Wine - en to bg translation catalogue (507 entries)

en: &Abort
bg: Пре&крати

en: &About Registry Editor
bg: &Относно редактора на системния регистър

en: &About Wine Help
bg: &Информация

en: &Add
bg: &Добави

en: &Add ->
bg: До&бави ->

en: &Add to Custom Colors
bg: &Добави потребителски цвят

en: &Add to Favorites...
bg: &Добави към отметките...

en: &All
bg: &Всичко

en: &Annotate...
bg: &Анотирай...

en: &Apply
bg: &Потвърди

en: &Auto Arrange
bg: &Автоматично подреждане

en: &Basic Colors:
bg: &Основни цветове:

en: &Binary Value
bg: &Двоична стойност

en: &Blue:
bg: &Синьо:

en: &Bookmark
bg: &Отметки

en: &Bottom:
bg: Ля&ва:

en: &Browse...
bg: &Избери...

en: &Builtin (Wine)
bg: &Вградена (Wine)

en: &Cell
bg: &Клетка

en: &Cell Properties
bg: &Свойства на клетката

en: &Close
bg: &Затвори

en: &Close	Alt+F4
bg: &Затвори	Alt+F4

en: &Close	Ctrl+F4
bg: &Затвори	Ctrl+F4

en: &Color:
bg: Цвят:

en: &Column
bg: &Колона

en: &Contents
bg: &Съдържание

en: &Copy
bg: &Копирай

en: &Copy	Ctrl+C
bg: &Копирай	Ctrl+C

en: &Copy Background
bg: &Копирай фона

en: &Copy Key Name
bg: &Копирай името на ключа

en: &Custom Colors:
bg: &Потребителски цветове:

en: &DWORD Value
bg: &DWORD стойност

en: &Default Printer
bg: Принтер по под&разбиране

en: &Define Custom Colors >>
bg: &Определи цветове >>

en: &Define...
bg: &Задай...

en: &Delete
bg: Из&трий

en: &Details
bg: &Подробности

en: &Directories:
bg: &Директории:

en: &Disable
bg: &Забрани

en: &Down
bg: На&долу

en: &E-mail Picture...
bg: Изпрати изображението по по&щата...

en: &Edit
bg: &Редактиране

en: &Edit...
bg: &Редактирай...

en: &Emulate a virtual desktop
bg: Емулирай виртуален работен плот

en: &Encoding
bg: Ко&дировка

en: &Export Registry File...
bg: &Изнеси файл от регистъра...

en: &Favorites
bg: &Отметки

en: &File
bg: &Файл

en: &Find Next
bg: &Намери следващ

en: &Font...
bg: &Шрифт...

en: &Font:
bg: &Шрифт:

en: &Footer:
bg: &Долен колонтитул:

en: &From:
bg: &От:

en: &Go to My Pictures
bg: И&ди в Моите Снимки

en: &Green:
bg: &Зелено:

en: &Header:
bg: &Горен колонтитул:

en: &Help
bg: &Помощ

en: &Hue:
bg: &Тон:

en: &Ignore
bg: &Пропусни

en: &Import Registry File...
bg: &Вмъкни файл в регистъра...

en: &Index
bg: &Съдържание

en: &Install
bg: Инсталирай

en: &Install theme...
bg: Инсталирай тема...

en: &Key
bg: &Ключ

en: &Label:
bg: &Етикет:

en: &Landscape
bg: Пейза&ж

en: &Left:
bg: До&лна:

en: &Link to:
bg: Връзка към:

en: &List
bg: &Списък

en: &More Windows...
bg: &Още прозорци...

en: &Move
bg: &Премести

en: &Name:
bg: &Име:

en: &Native (Windows)
bg: &Собствена (Windows)

en: &New
bg: &Нов

en: &New	Ctrl+N
bg: &Нов	Ctrl+N

en: &New override for library:
bg: Нова библиотечна замяна:

en: &Next >
bg: На&пред >

en: &No
bg: &Не

en: &Open
bg: &Отвори

en: &Open Link
bg: &Отвори връзката

en: &Open...	Ctrl+O
bg: &Отвори...	Ctrl+O

en: &Output File Name:
bg: &Име на файл:

en: &Owner:
bg: Owner:

en: &Pages
bg: &Страници

en: &Paste
bg: &Вмъкни

en: &Paste	Ctrl+V
bg: &Вмъкни	Ctrl+V

en: &Path:
bg: &Път:

en: &Portrait
bg: Пор&трет

en: &Print
bg: &Печат

en: &Print Target
bg: Раз&печатай целта

en: &Print...	Ctrl+P
bg: &Печат...	Ctrl+P

en: &Properties
bg: Сво&йства

en: &Read Only
bg: Само за &четене

en: &Red:
bg: &Червено:

en: &Refresh
bg: Опр&есни

en: &Refresh	F5
bg: &Обнови	F5

en: &Registry
bg: &Регистър

en: &Remove
bg: Пре&махни

en: &Remove Favorite...
bg: &Премахни отметка...

en: &Remove application
bg: Пре&махване на приложение

en: &Rename
bg: &Преименувай

en: &Rename	F2
bg: Преи&менувай	F2

en: &Replace
bg: &Замени

en: &Replace...	Ctrl+H
bg: &Замяна...	Ctrl+H

en: &Retry
bg: От&ново

en: &Right:
bg: Дя&сна:

en: &Row
bg: &Ред

en: &Save
bg: &Съхрани

en: &Save	Ctrl+S
bg: &Съхрани	Ctrl+S

en: &Save Background As...
bg: &Съхрани фона като...

en: &Save Picture As...
bg: &Съхрани изображението като...

en: &Save Video As...
bg: &Съхрани видео изображението като...

en: &Save this password (insecure)
bg: &Запомни паролата (небезопасно)

en: &Search
bg: &Търсене

en: &Search next	F3
bg: Намери &следващ	F3

en: &Search...	Ctrl+F
bg: &Търси...	Ctrl+F

en: &Select
bg: &Избери

en: &Selection
bg: &Избраното

en: &Setup
bg: &Настройки

en: &Size
bg: &Размер

en: &Size:
bg: Размер:

en: &Source
bg: &Източник

en: &Source:
bg: &Източник:

en: &String Value
bg: &Текстова стойност

en: &Table
bg: &Таблица

en: &Table Properties
bg: &Свойства на таблицата

en: &Theme:
bg: Тема:

en: &Time/Date	F5
bg: Време/&Дата	F5

en: &To:
bg: &До:

en: &Toolbar buttons:
bg: &Бутони на лентата с инструменти:

en: &Top:
bg: Го&рна:

en: &Tray:
bg: &Контейнер:

en: &Type:
bg: &Тип:

en: &Underline
bg: Под&чертан

en: &Undo
bg: &Отмени

en: &Undo	Ctrl+Z
bg: &Отмени	Ctrl+Z

en: &Up
bg: На&горе

en: &View
bg: &Изглед

en: &View Source
bg: Пре&гледай изходния код

en: &Windows Version:
bg: &Версия на Windows:

en: &Wrap long lines
bg: &Пренасяй дълги редове

en: &Yes
bg: &Да

en: &from:
bg: &от:

en: &to:
bg: &до:

en: '%s' could not be found.
bg: '%s' не може да бъде намерен.

en: (No Theme)
bg: (без тема)

en: < &Back
bg: < На&зад

en: <- &Remove
bg: <- Пре&махни

en: A filename cannot contain any of the following characters:
                              / : < > |
bg: Името на файла не може да съдържа следните символи:
                              / : < > |

en: A printer error occurred.
bg: Появи се грешка при печатането.

en: A&vailable buttons:
bg: &Налични бутони:

en: About
bg: Относно

en: About %s
bg: Относно %s

en: Add Favorite
bg: Добави отметка

en: Add to &Favorites...
bg: Добави към от&метките...

en: Adds a new binary value
bg: Добавя нова двоична стойност

en: Adds a new key
bg: Добавя нов ключ

en: Adds a new string value
bg: Добавя нова стойност от тип символен низ

en: Adds keys to the favorites list
bg: Добавя ключове към списъка с отметките

en: All files (*.*)
bg: Всички файлове (*.*)

en: Allow the &window manager to control the windows
bg: Управлението на прозорците от мениджъра на прозорци

en: Always on &top
bg: Винаги от&горе

en: An error occurred.
bg: Появи се грешка.

en: Applications
bg: Приложения

en: Aqua
bg: Аквамарин

en: Are you sure you want to delete '%1'?
bg: Наистина ли искате да изтриете '%1'?

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
bg: Наистина ли искате да изтриете избраните елементи?

en: Are you sure you want to delete these %1 items?
bg: Наистина ли искате да изтриете тези %1 елемента?

en: Arrange &Icons
bg: Подреди &иконите

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Audio
bg: Звук

en: Base
bg: Основа

en: Baud Rate
bg: Бодова честота

en: Before you can perform printer-related tasks such as page setup or printing a document, you need to install a printer. Please install one and retry.
bg: Преди да можете да извършвате опареции, свързани с печат като настройка на страницата или разпечатване на документ, само ако имате инсталиран принтер. Инсталирайте принтер и опитайте отново.

en: Black
bg: Черно

en: Blue
bg: Син

en: Bottom
bg: Най-долу

en: Bro&wse...
bg: Из&бери...

en: Browse for Folder
bg: Избор на папка

en: Browse to Desktop
bg: Премини към работния плот

en: Busy;
bg: Зает;

en: By &Date
bg: По &дата

en: By &Name
bg: По &име

en: By &Size
bg: По &размер

en: By &Type
bg: По &тип

en: C&ollate
bg: Под&реждане

en: C&ut
bg: &Изрежи

en: Cancel
bg: Отмени

en: Canceling...
bg: Инсталиране...

en: Cannot find the printer.
bg: Принтерът не може да бъде намерен.

en: Changing the load order of this library is not recommended.
    Are you sure you want to do this?
bg: Промяната на реда на зареждане не е препоръчителна.
    Сигурни ли сте, че искате да направите това?

en: Close
bg: Затвори

en: Color
bg: Цвят

en: Comment:
bg: Коментар:

en: Comments
bg: Коментар

en: Condensed
bg: Сгъстено

en: Confirm Value Delete
bg: Потвърдете изтриването на стойността

en: Confirm file deletion
bg: Потвърдете изтриването на файла

en: Confirm file overwrite
bg: Потвърдете презаписа на файла

en: Confirm folder deletion
bg: Потвърдете изтриването на папката

en: Contains commands for accessing frequently used keys
bg: Съдържа команди за достъп до често използвани ключове

en: Contains commands for creating new keys or values
bg: Съдържа команди за създаване на нови стойности или ключове

en: Contains commands for customizing the registry window
bg: Съдържа команди за персонализиране на външния вид на редактора

en: Contains commands for editing values or keys
bg: Съдържа команди за редактиране на стойности или ключове

en: Contains commands for working with the whole registry
bg: Съдържа команди за управление на целия регистър

en: Copies
bg: Копия

en: Copies the name of the selected key to the clipboard
bg: Копира името на избрания ключ в системния буфер

en: Copy Shor&tcut
bg: Копирай препра&тката

en: Copying Files...
bg: Копиране на файлове...

en: Create &Link
bg: Създай &връзка

en: Create New Folder
bg: Създай нова папка

en: Create Shor&tcut
bg: Създай препра&тка

en: Cu&t
bg: &Изрежи

en: Cu&t	Ctrl+X
bg: &Изрежи	Ctrl+X

en: Customize Toolbar
bg: Персонализиране на лентата с инструменти

en: Cut
bg: &Изрежи

en: Data
bg: Данни

en: Data Bits
bg: Битове с данни

en: Decimal
bg: Десетична

en: Default Printer;
bg: Принтер по подразбиране;

en: Deletes the selection
bg: Изтрива избраното

en: Desktop &size:
bg: Размер на работния плот:

en: Desktop Integration
bg: Интеграция

en: Destination:
bg: Цел:

en: Details
bg: Подробности

en: Direction
bg: Посока

en: Displays program information, version number and copyright
bg: Показва информация за програма, версията и авторските права

en: Do you want to shutdown your Wine session?
bg: Искате ли да прекратите вашата Wine сесия?

en: Do you want to simulate a Windows reboot?
bg: Искате ли да симулирате рестартиране на Windows?

en: Downloading...
bg: Изтегляне...

en: Dri&ves:
bg: &Устройства:

en: Drives
bg: Устройства

en: Duplex:
bg: Двустранно:

en: Dynamic Link Libraries can be specified individually to be either builtin (provided by Wine) or native (taken from Windows or provided by the application).
bg: Всяка динамично свързана библиотека може да бъде оказана като вградена (осигурена от Wine) или собствена (взета от Windows или осигурена от приложението).

en: E&xplore
bg: &Разгледай

en: ERROR
bg: ГРЕШКА

en: Edit Binary
bg: Редактирай двоична стойност

en: Edit DWORD
bg: Редактирай DWORD

en: Edit Override
bg: Редактиране на замяна

en: Edit String
bg: Редактирай символен низ

en: Effects
bg: Ефекти

en: Enter Network Password
bg: Въведете мрежова парола

en: Entire Network
bg: Цялата мрежа

en: Error
bg: Грешка

en: Error during creation of a new folder
bg: Грешка при създаването на нова папка

en: Error while reading the help file `%s'
bg: Грешка при четене на помощния файл `%s'

en: Error;
bg: Грешка;

en: Execution of uninstall command '%s' failed, perhaps due to missing executable.
    Do you want to remove the uninstall entry from the registry?
bg: Изпълнението на командата за деинсталиране '%s' неуспешно, може би заради липсващ изпълним файл.
    Искате ли да премахнете записа за деинсталиране от системния регистър?

en: Existing &overrides:
bg: Съществуващи замени:

en: Exports all or part of the registry to a text file
bg: Записва цялото или част от съдържанието на системния регистър във текстов файл

en: F&orward
bg: На&пред

en: False
bg: Лъжа

en: Feed paper manual;
bg: Поставете хартия ръчно;

en: Fi&nd What:
bg: Търси &за:

en: File
bg: Файл

en: File &Name:
bg: &Име на файл:

en: File &name:
bg: &Име на файл:

en: File '%s' does not exist.
    
    Do you want to create a new file?
bg: Файлът '%s' не съществува.
    
    Искате ли да създадете нов файл?

en: File '%s' has been modified.
    
    Would you like to save the changes?
bg: Файлът '%s' е бил променен.
    
    Искате ли да съхраните промените?

en: File already exists.
    Do you want to replace it?
bg: Файлът вече съществува.
    Искате ли да го замените?

en: File does not exist
bg: Файлът не съществува

en: File does not exist.
    Do you want to create file?
bg: Файлът не съществува.
    Искате ли да го създадете?

en: File not found
bg: Файлът не е намерен

en: Files of &type:
bg: &Тип файлове:

en: Find
bg: Търсене

en: Find Ne&xt	F3
bg: Намери &следващ	F3

en: Find in:
bg: Търси в:

en: Find:
bg: Търси:

en: Finds a text string in a key, value or data
bg: Търси за текстов низ в ключовете, стойностите и данните

en: Finds next occurrence of text specified in previous search
bg: Търси следващото място, на което се среща текста от предишното търсене

en: Finish
bg: Приключи

en: Flow Control
bg: Контрол на потока

en: Folder
bg: Папка

en: Font
bg: Шрифт

en: Font St&yle:
bg: &Стил:

en: Font: [1]
bg: Шрифт: [1]

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Fuchsia
bg: Пурпурен

en: Go to today
bg: Иди на днес

en: Graphics
bg: Графика

en: Gray
bg: Сив

en: Green
bg: Зелен

en: HTML Document
bg: HTML документ

en: Help
bg: Помощ

en: Help files (*.hlp)
bg: Помощни файлове (*.hlp)

en: Hexadecimal
bg: Шестанедесетична

en: I/O Active;
bg: Вход/Изход активен;

en: Imports a text file into the registry
bg: Вмъква текстов файл в системния регистър

en: Information
bg: Информация

en: Initializing;
bg: Подготовка;

en: Installing...
bg: Инсталиране...

en: Interrupted by user;
bg: Прекъснато от потребителя;

en: Invalid character(s) in path
bg: Невалидни знаци в пътя

en: Keys
bg: Ключове

en: L&andscape
bg: Пейза&ж

en: L&eft:
bg: &Лява:

en: LAN Connection
bg: LAN връзка

en: Lar&ge Icons
bg: &Големи икони

en: Left Edge
bg: Най-вляво

en: Libraries
bg: Библиотеки

en: Lime
bg: Жълтозелен

en: Line up Icons
bg: Подравни иконите

en: Links to
bg: Връзка към

en: List
bg: Списък

en: List Files of &Type:
bg: &Тип файлове:

en: Local Port
bg: Локален порт

en: Look &in:
bg: М&ясто:

en: Ma&ximize
bg: &Увеличи

en: Margins [inches]
bg: Граници [инчове]

en: Margins [mm]
bg: Граници [мм]

en: Margins overlap or fall outside Paper boundaries.
    Please reenter margins.
bg: Границите се препокриват или излизат извън края на страницата.
    Коригирайте ги.

en: Maroon
bg: Шатен

en: Match &Case
bg: &Чувствителен регистър

en: Match &Whole Word Only
bg: &Само цели думи

en: Mi&nimize
bg: &Намали

en: Modified
bg: Променен

en: Modifies the value's data
bg: Променя данните в стойността

en: Move &Down
bg: Премести на&долу

en: Move &Up
bg: Премести на&горе

en: Name
bg: Име

en: Name:
bg: Име:

en: Nati&ve then Builtin
bg: Со&бствена, после вградена

en: Navy
bg: Тъмносин

en: New
bg: Създай

en: New &Folder
bg: Нова &папка

en: New &Link
bg: Нова &връзка

en: New Key #%d
bg: Нов ключ #%d

en: New Value #%d
bg: Нова стойност #%d

en: No
bg: Не

en: No default printer defined.
bg: Не е зададен принтер по подразбиране.

en: No toner;
bg: Няма тонер;

en: Not available;
bg: Не е наличен;

en: Not implemented
bg: Не е реализирано

en: Notepad
bg: Бележник

en: Number of &copies:
bg: Брой &копия:

en: Off
bg: Изключено

en: Olive
bg: Маслинен

en: On
bg: Включено

en: Open
bg: Отвори

en: Open File
bg: Отвори файл

en: Open Link in &New Window
bg: Отвори връзката в &нов прозорец

en: Open as &read-only
bg: Само за &четене

en: Open in &New Window
bg: Отвори в &нов прозорец

en: Organi&zation:
bg: Organization:

en: Orientation
bg: Ориентация

en: Out of memory.
bg: Недостиг на памет.

en: Out of memory;
bg: Недостиг на памет;

en: Out of paper;
bg: Няма хартия;

en: Output tray is full;
bg: Изходния контейнер е пълен;

en: P&ortrait
bg: Пор&трет

en: P&rinter Setup...
bg: Настро&йки на печатането...

en: P&rinter...
bg: &Принтер...

en: P&roperties
bg: Сво&йства

en: Pa&ges
bg: &Страници

en: Page Down
bg: Страница надолу

en: Page Left
bg: Страница наляво

en: Page Right
bg: Страница надясно

en: Page Se&tup...
bg: Наст&ройки на страницата...

en: Page Setup
bg: Настройки на страницата

en: Page Up
bg: Страница нагоре

en: Page punt;
bg: Подаване на хартията;

en: Paper
bg: Хартия

en: Paper Si&ze:
bg: Раз&мер на хартията:

en: Paper jam;
bg: Задръстване на хартията;

en: Paper problem;
bg: Проблем с хартията;

en: Parity
bg: Четност

en: Password
bg: Парола

en: Paste as Link
bg: Вмъкни като връзка

en: Path does not exist
bg: Пътят не съществува

en: Paused;
bg: Преустановено;

en: Pending deletion;
bg: Предстоящо изтриване;

en: Play
bg: Възпроизведи

en: Please enter your username and password:
bg: Въведете вашето потребителско име и парола:

en: Please verify that the correct file name was given
bg: Проверете дали сте въвели правилно името на файла

en: Po&rtrait
bg: Пор&трет

en: Power save mode;
bg: Режим на пестене на енергия;

en: Pr&int
bg: Пе&чат

en: Pr&int Picture...
bg: &Разпечатай изображението...

en: Print
bg: Печат

en: Print &Quality:
bg: &Качество:

en: Print Setup
bg: Настройки на печатането

en: Print range
bg: Разпечатай

en: Print server unknown;
bg: Неизвестен принтер сървър;

en: Print to Fi&le
bg: Печат във &файл

en: Print to File
bg: Печат във файл

en: Print to fi&le
bg: Печат във &файл

en: Printer
bg: Принтер

en: Printer &setup...
bg: &Настройка на принтера...

en: Printer offline;
bg: Принтера изключен;

en: Printer:
bg: Принтер:

en: Printing;
bg: Печати;

en: Prints all or part of the registry
bg: Разпечатва целия или част от системния регистър

en: Processing;
bg: Обработка;

en: Properties
bg: Свойства

en: Properties for %s
bg: Свойства на %s

en: Proxy
bg: Прокси

en: Purple
bg: Морав

en: R&eset
bg: &Възстанови

en: Re&place With:
bg: За&мяна с:

en: Ready
bg: Готово

en: Realm
bg: Област

en: Red
bg: Червен

en: Refresh
bg: Опресни

en: Refreshes the window
bg: Обновява съдържанието на прозореца

en: Registry Editor
bg: Редактор на системния регистър

en: Remove Favorite
bg: Премахни отметка

en: Removes keys from the favorites list
bg: Премахва ключове от списъка с отметките

en: Renames the selection
bg: Преименува избраното

en: Replace
bg: Замяна

en: Replace &All
bg: Замени &всички

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Rewind
bg: Върни се в началото

en: Right Edge
bg: Най-вдясно

en: S&election
bg: &Избраното

en: S&erial:
bg: &Номер:

en: S&how Picture
bg: По&кажи изображението

en: S&mall Icons
bg: &Малки икони

en: Sample
bg: Пример

en: Save
bg: Съхрани

en: Save &as...
bg: Съхрани &като...

en: Save &in:
bg: Съхрани &в:

en: Save As
bg: Съхрани като

en: Save As...
bg: Съхрани като...

en: Save Target &As...
bg: Запи&ши целта като...

en: Scr&ipt:
bg: &Азбука:

en: Scroll Down
bg: Превърти надолу

en: Scroll Here
bg: Превърти тук

en: Scroll Left
bg: Превърти наляво

en: Scroll Right
bg: Превърти надясно

en: Scroll Up
bg: Превърти нагоре

en: Select
bg: Избери

en: Select &all	Ctrl+A
bg: Маркирай &всичко	Ctrl+A

en: Select a theme file
bg: Изберете файл с тема

en: Separator
bg: Разделител

en: Set As Back&ground
bg: Постави като &фон на работния плот

en: Set as &Desktop Item
bg: Постави като елемент на &работния плот

en: Set as &Desktop Item...
bg: Постави като елемент на &работния плот...

en: Set as Back&ground
bg: Постави като &фон

en: Setup Page
bg: Настройки на страницата

en: Shows or hides the status bar
bg: Показва или скрива лентата на състоянието

en: Shutdown
bg: Изключване

en: Si&ze
bg: Раз&мер

en: Si&ze:
bg: Size:

en: Silver
bg: Сребърен

en: Size
bg: Размер

en: Size available
bg: Оставащ размер

en: Source:
bg: Източник:

en: Sp&lit
bg: &Разделител

en: Specific &Printer
bg: Друг &принтер

en: Status &Bar
bg: Лента на &състоянието

en: Status:
bg: Състояние:

en: Stop
bg: Спри

en: Stop Bits
bg: Стоп-битове

en: Stri&keout
bg: &Зачертан

en: T&op:
bg: &Горна:

en: Teal
bg: Синьозелен

en: Text files (*.txt)
bg: Текстови файлове (*.txt)

en: The 'from' entry cannot exceed the 'to' entry.
bg: Стойността 'от' не може да е по-голяма от стойността 'до'.

en: The printer door is open;
bg: Капака на принтера е отворен;

en: Theme files (*.msstyles; *.theme)
bg: Файлове с теми (*.msstyles; *.theme)

en: There are %d documents in the queue
bg: Има %d документа в опашката

en: This large number of copies is not supported by your printer.
    Please enter a value between 1 and %d.
bg: Въвели сте по-голям брой копия, отколкото вашият принтер поддържа.
    Въведете число между 1 и %d.

en: Today:
bg: Днес:

en: Toner low;
bg: Тонера на привършване;

en: Top
bg: Най-горе

en: True
bg: Истина

en: Type
bg: Тип

en: Type the name of a program, folder, document, or Internet resource, and Wine will open it for you.
bg: Въведете име на програма, папка, документ или Интернет ресурс и Wine ще го отвори за вас.

en: Type:
bg: Тип:

en: Unable to create new Folder: Permission denied.
bg: Папката не може да бъде създадена: Достъпът отказан.

en: Unable to create the output file.
bg: Файлът не може да бъде създаден.

en: Unknown printer driver.
bg: Непознат драйвер за принтера.

en: Unreadable Entry
bg: Нечетим елемент

en: Untitled
bg: (неозаглавен)

en: Up One Level
bg: Едно ниво нагоре

en: User
bg: Потребител

en: Value content
bg: Съдържание на стойности

en: Value data:
bg: Данни:

en: Value name:
bg: Име на стойността:

en: Value names
bg: Имена на стойности

en: Waiting;
bg: Изчакване;

en: Warming up;
bg: Загряване;

en: Warning: system library
bg: Внимание: системна библиотека

en: Where:
bg: Място:

en: White
bg: Бяло

en: Whole string only
bg: Търси за целия низ

en: Wine Help
bg: Wine Помощ

en: Wine MS-RLE video codec
bg: Wine MS-RLE видео кодек

en: Wine MS-RLE video codec
    Copyright 2002 by Michael Guennewig
bg: Wine MS-RLE видео кодек
    Copyright 2002 by Michael Günnewig

en: Wine configuration
bg: Настройки на Wine

en: Wine configuration for %s
bg: Настройки на Wine за %s

en: Wine was brought to you by:
bg: Wine беше създаден за вас от:

en: Yellow
bg: Жълт

en: Yes
bg: Да

en: [none]
bg: [няма]

en: builtin
bg: вградена

en: builtin, native
bg: вградена, собствена

en: choose which folder contains %s
bg: изберете папката, която съдържа %s

en: disabled
bg: забранена

en: enter which folder contains %s
bg: въведете папката, която съдържа %s

en: feature from:
bg: функционалност от:

en: insert disk %s
bg: поставете диск %s

en: install source for feature missing
bg: източника за инсталация на функционалността липсва

en: native
bg: собствена

en: native, builtin
bg: собствена, вградена

en: network drive for feature missing
bg: мрежовото устройства нужно за функционалността липсва

en: path %s not found
bg: пътят %s не е намерен
