Wine - en to eo translation catalogue (1036 entries)

en: Install/Uninstall
eo: Instali/Malinstali

en: To install a new program from a floppy disk, CD-ROM drive, or your hard drive, click Install.
eo: Por instali novan programon de fleksa disko, lumdisko, aŭ via diskaparato klaku sur "Instali".

en: &Install...
eo: &Instali...

en: &Support Information
eo: Por &Helpo

en: &Modify...
eo: &Modifi...

en: &Remove
eo: &Forigi

en: Support Information
eo: Informoj pri Helpo

en: OK
eo: Bone

en: The following information can be used to get technical support for %s:
eo: La jenaj informoj povas uziĝi por atingi teknikan helpon por %s:

en: Publisher:
eo: Eldonisto:

en: Version:
eo: Eldono:

en: Contact:
eo: Kontakti:

en: Support Information:
eo: Por Helpo:

en: Support Telephone:
eo: Helpa telefonnumero:

en: Readme:
eo: Legumin:

en: Product Updates:
eo: Produktaĵaj ĝisdatigoj:

en: Comments:
eo: Komentoj:

en: Wine Gecko Installer
eo: Instalilo de Wine-Gecko

en: &Install
eo: &Instali

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Add/Remove Programs
eo: Aldoni/Forigi programojn

en: Allows you to install new software, or remove existing software from your computer.
eo: Lasas, ke vi instalu novan programon aŭ forigi jaman de via komputilon.

en: Applications
eo: Programoj

en: Unable to execute the uninstaller, '%s'. Do you want to remove the uninstall entry for this program from the registry?
eo: Ne eblis plenumigi malinstalilon, '%s'. Ĉu vi deziras forigi la malinstalan eron por tiu programo el la registrejo?

en: Not specified
eo: Ne specifita

en: Name
eo: Nomo

en: Publisher
eo: Eldonisto

en: Version
eo: Eldono

en: Installation programs
eo: Instalaj programoj

en: Programs (*.exe)
eo: Programoj (*.exe)

en: All files (*.*)
eo: Ĉiuj dosieroj (*.*)

en: &Modify/Remove
eo: &Modifi/Forigi

en: Downloading...
eo: Elŝutante...

en: Installing...
eo: Instalante...

en: Compress options
eo: Kunmetaj elektoj

en: &Choose a stream:
eo: &Elekti fluon:

en: &Options...
eo: &Agordo...

en: frames
eo: kadroj

en: Current format:
eo: Aktuala formato:

en: audio
eo: sono

en: Canceling...
eo: Nuligante...

en: Properties for %s
eo: Ecoj laŭ %s

en: &Apply
eo: &Apliki

en: Help
eo: Helpo

en: Wizard
eo: Estrita Proceduro

en: < &Back
eo: < &Retro

en: &Next >
eo: &Antaŭen >

en: Finish
eo: Konkludi

en: Customize Toolbar
eo: Agordi ilobreton

en: &Close
eo: &Fermi

en: R&eset
eo: R&estarigi

en: &Help
eo: &Helpo

en: Move &Up
eo: &Supre forŝovi

en: Move &Down
eo: Su&be forŝovi

en: A&vailable buttons:
eo: &Disponeblaj butonoj:

en: &Add ->
eo: &Aldoni ->

en: <- &Remove
eo: <- &Forigi

en: &Toolbar buttons:
eo: Butonoj por stango de la &iloj:

en: Separator
eo: Dividilo

[ctx: hotkey]
en: None
eo: Neniu

en: &Yes
eo: &Jes

en: &No
eo: &Ne

en: &Retry
eo: &Reprovi

en: Close
eo: Fermi

en: Today:
eo: Hodiaŭ:

en: Go to today
eo: Iri a la hodiaŭa

en: Open
eo: Malfermi

en: File &Name:
eo: Dosier&nomo:

en: &Directories:
eo: &Vojo:

en: List Files of &Type:
eo: Dosier&speco:

en: Dri&ves:
eo: &Aparatoj:

en: &Read Only
eo: Nur &legebla

en: Save As...
eo: Konservi kiel...

en: Save As
eo: Konservi

en: Print
eo: Printi

en: Printer:
eo: Printilo:

en: Print range
eo: Etendiĝon

en: &All
eo: ĉ&iujn

en: S&election
eo: &elekton

en: &Pages
eo: &paĝojn

en: &Setup
eo: &Agordi

en: &From:
eo: de:

en: &To:
eo: ĝis:

en: Print &Quality:
eo: &Kvalito:

en: Print to Fi&le
eo: Eligi al &dosiero

en: Condensed
eo: Mallarĝtipe

en: Print Setup
eo: Printila Agordo

en: Printer
eo: Printilo

en: &Default Printer
eo: &Implicita Presilo

en: [none]
eo: [neniu]

en: Specific &Printer
eo: &Specifa Printilo

en: Orientation
eo: Formato

en: Po&rtrait
eo: &Vertikala

en: &Landscape
eo: &Horizontala

en: Paper
eo: Papero

en: Si&ze
eo: &Dimensio

en: &Source
eo: &Fonto

en: Font
eo: Tiparo

en: &Font:
eo: &Tiparo:

en: Font St&yle:
eo: Tipara St&ilo:

en: &Size:
eo: &Dimensio:

en: Effects
eo: Efektoj

en: Stri&keout
eo: Stre&ko

en: &Underline
eo: S&ubstreko

en: &Color:
eo: &Koloro:

en: Sample
eo: Ekzemplo

en: Scr&ipt:
eo: &Skribmaniero:

en: Color
eo: Koloro

en: &Basic Colors:
eo: &Normala koloraro:

en: &Custom Colors:
eo: &Persona koloraro:

en: &Red:
eo: &Ruĝo:

en: &Green:
eo: &Verdo:

en: &Blue:
eo: &Bluo:

en: &Hue:
eo: &Farbo:

[ctx: Saturation]
en: &Sat:
eo: &Saturo:

[ctx: Luminance]
en: &Lum:
eo: &Helo:

en: &Add to Custom Colors
eo: &Aldoni al Koloraro

en: &Define Custom Colors >>
eo: &Forv&iŝi Koloraron >>

en: Find
eo: Serĉi

en: Fi&nd What:
eo: &Serĉi:

en: Match &Whole Word Only
eo: Nur tutan &vorton

en: Match &Case
eo: Atenti &Usklecon

en: Direction
eo: Direkto

en: &Up
eo: &Supre

en: &Down
eo: &Sube

en: &Find Next
eo: &Pluserĉi

en: Replace
eo: Anstataŭigi

en: Re&place With:
eo: &per:

en: &Replace
eo: &Anstataŭigi

en: Replace &All
eo: Anstataŭigi ĉ&iujn

en: &Properties
eo: &Ecoj

en: Print to fi&le
eo: Eligi al &dosiero

en: &Name:
eo: &Nomo:

en: Status:
eo: Stato:

en: Type:
eo: Speco:

en: Where:
eo: Kie:

en: Comment:
eo: Komento:

en: Pa&ges
eo: &paĝojn

en: &Selection
eo: &elekton

en: &from:
eo: de:

en: &to:
eo: ĝis:

en: Copies
eo: Ekzempleroj

en: Number of &copies:
eo: Nombro da &ekzempleroj:

en: C&ollate
eo: Laŭ&kajere

en: Si&ze:
eo: &Dimensio:

en: &Source:
eo: &Fonto:

en: P&ortrait
eo: &Vertikala

en: L&andscape
eo: &Horizontala

en: Setup Page
eo: Agordi Paĝon

en: &Tray:
eo: P&leto:

en: &Portrait
eo: &Vertikala

en: L&eft:
eo: &Dekstra:

en: &Right:
eo: &Dekstra:

en: T&op:
eo: &Supre:

en: &Bottom:
eo: Su&ba:

en: P&rinter...
eo: &Printilo...

en: Look &in:
eo: Serĉi &en:

en: File &name:
eo: Dosier&nomo:

en: Files of &type:
eo: Dosier&speco:

en: Open as &read-only
eo: Nur &legebla

en: &Open
eo: &Malfermi

en: File name:
eo: Dosiernomo:

en: Files of type:
eo: Dosier&speco:

en: File not found
eo: Dosiero ne estis trovita

en: Please verify that the correct file name was given
eo: Kontroli la ĝustecon je havigita dosiernomo

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
eo: Dosiero estas neekzistanta
    Ĉu vi volas krei dosieron?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
eo: Dosiero estas jam ekzistanta.
    Ĉu vi volas anstataŭi ĝin?

en: Invalid character(s) in path
eo: Nekorekta(j) tipo(j) en vojo

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
eo: La dosiernomo ne povas enhavi la jenajn tipojn:
                              / : < > |

en: Path does not exist
eo: Vojo estas neekzistanta

en: File does not exist
eo: Dosiero estas neekzistanta

en: Up One Level
eo: Supreniri je unu nivelo

en: Create New Folder
eo: Krei Novan Dosierujon

en: List
eo: Listo

en: Details
eo: Detale

en: Browse to Desktop
eo: Foliumi labortablon

en: Regular
eo: Ordinara

en: Bold
eo: Dika

en: Black
eo: Nigro

en: Maroon
eo: Duonruĝbruna koloro

en: Green
eo: Verdo

en: Olive
eo: Olivverdo

en: Navy
eo: Ultramara bluo

en: Purple
eo: Purpurruĝo

en: Teal
eo: Kreka koloro

en: Gray
eo: Grizo

en: Silver
eo: Arĝento

en: Red
eo: Ruĝo

en: Lime
eo: Limeta koloro

en: Yellow
eo: Flavo

en: Blue
eo: Bluo

en: Fuchsia
eo: Fuksia koloro

en: Aqua
eo: Akvo

en: White
eo: Blanko

en: Unreadable Entry
eo: Nelegebla Entry

en: This value does not lie within the page range.
    Please enter a value between %1!d! and %2!d!.
eo: Ĉi tiu valoro ne estas en la paĝoj printeblaj.
    Enigi valoron inter %1!d! kaj %2!d!.

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
eo: La 'de:' valoro ne povas superi la 'ĝis:' valoron.

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
eo: Marĝenoj surmetiĝas inter si aŭ estas ekster paperfolio.
    Difini denove la marĝenojn.

en: The 'Number of copies' field cannot be empty.
eo: La kampo 'Nombro da &ekzempleroj' ne povas vaki.

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
eo: La via printilo ne povas presi tiel granda nombro da ekzempleroj
    Enigi valoron inter 1 kaj %d.

en: A printer error occurred.
eo: Okazis printila eraro.

en: No default printer defined.
eo: Ne estas defaŭlta printilo.

en: Cannot find the printer.
eo: Mi ne povas trovi la printilon.

en: Out of memory.
eo: La memoro estas elĉerpita.

en: An error occurred.
eo: Okazis eraro.

en: Unknown printer driver.
eo: Nekonata printilzorgilo.

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
eo: Antaŭ ol vi povos plenumi printiltaskojn kvazaŭ impozi paĝon aŭ presi dokumenton, estas necese ke vi instali printilon. Oni konsilas instali ĝin kaj reprovi.

en: Select a font size between %1!d! and %2!d! points.
eo: Elekti tiparan grandecon inter %1!d! kaj %2!d! punktoj.

en: &Save
eo: Kon&servi

en: Save &in:
eo: Konservi &en:

en: Save
eo: Konservi

en: Open File
eo: Malfermi Dosieron

en: Ready
eo: Preta

en: Paused;
eo: Paŭse;

en: Error;
eo: Eraro;

en: Pending deletion;
eo: Nuliga atendado;

en: Paper jam;
eo: Blokita papero;

en: Out of paper;
eo: Elĉerpita papero;

en: Feed paper manual;
eo: Mane enŝovo de papero;

en: Paper problem;
eo: Papera problemo;

en: Printer offline;
eo: Nekonektita printilo;

en: I/O Active;
eo: I/O Aktiva;

en: Busy;
eo: Okupita printilo;

en: Printing;
eo: Nun presata;

en: Output tray is full;
eo: Eljreja pleto estas plena;

en: Not available;
eo: Ne disponebla;

en: Waiting;
eo: Atendado;

en: Processing;
eo: Procezo;

en: Initializing;
eo: Preparado;

en: Warming up;
eo: Varmigo de la printilo;

en: Toner low;
eo: Farbopulvora nivelo estas nesufiĉa;

en: No toner;
eo: Neniu farbopulvoro;

en: Page punt;
eo: Paĝa 'punt';

en: Interrupted by user;
eo: Interrompita far uzanto;

en: Out of memory;
eo: Elĉerpita memoro;

en: The printer door is open;
eo: La printila pordo estas malfermita;

en: Print server unknown;
eo: Nekonata pres-servanto;

en: Power save mode;
eo: Energiŝpare;

en: Default Printer;
eo: Defaŭlta Printilo;

en: There are %d documents in the queue
eo: %d dokumento(j) estas en printila atendovico

en: Margins [inches]
eo: Marĝenoj [inches]

en: Margins [mm]
eo: Marĝenoj [mm]

en: Properties
eo: Ecoj

en: &User name:
eo: &Salutnomo:

en: &Password:
eo: &Pasvorto:

en: &Remember my password
eo: &Konservi mian pasvorton

en: Connect to %s
eo: Konektiĝi al %s

en: Connecting to %s
eo: Konektiĝante al %s

en: Logon unsuccessful
eo: Ensaluto nesukcesis

en: Make sure that your user name
    and password are correct.
eo: Certigi, ke via salutnomo
    kaj pasvorto estas ĝustaj.

en: Digital Rights
eo: Ciferecaj rajtoj

[ctx: path length]
en: None
eo: Neniu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: &Install Certificate...
eo: &Instali atestilon...

en: &Edit Properties...
eo: &Redakti ecojn...

en: &Copy to File...
eo: &Kopii al dosiero...

en: Certification Path
eo: &Atestila vojo

en: Certification path
eo: Atestila vojo

en: &View Certificate
eo: &Rigardi atestilon

en: Certificate &status:
eo: Atestila &stato:

en: &Friendly name:
eo: &Karesnomo:

en: &Description:
eo: &Priskribo:

en: Certificate purposes
eo: &Atestilaj celoj

en: Add &Purpose...
eo: Aldoni &celon...

en: &File name:
eo: &Dosiernomo:

en: B&rowse...
eo: &Foliumi...

en: &Import...
eo: &Importi...

en: &Export...
eo: &Eksporti...

en: Certificate intended purposes
eo: Intenca celo de atestilo

en: &View
eo: &Vido

en: Advanced Options
eo: Altnivelaj elektoj

en: Certificate purpose
eo: Atestila celo

en: &Certificate purposes:
eo: &Atestilaj celoj:

en: Certificate Information
eo: Atestilaj informoj

en: This certificate's issuer could not be found.
eo: La atestila eldonisto ne estis trovebla.

en: Properties Only
eo: Nur ecoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Certificate Properties
eo: &Atestilaj ecoj

en: File
eo: Dosiero

en: Content
eo: Enhavo

en: <None>
eo: <Neniu>

en: The specified file already exists. Do you want to replace it?
eo: Dosiero estas jam ekzistanta. Ĉu vi volas anstataŭi ĝin?

en: Location
eo: Loko

en: Not yet implemented
eo: Ne jam funkcias

en: Configure Devices
eo: Agordi aparatojn

en: Actions
eo: Agoj

en: Action
eo: Ago

en: Regional Setting
eo: Regiona agordo

en: Western
eo: Okcidenta

en: Central European
eo: Centra Eŭropo

en: Cyrillic
eo: Cirila

en: Greek
eo: Greka

en: Turkish
eo: Turka

en: Hebrew
eo: Hebra

en: Arabic
eo: Araba

en: Baltic
eo: Balta

en: Vietnamese
eo: Vjetnama

en: Thai
eo: Taja

en: Japanese
eo: Japana

en: CHINESE_GB2312
eo: Ĉina (laŭ GB2312)

en: Hangul
eo: Hangula

en: CHINESE_BIG5
eo: Ĉina (laŭ BIG5)

en: Hangul(Johab)
eo: Hangula (laŭ Johab)

en: Symbol
eo: Simbola

en: Files on Camera
eo: Dosieroj en la fotilo

en: Import Selected
eo: Importaĵo elektita

en: Preview
eo: Antaŭvido

en: Import All
eo: Importi ĉiujn

en: Exit
eo: Eliri

en: Connecting to camera
eo: Konektiĝante al fotilo

en: Connecting to camera... Please Wait
eo: Konektiĝante al fotilo... Bonvolu atendi

en: &Back
eo: &Retro

en: &Refresh
eo: &Reŝargi

en: &Print...
eo: &Printi...

en: Select &All
eo: Elektu ĉion

en: Cu&t
eo: El&tondu

en: &Copy
eo: &Kopiu

en: Paste
eo: Enmetu

en: &Print
eo: &Presu

en: &Contents
eo: Enhavo

en: &Search
eo: &Serĉi

en: Refresh
eo: Relegi

en: &File
eo: &Dosiero

en: &New
eo: &Nova

en: &Window
eo: &Fenestro

en: &Open...
eo: &Malfermi...

en: Save &as...
eo: Konservi &kiel...

en: Print &format...
eo: Printa &formato...

en: Pr&int...
eo: Pr&inti...

en: Print previe&w
eo: Printa anta&ŭvido

en: &Toolbars
eo: &Ilara

en: &Standard bar
eo: &Ordinara zono

en: &Address bar
eo: &Adresa zono

en: &Favorites
eo: &Favoratoj

en: &Add to Favorites...
eo: &Aldoni al favoratoj...

en: &About Internet Explorer
eo: Pri Interreta Esplorilo

en: Open URL
eo: Malfermi retadreson

en: Open:
eo: Malfermi:

en: Print...
eo: Printi...

en: Searching for %s
eo: Serĉante por %s

en: Asking for %s
eo: Petante por %s

en: &Default page
eo: &Defaŭlta paĝo

en: Browsing history
eo: Retumanta historio

en: &Settings...
eo: &Agordo...

en: Delete
eo: Forigi

en: Certificates...
eo: Atestiloj...

en: &Disable
eo: &Malaktivigi

en: Label not found
eo: Etikedo ne trovita

en: File not found.
eo: Dosiero ne estis trovita.

en: Path not found.
eo: Mi ne trovis la vojon.

en: Not enough memory.
eo: Nesufiĉa memoro.

en: Out of memory.
eo: La memoro estas elĉerpita.

en: Sector not found.
eo: Sektoro ne estis trovita.

en: Out of paper.
eo: Elĉerpita papero.

en: Lock violation.
eo: Ŝlosa eraro.

en: Device does not exist.
eo: Aparato estas neekzistanta.

en: File exists.
eo: Dosiero ekzistas.

en: Invalid parameter.
eo: Nevalida parametro.

en: Net write fault.
eo: Eraro je reta skribo.

en: Insert disk for drive %1.
eo: Enmetu la diskon por aparato %1.

en: Open failed.
eo: Malfermo fiaskis.

en: Call not implemented.
eo: Ne jam funkcias.

en: Insufficient buffer.
eo: Nesufiĉa bufro.

en: Module not found.
eo: Modulo ne estis trovita.

en: Procedure not found.
eo: Proceduro ne estis trovita.

en: Cancel violation.
eo: Rezigna eraro.

en: File already exists.
eo: Dosiero jam ekzistas.

en: Semaphore name not found.
eo: Semafora nomo ne troviĝis.

en: Pipe not connected.
eo: Tubo ne konektita.

en: More data available.
eo: Pliaj datumoj haveblas.

en: Session canceled.
eo: Seanco nuligita.

en: No more data available.
eo: Neniuj pliaj datumoj haveblas.

en: Can't open registry key.
eo: Ne eblas malfermi registrejan ŝlosilon.

en: Registry is corrupt.
eo: Registrejo estas koruptita.

en: Not registry file.
eo: Ne registreja dosiero.

en: Service does not exist.
eo: Servo estas neekzistanta.

en: Database does not exist.
eo: Datumbazo estas neekzistanta.

en: Service not implemented by exe.
eo: Servo ne haveblas en la programo.

en: Real-mode application.
eo: Realreĝima programo.

en: DLL not found.
eo: DLL ne estis trovita.

en: Out of user handles.
eo: La uzanto-prezentoj estas elĉerpitaj.

en: The device door is open.
eo: La printila pordo estas malfermita.

en: The device is not connected.
eo: La aparato ne estas konektita.

en: Element not found.
eo: Elemento ne estis trovita.

en: No match found.
eo: Neniu egalaĵo troviĝis.

en: Property set not found.
eo: Ecaro ne estis trovita.

en: Point not found.
eo: Punkto ne troviĝis.

en: Connection unavailable.
eo: Konekto nehavebla.

en: Invalid computer name.
eo: Nevalida komputilnomo.

en: Invalid share name.
eo: Nevalida nomo de kunuzata aparato.

en: Operation canceled by user.
eo: Operacio nuligita de uzanto.

en: Connection refused.
eo: Konekto rifuzita.

en: Connection invalid.
eo: Konekto nevalida.

en: Connection aborted.
eo: Konekto ĉesigita.

en: Service not found.
eo: Servo ne estis trovita.

en: The site does not exist.
eo: Ejo estas neekzistanta.

en: The domain controller already exists.
eo: Eja regilo estas neekzistanta.

en: Supported only when connected.
eo: Subtenita nur kiam konektita.

en: Cannot impersonate.
eo: Ne eblas trompi.

en: Invalid transaction state.
eo: Nevalida transkacia stato.

en: Class does not exist.
eo: Klaso estas neekzistanta.

en: Class has open windows.
eo: Klaso havas malfermitajn fenestrojn.

en: List box ID not found.
eo: Identigilo de la lista kampo ne troviĝis.

en: Control ID not found.
eo: Fenestraĵa identigilo ne troviĝis.

en: DC not found.
eo: DC ne estis trovita.

en: Invalid list box message.
eo: Nevalida mesaĝo de lista kampo.

en: Invalid message box style.
eo: Nevalida stilo de la mesaĝa dialogujo.

en: No scrollbars.
eo: Neniuj rulumiloj.

en: Menu item not found.
eo: Menuero ne estis trovita.

en: Invalid keyboard handle.
eo: Nevalida klavara numero.

en: Invalid monitor handle.
eo: Nevalida ekranbloka numero.

en: Installer service failed.
eo: Instalilo malsukcesis.

en: Installation aborted by user.
eo: Instalado ĉesigita de uzanto.

en: Unknown product.
eo: Nekonata produktaĵo.

en: Unknown feature.
eo: Nekonata trajto.

en: Unknown component.
eo: Nekonata komponanto.

en: Unknown property.
eo: Nekonata eco.

en: Invalid handle state.
eo: Nevalida numera stato.

en: Bad configuration.
eo: Erara agordo.

en: Installation source is missing.
eo: instala fonto mankas.

en: Invalid query syntax.
eo: Nevalida menda sintakso.

en: Invalid field.
eo: Nevalida kampo.

en: Function failed.
eo: Funkcio malsukcesis.

en: Invalid table.
eo: Nevalida tabelo.

en: Creation failed.
eo: Kreado malsukcesis.

en: Installer not used.
eo: Instalilo ne uziĝis.

en: Invalid patch package.
eo: Nevalida flikaĵo.

en: Invalid command line.
eo: Nevalida komandlinio.

en: No endpoint found.
eo: Finpunkto ne estis trovita.

en: Unknown interface.
eo: Nekonata interfaco.

en: Out of resources.
eo: La risurcoj estas elĉerpitaj.

en: Invalid version option.
eo: Nevalida eldono-elekto.

en: Interface not found.
eo: Interfaco ne estis trovita.

en: Entry not found.
eo: Ero ne estis trovita.

en: Name service unavailable.
eo: Noma servo ne disponeblas.

en: Unknown port.
eo: Nekonata pordo.

en: Unknown printer driver.
eo: Nekonata printila pelilo.

en: Unknown print processor.
eo: Nekonata printila traktilo.

en: Invalid printer name.
eo: Nevalida printila nomo.

en: Invalid data type.
eo: Nevalida datumtipo.

en: Binding incomplete.
eo: Ligado nekompleta.

en: Thread not canceled.
eo: Fadeno ne nuligita.

en: Group member not found.
eo: Mi ne trovis la grupanon.

en: Invalid printer state.
eo: Nevalida printila stato.

en: Domain controller not found.
eo: Domajna regilo ne estis trovita.

en: Invalid object resolver set.
eo: Nevalida solvila aro por la objekto.

en: No site name available.
eo: Neniu eja nomo haveblas.

en: The filename cannot be resolved.
eo: La dosiernomo ne eblas solvi.

en: The interface could not be exported.
eo: La interfaco ne eblis eksportiĝi.

en: The profile could not be added.
eo: La profilo ne eblis aldoniĝi.

en: The profile element could not be added.
eo: La profila ero ne eblis aldoniĝi.

en: The profile element could not be removed.
eo: La profila elemento ne eblis foriĝi.

en: The group element could not be added.
eo: La grupa elemento ne eblis aldoniĝi.

en: The group element could not be removed.
eo: La grupa elemento ne eblis foriĝi.

en: The username could not be found.
eo: La salutnomo ne eblis troviĝi.

en: Normal
eo: Ordinara

en: Local Port
eo: Loka Pordo

en: Add a Local Port
eo: Aldoni lokan pordon

en: Enter Network Password
eo: Enmeti Retan Pasvorton

en: Please enter your username and password:
eo: Enmeti salutnomon kaj pasvorton:

en: Proxy
eo: Prokurilo

en: User
eo: Uzanto

en: Password
eo: Pasvorto

en: &Save this password (insecure)
eo: &Konservi pasvorton ( RISKE! )

en: Entire Network
eo: Tuta Reto

en: Sound Selection
eo: Sona elekto

en: &Save As...
eo: Konservu &kiel...

en: &Format:
eo: &Formato:

en: &Attributes:
eo: &Atributoj:

en: Hyperlink Information
eo: Ligilaj informoj

en: &Type:
eo: &Tipo:

en: path %s not found
eo: Mi ne trovis la vojon %s

en: insert disk %s
eo: enŝovu la diskon %s

en: enter which folder contains %s
eo: enigi la nomon de dosierujo kiu enhavas %s

en: install source for feature missing
eo: instalad-fonto por mankanta taŭgeco

en: network drive for feature missing
eo: retdisko por trajto mankas

en: feature from:
eo: taŭgeco el:

en: choose which folder contains %s
eo: elekti la dosierujo kiu enhavas %s

en: File: [1]
eo: Dosiero: [1]

en: Folder: [1]
eo: Dosierujon: [1]

en: Font: [1]
eo: Tiparo: [1]

en: Con&figure...
eo: A&gordi...

en: &About
eo: &Pri

en: &Data Rate
eo: &Datuma rapido

en: title bar
eo: Titolzono

en: window
eo: fenestro

en: application
eo: programo

en: separator
eo: apartigilo

en: animation
eo: animaciaĵo

en: clock
eo: horloĝo

en: True
eo: Vere

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Advanced
eo: Altnivela

en: Create New
eo: Krei Novan

en: Create Control
eo: Regado

en: Create From File
eo: Krei Novan Dosieron

en: &Add Control...
eo: &Aldoni umaĵon...

en: File:
eo: Dosiero:

en: Source:
eo: Fonto:

en: &Paste
eo: &Alglui

en: Paste &Link
eo: Alglui &ligilon

en: &As:
eo: &Kiel:

en: Change &Icon...
eo: Ŝanĝi &piktogramon...

en: Settings for %s
eo: Agordaĵoj por %s

en: Baud Rate
eo: Bitoj dum sekundo

en: Parity
eo: Pareco

en: Flow Control
eo: Flua regado

en: Data Bits
eo: Datenbitoj

en: Stop Bits
eo: Haltbitoj

en: Copying Files...
eo: Plenume dosierkopiadon...

en: Destination:
eo: Finpunkto:

en: Files Needed
eo: Dosieroj bezonatoj

en: Add to &Favorites...
eo: Aldoni al &Favoratoj...

en: P&roperties
eo: &Ecoj

en: &Undo
eo: &Nuligu

en: &Delete
eo: &Forigi

en: &Cell Properties
eo: Ĉelaj ecoj

en: &Table Properties
eo: &Tabelaj ecoj

en: Lar&ge Icons
eo: &Grandaj piktogramoj

en: S&mall Icons
eo: Malgrandaj piktogramoj

en: &List
eo: &Listo

en: &Details
eo: &Detale

en: Arrange &Icons
eo: Aranĝi &piktogramojn

en: By &Name
eo: Laŭ &Nomo

en: By &Type
eo: Laŭ &Tipo

en: By &Size
eo: Laŭ Grando

en: By &Date
eo: Laŭ &Dato

en: &Auto Arrange
eo: &Aranĝu Aŭtomate

en: Line up Icons
eo: Vicigu piktogramojn

en: Paste as Link
eo: Enmetu kiel Ligo

en: New
eo: Nova

en: New &Folder
eo: Nova &Dosierujo

en: New &Link
eo: Nova &Ligo

[ctx: recycle bin]
en: &Restore
eo: &Restarigi

en: E&xplore
eo: E&splori

en: C&ut
eo: Enmeti

en: Create &Link
eo: Krei &ligilon

en: &Rename
eo: Alinomi

en: E&xit
eo: &Eliri

en: &About Control Panel
eo: &Pri Regilo

en: Browse for Folder
eo: Foliumi por dosierujo

en: Folder:
eo: Dosierujon:

en: &Make New Folder
eo: &Krei Novan Dosierujon

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Yes to &all
eo: Jes al &ĉio

en: About %s
eo: Pri %s

en: Wine &license
eo: Wine-&permesilo

en: Running on %s
eo: Rulante en %s

en: Wine was brought to you by:
eo: Wine estas disponebla danke al:

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
eo: Skribi nomon de programo, de dosierujo, de documento aŭ de Interreta fonto, kaj Wine malfermos ĝin.

en: &Open:
eo: &Malfermi:

en: &Browse...
eo: &Foliumi...

en: Location:
eo: Loko:

en: Size:
eo: Grando:

en: Size
eo: Grando

en: Type
eo: Tipo

en: Modified
eo: Modifita

en: Attributes
eo: Atributoj

en: Size available
eo: Disponebla Spaco

en: Comments
eo: Komentoj

en: Original location
eo: Komenca loko

en: Date deleted
eo: Dato forigita

[ctx: display name]
en: Desktop
eo: Labortablo

en: My Computer
eo: Mia komputilo

en: Control Panel
eo: Regilo

en: Select
eo: Elekti

en: Restart
eo: Restartigi

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
eo: Ĉu vi volas simuli Vindozan restartigon?

en: Shutdown
eo: Adiaŭi

en: Do you want to shutdown your Wine session?
eo: Ĉu vi volas adiaŭi Wine?

en: Programs
eo: Programoj

en: Documents
eo: Dokumentoj

en: Favorites
eo: Favoratoj

en: StartUp
eo: Starto

en: Start Menu
eo: Starta menuo

en: Music
eo: Muziko

en: Videos
eo: Videoj

[ctx: directory]
en: Desktop
eo: Labortablo

en: NetHood
eo: Retoj

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: PrintHood
eo: Printiloj

en: History
eo: Historio

en: Program Files
eo: Programaj Dosieroj

en: Pictures
eo: Bildoj

en: Common Files
eo: Komunaj dosieroj

en: Administrative Tools
eo: Administriloj

en: Program Files (x86)
eo: Programaj dosieroj (x86)

en: Contacts
eo: Kontaktoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Playlists
eo: Leglistoj

en: Status
eo: Stato

en: Model
eo: Modelo

en: Sample Music
eo: Ekzemplaj muzikaĵoj

en: Sample Pictures
eo: Ekzemplaj bildoj

en: Sample Playlists
eo: Ekzemplaj Ludlistoj

en: Sample Videos
eo: Ekzemplaj videoj

en: Saved Games
eo: Konservitaj ludoj

en: Searches
eo: Serĉoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Downloads
eo: Elŝutaĵoj

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
eo: Mi ne povas krei novan Dosierujon: Aliro rifuzita.

en: Error during creation of a new folder
eo: Eraro dum kreiĝo de dosierujo

en: Confirm file deletion
eo: Konfirmi forigon de dosiero

en: Confirm folder deletion
eo: Konfirmi forigon de dosierujo

en: Are you sure you want to delete '%1'?
eo: Ĉu vi estas certa pri forigo de '%1'?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
eo: Ĉu vi estas certa pri forigo de ĉi tiuj %1 komponantoj?

en: Confirm file overwrite
eo: Konfirmi anstataŭon de dosiero

en: Executable files (*.exe)
eo: Plenumeblaj dosieroj (*.exe)

en: Are you sure you wish to permanently delete '%1'?
eo: Ĉu vi estas certa pri forigo de '%1'?

en: Are you sure you wish to permanently delete these %1 items?
eo: Ĉu vi estas certa pri forigo de ĉi tiuj %1 eroj?

en: Confirm deletion
eo: Konfirmi forigon

en: A file already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
eo: Dosiero jam ekzistas je vojo %1.
    
    Ĉu vi volas anstataŭi ĝin?

en: A folder already exists at the path %1.
    
    Do you want to replace it?
eo: Dosierujo jam ekzistas je %1.
    
    Ĉu vi volas anstataŭi ĝin?

en: Confirm overwrite
eo: Konfirmi anstataŭon

en: Wine License
eo: Wine-permesilo

en: Trash
eo: Rubujo

en: Error
eo: Eraro

en: Don't show me th&is message again
eo: Ne elmontri ree &ĉi mesaĝon

en: %d bytes
eo: %d bajtoj

[ctx: time unit: hours]
en:  hr
eo:  h

[ctx: time unit: seconds]
en:  sec
eo:  sek

[ctx: window]
en: &Restore
eo: &Renormaligi

en: &Move
eo: &Movi

en: &Size
eo: &Grando

en: Mi&nimize
eo: E&tigi

en: Ma&ximize
eo: G&randigi

en: &Close	Alt+F4
eo: &Fermi	Alt+F4

en: &About Wine
eo: &Pri Wine

en: &Close	Ctrl+F4
eo: &Fermi	Stir+F4

en: Nex&t	Ctrl+F6
eo: &Sekva	Stir+F6

en: &Abort
eo: &Nuligi

en: &Ignore
eo: &Ignori

en: &Try Again
eo: &Reprovi

en: &Continue
eo: &Daŭrigi

en: Select Window
eo: Elekti Fenestron

en: &More Windows...
eo: &Pliaj fenestroj...

en: Paper Si&ze:
eo: Papera &Grando:

en: Duplex:
eo: Duobla:

en: Realm
eo: Regno

en: Do you want to continue anyway?
eo: Ĉu vi volas malgraŭe daŭri?

en: LAN Connection
eo: LAN konektiĝo

en: Print to File
eo: Eligi en dosieron

en: &Output File Name:
eo: &Elira dosiernomo:

en: The output file already exists. Click OK to overwrite.
eo: La elira dosiero jam ekzistas. Klaki sur 'Bone' por anstataŭi ĝin.

en: Unable to create the output file.
eo: Estas neeble krei la eliran dosieron.

en: Success
eo: Sukceso

en: Insufficient Rights
eo: Nesufiĉaj rajtoj

en: %1: File Not Found
eo: %1: Dosiero ne trovita

en: Ana&log
eo: Ana&loga

en: Digi&tal
eo: &Cifereca

en: &Font...
eo: &Tiparo...

en: &Without Titlebar
eo: Se&n titolzono

en: &Seconds
eo: &Sekundoj

en: &Date
eo: &Dato

en: &Always on Top
eo: &Ĉiam supre

en: &About Clock
eo: &Pri Horloĝo

en: Clock
eo: Horloĝo

en: No help available for %1
eo: Ne disponebla por %1

en: Delete %1?
eo: Ĉu forigi %1?

en: Cursor size
eo: Kursor-grando

en: &Small
eo: &Eta

en: &Medium
eo: &Meza

en: &Large
eo: &Larĝa

en: Command history
eo: Kronologio

en: Popup menu
eo: Ŝprucmenuo

en: &Control
eo: &Stirklavo

en: S&hift
eo: &Registrumo

en: &Font
eo: &Tiparo

en: &Color
eo: &Koloro

en: Configuration
eo: Agordo

en: Buffer zone
eo: Bufro

en: &Width:
eo: &Larĝo:

en: &Height:
eo: &Alto:

en: Window size
eo: Fenestro

en: W&idth:
eo: La&rĝo:

en: H&eight:
eo: Al&to:

en: End of program
eo: Programfino

en: &Close console
eo: &Fermi terminalon

en: Edition
eo: Redaktado

en: &Edit
eo: &Redakti

en: Set &Defaults
eo: Agordi &Defaŭltojn

en: &Mark
eo: &Punkto

en: &Select all
eo: &Elekton ĉion

en: Sc&roll
eo: &Rulumi

en: S&earch
eo: &Serĉi

en: Setup - Default settings
eo: Defaŭltaj Agordoj

en: Setup - Current settings
eo: Nunaj Agordoj

en: Configuration error
eo: Eraro de agordado

en: Each character is %1!u! pixels wide and %2!u! pixels high
eo: Tipo estas larĝa %1!u! rastrumerojn kaj alta %2!u! rastrumerojn

en: This is a test
eo: Ĉi tiu estas provo

en: Wine Explorer
eo: Esplorilo de Wine

en: The %1 service failed to start.
eo: La servo %1 ne startis.

en: The %1 service is stopping.
eo: La servo %1 ĉesas.

en: The %1 service failed to stop.
eo: La servo %1 malsukcesis ĉesi.

en: Paused
eo: Paŭzinta

en: Disconnected
eo: Malkonektita

en: A network error occurred
eo: Okazis reta eraro

en: Connection is being made
eo: Konekto fariĝas

en: Reconnecting
eo: Rekonektante

en: &New	Ctrl+N
eo: &Nova	Stir+N

en: &Open...	Ctrl+O
eo: Malfermu...	Stir+O

en: &Save	Ctrl+S
eo: Kon&servi	Stir+S

en: &Print...	Ctrl+P
eo: &Printi...	Stir+P

en: Page Se&tup...
eo: Paĝa agor&do...

en: P&rinter Setup...
eo: Printila agordo...

en: &Undo	Ctrl+Z
eo: Malfari	Stir+Z

en: Cu&t	Ctrl+X
eo: &Eltondi	Stir+X

en: &Copy	Ctrl+C
eo: &Kopii	Stir+C

en: &Paste	Ctrl+V
eo: &Alglui	Stir+V

en: &Delete	Del
eo: &Forigi	For

en: Select &all	Ctrl+A
eo: Elek&ti ĉion	Stir+A

en: &Time/Date	F5
eo: &Tempo/Dato	F5

en: &Wrap long lines
eo: &Aŭtomate faldi liniojn

en: &Search...	Ctrl+F
eo: Serĉi...	Stir+F

en: &Search next	F3
eo: Serĉi sekvanta	F3

en: &Replace...	Ctrl+H
eo: &Anstataŭi...	Stir+H

en: &Status Bar
eo: &Stata linio

en: &Contents	F1
eo: &Enhavo	F1

en: &About Notepad
eo: &Pri Notbloko

en: Page Setup
eo: Paĝa agordo

en: &Header:
eo: &Ĉapo:

en: &Footer:
eo: Piedo:

en: Margins (millimeters)
eo: Marĝenoj (milimetroj)

en: &Left:
eo: &Maldekstra:

en: &Top:
eo: &Supra:

en: Encoding:
eo: Tekstoprezento:

en: Page &p
eo: Paĝo &p

en: Notepad
eo: Notbloko

en: ERROR
eo: ERARO

en: Untitled
eo: (sennoma)

en: Text files (*.txt)
eo: Tekstodosieroj (*.txt)

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
eo: La dosiero '%s' ne ekzistas
    
    Ĉu mi devas krei novan dosieron?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
eo: La dosiero'%s' estis ŝanĝita
    
    Ĉu vi volas konservi la ŝanĝojn?

en: '%s' could not be found.
eo: Mi ne trovis '%s'.

en: Unicode (UTF-16)
eo: Unikodo (UTF-16)

en: Unicode (UTF-16 big-endian)
eo: Unikodo (UTF-16 pezkomenca)

en: Unicode (UTF-8)
eo: Unikodo (UTF-8)

en: &System Configuration
eo: &Sistema agordo

en: &Local server
eo: Loka servilo

en: &Remote server
eo: &Defora servilo

en: View &Type information
eo: Vidi &tipajn informojn

en: Create &Instance
eo: Krei okazon

en: &Refresh	F5
eo: &Reŝargi	F5

en: &About OleView
eo: &Pri OleView

en: &Save as...
eo: Konservi &kiel...

en: System Configuration
eo: Sistema agordo

en: System Settings
eo: Sistema agordo

en: Default Interface Viewer
eo: Defaŭlta interfaco-legilo

en: Interface
eo: Interfaco

en: &View Type Info
eo: &Vidi tipinformojn

en: Refresh all lists
eo: Reŝargi ĉiujn listojn

en: Application IDs
eo: Programaj identigiloj

en: Activation
eo: Aktivigo

en: bytes
eo: bajtoj

en: Close window
eo: Fermi la fenestron

en: &Properties	Alt+Enter
eo: &Ecoj	Alt+Enen

en: E&xit Windows
eo: Eliri Vindozon

en: &About Program Manager
eo: Pri Programa Administrilo

en: Program &group
eo: Programa &grupo

en: &Program
eo: &Programo

en: Move Program
eo: Movi programon

en: Move program:
eo: Movi programon:

en: Copy Program
eo: Kopii programon

en: Copy program:
eo: Kopii programon:

en: Program Attributes
eo: Programaj atributoj

en: &Command line:
eo: &Komandlinio:

en: Change &icon...
eo: Aranĝi &piktogramojn...

en: Change Icon
eo: Aranĝi &piktogramojn

en: &Filename:
eo: &Dosiernomo:

en: WARNING
eo: AVERTO

en: Information
eo: Informo pri

en: Not implemented
eo: Ne realigita

en: (Default)
eo: (Defaŭlta)

en: (value not set)
eo: (valoro ne elektita)

en: &Registry
eo: &Registrejo

en: &Import Registry File...
eo: &Importi registrejan dosieron...

en: &Export Registry File...
eo: &Eksporti registrejan dosieron...

en: &Key
eo: &Ŝlosilo

en: &String Value
eo: &Ĉena valora

en: &Binary Value
eo: &Duuma valoro

en: &DWORD Value
eo: &Entjera valoro

en: &Multi-String Value
eo: &Plurĉena valoro

en: &Expandable String Value
eo: &Etendebla ĉena valora

en: &Rename	F2
eo: &Alinomi	F2

en: &Copy Key Name
eo: &Kopii ŝlosilan nomon

en: &Find...	Ctrl+F
eo: &Trovi...	Stir+P

en: Find Ne&xt	F3
eo: Trovi &sekvan	F3

en: Status &Bar
eo: Stata &linio

en: Sp&lit
eo: &Dividi

en: &Remove Favorite...
eo: &Forigi favoraton...

en: &About Registry Editor
eo: &Pri Registreja Redaktilo

en: Export registry
eo: Eksporti registrejon

en: S&elected branch:
eo: &Elekti branĉon:

en: Find:
eo: Serĉi:

en: Find in:
eo: Serĉi en:

en: Keys
eo: Ŝlosiloj

en: Value names
eo: Valoraj nomoj

en: Value content
eo: Valoraj enhavo

en: Whole string only
eo: Nur tuta ĉeno

en: Add Favorite
eo: Aldoni favoraton

en: Name:
eo: Nomo:

en: Remove Favorite
eo: &Forigi favoraton

en: Edit String
eo: Redakti ĉenon

en: Value name:
eo: Valora nomo:

en: Value data:
eo: Valora datumo:

en: Edit DWORD
eo: Redakti entjeran

en: Base
eo: Baza

en: Hexadecimal
eo: Deksesuma

en: Decimal
eo: Dekuma

en: Edit Binary
eo: Redakti duuman

en: Edit Multi-String
eo: Redakti plurĉenon

en: Contains commands for working with the whole registry
eo: Enhavas komandojn por prilabori la tutan registrejon

en: Contains commands for editing values or keys
eo: Enhavas komandojn por redakti valorojn aŭ ŝlosilojn

en: Contains commands for customizing the registry window
eo: Enhavas komandojn por alĝustigi la registrejan fenestron

en: Contains commands for accessing frequently used keys
eo: Enhavas komandojn por atingi ofte uzatajn ŝlosilojn

en: Contains commands for creating new keys or values
eo: Enhavas komandojn por krei novajn ŝlosilojn aŭ valorojn

en: Data
eo: Datumo

en: Registry Editor
eo: Registreja Redaktilo

en: Import Registry File
eo: Importi registrejan dosieron

en: Export Registry File
eo: Eksporti registrejan dosieron

en: Registry files (*.reg)
eo: Registrejaj dosieroj (*.reg)

en: Win9x/NT4 Registry files (REGEDIT4)
eo: Arkaikaj registreja dosieroj (REGEDIT4)

en: (cannot display value)
eo: (ne eblas elmontri valoron)

en: (unknown %d)
eo: (nekonata %d)

en: Adds keys to the favorites list
eo: Aldonas ŝlosilojn al la favoratoj

en: Removes keys from the favorites list
eo: Forigas ŝlosilojn el la favoratoj

en: Shows or hides the status bar
eo: Montras aŭ kaŝas la statan linion

en: Refreshes the window
eo: Reŝargas la fenestron

en: Deletes the selection
eo: Forigas la elekton

en: Renames the selection
eo: Alinoman la elekton

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
eo: Kopias la nomon de la elektita ŝlosilo al la poŝo

en: Prints all or part of the registry
eo: Eligas ĉiujn aŭ parton el la tuta registrejo

en: Confirm Value Delete
eo: Konfirmi forigon de valoro

en: Are you sure you want to delete these values?
eo: Ĉu vi certas pri forigo de ĉi tiuj valoroj?

en: New Key #%d
eo: Nova ŝlosilo #%d

en: New Value #%d
eo: Nova valoro #%d

en: Adds a new multi-string value
eo: Aldonis novan ĉenan valoron

en: &Refresh Now
eo: &Reŝargi nun

en: &About Task Manager
eo: &Pri taska administrilo

en: &Above Normal
eo: &Supre de Normalo

en: &Below Normal
eo: &Malsupre de Normalo

en: System Cache
eo: Sistema tenejo

en: Paged
eo: Paĝa

en: Nonpaged
eo: Senpaĝa

en: CPU usage history
eo: Ĉefprocesoro uzado

en: Memory usage history
eo: Memora uzado

en: Processor Affinity
eo: Procesora emo

en: Select Columns
eo: Elekti kolumnoj

en: &Image Name
eo: &Bilda nomo

en: Page &Faults
eo: Paĝaj &misoj

en: User &Name
eo: Salut&nomo

en: Wine Application Uninstaller
eo: Wine Programa Malinstalilo

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
eo: Malinstalad-komando '%s' malsukcesis, eble ĉar mankas programo.
    Ĉu vi volas forigi la malinstalada 'entry' de la registro?

en: &Pan
eo: &Movo

en: &Scale to Window
eo: &Skali je fenestro

en: &Left
eo: &Maldekstre

en: &Right
eo: &Dekstre

en: Regular Metafile Viewer
eo: Legilo de Regulaj Metadosieroj

en: Terminate Process
eo: Mortigi procezon

en: The Wine configuration in %s is being updated, please wait...
eo: La Wine-agordo en %s aktualiĝas, bonvolu atendi...

en: Windows registration information
eo: Informoj pri vindoza registriĝo

en: &Owner:
eo: &Estro:

en: Organi&zation:
eo: Organi&zaĵo:

en: Application settings
eo: Programa agordo

en: Wine can mimic different Windows versions for each application. This tab is linked to the Libraries and Graphics tabs to allow you to change system-wide or per-application settings in those tabs as well.
eo: Wine eblas imiti diversajn eldonojn de Vindozo por ĉiu programo. Ĉi tiu langeto estas kunligata al la langetoj Bibliotekoj kaj Grafikaĵoj por permesi, ke vi ŝanĝu agordaĵojn tutsisteme aŭ ĉiuprograme.

en: &Remove application
eo: &Forigi programon

en: &Windows Version:
eo: &Vindoza eldono:

en: Window settings
eo: Fenestra agordo

en: Automatically capture the &mouse in full-screen windows
eo: Aŭtomate kapti la &muson en tutekranaj fenestroj

en: Allow the window manager to &decorate the windows
eo: Permesi la fenestroadministrol &ornami la fenestrojn

en: Allow the &window manager to control the windows
eo: Permesi la &fenestroadministrilon regi la fenestrojn

en: &Emulate a virtual desktop
eo: &Simuli virtualan labortablon

en: Desktop &size:
eo: Labortabla &grando:

en: Screen resolution
eo: Ekrana distingivo

en: This is a sample text using 10 point Tahoma
eo: Jen ekzempla teksto kun 10-punkta Tahoma

en: DLL overrides
eo: DLL superregoj

en: &Edit...
eo: &Redakti...

en: &Builtin (Wine)
eo: &Ena (Wino)

en: &Native (Windows)
eo: &Indiĝena (Vindozo)

en: Nati&ve then Builtin
eo: &Antaŭ ena indiĝena

en: Select Drive Letter
eo: Elekti aparatajn literojn

en: &Path:
eo: &Vojo:

en: De&vice:
eo: &Aparato:

en: Bro&wse...
eo: &Foliumi...

en: &Label:
eo: &Etikedo:

en: S&erial:
eo: &Seria:

en: Defaults
eo: Defaŭltojn

en: Output device:
eo: &Eliga dosiernomo:

en: Input device:
eo: Ena aparato:

en: &Test Sound
eo: &Provo sona

en: Appearance
eo: Aspekto

en: &Theme:
eo: &Etoso:

en: &Install theme...
eo: &Instali etoson...

en: C&olor:
eo: &Koloro:

en: Folders
eo: Dosierujoj

en: Libraries
eo: Bibliotekoj

en: Drives
eo: Aparatoj

en: Select the Unix target directory, please.
eo: Bonvolu elekti la celan dosierujon.

en: (No Theme)
eo: (Neniu etoso)

en: Graphics
eo: Grafikaĵoj

en: Desktop Integration
eo: Labortabla integriĝo

en: Audio
eo: Sono

en: About
eo: Pri

en: Wine configuration
eo: Wine-agordo

en: Select a theme file
eo: &Elekti etosan dosieron

en: Folder
eo: Dosierujo

en: Links to
eo: Ligiĝas al

en: Wine configuration for %s
eo: Wine-agordo por %s

en: Selected driver: %s
eo: Elektita pelilo: %s

en: (None)
eo: (Neniu)

en: Audio test failed!
eo: Sona provo malsukcesis!

en: (System default)
eo: (Sistema defaŭlta)

en: Default Settings
eo: Defaŭltaj Agordoj

en: Use global settings
eo: Uzi unuecan agordon

[ctx: Drive letter]
en: Letter
eo: Litero

en: Controls Background
eo: Fenestraĵa fono

en: Controls Text
eo: Fenestraĵa teksto

en: Scrollbar
eo: Rulumilo

en: Selection Text
eo: Elektita teksto

en: Window Text
eo: Fenestra teksto

en: Active Title Bar
eo: Aktiva titolzono

en: Application Workspace
eo: Programa laborspaco

en: Window Frame
eo: Fenestra kadro

en: Controls Shadow
eo: Regas ombrojn

en: Menu Bar
eo: Menuzono

en: Program Error
eo: Programa eraro

en: Show &Details
eo: Pliaj &detaloj

en: Program Error Details
eo: Detaloj pri programa eraro

en: Saving failed
eo: Konservi malsukcesis

en: &Open	Enter
eo: &Malfermi	Enen

en: Re&name...
eo: Ali&nomi...

en: Propert&ies	Alt+Enter
eo: E&coj	Alt+Enen

en: Filter by&...
eo: Filtri laŭ&...

en: Tile &Vertically	Ctrl+F4
eo: &Vertikale kvadratigi	Stir+A

en: &About Wine File Manager
eo: Pri Dosiera Administrilo de Wine

en: By File Type
eo: Laŭ &Dosiertipo

en: File type
eo: Dosiertipo

en: &Programs
eo: &Programoj

en: Docu&ments
eo: Doku&mentoj

en: &File Name:
eo: &Dosiernomo:

en: Cop&yright:
eo: Kop&irajto:

en: &System
eo: &Sistemo

en: Version information
eo: Eldonaj informoj

en: &Game
eo: &Ludo

en: &New	F2
eo: &Nova	F2

en: Question &Marks
eo: &Demandosignoj

en: &Beginner
eo: &Komencanta

en: &Expert
eo: &Sperta

en: &Custom...
eo: K&utima...

en: &Fastest Times
eo: &Plej rapidaj tempoj

en: &About WineMine
eo: &Pri WineMine

en: Fastest Times
eo: Plej rapidaj tempoj

en: Fastest times
eo: Plej rapidaj tempoj

en: Beginner
eo: Komencanta

en: Expert
eo: Sperta

en: Congratulations!
eo: Gratulon!

en: Please enter your name
eo: Bonvolu enmeti vian nomon

en: Custom Game
eo: Kutima ludo

en: Rows
eo: Vicoj

en: Columns
eo: Kolumnoj

en: Mines
eo: Minoj

en: Nobody
eo: Neniu

en: Copyright 2000 Joshua Thielen
eo: Kopirajto 2000 Joshua THIELEN

en: Printer &setup...
eo: &Agordi Printilon...

en: &Annotate...
eo: &Noti...

en: &Bookmark
eo: &Legosigno

en: &Define...
eo: &Difini...

en: Always on &top
eo: Ĉiam &supre

en: Fonts
eo: Tiparoj

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: &Help on help	F1
eo: &Helpo pri helpo	F1

en: &About Wine Help
eo: &Pri Wine-Help

en: Annotation...
eo: Prinoto...

en: Copy
eo: Kopii

en: Index
eo: Indekso

en: Search
eo: Serĉi

en: Wine Help
eo: Wine Helpanto

en: Error while reading the help file `%s'
eo: Eraro dum la legado de helpdosiero `%s'

en: Summary
eo: Resumo

en: &Index
eo: &Enhavo

en: Help files (*.hlp)
eo: Helpaj dosieroj (*.hlp)

en: Cannot find '%s'. Do you want to find this file yourself?
eo: '%s' ne troveblas. Ĉu vi volas trovi la dosieron per vi si?

en: Cannot find a richedit implementation... Aborting
eo: Ne eblas trovi realigon de richedit... Ĉesigante

en: Help topics:
eo: Helpaj tempoj:

en: &New...	Ctrl+N
eo: &Nova...	Stir+N

en: R&edo	Ctrl+Y
eo: Refari	Stir+Y

en: &Clear	Del
eo: &Verŝi	Del

en: &Select all	Ctrl+A
eo: Elek&ti ĉion	Stir+A

en: Find &next	F3
eo: Trovi &sekvan	F3

en: Read-&only
eo: &Nurlega

en: &Modified
eo: &Modifita

en: E&xtras
eo: &Ekstroj

en: Selection &info
eo: Elektaj &informoj

en: Character &format
eo: Signa &formato

en: Paragrap&h format
eo: &Alinea formato

en: &Get text
eo: &Atingi tekston

en: &Ruler
eo: &Mezurilo

en: &Insert
eo: &Enmeti

en: &Date and time...
eo: &Dato kaj tempo...

en: F&ormat
eo: F&ormato

en: &Bullet points
eo: &Buletaj punktoj

en: &Paragraph...
eo: &Alineo...

en: &Tabs...
eo: &Taboj...

en: Backgroun&d
eo: &Fono

en: &System	Ctrl+1
eo: &Sistemo	Stir+V

en: &Pale yellow	Ctrl+2
eo: &Helflava	Stir+A

en: &About Wine Wordpad
eo: &Pri Wordpad de Wine

en: Automatic
eo: Aŭtomata

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Available formats
eo: Disponeblaj formatoj

en: New document type
eo: Nova dokumentotipo

en: Paragraph format
eo: Alinea formato

en: Indentation
eo: Deŝovo

en: Left
eo: Maldekstre

en: Right
eo: Dekstre

en: First line
eo: Unua linio

en: Alignment
eo: Alniveligo

en: Tabs
eo: Taboj

en: Tab stops
eo: Tabaj celoj

en: &Add
eo: &Aldoni

en: Remove al&l
eo: Forigi ĉion

en: Line wrapping
eo: Linia faldado

en: &No line wrapping
eo: &Neniu faldado

en: Toolbars
eo: Ilobretoj

en: All documents (*.*)
eo: Ĉiaj dokumentoj (*.*)

en: Text documents (*.txt)
eo: Tekstodokumentoj (*.txt)

en: Printer files (*.prn)
eo: Printilaj dosieroj (*.prn)

en: Page
eo: Paĝo

en: Pages
eo: Paĝoj

[ctx: unit: inch]
en: in
eo: colo

en: inch
eo: colo

en: Invalid number format.
eo: Malĝusta nombra formato.

en: Printing not implemented.
eo: Printado ne jam funkcias.
