרת &בררות מחדל

en: &Mark
he: &סימון

en: &Select all
he: בחירת ה&כול

en: Sc&roll
he: &גלילה

en: S&earch
he: &חיפוש

en: Setup - Default settings
he: תצורה - הגדרות בררת המחדל

en: Setup - Current settings
he: תצורה - ההגדרות הנוכחיות

en: Configuration error
he: שגיאת תצוגה

en: This is a test
he: זוהי בדיקה

en: DirectX Diagnostic Tool
he: כלי ניתוח ה־DirectX

en: Wine Explorer
he: הסייר של Wine

en: &Run...
he: הפע&לה...

en: &New	Ctrl+N
he: &חדש	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
he: &פתיחה...	Ctrl+O

en: &Save	Ctrl+S
he: &שמירה	Ctrl+S

en: &Print...	Ctrl+P
he: ה&דפסה...	Ctrl+P

en: Page Se&tup...
he: ה&גדרות עמוד...

en: P&rinter Setup...
he: הגדרות מ&דפסת...

en: &Undo	Ctrl+Z
he: &ביטול	Ctrl+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
he: ג&זירה	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
he: ה&עתקה	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
he: ה&דבקה	Ctrl+V

en: &Delete	Del
he: &מחיקה	Del

en: Select &all	Ctrl+A
he: בחירת ה&כול	Ctrl+A

en: &Time/Date	F5
he: &שעה/תאריך	F5

en: &Wrap long lines
he: שבירת שורות &ארוכות

en: &Search...	Ctrl+F
he: &חיפוש...	Ctrl+F

en: &Search next	F3
he: חיפוש ה&בא	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
he: החל&פה...	Ctrl+H

en: &Status Bar
he: שורת מ&צב

en: &About Notepad
he: על &אודות פנקס רשימות

en: Page Setup
he: הגדרות עמוד

en: &Header:
he: כותרת &עליונה:

en: &Footer:
he: כותרת &תחתונה:

en: &Left:
he: &שמאליים:

en: &Top:
he: &עליונים:

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Page &p
he: עמוד &ת

en: Notepad
he: פנקס רשימות

en: ERROR
he: שגיאה

en: Untitled
he: ללא שם

en: Text files (*.txt)
he: קובצי טקסט (‎*.txt)

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
he: הקובץ '%s' אינו קיים.
    
    האם ברצונך ליצור קובץ חדש?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
he: הקובץ '%s' השתנה.
    
    האם ברצונך לשמור את השינויים?

en: '%s' could not be found.
he: '%s' לא נמצא.

en: Unicode (UTF-16)
he: יוניקוד (UTF-16)

en: Unicode (UTF-16 big-endian)
he: יוניקוד (UTF-16 big-endian)

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: &Bind to file...
he: &איגוד לקובץ...

en: &View TypeLib...
he: צ&פייה ב־TypeLib...

en: &System Configuration
he: &תצורת המערכת

en: &Run the Registry Editor
he: ה&הפעלת עורך רישומי המערכת

en: &CoCreateInstance Flag
he: דגלון &CoCreateInstance

en: View &Type information
he: צפייה בפרטי ה&סוג

en: Create &Instance
he: יצי&רת מופע

en: Create Instance &On...
he: יצירת מופע &ב־...

en: &Release Instance
he: &שחרור מופע

en: Copy C&LSID to clipboard
he: העתקת ה־CLSID ללוח הג&זירים

en: Copy &HTML object Tag to clipboard
he: העתקת תגית עצם ה־HTML ל&לוח הגזירים

en: &Expert mode
he: מצב &מומחה

en: &Hidden component categories
he: קטגוריות רכיבים מו&סתרות

en: &Toolbar
he: סרגל &כלים

en: &Refresh	F5
he: &רענון	F5

en: &About OleView
he: על &אודות OleView

en: &Save as...
he: שמירה &בשם...

en: &Group by type kind
he: &קיבוץ לפי סוג

en: Connect to another machine
he: התחברות למחשב אחר

en: &Machine name:
he: &שם המחשב:

en: System Configuration
he: הגדרות המערכת

en: System Settings
he: הגדרות המערכת

en: &Enable Distributed COM
he: הפעלת COM מ&בוזר

en: Enable &Remote Connections (Win95 only)
he: הפעלת חיבורים מ&רחוק (Win95 בלבד)

en: These settings change only registry values.
    They have no effect on Wine performance.
he: הגדרות אלו משנות רק את ערכי הרישום.
    אין להן שום השפעה על הביצועים של Wine.

en: Default Interface Viewer
he: מציג מנשקי בררת המחדל

en: Interface
he: מנשק

en: &View Type Info
he: &צפייה בפרטי הסוג

en: IPersist Interface Viewer
he: מציג מנשקי ה־IPersist

en: Class Name:
he: שם המחלקה:

en: IPersistStream Interface Viewer
he: מציג מנשקי ה־IPersistStream

en: ITypeLib viewer
he: מציג ITypeLib

en: OleView - OLE/COM Object Viewer
he: OleView - מציג פרטי OLE/COM

en: Bind to file via a File Moniker
he: איגוד לקובץ באמצעות מכנה קבצים

en: Open a TypeLib file and view the contents
he: פתיחת קובץ TypeLib וצפייה בתכנים

en: Change machine wide Distributed COM settings
he: שינוי הגדרות ה־COM המבוזר לכלל המערכת

en: Run the Wine registry editor
he: הפעלת עורך רישומי המערכת של Wine

en: Quit the application. Prompts to save changes
he: יציאה מהיישום. הצגת בקשה לשמירת השינויים

en: Create an instance of the selected object
he: יצירת מופע של העצם הנבחר

en: Create an instance of the selected object on a specific machine
he: יצירת מופע של הפריט הנבחר במחשב מסוים

en: Release the currently selected object instance
he: שחרור מופע העצם הנבחר

en: Copy the GUID of the currently selected item to the clipboard
he: העתקת ה־GUID של הפריט הנבחר ללוח הגזירים

en: Display the viewer for the selected item
he: הצגת המציג עבור הפריט הנבחר

en: Toggle between expert and novice display mode
he: החלפה בין מצב התצוגה למומחה לבין מצב תצוגה למתחיל

en: Toggle the display of component categories that are not meant to be visible
he: החלפת מצב התצוגה של קטגוריות רכיבים שאינן אמורות להופיע

en: Show or hide the toolbar
he: הצגה או הסתרה של סרגל הכלים

en: Show or hide the status bar
he: הצגה או הסתרה של שורת המצב

en: Refresh all lists
he: רענון כל הרשימות

en: Display program information, version number and copyright
he: הצגת פרטי התכנית, מספר הגרסה וזכויות היוצרים

en: Grouped by Component Category
he: מקובץ לפי קטגוריית הרכיבים

en: OLE 1.0 Objects
he: עצמי OLE 1.0

en: COM Library Objects
he: עצמי COM מספרייה

en: All Objects
he: כל העצמים

en: Application IDs
he: מזהי היישומים

en: Type Libraries
he: ספריות סוג

en: ver.
he: גרסה

en: Interfaces
he: מנשקים

en: Registry
he: רישומי המערכת

en: Implementation
he: הטמעה

en: Activation
he: הפעלה

en: CoGetClassObject failed.
he: CoGetClassObject נכשל.

en: Unknown error
he: שגיאה בלתי ידועה

en: bytes
he: בתים

en: Inherited Interfaces
he: מנשקים שהתקבלו בירושה

en: Save as an .IDL or .H file
he: שמירה כקובץ ‎.IDL או קובץ ‎.H

en: Close window
he: סגירת החלון

en: Group typeinfos by kind
he: קיבוץ פרטי סוגים לפי סוג

en: &New...
he: &חדש...

en: O&pen	Enter
he: &פתיחה	Enter

en: &Move...	F7
he: ה&עברה...	F7

en: &Copy...	F8
he: הע&תקה...	F8

en: &Properties	Alt+Enter
he: מ&אפיינים	Alt+Enter

en: &Execute...
he: הפע&לה...

en: E&xit Windows
he: י&ציאה מ־Windows

en: &Options
he: &אפשרויות

en: &Arrange automatically
he: &סידור אוטומטי

en: &Minimize on run
he: מ&זעור עם ההפעלה

en: &Save settings on exit
he: &שמירת ההגדרות עם היציאה

en: &Windows
he: &חלונות

en: &Overlapped	Shift+F5
he: &חופפים	Shift+F5

en: &Side by side	Shift+F4
he: &זה לצד זה	Shift+F4

en: &Arrange Icons
he: &סידור סמלים

en: &About Program Manager
he: על &אודות מנהל התכניות

en: Program &group
he: &קבוצת תכניות

en: &Program
he: &תכנית

en: Move Program
he: העברת תכנית

en: Move program:
he: העברת תכנית:

en: From group:
he: מהקבוצה:

en: &To group:
he: &אל הקבוצה:

en: Copy Program
he: העתקת תכנית

en: Copy program:
he: העתקת תכנית:

en: Program Group Attributes
he: מאפייני קבוצת תכניות

en: &Group file:
he: &קובץ קבוצה:

en: Program Attributes
he: מאפייני התכנית

en: &Command line:
he: &שורת הפקודה:

en: &Working directory:
he: &תיקיית ההפעלה:

en: &Key combination:
he: &צירוף מקשים:

en: &Minimize at launch
he: מ&זעור בעת ההפעלה

en: Change &icon...
he: החלפת ה&סמל...

en: Change Icon
he: שינוי הסמל

en: &Filename:
he: &שם הקובץ:

en: Current &icon:
he: הסמל ה&נוכחי:

en: Execute Program
he: הפעלת תכנית

en: Program Manager
he: מנהל התכניות

en: WARNING
he: אזהרה

en: Information
he: מידע

en: Delete group `%s'?
he: האם למחוק את הקבוצה `%s'?

en: Delete program `%s'?
he: האם למחוק את התכנית `%s'?

en: Not implemented
he: לא מוטמע

en: (Default)
he: (בררת המחדל)

en: (value not set)
he: (לא הוגדר ערך)

en: &Registry
he: &רישום המערכת

en: &Import Registry File...
he: י&בוא קובץ לרישום המערכת...

en: &Export Registry File...
he: י&צוא קובץ מרישום המערכת...

en: &Key
he: &מפתח

en: &String Value
he: ערך &מחרוזת

en: &Binary Value
he: ערך &בינרי

en: &DWORD Value
he: ערך &DWORD

en: &Multi-String Value
he: ערך מ&רובה מחרוזות

en: &Expandable String Value
he: ערך &מחרוזת מתרחבת

en: &Rename	F2
he: שי&נוי שם	F2

en: &Copy Key Name
he: ה&עתקת שם המפתח

en: &Find...	Ctrl+F
he: &חיפוש...	Ctrl+F

en: Find Ne&xt	F3
he: חיפוש ה&בא	F3

en: Status &Bar
he: שורת ה&מצב

en: Sp&lit
he: &פיצול

en: &Remove Favorite...
he: ה&סרת מועדף...

en: &About Registry Editor
he: על &אודות עורך רישום המערכת

en: Export registry
he: יצוא רישומי מערכת

en: S&elected branch:
he: ה&ענפים הנבחרים:

en: Find:
he: חיפוש:

en: Find in:
he: חיפוש תחת:

en: Keys
he: מפתחות

en: Value names
he: שמות ערכים

en: Value content
he: תוכן הערכים

en: Whole string only
he: מחרוזות שלמות בלבד

en: Add Favorite
he: הוספה כמועדף

en: Name:
he: שם:

en: Remove Favorite
he: הסרת מועדף

en: Edit String
he: עריכת מחרוזת

en: Value name:
he: שם הערך:

en: Value data:
he: נתוני הערך:

en: Edit DWORD
he: עריכת DWORD

en: Base
he: בסיס

en: Hexadecimal
he: הקסדצימלי

en: Decimal
he: עשרוני

en: Edit Binary
he: עריכת נתון בינרי

en: Edit Multi-String
he: עריכת מרובה מחרוזות

en: Contains commands for working with the whole registry
he: מכיל פקודות לעבודה עם כל רישום המערכת

en: Contains commands for editing values or keys
he: מכיל פקודות לעריכת ערכים או מפתחות

en: Contains commands for customizing the registry window
he: מכיל פקודות להתאמת חלון רישום המערכת

en: Contains commands for accessing frequently used keys
he: מכיל פקודות לגישה למפתחות הנמצאים בשימוש תדיר

en: Contains commands for creating new keys or values
he: מכיל פקודות ליצירת מפתחות או ערכים חדשים

en: Data
he: נתון

en: Registry Editor
he: עורך רישום המערכת

en: Import Registry File
he: יבוא קובץ רישום מערכת

en: Export Registry File
he: יצוא קובץ רישום מערכת

en: Registry files (*.reg)
he: קובצי רישום מערכת (‎*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
he: קובצי רישום מערכת של Win9x/NT4‏ (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
he: (לא ניתן להציג את הערך)

en: (unknown %d)
he: (%d לא ידוע)

en: Adds keys to the favorites list
he: הוספת מפתחות לרשימת המועדפים

en: Removes keys from the favorites list
he: הסרת מפתחות מרשימת המועדפים

en: Shows or hides the status bar
he: הצגה או הסתרה של שורת המצב

en: Refreshes the window
he: רענון החלון

en: Deletes the selection
he: מחיקת הבחירה

en: Renames the selection
he: שינוי שם הבחירה

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
he: העתקת שם המפתח הנבחר ללוח הגזירים

en: Finds a text string in a key, value or data
he: חיפוש מחרוזת טקסט בין מפתחות, ערכים ונתונים

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
he: חיפוש המופע הבא של טקסט שצוין בחיפוש הקודם

en: Modifies the value's data
he: שינוי נתוני הערך

en: Adds a new key
he: הוספת מפתח חדש

en: Adds a new string value
he: הוספת ערך מחרוזת חדש

en: Adds a new binary value
he: הוספת ערך בינרי חדש

en: Imports a text file into the registry
he: יבוא קובץ טקסט לתוך רישום המערכת

en: Exports all or part of the registry to a text file
he: יצוא כל רישום המערכת או רק חלק ממנו לקובץ טקסט

en: Prints all or part of the registry
he: הדפסת כל רישום המערכת או רק חלק ממנו

en: Displays program information, version number and copyright
he: הצגת פרטים על אודות התכנה, מספר הגרסה וזכויות יוצרים

en: Confirm Value Delete
he: אישור מחיקת הערך

en: Are you sure you want to delete these values?
he: האם ברצונך למחוק ערכים אלו?

en: New Key #%d
he: מפתח חדש מס׳%d

en: New Value #%d
he: ערך חדש מס׳ %d

en: Adds a new multi-string value
he: הוספת ערך מרובה מחרוזות חדש

en: Image Name
he: שם התמונה

en: PID
he: מזהה התהליך

en: Mem Usage
he: שימוש בזיכרון

en: &New Task (Run...)
he: משימה &חדשה (הפעלה...)

en: E&xit Task Manager
he: י&ציאה ממנהל המשימות

en: &Minimize On Use
he: מזעור &בעת השימוש

en: &Hide When Minimized
he: הסתרה &בעת מזעור

en: &Show 16-bit tasks
he: ה&צגת משימות 16 סיביות

en: &Refresh Now
he: &רענון כעת

en: &Update Speed
he: מהירות ה&עדכון

en: &High
he: &גבוהה

en: &Normal
he: &רגילה

en: &Low
he: &נמוכה

en: &Paused
he: &מושהית

en: &Select Columns...
he: &בחירת עמודות...

en: &CPU History
he: היס&טוריית המעבד

en: &One Graph, All CPUs
he: תרשים אחד ל&כול המעבדים

en: One Graph &Per CPU
he: תרשים &אחד לכול מעבד

en: &Show Kernel Times
he: הצגת זמני ה&קרנל

en: Tile &Horizontally
he: פריסה או&פקית

en: Tile &Vertically
he: פריסה &אנכית

en: &Minimize
he: מ&זעור

en: &Cascade
he: &דירוג

en: &Bring To Front
he: &קידום לחזית

en: &About Task Manager
he: על &אודות מנהל המשימות

en: &Switch To
he: מע&בר אל

en: &End Task
he: &סיום המשימה

en: &Go To Process
he: מעבר ל&תהליך

en: &End Process
he: &סיום תהליך

en: End Process &Tree
he: סיום ע&ץ התהליך

en: &Debug
he: &ניפוי שגיאות

en: Set &Priority
he: הגדרת &עדיפות

en: &Realtime
he: &זמן אמת

en: Set &Affinity...
he: הגדרת &קירבה...

en: Edit Debug &Channels...
he: עריכת &ערוצי ניפוי שגיאות...

en: Task Manager
he: מנהל המשימות

en: &New Task...
he: &משימה חדשה...

en: &Show processes from all users
he: הצגת תהליכים מ&כל המשתמשים

en: Totals
he: סיכומים

en: Handles
he: מזהים ייחודיים

en: Threads
he: תת־תהליכים

en: Processes
he: תהליכים

en: Total
he: סך הכול

en: Limit
he: מגבלה

en: Peak
he: שיא

en: System Cache
he: מטמון המערכת

en: Paged
he: בדפדוף

en: Nonpaged
he: מחוץ לדפדוף

en: Debug Channels
he: ערוצי ניפוי

en: Processor Affinity
he: קירבה למעבדים

en: The Processor Affinity setting controls which CPUs the process will be allowed to execute on.
he: הגדרות הקירבה למעבדים שולטים על אילו מעבדים יורשה התהליך לרוץ.

en: CPU 0
he: מעבד 0

en: CPU 1
he: מעבד 1

en: CPU 2
he: מעבד 2

en: CPU 3
he: מעבד 3

en: CPU 4
he: מעבד 4

en: CPU 5
he: מעבד 5

en: CPU 6
he: מעבד 6

en: CPU 7
he: מעבד 7

en: CPU 8
he: מעבד 8

en: CPU 9
he: מעבד 9

en: CPU 10
he: מעבד 10

en: CPU 11
he: מעבד 11

en: CPU 12
he: מעבד 12

en: CPU 13
he: מעבד 13

en: CPU 14
he: מעבד 14

en: CPU 15
he: מעבד 15

en: CPU 16
he: מעבד 16

en: CPU 17
he: מעבד 17

en: CPU 18
he: מעבד 18

en: CPU 19
he: מעבד 19

en: CPU 20
he: מעבד 20

en: CPU 21
he: מעבד 21

en: CPU 22
he: מעבד 22

en: CPU 23
he: מעבד 23

en: CPU 24
he: מעבד 24

en: CPU 25
he: מעבד 25

en: CPU 26
he: מעבד 26

en: CPU 27
he: מעבד 27

en: CPU 28
he: מעבד 28

en: CPU 29
he: מעבד 29

en: CPU 30
he: מעבד 30

en: CPU 31
he: מעבד 31

en: Select Columns
he: בחירת עמודות

en: Select the columns that will appear on the Process page of the Task Manager.
he: נא לבחור את העמודות שיופיעו בעמוד התהליכים במנהל המשימות.

en: &Image Name
he: שם ה&תמונה

en: &PID (Process Identifier)
he: מזהה התהליך (&PID)

en: &CPU Usage
he: &שימוש במעבד

en: CPU Tim&e
he: &זמן המעבד

en: &Memory Usage
he: שימוש ב&זיכרון

en: Memory Usage &Delta
he: שי&נוי השימוש בזיכרון

en: Pea&k Memory Usage
he: ש&יא השימוש בזיכרון

en: Page &Faults
he: כש&לי דפדוף

en: &USER Objects
he: &עצמים של USER

en: I/O Reads
he: קלט/פלט קריאות

en: I/O Read Bytes
he: קלט/פלט בתים שנקראו

en: &Session ID
he: מזהה ה&פעלה

en: User &Name
he: &שם משתמש

en: Page F&aults Delta
he: שי&נוי בכשלי הדפדוף

en: &Virtual Memory Size
he: גודל הזיכרון ה&ווירטואלי

en: Pa&ged Pool
he: מ&אגר בדפדוף

en: N&on-paged Pool
he: מאגר מחו&ץ לדפדוף

en: Base P&riority
he: עדיפות &בסיס

en: &Handle Count
he: &ספירת מזהים ייחודיים

en: &Thread Count
he: ספירת תת־תהלי&כים

en: GDI Objects
he: עצמי GDI

en: I/O Writes
he: כתיבות קלט/פלט

en: I/O Write Bytes
he: קלט/פלט בתים שנכתבו

en: I/O Other
he: קלט/פלט אחר

en: I/O Other Bytes
he: קלט/פלט בתים אחר

en: Create New Task
he: יצירת משימה חדשה

en: Runs a new program
he: הרצת תכנית חדשה

en: Task Manager remains in front of all other windows unless minimized
he: מנהל המשימות יישאר בקידמת החלונות האחרים אלא אם כן ימוזער

en: Task Manager is minimized when a SwitchTo operation is performed
he: מנהל המשימות ממוזער כאשר מתבצעת פעולת מעבר אל

en: Hide the Task Manager when it is minimized
he: הסתרת מנהל המשימות כאשר הוא ממוזער

en: Force Task Manager to update now, regardless of Update Speed setting
he: אילוץ מנהל המשימות להתעדכן כעת, ללא כל תלות בהגדרות מהירות העדכון

en: Displays tasks by using large icons
he: הצגת משימות באמצעות סמלים גדולים

en: Displays tasks by using small icons
he: הצגת משימות באמצעות סמלים קטנים

en: Displays information about each task
he: הצגת פרטים על כל משימה

en: Updates the display twice per second
he: עדכון התצוגה פעמיים בשנייה

en: Updates the display every two seconds
he: עדכון התצוגה בכל שתי שניות

en: Updates the display every four seconds
he: עדכון התצוגה בכל ארבע שניות

en: Does not automatically update
he: ללא עדכון אוטומטי

en: Tiles the windows horizontally on the desktop
he: פריסת החלונות אופקית על גבי שולחן העבודה

en: Tiles the windows vertically on the desktop
he: פריסת החלונות אנכית על גבי שולחן העבודה

en: Minimizes the windows
he: מזעור החלונות

en: Maximizes the windows
he: הגדלת החלונות

en: Cascades the windows diagonally on the desktop
he: דירוג החלונות באלכסון על גבי שולחן העבודה

en: Brings the window front, but does not switch to it
he: קידום החלון לקידמה אך מבלי לעבור אליו

en: Displays Task Manager help topics
he: הצגת נושאי העזרה של מנהל המשימות

en: Displays program information, version number, and copyright
he: מציג את מפרטי התכנית, מספר הגרסה ואת זכויות היוצרים

en: Exits the Task Manager application
he: יציאה מיישום מנהל המשימות

en: Shows 16-bit tasks under the associated ntvdm.exe
he: הצגת משימות 16 סיביות תחת ה־ntvdm.exe המשוייך להן

en: Select which columns will be visible on the Process page
he: בחירה אילו עמודות יופיעו בעמוד התהליכים

en: Displays kernel time in the performance graphs
he: הצגת זמן הקרנל בתרשימי הביצועים

en: A single history graph shows total CPU usage
he: תרשים היסטוריה יחיד שמציג את סך כל ניצולת המעבד

en: Each CPU has its own history graph
he: לכל מעבד יש תרשים היסטוריה משלו

en: Brings a task to the foreground, switch focus to that task
he: קידום משימה לקידמה, העברת המיקוד למשימה זו

en: Tells the selected tasks to close
he: בקשה מהתהליכים הנבחרים להסתיים

en: Switches the focus to the process of the selected task
he: החלפת המיקוד לתהליך של המשימה הנבחרת

en: Restores the Task Manager from its hidden state
he: שחזור מנהל המשימות ממצבו המוסתר

en: Removes the process from the system
he: הסרת התהליך מהמערכת

en: Removes this process and all descendants from the system
he: הסרת תהליך זה על כל צאצאיו מהמערכת

en: Attaches the debugger to this process
he: הצמדת מנפה השגיאות לתהליך זה

en: Controls which processors the process will be allowed to run on
he: שליטה על אילו מעבדים יורשה התהליך לרוץ

en: Sets process to the REALTIME priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות זמן אמת (REALTIME)

en: Sets process to the HIGH priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות גבוהה (HIGH)

en: Sets process to the ABOVE NORMAL priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות יותר מרגילה (ABOVE NORMAL)

en: Sets process to the NORMAL priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות רגילה (NORMAL)

en: Sets process to the BELOW NORMAL priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות פחות מרגילה (BELOW NORMAL)

en: Sets process to the LOW priority class
he: הגדרת התהליך למחלקת עדיפות נמוכה (LOW)

en: Controls Debug Channels
he: שליטה בערוצי ניפוי השגיאות

en: Performance
he: ביצועים

en: CPU Usage: %3d%%
he: שימוש במעבד: %3d%%

en: Processes: %d
he: תהליכים: %d

en: CPU
he: שימוש במעבד

en: CPU Time
he: זמן מעבד

en: Mem Delta
he: שינוי השימוש בזיכרון

en: Peak Mem Usage
he: שיא שימוש בזיכרון

en: Page Faults
he: כשלי דפדוף

en: USER Objects
he: עצמי USER

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Username
he: שם משתמש

en: PF Delta
he: שינוי בקובץ הדפדוף

en: VM Size
he: גודל הזיכרון הווירטואלי

en: Paged Pool
he: תור הדפדוף

en: NP Pool
he: מאגר מחוץ לקובץ הדפדוף

en: Base Pri
he: עדיפות בסיס

en: Task Manager Warning
he: אזהרת מנהל המשימות

en: WARNING: Changing the priority class of this process may
    cause undesired results including system instability. Are you
    sure you want to change the priority class?
he: אזהרה: שינוי מחלקת העדיפות עלולה לגרום לתוצאות בלתי רצויות לרבות
    אבדן נתונים ואבדן יציבות המערכת. האם אכן ברצונך לשנות
    את מחלקת העדיפות?

en: Unable to Change Priority
he: לא ניתן לשנות את העדיפות

en: WARNING: Terminating a process can cause undesired
    results including loss of data and system instability. The
    process will not be given the chance to save its state or
    data before it is terminated. Are you sure you want to
    terminate the process?
he: אזהרה: סיום משימה עלול לגרום לתוצאות בלתי רצויות לרבות אבדן נתונים
    ואבדן יציבות המערכת. לתהליך לא תינתן ההזדמנות לשמור את מצבו או את
    הנתונים טרם סיומו. האם אכן ברצונך לסיים את התהליך?

en: Unable to Terminate Process
he: לא ניתן לסיים את היישום

en: WARNING: Debugging this process may result in loss of data.
    Are you sure you wish to attach the debugger?
he: אזהרה: ניפוי שגיאות בתהליך זה עלול לגרום לאבדן נתונים.
    האם אכן ברצונך להצמיד את מנפה השגיאות?

en: Unable to Debug Process
he: לא ניתן לנפות שגיאות בתהליך

en: The process must have affinity with at least one processor
he: לתהליך חייבת להיות קירבה למעבד אחד לפחות

en: Invalid Option
he: אפשרות שגויה

en: Unable to Access or Set Process Affinity
he: לא ניתן לגשת או להגדיר קירבה לתהליך

en: System Idle Process
he: תהליך חוסר פעילות המערכת

en: Not Responding
he: לא מגיב

en: Running
he: פעיל

en: Task
he: משימה

en: Wine Application Uninstaller
he: מסיר התכניות מ־Wine

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
he: הפעלת פקודת ההסרה '%s' נכשלה, כנראה עקב חוסר בקובץ הפעלה.
    האם ברצונך להסיר את רשומת ההסרה מרישומי המערכת?

en: &Pan
he: ה&זחה

en: &Scale to Window
he: ה&תאמה לחלון

en: &Left
he: &שמאלה

en: &Right
he: &ימינה

en: Regular Metafile Viewer
he: מציג קובצי על רגיל

en: Waiting for Program
he: בהמתנה לתכנה

en: Terminate Process
he: חיסול התהליך

en: A simulated log-off or shutdown is in progress, but this program isn't responding.
    
    If you terminate the process you may lose all unsaved data.
he: מתבצעת הדמייה של ניתוק או כיבוי, אך תכנית זו אינה מגיבה.
    
    אם התהליך יחוסל יתכן שכל הנתונים שלא נשמרו ילכו לאיבוד.

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
he: התצורה של wine שב־%s מתעדכנת, נא להמתין...

en: Program Error
he: שגיאה בתכנית

en: The program %s has encountered a serious problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
he: התכנית %s נתקלה בשגיאה חמורה ועליה להיסגר. אנו מתנצלים על אי הנעימות.

en: &Open	Enter
he: &פתיחה	Enter

en: Re&name...
he: &שינוי שם...

en: Propert&ies	Alt+Enter
he: מ&אפיינים	Alt+Enter

en: Cr&eate Directory...
he: &יצירת תיקייה...

en: &Disk
he: &כונן

en: Connect &Network Drive...
he: התחברות לכונן &רשת...

en: &Disconnect Network Drive
he: &ניתוק כונן רשת

en: &Name
he: &שם

en: &All File Details
he: &כל פרטי הקובץ

en: &Sort by Name
he: &סידור לפי שם

en: Sort &by Type
he: סידור לפי &סוג

en: Sort by Si&ze
he: סידור לפי &גודל

en: Sort by &Date
he: סידור לפי ת&אריך

en: Filter by&...
he: סינון לפי&...

en: &Drive Bar
he: סרגל הכוננים

en: F&ull Screen	Ctrl+Shift+S
he: מ&סך מלא	Ctrl+Shift+S

en: New &Window
he: &חלון חדש

en: Cascading	Ctrl+F5
he: דירוג	Ctrl+F5

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
he: פריסה &אופקית	Ctrl+F4

en: Select destination
he: בחירת יעד

en: By File Type
he: לפי סוג קובץ

en: &Directories
he: &תיקיות

en: &Programs
he: &תכניות

en: Docu&ments
he: &מסמכים

en: &Other files
he: קבצים &אחרים

en: Show Hidden/&System Files
he: הצגת קבצים מו&סתרים/קובצי מערכת

en: &File Name:
he: &שם הקובץ:

en: Full &Path:
he: ה&נתיב המלא:

en: Last Change:
he: שינוי אחרון:

en: Cop&yright:
he: &זכויות יוצרים:

en: &System
he: &מערכת

en: &Compressed
he: &דחוס

en: Applying font settings
he: הגדרות הגופן חלות

en: Error while selecting new font.
he: שגיאה בעת הגדרת הגופן החדש.

en: Wine File Manager
he: מנהל הקבצים של Wine

en: Shell
he: מעטפת

en: Index/Inode
he: מפתח/Inode

en: &Game
he: מ&שחק

en: &New	F2
he: &חדש	F2

en: Question &Marks
he: &סימני שאלה

en: &Beginner
he: מ&תחילים

en: &Expert
he: מומ&חים

en: &Custom...
he: ה&תאמה אישית...

en: &Fastest Times
he: &שיאים

en: &About WineMine
he: על &אודות שולה המוקשים

en: Fastest Times
he: שיאים

en: Beginner
he: מתחילים

en: Expert
he: מומחים

en: Congratulations!
he: כל הכבוד!

en: Please enter your name
he: נא להזין את שמך

en: Custom Game
he: משחק בהתאמה אישית

en: Rows
he: שורות

en: Mines
he: מוקשים

en: Nobody
he: אף אחד

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
he: כל הזכויות שמורות 2000 Joshua Thielen

en: Printer &setup...
he: ה&גדרת המדפסת...

en: &Annotate...
he: הוספת הע&רות...

en: &Bookmark
he: &סימניה

en: &Define...
he: ה&גדרה...

en: Always on &top
he: תמיד &עליון

en: Fonts
he: גופנים

en: Small
he: קטנים

en: Large
he: גדולים

en: &Help on help	F1
he: ע&זרה לעזרה	F1

en: Annotation...
he: הערות...

en: Copy
he: העתקה

en: Index
he: מפתח

en: Search
he: חיפוש

en: Wine Help
he: העזרה של Wine

en: Error while reading the help file `%s'
he: אירעה שגיאה בעת קריאת קובץ העזרה `%s'

en: Summary
he: תקציר

en: &Index
he: מ&פתח

en: Help files (*.hlp)
he: קובצי עזרה (‎*.hlp)

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
he: לא ניתן למצוא את '%s'. האם ברצונך למצוא קובץ זה בעצמך?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
he: לא ניתן למצוא יישום של richedit... התכנית תצא

en: Help topics:
he: נושאי העזרה:

en: &New...	Ctrl+N
he: &חדש...	Ctrl+N

en: R&edo	Ctrl+Y
he: ח&זרה	Ctrl+Y

en: &Select all	Ctrl+A
he: בחי&רת הכול	Ctrl+A

en: Find &next	F3
he: חיפוש הב&א	F3

en: Read-&only
he: &קריאה בלבד

en: &Modified
he: ני&תן לשינוי

en: E&xtras
he: &תוספות

en: Selection &info
he: פרטי ה&בחירה

en: Character &format
he: עיצוב ה&תווים

en: &Def. char format
he: עיצוב התווים כ&בררת המחדל

en: Paragrap&h format
he: עיצוב ה&פסקה

en: &Get text
he: &קבלת טקסט

en: &Format Bar
he: סרגל &עיצוב

en: &Ruler
he: סרגל &מדידה

en: &Insert
he: הו&ספה

en: &Date and time...
he: &תאריך ושעה...

en: F&ormat
he: &עיצוב

en: &Bullet points
he: &נקודות תבליט

en: &Paragraph...
he: &פסקה...

en: &Tabs...
he: &טאבים...

en: Backgroun&d
he: ר&קע

en: &System	Ctrl+1
he: מ&ערכת	Ctrl+1

en: &Pale yellow	Ctrl+2
he: צהבהב כמו ב&פתקיות	Ctrl+2

en: &About Wine Wordpad
he: על &אודות כתבן Wine

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Available formats
he: התבניות הזמינות

en: New document type
he: סוג מסמך חדש

en: Paragraph format
he: עיצוב פסקה

en: Indentation
he: הזחה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: First line
he: שורה ראשונה

en: Alignment
he: יישור

en: Tabs
he: טאבים

en: Tab stops
he: טאבי עצירה

en: &Add
he: הו&ספה

en: Remove al&l
he: הסרת ה&כול

en: Line wrapping
he: גלישת שורות

en: &No line wrapping
he: &ללא גלישת שורות

en: Wrap text by the &window border
he: גלישת הטקסט לפי &גבול החלון

en: Wrap text by the &margin
he: גלישת הטקסט לפי ה&שוליים

en: Toolbars
he: סרגלי כלים

en: All documents (*.*)
he: כל המסמכים (*.*)

en: Text documents (*.txt)
he: מסמכי טקסט (‎*.txt)

en: Rich text format (*.rtf)
he: מבנה טקסט עשיר (‎*.rtf)

en: Rich text document
he: מסמך טקסט עשיר

en: Text document
he: מסמך טקסט

en: Unicode text document
he: מסמך טקסט יוניקוד

en: Center
he: מרכז

en: Text
he: טקסט

en: Rich text
he: טקסט עשיר

en: Next page
he: העמוד הבא

en: Previous page
he: העמוד הקודם

en: Two pages
he: שני עמודים

en: One page
he: עמוד אחד

en: Zoom in
he: התקרבות

en: Zoom out
he: התרחקות

en: Page
he: עמודים

en: Pages
he: עמודים

en: inch
he: אינטש

en: Document
he: מסמך

en: Save changes to '%s'?
he: האם לשמור את השינויים לקובץ '%s'?

en: Finished searching the document.
he: החיפוש במסמך הסתיים.

en: Failed to load the RichEdit library.
he: אירע כשל בעריכת הספרייה RichEdit.

en: You have chosen to save in plain text format, which will cause all formatting to be lost. Are you sure that you wish to do this?
he: בחרת לשמור את הקובץ במבנה טקסט פשוט, מה שעלול לגרום לאבדן העיצוב. האם אכן ברצונך לעשות זאת?

en: Could not save the file.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ.

en: You do not have access to save the file.
he: אין לך גישה לשמירת הקובץ.

en: Could not open the file.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ.

en: You do not have access to open the file.
he: אין לך גישה לפתיחת קובץ זה.

en: Cannot add more than 32 tab stops.
he: לא ניתן להוסיף יותר מ־32 טאבי עצירה.

en: Starting Wordpad failed
he: הפעלת הכתבן נכשלה
